رقابت‌های کشتی جام تختی

رقابت‌های کشتی جام تختی

مهرمهر2 هفته قبل
محمدحسین محبی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در روز پایانی رقابت‌های کشتی جام تختی (گرامیداشت شهید سردار سلیمانی) در کشتی پهلوانی کشتی گیران کرمانشاهی موفق به کسب یک مدال طلا و یک مدال برنز شدند. وی افزود: سیدیونس جعفری حائز مدال طلا و محسن یوسف نیا موفق به کسب مدال برنز شد. محبی گفت: همچنین در کشتی آزاد پنج وزن دوم نیز کرمانشاه با وجود داشتن یک شانس مجدد به مقام پنجمی این رقابتها دست یافت. رئیس هیئت کشتی استان کرمانشاه بیان کرد: در فینال رقابتهای امروز نورگان الکساندرو در وزن ۶۱ کیلوگرم، امیرحسین حسینی در وزن ۷۰ کیلوگرم، مصطفی حسینخانی در وزن ۷۴ کیلوگرم، احمدفضلی در ۸۶ کیلوگرم و محمدجواد ابراهیمی در ۹۲ کیلوگرم قهرمان شدند. وی عنوان کرد: کرمانشاه در چهلمین دوره رقابتهای کشتی جام تختی گرامیداشت شهید سردار سلیمانی پنج مدال شامل یک مدال نقره، دو برنز در کشتی آزاد و یک طلا و یک برنز در کشتی پهلوانی کسب کرد.
ایسناایسنا2 هفته قبل
ایسنا/زنجان میثم نصیری، ملی‌پوش زنجانی در رقابت‌های کشتی جام تختی حضور می‌یابد. کادر فنی تیم‌ملی کشتی آزاد ایران، اسامی ورزشکارانی که قرار است در چهلمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام تختی در کرمانشاه به روی تشک بروند را اعلام کرد که در بین دعوت‌شدگان، نام میثم نصیری از زنجان نیز دیده می‌شود. بر این اساس، مجوز حضور ۱۲ آزادکار دیگر نیز در جام تختی صادر شده است تا تیم ایران در این دوره از رقابت‌ها طی روزهای ۱۸ تا ۲۰ دی‌ماه به مصاف حریفان خود برود که در این بین میثم نصیری از زنجان با کوله‌باری از تجربه می‌تواند به اندوخته‌های خود در دوران ورزشی‌اش بیافزاید. همچنین با توجه به توافقات صورت گرفته در خصوص شرکت نفرات اول مسابقات کشتی پهلوانی قهرمانی کشور در سال‌جاری، در رقابت‌های بین‌المللی جام تختی، نفرات دیگری نیز مجوز حضور در این مسابقات را به دست آوردند که محمد ملکی از آذربایجان‌شرقی در ۶۱ کیلوگرم، حمید الهیان از خراسان‌شمالی در ۷۴ کیلوگرم، هادی قدمی از خراسان‌جنوبی در ۷۹ کیلوگرم، اکبر سبحانی از اردبیل در ۸۶ کیلوگرم، سینا غلامی از مازندران در ۹۲ کیلوگرم و جابر صادق‌زاده از مازندران در ۱۲۵ کیلوگرم جزو این کشتی‌گیران هستند. انتهای پیام
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 هفته قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، عبدالمهدی نصیرزاده سرپرست مسابقات کشتی آزاد جام تختی اظهار داشت: کشتی‌گیرانی از سه کشور خارجی در چهلمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام تختی در کرمانشاه به میدان خواهند رفت. باید تلاش کنیم که دوباره رقابت‌های جام تختی جزو مسابقات رنکینگ اتحادیه جهانی قرار گیرد. سرپرست مسابقات جام تختی در مورد حضور کشتی‌گیران داخلی در این مسابقات گفت: در این دوره از رقابت‌ها، همه قهرمانان داخلی کشور حضور دارند و سطح رقابت‌ها نیز بسیار بالا است. چهلمین دوره رقابت‌های کشتی آزاد جام تختی گرامیداشت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی، طی روز‌های ۱۸ تا ۲۰ دی به میزبانی کرمانشاه برگزار می‌شود. بیشتر بخوانید: برگزاری مسابقات کشتی آزاد جام تختی با نام گرامیداشت سردار شهید سلیمانیانتهای پیام/
