روملو لوکاکو

روملو لوکاکو

روزنوروزنو2 ساعت قبل
حضور دو بازیکن سیه چرده تاثیرگذار در ترکیب دو تیم یکی در خط حمله (لوکاکو برای اینتر) و کریس اسمالینگ (مدافع رم)، سوژه تیتر جنجالی «جمعه سیاه»، این نشریه چاپ رم شده است. تیتر یکشنبه سیاه برای کسانی که می‌خواهند مفهومش را درک کنند، تنها در ستایش و ارزش تفاوت‌ها زده شد. کوریره دلو اسپورت در صفحه اول خود جدال بین روملو لوکاکو و کریس اسمالینگ را نبرد بزرگ بازی فردا قلمداد کرده است. لوکاکو این روزها در اوج است و پی در پی گلزنی می‌کند و اسمالینگ که قرضی از یونایتد برای رم بازی می‌می کند، تبدیل به یک بازیکن محبوب برای هواداران جالوروسی شده است. این جدال حساس حالا تحت تاثیر تیتر کوریره دلو اسپورت، پرتنش‌تر و داغ‌تر نیز دنبال خواهد شد.
خبر فوریخبر فوری2 ساعت قبل
اوله گنار سولسشر در نشست خبری دربی منچستر تیتر روز گذشته روزنامه کوریره دلو اسپورت را محکوم کرد. تیتر «جمعه سیاه» نشریه کوریره دلو اسپورت به بهانه حضور روملو لوکاکو و کریس اسمالینگ دو بازیکن سیه چرده در بازی امشب اینتر و رم، حواشی فراوانی داشت. چند باشگاه از جمله میلان و رم این نشریه را تحریم کرده‌اند و واکنش‌های جهانی همگی منفی بودند. اوله گنار سولسشر سرمربی یونایتد که فصل گذشته مربی لوکاکو و اسمالینگ بود، در نشست خبری بازی با سیتی و در واکنش به تیتر کوریره دلو اسپورت گفت: «اول از همه وقتی شما چنین تیتری می‌بینید، با خودتان می‌گویید آیا چنین چیزی واقعیت دارد؟ این بدترین تیتری که است که به عمرم دیده‌ام. در دربی باید مثل یک دربی بازی کرد.
نودنود5 ساعت قبل
این اتفاق (کسب حداقل ۱۳ برد در ۱۵ بازی ابتدایی فصل) پیش از این توسط ۴ تیم دیگر رخ داده که البته نام تمامی آن تیم‌ها، یوونتوس بوده است. در حقیقت ماموریت آنتونیو کونته، شریک کردن تیم جدیدش در این رکورد تاریخی با تیم سابق اوست. نکته جالب آن که یکی از رکوردهای یوونتوس (فصل ۱۴-۲۰۱۳) توسط خود آنتونیو کونته ثبت شده است. این دو بازیکن به تنهایی ۵۸ درصد از گل‌های نراتزوری در فصل جاری سری آ را به ثمر رسانده‌اند (۱۸ از ۳۱). البته حریف امشب اینتر نیز ۹ گل در این بازه به ثمر رسانده تا دومین تیم موفق سری آ در فصل جاری لقب گیرد.
