روزنامه‌های کشور

روزنامه‌های کشور

خبر فوریخبر فوری3 ماه قبل
وزیر ارتباطات به تیتر یکی از روزنامه‌های مرتبط با صدا و سیما واکنش نشان داد و گفت «بدهکار هم شدیم». این روزنامه تیتر زده بود: «وزیر ارتباطات همچنان از زیر بار مسئولیت شرکت‌های خدمات ارزش افزوده و یو اس اس دی شانه خاله می‌کند: چالش ستاره - مربع‌ها برای وزیر جوان». ماجرا به زمانی بر می‌گردد که در نظرسنجی صدا و سیما برای انتخاب محبوبترین برنامه سال ۹۷ شائبه دستکاری در آرای مردم ایجاد شد که در این نظرسنجی طی چند ساعت برنامه «برنده باش» گوی سبقت را از برنامه «نود» گرفت. وزیر ارتباطات که پیگیر این ماجرا بود طی گزارش در توئیتر دستکاری نظرات مردم در این مسابقه نظرسنجی را تأیید کرد. وی همچنین گفته بود که شرکت‌های خدمات ارزش افزوده و یو اس اس دی مجوز وزارت ارتباطات را ندارند و بر اساس قانون تجارت عمل می‌کنند و به این صورت صدا و سیما نباید آنها را تبلیغ کند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
به گزارش مشرق، با تصمیم اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان، پس از کناره‌گیری کیومرث بیات از مالکیت باشگاه سپیدرود، سهام این باشگاه از طریق مزایده به فروش گذاشته خواهد شد. از همین رو قرار است آگهی مزایده باشگاه سپیدرود طی روزهای آینده در روزنامه‌های کشور به چاپ برسد و سپس مراحل فروش این باشگاه به طور قانونی طی شود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 ماه قبل
به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، روزنامه صبح نو امروز ۱۷ بهمن به مناسبت فرارسیدن دهه فجر صفحه نخست روزنامه را متفاوت در مقایسه با دیگر روزنامه‌های کشور منتشر کرده است که به این شرح است: انتهای پیام/خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 ماه قبل
ضرورت اطلاع رسانی عالمانه، حرفه‌ای و قابل اعتماد اتفاقا در روزهای تعطیلات نوروز بیشتر از روزهای عادی سال است. چرا که رخوت نسبی و تعطیلی یا نیمه تعطیلی منابع رسمی تولید خبر، فضا را برای نقش آفرینی شبه رسانه‌ها و منابع غیررسمی مستعد می‌کند. در چنین شرایطی انتشار روزنامه شهروند در تعطیلات نوررز را باید به فال نیک گرفت. امیدوارم سنت انتشار روزنامه شهروند در تعطیلات نوروز در سالهای آتی هم ادامه یابد و سایر روزنامه‌های کشور هم به این رسم میمون بپیوندند. *روزنامه نگار۴۲۴۲
ایسناایسنا1 ماه قبل
رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز با بیان اینکه بهمن کشاورز جایگاه اجتماعی بسیار بالایی داشت، گفت: اگر بتوانیم همچون ایشان کارنامه مدنی خوبی ارائه دهیم نهاد مدنی وکالت را حفظ می‌کنیم. وی بیان کرد: ایشان نمی‌ترسید و هیچ گاه از کلمات و خطوطی استفاده نمی‌کرد که به نهاد وکالت لطمه بزند. خبر فوت ایشان تیتر اول فردای روزنامه‌های کشور بود که نشان می‌دهد جایگاه اجتماعی بسیار بالایی داشت. اگر بتوانیم همچون ایشان کارنامه مدنی خوبی ارائه دهیم نهاد مدنی وکالت را حفظ می‌کنیم. جامعه وکالت استعداد رویش دارد و می‌تواند در این مسیر موفق باشد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، رمزگشایی از ایستادگی ۴۰ ساله، سازوکار مالی پوچ اروپا، برجام کار کی‌روش بود، ترکیب تیم ملی کار ظریف، دبه اروپایی، تبدیل مبادلات تجاری اروپایی به فرصت؟، افزایش ضریب جینی با نگاه به خارج و برگزیده‌ای از تیتر سرمقاله‌ها و یادداشت‌های امروز روزنامه‌های کشور است که در ادامه می‌خوایند. تا همینجای کار نیز ایران ۷ ماه بیش از اولتیماتوم ۲ ماهه اولیه صبر کرده است. مشکلات بانکی، پولی و مالی کشور حل شود. بجای یک اتاق پایاپا در این سازوکار در حقیقت تهاتر در دو اتاق ایرانی و اروپایی انجام می‌گیرد. نوعی قرارداد مبادله (Barter Arrangement) است که خارج از سیستم مالی جهانی تحت سلطه آمریکا، عمل می‌کند و ۴.
