رابرت دنیرو

رابرت دنیرو

دنیای اقتصاددنیای اقتصاد4 ساعت قبل
مارتین اسکورسیزی برای «ایرلندی» یکی از امیدهای دریافت اسکار امسال است. امسال چهاردهمین دوره اهدای جایزه کرک داگلاس بود. این جایزه از سال ۲۰۰۶ برای یک عمر دستاورد سینمایی به یک چهره موثر سینمایی اهدا می‌شود. هیو جکمن، جودی دنچ، وارن بیتی، جین فوندا، جسیکا لانگ، فارست ویتاکر، رابرت دنیرو، مایکل داگلاس، هریسون فورد، کوئنتین تارانتینو، اد هریس و جان تراولتا از دریافت کنندگان پیشین این جایزه هستند. سی و پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم سانتا باربارا از ۱۵ تا ۲۵ ژانویه برگزار خواهد شد.
خبر فوریخبر فوری17 ساعت قبل
طبق برآوردها فیلم «جوکر» امروز به جمع فیلم‌هایی که یک میلیارد دلار فروش کرده‌اند ملحق می‌شود و نام خود را به عنوان نخستین فیلم درجه R تاریخ که به این فروش دست یافته ثبت می‌کند. به گزارش خبر فوری به نقل از ورایتی، «جوکر» فیلم کمپانی برادران وارنر باید روز جمعه (شنبه ۲۵ آبان به وقت ایران) به فروش یک میلیارد دلاری برسد. به این ترتیب این اولین فیلم با درجه تماشای بزرگسال است که موفق می‌شود به این حد از فروش دست یابد. با وجود نگرانی‌های امنیتی از احتمال بروز خشونت در سالن‌های نمایش فیلم و رعایت نکات امنیتی بالا، هیچ یک از این مسایل بر فروش فیلم تاثیر نگذاشت و در سراسر جهان مردم به تماشای آن نشستند. در خارج از آمریکای شمالی که این فیلم فروش ۳۰۰ میلیون دلاری را کسب کرد، کشورهایی که بیشترین استقبال از آن شد شامل بریتانیا با فروش ۶۸ میلیون دلاری، مکزیک با فروش ۴۳ میلیون دلاری، کره جنوبی با فروش ۳۸ میلیون دلاری، برزیل با فروش ۳۴ میلیون دلاری و فرانسه با فروش ۳۸ میلیون دلاری بوده‌اند.
زوم‌جیزوم‌جی1 روز قبل
در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، فیلم Joker (جوکر) لقب اولین فیلم یک میلیاردی با درجه سنی بزرگسال را دریافت کرده‌ است. مدتی پیش فیلم جوکر موفق شد تا با عبور از فیلم Deadpool ۲ (ددپول ۲)، به پرفروش‌ترین فیلم با درجه سنی بزرگسال در سراسر جهان تبدیل شود و مدتی پیش فروش جهانی این فیلم از مرز ۹۰۰ میلیون دلار عبور کرد. حال به نقل از فوربس، فروش فیلم جوکر به ۹۹۹٫۱ میلیون دلار افزایش پیدا کرده تا امروز فروش جهانی این فیلم رسما از مرز یک میلیارد دلار عبور کند. بدین ترتیب فیلم Joker که بودجه ساخت آن حدود ۶۲ میلیون دلار برآورد شده، اولین فیلمی است که با درجه سنی بزرگسال به چنین فروشی دست پیدا کرده و موفقیتی بی سابقه برای یک فیلم با این درجه سنی بوده است. فیلم جوکر پیش از این برنده جایزه شیر طلایی ونیز نیز شده بود.
