روح الله زم

روح الله زم

تکراتوتکراتو16 ساعت قبل
سورپرایز پنج‌شنبه آذری جهرمی چیست؟ وزیر جوان کابینه دوم روحانی گفته است که روز پنج‌شنبه مردم را سورپرایز خواهد کرد. آیا ترافیک داخلی اینترنت رایگان می‌شود؟ گزارش‌ها و شنیده‌ها حاکی است محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری ارتباطات درصدد است تا گامی دیگر در راستای توسعه شبکه اینترنت ملی بردارد. پیش از این نیز برخی سورپرایز پنج‌شنبه آذری جهرمی را رفع فیلترینگ تلگرام گمان می‌کردند؛ موضوعی که توسط شورای عالی فضای مجازی تکذیب شد. پس از آنکه رفع فیلتر تلگرام توسط روابط عمومی شورای عالی فضای مجازی تکذیب شد و سخنگوی دولت نیز قطعی اینترنت را رد کرد؛ احتمالا سورپرایز پنج‌شنبه آذری جهرمی برای مردم رایگان شدن ترافیک داخلی اینترنت باشد. از رفع فلیترینگ تلگرام و ملی شدن اینترنت گرفته تا محتمل‌ترین گزینه که رایگان شدن ترافیک اینترنت داخلی است.
آناجآناج1 روز قبل
سردار نوعی اقدم خبر داد؛ عجله نکنید، ‌ خاوری دستگیر خواهد شد/ بازگشت هزاران میلیارد به بیت‌المالسردار نوعی اقدم گفت: در روزهای آینده سندی منتشر خواهد شد که در آن رئیس قوه قضاییه در اقدامی برای اولین بار چندین هزار میلیارد به بیت المال بازخواهد گرداند. نوعی اقدم با اشاره به دستگیری روح الله زم و بازتاب آن در داخل کشور گفت: پس از دستگیری زم لشکر رسانه‌ای حامی دولت به راه انداخته شد که چرا وی را دستگیر کرده‌اید و چرا با لب تاپ و تلفن همراه دستگیرش کرده‌اید. فرمانده جبهه مقاومت با اشاره به جزئیات دستگیری زم در کشور ابراز داشت: پس از این دستگیری و اعترافات انجام شده نوبت به دانیال زاده رسید که جلو دار همه فساد‌ها در کشور بود. وی با بیان اینکه واهمه جدی میان افراد فرار کرده از کشور ایجاد شده است تاکید داشت: امروز پس از این دستگیری‌ها همه آنهایی که به هر دلیل از کشور فرار کرده‌اند در واهمه‌اند و امید همه آنهایی که قصد فرار در آینده داشتند نا امید شده است. به شما قول می‌دهم در آینده نزدیک، خاوری نیز به ایران آورده و بازداشت خواهد شد فقط نباید عجله کرد.

آمریکا چگونه با تشکیل شبکه رسانه‌ای گسترده به اعتراضات عراق جهت می‌دهد؟ + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران2 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، «استفان نبیل» یک آشوری است که بعد از سقوط صدام در سال ۲۰۰۳، عراق را به مقصد آمریکا تحت برنامه دانشجویان بین المللی ترک کرد. او دارای مدرک علوم سیاسی از دانشگاه آریزونا و نایب رئیس شورای جوانان آشوری_آمریکایی است. این قسمتی از اطلاعاتی است که نبیل از خودش منتشر کرده است. اما به راستی «استفان نبیل» کیست؟ در ادامه با نسخه عراقی روح الله زم که توسط سازمان سیا برای مطلع شدن از جنگ داعش استخدام شده بود بیشتر آشنا می‌شوید. بیشتر بخوانید: سفارت آمریکا پول‌های هنگفتی به اهالی رسانه می‌پردازد/ از ایران به جز خیر به ما نرسیده است + فیلمانتهای پیام/
فراروفرارو2 روز قبل
از صبح سه شنبه برخی منابع از احتمال رفع فیلتر تلگرام خبر دادند، وقتی که تکذیب شد گمانه زنی‌های تازه‌ای مطرح گردید. از صبح سه شنبه برخی منابع از احتمال رفع فیلتر تلگرام خبر دادند، وقتی که تکذیب شد گمانه زنی‌های تازه‌ای مطرح گردید. یک مقام آگاه در وزارت ارتباطات به روزنامه شهروند گفت: «سورپرایز وزیر، اینترنت ملی نیست و اصولا نگرانی در این‌باره وجود ندارد.» مقام آگاه افزود: "چیزی به نام اینترنت ملی نداریم و آن چه از آن با نام اینترنت ملی یاد می‌شود، «شبکه ملی اطلاعات» است که آن هم قرار نیست دسترسی کاربران ایرانی را به شبکه جهانی اینترنت قطع کند. محمد جواد آذری جهرمی که از فعالترین وزرای دولت به حساب می‌آید هر چند وقت یکبار سورپرایزی برای مردم دارد.

