آخرین و مهم‌ترین اخبار حسن روحانی
روحانی

حسن روحانی، هفتمین رئیس جمهور ایران

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز11 دقیقه قبل
فیصل بن فرحان همچنین اظهار کرد: کشورهای زیادی پیشنهاد وساطت برای گفت‌وگوی میان عربستان و ایران مطرح کرده‌اند. حال مدتی است که مشکلی پیش آمده و مسئله جنگ یمن نیز مزید بر علت شده و یک گرفتاری ایجاد کرده است. با این حال سیاست ما همواره بر این بوده که با همسایگان خود از جمله عربستان روابط خوبی داشته باشیم چرا که عربستان نیز کشوری اسلامی است و در گذشته دو کشور روابط خوبی با یکدیگر داشته‌اند. اعتقاد ما این است که حل مشکلات دو کشور به نفع دو دولت و همچنین کشورهای منطقه است و ما نباید اجازه دهیم رژیم صهیونیستی و دشمنان کشورهای اسلامی از این شکاف استفاده کنند. در مورد روابط ایران و عربستان، نقش دولت‌های فرامنطقه‌ای را نیز نباید نادیده گرفت؛ چراکه به نظر نمی‌رسد که کشوری مانند آمر یکا به همراه هم پیمانش رژیم صهیونیستی در حال حاضر به دلایل سیاسی، اقتصادی و … علاقه‌ای داشته باشند که تنش بین دو کشور ایران و ریاض کاهش پیدا کند.

فیلم/ اهدای کلیه به کودک توسط روحانی فداکار

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز12 دقیقه قبل
مهمان این هفته از برنامه بدون تعارف یک روحانی جوان است که سعی دارد علاوه بر کلام، با رفتار خود، دین و اخلاقیات را رواج دهد.

