رحیم اردلان

رحیم اردلان

ایلناایلنا4 ماه قبل
با حکم مدیرعامل شستا، رحیم اردلان به عضویت در هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری صنایع عمومی تامین منصوب شد. به گزارش ایلنا، با حکم محمد رضوانی‌فر، مدیرعامل شستا، رحیم اردلان به عضویت در هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری صنایع عمومی تامین منصوب شد.
ایسناایسنا6 ماه قبل
به گزارش ایسنا، رحیم اردلان به پرداخت افزایش حقوق مستمری بگیران در سالهای گذشته اشاره کرد و افزود: در سال ۹۲، مابه التفاوت افزایش حقوق فروردین و اردیبهشت در تیر پرداخت شده است. مستمری بگیران در سال ۹۳ در ماه فروردین تفاوت افزایش فروردین و افزایش حقوق اردیبهشت را در مرداد دریافت کردند. وی گفت: درسال ۹۴ مابه التفاوت افزایش حقوق فروردین در تیر و افزایش حقوق اردیبهشت در مرداد پرداخت و در سال ۹۵در مردادماه مابه التفاوت حقوق فروردین و اردیبهشت پرداخت شده است. اردلان ادامه داد: در سال ۹۶ مابه التفاوت افزایش حقوق فروردین و اردیبهشت به ترتیب در تیر و اردیبهشت پرداخت شده است. اردلان در خصوص زمان پرداخت مابه التفاوت افزایش حقوق فروردین مستمری بگیران تامین اجتماعی اظهارکرد: در خرداد مابه التفاوت فروردین پرداخت می‌شود.
ایسناایسنا7 ماه قبل
معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی گفت: در ۴ سال گذشته سعی کرده‌ایم که بودجه این سازمان را بدون تاخیر ارائه دهیم و بودجه امسال نیز در ۲۶ اسفند تصویب شد. به گزارش ایسنا و بنابر اعلام اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، رحیم اردلان در همایش سراسری مدیران سازمان تامین اجتماعی افزود: برنامه عملیاتی این سازمان نیز در چارچوب بودجه طراحی شده است. وی با بیان اینکه سال ۸۸ بودجه سازمان تامین اجتماعی ۱۲ هزار میلیارد تومان بود، گفت: امسال این رقم به ۱۲۲ هزار میلیارد تومان رسیده و ۱۰ برابر شده است. اردلان ادامه داد: در بودجه امسال سازمان تامین اجتماعی خارج از برنامه تنطیم شده هزینه‌ای نخواهیم داشت و باید به ابلاغ صورت گرفته توجه ویژه‌ای صورت گیرد. معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد: پروژه‌های جاری و در حال اجرا را با جدیت پیگیری می‌کنیم.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین8 ماه قبل
خبرگزاری میزان- مردم معمولان و پلدختر تا ۴۸ ساعت آینده از آب بطری یا جوشیده سرد شده استفاده کنند، آخرین وضعیت جاماندگان دریافت «بسته حمایتی»، کاهش ۴ تا ۸ درجه‌ای دما در شمال شرق کشور، سه میلیون دانش‌آموز درگیر سیل و … گزیده‌ای از اخبار درج شده در بسته اجتماعی امروز است. • آخرین وضعیت جاماندگان دریافت «بسته حمایتی» تشریح شدمعاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی، آخرین وضعیت جاماندگان دریافت «بسته حمایتی» را تشریح کرد. • ارتباط مردم پلدختر با ۱۱۵ قطع استرئیس سازمان اورژانس کشور، گفت: به رغم تجهیز و اعزام تعداد ۱۱ آمبولانس اورژانس به شهر پل‌دختر ارتباط تلفنی مردم با ۱۱۵ قطع است. • توزیع دارو در مراکز بهداشت روستا‌های اطراف «معمولان» سخنگوی سازمان اورژانس اقدامات تیم عملیات ویژه اورژانس کشور اعزامی به لرستان را تشریح کرد. مجتبی خالدی عملیات ویژه اورژانس کشور اعزامی به لرستان را تشریح کرد و افزود: این تیم اعزامی شامل ۴۰ نیروی متخصص عملیاتی است که پوشش کامل فوریت‌های پزشکی در شهر معمولان را بر عهده دارند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین8 ماه قبل
اعتمادآنلاین|‌ رحیم اردلان معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی در پاسخ به این پرسش که چرا بسته حمایتی به یک میلیون نفر از جاماندگان دریافت این بسته تا به امروز پرداخت نشده است، اظهار کرد: در این زمینه سازمان تأمین اجتماعی دیگر هیچ مسئولیتی ندارد. وی تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی که در اواخرا سال گذشته انجام شد، واریز بسته حمایتی به بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی که دریافتی آن‌ها کمتر از ۳ میلیون تومان بود در دستور کار قرار گرفت و سازمان تامین اجتماعی نیز بر اساس اطلاعاتی که در اختیار داشت، رقم ریالی بسته حمایتی را به حساب آن‌ها واریز کرد. اردلان افزود: پس از واریز رقم ریالی به حساب افراد واجد شرایط، تعدادی از خانواده‌ها نسبت به عدم دریافت بسته حمایتی اعتراض کردند که در ادامه این افراد اعتراضات خود را در سامانه ثبت و در نهایت از بین معترضان، قرار شد که فرآیند واریز بسته حمایتی به یک میلیون نفر از افراد معترض انجام شود که در این زمینه سازمان تأمین اجتماعی اسامی این افراد را به وزارت رفاه ارسال کرد. معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی یادآور شد: در همین ارتباط، سازمان تأمین اجتماعی دیگر هیچ مسئولیتی را در ارتباط با جاماندگان بسته حمایتی ندارد و در واقع وزارت رفاه باید منابع مورد نیاز خود را از طریق سازمان برنامه و بودجه، تأمین و فرآیند واریز بسته حمایتی را انجام دهد. وی متذکر شد: در حال حاضر نیز اطلاعی از زمان واریز بسته حمایتی در اختیار سازمان تأمین اجتماعی نیست و در این زمینه باید از طریق وزارت رفاه پیگیری شود.
