اخبار آرسنال - آخرین و مهم ترین اخبار آرسنال از خبرگزاری‌های ایران | خبری
رسن

رسن

طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- اتحادیه فوتبال اسکاتلند قصد دارد استفاده از ضربات سر در مسابقات فوتبال کودکان را ممنوع کند. به گزارش ایندیپندنت، این اتفاق به خاطر ارتباطی که بین برخورد توپ با سر و زوال عقل یافته شده است، گرفته می‌شود. در سال ۲۰۱۵ قانون مشابهی در سطوح پایه فوتبال در آمریکا وضع شد و حالا اسکاتلند اولین کشور اروپایی خواهد بود که این قانون را طی هفته‌های آتی برای مسابقات زیر ۱۲ سال اجرایی خواهد کرد. این تصمیم پس از آن گرفته شد که اکتبر گذشته دانشگاه گلاسکو در تحقیقی متوجه شد فوتبالیست‌های سابق، ۳٫۵ برابر نسبت به افراد عادی بیشتر مستعد مرگ بر اثر بیماری‌های مرتبط با مغز هستند. جان هارتسون، مهاجم پیشین سلتیک و آرسنال، از این تصمیم اتحادیه فوتبال اسکاتلند حمایت کرده است.
طرفداریطرفداری1 روز قبل
به گزارش سایت گل، بابت هر اشتباهی در ورزشگاه امارات، انگشت اتهامات به سمت این مدافع آلمانی می‌چرخد اما خود او می‌گوید عامدانه چنین کاری نمی‌کند. او در مورد سختی‌هایی که اخیرا درون و خارج از زمین متحمل شده است، به سایت باشگاه‌ آرسنال گفت: آیا حس کردم هدف انتقادات هستم؟ نمی‌خواهم بگویم هدف ولی شرایط بعضا دشوار بوده است. خواندن چنین نظراتی ناامید کننده است ولی باید حرفه‌ای بود و من هم تلاش کردم حرفه‌ای بودن خودم را حفظ کنم. بی توجه به انتقادات فقط به تلاش ادامه دادم و به نظرم طرفداران قدردان آن بودند. کسی از قصد اشتباه نمی‌کند و این چیزی است که پیش می‌آید.
طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- بوباکاری سوماره تا انتهای پنجره نقل و انتقالات، از بین منچستریونایتد و چلسی یک گزینه را انتخاب خواهد کرد. اسکای گزارش می‌دهد: به نظر می‌رسد آرسنال، رئال مادرید و والنسیا دیگر علاقه‌ای به این بازیکن ندارند. یونایتد و چلسی مذاکراتی برای جذب این بازیکن داشته‌اند ولی انتظار نمی‌رود قبل از بازی لیل با پاری سن ژرمن در تاریخ ۲۶ ژانویه، تصمیمی گرفته شود. این بازیکن که هنوز دو سال و نیم دیگر با لیل قرارداد دارد، یک هافبک باکس تو باکس است که طی ۲۳ بازی این فصل (شامل ۶ بازی در لیگ قهرمانان) خوش درخشیده است. انتظار می‌رود سوماره تنها فروشی لیل در این ماه باشد.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، طی سال‌های اخیر هواداران آرسنال مدافع آلمانی تیم شان یعنی شکودران مصطفی را بارها به خاطر اشتباهاتی که انجام داده مورد شماتت قرار دادند؛ اتفاقی که باعث شده این بازیکن شرایط سختی را در تیم لندنی تجربه کند. مدافع آلمانی آرسنال در این باره گفت: " در بعضی مواقع نمی‌توانم اوضاع را به خوبی درک کنم. من بدون توجه به انتقادات به تلاش کردن ادامه دادم و فکر می‌کنم که هواداران آرسنال نیز قدر زحمات من را می‌دانند. مصطفی در ادامه گفت: " من و به طور کلی همه تیم در مرحله بعدی می‌خواهیم اشتباهات مان را جبران کنیم. تنها راه رهایی از این شرایط حفظ اتحاد و همکاری است.