رابطه عاشقانه

رابطه عاشقانه

۱۰ ستاره آینده‌دار دنیای موسیقی

6+
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی انجمن تئاترانقلاب و دفاع مقدس، با توجه به استقبال فوق العاده از این اجرا و درخواست‌های مکرر برای دیدن نمایش پشت دیوارعمارت، اجرا‌های این نمایش تا پایان مهرتمدید شد. پیش از این قراربود اجرا‌های این نمایش ۲۴ مهر به پایان برسد که با تمدید این نمایش، تماشاخانه سرو تا سه شنبه ۳۰ مهر همچنان ازساعت ۲۰ میزبان این نمایش و پذیرای علاقمندان خواهد بود. این نمایش اثری تاریخی، سیاسی و اجتماعی است که وقایع آن در دوران رضاخان اتفاق می‌افتد و چالش‌های یک رابطه عاشقانه را در بستری تاریخی به نمایش می‌گذارد. در «پشت دیوار عمارت» طرح و توطئه‌ای برای تصاحب عمارتی در جریان است؛ در این نمایش که با محوریت قیام انسان‌ساز حضرت اباعبدالله الحسین (ع) نگارش و اجرا شده است جلیل فرجاد، جمشید صفری، پژمان کاشفی، نسرین مسلمی‌نیا، شیوا خسرومهر، زری اماد، پانته‌آ کیقبادی، حامد آقایی، فرزاد صبوری، علی‌رضا درویش‌نژاد، اهورا ابراهیمی، علی حیدری، ماندانا عصری، محمدرضا موهبتی، ماریه ماشاالهی و آرمین احتشام‌زاده به ایفای نقش می‌پردازند. حمید ابراهیمی، کارگردان و نویسنده پشت دیوار عمارت است.

فیلم‌های برتر تاریخ سینما، به انتخاب برترین‌ها (۱)

3+
برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
برترین‌هابرترین‌ها4 روز قبل
سوفیا کوپولا به کریستن دانست کمک کرد اعتماد به نفس داشته باشد «خودکشی باکره‌ها» اولین همکاری کریستن دانست با سوفیا کوپولا، اما آخرین آن‌ها نبود. کریستن دانست هنگام احساس فشار هالیوود درخواست کمک کرددانست بازی در هالیوود را در سن ۳ سالگی آغاز کرده و از آن زمان تاکنون توقفی در کار او نبوده است. کریستن دانست به مدت ۴ سال با گرت هدلاند نامزد بوددانست در طول مدت فعالیت خود در هالیوود با چندین نفر از چهره‌های شناخته شده هالیوود نامزد بوده است. اما این دو در آوریل ۲۰۱۶ و پس از ۴ سال رابطه از هم جدا شدند. کریستن دانست مادر می‌شوددر سال ۲۰۱۸، در یک برنامه تلویزیونی افشاگری خیره کننده و متفاوتی داشت.
تسنیمتسنیم5 روز قبل
وی به محتوای کتاب اشاره و اضافه کرد: جلد نخست این اثر داستان زندگی دختری به نام لیلا را روایت می‌کرد. این مجموعه تلاش دارد تا زندگی افرادی که دو نوع سبک زندگی را تجربه کرده‌اند، روایت کند. در واقع این کتاب، روایتی مستند از زندگی این دسته از افراد است. جلد نخست «نفس»، رمانی زندگینامه‌ای با تم عاشقانه بود که داستان زندگی دختر نوجوانی به نام لیلا را روایت می‌کرد. در کنار داستان، طراحی جلد این اثر را جذاب‌تر کرده است.
طرفداریطرفداری6 روز قبل
قرار بود به اوکلاهاما سیتی برویم و بعضی از بچه‌ها در مورد این هتل درگوش هم زمزمه می‌کردند. شنیده بودم که اسکروین تسخیر شده است اما چندان در موردش فکر نکرده بودم. اول فکر کردم کار خدمه هتل است اما کنترل کردم و مشخص شد هیچکس وارد اتاق نشده است. اگر فکر می‌کنید ایده تجربه Paranormal Activity لعنتی مناسب شما است، حتی یک لحظه هم در رفتن به هتل اسکروین تعلل نکنید. ▬ برای خواندن سایر قسمت‌های مجموعه The Players Tribune، روی برچسب این مجموعه یاددا‌شت‌ها کلیک کنید.
عصر ایرانعصر ایران1 هفته قبل
_______________________________________________________________________________بیشتر بخوانید: همراهی میز و تخت خواب در اتاق خواب (عکس) _______________________________________________________________________________۲. از این رو بیشتر آنها جای پایی پایین تخت داشتند تا از تخت سر نخورند. _______________________________________________________________________________بیشتر بخوانید: ساخت تخت خواب زیبا و هوشمند ضد زلزله (+عکس) _______________________________________________________________________________۵. _______________________________________________________________________________بیشتر بخوانید: تخت خواب سقفی! ما عادت داشتیم روی شش لایه تشک بخوابیمدر طول تاریخ، اعضای خانواده همه با هم در یک تخت‌خواب می‌خوابیدند.

