رونالدو

رونالدو

وانانیوزوانانیوز2 ساعت قبل
به گزارش وانانیوز، دانیلو دفاع راست برزیلی تیم فوتبال یوونتوس می‌گوید که کریستیانو رونالدو به او گفته اگر برای تیم ملی برزیل بازی می‌کرد، این کشور به تعداد قهرمانی‌هایش در جام جهانی اضافه می‌کرد. رونالدو علاوه بر توانایی‌های فوق‌العاده‌‌اش، دقت و توجه فراوانی به جزئیات دارد و افتخاراتی که کسب کرده هم این موضوع را نشان می‌دهد. او یک بار به من گفت که اگر برای تیم ملی برزیل بازی می‌کرد، من و او تا الان ۵ قهرمانی دیگر در جام جهانی برای برزیل کسب کرده بودیم. تیم ملی برزیل تا الان ۵ بار قهرمان جام جهانی شده است که آخرین مورد آن سال ۲۰۰۲ بوده است. رونالدو هم سه سال پیش با تیم ملی پرتغال قهرمان یورو شد.
تابناکتابناک4 ساعت قبل
به گزارش تابناک ورزشی، ستاره پرتغالی پنجشنبه با هت‌تریک مقابل لیتوانی در دیدار‌های انتخابی یورو ۲۰۲۰ شمار گل‌های ملی خود را به ۹۸ رساند و حالا دو گل با ۱۰۰ گل ملی فاصله دارد. رونالدو ۱۶ سال است که پیراهن تیم ملی پرتغال را بر تن دارد و ۱۶۳ بازی ملی انجام داده است (۱۴ بازی بیشتر از دایی). در جدول گلزنان ملی جهان پس از علی دایی (۱۰۹ گل)، رونالدو (۹۸ گل)، فرانس پوشکاش (۸۴) در بین ۱۰ گلزن برتر ملی جهان تنها یک بازیکن فعال دیده می‌شود. رونالدو ۳۴ ساله این فرصت را دارد تا به دومین بازیکن تاریخ تبدیل شود که به ۱۰۰ گل ملی می‌رسد. علی دایی در اواخر سال ۲۰۰۴ خود را از مرز ۱۰۰ گل ملی عبور داد و سرانجام با ثبت ۱۰۹ گل ملی، یک رکورد جاودانه خلق کرد.
افکارنیوزافکارنیوز4 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشدانیلو دفاع راست برزیلی تیم فوتبال یوونتوس می‌گوید که کریستیانو رونالدو به او گفته اگر برای تیم ملی برزیل بازی می‌کرد، این کشور به تعداد قهرمانی‌هایش در جام جهانی اضافه می‌کرد. رونالدو علاوه بر توانایی‌های فوق‌العاده‌‌اش، دقت و توجه فراوانی به جزئیات دارد و افتخاراتی که کسب کرده هم این موضوع را نشان می‌دهد. او یک بار به من گفت که اگر برای تیم ملی برزیل بازی می‌کرد، من و او تا الان ۵ قهرمانی دیگر در جام جهانی برای برزیل کسب کرده بودیم. تیم ملی برزیل تا الان ۵ بار قهرمان جام جهانی شده است که آخرین مورد آن سال ۲۰۰۲ بوده است. رونالدو هم سه سال پیش با تیم ملی پرتغال قهرمان یورو شد.
