رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)

خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین3 روز قبل
پیام خوزستان - آبادان - رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: موکب‌های این ستاد تا چهار روز بعد از اربعین حسینی در مناطق مرزی برپا بوده و به زائران خدمت رسانی می‌کنند. به گزارش ایرنا محمد مخبر دزفولی یکشنبه در بازدید از مرز بین المللی شلمچه اظهار داشت: خدمت رسانی به زائران اربعین از سوی ستاد اجرایی فرمان امام نسبت به سال‌های گذشته ۲ برابر شده تا زائران به سهولت عازم عتبات عالیات شوند. رئیس ستاد اجرایی فرمان امام گفت: در صورت نیاز خودروهایی برای تردد زائران اربعین از سوی ستاد اجرایی فرمان امام پیش بینی شده است تا در مسیر بازگشت زائران را جا به جا کنند. وی افزود: در تمامی موکب‌های ستاد اجرایی فرمان امام خدمات فرهنگی ارائه می‌شود. حرکت زائران کربلا به سمت ۲ گذرگاه بین المللی چذابه و شلمچه در استان خوزستان همچنان ادامه دارد.
فارسفارس1 هفته قبل
استاندار تهران همواره بر اینکه شهرستان‌های استان تهران جزو محروم‌ترین مناطق است، تأکید می‌کند اما از آن‌سو در مقابل گرانی قیمت نان می‌گوید: افزایش قیمت نان مصوبه کشوری بوده و قیمت آن پس از چند سال فقط ۲۰ درصد افزایش‌یافته است. خبرگزاری فارس از تهران؛ علی یعقوبی اعظم: وقتی اخبار را مطالعه می‌کنیم، می‌بینیم که مسؤولان استانداری تهران و فرمانداری‌های تابعه به‌صورت مداوم بر محروم بودن شهرستان‌های استان تهران تأکید می‌کنند. تهران محروم‌ترین استان کشور استانوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران که دارای مدرک تحصیلی PhD در رشته مهندسی بهداشت محیط از دانشگاه نیوکاسل انگلستان است ظهر روز نهم اردیبهشت‌ماه سال جاری در جمع اعضای شورای اسلامی استان تهران اظهار کرد: واقعیت این است که به‌اشتباه، تهران استانی برخوردار تلقی می‌شود درحالی‌که در بسیاری از شاخص‌های توسعه شهری و استانی، تهران محروم‌ترین استان کشور است. (اینجا بخوانید) حتی محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) نیز به محروم بودن شهرستان‌های استان تهران واقف است و می‌گوید: شهرستان‌های استان تهران از جمله محروم‌ترین مناطق کشور هستند که امیدوارم با تلاش این سازمان بتوان بخشی از مشکلات موجود را رفع کرد. استاندار تهران در ماه‌های اخیر به‌شدت بر محروم بودن شهرستان‌های استان تهران تأکید کرده است اما در برابر افزایش قیمت نان می‌گوید که افزایش قیمت نان مصوبه کشوری بوده قیمت آن پس از چند سال فقط ۲۰ درصد افزایش‌یافته است.
فارسفارس1 هفته قبل
به گزارش‌ خبرگزاری فارس، در جریان سفر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به استان کرمانشاه، بزرگ‌ترین و مجهزترین مرکز توزیع دارو و مواد غذایی در غرب کشور، افتتاح شد و آغاز به‌کار کرد. همه‌ تلاش‌مان را به‌کار می‌گیریم تا کیفیت مواد دارویی و غذایی از زمان تحویل از تولید‌کننده تا توزیع میان مراکز پخش و مصرف‌کننده حفظ شود. آرین‌نژاد درباره‌ی مختصات بزرگ‌ترین و مجهزترین مرکز توزیع دارو و مواد غذایی غرب کشور نیز توضیح داد: این مرکز در زمینی به مساحت ۱۲ هزار مترمربع احداث شده و از دو سوله‌ی ۲۵۰۰ متری برای نگه‌داری مواد دارویی و غذایی برخوردار است. آرین‌نژاد در خصوص تنوع دارویی در مرکز توزیع دارو و مواد غذایی کرمانشاه و غنی بودن این مرکز اظهار داشت: شرکت پخش البرز چهارمین توزیع‌کننده‌ی دارو در کشور است که با ۵۰ تأمین‌کننده‌ی دارو همکاری دارد. هم‌چنین یکی از بازوهای وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو در توزیع داروهای سهمیه‌ای و شیر خشک یارانه‌ای در استان کرمانشاه و غرب کشور هستیم.