عمودی یا افقی انتخاب با شماست/ دو سردار، دو ملت و یک هدف

3+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز20 دقیقه قبل
ایسناایسنا23 دقیقه قبل
فیصل بن فرحان همچنین اظهار کرد: کشورهای زیادی پیشنهاد وساطت برای گفت‌وگوی میان عربستان و ایران مطرح کرده‌اند. حال مدتی است که مشکلی پیش آمده و مسئله جنگ یمن نیز مزید بر علت شده و یک گرفتاری ایجاد کرده است. با این حال سیاست ما همواره بر این بوده که با همسایگان خود از جمله عربستان روابط خوبی داشته باشیم چرا که عربستان نیز کشوری اسلامی است و در گذشته دو کشور روابط خوبی با یکدیگر داشته‌اند. اعتقاد ما این است که حل مشکلات دو کشور به نفع دو دولت و همچنین کشورهای منطقه است و ما نباید اجازه دهیم رژیم صهیونیستی و دشمنان کشورهای اسلامی از این شکاف استفاده کنند. انتهای پیام
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین32 دقیقه قبل
به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد رودکی، بنیاد رودکی در اطلاعیه‌ای توضیحاتی را در خصوص اجرای سوم بهمن ماه ارکستر سمفونیک تهران ارایه کرد. در این اطلاعیه آمده است: نظر به حواشی و مشکلات رخ داده در اجرای اخیر ارکستر سمفونیک تهران، به اطلاع می‌رساند شهرداد روحانی در تاریخ ۲۶ دی ماه، رسما به بنیاد رودکی اعلام می‌کند که به دلیل بیماری و انجام امور درمانی امکان رهبری ارکستر سمفونیک تهران را در تاریخ سوم و ششم بهمن ماه نداشته و وی با اطلاع بنیاد رودکی در مرخصی بود. اظهارات صهبایی به عنوان رهبر مهمان در ابتدای برنامه شب گذشته خارج از شرح فعالیت رهبر مهمان، افزون بر آن که زحمات نوازندگان گرانقدر ارکستر، شهرداد روحانی و حتی خود وی را تحت الشعاع قرار داد، آزردگی عمیق مخاطبان ارکستر سمفونیک تهران را نیز موجب شد. بنیاد رودکی لازم می‌داند از مخاطبان حاضر در سالن و کلیه علاقه‌مندان به ارکستر سمفونیک تهران عذرخواهی کند و با بررسی کامل موضوع، اقدامات لازم برای پیشگیری از تکرار آن را اتخاذ کند. همچنین متن نامه شهرداد روحانی خطاب به مدیر عامل بنیاد رودکی را در ادامه می‌توانید بخوایند: انتهای پیام/
ایسناایسنا34 دقیقه قبل
علی لاریجانی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: «از جانب سخنگوی شورای نگهبان مطلبی در رسانه‌ها منتشر شد که عمده ردصلاحیت‌ها را مربوط به سوء‌استفاده‌های اقتصادی می‌دانست. پاسخ جنتی به انتقاد به عملکرد شورای نگهبانآیت الله جنتی با دفاع از عملکرد شورای نگهبان در نحوه بررسی صلاحیت داوطلبان انتخبابات، از رئیس‌جمهور گلایه کرد. رئیس جمهوری نه امروز صبح و نه هیچ زمان دیگری، جلسه انتخاباتی نداشته و نخواهد داشت. همچنین مصطفی کواکبیان و علیرضا محجوب از سوی فراکسیون امید مامور رایزنی با شورای نگهبان درباره رد صلاحیت ۴۲ نماینده عضو این فراکسیون شدند. لشکر ۱۵۹ نفره اصولگرایان برای تهرانلیست اولیه ۱۵۹ نفره نامزدهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس مشخص شد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز46 دقیقه قبل
گعده انتخاباتی مدعیان رحم اجاره‌ای با روحانی و ناطق نوریخاتمی به همراه برخی اصلاح‌طلبان، پنج‌شنبه شب با حسن روحانی دیدار کرد. جالب اینکه برخی اصلاح‌طلبان از جمله عبدالله ناصری مشاور خاتمی، بارها از دولت روحانی به عنوان رحم اجاره خود یاد کرده‌اند. ۳۰ میلیارد لیتر مصرف بیشتر بنزین نتیجه لجبازی و حذف کارت سوختبا حذف کارت سوخت از سوی دولت و وزارت نفت طی ۴ سال گذشته، ۳۰ میلیارد لیتر بنزین بیشتر مصرف (یا قاچاق) شد. وزیر نفت درباره میزان کاهش مصرف روزانه سوخت در کشور بعد از اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین اعتراف کرد که روزانه حدود ۲۰ میلیون لیتر کاهش مصرف بنزین داشته‌ایم. ایرانی‌ها ده‌ها موشک به یک ابرقدرت جهانی، زدند و من تحلیل‌هایی را که می‌گویند حملات ایران جدی نبود یا این کشور، کشور قدرتمندی نیست، نمی‌پذیرم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ساعت قبل