ایسناایسنا1 روز قبل
«مارتین اسکورسیزی» در مراسمی در حضور «آل پاچینو» و «لئوناردو دیکاپریو»، جایزه دستاورد سینمایی «کرک داگلاس» را دریافت کرد. به گزارش ایسنا به نقل از هالیوود ریپورتر، «اسکورسیزی» چهاردهمین سینماگری است که پس از چهره‌هایی چون «جان تراولتا»، «اد هریس»، «کوئنتین تارانتینو»، «هریسون فورد»، «مایکل داگلاس»، «رابرت دنیرو»، «فارست ویتاکر»، «جسیکا لانگ»، «جین فوندا»، «وارت بیتی»، «جودی دنچ» و «هیو جکمن» جایزه سینمایی «کرک داگلاس» را دریافت می‌کند. این برای یک بازیگر بسیار مهم است چرا که شما در حال نقش‌آفرینی بسیار آسیب‌پذیر هستید. «کرک داگلاس» بازیگر کهنه‌کار و ۱۰۲ ساله آمریکایی که جایزه دستاورد جشنواره «سانتار باربارا» به افتخار وی نامگذاری شده است هم در پیامی ضبط شده گفت: «اسکورسیزی» کارگردان بسیار بزرگی است و به شوخی عنوان کرد که او را برای استفاده نکردن از من در فیلم‌های «گاو خشمگین»، «راننده تاکسی» و «تنگه وحشت» می‌بخشم. بسیار خوشحالم که تو (اسکورسیزی) امشب جایزه «کرک داگلاس» را دریافت می‌کنی.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
جشنواره بین‌المللی فیلم سانتا باربارا شب پیش ۱۴ نوامبر برابر با ۲۳ آبان ماه با اهدای جایزه کرک داگلاس برای دستاوردهای سینمایی، از مارتین اسکورسیزی تجلیل کرد. مارتین اسکورسیزی برای مجموعه درخشان آثارش، دیشب در جشنواره فیلم سانتا باربارا تجلیل شد. وی در این مراسم با دریافت جایزه کرک داگلاس که برای دستاوردهای فوق‌العاده در سینما اهدا می‌شود، مورد قدردانی قرار گرفت. کامرون داگلاس پسر مایکل داگلاس و نوه کرک داگلاس نیز از دیگر حضار بود. سی و پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم سانتا باربارا از ۱۵ تا ۲۵ ژانویه برگزار خواهد شد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
اعتمادآنلاین| جشنواره بین‌المللی فیلم سانتا باربارا شب پیش ۱۴ نوامبر برابر با ۲۳ آبان ماه با اهدای جایزه کرک داگلاس برای دستاوردهای سینمایی، از مارتین اسکورسیزی تجلیل کرد. مارتین اسکورسیزی برای مجموعه درخشان آثارش، دیشب در جشنواره فیلم سانتا باربارا تجلیل شد. او در این مراسم با دریافت جایزه کرک داگلاس که برای دستاوردهای فوق‌العاده در سینما اهدا می‌شود، مورد قدردانی قرار گرفت. کامرون داگلاس پسر مایکل داگلاس و نوه کرک داگلاس نیز از دیگر حضار بود. سی و پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم سانتا باربارا از ۱۵ تا ۲۵ ژانویه برگزار خواهد شد.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آسوشیتدپرس، جشنواره بین‌المللی فیلم سانتا باربارا شب پیش ۱۴ نوامبر برابر با ۲۳ آبان ماه با اهدای جایزه کرک داگلاس برای دستاوردهای سینمایی، از مارتین اسکورسیزی تجلیل کرد. مارتین اسکورسیزی برای مجموعه درخشان آثارش، دیشب در جشنواره فیلم سانتا باربارا تجلیل شد. وی در این مراسم با دریافت جایزه کرک داگلاس که برای دستاوردهای فوق‌العاده در سینما اهدا می‌شود، مورد قدردانی قرار گرفت. کامرون داگلاس پسر مایکل داگلاس و نوه کرک داگلاس نیز از دیگر حضار بود. سی و پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم سانتا باربارا از ۱۵ تا ۲۵ ژانویه برگزار خواهد شد.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
ایسنا: «مارتین اسکورسیزی» در مراسمی در حضور «آل پاچینو» و «لئوناردو دیکاپریو»، جایزه دستاورد سینمایی «کرک داگلاس» را دریافت کرد. به نقل از هالیوود ریپورتر، «اسکورسیزی» چهاردهمین سینماگری است که پس از چهره‌هایی چون «جان تراولتا»، «اد هریس»، «کوئنتین تارانتینو»، «هریسون فورد»، «مایکل داگلاس»، «رابرت دنیرو»، «فارست ویتاکر»، «جسیکا لانگ»، «جین فوندا»، «وارت بیتی»، «جودی دنچ» و «هیو جکمن» جایزه سینمایی «کرک داگلاس» را دریافت می‌کند. این برای یک بازیگر بسیار مهم است چرا که شما در حال نقش‌آفرینی بسیار آسیب‌پذیر هستید. «کرک داگلاس» بازیگر کهنه‌کار و ۱۰۲ ساله آمریکایی که جایزه دستاورد جشنواره «سانتار باربارا» به افتخار وی نامگذاری شده است هم در پیامی ضبط شده گفت: «اسکورسیزی» کارگردان بسیار بزرگی است و به شوخی عنوان کرد که او را برای استفاده نکردن از من در فیلم‌های «گاو خشمگین»، «راننده تاکسی» و «تنگه وحشت» می‌بخشم. بسیار خوشحالم که تو (اسکورسیزی) امشب جایزه «کرک داگلاس» را دریافت می‌کنی.