مهرمهر2 هفته قبل
وی گفت: همچنین در ۷ ایستگاه امکانات درمانی در نظر گرفته‌ایم که در نجف در مسیر کربلا دو ایستگاه درمانی و در مهران، سامرا و میرجاوه نیز تعدادی ایستگاه درمانی مستقر می‌شوند. وی با اشاره به اینکه تمام خدمات درمانی به زائران اربعین ارائه می‌شود گفت: ۴۰۰ پزشک یار جهادی برای خدمات رسانی به زائران اربعین با ما همکاری می‌کنند و همچنین خدمات فوق تخصصی به این افراد ارائه می‌شود. مخبر با اشاره به اینکه خدمات رسانی به زائران فقط مختص به زائران ایرانی نیست، گفت: تمام زوار اعم از ایرانی و غیرایرانی می‌توانند از خدمات درمانی ایستگاه‌های ما برخوردار شوند. وی به برنامه‌های فرهنگی اشاره کرد و گفت: در ۵۰ نقطه خدمات فرهنگی به زائران ارائه می‌دهیم و در این خصوص تعداد زیادی از روحانیون حوزه علمیه قم با ما همکاری می‌کنند. مخبر تاکید کرد: همچنین خدمات بانکی و مخابراتی در تمامی ایستگاه‌ها و نقاطی که ستاد اجرایی حضور دارد برای زائرین فعال و دایر است.
صدا و سیماصدا و سیما2 هفته قبل
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) اضافه کرد: عصاره اقتصاد مقاومتی یکی کردن تولید و مردمی شدن اقتصاد است. رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: روزانه حداقل ۱۰۰ طرح تولیدی کوچک خانگی را مردم راه‌اندازی و مدیریت می‌کنند که حداقل به ۳۰۰ شکل ممکن است. رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت:: تسهیلگران هیچ رابطه استخدامی با ستاد ندارند و فقط موظف به مدیریت همراهی و فروش محصولات هستند. وی با بیان اینکه درخصوص امنیت دارو با تولید کنندگان دارویی مذاکراتی انجام شده است، افزود: ۹۷ درصد داروی کشور در داخل تولید می‌شود که برای آن به ۷۰۰ میلیون دلار واردات نیاز است. وی با بیان اینکه در موضوع امنیت غذایی آمار خوبی وجود ندارد، افزود: ۹۰ درصد نهاد‌های دامی، وابسته هستند و ۹۰ درصد در تولید کره و ۸۰ درصد در تولید بذر به کشور‌های دیگر وابستگی داریم.
افکارنیوزافکارنیوز3 هفته قبل
اخبار اجتماعی- ​وی افزود: تاکنون ۲۵۰ هزار بسته لوازم التحریر توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام توزیع شده است و توزیع این وسایل تا پایان مهر ماه همچنان ادامه دارد. رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام افزود: شخصیت‌ها، هنرمندان و ورزشکاران از پویش مشق احسان حمایت خوبی داشتند و هیچ کوتاهی ر این خصوص نکردند. مخبر گفت: حتی ۴۰۰ هزار نفر کمک‌های ۲ تا ۵ هزار تومانی به پویش مشق احسان کردند که البته رقم این کمک‌ها مهم نیست و آنچه که مهم است دلسوزی و هم نوعدوستی مردم است که ارزش بیشتری دارد. وی یادآور شد: ما فکر می‌کنیم بیش از ۵۰۰ هزار بسته لوازم التحریر در سراسر کشور برای دانش‌آموزان نیازمند توزیع کنیم. رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در ادامه گفت: تاکنون قرارداد ۱۶۴۰ مدرسه نیز در نقاط محروم کشور منعقد شده است و تلاش خواهیم کرد تا سال‌های آینده تعداد این مدارس به ۲ هزار تا برسد.
فارسفارس3 هفته قبل
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: با کمک مردم توانسته‌ایم بیش از ۵۰۰ هزار بسته لوازم التحریر را تهیه کرده و در مناطق محروم کشور توزیع کنیم. وی افزود: تاکنون ۲۵۰ هزار بسته لوازم التحریر توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام توزیع شده است و توزیع این وسایل تا پایان مهر ماه همچنان ادامه دارد. رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام افزود: شخصیت‌ها، هنرمندان و ورزشکاران از پویش مشق احسان حمایت خوبی داشتند و هیچ کوتاهی ر این خصوص نکردند. وی یادآور شد: ما فکر می‌کنیم بیش از ۵۰۰ هزار بسته لوازم التحریر در سراسر کشور برای دانش‌آموزان نیازمند توزیع کنیم. رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در ادامه گفت: تاکنون قرارداد ۱۶۴۰ مدرسه نیز در نقاط محروم کشور منعقد شده است و تلاش خواهیم کرد تا سال‌های آینده تعداد این مدارس به ۲ هزار تا برسد.
