رضا عطاران

رضا عطاران

خبر فوریخبر فوری9 ساعت قبل
چهره هفته؛ افت «قیمت» از دورهمی تا تبلیغات بازرگانیسروش جمشیدی با ایفای نقش «قیمت» در مجموعه «دورهمی» که روی آنتن شبکه نسیم رفت به شهرت زیادی دست یافت. جمشیدی این روزها در قالبی متفاوت با حضور در یک تبلیغات تلویزیونی در چندین نوبت در شبکه‌های مختلف سیما دیده می‌شود. کمااینکه بعد از پویا و با فاصله شبکه دو سیما در این رتبه‌بندی قرار گرفته که صرفا‌چند باکس محدود در طول روز برای کودک و نوجوان دارد. فیلم سینمایی «محمد رسول‌الله (ص)» را مجید مجیدی در حد فاصل سال‌های ۸۹ تا ۹۳ و با همراهی چهره‌های بین‌المللی کارگردانی کرد. قسمت اول این فیلم امشب پنجشنبه ۲۳ آبان ساعت ۲۲ و قسمت دوم جمعه ۲۴ آبان ساعت ۱۶ روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.
مهرمهر9 ساعت قبل
چهره هفته؛ افت «قیمت» از دورهمی تا تبلیغات بازرگانیسروش جمشیدی با ایفای نقش «قیمت» در مجموعه «دورهمی» که روی آنتن شبکه نسیم رفت به شهرت زیادی دست یافت. جمشیدی این روزها در قالبی متفاوت با حضور در یک تبلیغات تلویزیونی در چندین نوبت در شبکه‌های مختلف سیما دیده می‌شود. کمااینکه بعد از پویا و با فاصله شبکه دو سیما در این رتبه‌بندی قرار گرفته که صرفا‌چند باکس محدود در طول روز برای کودک و نوجوان دارد. فیلم سینمایی «محمد رسول‌الله (ص)» را مجید مجیدی در حد فاصل سال‌های ۸۹ تا ۹۳ و با همراهی چهره‌های بین‌المللی کارگردانی کرد. قسمت اول این فیلم امشب پنجشنبه ۲۳ آبان ساعت ۲۲ و قسمت دوم جمعه ۲۴ آبان ساعت ۱۶ روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- بیست‌و‌دومین روز از آبان ماه ۱۳۹۸ با اخبار و حاشیه‌های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهمترین آن‌ها می‌توان به گفت‌گوی داریوش فرهنگ پیرامون ساخت فصل دوم سریال گاندو اشاره کرد. همچنان برای «خروج» حاتمی‌کیا در بیابان‌های قم مشغول فیلمبرداری هستیم/فیلمنامه «خروج» روزانه به دستمان می‌رسدمحمد فیلی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، پیرامون آخرین خبرها از حضور خود در فیلم جدید ابراهیم حاتمی‌کیا گفت: نزدیک به دو و نیم ماه است که مشغول بازی در فیلم سینمایی «خروج» ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا هستم و همچنان بازی‌ام در این فیلم سینمایی ادامه دارد. بیشتر بخوانید: برای مطالعه گفت‌وگوی بازیگر «خروج» اینجا کلیک کنید. بازیگر سریال «مختارنامه» فیلم سینمایی «خروج» را اینگونه توصیف کرد: «خروج» نه تنها برای من بلکه برای بسیاری از بازیگران تجربه به شدت جذاب و تازه‌ای بوده و خوشبختانه تولید اثر با انرژی خوب تیم به خوبی پیش می‌رود. الیزابت بنکس اولین کار خود در زمینه هنرپیشگی را با بازی در فیلم Surrender Dorothy در نقش «الیزابت کیسی» آغاز کرد.
فردا نیوزفردا نیوز1 روز قبل
* بسیاری از بازیگران کاربلد هم اعتقاد دارند فیلمنامه‌های تلویزیون تکراری شده‌اند و بازیگر آن سریال‌ها نمی‌شوند؟ فیلمنامه‌ها هم تکراری شده‌اند و هم ضعیفند. با این شرایط بازیگر به شخصیت‌پردازی درستی می‌رسد و نهایتا باورپذیری ماجراها و اتفاقات سریال‌ها هم اتفاق می‌افتد. ما بازیگریم؛ بازیگری که زحمت‌کشیده، تئاتر کار کرده و خون دل خورده تا چهره‌ای شود که همه او را می‌شناسند. بنابراین باید نظامنامه سینمایی داشته باشیم و دستمزدها کنترل شوند؛ ماجرای آنهایی که برای یک روز میلیاردی درمی‌آورند و بازیگران حرفه‌ای پیشکسوتی که حتی در اجاره‌خانه‌شان مانده‌اند. در صورتی که من بازیگر تئاترم و از این خبرها نیست، ما از این پول‌ها نگرفتیم و بسیاری از کاربلدها هم نگرفتند.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