طرفداریطرفداری7 ساعت قبل
طرفداری- تیم‌های رم و اینتر باید در چارچوب هفته پانزدهم سری آ به مصاف یکدیگر بروند که به نوعی جدال دو بازیکن سابق شیاطین سرخ نیز است. در این بین اما روزنامه مشهور شهر رم با تیتری نژاد پرستانه و عجیب همه را شوک کرد. کوریره دلو اسپورت درحالیکه عکس اسمالینگ و لوکاکو را زده بود، کلمه جمعه سیاه را نیز به درشتی به میان آورده بود. این تیتر جنجال‌های زیادی را به پا کرده و حالا عمر مومنی به شکل زیر به این تیتر واکنش نشان داده است:
طرفداریطرفداری10 ساعت قبل
طرفداری- اوله گونار سولسشر در نشست خبری خود قبل از بازی حساس منچسترسیتی-منچستریونایتد در هفته شانزدهم لیگ برتر شرکت کرد. امروز دوباره آماده می‌شویم و هنوز جلسه تمرینی را پشت سر نگذاشته‌ایم. اگر بتوانیم مثل بازی با تاتنهام عملکرد خوب دیگری داشته باشیم، می‌توانیم با نتیجه گرفتن اتحاد را ترک کنیم. با زدن ۱۰ گل در ۱۱ بازی اخیر یا چیزی در همین حدود، در حال حاضر ثبات دارد اما این طور نبوده است که در یک بازی ۴ گل بزند و سپس دو-سه بازی را بدون گل پشت سر بگذارد. از زمانی که خودت بازی می‌کردی تا الان، بازی دربی چقدر متحول شده است؟
ورزش۳ورزش۳11 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، تیتر «جمعه سیاه» نشریه کوریره دلو اسپورت به بهانه حضور روملو لوکاکو و کریس اسمالینگ دو بازیکن سیه چرده در بازی امشب اینتر و رم، حواشی فراوانی داشت. چند باشگاه از جمله میلان و رم این نشریه را تحریم کرده‌اند و واکنش‌های جهانی همگی منفی بودند. این در حالی است که مسئولان نشریه ایتالیایی به جای عذرخواهی، به دفاع از تیتر جنجالی خود پرداختند و حاضر به عقب نشینی نیستند. اوله گنار سولسشر سرمربی یونایتد که فصل گذشته مربی لوکاکو و اسمالینگ بود، در نشست خبری بازی با سیتی و در واکنش به تیتر کوریره دلو اسپورت گفت: «اول از همه وقتی شما چنین تیتری می‌بینید، با خودتان می‌گویید آیا چنین چیزی واقعیت دارد؟ این بدترین تیتری که است که به عمرم دیده‌ام. در دربی باید مثل یک دربی بازی کرد.
فوتبالیفوتبالی12 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی – اوله گونار سولشر تایید کرده که کریس اسمالینگ در پایان فصل به منچستر یونایتد برمی‌گردد. اما سولشر می‌گوید که این بازیکن ۳۰ساله پس از پایان دوران قرضی‌اش برمی‌گردد. او بازیکنی است که از زندگی در آن‌جا لذت می‌برد. ما می‌توانیم ببینیم که او چه بازیکن بزرگی است.» اخیرا کوریره دلو اسپورت با عکس اسمالینگ و روملو لوکاکو تیتر زده بود: «جمعه سیاه». سولشر می‌گوید: «اول از همه، وقتی این روزنامه را می‌بینید، می‌گویید: واقعا چنین چیزی ممکن است؟ این بدترین صفحه اولی بوده که دیده‌ام.