ایرناایرنا3 ماه قبل
رئیس خانه مطبوعات کشور اضافه کرد: در دولت گذشته با دادگاهی کردن، روزنامه‌ها تعطیل می‌شدند و در این دولت به دلیل مشکلات اقتصادی روزنامه‌ها در آستانه تعطیلی هستند. کواکبیان تصریح کرد: برای بودجه سال آینده برای رفع مشکلات مطبوعات کشور تلاش زیادی شد که امیدواریم‌ با پیگیری‌ها وضعیت مشکلات روزنامه‌های کشور کاهش یابد. وی خاطرنشان کرد: زبان مردم بودن و ارتقای فرهنگ سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در استان سمنان از اهداف اساسی روزنامه پیام در دهه‌های گذشته بوده است. کواکبیان ادامه داد: روزنامه پیام از جمله روزنامه‌های محلی سرشناس به گفته کارشناسان است و این روزنامه با وجود مشکلات فراوان سرپا ایستاده است. روزنامه پیام سمنان به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی مصطفی کواکبیان که در شمارگان ۱۵ هزار نسخه منتشر می‌شود سابقه‌ای ۲۷ ساله دارد.
ایرناایرنا3 ماه قبل
رئیس خانه مطبوعات کشور اضافه کرد: در دولت گذشته با دادگاهی کردن، روزنامه‌ها تعطیل می‌شدند و در این دولت به دلیل مشکلات اقتصادی روزنامه‌ها در آستانه تعطیلی هستند. کواکبیان تصریح کرد: برای بودجه سال آینده برای رفع مشکلات مطبوعات کشور تلاش زیادی شد که امیدواریم‌ با پیگیری‌ها وضعیت مشکلات روزنامه‌های کشور کاهش یابد. وی خاطرنشان کرد: زبان مردم بودن و ارتقای فرهنگ سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در استان سمنان از اهداف اساسی روزنامه پیام در دهه‌های گذشته بوده است. کواکبیان ادامه داد: روزنامه پیام از جمله روزنامه‌های محلی سرشناس به گفته کارشناسان است و این روزنامه با وجود مشکلات فراوان سرپا ایستاده است. روزنامه پیام سمنان به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی مصطفی کواکبیان که در شمارگان ۱۵ هزار نسخه منتشر می‌شود سابقه‌ای ۲۷ ساله دارد.
ایسناایسنا4 ماه قبل
اعتصاب مطبوعات هم در همین زمان و در دولت شریف امامی صورت گرفت که منجر به حصول توافق‌نامه‌ای میان مطبوعات و دولت شد. در واقع اعتصاب دوم مطبوعات با اعتصاب‌هایی که آن زمان در نهادهایی مختلفی صورت می‌گرفت، همگام و هم‌مسیر شده بود. نفیسی خاطرنشان می‌کند: ارتباط خوب میان مردم و مطبوعات، جایگاه روزنامه را تغییر داد و آن را معتبرتر کرد. قبل از انقلاب مطبوعات از جایگاه برخوردار بودند، اما جایگاه معتبری در میان مردم که منجر به افزایش تیراژ شود، موضوعی بود که به هنگام انقلاب نصیب روزنامه‌های کشور شد. به همین خاطر هم دقت در انتشار اخبار انقلاب بسیار سخت و حساس شده بود و حتی یادم است که در ماه‌های آخر انقلاب برخی اخبار را از چند منبع مختلف دریافت می‌کردیم.