* بسیاری از بازیگران کاربلد هم اعتقاد دارند فیلمنامه‌های تلویزیون تکراری شده‌اند و بازیگر آن سریال‌ها نمی‌شوند؟ فیلمنامه‌ها هم تکراری شده‌اند و هم ضعیفند. این کار اشتباهی است و باید کارها نوشته شوند و بعد کلید بخورند و حتی فیلمنامه تصویب شود. ما بازیگریم؛ بازیگری که زحمت‌کشیده، تئاتر کار کرده و خون دل خورده تا چهره‌ای شود که همه او را می‌شناسند. باز همین‌ها وارد تلویزیون می‌شوند و تلویزیون را هم خراب می‌کنند. جای فیلم‌های ترسناک در تلویزیون خالیست* جای چه نوع ژانرها و موضوعاتی در تلویزیون خالیست؟ ژانرهای وحشت و جنایی؛ فیلم‌های ترسناک باید در تلویزیون ساخته شود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
جعفری همچنین فیلم سینمایی «سراسر شب» ساخته فرزاد موتمن را نیز در برنامه دارد، وی در این فیلم با الناز شاکردوست همبازی شده است، این فیلم نزدیک به یکسال در صف اکران مانده و هنوز تکلیفش مشخص نیست. سگ بندمهران احمدی که سابقه ساخت یک فیلم کمدی با نام مصادره را در کارنامه دارد برای فیلم دوم خود نیز به سراغ ساخت یک کمدی دیگر با تیم بازیگری جدید رفت. امیر جعفری، بهرام افشاری و مهران احمدی بازیگران اصلی «سگ بند» هستند. به احتمال زیاد احمدی قصد دارد فیلمش را برای سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر آماده کند. من می‌‌ترسمامیر جعفری همچنین در فیلم سینمایی من می‌ترسم به نویسندگی و کارگردانی بهنام بهزادی به ایفای نقش پرداخته است، این فیلم نیز یکی از شانس‌های حضور در جشنواره فیلم فجر است.
سینماپرسسینماپرس3 روز قبل
مطرب، فیلمی است در حال و هوای شبکه من و تو. به این معنا ابتذال متضمن یک نوع دیکتاتوری رندانه هم هست که با تقلب و بی‌اینکه بپذیرد در حال زور گفتن است، دارد زور می‌گوید و باقی صداها را خفه می‌کند. پوستر کپی شده مطربدیکتاتوری ابتذال چگونه چتر می‌گستراند؟ کمدی روحوضی راحت‌ترین نوع فیلمسازی است و خنداندن کسانی که به این نوع فیلم‌ها می‌خندند، کمترین بهره از هنرمندی را می‌خواهد. درباره فروش فیلم «مطرب» که صدرنشین جدول اکران سینمای ایران در این روزهاست، با علیرضا رئیسیان و خسرو معصومی گفت‌وگو کردیم. از آن طرف این پرستویی که فیلم «مطرب» را بازی می‌کند، با آن پرستویی‌ای که در فیلم «خرس» بازی می‌کند، زمین تا آسمان فرق دارد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 روز قبل
***خسرو معصومی که با پرویز پرستویی در «خرس» همکاری کرده بود، با لحن خاصی درباره فیلمی مثل مطرب ابراز تاسف می‌کند. خسرو معصومی که با پرویز پرستویی در «خرس» همکاری کرده بود، با لحن خاصی درباره فیلمی مثل مطرب ابراز تاسف می‌کند. درباره فروش فیلم «مطرب» که صدرنشین جدول اکران سینمای ایران در این روزهاست، با علیرضا رئیسیان و خسرو معصومی گفت‌وگو کردیم. از آن طرف این پرستویی که فیلم «مطرب» را بازی می‌کند، با آن پرستویی‌ای که در فیلم «خرس» بازی می‌کند، زمین تا آسمان فرق دارد. در فیلم مطرب حرف‌های رکیک و جنسی وجود دارد، ولی در فیلم اجاره‌نشین‌ها به‌عنوان تماشاچی، شما یک فلسفه و جهان‌بینی از فیلم‌ساز را نگاه می‌کنید و درعین‌حال دائم درحال خنده هستید.
تسنیمتسنیم5 روز قبل
هفته‌ای یک یا دو نمایش در جبهه کار می‌کردم اما نمی‌دانستم این‌ها کار هنری محسوب می‌شود. من در سپاه کار می‌کردم و در همان سال‌ها هم کار هنری را ادامه دادم تا بازنشسته شدم. بازیگران مشهدی هستند که تهرانی صحبت می‌کنند و دیگر نقش فردی با لهجه مشهدی را به خوبی نمی‌توانند، ایفا کنند. اگر شرایط ساخت یک فیلم در سال در مشهد برایم مهیا شود با دل و جان به زادگاهم برمی‌گردم و برای امام رضا (ع) فیلم می‌سازم. توی میدان شهدا بازی می‌کردم و برگشتم به گنبد آقا که نگاه کردم، دلم لرزید و بغض گلویم را گرفت.
پارس نیوزپارس نیوز6 روز قبل
«انفرادی» بعد از «دینامیت»، دومین فیلم سینمایی است که با همکاری مشترک این کارگردان و تهیه کننده سینما، متقاضی حضور در سی و هشتمین جشنواره ملی فجر شده است. مهدی هاشمی، رضا عطاران، احمد مهرانفر، برزو ارجمند، شقایق دهقان، سیروس همتی، شکیب شجره، امید روحانی، مهسا طهماسبی و مهدی فقیه بازیگران این فیلم سینمایی هستند. فیلمنامه «انفرادی» را حمزه صالحی نوشته است.