ورزش۳ورزش۳12 ساعت قبل
نشریه ایتالیایی که از روز گذشته برای بسیاری به یک نشریه منفور تبدیل شده، بار دیگر به دفاع از تیتر جنجالی خود پرداخت. به گزارش «ورزش سه»، امشب در سن سیرو تیم‌های اینتر و آاس رم حساس‌ترین بازی هفته ۱۵ سری آ ایتالیا را برگزار خواهند کرد و نشریه کوریره دلو اسپورت تیتر روز گذشته خود را به این بازی اختصاص داده بود. حضور دو بازیکن سیه چرده تاثیرگذار در ترکیب دو تیم یکی در خط حمله (لوکاکو برای اینتر) و کریس اسمالینگ (مدافع رم)، سوژه تیتر جنجالی «جمعه سیاه»، این نشریه چاپ رم شده است. دو باشگاه میلان و رم این نشریه را تا پایان سال تحریم کردند و بازیکنان خود را از مصاحبه با خبرنگاران کوریره دلو اسپورت منع کرده‌اند. در سری آ ایتالیا نژادپرستی وجود دارد و کسی کتمانش نمی‌کند.» لوکاکو نیز در این زمینه بیانیه‌ای منتشر کرد و نوشت: «با وجود اینکه تمرکز کامل من روی بازی با رم است، باید بگویم که این تیتر کوریره دلو اسپورت، احمقانه‌ترین تیتری است که در تمام دوران فوتبالم دیده‌ام.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز12 ساعت قبل
به گزارش مشرق، در پی انتقادات گسترده‌ در فضای مجازی و واکنش‌های تند اهالی دنیای فوتبال به تیتر روی جلد نشریه کوریره دلواسپورت، این روزنامه ایتالیایی از خود دفاع کرد. علاوه بر این بازیکنان دو تیم هم از انجام هر گونه مصاحبه به این روزنامه منع شده‌اند. در این میان لوکاکو هم به تیتر نشریه کوریره دلواسپورت واکنش نشان داده و آن را احمقانه‌ترین تیتری که تا کنون دیده توصیف کرده است. با این حال ایوان زاتزارو، سردبیر روزنامه کوریره‌دلواسپورت در گفت‌و‌گو با رادیو۲۴ ایتالیا از تیتر جنجال‌آفرینی که انتخاب کرده، دفاع کرد. من اما از انتخاب این تیتر کاملا راضی‌ام.» در همین حال نشریه کوریره نیز جوابیه‌ای به انتقادات صورت گرفته از این روزنامه چاپ کرده و این انتقادات را نوعی تلاش برای بدنام کردن این رسانه دانسته است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین13 ساعت قبل
نشریه ورزشی کوریره دلواسپورت به انتقادات از این روزنامه ایتالیایی که به نژادپرستی متهم شده است، پاسخ داد و از خود دفاع کرد. اعتمادآنلاین| در پی انتقادات گسترده‌ در فضای مجازی و واکنش‌های تند اهالی دنیای فوتبال به تیتر روی جلد نشریه کوریره دلواسپورت، این روزنامه ایتالیایی از خود دفاع کرد. در این میان لوکاکو هم به تیتر نشریه کوریره دلواسپورت واکنش نشان داده و آن را احمقانه‌ترین تیتری که تا کنون دیده توصیف کرده است. با این حال ایوان زاتزارو، سردبیر روزنامه کوریره‌دلواسپورت در گفت‌و‌گو با رادیو۲۴ ایتالیا از تیتر جنجال‌آفرینی که انتخاب کرده، دفاع کرد. تیتری که ما انتخاب کردیم، تیتری کاملا مناسب و مقتضی این بازی بود.
تسنیمتسنیم13 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، در پی انتقادات گسترده‌ در فضای مجازی و واکنش‌های تند اهالی دنیای فوتبال به تیتر روی جلد نشریه کوریره دلواسپورت، این روزنامه ایتالیایی از خود دفاع کرد. علاوه بر این بازیکنان دو تیم هم از انجام هر گونه مصاحبه به این روزنامه منع شده‌اند. در این میان لوکاکو هم به تیتر نشریه کوریره دلواسپورت واکنش نشان داده و آن را احمقانه‌ترین تیتری که تا کنون دیده توصیف کرده است. با این حال ایوان زاتزارو، سردبیر روزنامه کوریره‌دلواسپورت در گفت‌و‌گو با رادیو۲۴ ایتالیا از تیتر جنجال‌آفرینی که انتخاب کرده، دفاع کرد. تیتری که ما انتخاب کردیم، تیتری کاملا مناسب و مقتضی این بازی بود.