فارسفارس2 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، عبدالمهدی نصیرزاده در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: کشتی گیرانی از سه کشور خارجی در چهلمین دوره رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام تختی در کرمانشاه به میدان خواهند رفت. وی ادامه داد: نمایندگانی از کشورهایی از ارمنستان، روسیه و اوکراین کشتی گیران خارجی هستند که در این مسابقات حضور خواهند داشت، ضمن اینکه سطح کیفی این مسابقات به واسطه حضور کشتی گیران شاخص داخلی و رقابت نزدیک آن‌ها بالا خواهد بود. باید تلاش کنیم که دوباره رقابت‌های جام تختی جزو مسابقات رنکینگ اتحادیه جهانی قرار گیرد. سرپرست مسابقات جام تختی در مورد حضور کشتی گیران داخلی در این مسابقات گفت: در این دوره از رقابت‌ها، همه قهرمانان داخلی کشور حضور دارند و سطح رقابت‌ها نیز بسیار بالا است. چهلمین دوره رقابت‌های کشتی آزاد جام تختی گرامیداشت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی، طی روزهای ۱۸ تا ۲۰ دی به میزبانی کرمانشاه برگزار می‌شود.
ایسناایسنا2 هفته قبل
ایسنا/کرمانشاه سرپرست چهلمین دوره رقابت‌های کشتی آزاد جام تختی گفت: این دوره از رقابت‌های کشتی آزاد جام تختی به واسطه حضور کشتی گیران شاخص ایران در سطح کیفی بالایی قرار خواهد داشت. نصیرزاده عنوان کرد: در این دوره از رقابت‌های جام تختی، همه قهرمانان داخلی کشور حضور دارند و سطح رقابت‌ها نیز بسیار بالا است. وی افزود: کادر فنی تیم ملی تنها گذرگاه پوشیدن دوبنده تیم ملی برای حضور در رقابت‌های گزینشی المپیک را شرکت در رقابت‌های جام تختی اعلام کرده‌، برای همین چهره‌های شاخص کشتی ایران در این جام حضور دارند. وی در ادامه با اشاره به قدمت چهار دهه‌ای رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام تختی، اظهار کرد: رقابت‌های کشتی آزادجام تختی طی سالهای گذشته به یکی از مطرح‌ترین رقابت‌های داخلی و حتی بین المللی کشتی تبدیل شده است. چهلمین دوره رقابت‌های کشتی آزاد جام تختی طی روزهای ۱۸ تا ۲۰ دی به میزبانی کرمانشاه برگزار می‌شود.
مهرمهر2 هفته قبل
محمد حسین محبی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه فدراسیون کشتی نام رقابت‌های بین المللی کشتی جام تختی را به سردار سلیمانی تغییر دارد، اظهار داشت: تغییر نام این رقابت‌ها به نام سردار سلیمانی یک اقدام پسندیده است. وی افزود: در حال حاضر کشتی گیران ارمنستانی وارد کرمانشاه شدند و قرار شد کشتی گیران کشور روسیه نیز وارد شوند. رئیس هیئت کشتی استان کرمانشاه بیان داشت: اگرچه شنیده‌ها از عزیمت پنج و یا ۶ تیم خارجی به مقصد کرمانشاه حکایت دارد اما تاکنون مطلع شده‌ایم که تیم کشتی گرجستان نیز در راه است. این مسئول با اعلام اینکه ۶۵ کشتی گیر ایرانی در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت، عنوان کرد: طی امروز کشتی گیران کشورمان نیز در استان کرمانشاه حضور می‌یابند. وی گفت: رقابت‌های کشتی جام سردار سلیمانی از فردا هجدهم دی ماه به مدت سه روز در کرمانشاه برگزار و وزن کشی نیز در ساعت ۷ صبح انجام می‌شود.