تسنیمتسنیم8 ماه قبل
رحیم اردلان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم در پاسخ به این پرسش که چرا بسته حمایتی به یک میلیون نفر از جاماندگان دریافت این بسته تا به امروز پرداخت نشده است، اظهار کرد: در این زمینه سازمان تامین اجتماعی دیگر هیچ مسئولیتی ندارد! وی تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی که در اواخرا سال گذشته انجام شد، واریز بسته حمایتی به بیمه‌شدگان تامین اجتماعی که دریافتی آنها کمتر از ۳ میلیون تومان بود در دستور کار قرار گرفت و سازمان تامین اجتماعی نیز بر اساس اطلاعاتی که در اختیار داشت، رقم ریالی بسته حمایتی را به حساب آنها واریز کرد. معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی یادآور شد: در همین ارتباط، سازمان تامین اجتماعی دیگر هیچ مسئولیتی را در ارتباط با جاماندگان بسته حمایتی ندارد و در واقع وزارت رفاه باید منابع مورد نیاز خود را از طریق سازمان برنامه و بودجه، تامین و فرایند واریز بسته حمایتی را انجام دهد. وی متذکر شد: در حال حاضر نیز اطلاعی از زمان واریز بسته حمایتی در اختیار سازمان تامین اجتماعی نیست و در این زمینه باید از طریق وزارت رفاه پیگیری شود. انتهای پیام/
افکارنیوزافکارنیوز8 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشرحیم اردلان معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی در پاسخ به این پرسش که چرا بسته حمایتی به یک میلیون نفر از جاماندگان دریافت این بسته تا به امروز پرداخت نشده است، اظهار کرد: در این زمینه سازمان تأمین اجتماعی دیگر هیچ مسئولیتی ندارد. وی تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی که در اواخرا سال گذشته انجام شد، واریز بسته حمایتی به بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی که دریافتی آن‌ها کمتر از ۳ میلیون تومان بود در دستور کار قرار گرفت و سازمان تامین اجتماعی نیز بر اساس اطلاعاتی که در اختیار داشت، رقم ریالی بسته حمایتی را به حساب آن‌ها واریز کرد. اردلان افزود: پس از واریز رقم ریالی به حساب افراد واجد شرایط، تعدادی از خانواده‌ها نسبت به عدم دریافت بسته حمایتی اعتراض کردند که در ادامه این افراد اعتراضات خود را در سامانه ثبت و در نهایت از بین معترضان، قرار شد که فرآیند واریز بسته حمایتی به یک میلیون نفر از افراد معترض انجام شود که در این زمینه سازمان تأمین اجتماعی اسامی این افراد را به وزارت رفاه ارسال کرد. معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی یادآور شد: در همین ارتباط، سازمان تأمین اجتماعی دیگر هیچ مسئولیتی را در ارتباط با جاماندگان بسته حمایتی ندارد و در واقع وزارت رفاه باید منابع مورد نیاز خود را از طریق سازمان برنامه و بودجه، تأمین و فرآیند واریز بسته حمایتی را انجام دهد. وی متذکر شد: در حال حاضر نیز اطلاعی از زمان واریز بسته حمایتی در اختیار سازمان تأمین اجتماعی نیست و در این زمینه باید از طریق وزارت رفاه پیگیری شود.