با نسخه عراقی روح الله زم آشنا شوید!

مهرمهر2 روز قبل
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 هفته قبل
طرفداریطرفداری2 هفته قبل
امروز خبری درز پیدا کرد که روحانی با به کار گرفتن یه سری مزدور و مایمال باعث و بانی اغتشاشات و آتش زدن همزمان بانک‌ها در چندین شهر و مراکز عمومی و خصوصی بودند که این اتفاقات بعد از زندانی شدن برادرش و روح الله زم و یکسری از افراد کابین حسن روحانی که روح زم را ساپورتش میکردند اتفاق افتاد که با مصاحبه‌های عجیب اش مثل: «من خودم هم صبح که بلند شدم فهمیدم بنزین گران شده، یا ما با دستورات رهبری کار میکنیم» در حالی که همه ملت میدانند هیچ یک حقیقت ندارد؛ در جدیدترین اتهام هم یکی از مشاوران ملی ایالات متحده در کتابی که منتشر کرده مدعی این شده که «این فرد تبعه‌ی اسکاتلند» با اسرائیل زد و بند داشته»، خواست آنها این بود که مسئول گرانی بنزین، و مشکلات اقتصادی را رهبر جلوه دهد و فرای رو به جلو انجام دهند و اگر هم رهبر به قانونی که آنها اعلام کردند سه قوه تصویب کردند اعتراض داشت، اعلام کنند چیزی که سه قوه تصویب کند قانون جامعه است و رهبر از آن سرپیچی کرده؛ و اینگونه مردم با دولت و مشخصا آن فرد خائن کاری نداشته باشند، که مشخصا تا حدودی موفق هم شده‌اند، شاه کار‌های حسن همیشه افزایش‌های لحظه‌ای قیمت‌ها بوده که به فقط به مردم و اقتصاد کشور ضرر میزند، #دروغ_های_بنفش#خائن_بنفش
خانه ملتخانه ملت2 هفته قبل
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از ملت بیدار و بصیر ایران اسلامی بابت حمایت قاطع از رهبری، نظام اسلامی و کشور عزیرمان در مقابل اشرار، منافقان، مستکبران و سلطنت طلب‌ها در روزهای اخیر سپاسگزارم، خاضعانه سر تعظیم در مقابل مردمان انقلابی و ولایتمدار استان اصفهان به خصوص همشهریان با بصیرتم در شهرستان فلاورجان فرود می‌آورم. همچنین از مردم شهید پرور قهدیجان که علی رغم بی مهری مسئولان، بصیرت انقلابی خود را به وضوح نشان داده و توطئه دشمنان کینه توز اسلام و انقلاب را در نطفه خفته کردند قدردانی می‌کنم. این نماینده مردم در مجلس دهم با انتقاد از عملکرد مجلس گفت: مجلس به عنوان خانه ملت در جریان بنزین نشان داد که دیگر در راس امور نیست، چرا بعد از دو هفته از افزایش شدید هزینه زندگی موکلان مان رئیس جمهور را به مجلس فرا نخوانده‌ایم، به راستی بعضی‌ها مجلس را با شرکت سهامی اشتباه گرفته‌اند، آقایان و خانم‌ها این جا شرکت سهامی نیست، این جا خانه ملت است، سندش به نام مردم است، بی خود این سند را بین خود و حامیان زر و زورتان دست به دست نکنید. وی ادامه داد: سند مجلس به نام مردم است. در پیشگاه خداوند سوگند می‌خورم که در طول سه دوره خدمتم هیچ رایی را به توصیه و سفارش حزب، گروه و شخص خاصی نداده‌ام و در تصمیم گیری‌ها تنها مردم ولایتمدار نظام و منافع شان مدنظرم بوده است.