حقایق جالبی که درباره روانپریش‌ها نمی‌دانستید

6+
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
تخت‌خواب از کجا آمده است؟ این وسیلهٔ روزمره چه جنبه‌هایی از شخصیت ما را نشان می‌دهد؟ کتی برند با پروفسور راسل فوستر، متخصص خواب و روان‌شناس، گریگ جنر، مورخ و کارشناس تاریخ معاصر پروفسور ساشا هندلی درباره تأثیر تخت‌خواب بر شکل‌گیری رفتار‌های ما در زمینه خواب و رابطه جنسی و موقعیت اجتماعی‌مان حرف می‌زنند. رومی‌ها و یونانی‌ها غذای خود را در تختخواب می‌خوردندتخت‌خواب رومی‌ها و یونانی‌ها چندمنظوره بود: در آن می‌خوابیدند و هم‌چنین غذا می‌خوردند. ما عادت داشتیم روی شش لایه تشک بخوابیمدر طول تاریخ، اعضای خانواده همه با هم در یک تخت‌خواب می‌خوابیدند. در ابتدای دوران مدرن اروپا، خانواده‌ها مقادیر هنگفت و باور‌نکردنی‌ زمان و پول صرف تخت‌خواب می‌کردند. ویکتوریایی‌ها اتاق خواب کودک را ابداع کردنددر طول تاریخ، اعضای خانواده همه با هم در یک تخت‌خواب می‌خوابیدند تا اینکه ویکتوریایی‌ها این فکر را به سر مردم انداختند که باید هر کدام جداگانه بخوابند.
رکنارکنا1 هفته قبل
حالت خواب قاشقی نشانه اعتماد و رابطه نزدیک زوجین استحالت خواب قاشقی یا قاشق شدگی معنای خوب و خوشایندی دارد. در این حالت خواب در اکثر موارد این مرد است که نقش قاشق بزرگ‌تر و زن نقش قاشق کوچک‌تر را دارد. اما باید بدانید که حالت خواب پرتگاه تنها خواهر مسن‌‎تر، باهوش‌تر و دارای اعتماد به نفس بیشتر حالت خواب عاشقان آزادی است. گاهی اوقات از این حالت خواب با عنوان حالت «قاشق شدگی غیرقانونی» یاد می‌شود. اگر رفتار شریک زندگی‌تان هنگام خواب باعث می‌شود که خواب راحتی نداشته باشید خوابیدن در رختخواب مجزا یا اتاقی دیگر گزینه مناسبی است.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم‌، انتشارات نیستان ویراست جدید کتاب «برپا» نوشته مریم راهی را منتشر کرد. زن جوانی که در تجربه نخست زندگی زناشویی خود دچار بحران شده اما در گیر و دار شروع رابطه عاشقانه تازه­‌ای است. نویسنده کتاب در مقام یک زن به خوبی با ظرایف و زوایای نگاه به زندگی از منظر یک زن آشناست. رمان «برپا» در فضایی منتشر شده که معدود کتاب­های منتشر شده در این زمینه را، تاکنون ناشرانی معدود و بیشتر در قالب ترجمه به مخاطبان عرضه کرده­‌اند. انتشارات نیستان ویراست دوم این رمان را در ۲۰۰ صفحه به قیمت ۴۲ هزار تومان منتشر کرده است.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
در این حالت خواب در اکثر موارد این مرد است که نقش قاشق بزرگ‌تر و زن نقش قاشق کوچک‌تر را دارد. حالت خوابی که به بهترین شکل این رابطه دینامیک را نشان می‌دهد حالت خواب پشت به پشت با کمی فاصله بین دو طرف است. اما باید بدانید که حالت خواب پرتگاه تنها خواهر مسن‌‎تر، باهوش‌تر و دارای اعتماد به نفس بیشتر حالت خواب عاشقان آزادی است. کارشناسان از این حالت خواب با عنوان «گره باز شدنی» یا «گره عاشقان» یاد می‌کنند که برای دو طرف یک بازی برد-برد است. گاهی اوقات از این حالت خواب با عنوان حالت «قاشق شدگی غیرقانونی» یاد می‌شود.
فوتبالیفوتبالی1 هفته قبل
کریستین اریکسن که در طول تابستان شایعاتی در مورد جدا شدنش وجود داشت و در نهایت ماندنی شد، حالا با شایعه خیانت به همسرش مواجه شده است. یکی از کاربران توئیتر ادعا کرده بود که همسر هافبک دانمارکی با یان ورتونگن، مدافع بلژیکی وارد رابطه شده است. یکی از کاربران توئیتر در پیامی که مجبور به پاک کردنش شده، نوشته بود: "یان ورتونگن در تاتنهام با همسر کریستین اریکسن رابطه دارد. اریکسن قرار بود که به رئال مادرید بپیوندد اما مسائل شخصی باعث شد تا انتقال به هم بخورد. اریکسن از سال ۲۰۱۲ با همسرش سابرینا آشنا شده هر چند که ترجیح می‌دهد که تصاویر زیادی از خودش و همسرش در شبکه‌های اجتماعی منتشر نکند.
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
با استناد به اسناد دادگاهی در آفریقای جنوبی، «سعد الحریری» نخست وزیر لبنان ۱۶ میلیون دلار به یک مدل این کشور هدیه داده است. برترین‌ها به نقل از روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز: با استناد به اسناد دادگاهی در آفریقای جنوبی، «سعد الحریری» نخست وزیر لبنان ۱۶ میلیون دلار به یک مدل این کشور هدیه داده است. الحریری سال ۲۰۱۳ و زمانی که تصدی پست نخست وزیری لبنان را نداشته در تفرجگاهی در کشور «جمهوری سیشل» به این مدل اهل آفریقای جنوبی ۱۶ میلیون دلار هدیه می‌دهد. این گزارش می‌افزاید؛ الحریری که آن زمان ۴۳ ساله بوده با این دختر حدود ۲۰ ساله اهل آفریقای جنوبی رابطه عاشقانه داشته است. در ادامه این گزارش آمده است؛ الحریری به سؤالات این روزنامه درباره هدیه ۱۶ میلیون دلاری یا رابطه‌ای که با مدل مذکور داشته، پاسخ نداده است.