قدس آنلاینقدس آنلاین3 روز قبل
رابرت دی‌نیرو بازیگر کهنه‌کار سینما با دریافت جایزه انجمن بازیگران فدراسیون هنرمندان رادیو و تلویزیون آمریکا برای یک عمر دستاورد هنری تجلیل می‌شود. این جایزه هر سال به بازیگری اهدا می‌شود که جذاب‌ترین ایده‌ال‌ها را برای بازیگری تخصصی ارایه می‌کند. دنیرو در پاسخ به خبر اهدای این جایزه گفت: من بیش از ۵۰ سال است که از اعضای این انجمن هستم و دریافت این جایزه یک افتخار است. او از میان ۲۰۰ فیلمی که مورد توجه قرار گرفته، هفت نقش ماندگار را تصویر کرده که از هر بازیگر دیگری بیشتر است. چارلی چاپلین، کلینت ایستوود و لئوناردو دی‌کاپریو هر یک با پنج نقش ماندگار و مورگان فریمن و تام هنکس با چهار نقش ماندگار در این فهرست ۲۰۰ فیلمی حضور دارند.
مهرمهر3 روز قبل
این جایزه هر سال به بازیگری اهدا می‌شود که جذاب‌ترین ایده‌ال‌ها را برای بازیگری تخصصی ارایه می‌کند. دنیرو جایزه اسکار را برای بازی در دو فیلم «پدرخوانده ۲» و «گاو خشمگین» برده است و برای «راننده تاکسی»، «شکارچی گوزن»، «بیداری‌ها»، «تنگه وحشت» و «دفترچه امیدبخش» نامزد دریافت این جایزه شده است. دنیرو هشت نقش اصلی ماندگار را ایفا کرده‌است، «پدر خوانده»، «روزی روزگاری در آمریکا»، «راننده تاکسی»، «گاو خشمگین»، «مخمصه»، «کازینو»، «شکارچی گوزن» و «مرد ایرلندی» هشت نقش ماندگار اوست. او از میان ۲۰۰ فیلمی که مورد توجه قرار گرفته، هفت نقش ماندگار را تصویر کرده که از هر بازیگر دیگری بیشتر است. چارلی چاپلین، کلینت ایستوود و لئوناردو دی‌کاپریو هر یک با پنج نقش ماندگار و مورگان فریمن و تام هنکس با چهار نقش ماندگار در این فهرست ۲۰۰ فیلمی حضور دارند.