ایسناایسنا2 هفته قبل
سخنگوی سپاه پاسداران گفت: متاسفانه از جناح‌های مختلف داخلی به تور شبکه آمدنیوز افتاده‌اند که همه شناسایی شده و به مرور اعلام خواهد شد. به گزارش ایسنا، سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف درباره آخرین وضعیت پرونده «روح الله زم» گفت: بخش عمده‌ای از ارتباطات او کشف شده و با عرض معذرت باید بگویم از طیف‌های مختلف در تور رسانه‌ای او واقع شده بودند. بعضی از آنها برای فضاسازی علیه جریانات داخلی علیه هم بوده که به ایشان گزارشاتی می‌دادند. سرجمع آن این بود که این سایت را به یک مرجعی تبدیل کند، برای هر خبری که علیه جمهوری اسلامی یک فضای رسانه‌ای را هیجان سازی و تولید کند. وی تاکید کرد: نکته حائز اهمیت این است، مرجعیت تجمیع فضاسازی و بهانه دادن به دست رسانه‌ها با دستگیری و شبکه ایشان منهدم شده است؛ قطعا آنچه که افکار عمومی بدنبالش است، اسامی مرتبطین است که اهمیت درجه دوم دارد که به مرور زمان اعلام می‌شود. انتهای پیام
صدا و سیماصدا و سیما2 هفته قبل
او افزود: ترامپ این برآورد را به صورت صریح به رهبران برخی کشور‌های اروپایی اعلام و آنان را از تداوم گفتگو با ایران بر حذر داشته بود. اصلاح قیمت بنزین که اتخاذ تصمیم در مورد آن اجتناب ناپذیر و انجامش قابل پیش بینی بود بهانه لازم را برای آغاز جنگ احزاب علیه ملت ایران به بهانه «حق اعتراض» فراهم کرد. جذب، آموزش و سازماندهی شبکه داخلی و توسعه آن به کانون‌های مستعد اعتراض در سراسر کشور برای تشکیل هسته‌های اولیه خیزش اجتماعی و هماهنگی اعتراض‌های وسیع علیه حاکمیت گام بعدی برنامه ریزی صورت گرفته بود. در این چارچوب برنامه حمله به مراکز نظامی و انتظامی با دو هدف افزایش قربانیان و به دست آوردن سلاح دنبال شد. یکی از موضوعات مهمی که لازم است در بررسی بحران اخیر به آن توجه شود نقش و کارکرد اینترنت است.
فراروفرارو2 هفته قبل
مهناز افشار در کنار دو خواننده لس آنجلسیفرارو- انتشار ویدئویی از حضور مهناز افشار در پرشین گات‌ تلنت، شائبه حضور مهناز افشار بازیگر شناخته شده سینما و تلویزیون را در این برنامه استعدادیابی به عنوان داور تقویت کرده است. انتشاراز حضور مهناز افشار در پرشین گات‌ تلنت، شائبه حضور مهناز افشار بازیگر شناخته شده سینما و تلویزیون را در این برنامه استعدادیابی به عنوان داور تقویت کرده است. به گزارش فرارو، درتیزر منتشر شده از برنامه «پرشین گات‌تلنت» شبکه «ام بی سی فارسی»، مهناز افشار در کنار دو خواننده لس آنجلسی قرار دارد. برخی کاربران توئیتر در این باره از مهناز افشار سوال پرسیده‌اند که او هم پاسخی نداده است. چندی پیش در جریان اکران فیلم سینمایی قسم ساخته محسن تنابنده حواشی زیادی برای مهناز افشار به وجود آمد.
برنابرنا2 هفته قبل
بیانیه با تاکید بر اینکه بغداد پایتخت عراق است و نه اربیل، توجیه دولت عراق در خصوص برنامه سفر معاون رییس جمهوری آمریکا به عراق که تنها به پایگاه نظامی «عین الاسد» در استان الانبار و اربیل منحصر شده، غیر قابل قبول خوانده است. ائتلاف النصر افزوده است که مسائل حاکمیت ملی، مایملک شخص خاصی نیست که از آن چشم بپوشد و بهتر این بود که اگر قرار نیست شئونات حاکمیت ملی رعایت شود، سفر لغو می‌شد. مایک پنس معاون رییس جمهوری آمریکا امروز شنبه برای مشارکت در جشن شکرگذاری با حضور سربازان آمریکایی در پایگاه عین الاسد در استان الانبار، وارد عراق شد. او فقط به تماس تلفنی پروتکلی با نخست وزیر عراق اکتفا کرد و سپس راهی اربیل شد و توسط مقامات اقلیم کردستان عراق مورد استقبال رسمی قرار گرفت. برخی رسانه‌های عراق، شیوه برخورد پنس در این سفر به عراق را با مقامات بغداد مشابه سفر قبلی دونالد ترامپ در اواخر ۲۰۱۸ در جریان بازدید از پایگاه «عین الاسد» دانستند که جنجال سیاسی زیادی را در عراق به دنبال داشت.