افکارنیوزافکارنیوز3 هفته قبل
وی افزود: امروز هم در جلسه‌ای که داشتیم ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) وعده داد که مدارس عشایری را در استان کرمانشاه مجهز خواهد کرد و کانکس‌هایی را برای برگزاری کلاس‌های درس در منطقه عشایری این استان تأمین می‌کند. بازوند افزود: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) از روزهای نوروز در حادثه زلزله به کمک مردم استان کرمانشاه آمدند و جزو اولین نهادهای کمک‌رسان بودند و نخستین کامیون شیر خشک نیز توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام به این استان ارسال شد. استاندار کرمانشاه بیان داشت: ستاد در امر مدرسه‌سازی، خانه‌سازی و بازسازی کمک رسانی‌های بسیاری به استان کرمانشاه داشته است و حتی برای ساخت مسکن زلزله زده‌ها نیز سیمان رایگان توزیع کردند. استاندار کرمانشاه یادآور شد: یکی دیگر از اقدامات ستاد در این استان تأمین کانکس به جای مدارس عشایری است که رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام قول‌های مساعدی نیز در این خصوص داده‌اند. مخبر بعد از مدرسه ۱۶ کلاسه برکت نصر در شهرستان سرپل ذهاب از طرح‌های اشتغالزایی خانگی در چند روستای این استان بازدید کرد و دستورات لازم را برای حل مشکلات و مساعدت‌های لازم داد.

خبر خوش رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) برای تأمین مسکن خانوارهای دارای ۳ معلول

3+
تسنیمتسنیم3 هفته قبل
خبر فوریخبر فوری3 هفته قبل
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با بیان اینکه در ستاد اجرایی به دنبال آن هستیم که عدالت را اجرایی کنیم، تصریح کرد که بدنبال این هستیم با ایجاد شبکه‌های اجتماعی از همین طبقات متوسط جامعه آخرین خاکریز را نیز از آمریکا بگیریم. محمد مخبر پس از حضور در استان کرمانشاه و تجدید میثاق با شهدای انقلاب اسلامی در مراسم آیین افتتاح و بهره‌برداری از طرح‌های اشتغالزایی توانمند سازی اقتصادی اجتماعی و عمرانی اظهار داشت: در سالگرد هفته دفاع مقدس قرار داریم و در این دفاع استان کرمانشاه یکی از نقاط پر افتخار محسوب می‌شود. مخبر افزود: در ستاد اجرایی به دنبال آن هستیم که عدالت را اجرایی کنیم و با ایجاد شبکه‌های اجتماعی از همین طبقات متوسط جامعه آخرین خاکریز را نیز از آمریکا بگیریم و بتوانید طبقه پایین جامعه را از لحاظ اقتصادی توانمند کنیم. مخبر به اقدامات صورت گرفته در در زلزله اخیر استان کرمانشاه اشاره کرد و گفت: یکی از دستگاه‌های فعال در حادثه زلزله بوده‌ایم و کارهای خوبی صورت گرفته است. بنا بر این گزارش در روز اول سفر رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به استان کرمانشاه، ۱۳۰۰ طرح اشتغال‌زایی و ۱۵۶۰ پروژه‌ی عمرانی برکت در مناطق محروم، به‌ویژه در مناطق زلزله‌زده‌ی این استان مورد بهره برداری قرار گرفت.
مهرمهر3 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، آیین افتتاح آموزشگاه برکت نصر صبح امروز سه‌شنبه با حضور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در سرپل‌ذهاب، استاندار کرمانشاه و جمعی از مسئولان استانی در سرپل‌ذهاب برگزار شد. وی افزود: ستاد اجرایی فرمان امام (ه) از اولین دستگاه‌هایی بود که از روزهای اول بعد از زلزله در این مناطق حاضر شد و خدمات خود را در حد توان به زلزله زدگان ارائه کرد. رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ادامه داد: ستاد اجرایی قبل از زلزله ۳۹ مدرسه را در کشور ساخته بود و در جریان زلزله نیز تعداد ۱۰ مدرسه تخریب شده را بازسازی کرد. مخبر ادامه داد: تفاهم نامه ما در سه سال گذشته ایجاد اشتغال برای ۱۵ هزار نفر بود که امروز ۱۲ هزار و۵۰۰ شغل ایجاد شده و تا پایان سال که پایان تعهد ۳ ساله است به ۱۵ هزار شغل خواهیم رسید. رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) همچنین از تامین اعتبار برای مدارس عشایری خبر داد و گفت: درخواست دیگر استاندار در خصوص کانکسی شدن مدارس چادری عشایری استان بود که ما پذیرفتیم با تامین اعتبار لازم این مدارس چادری را به کانکس تبدیل کنیم.
