روزنامه‌های کشور

روزنامه‌های کشور

بازار سرمایه ایرانبازار سرمایه ایران4 روز قبل
بازار سرمایه ایرانبازار سرمایه ایران4 روز قبل
بازار سرمایه ایرانبازار سرمایه ایران6 روز قبل
همشهریهمشهری1 هفته قبل
رسانه‌ها تلاش کردند باز هم متهم ردیف اول التهاب آفرینی نباشند، رسانه‌ها تلاش کردند بستر صدای مسئولان باشند تا آنچه که فریب‌کاری غرب و تلاش دلارهای بوئینگ گفته می‌شد، کارساز نباشد. حتی گفته شد تا صفحات روزنامه‌ها برای روز شنبه با تاخیر بسته شوند چرا که ممکن است خبر مهمی بیاید. آیا این رفتار با رسانه‌ها چیزی به جز از بین بردن اعتبار رسانه داخلی در پی دارد؟ رسانه‌های داخلی در نحیف‌ترین و ضعیف‌ترین شکل ممکن هستند و حالا با اطلاع‌رسانی بی‌موقع و بی‌ربط، باقی مانده آبروی آنها پیش مخاطب از بین رفت. رسانه‌هایی که دیگر نه حرف مردم هستند و نه مسئولان. از این پس نپرسید چرا رسانه‌های خارجی تاثیرگذارتر هستند؟ مدیریت افکار عمومی را خودتان از بین بردید.
بازار سرمایه ایرانبازار سرمایه ایران1 هفته قبل
بازار سرمایه ایرانبازار سرمایه ایران1 هفته قبل
امروز سه شنبه، ۱۶ دی ماه ۹۸، صفحات بورسی روزنامه‌های صبح کشور از ریزش سنگین بورس‌های جهان به دنبال شهادن سردار سلیمانی و حمایت حقوقی‌ها از سهام تا بازگشت تعادل نوشتند.
افکارنیوزافکارنیوز1 هفته قبل
افکارنیوز، به گزارشروزنامه‌های داخلی و خارجی هم روز شنبه و بعد از شهادت سردار قاسم سلیمانی تیتر و عکس اصلی خود را غالبا به این اتفاق اختصاص دادند. روزنامه عصر توسعه هم «واکنش‌ها به خبر شهادت سردار سلیمانی» را تیتر کرد. ان» تلویزیون انگلیسی زبان این کشور هم در گزارشی با اشاره به شهادت سردار سلیمانی، بیان کرد، شهادت وی با دستور ترامپ صورت گرفت. «لس‌آنجلس تایمز» از جمله نشریه‌هایی است که گزارشی درباره زندگی‌نامه سردار سلیمانی منتشر کرد و به تبعات شهادت او پرداخت. نشریه «فوکوس» متعلق به کشور آلمان شهادت سردار سلیمانی را نقطه اوج مناقشات میان تهران و واشنگتن دانست.
بازار سرمایه ایرانبازار سرمایه ایران1 هفته قبل
پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، مروری دارد بر تیترهای اصلی امروز صفحات بورسی روزنامه‌های کشور که در زیر می‌آید: دنیای اقتصاد· هیجان حداکثری در بازار سهام· سرخ پوشی یک دست بازار سهام· وزارت صمت ناجی خودروسازی؟ · مالیات خودروهای داخلی و وارداتی ابلاغ شد· آغاز لرزه در بازارهای جهانی· ایمیدرو با افزایش سرمایه صندوق بیمه فعالیت‌های معدنی موافقت کرد· افزایش قیمت فولاد در پی نوسان بازارها· نهایی شدن نقشه راه بانکداری دیجیتال بانک ملت تا پایان سال· جوسازی نوسان گیران اثر نکرد· رشد دو رقمی تکرار نمی‌شود؟ · ریزش بورس‌ها در اروپا· ۲۰۲۰؛ سال افزایش ارزش دیجیتال· تصویر منابع و مصارف بانکی در نیم سال اول· بسته مکمل برای ساماندهی بازار مسکن· پیشنهاد تشکیل صندوق بیمه بیکاری· برآورد بدهی دولت به صندوق ارزی· آینده مه آلود بازار جهانی نفت· سرخ پوشی یک دست بازار سهام· دامنه نوسان ناهمگون حق تقدم در بورس· نگاهی به برنامه‌های سازمان خصوصی سازی· حرکت خلاف جهت بازار کار· انتقاد میلیاردرها از نابرابری در آمریکا· مداخله بانک مرکزی ترکیه در بازار ارز· خلوت‌ترین روز بازار مسکن· واکنش بازارها به شوک غیراقتصادیابرار اقتصادی· بازار نفت جهان در هراس· افت ۱۶ هزار و ۷۶۵ واحدی شاخص بورس· سهامداران از هیجانات و شایعات بپرهیزند· تحقق هدف چشم انداز ۱۴۰۴ با جهش سوم پتروشیمیهمشهری· بورس‌های جهان در انتظار روز واقعه· ریزش پاییزی نرخ بیکاری· نزول بورس‌های جهانی از شرق تا غرب· فرآیند فروش اوراق بدهی زیر ذره بین· مثلث جدید قدرت و اثرات مثبت آن بر بازار سرمایهتعادل· چرایی ریزش شاخص بورس· مقایسه بازار سرمایه، دلار و سکه در هفته نخست زمستان· شرکت‌های حقوقی حامی بازار سرمایه هستند· نگاه سهامداران باید بلندمدت باشد· بازار نفت منتظر تأثیرات اجرای توافق جدید اوپک پلاس· بازار نفت غرق در هراس از انتقام ایرانجهان صنعت· ریسک گریزی بی رحمانه· سهامداران دچار هیجان نشوند· شوک به بورس کنترل شد· بورس در انتظار اتفاقات دنیای سیاست· پیش بینی ۱۰ استراتژیست از آینده بازارها· حقوقی‌ها حامی بازار سرمایه· مخالف تعطیلی بورس هستیم· سهم‌های بازار همچنان ارزنده هستند· بورس پرقدرت به کار خود ادامه میدهد
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
**سپهبد سلیمانی، نگین خاتم فرماندهی یک ارتش انترناسیونالسیدعلی موجانی از پژوهشگران تاریخ عراق در شماره امروز روزنامه شرق در مطلبی به توصیف جایگاه سیاسی و راهبردی حاج قاسم سلیمانی پرداخته است. **۲ بار انتقام می‌گیریم؛ به رسم حاج قاسمروزنامه کیهان نیز در شماره امروز خود نوشت: "حاج قاسم سلیمانی، بامداد دیروز، شهادتی را در آغوش کشید که در نیم قرن مجاهدت، در جست‌وجوی آن بود. حاج قاسم، نه تنها محبوب‌ترین شخصیت ایرانی در تمام نظرسنجی‌هاست، بلکه جزو محبوب‌ترین شخصیت‌ها در منطقه محسوب می‌شود. حاج قاسم، بارها طومار نقشه‌های آمریکا و اسرائیل را در لبنان و فلسطین و عراق و سوریه در هم پیچید. کیهان در ادامه می‌افزاید: "حاج قاسم در عراق، به انسجام میان شیعیان و تقریب با کردها و بخشی از اهل سنت کمک رساند که نتیجه آن، تثبیت شرایط سیاسی در عراق برخلاف اراده ‌اشغالگران بود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 هفته قبل
خبرگزاری میزان- مدیر مسئول روزنامه جوان در فضای مجازی نوشت: به صفحه یک همه روزنامه‌های کشور بنگرید، به حضور مردم ایران در خیابان‌ها بنگرید، به گریه‌هایی که بعد از رحلت امام بی سابقه است. به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، عبدالله گنجی، مدیر مسئول روزنامه جوان در فضای مجازی نوشت: «به صفحه یک همه روزنامه‌های کشور بنگریدبه حضور مردم ایران در خیابان‌ها بنگریدبه مواضع اکثر اپوزیسیون و مخالفان بنگریدبه خیابان‌های بغداد، کربلا، نجف بنگریدبه تشیع بعددر مشهد، تهران وکرمان بنگریدبه گریه‌هایی که بعد از رحلت امام بی سابقه استترامپ: سلیمانی مورد تنفر ایرانیان بود» انتهای پیام/