فال روزانه ۰۷/ ۰۷/ ۱۳۹۸

10+
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
سینماپرسسینماپرس2 هفته قبل
به‌عبارتی فیلم، منافقین را بهانه قرار داده تا نیروهای امنیتی ایران را بررسی کند. این شیوه البته درمورد نیروهای امنیتی ایران هم به‌کار بسته می‌شود و درنهایت تنها دو گروه مسلح از وفاداران و دشمنان حکومت ایران دیده می‌شوند که روی هم آتش گشوده‌اند. کدام تحریف تاریخیاصلی‌ترین تحریف تاریخی، تصویری است که از چینش نیروهای امنیتی ایران در دهه ۶۰ نمایش داده می‌شود. وقتی مهدویان سری دوم ماجرای نیمروز را ساخت، دیگر به‌وضوح نشان داد به پیوستن یکی از وابستگان نیروهای امنیتی ایران به گروه منافقین، علاقه خاصی دارد. او خواهر کمال (هادی حجازی‌فر) و همسر افشین (محسن کیایی) یکی دیگر از نیروهای امنیتی ایران است.

اون، مثل «مانکن» بود؛ بی‌کیفیت اما پرطرفدار!

3+
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل

فال روزانه ۰۶/ ۰۷/ ۱۳۹۸

10+
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
زوم‌جیزوم‌جی2 هفته قبل
مگی گریس، بازیگر فیلم Taken، به لیست بازیگران فیلم کمدی Love, Weddings & Other Disasters (عشق، جشن‌های ازدواج و دیگر مصائب) پیوست. طبق گزارش اختصاصی سایت خبری ددلاین، مگی گریس، بازیگر و مدل آمریکایی که در چند سال اخیر و پس از نقش‌آفرینی و معروف‌شدن در فیلم اکشن و هیجانی Taken (ربوده‌شده)، در فیلم‌های فراوانی ایفای نقش کرده است، به لیست بازیگران فیلم پربازیگر Love, Weddings & Other Disasters (عشق، جشن‌های ازدواج و دیگر مصائب) پیوست. مگی گریس بازیگر مقابل دایان کیتن و جرکی آیرونز خواهد بود. نادین د باروس، مایک راکمیل، دن ریردن، آدریان پولوتوفسکی و مارتین متز، تهیه‌کنندگی فیلم کمدی مستقل Love, Weddings & Other Disasters را بر عهده دارند. از فیلم‌‌های معروفی که مگی گریس در این سال‌ها در آن‌ها حضور داشته است می‌توان به فیلم Knight and Day (شوالیه و روز)، فیلم The Experiment (آزمایش) و فیلم Supercon (سوپرکان) اشاره کرد و وی در سه فیلم مجموعهٔ «ربوده‌شده» نیز ایفای نقش کرده است.
فراروفرارو2 هفته قبل
ابتدا فکر کردیم به خانه دوستانش یا بستگانمان رفته‌است، بنابراین با آن‌ها تماس گرفتیم، اما آن‌ها هیچ خبری از بنیتا نداشتند. با بدست آمدن این سرنخ مأموران تحقیقات فنی خود را برای شناسایی پسر افغان آغاز کردند و دریافتند پسر افغان به نام بشیر از تهران به صورت تلفنی و پیامکی با دختر نوجوان ارتباط داشته‌است و او را تشویق کرده برای دیدنش به تهران برود. در حالی که تحقیقات درباره این حادثه ادامه داشت، یکی از دوستان بنیتا به اداره پلیس رفت و مخفیگاه بشیر و بنیتا را لو داد. وی ادامه داد: بنیتا گفت قرار است به زودی همراه بشیر راهی افغانستان شود تا دست پدر و مادرش به او نرسد. پس از این او را در گروه مسخره می‌کردیم تا اینکه کم کم احساس کردم عاشق او شده‌ام.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 هفته قبل