نکته دیگر این است که در شرایط کنونی ظرفیت‌های بسیار زیادی برای تولید و اشتغال در اقتصاد ایران وجود دارد که حتی با چشم‌انداز تحریمی هم می‌تواند منشا رشد و توسعه اقتصادی باشد. زمانی که در زمینه‌ این دست اصلاحات اقدامی صورت نمی‌گیرد گویا تعمدی وجود دارد برای اینکه اقتصاد ایران شرطی بشود به کشورهای غربی! بنابراین به نظر می‌رسد اقتصاد ایران بیش از تحریم‌های خارجی از بی‌تدبیری و بی‌برنامگی داخل تحت فشار قرار گرفته است. دولت می‌تواند با استفاده از پیمان‌های دوجانبه پولی و ایجاد نهادهای غیررسمی برای نقل و انتقالات مالی تحریم‌های بانکی را دور بزند. همین پیشنهاد را کشورهای ترکیه و چین که با ما تراز تجاری (واردات و صادرات) قابل توجهی دارند به ایران داده‌اند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ساعت قبل
حال چند ماه پس از فعال شدن سیاست کارت سوخت و تعدیل بهای بنزین به اعتراف ژنرال نفتی دولت یازدهم یعنی بیژن زنگنه، مصرف روزانه بنزین حدود ۲۰ میلیون لیتر کاهش داشته است که می‌توان نتیجه گرفت در چند سال اخیر حداقل ۳۰ میلیارد لیتر بنزین اضافه مصرف شد. طی پنج سال اخیر میزان مصرف روزانه بنزین از ۶۹ میلیون لیتر در پایان سال ۹۳ به بیش از ۹۱ میلیون لیتر در فروردین سال ۹۸ رسید که حکایت از رشد ۳۱ درصدی مصرف روزانه بنزین طی این دوره است. وزیر نفت درباره میزان کاهش مصرف روزانه سوخت در کشور بعد از اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین اعتراف کرد که روزانه حدود ۲۰ میلیون لیتر کاهش مصرف بنزین داشته‌ایم. این اعتراف زنگنه بعد از چهار و نیم سال از کنار گذاشتن کارت سوخت تنها یک اعتراف نبوده و حاکی از هدر رفتن چند صد هزار میلیارد تومان از بودجه کشور در لجبازی برای تعطیلی کارت سوخت است. این در حالی است که در چهار سال حدود ۳۰ میلیارد لیتر بنزین مازاد مصرف شده است که می‌شد با عدم حذف طرح کارت سوخت به شکل دیگری برای این منابع برنامه‌ریزی کرد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 ساعت قبل
به گزارش مشرق، روزنامه «کیهان» در ویژه‌های خود نوشت: خاتمی به همراه برخی اصلاح‌طلبان، پنج‌شنبه شب با حسن روحانی دیدار کرد. به گزارش کانال‌های اصلاح‌طلبان، در این جلسه که چند هفته مانده به انتخابات مجلس برگزار شد، افراد دیگری چون ناطق نوری، حسن خمینی و اسحاق جهانگیری نیز حضور داشته‌اند. جالب اینکه برخی اصلاح‌طلبان از جمله عبدالله ناصری مشاور خاتمی، بارها از دولت روحانی به عنوان رحم اجاره خود یاد کرده‌اند. البته روحانی نیز در این میان و متقابلا نگاه ابزاری به مدعیان اصلاحات داشت، هر چند که خسارت‌های این مدل نگرش ابزاری، بیشتر متوجه دولت شده تا اصلاح‌طلبان. یادآور می‌شود افراطیون مدعی اصلاحات نگاه ابزاری مشابهی به طیف ناطق دارند و بارها بر لزوم یارگیری و سربازگیری از این طیف تاکید کرده‌اند.
همشهریهمشهری3 ساعت قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه با صدور بیانیه‌ای ضمن اعلام انزجاز از اقدام اخیر در آتش زدن کتاب علمی به نام طب هاریسون، آن را محکوم و بیان کرده است این گونه تفکرات و اقدامات در حوزه علمیه جایگاهی نداشته و انتسابی به حوزه و روحانیت ندارد. متن بیانیه مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه با امضای آیت الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه به این شرح است: حوزه‌های علمیه و بزرگان آن با تاکید بر جایگاه علم و اندیشه و نقد عالمانه، حرکت ناپسند و جاهلانه اخیر در تعرض به یکی از متون مهم علم پزشکی را که در فضای مجازی انتشار یافته است ناروا می‌دانند و حوزه‌های علمیه و بزرگان آن و شورای عالی و مدیریت