ورزش۳ورزش۳4 ماه قبل
ستاره ایرانی تیم شارلروای بلژیک در نخستین بازی ای که برای این تیم به میدان رفت، عنوان بهترین بازیکن زمین را به دست آورد. به گزارش «ورزش‌سه»، شب گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته بیست و پنجم ژوپیر لیگ بلژیک شارلروا در شرایطی مقابل اوستنده به تساوی یک بر یک رسیدند که یونس دلفی ستاره ایرانی اولین بازی اش را برای تیم بلژیکی انجام داد. دلفی شب گذشته در ترکیب ثابت شارلروا حضور داشت و ۶۴ دقیقه برای این تیم به میدان رفت. روزنامه‌های کشور بلژیک امروز با تیترهای مختلف به تمجید از عملکرد ستاره ایرانی شارلروا پرداختند و دلفی را به عنوان بهترین بازیکن زمین مقابل اوستنده معرفی کردند. او امیدوار است بتواند از شارلروا به تیم بزرگ‌تر فوتبال اروپا ملحق شود و روزهای خوبی را در این عرصه سپری کند.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد گفت: تیراژ کل روزنامه‌های کشور زیر یک‌میلیون نسخه است در حالی که قبلا یک روزنامه به تنهایی ۵۰۰ هزار نسخه تیراژ داشت. معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد تصریح کرد: یارانه بیشتر به رسانه‌ها همه مشکلات آنها را حل نمی‌کند و تنها بخشی از آن را مرتفع می‌سازد. وی با تأکید بر اهمیت اقتصاد، محتوا و هویت در رسانه یادآور شد: در صنف ما همه وارد موضوع رسانه شدند؛ روابط عمومی‌ها باید به جای رسانه داری، رسانه مداری کنند. معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد گفت: ما در کشور ۲۰۰ روزنامه داریم که کل تیراژ آنها زیر یک میلیون است و در حالی که در گذشته تنها یک روزنامه ما ۵۰۰ هزار تیراژ داشت. معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد تصریح کرد: رسانه‌ها باید زاویه‌های پنهان را پیدا و همبستگی و پیوستگی ایجاد کنند و زندگی مردم را در ابعاد مختلف رونق دهند.
ایسناایسنا5 ساعت قبل
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از انتشار مطلبی در یکی از روزنامه‌های کشور گفت: در این روزنامه به یکی از ائمه‌های جمعه توهین شده است نباید اجازه داد با روحانیت و سادات در جامعه برخورد نامناسبی صورت گیرد. به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر در تذکر شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس گفت: به دلیل وجود رهبری بزرگوار که با مواضع الهی و انقلابی خود موجب سرافرازی ملت ایران شدند از خداوند تشکر می‌کنم، نه تنها سرافرازی ملت ایران بلکه سرافرازی جامعه بشریت. ایشان در مقابل جریان استکبار همیشه ایستادگی کردند، که ما این را ناشی از معنویت ایشان می‌دانیم امیدواریم ما به عنوان سرباز ایشان در این مسیر ثابت‌قدم بمانیم. پژمانفر اظهار کرد: باید جلوی این حرمت‌شکنی‌ها گرفته شود و نباید گذاشت در جامعه با روحانیت، سادات و ائمه جمعه برخورد نامناسبی انجام شود. انتهای پیام
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 ماه قبل
خبرگزاری میزان- مردم درست فهمیده‌اند، پیام به آشنایان، چارچوب سازی «گام دوم» و درهم تنیدگی آرمان و واقعیت، بارش حکمت، فرصت‌های صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک، صدای رهبر- عمل سیاست‌گذار، افول گفتمان «رشدی» گری و … گزیده‌ای از یادداشت‌ها و سرمقاله‌های منتشر شده امروز در روزنامه‌های کشور است. خاورمیانه آمریکایی، آرزوی شوم شیطان بزرگ بوده است و به قول ترامپ، آمریکا هفت هزار میلیارد دلار در خاورمیانه هدر داده است! این جاست که رهبر انقلاب همگان و به‌خصوص قشری خاص را که در ادامه از آن سخن می‌گوییم به کنار گذاشتن یأس و ترس ترغیب می‌کنند. در متن پیام رهبر انقلاب به وضوح و با تصریح و تأکید، جوانان هستند که به عنوان پایگاه رشد انقلاب در گام دوم معرفی می‌شوند. «هدایت جز از همان معابر گمراهی منتشر نمی‌شود»، مقابله فرهنگی را جز با مواجهه‌های فرهنگی، نمی‌توان در درازمدت پاسخی سزاوار آورد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین4 ساعت قبل
