رحیم جهانبخش

رحیم جهانبخش

رکنارکنا10 ساعت قبل
به گزارش رکنا، سردار رحیم جهانبخش فرمانده انتظامی استان به همراه خیر امنیت ساز با حضور در زندان شهرستان ابهر ضمن بازدید از این زندان، پس از مطلع شدن از زندانی سه نفر به علت جرایم مالی زمینه آزادی این سه زندانی را فراهم کردند. سردار جهانبخش در این بازدید، آزادی زندانی‌های جرایم غیر عمد را کاری پسندیده و در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی دانست و افزود: کمک خیرین در آزادی زندانیان جرایم غیر عمد بیانگر درک درست مردم از مسایل حوزه‌های اجتماعی فرهنگی ودینی در جامعه است. فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه آزادی زندانیان نیازمند، علاوه بر کاهش آسیب‌های اجتماعی باعث رفع آلام خانواده هایشان می‌شود، گفت: امیدواریم با تداوم این اقدام بشر دوستانه و حضور خیرین امنیت ساز و سایر خیرین زمینه آزادی زندانی‌های غیر عمد بیشتری فراهم شود. سردار جهانبخش خاطر نشان کرد: متاسفانه عده‌ای به علت مبالغ بسیار کمی در زندان‌ها بسر می‌برند که نیازمند همیاری مردم نوع دوست می‌باشد. او در ادامه افزود: یکی از این افراد آزاد شده تنها به علت عدم توان پرداخت مالی ۳۲ میلیون ریال به مدت ۸ ماه زندانی بوده است که با این اقدام زمینه آزادی این فرد فراهم شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
رکنارکنا1 هفته قبل
به گزارش رکنا، سردار رحیم جهانبخش، گفت: کالای قاچاق سه میلیاردی در زنجان کشف و ضبط شد و این مقدار کالای قاچاق در اتوبان زنجان تبریز از یک دستگاه کامیون کشف و ضبط شد. ‌وی اظهار کرد: ماموران در بازرسی از این خودرو هزار و ۷۱۰ کیلو گرم شکلات خارجی و بیش از ۵ هزار لوازم آرایشی بهداشتی خارجی قاچاق کشف کردند. فرمانده انتظامی استان زنجان، گفت: در این رابطه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از نیروی انتظامی استان زنجان، سردار رحیم جهانبخش، گفت: کالای قاچاق سه میلیاردی در زنجان کشف و ضبط شد و این مقدار کالای قاچاق در اتوبان زنجان تبریز از یک دستگاه کامیون کشف و ضبط شد. ‌وی اظهار کرد: ماموران در بازرسی از این خودرو هزار و ۷۱۰ کیلو گرم شکلات خارجی و بیش از ۵ هزار لوازم آرایشی بهداشتی خارجی قاچاق کشف کردند. فرمانده انتظامی استان زنجان، گفت: در این رابطه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد.
مهرمهر3 هفته قبل
سردار رحیم جهانبخش در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه سردار سلیمانی نماد مقاومت درجهان است، گفت: ترور ناجوانمردانه سردار دلیر و شجاع و یارانش توسط آمریکا را محکوم می‌کنیم. وی با بیان اینکه این اقدام تروریستی رژیم پوشالی آمریکا نفرت مردم ایران اسلامی و منطقه را از شیطان بزرگ و رژیم صهیونیستی وسعت داده است، اظهار کرد: با شهادت سردار سلیمانی و یارانش، درخت مقاومت در منطقه و جهان تنومندتر خواهد شد. فرمانده انتظامی استان زنجان، گفت: آمریکا با اشتباهی راهبردی گور خود و اسراییل را کند و سردارسلیمانی‌های دیگر راه سردار سلیمانی را ادامه خواهند داد و همه باید راه این شهید و سردار بزرگ اسلام را طی کنند تا مقدمه‌ای بر ظهور حضرت مهدی (عج) باشد. جهانبخش ابراز کرد: اقدامات وحشیانه آمریکا بی‌پاسخ نخواهد ماند و فرزندان مکتب روح الله از دشمنان انتقامی سختی خواهند گرفت و ادامه این مسیر تا ظهور امام زمان ادامه دارد. وی با بیان اینکه سردار سلیمانی نماد مقاومت در جهان است، گفت: کسانی که در راه خدا کشته می‌شوند به افتخار بزرگی رسیده‌اند و دشمنان بدانند انتقام این اقدام ناجوانمردانه گرفته خواهد شد.