خبر فوریخبر فوری2 هفته قبل
اعتراضات مردم به افزایش گرانی بنزین، خسارت‌های وارد شده به کشور، مطالبات مردم از موضوعاتی بود که در تریبون نمازجمعه این هفته شهرستان‌ها به آن پرداخته شده بود. مسئولان مشکلات مردم را حل کنندحجت الاسلام سید مهدی قریشی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ارومیه با بیان اینکه دشمنان می‌خواهند امنیت کشور را خدشه دار کنند، گفت: باید در مقابل دشمنان خود را در هر زمینه آماده کنیم. مردم نارضایتی خود را قانونمند اعلام کنند چرا که برهمه فرض است از قانون تبعیت کنند. جرم و جنایت منافقان در این چند روز، از سال ۸۸ بیشتر بودآیت‌الله رسول فلاحتی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه در مصلی امام خمینی (ره) رشت گفت: امروز ما مفتخر هستیم در جامعه‌ای که اکثر مردم آن بسیجی فکر و عمل می‌کنند زندگی می‌کنیم. وی تخریب و آتش زدن قرآن و حوزه علمیه در این روزها را بیشتر از سال ۸۸ دانست و گفت: جرم و جنایت منافقان، سلطنت‌طلبان و عده قلیلی فریب خورده و جوگیر در تخریب‌های این چند روزه کشور از سال ۸۸ بیشتر بود و دشمنان در این چند روز بیشتر از چند ماه سال ۸۸ به کشور ضرر زدند.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 هفته قبل
مسئولان مشکلات مردم را حل کنندحجت الاسلام سید مهدی قریشی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ارومیه با بیان اینکه دشمنان می‌خواهند امنیت کشور را خدشه دار کنند، گفت: باید در مقابل دشمنان خود را در هر زمینه آماده کنیم. مردم نارضایتی خود را قانونمند اعلام کنند چرا که برهمه فرض است از قانون تبعیت کنند. با افراد خاطی برخورد شودماموستا عبدالرحمن خدایی، ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه سنندج که در مسجد جامع این شهر اقامه شد، گفت: حمایت و پشتوانه مردمی مهمترین رمز اقتدار و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به شمار می‌رود. فردا شنبه راهپیمایی مردمی در محکومیت این اعمال خرابکارانه برگزار خواهد شد و مردم ولایت‌مدار کردستان فردا در مسیرهای راهپیمایی بار دیگر با ارزش‌های انقلاب تجدید بیعت می‌کنند. جرم و جنایت منافقان در این چند روز، از سال ۸۸ بیشتر بودآیت‌الله رسول فلاحتی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه در مصلی امام خمینی (ره) رشت گفت: امروز ما مفتخر هستیم در جامعه‌ای که اکثر مردم آن بسیجی فکر و عمل می‌کنند زندگی می‌کنیم.
مهرمهر2 هفته قبل
وی با اشاره به گرامیداشت هفته بسیج گفت: این هفته را به تمام بسیجیان تبریک می‌گوییم. هم اکنون ۴۰ سال از عمر این شجره طیبه می‌گذرد و سال به سال نیز تنومندتر و باشکوه‌تر می‌شود. وی با تاکید بر اینکه مردم از مطالبات بر حق خود دست نخواهند کشید گفت: مردم منتظرند جعبه سیاه اطلاعات روح الله زم باز و پرونده اقتصادی برخی حضرات نیز علنی شود. مردم انتظار دارند سوءاستفاده کنندگان اقتصادی به مجازات خود برسند، لذا باید بگوییم که ما هرگز از مطالبات بر حق خودمان دست نمی‌کشیم و کسی که با وعده و شعارهایی از مردم رای گرفته حق فرافکنی نداشته و باید پاسخگوی وعده‌های خود باشند. محمودی بیان داشت: از دستگاه‌های قضایی می‌خواهیم با قاطعیت و سرعت اشرار معاند را به سزای اعمال ننگین خودشان برساند چرا که خسارت‌های وارد شده به آبروی کشور و دین و دنیای مردم قابل جبران نیست.