حوزه‌های علمیه آن را محکوم می‌نمایند، آشکار است که این گونه تفکرات و اقدامات در حوزه علمیه جایگاهی نداشته و انتسابی به حوزه و روحانیت ندارد. بیانیه ادامه یافته است: اسلام عزیز، روحانیت معظم، حوزه علمیه و بزرگان آن در طول تاریخ همواره پرچم دار و مشوق رشد و شکوفایی علمی در همه قلمروها و در بسیاری از این زمینه‌ها بویژه در زمینه بهداشت و پزشکی پیشگام بوده‌اند و این سنت دیرپا همچنان ادامه دارد؛ انتظار می‌رود دستگاه‌های ذی ربط در این زمینه اقدام لازم بعمل آوردند. امید است پیشرفت‌های علمی ایران و رشد مراکز علمی و دانشگاهها، که در پرتو انقلاب اسلامی رشد چشمگیر داشته است، استمرار و ارتقاء یابد.
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
روزنامه کیهان در خبری مدعی دیدار رئیس جمهور با سید محمد خاتمی (رئیس دولت اصلاحات) شده است. این روزنامه در ادامه نوشت: خاتمی به همراه برخی اصلاح‌طلبان، پنج‌شنبه شب با حسن روحانی دیدار کرد. در این جلسه که چند هفته مانده به انتخابات مجلس برگزار شد، افراد دیگری چون ناطق نوری، حسن خمینی و اسحاق جهانگیری نیز حضور داشته‌اند. این ملاقات و همفکری در حالی است که اصلاح‌طلبان می‌گویند عملکرد روحانی به شدت به آنها لطمه زده و می‌خواهند در انتخابات مجلس، تجربه نامطلوب ائتلاف در قالب «لیست امید» را کنار بگذارند. در حالی کیهان از دیدار انتخاباتی رئیس جمهور خبر داده که معاون اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور خبر رایزنی روحانی با اصلاح‌طلبان بر سر انتخابات را تکذیب کرده است.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز5 ساعت قبل
همچنین گروه‌های موسیقی حرکت دیلان و گروه موسیقی کالیوه نیز اجراهای ویژه بانوان را خواهند داشت. تازه‌ترین کنسرت ارکستر سمفونیک تهران در حالی شب گذشته به رهبری منوچهر صهبایی در تالار وحدت تهران برگزار شد که بنیاد رودکی طی روزهای گذشته با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرده بود: «با توجه به مشکلات پزشکی و به درخواست شهرداد روحانی، رهبر دائم ارکستر سمفونیک تهران، تازه‌ترین کنسرت این ارکستر به رهبری منوچهر صهبایی اجرا می‌شود.» به گزارش «ایسنا» منوچهر صهبایی در این برنامه به این اطلاعیه واکنش نشان داد و در بخشی از سخنانش گفت: «ما دلمان می‌خواهد کار کنیم تا اینکه اعتصاب کنیم. پس از گذشت زمانی حدود ۲۰ دقیقه‌ای تماشاگران متوجه حواشی رخ داده در پشت صحنه کنسرت شدند. شنیده شد منوچهر صهبایی به دلیل این شرایط پیش آمده به لحاظ جسمانی دچار عارضه قلبی شده است. سرانجام بعد از دقایقی بگومگوی پرحاشیه، نوازندگان ارکستر دو قطعه را بدون رهبر ارکستر اجرا کردند تا تماشاگران شاهد یکی از پرحاشیه‌ترین کنسرت‌های تالار وحدت در ماه‌های اخیر باشند.
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
علاوه بر اینکه هیات‌های اجرائی انتخابات مجلس شورای اسلامی این‌بار سخت‌گیرانه‌تر عمل کردند، هیات‌های نظارت شورای نگهبان نیز با رد کردن فله‌ای صلاحیت‌ها، اعتراضات زیادی را برانگیخته‌اند. منظور این نیست که تمام ردصلاحیت شده‌ها واجد صلاحیت هستند بلکه نکته اساسی اینست که در میان ردصلاحیت‌ شده‌ها افراد زیادی وجود دارند که به جرم هم‌سلیقه نبودن با شورای نگهبان ردصلاحیت شده‌اند. از بزرگان نظام این انتظار وجود دارد که برای احقاق حق این افراد، اعم از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی و داوطلبان عضویت در مجلس خبرگان رهبری، اقدامی جدی نمایند. علاوه بر این، برای جلوگیری از تکرار چنین عملکرد نادرستی، در مورد ترکیب شورای نگهبان تجدیدنظر اساسی صورت بگیرد بطوری که این نهاد مهم، در کمال بی‌طرفی و استقلال عمل کند. فقط در این صورت است که شورای نگهبان می‌تواند با عملکرد خود، عامل موثری برای تقویت نظام جمهوری اسلامی باشد.