تسنیمتسنیم6 ساعت قبل
به گزارش گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم، در ادامه رقابت‌های مقدماتی یورو ۲۰۲۰، تیم‌های ملی فوتبال پرتغال و لوکزامبورگ به مصاف هم می‌روند و کریستیانو رونالدو (Ronaldo) درصدد است تا با گلزنی در این مسابقه، ۱۰۰ گله شود. او در پیروزی ۶-۰ پرتغال مقابل لیتوانی هت تریک کرد و تا به حال ۹۸ گل برای پرتغال به ثمر رسانده و هنوز ۱۱ گل تا رکورد افسانه‌ای علی دایی بهترین گلزن ملی ادوار فاصله دارد. رونالدو در مسابقات یورو ۲۰۲۰ در هر بازی گلزنی کرده است و پس از کسب توپ‌های طلا و رسیدن به رکورد هفتصد گل در طول دوران بازیگری اش، قصد دارد آخرین رکورد را در فوتبال که آقای گلی جهان است را به دست بیاورد. این رکورد در حال حاضر با ۱۰۹ گل متعلق به علی دایی مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال ایران است و رونالدو می‌تواند با گلزنی‌ها در دیدار‌های آینده می‌تواند به رکورد او برسد و آن را ارتقا دهد. او که با ۱۲۷ گل در حال حاضر بهترین گلزن لیگ قهرمانان اروپا و بالاتر از لئو مسی بهترین گلزن تاریخ لیگ قهرمانان اروپا است در تمامی رقابت‌های رسمی بیش از ۷۰۰ گل به ثمر رسانده و حالا امیدوار است بازهم جایزه توپ طلا را بدست آورد.
افکارنیوزافکارنیوز9 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشدر ادامه رقابت‌های مقدماتی یورو ۲۰۲۰، تیم‌های ملی فوتبال پرتغال و لوکزامبورگ به مصاف هم می‌روند و کریستیانو رونالدو (Ronaldo) درصدد است تا با گلزنی در این مسابقه، ۱۰۰ گله شود. اخبار ورزشی-او در پیروزی ۶-۰ پرتغال مقابل لیتوانی هت تریک کرد و تا به حال ۹۸ گل برای پرتغال به ثمر رسانده و هنوز ۱۱ گل تا رکورد افسانه‌ای علی دایی بهترین گلزن ملی ادوار فاصله دارد. رونالدو در مسابقات یورو ۲۰۲۰ در هر بازی گلزنی کرده است و پس از کسب توپ‌های طلا و رسیدن به رکورد هفتصد گل در طول دوران بازیگری اش، قصد دارد آخرین رکورد را در فوتبال که آقای گلی جهان است را به دست بیاورد. این رکورد در حال حاضر با ۱۰۹ گل متعلق به علی دایی مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال ایران است و رونالدو می‌تواند با گلزنی‌ها در دیدار‌های آینده می‌تواند به رکورد او برسد و آن را ارتقا دهد. او که با ۱۲۷ گل در حال حاضر بهترین گلزن لیگ قهرمانان اروپا و بالاتر از لئو مسی بهترین گلزن تاریخ لیگ قهرمانان اروپا است در تمامی رقابت‌های رسمی بیش از ۷۰۰ گل به ثمر رسانده و حالا امیدوار است بازهم جایزه توپ طلا را بدست آورد.
افکارنیوزافکارنیوز13 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشبر اساس ادعای نشریه اسپانیایی «دن بالن» باشگاه یوونتوس ممکن است در حرکتی غیرقابل‌انتظار سراغ جذب کریم بنزما، مهاجم فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید برود. اخبار ورزشی- مهاجم ۳۱ ساله کهکشانی‌ها این فصل عملکرد خوبی از خود ارائه کرده و در ۱۵ بازی که در رقابت‌های مختلف برای تیم تحت‌هدایت زین‌الدین زیدان به میدان رفته، ۱۱ گل به ثمر رسانده و ۵ پاس گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است. یوونتوس در حالی ممکن است که این مهاجم فرانسوی را به خدمت بگیرد که پیش از این موفق شده کریستیانو رونالدو را در سال ۲۰۱۸ از رئال مادرید به جمع راه‌راه پوشان تورین اضافه کند. بنزما که تا پایان ماه ژوئن ۲۰۲۱ با رئال مادرید قرارداد دارد، تاکنون در ۴۸۰ بازی از رقابت‌های مختلف ۲۳۳ گل برای سفیدپوشان مادریدی به ثمر رسانده است.