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی - مسوت اوزیل، ستاره آلمانی آرسنال، می‌گوید که دوران سختی را تحت هدایت اونای امری در این تیم سپری کرده است. به گزارش فوتبالی، بازیکن سابق رئال مادرید در هفته‌های اخیر و با حضور میکل آرتتا شرایط بهتری را در آرسنال تجربه کرده است. اوزیل پیش از این و با حضور اونای امری به مشکلات بسیاری خورده بود و در بسیاری از هفته‌ها جایی در ترکیب این تیم نداشت و حالا درباره دوران دشواری که در ورزشگاه امارات سپری کرده، صحبت کرده است. هافبک آلمانی در این باره گفت: " من دوران سختی خصوصا تحت هدایت اونای امری داشتم اما حالا همه چیز تغییر کرده است و من از همه چیز راضی هستم. همانطور که در مصاحبه‌های قبلی گفتم افراد زیادی شگفت زده شدند که آرتتا به این سرعت در تیم سازگار شد.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، مسعوت اوزیل ۳۱ ساله که در دوران سرمربیگری اونای امری دوران خوبی را در آرسنال تجربه نکرد و دچار افت شده بود با روی کار آمدن میکل آرتتا شرایط برایش تغییر و وضعیت بهتری پیدا کرده است. او که از سال ۲۰۱۳ عضو آرسنال است و ۱۸ ماه پایانی قراردادش را با این باشگاه انگلیسی تجربه می‌کند، درباره آینده حرفه‌ای‌اش به شبکه تلویزیونی «بی‌این اسپورتس» گفت: از قراردادی که با آرسنال دارم، راضی هستم و این فصل و فصل آینده در این تیم خواهم ماند. نمی‌توانم بگویم که آینده چه چیزی را برایم رقم خواهد زد، البته نسبت به آینده هیجان‌زده هستم اما نمی‌دانم که چه اتفاقی خواهد افتاد. اینها چیزهایی است که آرتتا حالا روی‌شان کار می‌کند و شما می‌توانید ببنید که بازیکنان حالا خنده‌رو هستند و از حضورشان در تیم لذت می‌برند. این باعث موفقیت ما شده است و من فکر می‌کنم میکل فرد مناسبی برای هدایت آرسنال است.
طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- بارسلونا به تازگی کیکه ستین را جانشین والورده کرده است و با ورود این سرمربی به بارسا، احتمالا شاهد ورود بازیکنان جوان و بااستعداد جدیدی به نیوکمپ خواهیم بود. به گزارش موندو دپورتیوو، بارسلونا به جذب جان نیشکاوا، هافبک ۱۷ ساله تیم سرزو اوزاکا علاقه مند است. نیشیکاوا ماه بعد به ۱۸ سالگی می‌رسد و این به معنای قانونی شدن انتقالش به تیم‌های اروپایی خواهد بود. کوتو تا کنون برای تیم اصلی کوریتیبا به میدان نرفته است. همچنین، آرسنال و لورکوزن از دیگر تیم هایی هستند که به به خدمت گیری این مدافع جوان علاقه دارند.
ایلناایلنا1 روز قبل
در ادامه با بازیکنانی آشنا می‌شوید که می‌توانند به صورت رایگان در پایان فصل در اختیار تیم‌های بزرگ اروپا باشند. اما علیرغم نقش وی در ترکیب تیم، به نظر می‌رسد او با پایان زمان قراردادش در تابستان سال آینده بعد از ۱۰ سال منچستر را ترک کند. او تا پایان فصل در فرانسه می‌ماند ولی پیش بینی می‌شود مقصد بعدی او قطر باشد. با این حال او اعلام کرده بود که ادامه همکاری او با تیم به پایان فصل مربوط است. او جایگاه ثابتی در ترکیب نداشته و قابل پیش بینی است که با فرا رسیدن پایان فصل اولدترافورد را ترک کند.
طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- توماس توخل، سرمربی پاری سن ژرمن می‌خواهد ادینسون کاوانی در تیمش بماند. شایعات زیادی در خصوص آینده مهاجم ۳۲ ساله وجود دارد. قرارداد کاوانی با پاری سن ژرمن تا ماه ژوئن اعتبار دارد؛ این در حالی است که تیم هایی نظیر منچستریونایتد، اتلتیکو مادرید و آرسنال خواهان خرید وی هستند. با این حال توخل مخالف جدایی کاوانی از پاری سن ژرمن است. در مصاحبه با کانال پلاس، توخل در مورد وضعیت آینده کاوانی گفت: آیا ورودی و خروجی همچنان داریم؟ هرچیزی در فوتبال ممکن است.