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
اعتراضات مردم به افزایش گرانی بنزین، خسارت‌های وارد شده به کشور، مطالبات مردم از موضوعاتی بود که در تریبون نمازجمعه این هفته شهرستان‌ها به آن پرداخته شده بود. خبرآنلاین: اعتراضات مردم به افزایش گرانی بنزین، خسارت‌های وارد شده به کشور، مطالبات مردم از موضوعاتی بود که در تریبون نمازجمعه این هفته شهرستان‌ها به آن پرداخته شده بود. مسئولان مشکلات مردم را حل کنندحجت الاسلام سید مهدی قریشی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ارومیه با بیان اینکه دشمنان می‌خواهند امنیت کشور را خدشه دار کنند، گفت: باید در مقابل دشمنان خود را در هر زمینه آماده کنیم. با افراد خاطی برخورد شودماموستا عبدالرحمن خدایی، ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه سنندج که در مسجد جامع این شهر اقامه شد، گفت: حمایت و پشتوانه مردمی مهمترین رمز اقتدار و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به شمار می‌رود. جرم و جنایت منافقان در این چند روز، از سال ۸۸ بیشتر بودآیت‌الله رسول فلاحتی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه در مصلی امام خمینی (ره) رشت گفت: امروز ما مفتخر هستیم در جامعه‌ای که اکثر مردم آن بسیجی فکر و عمل می‌کنند زندگی می‌کنیم.

عوض کردن جای اشرار و مردم

صدا و سیماصدا و سیما2 هفته قبل
در این هسته‌ها عمدتا برخی زنان و دختران نقش محوری را دارند برای تحریک افکار عمومی نیز از واژه «غیرت» استفاده می‌شود. در آشوب‌های شنبه و یکشنبه خشونت رمز عملیات بود؛ خشونت‌های بسیار بالا و تخریب اموال عمومی. اکنون رسانه‌های بیگانه که در ماجرای آشوب‌ها و اغتشاشات به آخر خط رسیده‌اند و شکست طراحی دو ساله را جلوی چشمان خود می‌بینند همچنان تلاش دارند آموزش آشوب و خشونت بدهند. در طراحی آشوب‌های شنبه و یکشنبه استفاده از سلاح گرم و کشتن مردم در دستور کار جدی طراحان بوده است. اکنون آمریکایی‌ها و رسانه‌های آن‌ها بعد از شکست در این طراحی وارد مرحله جدیدی شده‌اند تا جای اشرار و مردم را عوض کنند و جلاد را به جای مظلوم بنشانند، اما این بار نیز به جایی نخواهند رسید.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 هفته قبل
سردار رمضان شریف در حاشیه برگزاری یادواره ۱۶۶ شهید شهرستان مرزی بندر آستارا در جمع خبرنگارانمسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خصوص آخرین وضعیت روح اله زم و هم دستان کانال معاند «آمد نیوز»، توضیح داد: در این پرونده تلاش ویژه‌ای شده است و هم دستان وی در داخل و خارج کشور چه آگاهانه، یا از سر رقابت‌های سیاسی و یا عنصر ضد انقلابی که در سیستم ارتباطی با وی بودند، بخش عمده‌ای شناسایی شدند و به مرور دستگیر و برای آنها پرونده تشکیل می‌شود. وی از ورود همه جانبه سیستم قضایی کشور در این پرونده سخن گفت و افزود: این لطف خداوند است که پیش از این جریانات این شبکه منهدم شد، زیرا یک ظرفیت ایجاد کرده بود که بیش از این می‌توانستند از آن بهره مند شوند.
فردا نیوزفردا نیوز3 هفته قبل
خبرگزاری ایسنا: سردار رمضان شریف در حاشیه برگزاری یادواره ۱۶۶ شهید شهرستان مرزی بندر آستارا در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: همواره دشمنان مردم ایران به دنبال فرصت‌هایی هستند که انتقام ناکامی‌ها و شکست‌های خود را از استقامت، پایمردی و پیشرفت ملت ما بگیرند. وی با بیان اینکه طبیعی است که ما همیشه منتظر رفتار‌های خارج از قواعد و مقررات مدنی از طرف دشمنان باشیم، ادامه داد: ما در چهل سال گذشته هم شاهد این رفتار‌ها بودیم که از دشمنان ثابت رخ داده است. وی با تأکید بر اینکه آن‌ها سبب می‌شوند تا اعتراضات مدنی مردم از مسیر خارج شود، اظهار کرد: به گفته مسئولان مربوطه، مدیریت مصرف سوخت، روند اصلاح اقتصادی است، ولی از این طریق باز یک فرصت ایجاد شد تا شاهد اینگونه رفتار‌ها باشیم. شناسایی هم دستان روح الله زممسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بخش پایانی سخنان خود در خصوص آخرین وضعیت روح اله زم و هم دستان کانال معاند «آمد نیوز»، توضیح داد: در این پرونده تلاش ویژه‌ای شده است و هم دستان وی در داخل و خارج کشور چه آگاهانه، یا از سر رقابت‌های سیاسی و یا عنصر ضد انقلابی که در سیستم ارتباطی با وی بودند، بخش عمده‌ای شناسایی شدند و به مرور دستگیر و برای آن‌ها پرونده تشکیل می‌شود. وی از ورود همه جانبه سیستم قضایی کشور در این پرونده سخن گفت و افزود: این لطف خداوند است که پیش از این جریانات این شبکه منهدم شد، زیرا یک ظرفیت ایجاد کرده بود که بیش از این می‌توانستند از آن بهره‌مند شوند.