ورزش۳ورزش۳18 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، به نظر می‌رسد جدایی ایوان راکیتیچ، هافبک ۳۱ ساله بارسلونا در فصل زمستان از این تیم قطعی باشد. همچنین اینتر نیز علاقه‌ای به خرید ایوان راکیتیچ ندارد و بازیکن مورد نظر نراتزوری آرتورو ویدال است. در تابستان کریستیانو رونالدو با این هافبک کروات برای انتقال به تورین تماس گرفت و عدم توافق مالی بین یووه و بارسا مانع نهایی شدن این انتقال شد. همچنین منچستریونایتد نیز یکی دیگر از تیم‌های خواهان ایوان راکیتیچ است. شیاطین سرخ احتمالا قصد دارد نمانیا ماتیچ را در فصل زمستان به فروش برساند و ایوان راکیتیچ می‌تواند جانشین این هافبک صرب در اولدترافورد باشد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز22 ساعت قبل
به گزارش مشرق، بر اساس ادعای نشریه اسپانیایی «دن بالن» باشگاه یوونتوس ممکن است در حرکتی غیرقابل‌انتظار سراغ جذب کریم بنزما، مهاجم فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید برود. مهاجم ۳۱ ساله کهکشانی‌ها این فصل عملکرد خوبی از خود ارائه کرده و در ۱۵ بازی که در رقابت‌های مختلف برای تیم تحت‌هدایت زین‌الدین زیدان به میدان رفته، ۱۱ گل به ثمر رسانده و ۵ پاس گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است. یوونتوس در حالی ممکن است که این مهاجم فرانسوی را به خدمت بگیرد که پیش از این موفق شده کریستیانو رونالدو را در سال ۲۰۱۸ از رئال مادرید به جمع راه‌راه پوشان تورین اضافه کند. بنزما که تا پایان ماه ژوئن ۲۰۲۱ با رئال مادرید قرارداد دارد، تاکنون در ۴۸۰ بازی از رقابت‌های مختلف ۲۳۳ گل برای سفیدپوشان مادریدی به ثمر رسانده است.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز23 ساعت قبل
«ایکر کاسیاس» پس از به اشتراک گذاشتن نظر خود در خصوص مراسم توپ طلای پیش رو، بحثی تند و پر حرارت را در شبکه‌های اجتماعی به راه انداخت. ستاره اسبق رئال مادرید که هم‌اکنون فوتبال خود را در باشگاه پورتوی پرتغال پیگیری می‌کند، معتقد است که هم‌تیمی اسبق وی در جمع کهکشانی‌ها یعنی «کریستیانو رونالدو» نباید سال جاری در جمع نامزدهای توپ طلا باشد. کاسیاس در توییتی نوشت: «ویرجیل فن دایک» به عنوان بهترین بازیکن سال یوفا انتخاب شد؛ «لیونل مسی» نیز جایزه بهترین بازیکن سال فیفا را از آن خود کرد؛ اگر کریستیانو توپ طلا را ببرد، برای من اینگونه است که خط مشی مورد استفاده به منظور تعیین برنده جوایز معتبر فردی فوتبال منطقی نیست. مرد سال یوفا توسط هیاتی ۵۳ نفری متشکل از روزنامه‌نگاران برتر ورزشی که به ترتیب به سه بازیکن مورد نظر خود رای داده و بازیکنان مدنظر به ترتیب اولویت پنج، سه و یک امتیاز دریافت می‌کنند، انتخاب می‌شود. برندگان این ۲ جایزه براساس عملکردی که در طول یک فصل از خود برجای می‌گذارند، انتخاب می‌شوند و این در حالی است که توپ طلا بازه‌ای به اندازه یک سال فوتبالی را در برگرفته و تمام دیدارها حتی بازی‌های دوستانه را نیز شامل و در نهایت با رای ۱۹۳ روزنامه‌نگار ورزشی مشخص می‌شود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین23 ساعت قبل
