روزنامه صدای سپاهان

روزنامه صدای سپاهان

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 روز قبل
واقعیت چه بود؟ رسانه هواداری سپاهان در‌حالی دلیل این موضوع را به تعصب محرم نسبت داده بود که اسطوره سپاهانی‌ها علاوه‌بر پیشنهاد ذوب‌آهن، پیشنهاد سپاهان را هم رد کرده است. هواداران مانع جدایی برادر محرمنکته قابل توجه اینکه در روزهای گذشته صحبت از حضور رسول نویدکیا در لیست مازاد سپاهان شنیده می‌شد و حتی شایعه شده در جریان دیدار دوستانه سپاهان و سایپا به ابراهیم صادقی توصیه شده با توجه به اینکه رسول در افکار تاکتیکی قلعه‌نویی قرار ندارد، این بازیکن به سایپا برود که درنهایت این موضوع به بسته شدن قرارداد داخلی طرفین منجر شد، اما شب گذشته برخی هواداران سپاهان با آگاهی از این امر به باشگاه رفته و بعد از جنجالی که به راه انداختند، جلوی این انتقال را گرفتند و درنهایت هم قرارداد رسول نویدکیا با زردقباهای اصفهانی یک فصل دیگر تمدید شد. کی‌روش در اندیشه استقلال و پرسپولیس! نکته قابل توجه در نقل‌و‌انتقالات پیوستن سروش رفیعی به سپاهان و همبازی شدن وی با کی‌روش استنلی بود؛ دو بازیکنی که در نیمه‌نهایی فصل گذشته جام حذفی حسابی از پس هم برآمده و کتک‌کاری به راه انداختند. این در‌حالی است که شاید این دو بازیکن در سپاهان همبازی یکدیگر نشوند چراکه کی‌روش استنلی فعلا به ایران بازنگشته و برخی منابع می‌گویند او قید این تیم را زده و سودای فسخ یک‌طرفه قرارداد را دارد. درخصوص این بازیکن شنیده می‌شود کی‌روش به نزدیکانش اعلام کرده در‌صورت جدایی قلعه‌نویی از سپاهان، اگر او بخواهد به فوتبالش ادامه دهد، ترجیح می‌دهد به یکی از دو تیم استقلال یا پرسپولیس بپیوندد تا به این واسطه بیشتر از هر زمان دیگری در فوتبال دیده شود.
ایمناایمنا2 ماه قبل
مرتضی رمضانی راد در گفت‌وگو با خبرنگار در رابطه باهدف از برنامه فوتبال به‌وقت اصفهان اظهار کرد: اصفهان دوتیم خوب دارد که پایتخت فوتبال کشور حساب می‌شوند. سردبیر روزنامه الکترونیکی فوتبال به‌وقت اصفهان با اشاره به اینکه در هر برنامه تلاش می‌کنیم بهتر از گذشته باشیم، تأکید کرد: برنامه‌های فوتبال به‌وقت اصفهان رایگان است و بلیط فروشی ندارد تا هر قشری برای تماشای فوتبال و بهره‌مندی از این ویژه‌برنامه‌ها مشکلی نداشته باشند. سردبیر فوتبال به‌وقت اصفهان ادامه داد: شخصا به این موضوع که سال‌های زیادی است افراد رسانه‌ای خبره داریم اما روزنامه‌ای برای فوتبال اصفهان نداشتیم نقد زیادی داشتم. رمضانی راد در خصوص نحوه کار روزنامه فوتبال به‌وقت اصفهان، خاطرنشان کرد: برای روزنامه فوتبال به‌وقت اصفهان یک تیم تحریریه تشکیل دادیم و من هم افتخار داشتم سردبیر این روزنامه باشم. روزنامه فوتبال به‌وقت اصفهان آیتم هارا به‌صورت حرفه‌ای دنبال می‌کند اما اگر روزنامه‌های دیگر به سپاهان توهین کنند روزنامه صدای سپاهان جواب آن هارا خواهد داد.
ایمناایمنا2 ماه قبل
به گزارش ایمنا، «مصدومیت مرا عقب انداخت اما خیال تان راحت» تیتر یک روزنامه «صدای سپاهان» است که به صحبت‌های محمد رضا حسینی پرداخته است. سرگیجه در ذوب آهن «عنوان اصلی روزنامه» سبز سبزم" به شمار می‌رود. همه در انتظار موضع یزدی زاده " عنوانی دیگریست که خبر از انتظار اهالی فوتبال اصفهان و هواداران ذوب آهن درباره آینده نیمکت ذوب آهن میدهد. وضعیت قرمزی که به شدت نگران کننده است و خروج از بحران کنونی را بسته به موضع گیری یزدی زاده مدیر عامل کارخانه ذوب آهن میداند که با هم قسمتی از آن را میخوانیم: ظاهرا قرار است نشستی بین منصوریان و یزدی زاده مدیرعامل شرکت ذوب آهن در کارخانه برگزار شود و طرفین صحبت‌ها و درخواست‌های خود را مطرح کنند. یزدی زاده در صدد بهبود تیم و به دنبال اتمام حجت با سرمربی خود است.