فراروفرارو3 هفته قبل
فرارو- پس از بازداشت روح الله زم، محمد حسین رستمی به عنوان اولین همکار داخلی آمدنیوز معرفی شد. حالا هم نوبت به عبدالرضا داوری از یاران احمدی نژاد رسید تا به عنوان دومین همکار داخلی روح الله زم بازداشت شود. اما تاکنون جزئیاتی از نحوه ارتباط عبدالرضا داوری با روح الله زم و آمد نیوز منتشرنشده است. عبدالرضا داوری کیست؟ داوری ۴۶ ساله، متولد فروردین ۱۳۵۲ در تهران است. البته در آن زمان کمتر اظهار نظر می‌کرد، اما پس از پایان ریاست جمهوری احمدی نژاد، حاشیه‌های بسیاری داشت.

واکنش سخنگوی قوه قضائیه به پرونده‌های مهم اقتصادی و امنیتی + فیلم

رکنارکنا3 هفته قبل
سخنگوی قوه قضائیه بیان داشت: این تحسین‌ها خصوصا در موضوعات حقوق کودک و لایحه صیانت از حقوق بانوان که قوه قضائیه به مجلس و دولت داده بوده است. برای اجرای سهمیه بندی باید تمهیداتی اندیشیده می‌شدسخنگوی قوه قضائیه در مورد تصمیم رئیس قوه قضائیه در بحث سهمیه بندی بنزین گفت: نظر رئیس قوه قضائیه همان است که در بیانیه ۵بندی گفته شد. سخنگوی قوه قضائیه تصریح کرد: الان نیازمند وحدت در جهت تأمین امنیت مردم هستیم و کوتاهی نمی‌کنیم. سخنگوی قوه قضائیه گفت: کسانی که متولی کنترل بازار هستند اگر در انجام وطیفه خود کوتاهی کنند به سراغشان می‌رویم. برخورد با فساد وظیفه قوه قضائیه استاسماعیلی در مورد رویکرد مقابله با فساد در قوه قضائیه گفت: برخورد با مفسدان وظیفه ما است و دچار حاشیه و فضاسازی نخواهیم شد و میدان را خالی نمی‌کنیم.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 هفته قبل
خبرگزاری میزان- نماینده مردم ماهشهر، هندیجان و امیدیه گفت: سامانه ثبت اموال کمک می‌کند که یک خط کشی بین مسئولان سالم و ناسالم قرار گیرد. به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، علی گلمرادی، نماینده مجلس به سامانه ثبت اموال و دارایی مسئولان اشاره کرد و گفت: راه اندازی سامانه ثبت اموال مسئولان اقدام درستی است و همه نمایندگان هم از این سامانه به خوبی استقبال کردند. وی افزود: راه اندازی سامانه ثبت اموال یکی از مولفه‌های اساسی در بحث شفافیت است، در واقع نگرانی‌هایی در حال حاضر بین عوام وجود دارد که مسئولان نسبت به امانت و بیت‌المالی که در اختیار آن‌ها قرار گرفته گستاخی و خیانت می‌کنند که البته چنین مساله‌ای هم گاهی وجود دارد. نماینده مردم ماهشهر، هندیجان و امیدیه به تاثیرگذاری سامانه ثبت اموال مسئولان اشاره و اظهار کرد: این سامانه نقش بازدارندگی دارد؛ چرا که اگر مسئولی خدایی ناکرده فکر دستبرد به اموال مردم در فکرش باشد دیگر نمی‌تواند این کار را انجام دهد. منبع: خانه ملتانتهای پیام/خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسان‌های منتشر می‌شود.