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
به گزارش وانانیوز، سایت «soccer» روسیه امروز در گزارشی به بازیکنانی پرداخت که نیاز به کمک دارند تا باشگاه‌های خود را ترک کنند و چالش جدیدی را تجربه کنند. در این لیست ۷ نفره نام سردار آزمون، مهاجم ملی پوش کشورمان و عضو باشگاه زنیت نیز حضور داشت. این سایت روسی درباره سردار، نوشت: آزمون هنوز در ابتدای راه قرار دارد. او به مرور زمان از حضور در زنیت خسته می‌شود چون او یک پدیده است و نیاز دارد تا چالش جدیدی را تجربه کند. تنها مشکل او این است که جنگجو نیست و نیاز به کمک مربی و اطرافیانش دارد تا به تیم جدیدی برود.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
مهلت نقل و انتقالات ژانویه حدود دو هفته دیگر به پایان می‌رسد و تیم‌های اروپایی در تلاشند تا برای تقویت خود نفرات مدنظرشان را به خدمت بگیرند. فرهیختگان: مهلت نقل و انتقالات ژانویه حدود دو هفته دیگر به پایان می‌رسد و تیم‌های اروپایی در تلاشند تا برای تقویت خود نفرات مدنظرشان را به خدمت بگیرند. در ادامه به بررسی ۹ انتقال احتمالی که به نظر می‌رسد تا پایان ژانویه نهایی می‌شود می‌پردازیم. با توجه به مصدومیت هری کین، مورینیو بی‌میل نیست تا او را تا پایان فصل به خدمت بگیرد تا مشکلات تیمش در فاز هجومی را حل کند. شاید این تیم اتریشی ترجیح بدهد حداقل یکی از عناسر هجومی‌اش را تا پایان فصل حفظ کند و در تابستان او را بفروشد.

ورزشکاران جهان در شبکه‌های اجتماعی؛ ۱۵ ژانویه ۲۰۲۰

9+
طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداریطرفداری1 روز قبل
پیشنهاد اولیه نراتزوری به اسپرز، ۱۰ میلیون یورو بوده است اما باشگاه انگلیسی ۲۰ میلیون یورو می‌خواهد. در مورد ژیرو نیز چلسی قصد ندارد از موضع خود عقب نشینی کند و بنابراین پیشنهادی کمتر از ۵ میلیون یورو به علاوه ۱ میلیون یورو پاداش را نمی‌پذیرد. اینتر نیز قصد نداشت بر پیشنهاد خود که ۴ میلیون یورو به علاوه ۱ میلیون یورو پاداش بوده است، بیفزاید. بنابراین این سیگنال قابل توجه از سوی مهاجم سابق آرسنال باعث می‌شود نراتزوری بتواند پیشنهادش به چلسی را ۱ میلیون یورو افزایش دهد. اکنون اینتر منتظر نهایی شدن انتقال پولیتانو به رم است تا انتقال ژیرو را نهایی کند.
طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری- توجه تیم‌های انگلیسی به لایوین کورزاوا جدی‌تر از قبل شده است. بنابر ادعای RMC Sport، باشگاه آرسنال مذاکرات با لوین کورزاوا را شروع کرده است. بازیکن پاریسی در ماه ژوئن، می‌تواند به صورت بازیکن آزاد به هر تیمی که می‌خواهد برود. آرسنال پیشنهاد امضای قرارداد در تابستان را به بازیکن داده است. قراردادی که گفته می‌شود ۵ ساله خواهد بود. اگر آرسنالی‌ها به وی در ژانویه نیاز داشته باشند، مسئولان آرسنال می‌توانند پیشنهاد خود را به باشگاه فرانسوی ارائه دهند.