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از انتشار مطلبی در یکی از روزنامه‌های کشور گفت: در این روزنامه به یکی از ائمه‌های جمعه توهین شده است نباید اجازه داد با روحانیت و سادات در جامعه برخورد نامناسبی صورت گیرد. اعتمادآنلاین|حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر در تذکر شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس گفت: به دلیل وجود رهبری بزرگوار که با مواضع الهی و انقلابی خود موجب سرافرازی ملت ایران شدند از خداوند تشکر می‌کنم، نه تنها سرافرازی ملت ایران بلکه سرافرازی جامعه بشریت. ایشان در مقابل جریان استکبار همیشه ایستادگی کردند، که ما این را ناشی از معنویت ایشان می‌دانیم امیدواریم ما به عنوان سرباز ایشان در این مسیر ثابت‌قدم بمانیم. پژمانفر اظهار کرد: باید جلوی این حرمت‌شکنی‌ها گرفته شود و نباید گذاشت در جامعه با روحانیت، سادات و ائمه جمعه برخورد نامناسبی انجام شود. منبع: ایسنا
ایرناایرنا1 ماه قبل
به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان حفاظت محیط‌زیست، مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان کهگیلویه و بویراحمد دراین‌باره گفت: در پی انتشار خبری بر روی خروجی سایت این اداره کل مبنی بر تصویربرداری محیط‌بانان از پرنده جغد ماهی‌خوار در منطقه حفاظت‌شده خائیز در دوم خرداد ۹۷ و پس از آن درج این خبر دریکی از روزنامه‌های کشور آلمان، پرنده‌نگرهایی از قاره سبز برای تصویربرداری از این پرنده سفری یک‌روزه به خائیز داشتند. محسن جعفری‌نژاد افزود: این پرنده‌نگرها که ۹ نفر آن‌ها از آلمان ۲ نفر از اتریش و یک نفر از سوئیس بودند طی هماهنگی قبلی با سازمان محیط‌زیست، از پرندگان کمیابی از جمله جغد ماهی‌خوار، بوچانگاه خاکستری و عقاب دو برادر در منطقه حفاظت‌شده خائیز تصویربرداری کردند. این هیئت بعد از ورود به خوزستان و بازدید از هورالعظیم، وارد منطقه حفاظت‌شده خائیز در کهگیلویه و بویراحمد شدند و پس از بازدید و اقامتی یک‌روزه منطقه حفاظت‌شده خائیز را به مقصد شمال کشور ترک کردند. همچنین استان کهگیلویه و بویراحمد دارای پنج منطقه شکار ممنوع شامل پادنای سمیرم، خرم ناز، لار و ماغر، حاتم و کوه تلرش است. علمی ۹۰۱۴** ۱۰۵۵انتهای پیام /*
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد6 روز قبل
طبق تبصره (۲) این قانون جامعه حسابداران رسمی ایران به‌عنوان اصلی‌ترین انجمن حرفه‌ای حرفه (Public Accounting) در ایران رسمیت یافت و فعالیت خود را از نیمه دوم ۱۳۸۰ آغاز کرد. این مقام مسوول افزود: در بحث حسابرسی بانک‌های دولتی، مشکلات جدی وجود داشت، ولی به جای سازمان حسابرسی، بانک مرکزی شفاف‌سازی کرد. هنوز جوهر اعلام جرم و شکایت ۳ هزار میلیارد تومانی خشک نشده بود که فساد ۲ میلیارد دلاری بابک زنجانی در شرکت ملی نفت زیر مجموعه حسابرسی دولتی هویدا شد. یعنی آنان نمی‌دانستند که حسابرس آن تشکیلات‌ همان سازمان دولتی