کنسرت «حاشیه‌های» ارکستر سمفونیک تهران/ صهبایی: شهرداد روحانی فرار کرد! (+عکس و فیلم)

عصر ایرانعصر ایران5 ساعت قبل
منوچهر صهبایی: گویا رهبر ارکستر سمفونیک تهران به دلیل مشکلاتی که به وجود آمده بود، دو هفته پیش بدون اینکه با مسئولان بنیاد رودکی صحبتی کرده باشد، از ایران فرار کرده است! تازه‌ترین کنسرت ارکستر سمفونیک تهران در حالی به رهبری منوچهر صهبایی در تالار وحدت تهران برگزار شد که این مجموعه دولتی یکی از شب‌های پرحاشیه خود طی سال‌های اخیر را برای مخاطبان رقم زد. اجرای بخش اول با رهبری منوچهر صهباییصحبت‌ها و انتقادات تند صهبایی در واکنش به این اطلاعیه در حاشیه اجرا، باعث شد تازه‌ترین کنسرت ارکستر سمفونیک تهران تبدیل به پرحاشیه‌ترین کنسرت این ارکستر در سال‌های اخیر شود. در حالی که فشار سنگین ناشی از رهبری ارکستر کنسرت نمایش «مری پاپینز» بارها من را راهی اورژانس کرد و حتی روزهای گذشته مجبور شدم آپاندیسم را عمل کنم. این در حالی است که عودت بلیت‌های خریداری شده به تماشاگرانی که خواهان حضور در یک کنسرت ارکستر سمفونیک تهران بودند نیز می‌توانست یکی از راه‌های دلجویی از مخاطبان این کنسرت پرحاشیه باشد.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز8 ساعت قبل
پاسخ واعظی به کدخدایی: روز چهارشنبه محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهوری در حاشیه جلسه هیأت دولت گفت که برخی رد صلاحیت‌ها به خاطر حمایت نامزدها از برجام و دولت بوده است. آیت‌الله جنتی، دبیر شورای نگهبان هم سخنان رئیس جمهوری را موجب نگرانی و یأس مردم خوانده بود. اما محمود واعظی توضیح داده رئیس جمهوری این مواضع را در انتخابات قبلی هم داشته است. خودشان یک کارهایی می‌کنند از یک کلام دعوت آقای رئیس جمهوری مبنی بر اینکه همه باید در انتخابات حضور داشته باشند؛ به دلیل آنکه ذهنیت خراب است، برداشت‌های خودشان را می‌کنند. برخی از نمایندگان محترمی که رد صلاحیت شده‌اند و تقاضا دارند که دلایل رد صلاحیت‌شان را بدانند، به محل شورا تشریف می‌آورند و در جریان مطالبی که درخصوص آنها مطرح است، قرار می‌گیرند.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد9 ساعت قبل
همچنین گروه‌های موسیقی حرکت دیلان و گروه موسیقی کالیوه نیز اجراهای ویژه بانوان را خواهند داشت. اما در همین شرایط نیز برخی رخدادهای عجیب و غریب در برگزاری‌ کنسرت‌ها حاشیه‌های بسیاری ایجاد کرده است. پس از گذشت زمانی حدود ۲۰ دقیقه‌ای تماشاگران متوجه حواشی رخ داده در پشت صحنه کنسرت شدند. شنیده شد منوچهر صهبایی به دلیل این شرایط پیش آمده به لحاظ جسمانی دچار عارضه قلبی شده است. سرانجام بعد از دقایقی بگومگوی پرحاشیه، نوازندگان ارکستر دو قطعه را بدون رهبر ارکستر اجرا کردند تا تماشاگران شاهد یکی از پرحاشیه‌ترین کنسرت‌های تالار وحدت در ماه‌های اخیر باشند.
عصر ایرانعصر ایران9 ساعت قبل
در سوی مقابل هم کلیپ‌های ناصواب ساخته می‌شود و تاریخ و فرهنگ و سنت را یکسره کوبیده می‌شود. در چارچوب نظریه رخدادها و روندها، پدیده‌های رادیکال از این دست به فرصت و شرایط نیاز دارند تا ظهور کنند. وضعیت سیاسی اقتصادی جامعه این شرایط را برای همه نوع افراطی‌گری فراهم کرده است. بستر این رفتارها را می‌توان تضاد سیاسی ایران و غرب در شرایط کنونی دانست. به زعم انان اعتراض گرایی و فرقه گرایی بتدریج به یک رفتار پسندیده بدل می‌شود و بر دو قطبی شدن این رفتارها تاکید دارند.