دانلود فیلم ما همه با هم هستیم کمال تبریزی +توضیحات فیلم و تیزر

وانانیوزوانانیوز1 هفته قبل
به گزارش وانانیوز، ما همه با هم هستیم فیلمی کمدی محصول سال ۱۳۹۷ کشور ایران است. کارگردانی آن بر عهده کمال تبریزی بود و بازیگرانی چون مهران مدیری، لیلا حاتمی، جواد عزتی، مهران غفوریان، محمدرضا گلزار، ویشکا آسایش، سروش صحت، هانیه توسلی، مانی حقیقی و رضا عطاران در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند. ما همه با هم هستیم دومین فیلم کمدی است که لیلا حاتمی حضور در آن را پذیرفته‌است. داستان فیلم در بستری کمدی روایت می‌شود و ماجرای سقوط یک هواپیما همراه با مسافرانی است که رازهای مختلفی دارند؛ راز‌هایی که قرار نیست تا ابد پنهان بمانند. فیلم «ما همه با هم هستیم» را از اینجا دانلود کنیدعوامل فیلم «ما همه با هم هستیم» محمدرضا گلزار, مهران مدیری, لیلا حاتمی, ویشکا آسایش, جواد عزتی, هانیه توسلی, پژمان جمشیدی, مانی حقیقی, سروش صحت, حسن معجونی, مهران غفوریان, نادر فلاح, سیروس گرجستانی, علی شادمان, رضا ناجی, سیاوش چراغی پور, سام نوری, فرزین محدث, بهادر مالکی, یداله شادمانی, مهدی حسینی نیا, شیرین آقارضاکاشی, بهزاد قدیانلو, اشپیتیم آرفی, لیدا فتح اللهی, شیوا بلوچی, دانیال کاظمینویسنده: پدرام پورامیری، محمد داوودیکارگردان: کمال تبریزیتهیه کننده: رضا میرکریمیتیزر فیلم «ما همه با هم هستیم» را در زیر ببینید:
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 هفته قبل
به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از سایت روز نو، فیلم سینمایی «انفرادی» با بازی رضا عطاران، مهدی هاشمی و احمد مهران‌فر به اتمام فیلمبرداری رسیده است. با این شرایط اکران زمستانه یا عیدانه فیلم، اصلا دور از انتطار نیست. مدیران این فیلم با پر کردن فرم سی و هشتمین جشنواره ملی فجر، متقاضی حضور در این رویداد هستند.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
جواد عزتی از جمله بازیگرانی است که توانسته در ژانر کمدی و اجتماعی سینمای ایران عملکرد خوبی داشته باشد و توجه منتقدان و مخاطبان سینما را به خود جلب کند. البته بازیگرانی بودند و هستند که بدون ایفای نقش در آثار کمدی بتوانند لقب ستاره را یدک کشیده و نقش مهمی در فروش بالای فیلم‌ها ایفا کنند. به بهانه فروش خوب «ماجرای نیمروز: رد خون» ساخته محمدحسین مهدویان که از بازی جواد عزتی هم بهره برده است، بر کارنامه این بازیگر خوش آتیه مروری داشته‌ایم. این فیلم آمار فروش ۲۰ میلیارد و ۴۸۴ میلیون تومانی را به نام خود ثبت کرد. «خرگیوش» ساخته مانی باغبانی هم تجربه متفاوت عزتی در ژانر کمدی بود، فیلمی که مخاطب را با خود همراه کرد و مورد توجه هم قرار گرفت.
سینماپرسسینماپرس1 هفته قبل
سینماپرس: فیلم سینمایی «انفرادی» به کارگردانی مسعود اطیابی فرم حضور در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر را پر کرد. به گزارش سینماپرس، «انفرادی» به کارگردانی سید مسعود اطیابی و تهیه کنندگی سید ابراهیم عامریان، با پر کردن فرم سی و هشتمین جشنواره ملی فجر، متقاضی حضور در این رویداد شد. مهدی هاشمی، رضا عطاران، احمد مهرانفر، برزو ارجمند، شقایق دهقان، سیروس همتی، شکیب شجره، امید روحانی، مهسا طهماسبی و مهدی فقیه بازیگران این فیلم سینمایی هستند. فیلمنامه «انفرادی» را حمزه صالحی نوشته است. مسعود اطیابی پیش از این برای فیلم سینمایی «دینامیت» فرم جضور در جشنواره فیلم فجر را پر کرده بود.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