موجموج3 هفته قبل
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) افرود: روزانه ۱۰۰ طرح کوچک خانگی با ۳۰۰ اشتغال در کشور شکل می‌گیرد و هم اکنون با اعلام اسم و کد ملی می‌توانیم این موارد را اعلام کنیم. امروز باید همه دلسوزان و مسئولان کشور از نهضت اشتغال حمایت کنند و از فرصت ایجاد شده استفاده کنند. * امروز معتقدیم شبکه ایجاد اشتغال را در حد خودمان اداره می‌ کنیموی یادآور شد: امروز معتقدیم شبکه ایجاد اشتغال را در حد خودمان اداره می‌کنیم و می‌توان گفت که ۸ هزار روستای کشور را به یک کارگاه تولیدی تبدیل کرده‌ایم و امیدواریم بتوانیم بیش از این در این مسیر پیش برویم. مخبر بیان داشت: در سال ۹۵ که بنده به این استان آمدم قول ایجاد ۱۵ هزار شغل را دادم که تا به امروز ۱۲ هزار شغل در استان کرمانشاه ایجاد شده و ۳ هزار شغل دیگر نیز تا پایان سال ایجاد می‌شود. مخبر به اقدامات صورت گرفته در در زلزله اخیر استان کرمانشاه اشاره کرد و گفت: یکی از دستگاه‌های فعال در حادثه زلزله بوده‌ایم و کارهای خوبی صورت گرفته است. بنا بر این گزارش در روز اول سفر رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به استان کرمانشاه، ۱۳۰۰ طرح اشتغال‌زایی و ۱۵۶۰ پروژه‌ی عمرانی برکت در مناطق محروم، به‌ویژه در مناطق زلزله‌زده‌ی این استان مورد بهره برداری قرار گرفت.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 هفته قبل
محمد مخبر، رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، با بیان اینکه در ستاد اجرایی به دنبال آن هستیم که عدالت را اجرایی کنیم، تصریح کرد که بدنبال این هستیم با ایجاد شبکه‌های اجتماعی از همین طبقات متوسط جامعه آخرین خاکریز را نیز از آمریکا بگیریم. مخبر افزود: در ستاد اجرایی به دنبال آن هستیم که عدالت را اجرایی کنیم و با ایجاد شبکه‌های اجتماعی از همین طبقات متوسط جامعه آخرین خاکریز را نیز از آمریکا بگیریم و بتوانید طبقه پایین جامعه را از لحاظ اقتصادی توانمند کنیم. مخبر به اقدامات صورت گرفته در در زلزله اخیر استان کرمانشاه اشاره کرد و گفت: یکی از دستگاه‌های فعال در حادثه زلزله بوده‌ایم و کارهای خوبی صورت گرفته است. بنا بر این گزارش در روز اول سفر رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به استان کرمانشاه، ۱۳۰۰ طرح اشتغال‌زایی و ۱۵۶۰ پروژه‌ی عمرانی برکت در مناطق محروم، به‌ویژه در مناطق زلزله‌زده‌ی این استان مورد بهره برداری قرار گرفت. رییس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) هم‌چنین ضمن بازدید از واحد دامداری ۲ هزار رأسی پرورش گاو شیری کاوات روانسر از طرح‌های مشارکتی و توانمندسازی اقتصادی برکت در شهرستان روانسر، فاز توسعه‌ی این واحد دامی صنعتی را با سرمایه‌گذاری ۳۸۰ میلیارد ریال و اشتغال‌آفرینی برای ۳۲۵ نفر افتتاح کرد.
تسنیمتسنیم3 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، بهره‌برداری از گاوداری ۱۰۰۰ رأسی شهرستان روانسر، اعطای ۵۰۰ فقره وام ازدچاج، اهدای ۳۰ جهیزیه و تأمین لوازم منزل برای ۱۵۰ خانوار از مهمترین اقدامات بنیاد برکت برای محرومیت‌زدایی در استان کرمانشاه است. محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در حاشیه بازدید از طرح‌های اقتصادی استان کرمانشاه اظهار داشت: بیش از ۶۰۰۰ روستای کشور به کارخانه‌های تولیدی تبدیل شده که تا پایان سال به ۱۰ هزار روستا خواهد رسید. وی عنوان کرد: تعهد ایجاد شده برای اشتغالزایی در کل کشور ۱۰۰ هزار شغل با ۳۰ هزار طرح کوچک، خانگی، متوسطه و بزرگ بوده که تاکنون بیش از ۵۰ درصد تعهد عملیاتی شده است. مخبر با بیان اینکه با اجرای این طرح‌ها بیش از ۴۰۰۰ نفر در استان کرمانشاه مشغول به کار شده‌اند گفت: براساس برنامه‌ریزی‌ها ظرف سه سال آینده سالانه ۵۰۰۰ شغل دیگر در استان کرمانشاه ایجاد خواهد شد. انتهای پیام/ ع
ایسناایسنا3 هفته قبل
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با بیان اینکه در ستاد اجرایی به دنبال آن هستیم که عدالت را اجرایی کنیم، تصریح کرد که بدنبال این هستیم با ایجاد شبکه‌های اجتماعی از همین طبقات متوسط جامعه آخرین خاکریز را نیز از آمریکا بگیریم. به گزارش ایسنا، محمد مخبر پس از حضور در استان کرمانشاه و تجدید میثاق با شهدای انقلاب اسلامی در مراسم آیین افتتاح و بهره‌برداری از طرح‌های اشتغالزایی توانمند سازی اقتصادی اجتماعی و عمرانی اظهار داشت: در سالگرد هفته دفاع مقدس قرار داریم و در این دفاع استان کرمانشاه یکی از نقاط پر افتخار محسوب می‌شود. مخبر افزود: در ستاد اجرایی به دنبال آن هستیم که عدالت را اجرایی کنیم و با ایجاد شبکه‌های اجتماعی از همین طبقات متوسط جامعه آخرین خاکریز را نیز از آمریکا بگیریم و بتوانید طبقه پایین جامعه را از لحاظ اقتصادی توانمند کنیم. مخبر به اقدامات صورت گرفته در در زلزله اخیر استان کرمانشاه اشاره کرد و گفت: یکی از دستگاه‌های فعال در حادثه زلزله بوده‌ایم و کارهای خوبی صورت گرفته است. بنا بر این گزارش در روز اول سفر رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به استان کرمانشاه، ۱۳۰۰ طرح اشتغال‌زایی و ۱۵۶۰ پروژه‌ی عمرانی برکت در مناطق محروم، به‌ویژه در مناطق زلزله‌زده‌ی این استان مورد بهره برداری قرار گرفت.