مهرمهر3 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از نیروی انتظامی استان زنجان، سردار رحیم جهانبخش، گفت: مقررات سازمانی و آموزشی از مهم‌ترین راهکارهای اجرایی در رشد توانمندی‌های سربازان در دوران خدمتی آنان است. وی با تاکید بر مهارت افزایی و حرفه‌گرایی سربازان جوان در طی دوران خدمت سربازی، تصریح کرد: این مؤلفه‌ها از مهم‌ترین محورهای اساسی در این دوران به شمار می‌روند که باید مورد توجه جدی فرماندهان و مسئولان قرار گیرد. فرمانده انتظامی استان زنجان با تاکید بر توسعه و گسترش آموزش مهارت‌های اجتماعی و فنی حرفه‌ای در بین سربازان، اظهار داشت: بی‌تردید بالا بردن آستانه تحمل و استفاده از توانمندی‌های علمی و حرفه‌ای سربازان نقش مؤثری در پیشبرد اهداف امنیتی جامعه دارد. وی به نقش خدمت سربازی در هویت بخشی به جوانان اشاره کرد و افزود: اگر به این سوال‌ها که هدف از زندگی چیست به چه چیزی ارزش قائل بوده و حوزه ارزش‌های شما چه چیزی است و به چه علاقه‌مند هستید جواب بدهید معلوم می‌شود که خدمت مقدس سربازی در شما اثر خوبی داشته است. فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه سربازان زینت و سرمایه‌های گرانقدر نظام مقدس هستند گفت: سربازی از بهترین و گران قدرترین دورانی است که انسان می‌تواند به خودسازی کامل برسد و نفس خود را از هرگونه بدی‌ها در امان نگه دارد.
رکنارکنا4 هفته قبل
به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی شهرستان خرمدره گفت: در راستای اجرای طرح نظارت بر صنوف این شهرستان بیش از ۲ هزار و ۱۳۰ عدد داروی قاچاق و غیرمجاز کشف و ضبط شد. سرهنگ محرمعلی قاسمی روز دوشنبه افزود: این میزان داروی قاچاق در بازرسی پلیس از چهار واحد صنفی فعال در سطح این شهرستان، به دست آمد. وی اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان خرمدره در پی دریافت گزارش‌های مردمی مبنی بر وجود داروهای قاچاق و غیرمجاز در چند مغازه، بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند. کشف ۳۸۸ گرم طلای قاچاق در زنجانفرمانده انتظامی استان زنجان نیز از کشف ۳۸۸ گرم طلای قاچاق به ارزش تقریبی بیش از یک میلیارد و ۸۲۰ میلیون ریال در شهرستان ایجرود خبر داد. وی با بیان اینکه ماموران انتظامی با هماهنگی قضایی در بازرسی از این خودرو این میزان طلای قاچاق را کشف کردند، اظهار داشت: در این رابطه یک نفر دستگیر شد که پس از تشکیل و تکمیل پرونده به مراجع قضایی تحویل شد تا مورد اعمال قانون قرار گیرد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
رکنارکنا4 هفته قبل
به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی استان زنجان، سردار رحیم جهانبخش، گفت: ماموران انتظامی استان زنجان ۳۸۸ گرم طلای قاچاق را در شهرستان ایجرود کشف و ضبط کردند. وی اظهار کرد: ماموران پلیس آگاهی این شهرستان حین کنترل خودروهای عبوری در محور بیجار – قیدار این طلاها را از یک دستگاه پژو ۴۰۵ کشف کردند و یک میلیارد و ۸۲۰ میلیون ریال ارزش تقریبی این طلاها است. فرمانده انتظامی استان زنجان، با بیان اینکه در این رابطه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد، گفت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و حمایت از تولیدات داخلی پلیس نظارت‌ها را تشدید کرده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
مهرمهر4 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار رحیم جهانبخش، گفت: ماموران انتظامی استان زنجان ۳۸۸ گرم طلای قاچاق را در شهرستان ایجرود کشف و ضبط کردند. وی اظهار کرد: ماموران پلیس آگاهی این شهرستان حین کنترل خودروهای عبوری در محور بیجار – قیدار این طلاها را از یک دستگاه پژو ۴۰۵ کشف کردند و یک میلیارد و ۸۲۰ میلیون ریال ارزش تقریبی این طلاها است. فرمانده انتظامی استان زنجان، با بیان اینکه در این رابطه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد، گفت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و حمایت از تولیدات داخلی پلیس نظارت‌ها را تشدید کرده است.
