رونالدو

ایسناایسنا4 هفته قبل
هافبک فرانسوی یوونتوس تاکید کرد که رونالدو به حضورش در این تیم ادامه می‌دهد و به رئال برنمی گردد. رئال در غیاب کریستیانو رونالدو نتایج ناامید کننده‌ای کسب کرده است. بازگشت زین الدین زیدان به رئال باعث شده تا خبرهایی درباره احتمال بازگشت رونالدو هم به گوش برسد. ماتئودی هم تیمی فرانسوی رونالدو در یوونتوس اینگونه به احتمال بازگشت رونالدو به رئال واکنش نشان داد: هیچ دلیلی برای نگرانی وجود ندارد. رونالدو به رئال برنمی گردد.
ایلناایلنا1 ماه قبل
به گزارش ایلنا، یوونتوس موفق شد با درخشش رونالدو بازگشتی رویایی به لیگ قهرمانان اروپا داشته باشد و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند. کارلو آنجلوتی سرمربی سابق رئال مادرید که سابقه قهرمانی به همراه رونالدو در لیگ قهرمانان اروپا را در کارنامه دارد در مورد درخشش رونالدو در بازی برابر اتلتیکو مادرید گفت: رونالدو بازیکنی است که در بازی‌های بزرگ و شرایط حساس همواره عملکرد خوبی داشته و توانسته تیمش را نجات دهد. آنجلوتی ادامه داد: رونالدو یک بازیکن اسطوره‌ایست. رونالدو با درخشش خود یکبار دیگر نشان داد می‌تواند همه پیش‌بینی‌ها را به هم بریزد. با حضور رونالدو قطعا یوونتوس از مدعیان اصلی قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا خواهندبود.
خبر فوریخبر فوری3 هفته قبل
هافبک فرانسوی یوونتوس تاکید کرد که رونالدو به حضورش در این تیم ادامه می‌دهد و به رئال برنمی گردد. کریستیانو رونالدو تصمیم گرفت که در فصل نقل و انتقالات تابستانی رئال مادرید را بعد از ۹ سال ترک کند و راهی یوونتوس شود. بازگشت زین الدین زیدان به رئال باعث شده تا خبرهایی درباره احتمال بازگشت رونالدو هم به گوش برسد. ماتئودی هم تیمی فرانسوی رونالدو در یوونتوس اینگونه به احتمال بازگشت رونالدو به رئال واکنش نشان داد: هیچ دلیلی برای نگرانی وجود ندارد. رونالدو به رئال برنمی گردد.
ورزش۳ورزش۳2 ماه قبل
عملکرد رونالدو در سال جدید میلادی مطابق انتظار نبوده و در ۵ بازی اخیر افت محسوسی را تجربه کرده است. تورنمنتی که سال هاست یوونتوس موفق به فتحش نشده و رونالدو قرار است رهبر تیم برای شکستن این طلسم باشد. رونالدو به خصوص در بازی‌های خانگی یوونتوس نتوانسته آمار گلزنی خوبی داشته باشد. این آمار و ارقام البته نمی‌توانند برای رونالدو و یوونتوس یک زنگ خطر محسوب شوند ولی می‌توانند نشان دهنده شروع یک افت محسوس در رونالدو و نیز یوونتوس باشد. اگر رونالدو بتواند باعث قهرمانی یونتوس شود، می‌توان گفت که فصلی استثنایی را پشت سر گذاشته و در غیر این صورت تنها با فتح لیگ، یووه و رونالدو صرفا فصلی خوب و حتی معمولی را تجربه کرده‌اند.