ایلناایلنا8 ماه قبل
معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی در دیدار با استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه گردش مالی سازمان تأمین اجتماعی در کشور در سال ١٣٩٧، ماهانه بالغ بر هفت هزار میلیارد تومان بود، گفت: تامین اجتماعی به عنوان یک سازمان اجتماعی اقتصادی، نقش مهمی در ایجاد امنیت و آرامش نیروی کار کشور دارد و همواره در راستای رونق تولید، پشتیبان نیروهای کار و تولید کشور است. به گزارش ایلنا، رحیم اردلان (معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی) به همراه جعفر سمساری (مدیرکل تأمین اجتماعی استان آذربایجان شرقی) و میراحد حسینی (مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی)، با محمدرضا پورمحمدی (استاندار آذربایجان شرقی) دیدار کردند. رحیم اردلان، معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی در این دیدار با بیان اینکه گردش مالی سازمان تأمین اجتماعی در کشور در سال ١٣٩٧، ماهانه بالغ بر هفت هزار میلیارد تومان بود، گفت: تامین اجتماعی به عنوان یک سازمان اجتماعی اقتصادی، نقش مهمی در ایجاد امنیت و آرامش نیروی کار کشور دارد و همواره در راستای رونق تولید، پشتیبان نیروهای کار و تولید کشور است. معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی، تسهیل پرداخت مطالبات معوق کارگاه‌های مدیون، بخشودگی جرائم کارفرمایان خوش حساب، اعطای مشوق‌های بیمه‌ای، تسهیل بازرسی از دفاتر قانونی و نیز تسهیل صدور مفاصا حساب جهت اخذ کارت بازرگانی را از جمله اقدامات سازمان تأمین اجتماعی در جهت بهبود فضای کسب و کار دانست و افزود: سازمان تأمین اجتماعی همواره به عنوان یک شریک اجتماعی، در کنار کارفرمایان و کارگران در جهت پایداری تولید و اشتغال است. وی توسعه خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی در جهت تسهیل و روانسازی امور را از جمله اولویت‌های اداره کل تأمین اجتماعی استان آذربایجان شرقی در سال ١٣٩٨ اعلام و عنوان داشت: در کنار استقرار میز خدمت در شعب تأمین اجتماعی استان، خدمات سازمان تأمین اجتماعی در بستر اینترنت نیز در دسترس مخاطبان است که این امر ضمن ارتقای کمی و کیفی خدمات، موجبات صرفه‌جویی در وقت و هزینه مخاطبان و نیز کاهش ترددهای درون شهری و آسیب‌های ناشی از آن را فراهم آورده است.
افتصادنیوزافتصادنیوز9 ماه قبل
به گزارش اقتصادنیوز احد رستمی در گفت‌وگو با تسنیم درباره فرایند واریز مبلغ ریالی بسته حمایتی به حساب خانواده‌هایی که در مرحله نخست از دریافت بسته حمایتی جاماندند، اظهار کرد: وزارت رفاه پس از بررسی اعتراضات خانواده‌ها در سامانه‌های اعلام‌شده اقدام به بررسی اعتراضات کرد. رستمی درباره زمان واریز رقم ریالی بسته حمایتی بیان کرد: قرار بود تا ۱۵ اسفند پرداختی‌ها انجام شود اما به‌دلیل عدم‌تأمین اعتبار این کار هنوز محقق نشده است ضمن اینکه برای واریز ریالی بسته حمایتی به خانواده‌ها در این مرحله نیاز به اعتبار ۲۳۰ میلیارد تومانی است. مدیرکل امور رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: البته تلاش می‌شود در صورتی که اعتبارات تأمین شود واریز مبلغ ریالی بسته حمایتی پیش از سال جدید انجام شود. رحیم اردلان معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی در گفت‌وگو با تسنیم درباره آخرین وضعیت واریز مبلغ ریالی بسته حمایتی به یک‌میلیون نفر از افراد جامانده از دریافت بسته حمایتی در مرحله نخست، ابراز کرد: اسامی جاماندگان از دریافت بسته حمایتی را در مرحله اول به وزارت رفاه ارسال کردیم و از بین این دو میلیون و پانصد هزار نفر، یک‌میلیون واجد شرایط دریافت بسته حمایتی شدند. اردلان بیان کرد: درباره زمان واریز مبالغ ریالی بسته‌های حمایتی، سازمان تأمین اجتماعی هیچ مسئولیتی ندارد و در این حوزه وزارت رفاه تصمیم‌گیرنده است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین9 ماه قبل
به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، احد رستمی درباره فرایند واریز مبلغ ریالی بسته حمایتی به حساب خانواده‌هایی که در مرحله نخست از دریافت بسته حمایتی جاماندند، اظهار کرد: وزارت رفاه پس از بررسی اعتراضات خانواده‌ها در سامانه‌های اعلام‌شده اقدام به بررسی اعتراضات کرد. رستمی درباره زمان واریز رقم ریالی بسته حمایتی بیان کرد: قرار بود تا ۱۵ اسفند پرداختی‌ها انجام شود اما به‌دلیل عدم‌تأمین اعتبار این کار هنوز محقق نشده است ضمن اینکه برای واریز ریالی بسته حمایتی به خانواده‌ها در این مرحله نیاز به اعتبار ۲۳۰ میلیارد تومانی است. مدیرکل امور رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: البته تلاش می‌شود در صورتی که اعتبارات تأمین شود واریز مبلغ ریالی بسته حمایتی پیش از سال جدید انجام شود. رحیم اردلان معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی درباره آخرین وضعیت واریز مبلغ ریالی بسته حمایتی به یک‌میلیون نفر از افراد جامانده از دریافت بسته حمایتی در مرحله نخست، ابراز کرد: اسامی جاماندگان از دریافت بسته حمایتی را در مرحله اول به وزارت رفاه ارسال کردیم و از بین این دو میلیون و پانصد هزار نفر، یک‌میلیون واجد شرایط دریافت بسته حمایتی شدند. اردلان بیان کرد: درباره زمان واریز مبالغ ریالی بسته‌های حمایتی، سازمان تأمین اجتماعی هیچ مسئولیتی ندارد و در این حوزه وزارت رفاه تصمیم‌گیرنده است.