عکس/ روزنامه‌های کشور به استقبال سردار شهید سلیمانی رفتند

22+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 هفته قبل

تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های کشور پس از شهادت سردار قاسم سلیمانی

16+
همشهریهمشهری2 هفته قبل
بازار سرمایه ایرانبازار سرمایه ایران2 هفته قبل
امروز سه شنبه، دهم دی ماه ۹۸، صفحات بورسی روزنامه‌های صبح کشور از برآیند مثبت نوسانات بازار سرمایه تا آخر سال و جهش شش کانالی شاخص سهام نوشتند.
بازار سرمایه ایرانبازار سرمایه ایران2 هفته قبل
بازار سرمایه ایرانبازار سرمایه ایران2 هفته قبل
بازار سرمایه ایرانبازار سرمایه ایران3 هفته قبل
امروز شنبه ۷ دی ۹۸، صفحات بورسی روزنامه‌های صبح کشور از مهار سوداگری با هدایت نقدینگی به بازار سرمایه و واریز سود سهام عدالت از اول اسفند نوشتند.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز3 هفته قبل
بسیاری از هواداران آقای سندرز در ماه‌های گذشته از این موضوع ناراحت بودند که کمپین سندرز کمتر در رسانه‌های ملی مورد توجه می‌گیرد. بعد از این رودید تحلیلگران نظر خود در مورد کمپین آقای سندرز را بیان کردند. استیو کورناکی، تحلیلگر سیاسی شبکه‌ام اس ان بی سی نیز در مورد بخت آقای سندرز گفت: «بیشتر رآی دهندگان دموکرات نگاه مثبتی به آقای سندرز دارند. بسیاری از رهبران حزب نگرانند که آقای سندرز توانایی شکست دادن دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده را ندارد. آقای فائز شکیر، مدیر کمپین برنی سندرز در مصاحبه با ما گفت که ناظران سیاسی و رهبران حزب دموکرات دیگر نمی‌توانند احتمال پیروزی آقای سندرز را انکار کنند.
بازار سرمایه ایرانبازار سرمایه ایران3 هفته قبل
امروز سه شنبه، سوم دی ماه ۹۸، صفحات بورسی روزنامه‌های صبح کشور از ۱۰۰ درصدی شدن بازدهی بورس و کاهش اختلاف شاخص کل و شاخص هم وزن نوشتند.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمدعلی وکیلی، نماینده اصلاح طلب مردم تهران در مجلس دهم و عضو هیات رئیسه مجلس از چهره‌هایی بود که برای ثبت‌نام در انتخابات مجلس یازدهم صبح امروز وارد وزارت کشور حضور یافت. در همان زمان دوست او را به جای دیگری منتقل کردند و گفتند به جای او پسر من اصل کار و مدیر است. ایهاالناس این آقا مهدی وکیلی مانند هزاران مهدی دیگر حق دارد برای خود کاری دست و پا کند، اگر ما نمی‌توانیم برای این جوانان کاری راه بیندازیم از بی‌عرضگی ماست. چه کسی گفته است من مجازم با وجود دستگاه‌های نظارتی مانع اعمال قانون در قبال برادرم وقتی بازنشسته است بشوم؟ او جانباز است و جانبازان از قانون بازنشستگی مستثنی هستند. در آنجا که من این موضوع را عرض کردم، گفتم مصوبه شورای امنیت بر محرمانه بودن اطلاعات سامانه است و من تابع این مصوبه هستم.» ۲۷۲۱۵
نامه‌نیورنامه‌نیور1 ماه قبل
وی تصریح کرد: آنچه که امروز در کف خیابان است، کارنامه همه مجالس و چپ و راست است بنابراین کسی نمی‌تواند خودش را نسبت به وضع فعلی کشور بی‌تقصیر بداند. عضو فراکسیون امید مجلس اظهارداشت: نمایندگان مجلس در این مورد باید مورد مشورت قرار می‌گرفتند. عضو هیات رئیسه دهمین دوره مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در این مصوبه نه رعایت تاب آوری مردم شده است و نه شرایط اقتصادی. وکیلی درعین حال گفت: نمایندگان این مساله را به گوش‌زد کرده بودند اما به آن عمل نشد. وکیلی یادآورشد: اینکه فرزند یک مسوولی در جایی در کار و گردش مالی روشن حضور داشته باشد، مذمتی ندارد.
ایلناایلنا1 ماه قبل