فارسفارس3 هفته قبل
با حضور رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و استاندار کرمانشاه مدرسه ۱۵ کلاسه با ظرفیت ۳۵۰ دانش‌آموز در شهرستان سرپل‌ذهاب به بهره‌برداری رسید. بازوند افزود: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) از روزهای نوروز در حادثه زلزله به کمک مردم استان کرمانشاه آمدند و جزو اولین نهادهای کمک‌رسان بودند و نخستین کامیون شیر خشک نیز توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام به این استان ارسال شد. استاندار کرمانشاه بیان داشت: ستاد در امر مدرسه‌سازی، خانه‌سازی و بازسازی کمک رسانی‌های بسیاری به استان کرمانشاه داشته است و حتی برای ساخت مسکن زلزله زده‌ها نیز سیمان رایگان توزیع کردند. استاندار کرمانشاه یادآور شد: یکی دیگر از اقدامات ستاد در این استان تأمین کانکس به جای مدارس عشایری است که رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام قول‌های مساعدی نیز در این خصوص داده‌اند. مخبر بعد از مدرسه ۱۶ کلاسه برکت نصر در شهرستان سرپل ذهاب از طرح‌های اشتغالزایی خانگی در چند روستای این استان بازدید کرد و دستورات لازم را برای حل مشکلات و مساعدت‌های لازم داد.
فارسفارس3 هفته قبل
مخبر بیان داشت: مقام معظم رهبری تاکید و حل مشکل بیکاری در کشور داشتند و در سال ۹۵ که بنده به این استان آمده‌ام قول ایجاد ۱۵ هزار شغل را داده‌ام که تا به امروز ۱۲ هزار شغل در استان کرمانشاه ایجاد شده است و ۳ هزار شغل دیگر نیز تا پایان سال اتفاق می‌افتد. در ادامه حاتمی، معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه نیز بیان داشت: ستاد حضرت امام به استان کرمانشاه قبل و بعد از زلزله توجه خاصی داشته است و ۴۹ مدرسه در این استان ساختند و در توانمند سازی مردم و اشتغال زایی در استان کرمانشاه کمک کردند. وی بیان داشت استان کرمانشاه پر از استعداد است و با توجه به موقعیت جغرافیایی جغرافیایی دارد. رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با سفر به مناطق زلزله‌زده‌ی استان کرمانشاه، به‌طور هم‌زمان ۱۵۶۰پروژه‌ی عمرانی را در استان کرمانشاه افتتاح می‌کند. این طرح‌ها مربوط به اقدامات اجتماعی و حمایتی بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) است که در این سفر اجرایی می‌شوند.
فارسفارس3 هفته قبل
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، بیان داشت: تا پایان سال‌جاری با همکاری دولت، مجلس و قوه‌قضائیه، ۵۰ هزار شغل دیگر در کشور ایجاد می‌شود و امروز بیش از ۸ هزار روستای کشور به کارگاه تولیدی تبدیل شدند و در هفته گذشته نیز ۱۲۰ مدرسه را در سراسر کشور افتتاح کردیم؛ قرارداد ساخت ۱۶۵۰ مدرسه منعقد شده است که امیدواریم به‌زودی بتوانیم ۲ هزار مدرسه را بسازیم و به بهره‌برداری برسانیم. مخبر افزود: با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز به توافق برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به وسیله فضای مجازی رسیده‌ایم. وی گفت: بنده تا کنون چهار بار به استان کرمانشاه آمده‌ام و در زمان زلزله نیز اقدامات خوبی را انجام داده‌ایم و قریب به ۶۰۰ خانواده که در اثر زلزله سرپرست‌شان را از دست داده بودند نسبت به ساخت مسکن برایشان در کمتر از چهار ماه اقدام کردیم. رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) افزود: ‌ ۱۵ هزار شغل ظرف سه سال آینده در استان کرمانشاه ایجاد می‌شود و تا کنون نیز ۱۲ هزار شغل در این استان ایجاد کرده‌ایم. مخبر گفت: امروز ۱۳۰۰ طرح در استان کرمانشاه به بهره‌برداری رسیده است و ۳۰ بسته جهیزیه، یکصد عدد ویلچر، ۱۵۰ بسته لوازم خانگی، ۷ هزار بسته نوشت‌افزار و ۵۰۰ فقره وام ازدواج ۱۵ میلیون تومانی و همین‌طور افتتاح ۳۰ خانه ورزش را در استان کرمانشاه داشته‌ایم.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین4 هفته قبل