حسابرسی بوده است؟! کار به جایی رسید که مناقشات حرفه‌ای بین حسابرسان بخش خصوصی که دغدغه منافع ملی و توسعه پایدار و مبارزه با فسادرا در پیشینه خودداشتند، با سازمان دولتی حسابرسی به نشریات و روزنامه‌های کشور هم کشیده شد. وی در این مقاله به‌درستی استقلال سازمان حسابرسی را نشانه رفته بود و گفت که سازمان حسابرسی به‌عنوان یکی از سازمان‎های زیرمجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی دارای بالاترین حد وابستگی به صاحبکار خود (دولت) است.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، هیئت ۱۲ نفره پرنده‌نگر از کشورهای آلمان, اتریش و سوئیس در سفر یک روزه با هدف تصویربرداری از پرنده‌های نادر در منطقه حفاظت شده خائیز از کهگیلویه و بویراحمد بازدید کردند. محسن جعفری‌نژاد با اشاره به اینکه از تعداد پرنده‌نگر ۹ نفر آلمانی، دو نفر از اتریش و یک نفر از سوئیس بودند، عنوان کرد: این هیئت از پرندگان کمیابی از جمله جغد ماهی‌خوار, بوچانگاه خاکستری و عقاب دو برادر در منطقه حفاظت شده خائیز تصویربرداری کردند. مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به دلیل سفر هیئت پرنده‌نگر اروپایی به این استان گفت: در سال گذشته خبری با عنوان «تصویربرداری محیط‌بانان از پرنده جغد ماهی‌خوار درمنطقه حفاظت شده خائیز» بر روی رسانه‌های محلی قرار گرفت که بعد از آن در یکی از روزنامه‌های کشور آلمان نیز منتشر شد. وی افزود: بعد از انتشار این خبر در روزنامه آلمانی، پرنده‌نگرهایی از قاره سبز برای تصویربرداری از این پرنده سفری یک روزه به خائیز را در برنامه خود قرار دادند. انتهای پیام/ح
بازار سرمایه ایرانبازار سرمایه ایران2 ماه قبل
پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، مروری دارد بر تیترهای اصلی امروز صفحات بورسی روزنامه‌های کشور که در زیر می‌آید: همشهری· اثر حذف دلار ۴۲۰۰ تومانی بر بورسدنیای اقتصاد· ۱+۲ نشانه از مسیر بورس· درنگ آیفکس در مسیر صعود· شاخص سهام در آستانه رکوردشکنی· برنامه‌های فرابورس سال ۹۸· تداوم خرید حقیقی‌ها در بازار سهام· صدور ۲۰ میلیون تن محصول پتروشیمی در سال گذشته· واردات نفت هند از ایران ۵ درصد افزایش یافت· قراردادهای هوشمند و تأثیر آن بر آینده بازار پول و سرمایه· ضربه گیر نوسان در بازار ارز· اقتصاد ترکیه کوچک‌تر می‌شود· ۲۰ اقتصاد اول جهان در سال ۲۰۱۹· چشم انداز متناقض از اقتصاد چین· آمازون حمل و نقل در بورسجهان صنعت· سقوط آزاد اوراق تسهیلات مسکن· ثبت رکورد تازه تالار شیشه ای· مقابله با رکود تورمی با ابزارهای بورس· روند متعادل آیفکس· مسیرشناسی بازار سهام· رونق معاملات مشتقه بورس کالا· تامین مالی طرح‌ها در بازار سرمایه· احیای اهلیت در اصل ۴۴· سیاست هدایت پول‌های تازه به بورستعادل· هزینه دریافت وام مسکن کاهش یافت· سقف تاریخی بورس شکست· تشکیل پرتفوی سهامی مبتنی بر دلار· نقشه راه تازه واردان به بورساقتصاد ملی· بورس در آستانه فتح قله تاریخیجهان اقتصاد· سرمایه گذاری در بورس افزایش یافته است· بازار سرمایه بازوی اقتصاد در کاهش رکود تورمی· افزایش ۱۲۲۴ واحدی شاخص کل بورس تهران· پیش بینی بورس در سال جاری· معامله بیش از ۳۶ هزار میلیارد ریال محصول در بورس کالای ایران
بازار سرمایه ایرانبازار سرمایه ایران2 ماه قبل
امروز شنبه ۱۷ فروردین ۹۸، صفحات بورسی روزنامه‌های صبح کشور از سود ۸۵ درصدی سهامداران در سال ۹۷، جهش ۱۵۰ درصدی ارزش بازار سهام و پیشروی فرابورس از دو جبهه نوشتند.