«انفرادی» به کارگردانی سید مسعود اطیابی و تهیه کنندگی سید ابراهیم عامریان با پر کردن فرم سی و هشتمین جشنواره ملی فیلم فجر، متقاضی حضور در این رویداد شد. خبرگزاری صبا: «انفرادی» بعد از «دینامیت»، دومین فیلم سینمایی است که با همکاری مشترک مسعود اطیابی متقاضی حضور در سی و هشتمین جشنواره ملی فیلم فجر شده است. مهدی هاشمی، رضا عطاران، احمد مهرانفر، برزو ارجمند، شقایق دهقان، سیروس همتی، شکیب شجره، امید روحانی، مهسا طهماسبی و مهدی فقیه بازیگران این فیلم سینمایی هستند. فیلمنامه «انفرادی» را حمزه صالحی نوشته است.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، با به پایان رسیدن ایام عزاداری حسینی و محرم و صفر پیش بینی می‌شود که اکران سینماها و گیشه آنها رنگ و بویی تازه بگیرد. گیشه‌ای که در ماههای گذشته نه جذب مخاطب بالایی داشت و نه فروش چندان امیدوار کننده‌ای. اما در ماههای آینده دو فیلم «زیر نظر» نخستین فیلم سینمایی مجید صالحی و «خوب بد جلف ۲» با نام اصلی «خوب بد جلف: ارتش سری» به کارگردانی پیمان قاسم‌خانی در صف اکران قرار دارند. در «زیر نظر» رضا عطاران، امیر جعفری، مهران احمدی، سروش جمشیدی، علی استادی، امیر نوری، سیاوش مفیدی، علی صالحی، سامیه لک، مصطفی راد، عباس جمشیدی و آزاده صمدی بازی می‌کنند. سام درخشانی، پژمان جمشیدی، حامد کمیلی، ستاره پسیانی، ریحانه پارسا، مارال فرجاد، علی اوجی، شکیب شجره و فرهاد آئیش و با هنرمندی گوهر خیراندیش، در «خوب، بد، جلف: ارتش سری» به ایفای نقش پرداخته‌اند.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز2 هفته قبل
«مطرب» تازه‌ترین ساخته سینمایی مصطفی کیایی است که در آن پرویز پرستویی، محسن کیایی، الناز شاکردوست، مهران احمدی، حسین امیدی و امین مقدم مقابل دوربین حسین جلیلی بازی کردند. «سمفونی نهم» از تاریخ ۱۵ آبان در گروه سینمایی فرهنگ نمایش خود را در سینماهای سراسر کشور آغاز می‌کند. این فیلم سینمایی هم از ۱۵ آبان در گروه سینمایی آزاد اکران خود را آغاز می‌کند و ادامه نمایش آن در سرگروه زندگی سپری خواهد شد. قرارداد این فیلم در گروه سینمایی استقلال ثبت شده است. قرارداد این فیلم در گروه سینمایی فرهنگ ثبت شده است.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 هفته قبل
«مطرب» تازه‌ترین ساخته سینمایی مصطفی کیایی است که در آن پرویز پرستویی، محسن کیایی، الناز شاکردوست، مهران احمدی، حسین امیدی و امین مقدم مقابل دوربین حسین جلیلی بازی کردند. «سمفونی نهم» از تاریخ ۱۵ آبان در گروه سینمایی فرهنگ نمایش خود را در سینماهای سراسر کشور آغاز می‌کند. این فیلم سینمایی هم از ۱۵ آبان در گروه سینمایی آزاد اکران خود را آغاز می‌کند و ادامه نمایش آن در سرگروه زندگی سپری خواهد شد. قرارداد این فیلم در گروه سینمایی استقلال ثبت شده است. قرارداد این فیلم در گروه سینمایی فرهنگ ثبت شده است.