رکنارکنا1 ماه قبل
به گزارش رکنا، فرماند انتظامی استان زنجان گفت: ماموران انتظامی شهرستان زنجان در پی اجرای طرح‌های مبارزه با انواع سرقت در یک ماه اخیر موفق به شناسایی و دستگیری ۸۵ سارق شدند. به‌گزارش روز سه‌شنبه پایگاه خبری پلیس زنجان، سردار رحیم جهانبخش افزود: متهمان دستگیر شده در بازجویی‌های به عمل آمده و در مواجهه با ادله و مستندات پلیسی، لب به اعتراف گشوده و انجام ۱۱۱ فقره سرقت را به گردن گرفتند. وی با اشاره به اینکه شناسایی و دستگیری سارقان و کشف سرقت‌ها به تکرر و تنوع بخشی آن پایان می‌دهد، اظهار داشت: مهم‌ترین مؤلفه برقراری امنیت توسط پلیس، برخورداری از اعتماد عمومی است. سردار جهانبخش با اشاره به کاهش سه درصدی انواع سرقت در یک ماهه گذشته در شهرستان زنجان بیان داشت: پلیس اقدامات گسترده‌ای را در پیشگیری از وقوع سرقت انجام داده و تلاش می‌کند با همکاری شهروندان امنیت مطلوبی را در جامعه ایجاد کند. سرهنگ محمد مهدیخانی افزوده بود: از متهمان دستگیر شده، قریب ۵۴ گرم انواع مواد مخدر صنعتی کشف و متهمان پس از تشکیل و تکمیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، سردار رحیم جهانبخش قبل از ظهر امروز در مراسم رزمایش طرح زمستانه پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان اظهار داشت: طرح رزمایش زمستانی که از ۲۰ آذر ماه تا ۲۰ اسفندماه اجرایی شده و با بیش از ۶۰ هزار نیرو از ۷ استان کشور اجرایی می‌شود. سردار جهانبخش در ادامه عنوان کرد: اسکان در راه ماندگان و ارتقای رضایت عمومی شهروندان و مسافرین از دیگر اهداف اجرای این طرح می‌باشد. مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان در ادامه اظهار داشت: آمادگی ۲۹ راهدارخانه استان در قالب ۲۴۵ دستگاه انواع ماشین آلات، ۴۷۵ نفر نیروهای کارشناس و اپراتورهای مختلف برای خدمت‌رسانی و ۵۰۰ نفر از همکاران در این عملیات حضور دارند. عبدالحسین علی‌اکبری با اعلام اینکه در طرح زمستانی با همکاری پلیس‌راه استان امیدواریم امسال شاهد کمترین تلفات در استان باشیم٬ تصریح کرد: در استان زنجان ۱۱۳ بزرگراه، ۳۴۲ راه اصلی، ۹۷۴ کیلومتر راه‌فرعی و ۴ هزار و ۲۱۱ راه‌روستایی وجود دارد. وی خاطرنشان کرد: همچنین در استان زنجان ۷۰ نقطه پرحادثه وجود دارد که ۴۰ نقطه به عنوان اولویت مورد توجه و تخصیص اعتبارات ویژه می‌باشد.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سردار رحیم جهانبخش قبل از ظهر پنج شنبه طرح زمستانی پلیس که با حضور نماینده عالی دولت در استان و در محل ستاد فرماندهی انتظامی استان برگزار شد، با بیان اینکه طرح زمستانی پلیس‌راه تا ۲۰ اسفندماه امسال ادامه خواهد داشت، گفت: در این طرح شاهد فعالیت ۱۲۰۰ نیرو و ارائه خدمات به مردم خواهیم بود. وی با اشاره به اینکه کاهش تلفات و آسیب‌ها را یکی از مهم‌ترین اهداف برگزاری این رزمایش عنوان کرد و ادامه داد: علاوه بر این موارد، امدادرسانی به حادثه‌دیدگان تصادفات جاده‌ای در فصل زمستان، یکی دیگر از اهداف اجرای رزمایش طرح زمستانی به‌شمار می‌رودجهانبخش با یادآوری اینکه طرح مذکور به طور همزمان در کشور از ۲۰ آذرماه آغاز شده و تا ۲۰ اسفندماه ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: پلیس با آغاز این طرح در گردنه‌ها و نقاط برف‌گیر مستقر خواهد بود. فرمانده انتظامی استان زنجان خاطرنشان کرد: در این طرح، ۶۵ اکیپ اداره راه، ۳۱ اکیپ امدادی، ۲۵ اکیپ سیار، ۵۲ پایگاه مجهز اورژانس، ۴۹ رده نیروی امداد خودرو و ۲۹ پایگاه آتش‌نشانی فعالیت خواهند داشت.