مهرمهر3 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر غلامحسین اسماعیلی در چهاردهمین نشست خبری خود با خبرنگاران در رابطه با آخرین وضعیت پرونده روح الله زم گفت: مستندات بسیار خوبی به دست آمده و خود فرد هم توضیحات مفیدی ارایه داده است. وی افزود: از آثار این دستگیری همین که خیلی از جعلیات و اخباری که در حوادث مشابه حوادث اخیر منتشر می‌شد فروکش کرد. اسماعیلی در رابطه با آخرین وضعیت پرونده مدیر عامل اسبق پرسپولیس و محکومیت به یک سال حبس گفت: این فرد پرونده‌های مختلفی دارد. سخنگوی قوه قضاییه افزود: چهار محکومیت برای این فرد مطرح است و این محکومیت‌ها با آنچه مطرح شده سازگار نیست.

آیا ماجرای آتش زدن پمپ‌های بنزین بعد از سهمیه بندی سوخت حقیقت دارد؟ + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران3 هفته قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، بسته خبری داغ‌های مجازی به سوژه‌های مختلف و موضوعات متنوعی از جمله سهمیه بندی سوخت پرداخته است. بیشتر بخوانید: واکنش کاربران فضای مجازی به دستگیری روح الله زم + فیلمانتهای پیام/
مهرمهر3 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسن اسکندری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر بویین میاندشت با بیان اینکه تشکیل انقلاب اسلامی الگو گرفته از سیره و روش پیامبر (ص) و ائمه اطهار (ع) است، اظهار داشت: اعمال خالص مسیر تقوا را برای انسان هموار می‌سازد. وی گفت: در نظام اسلامی به همان میزان که افراد برای پایداری انقلاب تلاش می‌کنند به همان میزان برای انقلاب درونی و کسب فضائل اخلاقی نیز باید تلاش کنند. مردم با مسئولان در مسیر تحقق عدالت همراه هستندوی با بیان اینکه مردم با مسئولانی همراه هستند که برای حرکت انقلاب در مسیر عدل و عدالت تلاش می‌کنند، گفت: در برخورد با مفسدان اقتصادی قوه قضاییه همانگونه که با دلیری ایستادگی کرده است باید محاکمه آن‌ها نیز بدون ملاحظه کاری انجام شود. حجت الاسلام اسکندری تصریح کرد: شخصی که روحیه مبارزه و مقاومت دارد همواره می‌تواند تشکیلاتی ایجاد کند که باعث کادر سازی افراد صالح شود همانگونه که ائمه اطهار (ع) روحیه مبارزه و عدالت خواهی داشتند. وی با بیان اینکه مسئول فرهنگی به اندازه وسع خود برای ارتقای فرهنگ اسلامی و افزایش فرهنگ کتابخوانی در جامعه تلاش کنند، گفت: اندیشمندان برای افزایش فرد کتابخوان در جامعه تلاش کنند چرا که فرهنگ کتابخوانی هنوز به خوبی در کشور ترویج نشده است.
ایلناایلنا4 هفته قبل
رئیس دفتر رئیس‌جمهور تاکید کرد: کسانی که می‌گویند همکاران روح الله زم در دولت هستند قصدشان فرار رو به جلو است. رئیس دفتر رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: در حال حاضر افرادی که اسم‌شان به عنوان همکاران زم درآمده است از خودشان هستند. وی تاکید کرد: خوشبختانه دولت، دولتی پاک و شفاف است و معتقدم قصدشان از درست کردن چنین شایعاتی این است که اسم‌شان با افراد دیگر قاطی شود. واعظی خاطر نشان کرد: از مدعی العموم می‌خواهیم با کسانی که اتهام می‌زنند، برخورد کند که بر چه سند و مدارکی این حرف‌ها می‌زنند. هرچیزی که آن‌ها مطرح کردند ما بررسی کردیم هیچ چیزی به دست نیاوردیم و سخنگوی قوه قضائیه هم این را تائید کرد.