بخش خبری ۲۰:۳۰ مورخ ۰۴ بهمن ۹۸ + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران11 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، بخش خبری ۲۰:۳۰ به موضوعات مختلفی چون روحانی نیکوکار، راهپیمایی ضد آمریکایی عراقی‌ها و … پرداخته است. انتهای پیام/

بدون تعارف با مبلغی دینی که کلیه خود را به یک بیمار اهدا کرد + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران12 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، مهمان این هفته از برنامه بدون تعارف یک روحانی جوان است که سعی دارد علاوه بر کلام، با رفتار خود، دین و اخلاقیات را رواج دهد. انتهای پیام/
ایرناایرنا13 ساعت قبل
سولیست مهمان ارکستر سمفونیک تهران پس از همراهی ارکستر سمفونیک تهران در اجرای پر حاشیه شامگاه گذشته (پنجشنبه ۳ بهمن) عصر امروز ۴ بهمن در تالار رودکی به روی صحنه رفت و رپرتوار نه چندان دشوار خود را برای مخاطبان موسیقی کلاسیک اجرا کرد. البته ناگفته نماند که اجرای شب گذشته این نوازنده جوان اجرایی درخور تحسین بود و نباید از هنر نوازندگی او به واسطه جوانی و احتمالا کم‌تجربگی چشم پوشید. این نوازنده جوان در اجرای شب گذشته خود این قطعات را اجرا کرد:۱- سونات پیانو در دی- ماژور اثر یوزف هایدن در ۲ موومان. ارکستر سمفونیک تهران شب گذشته برای نخستین بار بدون رهبر به روی صحنه رفت و قطعاتی از موسیقی کلاسیک را برای مخاطبان خود اجرا کرد. حال مشخص نیست که طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده کنسرت یکشنبه شب ارکستر سمفونیک با رهبری منوچهر صهبایی با توجه به تمام این مسائل برگزار خواهد شد یا خیر؟
تسنیمتسنیم13 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از سلسله، آیت الله بلندنظر از علما و فضلای برجسته استان لرستان دار فانی را وداع گفت. پیکر آیت‌الله محمدولی بلندنظر فردا راس ساعت ۱۴ از مصلی نماز جمعه به سمت مسجد جامع الشتر تشییع می‌شود. آیت الله بلندنظر از علما و فضلای برجسته استان لرستان در سال ۱۳۰۴ در الشتر متولد شد. در ۱۶ سالگی وارد حوزه علمیه قم و پس از آن برای ادامه تحصیل وارد حوزه علمیه نجف اشرف شد و در این شهر از محضر علمای بزرگی همچون آیت‌الله سید ابوالحسن اصفهانی، آیت‌الله سید محمود شاهرودی، آیت‌الله سید عبدالهادی شیرازی و آیت‌الله سید محسن حکیم کسب فیض کرد و پس از ۱۸ سال تحصیل و تهذیب به ایران برگشت و به درخواست آیت‌الله کمالوند به مدت یک سال امامت جماعت مسجد حوزه کمالیه و مسجد صاحب الزمان (عج) خرم‌آباد را بر عهده داشت. علی‌رغم توصیه دوستان روحانی مبنی بر اقامت در شهر مقدس قم وی برای تبلیغ دین در میان مردم شهرستان سلسله به زادگاه خود عزیمت و از سال ۱۳۳۸ به عنوان امام جماعت مسجد جامع شهر الشتر به تبلیغ دین پرداخت. انتهای پیام/۶۴۲
الفالف15 ساعت قبل
سی ان ان: صدها هزار معترض در خیابان‌های بغداد تظاهرات کردند و خواستار خروج نظامیان آمریکایی از عراق شدند. مقتدا صدر رهبر مقتدر شیعه پیشتر خواستار تظاهرات میلیونی مردم شده بود که نزدیک سفارت آمریکا در بغداد برپا شد. به دنبال ترور قاسم سلیمانی و المهندس به دست نظامیان آمریکایی در ۳ ژانویه، حضور نظامیان آمریکایی در عراق به مساله‌ای بحث برانگیز تبدیل شده است. رویترز: هزاران عراقی روز جمعه در دو تقاطع در مرکز بغداد تظاهرات کردند. این تظاهرات «جمعه استقلال» نامیده شد.