ایسناایسنا1 ماه قبل
ایسنا/زنجان فرمانده‌ انتظامی استان زنجان گفت: طرح زمستانی پلیس در کشور آغاز شده و تا ۲۰ اسفندماه سال‌جاری ادامه دارد و پس از اتمام طرح مذکور، طرح نوروزی شروع می‌شود. سردار رحیم جهانبخش صبح امروز در مراسم آغاز رزمایش طرح زمستانی در ارتباط با بازوهای اجرایی طرح رزمایش زمستانی، اظهار کرد: بازوهای اجرایی طرح زمستانی در حقیقت مجموعه پلیس‌راه، اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، اورژانس، هلال‌احمر، امدادخودرو، سپاه و بسیج هستند. وی بیان‌ کرد: اجرا و عملیاتی کردن طرح رزمایش زمستانی در سال‌جاری را کاهش‌ دادن میزان تلفات جاده‌ای، کاهش تصادفات منجر به‌ فوت، همچنین کمک و رفع مشکلات در راه ماندگان، کاهش آسیب‌ها، در نهایت رضایت مردم فهیم و به دنبال کسب موارد ذکر شده، رضایت خداوند متعال را در پی‌ دارد. این مسئول در خصوص اجزا و عوامل موثر در طرح رزمایش زمستانی سال‌جاری، اظهار کرد: طرح حاضر مشمول تعداد ۶۵ اکیپ آموزش‌دیده، ۵۲ پایگاه و اکیپ مجهز و اورژانس، حدود ۲۸ راهدارخانه با ۲۵ اکیپ خودرو و در نهایت تعداد ۲۹ پایگاه آتش‌نشانی در طرح رزمایش زمستانی وجود دارند و همکاری‌ها و هماهنگی‌های لازم خود را در این زمینه داشته‌اند. وی خاطرنشان کرد: امید است که با اجرا و پیاده‌سازی طرح رزمایش زمستانی تا ۲۰ یا ۲۱ اسفندماه سال‌جاری با شور و نشاط اعلام شود که صدمات و تلفات شهروندان به حداقل ممکن کاهش یافته و کمترین میزان آسیب‌ها نسبت به ادوار مشابه سنوات پیش در این استان وجود داشته باشد تا رضایت‌خاطر همه شهروندان استان زنجان فراهم شود.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سردار رحیم جهانبخش صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران در محل فرماندهی انتظامی استان زنجان، با اشاره به وقوع سرقت در استان زنجان، گفت: امسال وقوع سرقت در استان زنجان بیش از ۵۷ درصد کاهش داشته است. وی با بیان اینکه اقدامات پیشگیرانه انتظامی پلیس در کاهش وقوع سرقت‌ها مؤثر است، اظهار کرد: سرقت از منزل، سرقت از مغازه و سرقت خودرو به تربیت ۱۰، ۱۳ و ۱۶ درصد کاهش داشته است. فرمانده انتظامی استان زنجان با بیان اینکه استان زنجان در بحث وقوع قتل رتبه ۲۷ کشوری را دارد، گفت: نرخ وقوع قتل در استان نسبت به میانگین کشوری پایین است. جهانبخش یاد آورشد: طی سالجاری وقوع قتل در استان زنجان نسبت به سال گذشته کاهش بسیار خوبی داشته است. وی با بیان اینکه جرایم خشن در استان زنجان کاهش دارد، ابراز کرد: استان زنجان جزو امن ترن استانهای کشور است.
رکنارکنا1 ماه قبل
به گزارش رکنا، سردار رحیم جهانبخش گفت: در پی وصول پرونده‌ای و مراجعه حضوری فردی با موضوع کلاهبرداری سایبری موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیمی از کارشناسان مجرب پلیس فتا استان قرار گرفت. فرمانده انتظامی استان زنجان افزود: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد متهمان با ارسال پیامک به افراد و هدایت قربانیان به درگاه‌های جعلی بانکی، پس از سرقت اطلاعات کارت بانکی کاربران در فرصت مناسب اقدام به برداشت غیر مجاز از حساب آنها می‌کردند. وی ادامه داد: با اقدامات فنی و شگردهای خاص پلیسی متهمان در یکی از استان‌های همجوار مورد شناسایی قرار گرفت و ضمن هماهنگی قضایی تیمی از کارآگاهان این پلیس به محل سکونت نامبرده‌ها مراجعه و با توقیف همه ادله‌های دیجیتالی تعداد ۸ نفر را دستگیر کردند. فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: متهمان ابتدا منکر بزه انتسابی ولی پس از مواجهه شدن با مستندات و مدارک جمع آوری شده از سوی کارشناسان به بیش از ۱۰۰ فقره کلاهبرداری از طریق سرقت اطلاعات کارت بانکی (فیشینگ) در کل کشور اعتراف کردند. جهانبخش در ادامه با اشاره به اینکه متهمان بیش از ۲۰ میلیارد ریال از افراد متعدد در کل کشور کلاهبرداری کردند، بیان داشت: مجرمان از طریق فیشینگ یک وب‌سایت جعلی شبیه آدرس اصلی می‌سازند و شهروندان باید دقت داشته باشند که خودشان حتما لینک اصلی بانک را وارد نمایند و به لینک‌های ارسالی توجه نکنند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از نیروی انتظامی استان زنجان، سردار رحیم جهانبخش گفت: در پی وصول پرونده‌ای و مراجعه حضوری فردی با موضوع کلاهبرداری سایبری موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیمی از کارشناسان مجرب پلیس فتا استان قرار گرفت. فرمانده انتظامی استان زنجان افزود: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد متهمان با ارسال پیامک به افراد و هدایت قربانیان به درگاه‌های جعلی بانکی، پس از سرقت اطلاعات کارت بانکی کاربران در فرصت مناسب اقدام به برداشت غیر مجاز از حساب آنها می‌کردند. وی ادامه داد: با اقدامات فنی و شگردهای خاص پلیسی متهمان در یکی از استان‌های همجوار مورد شناسایی قرار گرفت و ضمن هماهنگی قضایی تیمی از کارآگاهان این پلیس به محل سکونت نامبرده‌ها مراجعه و با توقیف همه ادله‌های دیجیتالی تعداد ۸ نفر را دستگیر کردند. فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: متهمان ابتدا منکر بزه انتسابی ولی پس از مواجهه شدن با مستندات و مدارک جمع آوری شده از سوی کارشناسان به بیش از ۱۰۰ فقره کلاهبرداری از طریق سرقت اطلاعات کارت بانکی (فیشینگ) در کل کشور اعتراف کردند. جهانبخش در ادامه با اشاره به اینکه متهمان بیش از ۲۰ میلیارد ریال از افراد متعدد در کل کشور کلاهبرداری کردند، بیان داشت: مجرمان از طریق فیشینگ یک وب‌سایت جعلی شبیه آدرس اصلی می‌سازند و شهروندان باید دقت داشته باشند که خودشان حتما لینک اصلی بانک را وارد نمایند و به لینک‌های ارسالی توجه نکنند.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان٬ به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار رحیم جهانبخش اظهار داشت: در پی اعتراضات هفته گذشته در خصوص طرح سهمیه‌بندی سوخت و سوء استفاده عده‌ای فرصت‌طلب که تخریب اموال عمومی و ناامنی را به همراه داشت شناسایی و دستگیری عوامل در دستور کار پلیس قرار گرفت. وی افزود: ماموران با کار اطلاعاتی و تحقیقات گسترده و هماهنگی قضائی ۵ نفر از عوامل اصلی اغتشاشات (لیدر) را شناسایی و طی عملیات‌های غافلگیرانه آن‌ها را در سطح استان دستگیر کردند. فرمانده انتظامی استان زنجان با بیان این که همکاری مردم با پلیس در خصوص معرفی و دستگیری اغتشاشگران جای قدردانی دارد٬ گفت: نیروی انتظامی مجاهدانه و صادقانه در برقراری نظم و امنیت تلاش می‌کند و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد. سردار جهانبخش با اشاره به نقش سازمان‌های معاند نظام در تحرکات و ناآرامی‌های اخیر گفت: پلیس حافظ جان، مال، ناموس و آبروی مردم و در کنار مردم است و اجازه سوء استفاده از احساسات پاک مردم و هرگونه اخلال و تخریب اموال عمومی کشور را به اشرار و فرصت‌طلبان و آشوب‌گران نخواهد داد. انتهای پیام/۱۰۱۱/ ت
رکنارکنا2 ماه قبل
به گزارش رکنا، سردار رحیم جهانبخش فرمانده انتظامی استان گفت: در پی کسب خبری با موضوع تصرف غیر قانونی اراضی ملی در محدوده شهر زنجان ماموران پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. فرمانده انتظامی استان زنجان افزود: با تحقیق و بررسی‌های انجام شده مشخص شد زمینی به مساحت بیش از ۱۲ هزارو ۴۵۴ متر از اراضی ملی توسط ۴ نفربه صورت غیر قانونی مورد تصرف قرار گرفته و با تغییر کاربری آن را به مغازه تجاری تبدیل و اجاره داده‌اند. سردار جهانبخش با اعلام اینکه بنابر اعلام نظر کارشناسان ارزش تقریبی زمین تصرف شده ۱۵۰ میلیارد ریال برآورد شده است، خاطر نشان کرد: پرونده تشکیل و متهمان دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند. فرمانده انتظامی استان زنجان از شهروندان خواست: هرگونه اطلاع از تصرف اراضی ملی توسط افراد سودجو رابه پلیس ۱۱۰ گزارش نمایند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
ایسناایسنا2 ماه قبل
ایسنا/زنجان فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان از کشف یک زمین‌خواری ۱۵۰ میلیارد ریالی در زنجان خبر داد. سردار رحیم جهانبخش در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به کشف یک زمین‌خواری در زنجان، اظهار کرد: افرادی که بیش از ۱۲ هزار و ۴۵۴ متر از اراضی ملی را به ارزش تقریبی ۱۵۰ میلیارد ریال به صورت غیرقانونی تصرف کرده بودند، دستگیر شد. این مسئول با اشاره به پیگیری پرونده تصرف اراضی در استان، ادامه داد: در پی کسب خبری با موضوع تصرف غیرقانونی اراضی ملی در محدوده شهر زنجان، ماموران پیگیری این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. جهانبخش با اشاره به ارزش زمین تصرف‌ شده، تصریح کرد: بنابر اعلام نظر کارشناسان ارزش تقریبی زمین تصرف شده ۱۵۰ میلیارد ریال برآورد شده و پرونده تشکیل و متهمان دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند. فرمانده نیروی انتظامی استان زنجان یادآور شد: شهروندان می‌توانند هرگونه اطلاع از تصرف اراضی ملی توسط افراد سودجو را به پلیس ۱۱۰ گزارش کنند تا میزان تخلفات کاهش یابد.