فارسفارس9 ماه قبل
با وجود اینکه قرار بود بسته حمایتی جاماندگان امروز ۱۵ اسفندماه به حساب این خانوارها واریز شود اما به دلیل عدم تأمین اعتبار فعلا منتفی شده و زمان واریز این بسته‌ها نیز نامشخص است. چندی بعد پس از بررسی شماره‌های ارسالی مشخص شد از میان بیش از دو میلیون تماس، فقط یک میلیون نفر واجد دریافت بسته حمایتی هستند. احد رستمی مدیرکل دفتر مطالعات و رفاه اجتماعی وزارت رفاه در این زمینه به خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس گفت: فرایند واریز بسته حمایتی به حساب جاماندگان به زمان دیگری موکول شد. وی تامین اعتبار لازم برای واریز ریالی بسته حمایتی به خانواده‌ها در این مرحله را ۲۳۰ میلیارد تومان اعلام کرد. وی در مورد پرداخت مراحل دوم توزیع بسته حمایتی به مددجویان بهزیستی گفت: در این زمینه هنوز برنامه‌ای از سوی دولت به وزارت رفاه اعلام نشده است.
افکارنیوزافکارنیوز9 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشپس از واریز بسته حمایتی به حساب بیمه شدگان تامین اجتماعی یعنی آنهایی که بیمه بوده اما حقوق کمتر از سه میلیون تومان می‌گرفتند. احد رستمی مدیرکل دفتر مطالعات و رفاه اجتماعی وزارت رفاه در این زمینه گفت: فرایند واریز بسته حمایتی به حساب جاماندگان به زمان دیگری موکول شد. وی افزود: وزارت رفاه پس از بررسی اعتراضات خانواده‌ها در سامانه‌های اعلام شده اقدام به بررسی اعتراضات کرد. وی تامین اعتبار لازم برای واریز ریالی بسته حمایتی به خانواده‌ها در این مرحله را ۲۳۰ میلیارد تومان اعلام کرد. وی در مورد پرداخت مراحل دوم توزیع بسته حمایتی به مددجویان بهزیستی گفت: در این زمینه هنوز برنامه‌ای از سوی دولت به وزارت رفاه اعلام نشده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین9 ماه قبل
خبرگزاری میزان- سرپرست سازمان تامین اجتماعی گفت: بودجه و تشکیلات از حوزه‌های مهم این سازمان است و امیدوارم موفق‌تر از گذشته عمل کنند. زدا با بیان اینکه مسیر ارتقای شغلی همکاران باید مشخص شود، گفت: کارکرد واحد‌های سازمان تامین اجتماعی نیز با شرایط جدید نیازمند بازنگری است. سرپرست سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه سیستم یکپارچه مکانیزه در شعب تامین اجتماعی باید مورد توجه بیشتر قرار گیرد، اظهار داشت: سالی یک مرتبه تمام کارگاه‌های شعب را سرشماری کنیم. وی با اشاره به پیاده سازی مدل ناب سازی در شعب تامین اجتماعی گفت: این موضوع باعث تحول خواهد شد. رحیم اردلان معاون اداری مالی سازمان تامین اجتماعی نیز گفت: بودجه و تشکیلات موتور محرک سازمان است و فرایند‌های کاری و چیدمان نیروی انسانی مربوط به این حوزه است.
ایرناایرنا9 ماه قبل
زدا با بیان اینکه مسیر ارتقای شغلی همکاران باید مشخص شود، گفت: کارکرد واحدهای سازمان تامین اجتماعی نیز با شرایط جدید نیازمند بازنگری است. سرپرست سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه سیستم یکپارچه مکانیزه در شعب تامین اجتماعی باید مورد توجه بیشتر قرار گیرد، اظهار داشت: سالی یک مرتبه تمام کارگاه‌های شعب را سرشماری کنیم. طیبه فرهت نیا مدیرکل بودجه و تشکیلات سازمان تامین اجتماعی نیز با بیان اینکه این اداره از ادارات مهم و موثر است، گفت: این حوزه در سازمان نقش اساسی دارد. در پایان این بازدید، لوح تبریک روز زن از سوی محمد حسن زدا سرپرست سازمان تامین اجتماعی به طیبه فرهت نیا مدیرکل بودجه و تشکیلات این سازمان اهدا شد. در ادامه بازدید از واحدهای سازمان تامین اجتماعی، محمد حسن زدا به مرکز ارتباطات مردمی سازمان تامین اجتماعی (۱۴۲۰) رفت و در جریان پاسخگویی کارکنان این واحد قرار گرفت و به تعدادی از سوالات بیمه شدگان پاسخ داد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین9 ماه قبل
خبرگزاری میزان- معاون اداری مالی سازمان تامین اجتماعی گفت: کل رقم عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی ۲ هزار ۶۰۰ میلیارد تومان است و تعداد بازنشستگان مشمول عیدی ۲ میلیون ۸۹۰ هزار نفر هستند. رحیم اردلان در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان درباره عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: واریز عیدی از ۱ اسفند شروع شد و تا روز پنچ شنبه ۱۴۴۰ میلیارد به حساب ۱۶۲۰ هزار نفر واریز شد که نشان دهنده این است که بیش از ۵۰ درصد از بازنشستگان عیدی گرفتند. وی در ادامه اضافه کرد: کل رقم عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی ۲ هزار ۶۰۰ میلیارد تومان است و تعداد بازنشستگان مشمول عیدی ۲ میلیون ۸۹۰ هزار نفر هستند. معاون اداری ملی سازمان تامین اجتماعی گفت: بسته حمایتی را تعداد ۶ میلیون و ۸۶۵۰ هزار نفر دریافت کردند. اردلان در ادامه بیان کرد: کل رقم دریافتی سازمان برای تخصیص بسته تامین اجتماعی هزار ۴۵۰ میلیارد بود که واریز شد.