اعتمادآنلاین| مراسم بهره‌برداری از ۱۲۰ مدرسه برکت با ۷۰۴ کلاس درس جدید و آغاز توزیع ۲۵۰ هزار بسته نوشت‌افزار اهدایی بین دانش‌آموزان مناطق کم‌برخوردار برگزار شد. مخبر، رئیس ستاد اجرایی فرمان امام، در این مراسم گفت: ۸۵ درصد از افراد بالای ۱۵ سال در کشور باسواد بوده و ۱۰۰ درصد دانش‌آموزانی که به سن تحصیل رسیده‌اند در مدارس ثبت‌نام کرده‌اند. رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ادامه داد: این ستاد در راستای توسعه اشتغال‌زایی و توسعه شبکه مردمی روزانه ۱۰۰ بنگاه کوچک و خرد با اشتغال ۳۰۰ نفر در مناطق کم‌برخوردار ایجاد می‌کند. جعفری، مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام نیز در این مراسم گفت: امروز همزمان ۱۲۰ مدرسه با ۷۰۴ کلاس درس در مناطق محروم کشور افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید. مدنی مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام نیز در این مراسم از اهدای ۴۰۰۰ بسته نوشت‌افزار ایرانی از طرف رهبرمعظم انقلاب به فرزندان شهدای مدافع حرم خبر داد و گفت: این هدایا در روزهای آینده توسط ستاد اجرایی فرمان امام توزیع خواهد شد.
ایسناایسنا4 هفته قبل
مراسم بهره برداری از ۱۲۰ مدرسه برکت با ۷۰۴ کلاس درس جدید و آغاز توزیع ۲۵۰هزار بسته نوشت افزار اهدایی بین دانش آموزان مناطق کم برخوردار برگزار شد. رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ادامه داد: این ستاد در راستای توسعه اشتغال‌زایی و توسعه شبکه مردمی روزانه ۱۰۰ بنگاه کوچک و خرد با اشتغال ۳۰۰ نفر در مناطق کم‌برخوردار ایجاد می‌کند. جعفری، مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام نیز دراین مراسم گفت: امروز همزمان ۱۲۰ مدرسه با ۷۰۴ کلاس درس در مناطق محروم کشور افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید. وی افزود: علاوه بر ۱۲۰ مدرسه‌ای که امروز افتتاح شد، ۳۰ مدرسه دیگر تا آبان ماه تکمیل و به بهره‌برداری خواهد رسید. مدنی مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام نیز در این مراسم از اهدای ۴۰۰۰ بسته نوشت افزار ایرانی ازطرف رهبرمعظم انقلاب به فرزندان شهدای مدافع حرم خبر داد و گفت: این هدایا در روزهای آینده توسط ستاد اجرایی فرمان امام توزیع خواهد شد.
مهرمهر4 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، محمد مخبر در مراسم افتتاح همزمان ۱۲۰ مدرسه که امروز برگزار شد، گفت: در بحث آموزشی، ستاد اجرایی و بنیاد برکت اقدامات خوبی را انجام داده‌اند به طوری که تحویل ۱۲۰ مدرسه و ارسال ۲۵۰ هزار بسته لوازم التحریر به مناطق محروم از جمله آنها بوده است. وی با اشاره به اینکه حدود هفت هزار روستا به کارگاه تبدیل شده‌اند، تصریح کرد: در حوزه اشتغال، اقداماتی انجام شده به طوری که هفته‌ای دو هزار شغل ایجاد می‌کنیم که روزانه ۳۰۰ شغل و ۱۰۰ طرح از سوی بنیاد برکت در مناطق محروم ایجاد می‌شود. رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به برنامه‌های ستاد اجرایی امام اشاره و خاطرنشان کرد: توجه به تولید و اشتغال، جلوگیری از واردات و همچنین توسعه صادرات از جمله برنامه‌های بنیاد برکت است. وی ادامه داد: وزارت بهداشت از ما خواسته بود ۹۰۰ دستگاه دیالیز وارد کنیم که این کار را نیز انجام داده‌ایم که البته تعامل ما با دستگاه‌ها و همچنین همکاری آنها با ما خوب است و همه در جهت رفع مشکلات مردم اقدام می‌کنیم. مخبر افزود: توانمندسازی از طریق اشتغال و رفع محرومیت، نیاز فعلی کشور است که باید همه دستگاهها در این خصوص همکاری کنند.