شبی که در ارکستر سمفونیک هر چیزی بود جز نواختن موسیقی/حاشیه‌ای برآمده از متن+تصاویر

9+
اصلاحات پرساصلاحات پرس16 ساعت قبل
اصلاحات پرساصلاحات پرس17 ساعت قبل
ایرنا نوشت: مقتدا صدر در پیام خود با بیان اینکه تمامی مطالباتی که امروز از سوی مردم عراق مطرح شد را پیگیری می‌کند، افزود: تا تکمیل راهکارهای سیاسی اخراج نیروهای آمریکایی هیچ یک از نیروهای مقاومت حق تعرض به نیروهای اشغالگر را ندارند. رهبر جریان صدر خاطرنشان کرد که مهمترین خواسته ملت عراق و همه جریان‌ها بسته شدن پایگاه‌های نظامی، توقف کامل پروازهای جنگی و جاسوسی ارتش آمریکا و ممنوعیت ورود و خروج نیروهای آمریکایی به خاک عراق است. مقتدی صدر همچنین از کشورهای همسایه خواسته است در صورت ماندن یا رفتن نیروهای آمریکایی از دخالت در امور داخلی عراق خودداری کنند. رهبر جریان صدر از سازمان ملل و سازمان همکاری کشورهای اسلامی نیز خواست برای اجرایی شدن مطالباتی که مردم عراق امروز در تظاهرات میلیونی خود علیه حضور نیروهای آمریکایی در این کشور سر دادند، اقدام عملی کنند. به گزارش خبرنگار ایرنا از بغداد، مردم شهرهای مختلف عراق به ویژه پایتخت از نخستین ساعت‌های صبح امروز جمعه خود را به بغداد رساندند تا در تظاهرات میلیونی علیه نیروهای اشغالگر آمریکایی شرکت کنند.
مازن آنلاینمازن آنلاین17 ساعت قبل
پیام مازند - شهرداد روحانی رهبر ارکستر سمفونیک تهران با انتشار پستی در صفحه‌ی اینستاگرام خود به اتفاقات و حاشیه‌های اخیر کنسرت شب گذشته این مجموعه، واکنش نشان دادشهرداد روحانی: عمیقا متاسفمشهرداد روحانی رهبر ارکستر سمفونیک تهران یک روز پس از اتفاقات و حاشیه‌هایی که در کنسرت شب گذشته این مجموعه دولتی رقم خورد، توضیحاتی را در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرد. در متن منتشر شده از سوی شهرداد روحانی آمده است: «مخاطبان محترم ارکستر سمفونیک تهرانبا دروداز آنچه شب گذشته در تالار وحدت و در میانه اجرای ارکستر سمفونیک تهران روی داد عمیقا متاسفم شدم. از نوازندگان محترم ارکستر سمفونیک تهران برای حمایت از مخاطبان برنامه و نیز جایگاه رهبر ارکستر سمفونیک تهران کمال تشکر را دارم. مدیر هنری و رهبر ارکستر سمفونیک تهرانشهرداد روحانی.» شهرداد روحانی متن زیر را با امضای «مدیر هنری و رهبر ارکستر سمفونیک تهران» در صفحه شخصی اینستاگرام خود منتشر کرده است. واکنش شهرداد روحانی به حواشی ارکستر سمفونیکبیشتر بدانید: جنجال ارکستر سمفونیک تهران/ فرار شهرداد روحانی از ایران! منبع: صفحه‌ی شخصی شهرداد روحانی