طرفداریطرفداری23 ساعت قبل
طرفداری- تیتر جمعه سیاه روزنامه کوریره دلو اسپورت در مورد کریس اسمالینگ و روملو لوکاکو، حواشی زیادی به وجود آورده است. تحریم کوریره دلو اسپورت از سوی رم و میلان، جدیدترین تحولات روز پرحاشیه فوتبال ایتالیا بوده است. در آستانه دیدار اینتر-آاس رم در هفته پانزدهم سری آ، کریس اسمالینگ و روملو لوکاکو تاکید کردند تمرکزشان کاملا روی این بازی است. اسمالینگ در توئیتر نوشت: بیایید روی بازی مهم فردا تمرکز کنیم. روملو لوکاکو نیز در توئیتر نوشت:
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
لائوتارو مارتینز، مهاجم گلزن اینتر در مورد دلایل درخشش خود در فصل جاری صحبت کرد. اما لائوتارو مارتینز اینتر را خانه خود خطاب کرده و ابراز امیدواری کرد باز هم هواداران این تیم را خوشحال کند. ما سخت تلاش می‌کنیم تا دستورات مربی را رعایت کنیم و اینتر را به صدر جدول برسانیم. پیشنهاد بارسلونا و سیتی؟ اینتر خانه من بوده و این برای من بسیار مهم است. می خواهم شادی بیشتری برای هواداران اینتر و خانواده‌ام به ارمغان بیاورم. "
ایلناایلنا1 روز قبل
دو بازیکن تیم‌های اینتر و رم در آستانه بازی حساس سری آ مورد تمسخر یک روزنامه مطرح ایتالیا قرار گرفته بودند. به گزارش ایلنا، ‌ در چارچوب مسابقات هفته پانزدهم سری آ ایتالیا فردا اینتر در ورزشگاه سن سیرو میزبان رم خواهد بود. این مسابقه با تیتر جنجالی روزنامه کوریره دلو اسپورت بیشتر از قبل مورد توجه قرار گرفته است. این روزنامه با انتشار تصویر روملو لوکاکو، مهاجم اینترمیلان و کریس اسمالینگ، مدافع رم تیتر «جمعه سیاه» را انتخاب کرد و اگرچه قصد ترویج شعارهای نژادپرستانه را نداشت اما با واکنش‌ها جنجالی رو به رو شد. امیدوارم سردبیرانی که عامل این تیترهستند، مسئولیت این امر را برعهده بگیرند و قدرت و همچنین تاثیرگذاری کلمات را بدانند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
بر اساس گزارش روزنامه انگلیسی «دیلی‌میل»، مرتنس ۳۲ ساله که از سال ۲۰۱۳ در ناپولی توپ می‌زند و لقب دومین گلزن برتر تاریخ ناپولی را بعد از مارک هامشیک به خود اختصاص داده است، مورد توجه تیم رقیب یعنی اینتر قرار دارد. نراتزوری، مرتنس را گزینه مناسبی برای قرار گرفتن در کنار هموطنش روملو لوکاکو در خط حمله این تیم می‌بیند و قصد به خدمت گرفتن او را دارد. در سوی دیگر لائوتارو مارتینس با بازی‌های درخشانش در اینتر مورد توجه بارسلونا قرار گرفته و در صورتی جدایی وی از این تیم، باشگاه اینتر می‌تواند مرتنس را جانشین لائوتارو و زوج جدید لوکاکو کند. مرد سال فوتبال بلژیک در سال ۲۰۱۶، طی هفت فصل حضورش در تیم ناپولی ۲۹۵ بار به میدان رفته و ۱۱۶ گل هم به ثمر رسانده است. بیشتر بخوانید: رقابت اینتر و یوونتوس برسر جذب پلگرینیانتهای پیام/

ویدیو؛ روملو لوکاکو و شرکت در چالش کریسمس باشگاه اینتر (با زیرنویس فارسی)

طرفداریطرفداری1 روز قبل
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