روزنوروزنو2 روز قبل
* استوکس برای تیم‌های ساندرلند و کریستال پالاس هم بازی کرده اما بهترین دوران او به حضورش در سلتیک برمی گردد. استوکس برای ۶ فصل پیراهن شماره ۱۰ سلتیک را برتن کرد. * آنتونی استوکس در سال‌های مختلف با مشکلات انضباطی در داخل و خارج زمین فوتبال مواجه بوده. استوکس در سال ۲۰۱۳ در پارکینگ یک کلوپ به یک مرد حمله کرد و دندان و بینی او را شکست. استوکس سال گذشته هم یک درگیری فیزیکی با نامزد سابق و مادرش داشت و به خاطر همین مساله هم راهی دادگاه شد.
طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری- دو تیم آرسنال و شفیلد یونایتد از چارچوب هفته بیست و سوم لیگ برتر مقابل هم قرار خواهند گرفت. تساوی ۱-۱ آرسنال مقابل کریستال پالاس، باعث می‌شود تا شاگردان آرتتا دوست نداشته باشند امتیاز دیدار خانگی مقابل شفیلد یونایتد را از دست دهند. به گزارش فوتبال لندن، میکل آرتتا در کنفرانس خبری پیش از دیدار مقابل شفیلد یونایتد، به سوالات زیر پاسخ داد: مصدومیت کولاسیناچ و توریراپزشکان هنوز در حال ارزیابی مصدومیت کولاسیناچ هستند. فرجام خواهی برای کارت قرمز اوبامیانگ در دیدار مقابل کریستال پالاستایید شد که او برای سه بازی محروم است. کریس وایلدر، سرمربی شفیلد یونایتد
وانانیوزوانانیوز2 روز قبل
به گزارش وانانیوز، اتحادیه فوتبال انگلیس پس از خطای خشن پیرامریک اوبامیانگ بر روی مکس میر هافبک آلمانی کریستال پالاس، او را با محرومیت سنگین ۳ جلسه‌ای محروم کرد. بر این اساس خطای اوبامیانگ از سوی این اتحادیه خشن و تعمدی عنوان شد و باعث این محرومیت گردید. از طرفی پیر اوبامیانگ خطای خود را به صورت سهوی دانسته بود و بر این اساس باشگاه آرسنال برای این مهاجم خود فرجام خواهی کرد اما در نهایت این فرجام خواهی پذیرفته نشد و اوبامیانگ ۳ جلسه از همراهی توپچی‌ها محروم خواهد بود. اوبامیانگ در این فصل ۱۴ گل برای آرسنال به ثمر رسانده و از همه بازیکنان این تیم بیشتر گلزنی کرده است.
خبر فوریخبر فوری2 روز قبل
هافبک آلمانی آرسنال عقیده دارد مایکل آرتتا می‌تواند این تیم را به دوران درخشان برگرداند. مایکل آرتتا به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال آرسنال انتخاب شد و تلاش می‌کند دوران درخشان این تیم با ونگر را تکرار کند. مسوت اوزیل که اختلافات زیادی با اونای امری داشت به تمجید از مایکل آرتتا پرداخت و گفت: اساسا آرتتا توانسته ما را به تیم خوب قدیمی آرسنال بازگرداند. اوزیل معتقد است که تجربه‌های وی در خدمت باشگاه خواهد بود و او فعالیت‌های مدیریتی خود را آغاز می‌کند. آرتتا پیش‌تر با آرسن ونگر در تیم آرسنال کار کرده و جزو مربیانی است که هدایت تیمی را بر عهده می‌گیرند که قبلا چندین سال در آن تیم بازی کردند.
نودنود2 روز قبل
مهاجم فرانسوی راهی اینتر می‌شود. به گزارش وبسایت نود، رسانه‌های ایتالیا و انگلیس از توافق اینتر با چلسی بر سر خرید الیویه ژیرو با مبلغی در حدود ۵ میلیون یورو خبر داده‌اند. انتظار می‌رود این مهاجم ۳۳ ساله به زودی در تست پزشکی اینتر حضور پیدا کند و سپس رسما با این تیم قرارداد ببندد. ژیرو که در ژانویه ۲۰۱۸ از آرسنال راهی چلسی شد در این فصل تنها ۲۰۹ دقیقه برای تیمش به میدان رفته است.