ابتدا فکر کردیم به خانه دوستانش یا بستگانمان رفته‌است، بنابراین با آن‌ها تماس گرفتیم، اما آن‌ها هیچ خبری از بنیتا نداشتند. با بدست آمدن این سرنخ مأموران تحقیقات فنی خود را برای شناسایی پسر افغان آغاز کردند و دریافتند پسر افغان به نام بشیر از تهران به صورت تلفنی و پیامکی با دختر نوجوان ارتباط داشته‌است و او را تشویق کرده برای دیدنش به تهران برود. در حالی که تحقیقات درباره این حادثه ادامه داشت، یکی از دوستان بنیتا به اداره پلیس رفت و مخفیگاه بشیر و بنیتا را لو داد. به همین خاطر تصمیم گرفتم از خانه فرار کنم. شما که محرم نبودید؟ بشیر مردی را به خانه‌اش آورد و او هم ۱۰۰‌هزار تومان پول گرفت و ما را عقد کرد.
خانه ملتخانه ملت2 هفته قبل
دفاع مقدس فصل جدیدی از نگاه به زندگی و تبیین رابطه عاشقانه انسان با خالق است. ایران اگر در دفاع مقدس قهرمان بود، قهرمان آشتی و صلح مبتنی بر عدالت نیز بود. جنگ ما، تحمیلی بود یعنی ما اهل جنگ نیستیم و دفاع ما مقدس بود؛ این مواضع امروز هم برای ما خیلی مهم است. دفاع مقدس متعلق به کل کشور و انقلاب و تاریخ است؛ متاسفانه امروز جریانی می‌خواهد جنگ و ایثارگری را وسیله‌ای برای حذف دیگران قرار دهد. محمدرضا رضایی کوچی آغاز سال تحصیلی را تبریک گفته استعباس گودرزی و زهرا ساعی ویدئوهای زیر را به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس منتشر کرده‌اند.
تسنیمتسنیم3 هفته قبل
خبرگزاری تسنیم - احسان زیورعالمنمایش آغاز نشده، اصغر نوری، کارگردان نمایش می‌آید و می‌گوید عکاسی و تصویربرداری ممنوع، خندیدن و قهقهه‌زدن آزاد. همین پرفورمنس ساده و بی‌آلایش اصغر نوری که از قضا با همان لحنی است که شما در مواجهه با او تجربه می‌کنید، تکلیف نمایش «ستاره‌شناس» را روشن می‌کند؛ قرار است سرگرم شوید و بخندید. موفقیت دیگر زمانی رقم می‌خورد که نمایش‌هایی از این دست به بازآفرینی طبقه‌ای اجتماعی می‌پردازد که مشتری همان گونه نمایشی است. پس کافی است بازی بازیگرانش درخور باشد؛ چرا که چنین متونی که اساسا بر پایه دیالوگ طرح‌ریزی‌شده‌اند تا برپایه کنش‌های عجیب و غریب. متن فضایی آرامی را ترسیم می‌کند که کافی است بازیگران به خوبی بتوانند دیالوگ‌ها را ادا کنند.
ایمناایمنا3 هفته قبل
دفاع مقدس فصل جدیدی از نگاه به زندگی و تبیین رابطه عاشقانه انسان با خالق است. ایران اگر در دفاع مقدس قهرمان بود، قهرمان آشتی و صلح مبتنی بر عدالت نیز بود. جنگ ما، تحمیلی بود، یعنی ما اهل جنگ نیستیم و دفاع ما مقدس بود؛ این مواضع امروز هم برای ما خیلی مهم است. مکتب موسی صدر بر اصلاحات استوار استسید محمد صدر برادرزاده سید موسی صدر با اشاره به به تفاوت‌های مکتب صدر و امام خمینی گفت: باید بر این موضوع تاکید کنم که به لحاظ فکری مکتب صدر با مکتب امام خمینی متفاوت است. در مجموع هر دو مکتب صدر و امام خمینی (ره) معتقد به تغییرات بودند و عقیده داشتند رژیم شاه به عنوان رژیمی دیکتاتور و وابسته باید از بین برود.