روملو لوکاکو و کریس اسمالینگ، دو فوتبالیستی که تیتر جنجالی روزنامه کوریره دلو اسپورت درباره آنها نژادپرستانه تعبیر شده و جنجالی شده بود علیه این روزنامه موضع گرفته و واکنش نشان دادند. به گزارش «ورزش سه»، روملو لوکاکو و کریس اسمالینگ، دو بازیکنی که بعد از انتشار تیتر جنجالی روزنامه ایتالیایی کوریره دلو اسپورت درباره آنها و استفاده از عنوان «جمعه سیاه» برای اشاره به تقابل آنها در بازی فردای اینتر و رم، جنجالی شده بودند هر دو به صورت جداگانه نسبت به این تیتر روزنامه ایتالیایی واکنش نشان دادند. روزنامه ایتالیایی کوریره دلو اسپورت در شماره روز پنج‌شنبه خود تیتر صفحه اول خود را به عکسی از این دو بازیکن که قرار است فردا در جدال اینتر و آ اس رم به مصاف هم بروند اختصاص داده و از تیتر «جمعه سیاه» استفاده کرده بود. بعد از جنجالی شدن این تیتر و متهم شدن روزنامه ایتالیایی به نژادپرستی، اسمالینگ و لوکاو در شبکه‌های اجتماعی نسبت به آن واکنش نشان دادند. لوکاکو در اکانت توییتری خود نوشت: " کوریره دلو اسپورت به جای آنکه روی نبرد دو تیم تمرکز کند از احمقانه‌ترین تیتری که در تمام دوران ورزشی‌ام دیدم استفاده کرده است.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- روزنامه ایتالیایی کوریره دلوسپورت، روز پنجشنبه تصویری جنجالی را روی جلدش برد که این جلد جنجالهای فراوانی را به پا کرده است. به گزارش فوتبالی، حالا هم لوکاکو و هم اسمالینگ در شبکه‌های اجتماعی به انتقاد از این تیتر پرداخته‌اند. روملو لوکاکو در پستی در توئیتر نوشته: «کوریره دلوسپورت به جای تمرکز برروی نبرد میان دو تیم، به سراغ احمقانه‌ترین تیتری رفته که من در طول تمام کارنامه فوتبالی ام دیده‌ام. شما مسئولان کوریره دلوسپورت، باید کارتان را بهتر از این انجام دهید. دراین میان فدریکو پاستورلو، مدیربرنامه‌های لوکاکو با تقبیح تیتر روزنامه کوریره دلوسپورت گفته: «من به عنوان یک ایتالیایی خجالت می‌کشم که تیتری این چنینی را بخوانم.» ۶۳۶۳
طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- در چارچوب هفته پانزدهم سری آ در فصل ۲۰۱۹/۲۰، اینتر میزبان رم خواهد بود. اینتر با پیروزی مقابل اسپال و رم با پیروزی مقابل هلاس ورونا به استقبال هفته پانزدهم و دیدار با یکدیگر خواهند رفت. رم در ۲۱ بازی از ۲۳ بازی اخیر خود در سری آ شکست ناپذیر بوده است. رم در ۵ بازی از ۶ بازی اخیر خود در سری آ حداقل ۲ گل به ثمر رسانده است. پیش بینی نتیجه بازی از نگاه هواسکورداینتر ۱-۱ رممصاحبه مربیان قبل از بازینظرسنجی طرفداریشرکت در نظر سنجی طرفداری مخصوص دیدار اینتر-رم
طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- تیتر جمعه سیاه روزنامه کوریره دلو اسپورت حواشی زیادی در پی داشته است و حالا فدریکو پاستورلو هم به این ماجرا واکنش نشان داده است. اسکای گزارش می‌دهد: از تیتر امروز کوریره که روملو لوکاکو و کریس اسمالینگ در صفحه اصلی آن دیده می‌شوند، برداشتی نژادپرستانه صورت گرفته است. مدیر برنامه لوکاکو در واکنش به این جریانات گفته است: به عنوان یک ایتالیایی، خواندن چنین عنوانی مرا شرم زده می‌سازد ولی نمی‌خواهم فقط در مورد این مسئله صحبت کنم. این واقعا یک مشکل فرهنگی است. این از نظر من یک مشکل فرهنگی است.