ایسناایسنا2 هفته قبل
ایسنا/کرمانشاه پیشکسوت کشتی کرمانشاه معتقد است، میزبانی‌های جام تختی در کرمانشاه به ترویج و گسترش بیش از پیش فرهنگ پهلوانی در استان کمک می‌کند. کریمی خاطرنشان کرد: وقتی با برگزاری رقابت‌های کشتی، علاقمندان بیشتری را به سمت این رشته جذب می‌کنیم، در واقع فرهنگ پهلوانی را در جامعه گسترش داده‌ایم. کریمی در ادامه با تاکید بر اینکه میزبانی رقابت‌های جام تختی بار مالی را برای هیات به دنبال ندارد، عنوان کرد: خیلی‌ها تصور می‌کنند میزبانی‌های جام تختی هزینه‌های زیادی را هیات کشتی استان تحمیل می‌کند، درحالی که ما حتی یک ریال هم برای برگزاری این رقابت‌ها هزینه نمی‌کنیم. این پیشکسوت کشتی کرمانشاه در ادامه اعلام کرد: کمبود فضا برای حضور تماشاگران بیشتر یکی از مهمترین مشکلاتی است که همواره در میزبانی جام تختی داریم. وی اضافه کرد: سالن امام (ره) که طی سالهای گذشته میزبانی رقابت‌های کشتی جام تختی را در استان داشته، سالنی است که ظرفیت حضور همه علاقمندان و تماشاگران را ندارد و باید در این باره چاره اندیشی کنیم.
ایسناایسنا2 هفته قبل
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل ورزش وجوانان استان کرمانشاه به فاصله سه روز مانده به رقابت‌های کشتی جام تختی، گفت: برای میزبانی از چهلمین دوره رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام تختی مهیا هستیم. صابر رحیمی در مجمع انتخابات ریاست هیات بدنسازی و پرورش اندام استان کرمانشاه که امروز (۱۵ دی) در سالن هادیان مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد، بااشاره به همراهی همه مسئولین استانی برای برگزاری هرچه مطلوب‌تر رقابت‌های کشتی آزاد جام تختی، اظهار کرد: طی روزهای گذشته جلسات متعددی را با استاندار و دیگر مسئولین ذیربط استان داشتیم و همه چیز را برای برگزاری باشکوه و مطلوب این رقابت‌ها آماده کرده‌ایم. وی به چند دوره میزبانی کرمانشاه در برگزاری رقابت‌های بین المللی کشتی جام تختی هم اشاره کرد و گفت: برگزاری این چند دوره تجربیات خوبی را در اختیار ما قرار داده تا بتوانیم برای این دوره هم آمادگی لازم را داشته باشیم. مدیرکل ورزش و جوانان استان در ادامه باتاکید بر اینکه ورزش کرمانشاه در شرایط روبه رشدی حرکت می‌کند، عنوان کرد: در دو سه سال گذشته تمام تلاش خود را بکار گرفته‌ایم تا ورزش استان را از حاشیه‌ها دور کنیم، روی رشد آن تاکید کنیم و صداقت داشته باشیم. وی خاطرنشان کرد: هرچند در این مسیر ایرادات و مشکلاتی هم داریم و منکر آن نیستیم، اما در مجموع روند خوبی طی کرده‌ایم.
ایسناایسنا3 هفته قبل
ایسنا/کرمانشاه کشتی گیر ملی پوش کرمانشاهی گفت: اگر مسئولان فدراسیون موافقت کنند، به واسطه امتیاز میزبانی می‌توانم در جام تختی حضور داشته باشم. این کشتی گیر ملی پوش کرمانشاهی که تاکنون نتوانسته سهمیه حضور در رقابت‌های جام تختی را کسب کند، تاکید کرد: حدود پنج ماه پیش در مسابقات قهرمانی کشور شرکت کردم تا بتوانم سهمیه حضور در جام تختی را بگیرم، اما متاسفانه دراین رقابت‌ها از ناحیه کشاله ران دچار مصدومیت شدم. رشیدی خاطرنشان کرد: در سالهای گذشته به واسطه میزبانی که برای رقابت‌های کشتی جام تختی داشتیم، چند سهمیه اضافه برای حضور کشتی گیران کرمانشاهی در این رقابت‌ها به استان داده می‌شد که امسال تاکنون این اتفاق نیفتاده است. وی تاکید کرد: هیات استان به دنبال کسب این سهمیه از فدراسیون برای رقابت‌های امسال است که اگر این اتفاق بیفتد، می‌توانم در جام تختی حاضر شوم. وی یادآور شد: در رقابت‌های کشتی آزاد جام تختی، هرکدام از کشتی گیران بتوانند در رقابت با حریفان خارجی خوب کشتی بگیرند و عملکرد خوبی داشته باشند، مورد توجه مربیان برای حضور در رقابت‌های انتخابی المپیک خواهند بود.