زوم‌جیزوم‌جی3 هفته قبل
فیلم دانتون ابی (Downton Abbey) با بازی هیو بونه‌ویل به تازگی در سینماهای ایالات متحده اکران شد و توانست نظرات و امتیازهای خوب زیادی را از طرف منتقدان دریافت کند. فیلم Downton Abbey یا در زبان فارسی «دانتون ابی» یکی از جدیدترین آثار درام کمپانی فوکس فیچرز (Focus Features) است که به‌دست مایکل انگلر، کارگردان فیلم The Chaperone (نگهبان)، سریال Unbreakable Kimmy Schmidt (کیمی اشمیت شکست ناپذیر)، سریال Splitting Up Together، سریال The Affair، سریال The Guest Book، سریال Pure Genius، سریال Notorious، سریال Empire (امپراطوری)، سریال Downton Abbey (دانتون ابی) و سریال Brooklyn Nine-Nine (بروکلین نه-نه) ساخته شده است. از آنجا که مدتی است که از نمایش فیلم Downton Abbey در سینماهای سرتاسر ایالات متحده می‌گذرد، سایت‌های بین‌المللی معتبر و محبوب در زمینه نقد فیلم و سریال، نقد و امتیاز‌های خود را برای این فیلم منتشر کرده‌اند. اما به صورت کلی می‌توان گفت که فیلم دانتون ابی همان چیزی است که ما می‌شناسیم و دوستش داریم. ۷۵ از ۱۰۰فیلم Downton Abbey برای آن دسته از افرادی است که عاشق نسخه تلویزیونی آن بودند و از دیدن پایان یافتن آن بسیار ناراحت شدند.
عصر ایرانعصر ایران3 هفته قبل
رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت زمان جنگ کشور را به گونه‌ای اداره کرد که مردم در زندگی احساس تنگنا نکنند، تاکید کرد: امروز جریانی می‌خواهد جنگ و ایثارگری را وسیله‌ای برای حذف دیگران قرار دهد. ایران اگر در دفاع مقدس قهرمان بود، قهرمان آشتی و صلح مبتنی بر عدالت نیز بود. جنگ ما، تحمیلی بود یعنی ما اهل جنگ نیستیم و دفاع ما مقدس بود؛ این مواضع امروز هم برای ما خیلی مهم است. عارف در پیام اظهار داشت: امروز باید فریاد صلح‌خواهی و اعتراض ما به جنگ در جهان بلند شود. در پیام وی عنوان شده است: دفاع مقدس متعلق به کل کشور و انقلاب و تاریخ است؛ متاسفانه امروز جریانی می‌خواهد جنگ و ایثارگری را وسیله‌ای برای حذف دیگران قرار دهد.
پارس نیوزپارس نیوز3 هفته قبل
پارس نیوز، به گزارشهمزمان با ماه محرم تلویزیون برای مخاطبان تدارک ویژه‌ای دیده و در حوزه نمایشی سریال «مرضیه» به کارگردانی فلورا سام در حال پخش است. در همین حال و هوا به پای صحبت بازیگران نشستیم که در ادامه می‌خوانید: فلورا سام کارگردان سریال گفت: دستور ساخت سریال «مرضیه» اردیبهشت ماه صادر شد و از ۲۸ تیرماه درگرمای ۵۸ درجه ورامین کار را کلید زدیم. وی ادامه داد: شروع سختی داشتیم البته سریال «مرضیه» حدود ۵۰ لوکیشن دارد و این خانه اصلی ما است. تاثیر محرم برای من در سریال مهم بودوی افزود: تاثیر محرم برای من در قصه مرضیه مهم بود. خانم ماه چهره خلیلی ایران نبودند و لطف کردند و آمدند و نقش مرضیه را بازی می‌کنند. پژمان بازغی برادر مرضیه و امیرحسین صدیق نقش یک خبرنگار را بازی می‌کند.