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، روزنامه ایتالیایی «کوریره دلو اسپورت» در حالی در شماره امروز (پنجشنبه) خود با انتشار تصاویری از دو بازیکن سیه‌چرده تیم‌های اینتر و رم یعنی روملو لوکاکو و کریس اسمالینگ به استقبال بازی فردا شب (جمعه) این دو تیم در هفته پانزدهم سری A ایتالیا رفته که تیتر این روزنامه جنجال‌ساز شده است. «کوریره دلو اسپورت» هنوز این جلد جنجالی را از شبکه‌های اجتماعی خود حذف و بیانیه‌ای هم منتشر نکرده و تنها به انتشار این جملات بسنده کرده است که «بسیاری از ایتالیایی‌ها نمی‌فهمند نژادپرستی چیست» و به این اشاره کرده است که چگونه لوکاکو و اسمالینگ مواضع شدیدی علیه نژادپرستی گرفتند و سمبل دو تیم بودند. باشگاه‌های ایتالیایی از جمله رم، اینتر و فیورنتینا به جلد جنجالی این نشریه در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی «توئیتر» واکنش نشان داده‌اند که در زیر پیام آنها را می‌خوانید: باشگاه رم: «فوتبال اشتیاق، فرهنگ و برادری است». باشاه اینتر: «ما همیشه علیه هرگونه تبعیض هستیم و خواهیم بود». تیم‌های اینتر و رم از ساعت ۲۳:۱۵ فردا شب در ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا به مصاف هم می‌روند.
طرفداریطرفداری1 روز قبل
در آستانه این دیدار، تیتر کوریره دلو اسپورت روزنامه مشهور شهر رم بسیار جنجالی شده است. کوریره دلو اسپورت در صفحه اول و تیتر اصلی خود نوشت: جمعه سیاهلوکاکو و اسمالینگ، هم تیمی‌‌های سابق در منچستر حالا نمادهای تیم خود در اینتر و رم هستند. منابع خبری انگلستان از این اقدام کوریره دلو اسپورت بهت زده هستند. دیلی میل، تلگراف و گاردین در مقاله هایی به انتقاد از کوریره دلو اسپورت پرداختند. گفتنی است بلک فرایدی یا جمعه سیاه، به جمعه‌ پس از روز شکرگزاری یا آخرین جمعه ماه نوامبر گفته می‌ شود.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
حضور دو بازیکن سیه چرده تاثیرگذار در ترکیب دو تیم یکی در خط حمله (لوکاکو برای اینتر) و کریس اسمالینگ (مدافع رم)، سوژه تیتر جنجالی «جمعه سیاه»، این نشریه چاپ رم شده است. تیتر یکشنبه سیاه برای کسانی که می‌خواهند مفهومش را درک کنند، تنها در ستایش و ارزش تفاوت‌ها زده شد. کوریره دلو اسپورت در صفحه اول خود جدال بین روملو لوکاکو و کریس اسمالینگ را نبرد بزرگ بازی فردا قلمداد کرده است. لوکاکو این روزها در اوج است و پی در پی گلزنی می‌کند و اسمالینگ که قرضی از یونایتد برای رم بازی می‌می کند، تبدیل به یک بازیکن محبوب برای هواداران جالوروسی شده است. این جدال حساس حالا تحت تاثیر تیتر کوریره دلو اسپورت، پرتنش‌تر و داغ‌تر نیز دنبال خواهد شد.
نودنود1 روز قبل
تیتر یک پنجشنبه کوریره دلواسپورت بازتاب زیادی در فضای مجازی داشته است. تیتر یک روز پنجشنبه روزنامه کوریره دلواسپورت برای این مسابقه اما موجب ایجاد جنجال‌های زیادی شده است. یکی دیگر از طرفداران نیز وقوع چنین اتفاقی در رسانه مطرح ایتالیا را عادی ندانسته است. شرمساری مطلق برای کوریره دلواسپورت بابت انتخاب چنین تیتری برای دیدار روز جمعه. " این اقدامات موجب شده تا لیگ‌های اروپایی به این نتیجه برسند که در ایتالیا قرار نیست برخوردی جدی با نژادپرستی صورت گیرد.