بر اساس ادعای نشریه اسپانیایی «دن بالن»، باشگاه یوونتوس ممکن است نسبت به جذب کریم بنزما، مهاجم فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید، دست به کار شود. اعتمادآنلاین| بر اساس ادعای نشریه اسپانیایی «دن بالن» باشگاه یوونتوس ممکن است در حرکتی غیرقابل‌انتظار سراغ جذب کریم بنزما، مهاجم فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید برود. یوونتوس در حالی ممکن است که این مهاجم فرانسوی را به خدمت بگیرد که پیش از این موفق شده کریستیانو رونالدو را در سال ۲۰۱۸ از رئال مادرید به جمع راه‌راه پوشان تورین اضافه کند. بنزما که تا پایان ماه ژوئن ۲۰۲۱ با رئال مادرید قرارداد دارد، تاکنون در ۴۸۰ بازی از رقابت‌های مختلف ۲۳۳ گل برای سفیدپوشان مادریدی به ثمر رسانده است. منبع: تسنیم
تسنیمتسنیم23 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، بر اساس ادعای نشریه اسپانیایی «دن بالن» باشگاه یوونتوس ممکن است در حرکتی غیرقابل‌انتظار سراغ جذب کریم بنزما، مهاجم فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید برود. مهاجم ۳۱ ساله کهکشانی‌ها این فصل عملکرد خوبی از خود ارائه کرده و در ۱۵ بازی که در رقابت‌های مختلف برای تیم تحت‌هدایت زین‌الدین زیدان به میدان رفته، ۱۱ گل به ثمر رسانده و ۵ پاس گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است. یوونتوس در حالی ممکن است که این مهاجم فرانسوی را به خدمت بگیرد که پیش از این موفق شده کریستیانو رونالدو را در سال ۲۰۱۸ از رئال مادرید به جمع راه‌راه پوشان تورین اضافه کند. بنزما که تا پایان ماه ژوئن ۲۰۲۱ با رئال مادرید قرارداد دارد، تاکنون در ۴۸۰ بازی از رقابت‌های مختلف ۲۳۳ گل برای سفیدپوشان مادریدی به ثمر رسانده است. انتهای پیام/
ورزش۳ورزش۳23 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، در هفته‌های اخیر حواشی عجیبی در مورد کریستیانو رونالدو، ستاره ۳۴ ساله و پرتغالی یوونتوس رخ داده و همین موضوع ممکن است آینده این بازیکن نامدار را به چالش بکشاند. طبق ادعای نشریه کالچومرکاتو، یوونتوس به فکر فروش این بازیکن افتاده است. کریستیانو رونالدو سالانه ۳۰ میلیون یورو حقوق از یوونتوس دریافت می‌کند و مدیران بیانکونری معتقدند پرداخت چنین رقم هنگفتی به رونالدو باعث می‌شود امکان سرمایه گذاری برای جذب بازیکنان جوان کمتر شود. آندره آنیلی از فابیو پاراتیچی خواسته شریط جذب بازیکنان جوان را بررسی کند و به نظر می‌رسد کریستیانو رونالدو در این مسیر قربانی خواهد شد. با فروش کریستیانو رونالدو، یوونتوس دیگر ملزم به پرداخت این حقوق سنگین نخواهد بود و می‌تواند برای جذب چند بازیکن جوان اقدام کند.