سکانس‌هایی از فیلم سینمایی کلاشینکف

تابناکتابناک2 هفته قبل
فیلم سینمایی «کلاشینکف» به کارگردانی سعید سهیلی و نویسندگی مهدی محمدنژادیان و سعید سهیلی محصول سال ۱۳۹۲ است. او برای تهیه هزینه عمل خواهرش بسیار تلاش کرده و در این راه شخصیت‌های جدیدی وارد داستان می‌شوند. ساعد سهیلی، رضا عطاران، فرهاد اصلانی، اندیشه فولادوند، شهرام حقیقت‌دوست، شقایق فراهانی، انوش معظمی، سینا مهراد و جمشید هاشم‌پور در این فیلم مقابل دوربین فرشاد محمدی بازی کردند. ناصر چشم‌آذر موسیقی متن این فیلم را ساخت و سپیده عبدالوهاب این اثر را تدوین کرد. سکانس‌هایی از این فیلم سینمایی را در تابناک تماشا می‌کنید.
برنابرنا3 هفته قبل
سعید راد در انتقاد تندی از فیلم «هزارپا» و سکانس رقص رضا عطاران و جواد عزتی گفت: وقتی این دوتا مرد جلوی دوربین می‌رقصند، به آدم تهوع دست می‌دهد. به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ سعید راد گفت: وقتی شما دوتا مرد را می‌گذارید جلوی دوربین و اینها عربی می‌رقصند و سینه شون را می‌لرزوند ‌ تهوع به آدم دست می‌دهد. باید ببینیم مردم چرا به این صحنه‌ها می‌خندند. این صحنه جالبی نیست و کمدی و طنز نیست و حتی لودگی نیست، وقاحته! وی ادامه داد: اگر بلد باشیم کمدی بسازیم مردم هم می‌خندند اما توان کمدی تون همینقدره!
خبرآنلاینخبرآنلاین3 هفته قبل
در یک دهه گذشته که فیلم «خانه پدری» امکان نمایش نداشت بخش زیادی از اهالی سینما تمام قد پشت فیلم ایستادند. البته امیدوارم فیلم «خانه پدری» مشمول گذر زمان نشده باشد؛ واقعا امیدوارم! به همین دلیل اتفاقی که برای «خانه پدری» افتاده را به فال نیک می‌گیرم و انکار نمی‌کنم بابت آن خوشحالم. امیدوارم «خانه پدری» بر اساس ویژگی‌های خودش تماشاگران را جذب کند و البته به فروش خوبی هم برسد. امیدوارم «خانه پدری» این نقش مهم را در کنار دیگر فیلم‌هایی که طی این سال‌ها ساخته شده ایفا کند.