ایمناایمنا3 ماه قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، «کی روش، کی روش، کی روش..» عنوان اصلی رسانه «صدای سپاهان» است که به نوشته مرتضی رمضانی راد سردبیر روزنامه صدای سپاهان درخصوص کی روش استنلی اشاره کرده، در قسمتی از این مطلب آمده است: او حالا مهاجمی است که سایر مدعیان بیش از هر زمانی آرزوی داشتن او را دارند. کی‌روش استنلی در دومین فصل حضور در سپاهان پس از چند دیدار ابتدایی که در گلزنی ناکام بود، دوباره همان مهاجم دوست داشتنی شده که هواداران با شعار معروف " کی روش، کی روش، کی روش … و به شیوه‌ای متفاوت از همگان او را تشویق می‌کنند. «تیم ملی کمی تا قسمتی طلایی شد» دیگر عنوان این رسانه الکترونیک است که اشاره به فهرست جدید اعلام شده از سوی تیم ملی دارد که نام سه بازیکن سپاهان در آن به چشم میخورد. " سپاهان ٢٥مهر به حساب پیکان می‌رسد"عنوان پایانی این رسانه الکترونیک می‌باشد. روزنامه سبزسبزم اظهار امیدواری کرده که‌ای کاش زودتر ویدئوچک وارد فوتبال ایران شود تا امثال بنیادی فر یک تیم را در دیداری بزرگ به قتل نرسانند. "
ایمناایمنا4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، «قول قهرمانی نه، جام قهرمانی می‌خواهیم» عنوان اصلی رسانه صدای سپاهان ایت است که به صحبت‌های اخیرامیر قلعه نویی مبنی بر اینکه هیچ مربی در دنیا نمی‌تواند قول قهرمانی بدهد بر می‌گردد. وی چندماه پیش نیز در سخنی گفته بود که مربی که بخواهد قول قهرمانی بدهد فریبکار است که کاملا حرف به جایی است. ما امسال فراتر از قول که به آن اعتقادی نداریم جام قهرمانی می‌خواهیم. جام قهرمانی می‌خواهیم. «بی خیال الاتحاد، در لیگ تلافی می‌کنیم» دیگر عنوان این رسانه الکترونیک می‌باشد که به نقل از حمید بوحمدان بازیکن ذوب آهن بیان شده است.
ایمناایمنا5 ماه قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، «مفت و مجانی از دستش دادیم و با پیشنهاد خوب هم برنگشت» عنوان اصلی این رسانه است. آنها رضا اسدی را به عنوان یکی از سرمایه‌های آکادمی سپاهان مفت و مجانی از دست دادند و حتی سعی نکردند با قراردادی بلند مدت او را قرضی به سایر باشگاه‌ها بدهند. هر چند در پست اسدی بازیکنانی داریم که خیلی غصه نیامدنش را نخوریم اما باید از این اشتباهات درس بگیریم. «با هواداران مان امسال جام می‌گیریم» عنوانی دیگر از این رسانه است که به نقل از سجاد شهباززاده بازیکن سپاهان بیان شده است. وی شرایط این روزهای سپاهان را خیلی خوب خواند و اظهار داشت: سپاهان این فصل شرایطی بهتر از فصل قبل دارد و تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا جام قهرمانی را کسب نماییم.
ایمناایمنا6 ماه قبل
به گزارش ایمنا، «همه چیز برای قهرمانی سپاهان مهیاست» عنوان اصلی این رسانه است. در مطلب مربوط به قلم مرتضی رمضانی راد سردبیر روزنامه صدای سپاهان آمده است: به عقیده عمده رسانه‌ها و کارشناسان که در روزهای اخیر تحلیل‌های خود در مورد شرایط سپاهان را مطرح کرده‌اند، مسائلی همچون ثبات کادر فنی در سپاهان برخلاف سایر مدعیان، آغاز به موقع تمرینات، حفظ اسکلت اصلی تیم، خرید بازیکنانی تاثیر گذار، برگزاری چندین اردوی منظم آماده سازی و دیدارهای تدارکاتی، داشتن امکانات حرفه‌ای و وجود مالک و حامی قدرتمندی همچون کارخانه فولاد مبارکه که پشتیبانی بی‌نظیری از تیم فوتبال دارد و در نهایت مدیرانی که همه خواسته‌ها و نیازهای سرمربی را فراهم کرده‌اند از جمله عواملی است که می‌تواند ما را به قهرمانی امسال خوش‌بین کند. " تمرین با نشاط زردها در ترکیه" عنوانی دیگر از این رسانه است که به اردوی سپاهان در ترکیه و دیدارهای دوستانه این تیم دارد. «حاج صفی رضایت‌نامه بگیرد قدمش روی چشم» عنوان پایانی این رسانه الکترونیک است که به نقل از تابش مدیرعامل سپاهان بیان شده است.
ایمناایمنا6 ماه قبل
موضوع دیگر در این گفتگو حمله‌ی ناشیانه همراه با سوتی وی به تیتر چند روز پیش روزنامه صدای سپاهان بود. ما چند روز پیش به بهانه خداحافظی‌اش نوشتیم که آقای بنگر «همه افتخارات بزرگ و مدال‌هایت را مدیون سپاهان هستی». بعد از تو، سپاهان یک جام حذفی و یک جام لیگ برتر گرفت. همه افتخارات بزرگ و مدال‌هایت را مدیون سپاهان هستی. «برای قهرمانی ۳۰ فینال داریم» دیگر عنوان این رسانه به نقل از رضا میرزایی بازیکن جوان سپاهان است.

به انتهای لیست رسیدید