ایلناایلنا9 ماه قبل
معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی تعداد بازنشستگان این سازمان که مشمول دریافت عیدی شده‌اند را دو میلیون و ۸۹۰ هزار نفر برشمرد و تاکید کرد: مبلغ دو هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان بابت عیدی این گروه پرداخت می‌شود. وی اضافه کرد: بیش از ۵۰ درصد بازنشستگان در همان روز اول پرداخت‌ها، عیدی خود را دریافت کردند. این مقام مسئول با بیان اینکه حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی از ۲۰ تا ۳۰ هر ماه بر اساس حروف الفبا پرداخت می‌شود، اظهار داشت: به منظور ایجاد عدالت بین بازنشستگان، عیدی آنان برعکس حروف الفبا واریز شد. اردلان با اشاره به اینکه میزان عیدی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی یک میلیون تومان بنا به اعلام دولت است، تصریح کرد: تا هفتم اسفند ماه تمامی بازنشستگان عیدی خود را دریافت می‌‌‌کنند. وی با بیان اینکه تمامی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی بسته حمایتی را دریافت کرده‌اند، عنوان کرد: جاماندگان این بسته، بیمه‌‌‌شدگان سازمان هستند که به محض تامین اعتبار از سوی دولت به آنان نیز پرداخت می‌‌شود.
ایسناایسنا9 ماه قبل
وی تاکید کرد: بیش از ۵۰درصد بازنشستگان در همان روز اول پرداختها، عیدی خود را دریافت کردند. وی با بیان اینکه حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی از ۲۰ تا ۳۰ هر ماه بر اساس حروف الفبا پرداخت می‌شود، گفت: به منظور ایجاد عدالت بین بازنشستگان، عیدی آنان برعکس حروف الفبا واریز شد. اردلان با اشاره به اینکه میزان عیدی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی یک میلیون تومان بنا به اعلام دولت است، اظهار کرد: تا هفتم اسفند ماه تمامی بازنشستگان عیدی خود را دریافت می‌کنند. معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی تصریح کرد: کل رقم بسته حمایتی که به این سازمان اختصاص داده شد، یکهزار و ۴۵۰ میلیارد تومان بود که به حساب تمامی سرپرستان خانوار واریز شد. به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، اردلان با بیان اینکه تمامی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی بسته حمایتی را دریافت کرده‌اند، گفت: جاماندگان این بسته، بیمه شدگان سازمان هستند که به محض تامین اعتبار از سوی دولت به آنان نیز پرداخت می‌شود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین9 ماه قبل
این افراد حتی اگر در این یک ماه باقیمانده سال این بسته را دریافت نکنند سال بعد آن را دریافت خواهند کرد. رحیم اردلان در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان درباره بسته حمایتی سازمان تامین اجتماعی گفت: بسته حمایتی را تعداد ۶ میلیون و ۸۶۵۰ هزار نفر دریافت کردند. ۳ میلیون ۷۰۰ نفر به عدم دریافت بسته اعتراض کردند که ۲ میلیون ۴۰۰ نفر واجد شرایط نبودن و اطلاعات ۱ میلیون ۳۰۰ نفر باقیمانده در دست بررسی است که باید بسته را دریافت کنند. اردلان در ادامه بیان کرد: کل رقم دریافتی سازمان برای تخصیص بسته تامین اجتماعی هزار ۴۵۰ میلیارد بود که واریز شد. این افراد حتی اگر در این یک ماه باقیمانده سال این بسته را دریافت نکنند سال بعد آن را دریافت خواهند کرد.
عصر ایرانعصر ایران9 ماه قبل
سازمان تامین اجتماعی، درگاه اینترنتی به آدرس https: //di. tamin. ir/sabadkala را برای آگاهی متقاضیان از جمله بیمه شدگان تامین اجتماعی از نتیجه بررسی وضعیت دریافت بسته حمایتی دولت اعلام کرد. به گزارش ایرنا از سازمان تامین اجتماعی، به همین منظور در درگاه اینترنتی، نحوه اطلاع متقاضیان از نتیجه بررسی و بازنگری در وضعیت دریافت بسته حمایتی آنان اعلام شده است. بر اساس اعلام دفتر راهبری سیستم‌های این سازمان، افرادی که طی هفته‌های گذشته درخواست بازنگری در وضعیت دریافت سبد حمایتی کالا کرده‌اند و از طریق کدهای دستوری #۸*۱۴۲۰* و #۸*۱۴۲* اقدام به ثبت نام برای بررسی وضعیت دریافتی سبد حمایتی خود کرده‌اند، از امروز می‌توانند با ورود به سایت https: //di. tamin. ir/sabadkala و وارد کردن کد ملی و شماره موبایل سرپرست خانوار که با آن ثبت نام کرده‌اند، از نتیجه بررسی وضعیت پرونده و وضعیت دریافت سبد کالای خود اطلاع یابند. رحیم اردلان معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی نیز پیشتر در گفت و گو با ایرنا گفته بود که هزار و ۹۷۵ میلیارد تومان در قالب بسته حمایتی به بازنشستگان و بیمه شدگان تامین اجتماعی پرداخت شده که هزار و ۴۵۰ میلیارد تومان از این مبلغ به بیمه شدگان و ۵۲۵ میلیارد تومان به بازنشستگان در مرحله اول اختصاص یافته است. وی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی اطلاعات آماری ۱۳ میلیون و ۸۰۰ هزار بیمه شده را در اختیار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار داده است، اظهار داشت: در نهایت از طریق سازمان هدفمندی یارانه و طبق آنچه که به ما اعلام کردند، ۶ میلیون و ۱۵۰ هزار نفر مشمول دریافت این بسته حمایتی شدند.