صدا و سیماصدا و سیما4 هفته قبل
به گزارش به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ وحدت موضوع برنامه بحث روز گروه سیاسی رادیو ایران بود که با حضور حجت الاسلام المسلمین سید ناصر محمدیان، معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی و حجت الاسلام حسین طیبی فر، جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران به آن پرداخته شد. جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران نگاه جمهوری اسلامی به وحدت را راهبردی دانست و افزود: امروز جمهوری اسلامی به وحدت نگاه مثبت استراتژیک دارد به خاطر این که دنیای اسلام اسیر قدرت‌هایی شده است که این قدرت‌ها از اساس خواهان وجود مکتبی به نام مکتب اسلام نیستند، از این رو جز با وحدت نمی‌توان به مصاف این دشمنان رفت. جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه در بخش دیگری از سخنانش رخداد‌های اخیر در عراق را تفرقه افکنی نوین نامید. معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی نیز در این برنامه تاکید کرد: جنگ امروز جنگ فرهنگی و رسانه‌ای است. معاون فرهنگی سازمان تبلیغات در پایان تاکید کرد: سازمان تبلیغات اسلامی در حوزه‌هایی مانند نشست‌های مشترکی نخبگانی با علمای اهل سنت، حوزه تولیدات ادبی و هنری و حوزه‌های عمومی همچون برگزاری جشنواره‌های قرآنی به دنبال تحکیم و ترویج هرچه بیشتر فرهنگ وحدت میان مسلمانان است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 هفته قبل
دانیال‌زاده از طریق اسناد و مدارک بنگاه‌های اقتصادی خود و با ارائه وثایق ناکافی توانسته بود میلیاردها تومان تسهیلات ارزی و ریالی از شبکه‌ بانکی کشور دریافت کند. بخشی از تسهیلاتی که دانیال زاده گرفته و ارزی که دانیال زاده از کشور خارج کرده بود تبدیل به اموال و املاک زیادی در داخل و خارج از کشور از جمله شرکت گلد فیرو در امارات و شرکت LCS، در هامبورگ آلمان شد. دانیال زاده مالک یکی از مجلل و مجهزترین برج‌های ایران در تهران به نام برج روما رزیدنت است و خود وی نیز در یک آپارتمان‌ دوبلکس به متراز ۱۴۰۰ متر مربع ساکن است. در ابتدای مهرماه امسال بود که خبرهایی درخصوص فراری شدن رسول دانیال زاده از کشور گوش به گوش می‌شد. همین امر فرار رسول دانیال زاده را قطعی کرده و باعث شد موضوع فرار وی صحت پیدا کند.
فارسفارس4 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، هجدهمین شب طنز انقلاب اسلامی همراه با اجرای برنامه‌هایی از قبیل شعر و نثرخوانی، استندآپ کمدی، پخش کلیپ طنز و اجرای موسیقی از سوی باشگاه طنز و کاریکاتور انقلاب اسلامی برگزار می‌شود. این برنامه که هر ماه با شعار «ماهی یکبار از ته دل بخندید» به همت طنزپردازان جوان و انقلابی برگزار می‌شود با موضوع دستگیری روح الله زم و مسائل روز کشور و همراه با اجرای موسیقی «مرگ بر …» و سرود فیلم «منطقه پرواز ممنوع» خواهد بود. هجدهمین شب طنز انقلاب اسلامی فردا چهارشنبه ۲۲ آبان ماه از ساعت ۱۸ تا ۲۰ در سالن همایش‌های ساختمان مرکزی سازمان تبلیغات اسلامی به نشانی تهران، ضلع جنوب شرقی میدان فلسطین، خیابان طالقانی، ساختمان مرکزی سازمان تبلیغات اسلامی از سوی باشگاه طنز و کاریکاتور انقلاب اسلامی برگزار می‌شود و حضور برای همه علاقه‌مندان آزاد و رایگان است. انتهای پیام/
خبرآنلاینخبرآنلاین4 هفته قبل
ذوالنوری؛ پرچم دار جریان دلواپس در پارلمانپایداری‌ها این روزها با توزیع شبنامه در مجلس علیه رئیس جمهور فضا را بهم ریخته‌اند. وقتی نماینده پایداری‌ها در هیات رئیسه مجلس میدان دار می‌شوداین رشته سردراز دارد. لشکر سایبری تندروها با ساختن هشتگ #آقازاده_ماساژور توپخانه خود را علیه این نماینده مجلس به راه انداختند. "؛ نکته جالب این جاست که این ادعاها از سوی اشخاصی در فضای مجازی مطرح شد که بارها بر غیر قابل اعتماد بودن فضای مجازی و اتفاقا بر لزوم فیلترینگ گسترده تاکید دارند. در همین زمینه مجتبی آقاتهرانی دبیر کل جبهه پایداری طی روزهای اخیر در سخنانی تاکید کرده که فضای مجازی در دست یک سری افراد شارلاتان و حقه باز افتاده است.

به انتهای لیست رسیدید