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از نیروی انتظامی استان زنجان، سردار رحیم جهانبخش، از دستگیری افرادی که بیش از ۱۲ هزارو ۴۵۴ متر از اراضی ملی را به ارزش تقریبی ۱۵۰ میلیارد ریال به صورت غیر قانونی تصرف کرده بودند، خبر داد و گفت: در پی کسب خبری با موضوع تصرف غیر قانونی اراضی ملی در محدوده شهر زنجان ماموران پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. وی اظهار کرد: با تحقیق و بررسی‌های انجام شده مشخص شد زمینی به مساحت بیش از ۱۲ هزارو ۴۵۴ متر از اراضی ملی توسط ۴ نفربه صورت غیر قانونی مورد تصرف قرار گرفته و با تغییر کاربری آن را به مغازه تجاری تبدیل و اجاره داده‌اند. فرمانده انتظامی استان زنجان با اعلام اینکه بنابر اعلام نظر کارشناسان ارزش تقریبی زمین تصرف شده ۱۵۰ میلیارد ریال برآورد شده است، خاطر نشان کرد: پرونده تشکیل و متهمان دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از نیروی انتظامی استان زنجان، سردار رحیم جهانبخش گفت: در پی اعتراضات هفته گذشته در خصوص طرح سهمیه بندی سوخت و سوء استفاده عده‌ای فرصت طلب که تخریب اموال عمومی و ناامنی را به همراه داشت شناسایی و دستگیری عوامل در دستور کار پلیس قرار گرفت. وی اظهار کرد: ماموران با کار اطلاعاتی و تحقیقات گسترده و هماهنگی قضائی ۵ نفر از عوامل اصلی اغتشاشات (لیدر) را شناسایی و طی عملیات‌های غافلگیرانه آن‌ها را در استان دستگیر کردند. جهانبخش با اشاره به نقش سازمان‌های معاند نظام در تحرکات و ناآرامی‌های اخیر گفت: پلیس حافظ جان، مال، ناموس و آبروی مردم و در کنار مردم است و اجازه سوء استفاده از احساسات پاک مردم و هرگونه اخلال و تخریب اموال عمومی کشور را به اشرار و فرصت طلبان و آشوبگران نخواهد داد.
رکنارکنا2 ماه قبل
به گزارش رکنا، سردار رحیم جهانبخش روز شنبه با اعلام این خبر افزود: در پی دریافت خبر مبنی بر فعالیت یک قاچاقچی حرفه‌ای اشیای عتیقه در شهرستان ایجرود، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت. وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، یک قاچاقچی حرفه‌ای اشیای عتیقه را شناسایی و با هماهنگی قضایی در اقدامی غافلگیرانه متهم را دستگیر کردند. سردار جهانبخش تصریح کرد: ماموران در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۴۰۰ سکه، یک جلد کتاب خطی و یک قبضه شمشیر با قدمت عصر تیموریان را کشف کردند. وی با بیان اینکه بنا به اعلام کارشناسان میراث فرهنگی و گردشگری، قدمت این اشیا مربوط به دوران عصر تیموریان است، گفت: کارشناسان همچنین ارزش اقلام مکشوفه را ۳۰ میلیارد ریال برآورد کردند. تیموریان یا گورکانیان سلسله‌ای‌ از نوادگان‌ تیمور گورکان‌ است که‌ از سال ۸۰۷ تا ۹۱۳ در ایران‌ حکومت‌ کردندبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
سردار رحیم جهانبخش ‌در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در زنجان‌ با بیان اینکه زنجانی‌های ولایتمدار و قهرمان ‌به عنوان استان پیشرو در صحنه‌های دفاع از انقلاب حضور دارند، اظهار داشت‌: ‌مردم استان زنجان اگر نارضایتی داشته باشند در چارچوب قانون و براساس قوانین و قواعد کشور ابراز می‌کنند. ‌گفت‌وگو| اقدامات اغتشاشگران زندگی مردم را مختل کرده استوی در پاسخ به سئوال خبرنگار تسنیم در‌باره اینکه آیا در ‌زنجان دستگیری اتفاق افتاده است، گفت: الحمدالله در این استان ‌اغتشاشی صورت نگرفت‌ و تجمعی که روز شنبه در مرکز شهر زنجان بود با تذکر پلیس و صحبت‌های انجام شده به متفرق شدن انجامید و مشکلی خاصی در استان زنجان نداریم. وی در پاسخ به سئوال خبرنگار تسنیم در‌باره اینکه آیا در ‌زنجان دستگیری اتفاق افتاده است، گفت: الحمدالله در این استان ‌اغتشاشی صورت نگرفت‌ و تجمعی که روز شنبه در مرکز شهر زنجان بود با تذکر پلیس و صحبت‌های انجام شده به متفرق شدن انجامید و مشکلی خاصی در استان زنجان نداریم. انتهای پیام/۷۵۵۷/‌ش
نامه‌نیورنامه‌نیور2 ماه قبل
فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: امنیت خوبی در استان حاکم است و هیچ گونه مشکل امنیتی و انتظامی در استان وجود ندارد. وی با بیان اینکه مردم زنجان با تبعیت از فرآمین مقام معظم رهبری در مقابله با آشوبگران و اغتشاشگران توفنده‌تر و محکم‌تر وارد صحنه شدند، افزود: مردم استان زنجان در برخورد با فتنه گران همراه و همسو با نیروی انتظامی عمل کردند و مانع از تحقق اهداف شوم فتنه گران شدند. فرمانده انتظامی استان زنجان با بیان اینکه طی چند روز گذشته مشکل خاصی انتظامی و امنیتی در استان زنجان رخ نداد، گفت: روز شنبه تجمع مختصری در سطح شهر زنجان برپا شد که با هوشیاری مردم و همکاری آنها با نیروی انتظامی تلاش آشوبگران برای ایجاد اغتشاش با شکست مواجه شد و در حال حاضر مشکل خاص انتظامی و امنیتی در استان زنجان نداریم. جهانبخش تصریح کرد: مردم استان زنجان روز دوشنبه با حضور باشکوه خود در راهپیمایی نشان دادند گوش به فرمان ولایت فقیه هستند. وی افزود: حضور مردم در این راهپیمایی دشمنان را آشفته کر
مهرمهر2 ماه قبل
سردار رحیم جهانبخش روز دوشنبه در حاشیه راهپیمایی حمایت از مواضع رهبر معظم انقلاب و محکومیت اغتشاش‌گران، در گفتگو با خبرنگار مهر به برخورد با اغتشاشگران اشاره کرد و گفت: مردم زنجان محکم‌ترین قدم را دربرخورد با اغتشاشگران گران و آشوب گران برداشتند و ثابت کردند هرگز اجازه آشوب و تنش را در استان نخواهند داد. وی با بیان اینکه مردم زنجان با تبعیت از فرآمین مقام معظم رهبری در مقابله با آشوبگران و اغتشاشگران توفنده‌تر و محکم‌تر وارد صحنه شدند، افزود: مردم استان زنجان در برخورد با فتنه گران همراه و همسو با نیروی انتظامی عمل کردند و مانع از تحقق اهداف شوم فتنه گران شدند. فرمانده انتظامی استان زنجان با بیان اینکه طی چند روز گذشته مشکل خاصی انتظامی و امنیتی در استان زنجان رخ نداد، گفت: روز شنبه تجمع مختصری در سطح شهر زنجان برپا شد که با هوشیاری مردم و همکاری آنها با نیروی انتظامی تلاش آشوبگران برای ایجاد اغتشاش با شکست مواجه شد و در حال حاضر مشکل خاص انتظامی و امنیتی در استان زنجان نداریم. جهانبخش تصریح کرد: مردم استان زنجان روز دوشنبه با حضور باشکوه خود در راهپیمایی نشان دادند گوش به فرمان ولایت فقیه هستند. وی افزود: حضور مردم در این راهپیمایی دشمنان را آشفته کرد و نشان داد که مردم ایران آگاه و با بصیر هستند و هرگز زیر بار حرف زور نمی‌روند و دشمن نمی‌تواند کاری بکند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ماه قبل
‌ مشاهدات میدانی در مشهد و گزارش‌های واصله از شهرستان‌های استان خراسان رضوی بیانگر این است که پس از افزایش قیمت بنزین و سهمیه‌بندی صورت گرفته، وضعیت در جایگاه‌های عرضه بنزین استان آرام است. درحال حاضر همه جایگاه‌های سوخت خوزستان درحال ارائه فرآورده‌های نفتی هستند و هیچ جایگاهی از مدار خارج نشده است. هم‌اکنون وضعیت عرضه بنزین در سراسر استان به طور عادی در حال انجام است. ‌وی در خصوص شایعاتی که مبنی بر ایجاد مشکل در عرضه و توزیع بنزین مطرح می‌شود، گفت: شایعات صحت ندارد و وضعیت عرضه بنزین در سراسر استان به طور عادی در حال انجام است. ‌آرامش کامل در جایگاه‌های سوخت استان البرز / مشکلی در تامین سوخت نیستعزیزالله شهبازی استاندار البرز با بیان اینکه بعد از سهمیه‌بندی سوخت آرامش کامل در جایگاه‌های سوخت استان ‌برقرار است، گفت: ‌مشکلی در تامین سوخت نیست.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
وی با بیان اینکه سوخت به اندازه کافی در تمام جایگاه‌های استان وجود دارد، افزود: هیچ مشکلی برای عرضه بنزین به مردم نداشته و آرامش کامل در جایگاه‌های سوخت‌ کردستان برقرار است. وی تصریح کرد: درحال حاضر همه جایگاه‌های سوخت خوزستان درحال ارائه فرآورده‌های نفتی هستند و هیچ جایگاهی از مدار خارج نشده است. سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان ‌تاکید کرد: ‌سطح جایگاه‌های سوخت گیلان مشکل خاصی نداریم ‌و تاکنون نیز شرایط در استان عادی گزارش می‌شود. ‌آرامش کامل در جایگاه‌های سوخت استان البرز / مشکلی در تامین سوخت نیستگروه استان‌ها استاندار البرز با بیان اینکه بعد از سهمیه‌بندی سوخت آرامش کامل در جایگاه‌های سوخت استان ‌برقرار است، گفت: ‌مشکلی در تامین سوخت نیست. وی با بیان اینکه بر‌اساس پیش‌بینی لازم میزان ذخیره سوخت در استان به میزان کافی وجود دارد، گفت: تمام ظرفیت مخازن سوخت ‌استان البرز تکمیل است و هیچ کمبودی در حوزه سوخت نداریم.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