مهرمهر17 ساعت قبل
خبرگزاری مهر - گروه بین الملل: تظاهرات میلیونی مردم عراق که به دعوت «مقتدی صدر» و حمایت گروه‌های مختلف عراقی امروز صبح در بغداد برگزار شد در بسیاری از رسانه‌های بین‌المللی بازتاب داشت. المنارشبکه المنار لبنان گزارش داد که عراقی‌ها از مناطق و طوایف مختلف برای مشارکت در تظاهرات میلیونی اخراج نیروهای آمریکایی رهسپار بغداد شده‌اند. العهدشبکه ماهواره‌ای العهد عراق گزارش داد شیوخ عشایر، علما، سالخوردگان نیز در تظاهرات میلیونی محکومیت حضور اشغالگران آمریکایی شرکت کرده‌اند. برخی از تظاهرات کنندگان پلاکاردهایی با خود حمل می‌کردند که روی آن حضور نظامی آمریکا در عراق محکوم شده بود. در تصاویری که شبکه الجزیره مباشر پخش می‌کند، شرکت کنندگان در این تظاهرات میلیونی، پرچم آمریکا را به آتش کشیدند.
همشهریهمشهری17 ساعت قبل
او کتاب پزشکی هاریسون را آتش زده است تا به قول خودش با «طب شیمیایی» مبارزه کند. مسلم است که دادن چنین لقبی، هیچ رسمیتی نداشته و نشان دهنده هیچ مقام و منصب علمی و غیر علمی نیست. احسان رضایی نیز در خبرآنلاین نوشت: در شبکه‌های اجتماعی فیلمی دست به دست می‌شود که یکی از مدعیان ترویج طب سنتی، کتاب پزشکی هاریسون را آتش زده است تا به قول خودش با «طب شیمیایی» مبارزه کند. دوم اینکه آنچه با نام طب سنتی ایران می‌شناسیم، محصول دانش ملل مختلف از جمله طب یونانی، هندی و ایران باستان است. سوم اینکه در بسیاری از کتاب‌های طب سنتی ما هم اشتباهات فاحش هست.
ایرناایرنا17 ساعت قبل
این رسانه نوشت: مقتدی صدر روحانی قدرتمند شیعه پیش‌تر از مردم خواسته بود حضور میلیونی در تظاهرات روز جمعه داشته باشند که در نزدیک سفارت آمریکا در پایتخت عراق برگزار می‌شود. این رسانه با اشاره به نقش آمریکا در ترور سردار قاسم سلیمانی نوشت، این ترور به تنش‌ها دامن زد. بی بی سی افزود: تظاهرات کنندگان در ساعات اولیه روز جمعه در مرکز بغداد گردهم آمدند و ساعتها بعد این منطقه از جمعیت پر شد. بسیاری از آنها پرچم عراق و پلاکاردهایی در محکومیت حضور نظامی آمریکا در عراق در دست داشتند. حدود ۵ هزار سرباز آمریکا به عنوان بخشی از ائتلاف ضد داعش در عراق حضور دارند.

به انتهای لیست رسیدید

روحانی

حسن روحانی روحانی و سیاست‌مدار ایرانی، رئیس‌جمهوری فعلی جمهوری اسلامی ایران، استاد پژوهشی مرکز تحقیقات استراتژیک و همچنین نماینده مردم استان تهران در مجلس خبرگان رهبری از سال ۱۳۷۸ است. در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار حسن روحانی را می‌خوانید. ویکی‌پدیا