بازار سرمایه ایرانبازار سرمایه ایران3 ماه قبل
بازار سرمایه ایرانبازار سرمایه ایران3 ماه قبل
بازار سرمایه ایرانبازار سرمایه ایران3 ماه قبل
امروز شنبه ۱۱ اسفند ۹۷، صفحات بورسی روزنامه‌های صبح کشور از قطب مثبت و منفی رونق بورس و پایش ریسک در دستور کار سازمان بورس نوشتند.
بازار سرمایه ایرانبازار سرمایه ایران1 ماه قبل
امروز شنبه، ۱۴ اردیبهشت ماه ۹۸، صفحات بورسی روزنامه‌های صبح کشور از افزایش ۵۵ درصدی ارزش معاملات در بورس تهران و پیش شرط رونق تولید نوشتند.
بازار سرمایه ایرانبازار سرمایه ایران1 هفته قبل
امروز شنبه، ۱۸ خرداد ۹۸، صفحات بورسی روزنامه‌های صبح کشور از احتمال گشایش کانال بانکی با کره جنوبی، استقرار بورس در قله جدید و تداوم رونق بازار سرمایه نوشتند.
بازار سرمایه ایرانبازار سرمایه ایران2 هفته قبل
امروز شنبه، ۱۱ خرداد ماه ۹۸، صفحات بورسی روزنامه‌های صبح کشور در خصوص آرایش تازه نیروهای بورسی، روند صعودی حرکتی بازار سهام و ادامه روند نزولی قیمت سکه و طلا نوشتند.
بازار سرمایه ایرانبازار سرمایه ایران2 ماه قبل
امروز شنبه، ۲۴ فروردین ماه ۹۸، صفحات بورسی روزنامه‌های صبح کشور از برنامه دولت برای بازار سرمایه و تامین کسری بودجه، انبساط ۸ برابری سهام فرابورسی و ریزش شاخص‌های آسیایی نوشتند.
بازار سرمایه ایرانبازار سرمایه ایران1 ماه قبل
امروز شنبه، ۲۱ اردیبهشت ۹۸، صفحات بورسی روزنامه‌های صبح کشور در خصوص عاملان اصلی ریسک بازار، هفته استراحت شاخص سهام و سبقت فلزات از تحریم‌ها نوشتند.
بازار سرمایه ایرانبازار سرمایه ایران4 هفته قبل
امروز شنبه، ۲۸ اردیبهشت ۹۸، صفحات بورسی روزنامه‌های صبح کشور در خصوص آخرین تحولات افزایش سرمایه‌های بورسی، اقداماتی کم نظیر در فرهنگ سازی بازار سرمایه و ساماندهی نرخ‌های سود صندوق‌ها نوشتند.
بازار سرمایه ایرانبازار سرمایه ایران3 ماه قبل
امروز شنبه ۱۸ اسفند ۹۷، صفحات بورسی روزنامه‌های صبح کشور از نسخه مجلس برای بودجه ۹۸ و آغاز به کار سامانه جامع تسویه معاملات در آینده نزدیک نوشتند.
بازار سرمایه ایرانبازار سرمایه ایران1 ماه قبل
امروز شنبه، ۷ اردیبهشت ماه ۹۸، صفحات بورسی روزنامه‌های صبح کشور از آغاز به کار سامانه توزیع سود بورس تا ۲ ماه دیگر و رشد ۶۶۰ درصدی مبادلات بورس در فروردین نوشتند.

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

سرمقاله
روزنامه