خبر فوریخبر فوری3 روز قبل
جایزه یک عمر دستاورد سینمایی انجمن بازیگران آمریکا در سال ۲۰۱۹ به «رابرت دنیرو» بازیگر برنده اسکار اعطاء می‌شود. به گزارش خبر فوری به نقل از هالیوود ریپورتر، «دنیرو» جایزه دستاورد سینمایی انجمن بازیگران آمریکا (SAG) که بالاترین نشان این نهاد سینمایی است را به پاس دستاورد هنری در بازیگری و همچنین دستاوردهای بشردوستانه در تاریخ ۱۹ ژانویه همزمان با برگزاری مراسم سالانه جوایز این انجمن دریافت می‌کند. افتخار بزرگی است که اعلام کنم انجمن بازیگران آمریکا از یکی از منحصر به فردترین استعدادهای نسل ما تقدیر می‌کند. «رابرت دنیرو» نیز با اعلام این که بیش از ۵۰ سال است عضور انجمن بازیگران آمریکاست، گفت مفتخر به دریافت این جایزه هستم. وی همچنین برای بازی در فیلم «حقه‌بازی آمریکایی» در سال ۲۰۱۳ جایزه انجمن بازیگران آمریکا را کسب کرده است.
ایسناایسنا3 روز قبل
جایزه یک عمر دستاورد سینمایی انجمن بازیگران آمریکا در سال ۲۰۱۹ به «رابرت دنیرو» بازیگر برنده اسکار اعطاء می‌شود. به گزارش ایسنا به نقل از هالیوود ریپورتر، «دنیرو» جایزه دستاورد سینمایی انجمن بازیگران آمریکا (SAG) که بالاترین نشان این نهاد سینمایی است را به پاس دستاورد هنری در بازیگری و همچنین دستاوردهای بشردوستانه در تاریخ ۱۹ ژانویه همزمان با برگزاری مراسم سالانه جوایز این انجمن دریافت می‌کند. افتخار بزرگی است که اعلام کنم انجمن بازیگران آمریکا از یکی از منحصر به فردترین استعدادهای نسل ما تقدیر می‌کند. «رابرت دنیرو» نیز با اعلام این که بیش از ۵۰ سال است عضور انجمن بازیگران آمریکاست، گفت مفتخر به دریافت این جایزه هستم. وی همچنین برای بازی در فیلم «حقه‌بازی آمریکایی» در سال ۲۰۱۳ جایزه انجمن بازیگران آمریکا را کسب کرده است.
سینماپرسسینماپرس3 روز قبل
جایزه یک عمر دستاورد این جوایز، هرساله به بازیگری داده می‌شود که بهترین ایده آل‌های بازیگری را پرورش می‌دهد. گابریل کارتریز رئیس انجمن بازیگران در این باره گفت: رابرت دنیرو یک بازیگر با توانایی‌های خارق العاده است. افتخار من است که بزرگترین افتخار این جوایز را به یکی از با استعدادترین بازیگران عصر خودمان اهدا کنم. دنیرو برای فیلم «حقه بازی آمریکایی» سابقه بردن جایزه از انجمن بازیگران را نیز دارد و با «دفترچه امید بخش» و «اتاق ماروین» نامزد این جوایز شده است. دنیرو نیز درباره دریافت این جایزه گفت: من برای ۵۰ سال عضوی از این اتحادیه بوده‌ام و برای من یک افتخار است که از آن انجمن جایزه دریافت کنم.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 روز قبل
دنیرو جایزه دستاور هنری جوایز انجمن بازیگران آمریکا را که به فعالیت‌های بازیگران برجسته داده می‌شود، دریافت می‌کند. اعتمادآنلاین| دنیرو که اخیرا در فیلم‌های «مرد ایرلندی» از نتفلیکس و «جوکر» از کمپانی برادران وارنر نقش‌آفرینی کرده است، جایزه بزرگ اتحادیه بازیگران را دریافت می‌کند. گابریل کارتریز رئیس انجمن بازیگران در این باره گفت: رابرت دنیرو یک بازیگر با توانایی‌های خارق العاده است. دنیرو برای فیلم «حقه بازی آمریکایی» سابقه بردن جایزه از انجمن بازیگران را نیز دارد و با «دفترچه امید بخش» و «اتاق ماروین» نامزد این جوایز شده است. دنیرو نیز درباره دریافت این جایزه گفت: من برای ۵۰ سال عضوی از این اتحادیه بوده‌ام و برای من یک افتخار است که از آن انجمن جایزه دریافت کنم.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین4 روز قبل
وبگاه ایندیوایر که از مهمترین سایت‌های خبری سینمایی جهان است، در هفته‌های گذشته پیش‌بینی خود را از مدعیان بخش‌های مختلف اسکار منتشر کرد. رنه زلوگر از نگاه این سایت برای نقش‌آفرینی در فیلم سینمایی «جودی» شانس بسیار بالایی برای حضور در اسکار دارد. در قسمت دیگر آدام درایور برای بازی در فیلم «داستان ازدواج» یکی از مدعیان اصلی بخش بازیگر مرد اسکار است. جنیفر لوپز هم به دنبال آن است تا با فیلم «شیادان» اولین نامزدی اسکار خود را تجربه کند. رقیب او مارگو رابی است که با دو فیلم «بمبشل» و «روز و روزگاری در هالیوود» از مدعیان احتمالی آکادمی اسکار است.