ایرناایرنا9 ماه قبل
به گزارش ایرنا از سازمان تامین اجتماعی، به همین منظور در درگاه اینترنتی، نحوه اطلاع متقاضیان از نتیجه بررسی و بازنگری در وضعیت دریافت بسته حمایتی آنان اعلام شده است. بر اساس اعلام دفتر راهبری سیستم‌های این سازمان، افرادی که طی هفته‌های گذشته درخواست بازنگری در وضعیت دریافت سبد حمایتی کالا کرده‌اند و از طریق کدهای دستوری #۸*۱۴۲۰* و #۸*۱۴۲* اقدام به ثبت نام برای بررسی وضعیت دریافتی سبد حمایتی خود کرده‌اند، از امروز می‌توانند با ورود به سایت https: //di. tamin. ir/sabadkala و وارد کردن کد ملی و شماره موبایل سرپرست خانوار که با آن ثبت نام کرده‌اند، از نتیجه بررسی وضعیت پرونده و وضعیت دریافت سبد کالای خود اطلاع یابند. رحیم اردلان معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی نیز پیشتر در گفت و گو با ایرنا گفته بود که هزار و ۹۷۵ میلیارد تومان در قالب بسته حمایتی به بازنشستگان و بیمه شدگان تامین اجتماعی پرداخت شده که هزار و ۴۵۰ میلیارد تومان از این مبلغ به بیمه شدگان و ۵۲۵ میلیارد تومان به بازنشستگان در مرحله اول اختصاص یافته است. وی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی اطلاعات آماری ۱۳ میلیون و ۸۰۰ هزار بیمه شده را در اختیار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار داده است، اظهار داشت: در نهایت از طریق سازمان هدفمندی یارانه و طبق آنچه که به ما اعلام کردند، ۶ میلیون و ۱۵۰ هزار نفر مشمول دریافت این بسته حمایتی شدند. اجتمام* ۷۲۶۸*۱۸۳۴انتهای پیام /*
خبر فوریخبر فوری10 ماه قبل
معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی با اعلام اتمام زمان ثبت پیامک‌های اعتراضی برای جاماندگان بسته‌های حمایتی، جزئیات پرداخت این بسته‌ها را تشریح کرد. وی تصریح کرد: فرایند بررسی اعتراضات ثبت شده از سوی جاماندگان بسته حمایتی از ۲۳ بهمن آغاز خواهد شد و قرار است در یک بازده زمانی تا ۲۹ بهمن وضعیت افراد جامانده از بسته حمایتی مشخص شوند و در نهایت اسامی افراد که مشمول طرح باشند به وزارت رفاه ارسال خواهد شد. اردلان یادآور شد: پس از ارسال اسامی به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و پس از تامین اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه، رقم ریالی خانواده‌های که مستحق بسته حمایتی باشند، واریز خواهد شد. معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی خاطرنشان کرد: از ۱۷ بهمن فعالیت دو سامانه اشاره شده، متوقف شده و در واقع هیچ اعتراضی از این تاریخ به بعد ثبت نخواهد شد. وی گفت: هم‌اکنون نمی‌توان اعلام کرد که از بین ۳ میلیون و ۷۱ هزار و ۵۰۰ نفری که اعتراض خود را ثبت کرده‌اند چه تعداد بسته حمایتی خود را دریافت می‌کنند و باید منتظر ماند تا اعتراضات بررسی و در نهایت اعلام شود که از طریق شماره تلفن همراه خانواده‌ها به آنها اطلاع‌رسانی خواهد شد.
تسنیمتسنیم10 ماه قبل
رحیم اردلان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره پیامک‌های ارسال شده از سوی افراد جامانده از دریافت بسته‌های حمایتی اظهار کرد: پس از فرایند توزیع، بسته‌های حمایتی از سوی سازمان تامین اجتماعی، تعدادی از خانواده‌ها نسبت به عدم دریافت بسته‌های حمایتی اعتراض داشته و به همین منظور سامانه‌های برای ثبت اعتراضات و پیگیری آنها راه‌اندازی شد. وی تصریح کرد: بر همین اساس از حدود ۱۰ روز پیش سامانه‌هایی برای استعلام و همچنین ثبت اعتراضات فعال شدند؛ به همین منظور دو کد دستوری #۹*۱۴۲* - #۹*۱۴۲۰* برای استعلام از دو طریق تلفن همراه اول، رایتل و ایرانسل و دو سامانه #۸*۱۴۲* و #۸ *۱۴۲۰ * از دو طریق تلفن همراه اول، رایتل و ایرانسل برای ثبت اعتراضات اعلام شد که تاکنون ۳ میلیون و ۷۱ و هزار ۵۰۰ نفر در سامانه‌های اشاره شده اعتراضات خود را ثبت کرده‌اند. معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی خاطر‌نشان کرد: اعتراضات ثبت شده بعد از ۲۲ بهمن ماه و پس از یک هفته کاری (۲۹ بهمن)، از طریق شماره‌ای که کد ملی افراد و خانواده‌ها ارسال شده است، پاسخ داده خواهد شد. معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی گفت: لیست افرادی که بیمه شده سازمان تامین اجتماعی نبوده و نسبت به فرایند توزیع بسته حمایتی معترض بودند، برای بررسی و تصمیم‌گیری به وزارت رفاه ارجاع داده خواهند شد. اردلان درباره مراحل بعدی توزیع بسته‌های حمایتی نیز متذکر شد: تا این لحظه هیچ بخشنامه‌ای از سوی سازمان برنامه و بودجه ابلاغ نشده است و تصمیم گیرنده در این بخش به عهده این سازمان است.