وی ادامه داد: ما امروز شاهد قانون‌گذاری نهادهای مختلفی هستیم و بخشی از وظایف مجلس را عهده‌دار شده‌اند. این عضو فراکسیون امید ادامه داد: این مصوبه نه رعایت تاب‌آوری مردم در آن شده است و نه شرایط اقتصادی. در شب عید و شرایطی که کشورهای اطراف در آشوب هستند نباید چنین کاری انجام می‌شد ولی شد. وی با اشاره به اظهارات مطرح شده در جهت موافقت با افزایش قیمت بنزین، گفت: داشتن تحلیل اقتصادی صرف درباره بنزین صحیح نیست. افزایش قیمت بنزین روی تورم و سایر کالاها اثر می‌گذارد بنابراین اگر پیام صریح رهبری نبود، این افزایش قیمت با طرح سه فوریتی نمایندگان متوقف می‌شد.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» به عنوان صاحب امتیاز این ماهنامه است که دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد بوده و ۶ هزار نسخه تیراژ در ماه دارد. در این حکم آمده است: نظر به تعهد، تخصص و سوابق علمی و تجارب ارزنده جنابعالی در حوزه مطبوعات و رسانه‌های کشور، به موجب این حکم شما را به عنوان "مدیرمسئول ماهنامه هما» منصوب می‌کنم. انسجام محتوایی، نیازسنجی مخاطبان و تولید محتوا در راستای پیشبرد اهداف کلان هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران «هما» در داخل و خارج از کشور در چارچوب برنامه‌های راهبردی از جمله انتظارات از جنابعالی در دوره مسئولیت است. امید است با بهره‌گیری از ظرفیت‌های آشکار و پنهان و استفاده از توانمندی‌های سرمایه انسانی متعهد و آگاه و با اتکال به خداوند متعال و تحت توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) در مسیر خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) موفق و مؤید باشید. گفتنی است حسین جهانی دانش‌آموخته مقطع کارشناسی ارشد رشته علوم ارتباطات اجتماعی بوده و پیش از این در برخی خبرگزاری‌ها و روزنامه‌های کشور به عنوان دبیر خبر مشغول به فعالیت بوده است.
بازار سرمایه ایرانبازار سرمایه ایران1 ماه قبل
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
وقتی مدیران جراید روز پنجشنبه از افزایش قیمت بنزین خبردار شدند چطور ممکن است رئیس دولت صبح جمعه خبر را دریافت کرده باشد؟ ادعای رئیس‌جمهور از جانب مردم مقبول نیست! در بخش‌های خبری شامگاه ۴ شنبه ۶ آذرماه ۹۸ چندین بار اظهارات باور نکردنی رییس جمهور را مشاهده کردم. راس ساعت مقرر در سالن کنفرانس معاونت مطبوعاتی حاضرشدم. میزبان این جلسه دکتر محمد خدادی معاونت مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بود. ریز جزییات افزایش قیمت بنزین و سهمیه انواع خودروها به اطلاع ما (مدیران روزنامه‌ها) رسید.
بازار سرمایه ایرانبازار سرمایه ایران1 ماه قبل
ایسناایسنا1 ماه قبل
اعتماد؛ دور از اعتراضات مردمیروزنامه اعتماد هفته پرداستان و غصه کشور را خیلی آرام شروع کرد و البته به‌صورت کلی هم آرام ادامه داد. البته روزنامه هفت صبح هم در طول هفته هیچ عکس اختصاصی یا موضوعی درباره اعتراضات مردمی نداشت. این روزنامه درخصوص اعتراضات مردمی در طول هفته اصلا گزارش تحلیلی و مردمی خاصی نداشت و تنها به پوشش جملات رسمی و واکنش‌های مسئولان (رئیس‌جمهور، رئیس قوه قضاییه و …) درخصوص تحولات کشور سیاسی و اجتماعی پرداخت. روزنامه شرق حتی در روزهای ابتدایی هفته، اخبار مربوط به افزایش قیمت بنزین و اعتراضات را در ستون کناری صفحه اول منتشر کرده است. علاوه بر موضوع اینترنت این روزنامه درخصوص افزایش قیمت بنزین و اعتراضات مردمی هم گزارش تحلیلی و کارشناسی خاصی در طول هفته نداشت و تنها گزارش وی‍ژه آنها گفت‌وگو با تعدادی از مردم درخصوص اعتراضات بود.
بازار سرمایه ایرانبازار سرمایه ایران1 ماه قبل
بازار سرمایه ایرانبازار سرمایه ایران1 ماه قبل
امروز چهارشنبه، ۲۹ آبان ماه ۹۸، صفحات بورسی روزنامه‌های صبح کشور از راهکارهای اعلام شده برای معاملات بورس در زمان اختلال اینترنت و رشد مجدد بازار سرمایه نوشتند.
همشهریهمشهری2 ماه قبل
به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، این جدول‌ها با عنوان‌های گزارش مدیریتی واردات کاغذ (بخش فرهنگ) در سال ۹۸، وضعیت متقاضیان تایید شده واردات کاغذ با ارز دولتی در سال ۹۸ و وضعیت متقاضیان تایید شده واردات کاغذ در سال ۹۷ منتشر شده است. جدول‌های عنوان شده از سایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قابل دسترسی است.

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

سرمقاله
روزنامه