همشهریهمشهری5 روز قبل
گرد ستاره (StarDust) فیلم دیگری است که بر اساس رمانی از نیل گیمن با همین نام در سال ۲۰۰۷ ساخته شده‌ است. فیلم ماسک آینه‌ای (MirrorMask) محصول سال ۲۰۰۵ یکی دیگر از فیلم‌های اقتباس شده از آثار نیل گیمن است. این رمان در سال ۲۰۰۱ منتشر و اولین قسمت سریال در سال ۲۰۱۷ از شبکه کابلی استارز پخش شد. آثار گیمن در بازه متنوعی از داستان کوتاه، رمان، رمان گرافیکی و کتاب‌های کمیک است. نیل گیمن سال گذشته در مقاله‌ای در روزنامه گاردین در باب اهمیت کتابخانه‌ نوشت: من به عنوان نویسنده شناخته شده‌ام، اما خودم را بیشتر خواننده کتاب‌ها می‌دانم.

«نبرد میدوی» صدرنشین شگفت‌انگیز باکس آفیس هالیوود/سقوط آزاد «ترمیناتور» در هفته دوم اکران

4+
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین6 روز قبل

وقتی حاج کاظم «آژانس شیشه‌ای» مطرب می‌شود

5+
سینماپرسسینماپرس6 روز قبل
برترین‌هابرترین‌ها6 روز قبل
«پدرخوانده ۲» به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد نمایشش، در بیش از ۶۰۰ سالن مجدد اکران می‌شود. خبرگزاری صبا: به نقل از ان‌بی‌سی، «پدرخوانده ۲» شاهکار فراموش نشدنی فرانسیس فورد کوپولا با شرکت آل پاچینو، رابرت دنیرو، رابرت دووال، دایان کیتون، جان کازال، لی استراسبرگ و مایکل گازو به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد نمایشش دوباره اکران می‌شود. درام مافیایی «پدرخوانده ۲» محصول ۱۹۷۴ اثر کوپولا داستان مایکل کورلئونه (آل پاچینو) و پدرش ویتوکورلئونه (رابرت دنیرو) را به صورت موازی روایت می‌کند. در «پدرخوانده ۲» هراندازه که ویتو کورلئونه در حال قدرتمندتر شدن است پسرش مایکل بیشتر با مسائل فساد درگیر می‌شود. نکته جالب نمایش این فیلم این است که آل پاچینو و رابرت دنیرو دو ستاره بزرگ «پدرخوانده ۲» این روزها «مرد ایرلندی» را نیز در سینماهای آمریکا روی پرده دارند.