خبر فوریخبر فوری10 ماه قبل
معاون سازمان تامین اجتماعی گفت: تکلیف اعتراضات ثبت شده در سامانه‌های این سازمان تا پایان بهمن ماه مشخص و به بیمه شدگان اعلام می‌شود. رحیم اردلان گفت: افرادی که نسبت به عدم دریافت بسته حمایتی دولت اعتراض داشتند و در سامانه‌های #۸*۱۴۲* و #۸*۱۴۲۰* اعتراض خود را ثبت کردند تا روز گذشته فرصت داشتند که این مهلت دیگر تمدید نشده است. وی گفت: در مجموع حدود ۳ میلیون و ۱۰۰هزار نفر اعتراض خود را در سامانه‌های اعلام شده ثبت کرده‌اند که طی یک هفته به اعتراض آنها رسیدگی و اعلام می‌شود البته رسیدگی به آنها بعد از تعطیلات ۲۲ بهمن آغاز خواهد شد. وی گفت: وزارتخانه به اعتراض این افراد رسیدگی خواهد کرد و برای بسته حمایتی آنها تصمیم گیری می‌کند. اردلان با اشاره به اینکه بیمه شدگانی که اعتراضشان به حق بوده، در صورت تامین اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه، بسته حمایتی به آنها اختصاص پیدا می‌کند گفت: البته توزیع بسته حمایتی میان آنها در مرحله بعدی انجام خواهد شد.

اگر بسته حمایتی دریافت نکردید، این ویدئو را ببینید

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین10 ماه قبل
خبرگزاری میزان- معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی در گفتگوی زنده تلویزیونی توضیحاتی درباره بسته حمایتی برای کسانی که تاکنون موفق به دریافت نشده‌اند ارائه داد، که در ادامه مشاهده می‌کنید. به گزارش گروه چند رسانه‌ای خبرگزاری میزان، رحیم اردلان معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی در گفتگوی زنده تلویزیونی توضیحاتی درباره بسته حمایتی برای کسانی که تاکنون موفق به دریافت نشده‌اند ارائه داد، که در ادامه مشاهده می‌کنید.
تابناکتابناک10 ماه قبل
معترضین به عدم دریافت بسته حمایتی فقط تا پایان ۱۷ بهمن ماه مهلت دارند تا اعتراض خود را ثبت کنند و پس از آن وزارت رفاه تصمیم نهایی را در مورد آنها می‌گیرد. بیمه شدگان و کارگران بسیاری هستند که بسته حمایتی به آنها پرداخت نشده و همچنن علت آن را نمی‌دانند و وزارت رفاه نیز اطلاع رسانی در این خصوص انجام نمی‌دهد و در سکوت کامل خبری است. معاونت امور رفاهی وزارت رفاه و مدیرکل ذیربط هیچ همکاری با رسانه‌ها در این مدت انجام ندادهاند در حالی که هر روز تعداد زیادی از هموطنان با خبرگزاری تماس گرفته و خواستار رسیدگی و شفاف سازی هستند. وی افزود: بعد از اتمام زمان ثبت نام، پالایش معترضین و استحقاق‌سنجی ثبت‌نام‌شدگان آغاز می‌شود که البته ما اسامی را به وزارت رفاه ارسال خواهیم کرد. و پس از آن تصمیم نهایی با وزارت رفاه است.