فوتبالیفوتبالی2 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی - باشگاه‌های لیگ برتری، از جمله لیورپول خبر بدی را دریافت کرده‌اند. جام ملت‌های آفریقا در سال ۲۰۲۱ در ماه ژانویه برگزار می‌شود (زمستان سال بعد)، و به این ترتیب آنها تا شش هفته بازیکنانشان را در اختیار نخواهند داشت. بازی‌ها در ژانویه و فوریه ۲۰۲۱ برگزار خواهند شد، یعنی در میانه فصل اروپا. این خبر بدی برای باشگاه لیگ برتر است که در ژانویه بازی‌های متعددی را برگزار می‌کنند. ویلفرید زاها، سرژ اوریه و ویلفرید اندیدی دیگر بازیکنان لیگ برتر هستند که احتمال حضورشان در این رقابت‌ها وجود دارد.
فوتبالیفوتبالی2 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی – آرسنال و تاتنهام در میان باشگاه‌های خواهان جنه داکونام، مدافع ختافه هستند. این بازیکن اهل توگو یکی از بهترین مدافعان میانی لالیگا است. موناکو برای خرید او پیشنهاد داده که رد شده است. اورتون، بورنموث، و کریستال پالاس هم این بازیکن ۲۸ساله را زیر نظر دارند. قیمت او ۲۶ میلیون یورو است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 روز قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، طبق گزارش روزنامه «دیلی میل» چاپ انگلیس، باشگاه منچسترسیتی هر پیشنهادی که از سوی آرسنال برای انتقال جان استونز، مدافع انگلیسی این تیم در مهلت نقل و انتقالات ماه ژانویه مطرح شود را رد خواهد کرد. قرارداد استونز تا سال ۲۰۲۲ یا سیتیزن‌ها اعتبار دارد، اما میکل آرتتا سرمربی جدید آرسنال و دستیار پیشین پپ گواردیولا که قصد دارد خط دفاع توپچی‌ها را تقویت کند امیدوار بود با استفاده از روابط دوستانه‌اش با مسئولان منچسترسیتی موافقت آنها را برای انتقال این بازیکن ۲۵ ساله که در این فصل رقابت ‌ای لیگ برتر چندان پرفروغ نبوده و به دلیل مصدومیت، مدت زیادی را دور از میادین سپری کرده را به آرسنال ببرد. گواردیولا که توجه ویژه‌ای به خط دفاع تیم خود دارد، در نیم فصل اول با مشکلات بسیاری در این پست مواجه بوده، اما اعلام کرده هیچکدام از بازیکنان اصلی خط دفاع این تیم در مهلت نقل و انتقالات ماه ژانویه در فهرست فروش این باشگاه قرار نخواهند گرفت. جان استونز فصل جاری در مجموع ۱۴ بازی برای منچسترسیتی به میدان رفته است. انتهای پیام/
ورزش۳ورزش۳2 روز قبل
اما میکل آرتتا ضمن تمجید از توانایی‌های مدافع ملی پوش سیتی، مدعی شد این شایعات واقعیت ندارد. میکل آرتتا گفت: "شایعات انتقال جان استونز به آرسنال به هیچ وجه حقیقت ندارد. البته جان استونز بازیکن مورد علاقه من است و ما قبل از انتقال او به سیتی نیز شرایطش را دنبال می‌کردیم. من برای سالهای متوالی با جان استونز کار کرده‌ام و هنگامی که شرایط مدفعان میانی را بررسی می‌کنم، به ویژگی‌های این بازیکن علاقمند می‌شوم، اما ما هرگز به دنبال جذب جان استونز نیستیم. جذب بازیکن جدید؟ بازیکنانی را باید جذب کنیم که از نظر مالی برای مان امکان پذیر باشد و بتوانیم از این حیث رقابت کنیم، عوامل زیادی در مسیر جذب یک بازیکن مناسب وجود دارد و در این بازار کار آسانی پیش روی ما نیست.