ورزش۳ورزش۳23 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، رونالدو در دو بازی اخیر یوونتوس پیش از آغاز بازی‌های ملی روزهای عجیبی را تجربه کرد و دو بار متوالی تعویض شد. این تصمیمات مائوریتسیو ساری به مذاق رونالدو خوش نیامده و وی بعد از تعویض در دیدار مقابل میلان مستقیما راهی رختکن شد. نمایش کریستیانو رونالدو در ترکیب تیم ملی پرتغال من را متقاعد کرد که وی در زمان بازگشت به یوونتوس دوباره نمایش درخشانی خواهد داشت و همه حواشی اخیر به پایان خواهد رسید. فرم هفته‌های اخیر لیونل مسی؟ همه چیز در مورد او طبیعی پیش رفته است. او همیشه خود را برای تیمش قربانی می‌کند و شما می‌توانید این موضوع و فداکاری را در نمایش‌های لیونل مسی ببینید. "
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
باشگاه یوونتوس ممکن است نسبت به جذب مهاجم فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید دست به کار شود. خبرگزاری تسنیم: بر اساس ادعای نشریه اسپانیایی «دن بالن» باشگاه یوونتوس ممکن است در حرکتی غیرقابل‌انتظار سراغ جذب کریم بنزما، مهاجم فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید برود. مهاجم ۳۱ ساله کهکشانی‌ها این فصل عملکرد خوبی از خود ارائه کرده و در ۱۵ بازی که در رقابت‌های مختلف برای تیم تحت‌هدایت زین‌الدین زیدان به میدان رفته، ۱۱ گل به ثمر رسانده و ۵ پاس گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخته است. یوونتوس در حالی ممکن است که این مهاجم فرانسوی را به خدمت بگیرد که پیش از این موفق شده کریستیانو رونالدو را در سال ۲۰۱۸ از رئال مادرید به جمع راه‌راه پوشان تورین اضافه کند. بنزما که تا پایان ماه ژوئن ۲۰۲۱ با رئال مادرید قرارداد دارد، تاکنون در ۴۸۰ بازی از رقابت‌های مختلف ۲۳۳ گل برای سفیدپوشان مادریدی به ثمر رسانده است.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی - ایکر کاسیاس، دروازه بان سابق رئال مادرید، مدعی شد که اهدای جایزه توپ طلا به کریستیانو رونالدو، هم تیمی سابق خود، کاری منطقی به نظر نمی‌رسد. به گزارش فوتبالی، ایکر کاسیاس و کریستیانو رونالدو سالها در سانتیاگو برنابئو در کنار یکدیگر بازی کردند و رابطه خوب و نزدیکی نیز با هم داشتند. رونالدو در طول دوران حضور خود در رئال موفق شد ۴ توپ طلا را از آن خود کند و حالا یکی از گزینه‌های اصلی دریافت توپ طلای ۲۰۱۹ به شمار می‌آید و در صورت کسب آن با ۶ توپ طلا رکورددار خواهد شد. دروازه سابق رئال مادرید در صفحه رسمی توییتر خود مدعی شد که اهدای توپ طلا به این بازیکن کاری منطقی به نظر نمی‌رسد. اگر کریستیانو برنده توپ طلا شود به نظر من قواعدی که در فوتبال برای انتخاب برنده بزرگترین جایزه انفرادی استفاده می‌کنیم، منطقی نیست. "
طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- چزاره پراندلی در مصاحبه‌ای به شرایط جسمانی کریستیانو رونالدو و رقیب دیرینه‌ او یعنی لیونل مسی پرداخته است. به گزارش کوریره دلو اسپورت، CR۷ در دو بازی آخر یوونتوس تعویض شده است و مائوریتزیو ساری دلیل این تصمیم را عدم آمادگی جسمانی او عنوان کرده است. با این حال هت تریک قهرمان پنج دوره توپ طلا در بازی پرتغال-لیتوانی در مقدماتی یورو ۲۰۲۰، چیز دیگری را نشان می‌داد. پراندلی در این راستا گفته است:
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
میرر مدعی شد کریستیانو رونالدو از برنامه یوونتوس برای جذب پل پوگبا ستاره فرانسوی منچستریونایتد حمایت کرده و گفته از حضور پوگبا در یوونتوس خوشحال خواهد شد. روزنامه انگلیسی میرر امروز در گزارشی مدعی شد که کریستیانو رونالدو، ابرستاره پرتغالی باشگاه یوونتوس حمایت خود را از تلاشهای این باشگاه برای جذب پل پوگبا، ستاره فرانسوی منچستریونایتد اعلام کرده و گفته از حضور او در تورین خوشحال خواهد شد. این در حالی است که یوونتوس این روزها مشغول بررسی گزینه‌های خود برای جذب پوگبا بوده و امیدوار است بتواند او را در ماه ژانویه به تورین منتقل کند. بر اساس این گزارش، مدیران باشگاه یوونتوس درباره برنامه خود برای جذب پوگبا با رونالدو مشورت کرده‌اند و کریستیانو نظر مثبت خود را اعلام کرده و گفته از حضور پوگبا در یوونتوس خوشحال خواهد شد و این انتقال را برای باشگاه مثبت می‌داند. گفته می‌شود یونایتد در حال حاضر قیمت پوگبا را ۱۵۰ میلیون پوند اعلام کرده و رئال مادرید و یوونتوس در حال سبک و سنگین کردن گزینه‌های خود هستند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
*سه روز دیگر، پنجاهمین سالگرد هزارمین گلی است که شما سال ۱۹۶۹ در ورزشگاه ماراکانا وارد دروازه واسکودوگاما کردید. آن زمان خبرنگار‌ها وارد زمین شدند تا آن لحظه به یادماندنی را ثبت کنند و جریان بازی مختل شد. چه اتفاقی افتاد که آن گل را به کودکان تقدیم کردید؟ بله، ۵۰ سال از آن موقع گذشته است. *وقتی قرار شد آن ضربه پنالتی را بزنید چه اتفاقی افتاد؟ قبل از اینکه پنالتی را بزنم می‌ترسیدم اشتباه کنم و گل نشود. من با مدافعان زیادی روبه‌رو شده‌ام که ناجوانمردانه بازی می‌کردند؛ به ویژه آرژانتینی‌ها و انگلیسی‌ها که لگد و آرنج زیادی از آن‌ها خوردم.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی - کریستیانو رونالدو موافقت خود را با انتقال پل پوگبا، هافبک منچستریونایتد، به یوونتوس در پنجره نقل و انتقالاتی ژانویه به مدیران این تیم اعلام کرده است. به گزارش فوتبالی، یوونتوس در حال بررسی شرایط خرید پوگبا در پنجره زمستانی است و این در حالی است که آنها در تابستان نیز بارها به این بازیکن لینک شده بودند. در طول تابستان بارها درباره علاقه زین الدین زیدان به پوگبا و انتقال این بازیکن به رئال مادرید نیز صحبت شده بود اما درخواست مالی مدیران یونایتد برای دریافت بیش از ۲۰۰ میلیون یورو برای فروش این بازیکن ۲۶ ساله باعث شد که این انتقال صورت نگیرد. حالا نشریه اسپانیایی الدسمارک مدعی شده که یوونتوس و رئال مادرید همچنان مشتاق به جذب این بازیکن هستند. این روزنامه همچنین خبر داده که رونالدو، فوق ستاره پرتغالی یوونتوس، موفقیت خود را برای انتقال پوگبا به تورین به مدیران یووه اعلام کرده است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