فیلم | انتقاد شدید سعید راد از عربی رقصیدن رضا عطاران و جواد عزتی در یک فیلم

خبرآنلاینخبرآنلاین3 هفته قبل
در ۴۰ کیلومتری شمال ایلام منطقه‌ای کوهستانی وجود دارد که دارای آب و هوای معتدل و نیمه مرطوب است. یکی از جاذبه‌های این منطقه، روستایی است به اسم ایوان که انبوهی از جنگل‌های بلوط، زالزالک، بادام کوهی و همچنین انواع گل‎ها و گیاهان را در خود دارد.
زوم‌جیزوم‌جی3 هفته قبل
فیلم سینمایی «خانه پدری» به کارگردانی کیانوش عیاری محصول سال ۱۳۸۹ است. بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران، فیلم سینمایی «خانه پدری» از یکم آبان ماه اکران خواهد شد. «خانه پدری» با رده بندی سنی پانزده سال به بالا اکران می‌شود و با تغییراتی اندک روی پرده خواهد رفت. فیلم سینمایی «خانه پدری» پیش از این سه تندیس بهترین فیلم، بهترین فیلمنامه و بهترین کارگردانی را در هشتمین جشن خانه سینما دریافت کرده است. شهاب حسینی، بازیگر فیلم سینمایی «خانه پدری» سابقه بازی را در فیلم‌های سینمایی «درباره الی»، «فروشنده»، «جدایی نادر از سیمین»، «حوض نقاشی» و «هزارتو» دارد.
الفالف3 هفته قبل
سروش صحت سال‌ها با تلویزیون کار کرده و طنزهایی ساخته که یک زمان‌هایی خوب بوده و یک زمان‌هایی هم نبوده. قدم بعدی‌تان چه بود؟ در قدم بعدی، با نظر آقای فروغی، پخش سریال از پنج شب در هفته، رسید به هفت شب هفته؛ یعنی ما برخلاف دوره‌های قبل، پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها هم سریال پخش می‌کنیم. یعنی قبل از پخش سریال کلی پیگیری از عراق داشتیم که رایت این سریال را به ما بفروشید. مثلا اذن شوهر گره دراماتیک یک سریال می‌‌شود، قصاص گره دراماتیک یک سریال می‌‌شود. شبکه ۳ مدت‌‌هاست این کار را بکند و الان هم می‌‌تواند این کار را کند، یعنی دو باکس سریال پخش کند.

مهدی آذرپندار: سریال ستایش تلخی فصل اول را ندارد/با مهران مدیری نمی‌توانم ۹۰ شبی کار کنم