ورزش۳ورزش۳2 روز قبل
اما لائوتارو مارتینز اینتر را خانه خود خطاب کرده و ابراز امیدواری کرد باز هم هواداران این تیم را خوشحال کند. لائوتارو مارتینز گفت: "سال گذشته سرمربی فقط از یک مهاجم در خط حمله استفاده می‌کرد. ما سخت تلاش می‌کنیم تا دستورات مربی را رعایت کنیم و اینتر را به صدر جدول برسانیم. پیشنهاد بارسلونا و سیتی؟ اینتر خانه من بوده و این برای من بسیار مهم است. می خواهم شادی بیشتری برای هواداران اینتر و خانواده‌ام به ارمغان بیاورم. "
فوتبالیفوتبالی2 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی – عملکرد لائوتارو مارتینز در این فصل درخشان بوده است. این مهاجم با تنها ۲۵ میلیون یورو به اینتر پیوسته اما در این تیم عالی کار کرده است، و زوج او و روملو لوکاکو در خط حمله تیم آنتونیو کونته درخشان بوده است. سیتی به درخواست پپ گواردیولا خواهان خرید این بازیکن است و در ژانویه برای خرید او پیشنهاد خواهد داد. اریک آبیدال پیش‌تر گفته بود: «ما لائوتارو مارتینز را دوست داریم. من با بازیکنانم روراست بوده‌ام و به لوییس سوارز گفته‌ام که به دنبال یک بازیکن تهاجمی هستیم.» اینتر قیمت او را ۱۱۱ میلیون یورو تعیین کرده است.
نودنود3 روز قبل
منچسترسیتی شرایط جذب لاتارو مارتینز را جویا شده است. به گزارش وبسایت نود و به نقل از فوتبال ایتالیا، منچسترسیتی به کورس جذب لاتارو مارتینز، مهاجم ۲۲ ساله و آرژانتینی اینترمیلان ملحق شده و در این راه با بارسلونا رقابت خواهد کرد. بارسلونا هرگز علاقه خود به جذب لاتارو را پنهان نکرده و شنیده شده لیونل مسی از بارسا خواسته تا هموطنش را جذب کند. قرارداد لاتارو با اینتر تا سال ۲۰۲۳ اعتبار دارد و در این قرارداد، بندفسخی به ارزش ۱۱۱ میلیون یورو به چشم می‌خورد. البته این بند تنها در چند هفته از تابستان و فقط برای باشگاه‌های خارج از سری آ فعال خواهد شد.
برترین‌هابرترین‌ها3 روز قبل
نود: منچسترسیتی به کورس جذب لاتارو مارتینز، مهاجم ۲۲ ساله و آرژانتینی اینترمیلان ملحق شده و در این راه با بارسلونا رقابت خواهد کرد. مارتینز در فصل جاری سری آ و تحت نظر آنتونیو کونته زوج مرگباری با روملو لوکاکو ساخته و موفق شده در ۱۹ بازی سری آ و لیگ قهرمانان ۱۳ گل بزند و ۶ پاس گل هم ارسال کند. بارسلونا هرگز علاقه خود به جذب لاتارو را پنهان نکرده و شنیده شده لیونل مسی از بارسا خواسته تا هموطنش را جذب کند. قرارداد لاتارو با اینتر تا سال ۲۰۲۳ اعتبار دارد و در این قرارداد، بندفسخی به ارزش ۱۱۱ میلیون یورو به چشم می‌خورد. البته این بند تنها در چند هفته از تابستان و فقط برای باشگاه‌های خارج از سری آ فعال خواهد شد.

به انتهای لیست رسیدید