اعتمادآنلاین|‌ مجله «اسپورت ایلاستریتد» برای چهارمین سال متوالی با کادر مجربی که اساتید مد و استایل هستند ۵۰ نفر از خوش‌تیپ‌ترین ورزشکاران سال را انتخاب کرده‌اند. او با وجود اینکه ۲۳ عنوان قهرمانی در گرنداسلم‌ها دارد لحظه‌ای از علاقه‌اش به دنیای مد و استایل هم غافل نشده است. او از سوی این مجله آمریکایی به عنوان خوش‌تیپ‌ترین ورزشکار سال ۲۰۱۹ انتخاب شده است. ۸- کریستیانو رونالدوستاره مشهور پرتغالی دنیای فوتبال هم نقشی پررنگ در دنیای مد و استایل دارد. او با علاقه‌اش به لباس‌های ویژه کاری کرده تا در رده بیست‌و‌هفتم خوش‌تیپ‌ترین ورزشکاران دنیا قرار بگیرد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
اعتمادآنلاین| ایکر کاسیاس در دوران حضورش در رئال مادرید با کریستیانو رونالدو همبازی بود و رابطه خوبی هم با این بازیکن داشت. کاسیاس بار دیگر به ستایش از رونالدو پرداخت و او را تنها بازیکنی دانست که شایسته کسب توپ طلا در سال ۲۰۱۹ است. سنگربان اسپانیایی پورتو گفت: فان دایک از سوی یوفا بهترین بازیکن می‌شود و مسی هم از سوی فیفا به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد و براین باور هستم که رونالدو با توجه به معجزاتی که انجام می‌دهد شایسته کسب توپ طلا ۲۰۱۹ است. او ادامه داد: فکر می‌کنم معیارهای که برای کسب جوایز در فوتبال قرار داده شده منطقی نیست. آیا این‌گونه نیست؟ رونالدو روزهای سختی را در یوونتوس تجربه می‌کند.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، روزنامه انگلیسی میرر امروز در گزارشی مدعی شد که کریستیانو رونالدو، ابرستاره پرتغالی باشگاه یوونتوس حمایت خود را از تلاشهای این باشگاه برای جذب پل پوگبا، ستاره فرانسوی منچستریونایتد اعلام کرده و گفته از حضور او در تورین خوشحال خواهد شد. این در حالی است که یوونتوس این روزها مشغول بررسی گزینه‌های خود برای جذب پوگبا بوده و امیدوار است بتواند او را در ماه ژانویه به تورین منتقل کند. بر اساس این گزارش، مدیران باشگاه یوونتوس درباره برنامه خود برای جذب پوگبا با رونالدو مشورت کرده‌اند و کریستیانو نظر مثبت خود را اعلام کرده و گفته از حضور پوگبا در یوونتوس خوشحال خواهد شد و این انتقال را برای باشگاه مثبت می‌داند. یوونتوس در سال ۲۰۱۲ پل پوگبا را به عنوان بازیکن آزاد از منچستریونایتد به خدمت گرفت و چهار سال بعد او را با قراردادی که رکوردشکن بود، به مبلغ ۹۴٫۵ میلیون پوند دوباره به شیاطین سرخ فروخت. گفته می‌شود یونایتد در حال حاضر قیمت پوگبا را ۱۵۰ میلیون پوند اعلام کرده و رئال مادرید و یوونتوس در حال سبک و سنگین کردن گزینه‌های خود هستند.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی - یوردی کرایف باور دارد که جدایی بازیکنان بزرگ از لیگ فوتبال اسپانیا به دلیل قوانین مالیاتی است که در این کشور جریان دارد. یوردی کرایف که درباره بازگشت نیمار با رسانه‌ها صحبت می‌کرد، مدعی شد که قوانین مالیاتی اسپانیا یکی از دلایلی است که ادامه حضور یا پیوستن بازیکنان بزرگ به لیگ این کشور را سخت می‌کند. او در این باره گفت: " نیمار مطمئنا بازیکنان سرنوشت سازی است. با توجه به قوانین مالیاتی سایر کشورها از اینجا بهتر هستند و بدین ترتیب بعضی از آنها می‌توانند خیلی راحت جای لیگ اسپانیا را بگیرند. " حالا یک بازیکن ۱۶ ساله مسیر خود را هموار کرده و همه را با توانایی‌ها خود شگفت زده کرده است.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