تسنیمتسنیم4 هفته قبل
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ امروز طی مراسمی با حضور محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، ۱۲۰ مدرسه برکت با ۷۰۴ کلاس درس در روستانها و مناطق محروم کشور به بهره‌برداری رسید همچنین در پایان این مراسم ۲۵۰ هزار بسته کیف و نوشت‌آفزار برای توزیع میان دانش‌آموزان مناطق محروم به این مناطق ارسال شد. مخبر اظهار کرد: برای احداث این تعداد مدرسه در مناطق محروم و کمتر برخوردار کشور، یک هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال هزینه شده است. رئیس ستاد اجرای فرمان حضرت امام (ره) ادامه داد: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در ارتقای آموزش در مناطق محروم، مدرسه‌سازی یکی از بنیادی‌ترین و ماندگارترین اقدامات ستاد اجرای فرمان حضرت امام (ره) در مناطق محروم است. که از طریق بنیاد برکت دنبال می‌شود. وی گفت: ‌ بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام در حال ساخت یک هزار مدرسه دوم برکت است و تاکنون قرارداد ساخت ۱۶۴۴ مدرسه را منعقد کرده و با توجه به بهره‌برداری از ۱۲۳۰ مدرسه، ۴۱۴ باب مدرسه دیگر را در دست ساخت و تکمیل دارد.
فارسفارس4 هفته قبل
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: تاکنون ۱۲۳۰ مدرسه در سراسر کشور به بهره‌برداری رسیده است و ۴۱۴ مدرسه دیگر نیز در دست ساخت و تکمیل است. وی بیان داشت: مدارس بنیاد برکت تاکنون ۲۶۰۰ روستا در ۳۱ استان کشور را تحت پوشش قرار داده و ظرفیت پذیرش دانش‌آموزان در مدارس به بهره‌برداری رسیده بالغ بر ۱۵۰ هزار نفر است. مخبر ادامه داد: بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در حال ساخت یک‌هزار مدرسه دوم برکت است و تاکنون قرارداد ساخت ۱۳۴۴ مدرسه را منعقد کرده و با توجه به بهره‌برداری از ۱۲۳۰ مدرسه، ۴۱۴ مدرسه دیگر نیز در دست ساخت و تکمیل دارد. رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) بیان داشت: امسال تاکنون ۲۵۰ هزار بسته لوازم‌التحریر ایرانی با همت نیروهای جهادی بسته‌بندی شده است و امروز به مناطق محروم ارسال می‌شود که امیدواریم کمک‌های مردمی به ۵۰۰ هزار بسته برسد. انتهای پیام/وی یادآور شد: تمامی مدارس بنیاد برکت در مناطق محروم و روستایی ساخته شده است.
مهرمهر4 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، محمد مخبر در حاشیه مراسم افتتاح ۱۲۰ مدرسه برکت که امروز برگزار شد، اظهار داشت: ۱۲۰ مدرسه برکت با ۷۰۴ کلاس درس در روستاها و مناطق محروم کشور، به بهره‌برداری می‌رسد. همچنین در این مراسم ۲۵۰ هزار بسته کیف و نوشت‌افزار برای توزیع میان دانش‌آموزان مناطق محروم ارسال می‌شود. وی ادامه داد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ۱۲۰ مدرسه برکت را از طریق بنیاد برکت، در راستای نهضت مدرسه‌سازی، به منظور توسعه فضاهای آموزشی و توزیع عادلانه امکانات تحصیلی در مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته احداث کرده است. مخبر با اشاره به اینکه ۱۴۰۰ میلیارد ریال برای احداث این مدارس در مناطق محروم هزینه شده است، افزود: بنیاد برکت پیش از این ۱۱۱۰ مدرسه با ۶۶۰۰ کلاس درس به بهره‌برداری رسانده بود که با ۱۲۰ مدرسه، تعداد کلیه مدارس برکت به ۱۲۳۰ مدرسه می‌رساند. وی تأکید کرد: بنیاد برکت در حال ساخت هزار مدرسه دیگر است، تاکنون قرارداد ساخت ۱۶۴۴‌مدرسه را منعقد کرده و با توجه به بهره‌برداری از ۱۲۳۰ مدرسه، ۴۱۴ مدرسه دیگر را در دست ساخت و تکمیل دارد.
برنابرنا1 ماه قبل
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) درباره ایجاد شبکه جهادی بانوان توضیحاتی داد. به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، اظهار کرد: در ۱۰ ماه گذشته ۲۰ هزار طرح خرد و خانگی در کشور راه اندازی شده است. مخبر گفت: از ۴۰ میلیون افراد غیر فعال در کشور ۲۸ میلیون آن بانوان هستند. رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) ادامه داد: در جنگ اقتصادی کنونی یک نفر نیروی کار بسیار مهم است چرا که به تعبیر مقام معظم رهبری نیروی کار امروز رزمندگان جنگ اقتصادی هستند. مخبر گفت: ما به دنبال این هستیم که شبکه‌ای از بانوان جهادی و جهادگر در کشور سامان و توسعه دهیم که آن‌ها بتوانند با استعدادیابی کمک کنند که بتوانیم از ظرفیت موجود برای حل مسائل مردم استفاده کنیم.