سردار رحیم جهانبخش در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم از زنجان٬ اظهار داشت: با توجه به اعمال سهمیه‌بندی و اعمال بنزین دو نرخی٬ مشکل خاصی در پمپ بنزین‌های سطح استان گزارش نشده و آرامش کامل در جایگاه‌های سوخت‌ برقرار است. وی با تاکید بر اینکه تمامی جایگاه‌های استان فعال است و در حال خدمات‌رسانی هستند، تصریح کرد: هیچ مشکل امنیتی هم تاکنون از استان در این زمینه گزارش نشده و آرامش کامل در استان وجود دارد. فرمانده انتظامی استان زنجان ادامه داد: طبق اعلام مسئولان کشوری مابه‌التفاوت قیمت جدید و قبلی بنزین در قالب یارانه به دهک‌های اول، دوم و سوم پرداخت خواهد شد تا بخشی از مشکلات معیشتی مردم را جبران کند و عدالت در جامعه در این امر تحقق پیدا خواهد کرد. جهانبخش در پاسخ به سئوال خبرنگار تسنیم در خصوص امکان قاچاق سوخت از استان زنجان به استان‌های مرزی گفت: قاچاق سوخت از زنجان معنی نداشته ولی در برخی مواقع توزیع و انتقال بدون مجوز سوخت اتفاق می‌افتد. وی اظهار امیدواری کرد: با اجرای سهمیه‌بندی بخشی از مسائل ترافیکی حل شده و مردم بیشتر از سیستم حمل و نقل عمومی استفاده کنند.
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از نیروی انتظامی استان زنجان، سردار رحیم جهانبخش گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه فردی سودجو در شهرک صنعتی شهرستان ابهر، اقدام به راه اندازی مرکز تولید ارز دیجیتال کرده، بلافاصله موضوع در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت. وی اظهار کرد: ماموران پس از بررسی موضوع و انجام تحقیقات میدانی، محل مورد نظر را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی به آن محل اعزام شدند. فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: در بازرسی از این محل ۱۰۹ دستگاه ماینر (استخراج ارز دیجیتال) که به صورت غیرقانونی و با استفاده از برق شهری مورد استفاده قرار می‌گرفت کشف کنند. جهانبخش با اشاره به اینکه برابر اعلام نظر کارشناسان ارزش این کشفیات بیش از ۱۵ میلیارد ریال اعلام شد، گفت: در این رابطه یک نفر دستگیر که پس از انجام تحقیقات و تشکیل پرونده در اختیار مراجع قضائی قرار گرفت.
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از نیروی انتظامی استان زنجان، سردار رحیم جهانبخش گفت: ماموران انتظامی سلطانیه ۶۱ راس گوسفند قاچاق کشف کردند. وی اظهار کرد: مأموران انتظامی پاسگاه قره بلاغ شهرستان حین کنترل خودروها در محور زنجان – قزوین این دام‌ها را از یک دستگاه کامیون کشف کردند. فرمانده انتظامی استان زنجان ارزش احشام کشف شده را یک میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: یک نفر هم در این خصوص به مراجع قضائی معرفی شد.
مهرمهر2 ماه قبل
وی اظهار کرد: ماموران با هماهنگی قضائی در بازرسی از خودرو ۴ هزار و ۳۴۱ ثوب انواع البسه قاچاق کشف کردند، که طبق برآورد کارشناسان ارزش تقریبی کالای کشف شده بیش از ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال برآورد شده است. فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: در این رابطه یک نفر دستگیر شد که پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد. کشف دام قاچاق در زنجانرئیس پلیس آگاهی استان زنجان گفت: ماموران انتظامی استان زنجان ۵۰ راس گوسفند قاچاق کشف وضبط کردند. سرهنگ جعفر رحمتی ابراز کرد: ماموران این دام‌های قاچاق را حین کنترل خودروهای عبوری در اتوبان زنجان- تبریز از یک دستگاه کامیون باری کشف وضبط کردند. ارزش دام‌های قاچاق یک میلیارد ریال است.

به انتهای لیست رسیدید