ایسناایسنا3 هفته قبل
ایسنا/کرمانشاه رئیس هیات کشتی کرمانشاه از آمادگی کامل استان برای میزبانی رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام تختی خبر داد. محمدحسین محبی در گفت و گو با ایسنا، بااشاره به آمادگی کامل کرمانشاه برای میزبانی رقابت‌های کشتی آزاد جام تختی، اظهارکرد: میزبانی چند دوره این رقابت‌ها، تجربه خوبی را در اختیار استان قرار داده تا برای میزبانی این دوره هم آمادگی کاملی داشته باشیم. رئیس هیات کشتی کرمانشاه یادآورشد: یکی از دغدغه‌هایی که همواره در میزبانی جام تختی با آن مواجه هستیم، همین کم بودن ظرفیت سالن محل برگزاری رقابت‌هاست و مسئولین فدراسیون هم بارها از ما خواسته‌اند تا برای این مسئله فکری کنیم. وی تاکید کرد: هیات بودجه‌ محدودی دارد و قطعا از پس ساخت یک سالن بزرگ برای میزبانی مسابقات کشتی بر نمی‌آید، اما منتظر هستیم تا سالن شش هزار نفری دهکده المپیک ساخته شود و بتوانیم از این سالن به عنوان محل برگزاری رقابت‌های کشتی جام تختی استفاده کنیم. رقابت‌های کشتی آزاد جام تختی طی روزهای ۱۸ تا ۲۰ دی در سالن مجموعه ورزشی امام (ره) کرمانشاه برگزار می‌شود.
ایسناایسنا2 ماه قبل
ایسنا/کرمانشاه رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه گفت: ۱۵ آزادکار کرمانشاهی به مسابقات کشتی انتخابی جام تختی که ۱۶ آذر در تهران برگزار می‌شود، اعزام خواهند شد. محمدحسین محبی در گفت وگو با ایسنا، بااشاره به برگزاری رقابت‌های کشتی انتخابی استان جهت اعزام به رقابت‌های انتخابی جام تختی در تهران، اظهارکرد: در این رقابت‌ها، نفرات اول تا سوم مسابقات قهرمانی استان و نفراتی که توسط کمیته فنی استان معرفی شده بودند حضور داشتند و در هشت وزن رقابت کردند. این مسئول اضافه کرد: در کنار ۱۰ سهمیه‌ای که استان برای اعزام به مسابقات انتخابی جام تختی دارد، بهزاد بهروزی راد، خیرالله قهرمانی، حامد رشیدی و جواد نظری به واسطه کسب مدال برنز رقابت‌های قهرمانی کشور و محمد مرادی در وزن ۱۲۵ کیلوگرم نیز به دلیل کسب مدال برنز رقابت‌های آسیایی امیدها در مغولستان در این رقابت‌ها حضور دارند. وی تاکید کرد: پیش از این حضور چهار کشتی گیر کرمانشاهی یعنی رضا افضلی، بهمن تیموری و یدالله محبی به واسطه حضور در رقابت‌های کشتی قهرمانی جهان و ارشک محبی به دلیل قهرمانی در مسابقات قهرمانی کشور در مسابقات جام تختی قطعی شده بود. محبی در ادامه با اشاره به آمادگی کامل کرمانشاه برای میزبانی رقابت‌های کشتی جام تختی که از ۲۵ تا ۲۷ دی برگزار می‌شود، گفت: پیش بینی می‌شود در این رقابت‌ها نزدیک به ۸۰ کشتی گیر داخلی حضور داشته باشند.

به انتهای لیست رسیدید