فارسفارس1 ماه قبل
شهرک دارویی برکت در استان البرز، علاوه اشتغال‌زایی و تبدیل ایران به قطب درمانی خاورمیانه و یکی از قطب‌های تولید دارو در جهان، کشورمان را از نظر تامین فراورده‌های دارویی به صورت ۱۰۰ درصد خودکفا خواهد کرد. گروه دارویی برکت، به منظور متمرکزسازی مراکز تحقیق و توسعه و کارخانه‌‌های دارویی پیشرفته، نخستین شهرک تخصصی و تحقیقاتی دارویی کشور با عنوان «شهرک دارویی برکت» را ایجاد کرد. ایران قطب تولید دارو در منطقهشهرک دارویی برکت به منزله بزرگترین شهرک دارویی منطقه خاورمیانه است و از ابتدای طراحی این مجموعه، هدفگذاری خاصی مد نظر مسؤولین درمانی کشور بوده است. فعالیت اصلی این شرکت تولید دارو برای درمان مبتلایان به انواع سرطان است و این شرکت اولین واحد تولیدکننده فراورده‌های ضد سرطان در خاورمیانه است. محصولات دارویی ضد سرطان در داخل کشور عرضه و نیز به ۱۰ کشور دیگر صادر می‌شود.
مهرمهر1 ماه قبل
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) اظهار داشت: امروز ما جنگمان وسیع‌تر، عمیق‌تر و پیچیده‌تر شده است. امروز جنگ ما کل جغرافیای کشور و آحاد آن است و جنگ امروز اقتصادی و فرهنگی شده است. وی با اشاره به اینکه ۲۸ میلیون نفر از خانم‌ها در ایران غیرفعال هستند، گفت: این خانم‌ها از گردش توسعه کشور خارج هستند و باید زمینه‌های ورود آنها مهیا شود. رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) اظهار داشت: مقام معظم رهبری طی دو ماه گذشته پیام‌های مهم و جدی را دادند که یکی از آنها گام دوم انقلاب بود و دیگری نیز در خصوص اقدامات جهادی است. مخبر تاکید کرد: ما خانم‌های جهادی را در کشور تقویت خواهیم کرد و این موضوع را گسترش می‌دهیم.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: در حال حاضر ۲۸ میلیون نفر از زنان ایرانی غیرفعال هستند که ما به دنبال رشد و توسعه این بانوان در کشور هستیم. رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) اظهار داشت: امروز ما جنگمان وسیع‌تر، عمیق‌تر و پیچیده‌تر شده است. مخبر خاطرنشان کرد: اگر در جنگ تحمیلی حضور فیزیکی زنان سخت بود، امروز حضور آنها بسیار موثر است و می‌تواند بخش عمده‌ای از مشکلات را برطرف کند. وی با اشاره به اینکه ۲۸ میلیون نفر از خانم‌ها در ایران غیرفعال هستند، گفت: این خانم‌ها از گردش توسعه کشور خارج هستند و باید زمینه‌های ورود آنها مهیا شود. مخبر تاکید کرد: ما زنان جهادی را در کشور تقویت خواهیم کرد و این موضوع را گسترش می‌دهیم.
فارسفارس1 ماه قبل
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: در حال حاضر ۲۸ میلیون نفر از خانم‌های ایرانی غیرفعال هستند که ما به دنبال رشد و توسعه این بانوان در کشور هستیم. رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) اظهار داشت: امروز ما جنگمان وسیع‌تر، عمیق‌تر و پیچیده‌تر شده است. وی با اشاره به اینکه ۲۸ میلیون نفر از خانم‌ها در ایران غیرفعال هستند، گفت: این خانم‌ها از گردش توسعه کشور خارج هستند و باید زمینه‌های ورود آنها مهیا شود. رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) اظهار داشت: مقام معظم رهبری طی دو ماه گذشته پیام‌های مهم و جدی را دادند که یکی از آنها گام دوم انقلاب بود و دیگری نیز در خصوص اقدامات جهادی است. مخبر تاکید کرد: ما خانم‌های جهادی را در کشور تقویت خواهیم کرد و این موضوع را گسترش می‌دهیم.
فارسفارس1 ماه قبل
دومین مرکز نوآوری دانشگاه علم و صنعت ایران صبح فردا با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) افتتاح می‌شود. به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، دومین مرکز نواوری دانشگاه علم و صنعت فردا در مراسمی افتتاح می‌شود. در ابتدای این مراسم، گزارشی از طرح‌های فناورانه و نوآورانه دانشگاه علم و صنعت ایران ارائه خواهد شد، سپس از طرح پاراواک برای بهبود بیماران قطع نخاع در مرکز فناوری‌های عصبی دانشگاه بازدید به عمل می‌آید. مراسم افتتاح رسمی مرکز نوآوری مانا از ساعت ۸:۴۵ با خیر مقدم و سخنرانی جبار علی ذاکری، رییس دانشگاه علم و صنعت ایران آغاز می‌شود و با گزارش زینب حمیدزاده، مشاور بانوان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سخنرانی مخبر و ستاری ادامه می‌یابد. بازدیدکنندگان در ادامه، از طرح‌های هوشمندسازی ریلی و پلتفرم ایران باس ۱۵۰ در مرکز تحقیقات ماهواره دانشگاه بازدید خواهند کرد.

به انتهای لیست رسیدید