مهرمهر10 ماه قبل
پس از آن وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد که از روز ۷ بهمن ماه به مدت ۱۰ روز معترضین زمان دارند تا اعتراض خود را ثبت و درسامانه‌های سازمان تامین اجتماعی ثبت نام کنند و فردا این مهلت به پایان می‌رسد. بیمه شدگان و کارگران بسیاری هستند که بسته حمایتی به آنها پرداخت نشده و همچنن علت آن را نمی‌دانند و وزارت رفاه نیز اطلاع رسانی در این خصوص انجام نمی‌دهد و در سکوت کامل خبری است. معاونت امور رفاهی وزارت رفاه و مدیرکل ذیربط هیچ همکاری با رسانه‌ها در این مدت انجام ندادهاند در حالی که هر روز تعداد زیادی از هموطنان با خبرگزاری تماس گرفته و خواستار رسیدگی و شفاف سازی هستند. وی افزود: بعد از اتمام زمان ثبت نام، پالایش معترضین و استحقاق‌سنجی ثبت‌نام‌شدگان آغاز می‌شود که البته ما اسامی را به وزارت رفاه ارسال خواهیم کرد. و پس از آن تصمیم نهایی با وزارت رفاه است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین10 ماه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، گلایه‌های توزیع سبد حمایتی بیمه شدگان تامین اجتماعی بدون پاسخ منطقی مسئولان وزارت رفاه، همچنان ادامه دارد. این در حالی است که بیش از دو هفته از زمان توزیع سبد حمایتی گذشته است. در همین ارتباط، تماس هایی نیز از سوی بیمه شدگان مشمول سبد حمایتی داشته‌ایم که نسبت به نحوه اطلاع رسانی توزیع سبد حمایتی، به شدت گلایه مند بوده‌اند. افرادی که هنوز نتوانسته‌اند سبد حمایتی را دریافت کنند، خود را مشمول این سبد می‌دانند و معتقدند که وزارت رفاه می‌بایست به صورت صریح و شفاف، روند توزیع سبد حمایتی و مشمولان دریافت این سبد را اعلام کند. در حالی که وزارت رفاه وعده داده است توزیع سبد حمایتی در چند نوبت انجام خواهد شد.
ایلناایلنا10 ماه قبل
معاون اداری مالی سازمان تامین اجتماعی تاکید دارد که «شاید» این سازمان در عدم‌پرداخت «بسته‌های حمایتی» اشتباه کرده باشد. به گزارش ایلنا، «رحیم اردلان» اعلام کرد که «شاید» سازمان تامین اجتماعی در عدم‌ پرداخت «بسته‌های حمایتی» اشتباه کرده باشد. سازمان تامین اجتماعی برای پرداخت این ۲۰۰ هزار تومان بیش از هزار میلیارد تومان بودجه از دولت دریافت کرده است. سازمان تامین اجتماعی تاکنون در این زمینه خود را مقصر معرفی نکرده بود. علاوه بر اردلان در روزهای گذشته «محمد حسن زدا» سرپرست سازمان تامین اجتماعی هم بر وقوع اشتباهاتی صحه گذاشته است.
خبر فوریخبر فوری10 ماه قبل
معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی گفت: با بررسی اعتراضات توسط کارشناسان فرایند مجدد برای افرادی که مشول طرح بسته حمایتی بوده‌ند اما دریافت نداشته‌اند، آغاز می‌شود. وی تأکید کرد: پس از ثبت اعتراضات در سامانه‌های اشاره شده و البته شماره تماس ۱۴۲۰، کارشناسان نسبت به بررسی آنها اقدام می‌کنند و در صورتی که اشتباهی درباره واریز بسته حمایتی صورت گرفته شده است آن را اصلاح خواهیم کرد. معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی با تاکید بر اینکه سازمان تامین اجتماعی به تعهدات خود درباره واریز مبلغ بسته حمایتی عمل کرده است، گفت: این سازمان ارقام بسته حمایتی (یک میلیون تا ۳ میلیون ریال) به حساب سرپرستان خانوار واریز کرده است و بر اساس لیستی که در اختیار سازمان تامین اجتماعی قرار گرفته است ۶ میلیون و ۱۵۰ هزار نفر در این بخش بسته حمایتی خود را دریافت کرده‌اند. معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به روش استفاده از اینترنت به‌عنوان یکی دیگر از راه‌های پاسخگویی درباره بسته حمایتی گفت: همچنین به منظور پاسخگویی سریع‌تر و در راستای گسترش کانال‌های ارتباطی، سامانه استعلام وضعیت بسته حمایتی برای سرپرست خانوار در آدرس https: //di. tamin. ir/sabadkala در دسترس است. اردلان ادامه داد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته در صورتی که افرادی که مشمول طرح بسته حمایتی بوده‌اند اما به هر دلیل ارقام ریالی بسته حمایتی را دریافت نکرده‌اند، مبلغ بسته حمایتی به حساب آنها واریز خواهد شد.
برترین‌هابرترین‌ها10 ماه قبل
معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی گفت: روش‌های مختلفی از سوی این سازمان برای تسهیل در پاسخگویی به بیمه شدگان و مستمری بگیران (مخاطبین تأمین اجتماعی) در خصوص بسته حمایتی دولت تعریف شده است. خبرگزاری ایسنا: معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی گفت: روش‌های مختلفی از سوی این سازمان برای تسهیل در پاسخگویی به بیمه شدگان و مستمری بگیران (مخاطبین تأمین اجتماعی) در خصوص بسته حمایتی دولت تعریف شده است. رحیم اردلان افزود: یکی از راه‌های پاسخگویی و استعلام در مورد بسته حمایتی، کد دستوری است. مشترکین همراه اول می‌توانند از طریق کد دستوری #۹*۱۴۲* از وضعیت بسته حمایتی خود آگاه شوند و برای مشترکین رایتل نیز کد دستوی #۹*۱۴۲۰* اختصاص یافته است. اردلان افزود: مرکز ارتباطات مردمی سازمان تأمین اجتماعی CRM با شماره تماس ۱۴۲۰ کماکان آماده پاسخگویی به مردم در مورد بسته حمایتی دولت بوده و همچنین سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۴۲۰ نیز در این خصوص فعال است.

به انتهای لیست رسیدید