صدا و سیماصدا و سیما6 روز قبل
بلومبرگ، شهردار سابق نیویورک و میلیاردر مشهور، روز جمعه به طور رسمی به رقابت دموکرات‌ها برای ریاست جمهوری ۲۰۲۰ پیوست. بر اساس یک نظرسنجی در تابستان گذشته، جو بایدن، معاون سابق رئیس جمهور آمریکا، به طور آشکار از وی پیشی گرفته است. پس از درخواست ترامپ از ولادیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین، برای تحقیق و تفحص درباره جو بایدن، رقیب انتخاباتی او، وی به سوءاستفاده از قدرت متهم شده است. به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما؛ به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، رابرت دنیرو، هنرپیشه آمریکایی برنده اسکار، ترامپ را «رئیس جمهور جعلی» خواند. رابرت دنیرو، هنرپیشه آمریکایی برنده جایزه اسکار، که از منتقدان سرسخت دونالد ترامپ است، با اشاره به بررسی استیضاح وی، بار دیگر او را مورد انتقاد قرار داد. «دنیرو که همواره از منتقدان ترامپ و سیاست‌های او بوده است، او را یک» رئیس جمهور جعلی" خواند.
برترین‌هابرترین‌ها6 روز قبل
صنعت سینمای مارول روزبه‌روز از آنچه بود جلوتر آمده و سهم مهمی از فروش بازار جهانی را اشغال کرده است. گفتن چنین نظراتی در رابطه با فیلم‌های مارول بی‌احترامی به مردم است. بخشی از هالیوود نسبت به تمرکز سرمایه در برخی از استودیوها گله‌مند است و نسبت به فربه‌شدن سینمای مارول، هشدار می‌دهد. اما مهم‌ترین دوره برای سینمای مارول بعد از جدی شدن این ابرقهرمان‌ها برای کمپانی دیزنی رقم خورد. سه فاز اول دنیای سینمایی مارول تحت عنوان «حماسه بی‌نهایت» ‌ شناخته می‌شود.
ایسناایسنا1 هفته قبل
منتقد ارشد گاردین با دادن پنج ستاره کامل به فیلم «مرد ایرلندی» ساخته «مارتین اسکورسیزی»، این فیلم را احیای ژانر مافیایی در سینما دانست. به گزارش ایسنا، «پیتر بردشاو» در مطلبی درباره فیلم «مرد ایرلندی» آورده است: «مارتین اسکورسیزی» با بهترین فیلم خود از زمان ساخت «رفقای خوب» و یکی از بهترین آثارش به سینما بازگشته است. در «مرد ایرلندی» از فناوری‌های کامپیوتری برای جوان‌سازی استفاده شده است و «رابرت دنیرو» را با چهره‌ای جوان‌تر از معمول در فیلم می‌بینید. «جو پشی» در «مرد ایرلندی» آن شخصیت ترسناک و بداخلاق فیلم‌های قبلش نیست و با صدایی بسیار آهسته صحبت می‌کند. «ری رومانو»، «استفن گراهام» و «هروی کیتل» نیز از جمله دیگر بازیگران «مرد ایرلندی» هستند که بازی‌های فوق‌العاده‌ای در فیلم داشته‌اند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 هفته قبل
اعتمادآنلاین| کارگردان برنده اسکار به عنوان دریافت کننده بعدی جایزه چارلی چاپلین معرفی شد. این جایزه پیشتر به چهره‌هایی چون مارتین اسکورسیزی، سیدنی پواتیه، رابرت ردفورد، مورگان فریمن و رابرت دنیرو اهدا شده است. این جایزه ۲۷ آوریل و در جشنی که در لینکلن سنتر نیویورک برگزار می‌شود به او اهدا خواهد شد. اسپایک لی ۶۲ ساله سال ۱۹۹۰ برای فیلم «کار درست را بکن» نامزد جایزه اسکار بهترین فیلمنامه غیراقتباسی شد و سال ۱۹۹۸ برای «۴ دختر کوچک» در بخش بهترین مستند بلند نامزد بود. او در ژانویه ۲۰۱۹ با فیلم «بلکککلنزمن» یا «کوکلاس کلان سیاهپوست» برای اولین بار در دوران حرفه‌ای خود نامزد دریافت اسکار بهترین فیلم و بهترین کارگردانی شد.