آن زمان خبرنگار‌ها وارد زمین شدند تا آن لحظه به یادماندنی را ثبت کنند و جریان بازی مختل شد. چه اتفاقی افتاد که آن گل را به کودکان تقدیم کردید؟ بله، ۵۰ سال از آن موقع گذشته است. وقتی قرار شد آن ضربه پنالتی را بزنید چه اتفاقی افتاد؟ قبل از اینکه پنالتی را بزنم می‌ترسیدم اشتباه کنم و گل نشود. من با مدافعان زیادی روبه‌رو شده‌ام که ناجوانمردانه بازی می‌کردند؛ به ویژه آرژانتینی‌ها و انگلیسی‌ها که لگد و آرنج زیادی از آن‌ها خوردم. اگر پله امروز بازی می‌کرد، قیمتش چقدر بود؟ این را قبلا هم گفته‌ام: نمی‌شود رویش ارزش گذاشت.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
یک روز بعد از این‌که علیرضا بیرانوند به صورت رسمی کاندیدای کسب توپ طلای آسیا شد، خبر پیشنهاد تیم ویتوریا گیمارش پرتغال منتشر شده است و باید دید آیا این بار بیرانوند لژیونر خواهد شد یا خیر؟ به گزارش «ورزش سه»، علیرضا بیرانوند در روزهای اخیر خبرسازترین فوتبالیست ایران بوده است. بیرانوند ۲۷ ساله که چهارمین سال حضور در پرسپولیس را سپری می‌کند، در این سال‌ها همواره یکی از گزینه‌های جدایی و حضور در تیم‌های خارجی بوده است. امسال صحبت از تمدید قرارداد بلند مدت این بازیکن با پرسپولیس بود اما این اتفاق هنوز رخ نداده است. محمدحسن انصاری فرد نیز امضای قرارداد جدید را به آینده موکول کرد ولی احتمال دارد پیش از هر اتفاق دیگری، بیرانوند راهی اروپا شود. این بار رسانه‌های مختلف و همچنین منابع خبری موثق خبر از پیشنهاد «ویتوریا گیمارش» پرتغال به این بازیکن داده‌اند.
ایسناایسنا1 روز قبل
سنگربان اسپانیایی پورتو براین باور است که باید توپ طلای ۲۰۱۹ به کریستیانو رونالدو برسد. به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، ایکر کاسیاس در دوران حضورش در رئال مادرید با کریستیانو رونالدو همبازی بود و رابطه خوبی هم با این بازیکن داشت. کاسیاس بار دیگر به ستایش از رونالدو پرداخت و او را تنها بازیکنی دانست که شایسته کسب توپ طلا در سال ۲۰۱۹ است. سنگربان اسپانیایی پورتو گفت: فان دایک از سوی یوفا بهترین بازیکن می‌شود و مسی هم از سوی فیفا به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد و براین باور هستم که رونالدو با توجه به معجزاتی که انجام می‌دهد شایسته کسب توپ طلا ۲۰۱۹ است. او ادامه داد: فکر می‌کنم معیارهای که برای کسب جوایز در فوتبال قرار داده شده منطقی نیست.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
ایسنا: به نقل از اسپورت، ایکر کاسیاس در دوران حضورش در رئال مادرید با کریستیانو رونالدو همبازی بود و رابطه خوبی هم با این بازیکن داشت. کاسیاس بار دیگر به ستایش از رونالدو پرداخت و او را تنها بازیکنی دانست که شایسته کسب توپ طلا در سال ۲۰۱۹ است. سنگربان اسپانیایی پورتو گفت: فان دایک از سوی یوفا بهترین بازیکن می‌شود و مسی هم از سوی فیفا به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد و براین باور هستم که رونالدو با توجه به معجزاتی که انجام می‌دهد شایسته کسب توپ طلا ۲۰۱۹ است. او ادامه داد: فکر می‌کنم معیارهای که برای کسب جوایز در فوتبال قرار داده شده منطقی نیست. آیا این‌گونه نیست؟ رونالدو روزهای سختی را در یوونتوس تجربه می‌کند.

ورزشکاران جهان در شبکه‌های اجتماعی ۱۵ نوامبر ۲۰۱۹

9+
طرفداریطرفداری1 روز قبل

به انتهای لیست رسیدید