7+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 هفته قبل
فردا نیوزفردا نیوز3 هفته قبل
احمد مهران‌فر بازیگر محبوب سریال پایتخت که سالها با کاراکتر ارسطو توانسته لحظات خوبی را برای مخاطبان تلویزیون ایجاد کند، امسال با دو فیلم راهی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر خواهد شد. خبرگزاری میزان: احمد مهران‌فر بازیگر محبوب سریال پایتخت که سال‌ها با کاراکتر ارسطو توانسته لحظات خوبی را برای مخاطبان تلویزیون ایجاد کند، امسال با دو فیلم راهی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر خواهد شد. دینامیتفیلم سینمایی دینامیت را مسعود اطیابی کارگردانی می‌کند و تهیه آن بر عهده ابراهیم عامریان است. احمد مهران فر در این فیلم نقش اصلی مرد را ایفا می‌کند، علاوه بر وی نازنین بیاتی، زیبا کرمعلی و نادر سلیمانی بازیگرانی هستند که تاکنون حضورشان در این فیلم سینمایی قطعی شده است. این فیلم سینمایی چند بازیگر مطرح و شناخته شده دیگری هم دارد که به زودی انتخاب و معرفی می‌شوند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 هفته قبل
به گزارش مشرق، احمد مهران‌فر بازیگر محبوب سریال پایتخت که سالها با کاراکتر ارسطو توانسته لحظات خوبی را برای مخاطبان تلویزیون ایجاد کند، امسال با دو فیلم راهی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر خواهد شد. دینامیتفیلم سینمایی دینامیت را مسعود اطیابی کارگردانی می‌کند و تهیه آن بر عهده ابراهیم عامریان است. احمد مهران فر در این فیلم نقش اصلی مرد را ایفا می‌کند، علاوه بر وی نازنین بیاتی، زیبا کرمعلی و نادر سلیمانی بازیگرانی هستند که تاکنون حضورشان در این فیلم سینمایی قطعی شده است. این فیلم سینمایی چند بازیگر مطرح و شناخته شده دیگری هم دارد که به زودی انتخاب و معرفی می‌شوند. پیش بینی می‌شود «دینامیت» با توجه به مضمون کمدی و ترکیب بازیگرانش از فیلم‌های پرفروش سال باشد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 هفته قبل
نگاهی به فعالیت‌های یک بازیگر سینما و تلویزیون؛ خبرگزاری میزان- احمد مهران‌فر بازیگر محبوب سریال پایتخت که سالها با کاراکتر ارسطو توانسته لحظات خوبی را برای مخاطبان تلویزیون ایجاد کند، امسال با دو فیلم راهی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر خواهد شد. به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، احمد مهران‌فر بازیگر محبوب سریال پایتخت که سالها با کاراکتر ارسطو توانسته لحظات خوبی را برای مخاطبان تلویزیون ایجاد کند، امسال با دو فیلم راهی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر خواهد شد. دینامیتفیلم سینمایی دینامیت را مسعود اطیابی کارگردانی می‌کند و تهیه آن بر عهده ابراهیم عامریان است. احمد مهران فر در این فیلم نقش اصلی مرد را ایفا می‌کند، علاوه بر وی نازنین بیاتی، زیبا کرمعلی و نادر سلیمانی بازیگرانی هستند که تاکنون حضورشان در این فیلم سینمایی قطعی شده است. این فیلم سینمایی چند بازیگر مطرح و شناخته شده دیگری هم دارد که به زودی انتخاب و معرفی می‌شوند.
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
احمد مهران‌فر بازیگر محبوب سریال پایتخت که سال‌ها با کاراکتر ارسطو توانسته لحظات خوبی را برای مخاطبان تلویزیون ایجاد کند، امسال با دو فیلم راهی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر خواهد شد. خبرگزاری میزان: احمد مهران‌فر بازیگر محبوب سریال پایتخت که سالها با کاراکتر ارسطو توانسته لحظات خوبی را برای مخاطبان تلویزیون ایجاد کند، امسال با دو فیلم راهی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر خواهد شد. دینامیتفیلم سینمایی دینامیت را مسعود اطیابی کارگردانی می‌کند و تهیه آن بر عهده ابراهیم عامریان است. احمد مهران فر در این فیلم نقش اصلی مرد را ایفا می‌کند، علاوه بر وی نازنین بیاتی، زیبا کرمعلی و نادر سلیمانی بازیگرانی هستند که تاکنون حضورشان در این فیلم سینمایی قطعی شده است. این فیلم سینمایی چند بازیگر مطرح و شناخته شده دیگری هم دارد که به زودی انتخاب و معرفی می‌شوند.

از خاطره خوش «روزگار جوانی» تا «پس از باران» و «شب‌های برره»

8+
خبرآنلاینخبرآنلاین4 هفته قبل

به انتهای لیست رسیدید