ایسناایسنا2 روز قبل
هافبک آلمانی آرسنال عقیده دارد مایکل آرتتا می‌تواند این تیم را به دوران درخشان برگرداند. به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، مایکل آرتتا به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال آرسنال انتخاب شد و تلاش می‌کند دوران درخشان این تیم با ونگر را تکرار کند. مسوت اوزیل که اختلافات زیادی با اونای امری داشت به تمجید از مایکل آرتتا پرداخت و گفت: اساسا آرتتا توانسته ما را به تیم خوب قدیمی آرسنال بازگرداند. اوزیل معتقد است که تجربه‌های وی در خدمت باشگاه خواهد بود و او فعالیت‌های مدیریتی خود را آغاز می‌کند. آرتتا پیش‌تر با آرسن ونگر در تیم آرسنال کار کرده و جزو مربیانی است که هدایت تیمی را بر عهده می‌گیرند که قبلا چندین سال در آن تیم بازی کردند.
وانانیوزوانانیوز2 روز قبل
مدافعی که در فهرست خرید آرسنال و آ. ث‌میلان قرار گرفت، در مونیخ ماندنی شد. به گزارش وانانیوز، جروم بواتنگ دیگر لازم نیست به فکر انتخاب تیم و مهاجرت به انگلیس یا ایتالیا باشد. وی حداقل تا پایان فصل در مونیخ ماندنی خواهد بود. بواتنگ که در فوتبال آلمان با تیم هرتابرلین مطرح شد، ‌ در سال ۲۰۱۱ منچسترسیتی را ترک کرد و به عضویت مونیخی‌ها در آمد. پس از آن به افتخارات بیشماری رسید که فتح لیگ قهرمانان اروپا در سال ۲۰۱۳ از این جمله بود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
در تیم پنج نفره فعلی نیمار، شاید بزرگترین غایب کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس باشد. نیمار اگرچه رابطه خوبی با رونالدو دارد، اما نام او را در بین تیم پنج نفره‌اش قرار نداده است. ادن هازارد، هافبک خلاق و ۲۸ ساله رئال مادرید و البته پل پوگبا، هافبک فرانسوی یونایتد دیگر اعضای تیم رویایی نیمار را تشکیل می‌دهند. اما به نظر می‌رسد نیمار شیفته تیم ملی انگلیس در سال‌های ابتدایی هزاره جدید بود و در تیم پنج نفره‌اش از بین بازیکنان بازنشسته، سه هافبک سابق تیم ملی انگلیس یعنی فرانک لمپارد، دیوید بکام و استیون جرارد را برگزیده است. ژاوی، ستاره سابق بارسا که نیمار دو فصل کنارش بازی کرد و تیری آنری، گلزن فرانسوی و سابق آرسنال تکمیل کننده تیم نیمار هستند.
ایسناایسنا2 روز قبل
مشابه خطای فدریکو والورده روی آلوارو موراتا در دیدار اتلتیکومادرید و رئال مادرید ۴۰ سال پیش اتفاق افتاده بود و به یک بحث ملی تبدیل شد. داور پس از خطای یانگ به این بازیکن کارت زرد نشان داد. اکنون بدون هیچ بحثی بازیکن کارت قرمز دریافت می‌کند. بحث در رابطه با این موضوع در انگلیس بالا گرفت و در نهایت قوانین فوتبال در این زمینه تغییر یافت. از آن پس در چنین موقعیتی بازیکن با کارت قرمز جریمه شد.
فارسفارس2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، سایت «کالچو مرکاتو» ایتالیا خبر داد که باشگاه اینتر برای جذب آلیویه ژیرو، مهاجم فرانسوی چلسی به توافق رسیده است. نراتزوری برای خرید این مهاجم ۴ و نیم میلیون یورو پرداخت می‌کند و مدت قراردادش ۲ و نیم سال خواهد بود. ژیرو خودش را با حضور در آرسنال مطرح کرد. او از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۸ برای توپ چی‌های لندن بازی کرد. حضور لمپارد در راس کادر فنی آبی‌های لندن باعث شده تا او به یک نیمکت نشین محض تبدیل شود و به همین خاطر به فکر جدایی افتاد.