عوامل «مرضیه» از راز و رمز این سریال گفتند/ سریالی بدون شعار

3+
خبر فوریخبر فوری3 هفته قبل
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
این در حالی است که هر چه این جریان دنبال و اصرار کردن بیشتر شود، شریک زندگی نیز بیشتر و بیشتر فاصله خواهد گرفت. این در حالی است که هر چه این جریان دنبال و اصرار کردن بیشتر شود، شریک زندگی نیز بیشتر و بیشتر فاصله خواهد گرفت. در چنین شرایطی یکی از زوجین کم‌کم با مقاومت روبه‌رو می‌شود و با عقب‌نشینی خود وضعیت را بدتر می‌کند. این افراد در زندگی مشترک خود همه چیزشان را فدا می‌کنند، حتی اگر همسرشان به قدردانی و یا تلافی خوبی‌هایشان نپردازد. ببینید که چقدر واقعا حساس و آسیب‌پذیر شده‌اید؟ یادتان باشد که دوری بیش از حد و جدا کردن احساساتتان از شریک زندگی می‌تواند باعث سردی هر چه بیشتر و به هم خوردن روابط شود.
رکنارکنا3 هفته قبل
سر این ماجرا برادرم با کمک دوستانش آن پسر را کتک زدند و همین اتفاق سرآغاز یک نقشه شوم برای من شد». دختر از همه جا بی خبر که به گفته خودش با پدر و مادر پیرش زندگی می‌کرد به خاطر کمبود مهر و محبت اسیر پسر فریبکار می‌شود و خود را وارد یک رابطه عاشقانه یک سویه می‌کند. بعد از این ماجرا دوباره در تله یک پسر سوء استفاده‌گر دیگر می‌افتد. او با صدایی لرزان می‌گوید: «بعد از فرار از خانه خیلی احساس تنهایی و کمبود محبت می‌کردم برای همین در تله یک نفر دیگر افتادم. پدرم از پلیس کمک می‌گیرد تا ببیند چه کسی پشت برداشت‌های غیر قانونی از حساب بانکی اش است.

به انتهای لیست رسیدید