«مطرب» در ژانر خالتور؛ پرویز پرستویی یک دانگ هم شبیه جواد یساری نشد! +عکس

5+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 هفته قبل
دارایی خالص برد پیت در سال ۲۰۱۹؛ مجموعا ۳۰۰ میلیون دلار بوده که همین امر او را تبدیل به یکی از پولدارترین بازیگران دنیا کرده است. امروزه دارایی خالص رابرت داونی، ۳۰۰ میلیون دلار است که باعث شده او یکی از ثروتمندترین بازیگران دنیا باشد. ثروت آرنولد در سال ۲۰۱۹، مجموعا ۴۰۰ میلیون دلار برآورد شده و او اکنون یکی از ثروتمندترین بازیگران جهان و همینطور ثروتمندترین بدنساز دنیاست. در حال حاضر، نام او در فهرست ثروتمندترین بازیگران سال ۲۰۱۹ با ثروتی حدود ۴۰۰ میلیون دلار در رده ششم قرار گرفته است. ثروت آدام سندلر در سال ۲۰۱۹، مجموعا ۴۲۰ میلیون دلار برآورد شده و اکنون او یکی از ثروتمندترین بازیگران و تهیه‌کنندگان هالیوود به‌شمار می‌آید.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
به نقل از گاردین، اما پس از نخستین نمایش‌های فیلم تازه اسکورسیزی تمام امیدها برای درخشیدن تنها زن داستان بر باد رفت. پگی شیران با بازی پاکویین دختر فرانک شیران آدمکش با بازی دنیرو است و از دور و نزدیک شاهد جنایت‌های پدرش. برای پگی شیران و آنا پاکویین البته اوضاع کاملا متفاوت است. هنوز کسی نمی‌داند چرا کوئنتین تارانتینو به ستاره زن فیلم خود «روزی روزگاری در هالیوود» یعنی مارگو روبی به اندازه بازیگران مرد دیالوگ نداده است. اگر ار کارنامه فیلمسازی اسکورسیزی یک نکته آموخته باشیم، این است که زنان غالبا در یک دنیای مردانه گرفتار آمده‌اند؛ در قالب قربانی یا زن حیله‌گر یا بردگان عشق.

مروری بر پرفروش‌ترین فیلم‌های سینمایی هفته (۱ تا ۷ نوامبر) / باکس آفیس

16+
تکراتوتکراتو1 هفته قبل
همشهریهمشهری1 هفته قبل
پاکویین تنها شخصیت اصلی زن در «ایرلندی» بود و انتظار می‌رفت در مثلث مردان قدرتمند جایی مناسب برایش در نظر گرفته شود. پگی شیران با بازی پاکویین دختر فرانک شیران آدمکش با بازی دنیرو است و از دور و نزدیک شاهد جنایت‌های پدرش. شخصیت بی‌کلام پاکویین در «ایرلندی» به شدت یادآور حضور تزئینی یک بازیگر نامزد اسکار در فیلمی دیگر است. هنوز کسی نمی‌داند چرا کوئنتین تارانتینو به ستاره زن فیلم خود «روزی روزگاری در هالیوود» یعنی مارگو روبی به اندازه بازیگران مرد دیالوگ نداده است. در «ایرلندی» هم پگی نمونه و نماینده «دختر بابا» نیست و به یک افسون‌زدایی نسلی اشاره می‌کند.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
اکران محدود «مرد ایرلندی» به کارگردانی مارتین اسکورسیزی، باعث بالارفتن قیمت بلیت این فیلم شد. سینما پرس: فیلم سینمایی «مرد ایرلندی» اکران بسیار محدود خود را از این هفته آغاز کرده و تنها هشت سینما میزبان این فیلم هستند. با اکران فیلم جدید مارتین اسکورسیزی طرفداران زیادی تمایل دارند که این فیلم را بر روی پرده سینما تماشا کنند، اما تعداد کم بلیت‌هایی که به این فیلم اختصاص داده شده، باعث بالا رفتن قیمت بلیت‌های این فیلم شده است. فیلم سینمایی «مرد ایرلندی» طی هفته‌های آینده در ۸ سینمای دیگر نیز اکران می‌شود. فیلم سینمایی مرد ایرلندی همانند رما که سال گذشته برنده جوایز متعدد اسکار شده بود، از مدعیان آکادمی امسال محسوب می‌شود.

به انتهای لیست رسیدید