فارسفارس2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، ابتدای هفته جاری این خبر در چند نشریه انگلیس منتشر شد که جان استونس، ‌ گزینه جدی و مورد نظر آرسنال است. یکی و دو نشریه هم عنوان کردند از طریق مدیر برنامه‌اش با مدافع منچسترسیتی تماس گرفته شده است. اما اکنون خبر می‌رسد که تیم قهرمان فصل قبل لیگ برتر تصمیمی برای واگذاری‌اش ندارند. طبق اعلام منچسترایوینینگ نیوز، سیتیزن‌ها به بازیکن ۴ سال خود اعلام کرده‌اند به فکر انتقال به آرسنال یا تیمی دیگر نباشد. طبق اعلام این نشریه، پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی به استونس گفته در شرایطی که به خاطر مصدومیت آیمریک لاپورته تحت فشار است، قصد واگذاری مدافع میانی ۲۵ ساله‌‌اش را ندارد.
رکنارکنا2 روز قبل
ثروتمندترین فرد در قاره سیاه که اهل نیجریه است، در صدد خرید سهام باشگاه آرسنال قرار دارد. در حال حاضر سهامدار اصلی و مالک باشگاه استن کروئنکه آمریکایی است اما گفته می‌شود که دانگوته در نظر دارد سال آینده برای خرید این باشگاه دست به کار شود. زمانی که اجرای این پروژه به پایان برسد که احتمالا سال آینده خواهد بود، خواهیم توانست برای خرید آرسنال دست به کار شویم. من در حال حاضر قصد خرید آرسنال را ندارم اما زمانی که تمام پروژه‌هایم به پایان رسید، آن وقت اقدام می‌کنم. طبق گزارش نشریه «فوربس» دارایی دانگوته در حدود ۱۰٫۶ میلیارد دلار است که او را به ثروتمندترین فرد در قاره آفریقا تبدیل می‌کند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

به انتهای لیست رسیدید

رسن

باشگاه فوتبال آرسنال (به انگلیسی: Arsenal Football Club) یک باشگاه فوتبال انگلیسی در شمال شهر لندن است که موفق به کسب ۱۳ عنوان قهرمانی در لیگ دسته اول و لیگ برتر انگلستان، ۱۲ قهرمانی در جام حذفی فوتبال انگلستان و دو قهرمانی در جام اتحادیه فوتبال انگلستان شده‌است. آن‌ها رکورددار طولانی‌ترین مدت صدرنشینی بدون وقفه در لیگ فوتبال انگلیس و همچنین قهرمانی بدون شکست در یک فصل (۰۴–۲۰۰۳) می‌باشد. باشگاه فوتبال آرسنال در سال ۱۸۸۶ در محله وول‌ویچ واقع در جنوب‌شرقی لندن شکل گرفت و در سال ۱۸۹۳ میلادی برای اولین بار از جنوب انگلستان به فوتبال لیگ پیوست. در سال ۱۹۱۳ میلادی آن‌ها به شمال شهر لندن در منطقه هایبری و ورزشگاه آرسنال نقل مکان کردند. در دهه ۱۹۳۰ میلادی آرسنال موفق به کسب پنج عنوان قهرمانی در چمپیونشیپ و دو قهرمانی در جام حذفی شدند. پس از یک دوره رکود در سال‌های پس از جنگ آن‌ها موفق به کسب قهرمانی در لیگ و جام حذفی (موسوم به دوبل) در فصل‌های ۷۱−۱۹۷۰، ۹۸–۱۹۹۷ و ۰۲–۲۰۰۱ شدند، همچنین در سال ۲۰۰۶ به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسیدند. آرسنال رقابتی دیرینه با همسایه‌اش تاتنهام دارد که آن‌ها به‌طور منظم شهرآورد شمال لندن را برگزار می‌کنند. همچنین باشگاه آرسنال در رده سوم باارزش‌ترین باشگاه‌های فوتبال جهان در سال ۲۰۱۰ با ارزش تقریبی ۱٬۱۸۱ میلیارد دلار قرار گرفته‌است. مالکین اصلی باشگاه فوتبال آرسنال، استن برونکی با داشتن ۲۹٫۹٪ سهام باشگاه در سال ۲۰۰۹ میلادی، آلیشر عثمانف بازرگان روسی؛ و تاجر ایرانی-بریتانیایی؛ اردوان فرهاد مشیری می‌باشند. ویکی‌پدیا