حضور رونالدو و همسرش در دادگاه

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ماه قبل
خبرگزاری میزان- کریس رونالدو ستاره پرتغالی باشگاه یوونتوس به اتهام فرار مالیاتی به همراه همسر خود در دادگاه حضور پیدا کرد. به گزارش گروه چند رسانه‌ای خبرگزاری میزان، جریمه سنگین مالیاتی برای رونالدو کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی یوونتوس با حضور در دادگاهی در مادرید به تخلف مالیاتی اعتراف کرد. به این ترتیب رونالدو باید ۱۶٫۵ میلیون پوند جریمه پرداخت کند. رونالدو امروز همراه همسرخود در دادگاه حاضر شد.
انتخابانتخاب3 ماه قبل
دادگاه اسپانیا خواسته کریستیانو رونالدو قبل از جلسه دادگاهش را رد کرد. به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت ۲۴، کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی یوونتوس متهم به فرار مالیاتی شده است، قرار است که این فوق ستاره پرتغالی امروز در دادگاه حاضر شود تا به سوالاتی در این باره پاسخ دهد. رونالدو از دادستانی خواسته بود که برای روبرو نشدن با خبرنگاران از پارکینگ دادگاه وارد شود اما این خواسته او رد شد. رئیس دادگاه رونالدو گفت: خواسته رونالدو رد شد چرا که هیچ خطری او را تهدید نمی‌کند. امنیت رونالدو به هیچ وجه به خطر نخواهد افتاد.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- الساندرو دل پیرو که به عنوان سفیر لیگ قهرمانان به بالی اندونزی سفر کرده است، در خصوص ضربات آزاد کریستیانو رونالدو مصاحبه‌ای با خبرنگاران انجام داد. به گزارش مارکا، دل پیرو که خود متخصص ضربات آزاد بود، در رابطه توانایی کریستیانو رونالدو در این خصوص گفت: کریستیانو رونالدو در زمینه‌های زیادی عالی است. رونالدو بسیار خوب ضربه آزاد می‌زند و رکورد مهمی در این زمینه دارد. بابت هت تریک رونالدو برابر اتلتیکو مادرید بسیار خوشحالم. حالا رونالدو باید هواداران یوونتوس را شاد کند و امیدوارم او از طریق ضربات آزاد یا راه‌های دیگر، به گلزنی برای یوونتوس ادامه دهد.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
کریستیانو رونالدو ستاره فوتبال درحالی تولدش را جشن می‌گیرد که با نامزدش رابطه خوبی ندارد. جورجینا رودریگز نامزد رونالدو فعلا به تولد نامزدش واکنشی نشان نداده، هرچند با فرزندان مشترکشان روابط خوبی دارند. به تازگی فاش کننده اخبار زندگی شخصی رونالدو که در حصر خانگی به سر می‌برد درباره آزار و اذیت جنسی رونالدو و بی اخلاقی‌های وی آماری را منتشر کرده بود که در بیانیه‌ای اعلام کرد: من خوب می‌دانم که تحقیقاتی در مورد پرونده تجاوز جنسی کریستیانو رونالدو به کاترین مایورگا وجود دارد. وکیل این زن اعلام کرده‌است که مسئولیت پرونده تجاوز کریستیانو رونالدو به این زن برعهده دادگاهی در نوادا قرار گرفته‌است. دلیل اصلی اختلافات رونالدو و نامزدش جورجینا رودریگز بر سر مسئله اخلاقی آزار و اذیت جنسی وی به مایورگا است.
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشکریستیانو رونالدو ستاره دنیای فوتبال بالاخره کلینیک کاشت موی خود را افتتاح کرد. چند وقت پیش خبری مبنی بر کسب و کار جدید رونالدو و همسرش در یک کلینیک درمانی به گوش رسید که رونالدو در نهایت با مشورت پزشکان و معماران به نام اروپایی، کلینیک کاشت موی خود را افتتاح کرد. این پروژه به وسیله دوست رونالدو به وی پیشنهاد شد که در نهایت با پذیرفتن ستاره پرتغالی دنیای فوتبال کلینیک کاشت موی رونالدو راه اندازی شد. رونالدو در اینباره گفت: مشکلات ریزش مو امروزه بسیار شایع شده است، بنابراین با راه اندازی همچنین کلینیکی سعی داشتیم تا دیگر این افراد احساس سرخوردگی نداشته باشند. گفته می‌شود مدیریت این مجموعه به «جورجینا رودریگز» نامزد رونالدو سپرده خواهد شد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
بازیکن برزیلی یوونتوس به ستایش از کریستیانو رونالدو پرداخت و او را بهترین بازیکن جهان دانست. یووه در دیدار هفته بیست‌و‌هشتم رقابت‌های سری A به مصاف جنوا رفت و در حالی که کریستیانو رونالدو را در اختیار نداشت با نتیجه دو بر صفر تن به شکست داد. داگلاس کاستا، بازیکن برزیلی یووه به ستایش از کریستیانو رونالدو پرداخت و گفت: بر این باورم که رونالدو بهترین بازیکن جهان است و به خوبی چنین چیزی را به اثبات رسانده است. او ادامه داد: رونالدو بازیکنی است که در یوونتوس به او نیاز داریم. کاستا در پایان گفت: با رونالدو هر چیزی آسان می‌شود.
خبر ورزشیخبر ورزشی3 ماه قبل
زلاتان ایبراهیموویچ که همواره با اظهار نظر‌های حاشیه‌سازش مورد توجه قرار می‌گرفت، این‌بار صحبت‌های جنجالی درباره رونالدو به زبان آورد. زلاتان با انتقاد از صحبت‌های رونالدو مبنی بر ماجرا و مبارزه جدید در سری‌آ و یونتووس گفت: رونالدو احمقانه حرف می‌زند! نمی‌دانم رونالدو از کدام ماجراجویی و از چه مبارزه‌ای حرف می‌زند و هر روز این جملات را تکرار می‌کند. کدام ماجرا؛ کدام مبارزه، یوونتوس همواره از گذشته تا امروز در سری آ قهرمان و در اروپا یک تیم مدعی بوده و هست. حالا که رونالدو دنبال ماجرا و مبارزه جدید است، چرا به یک تیم در لیگ ۲ نمی‌رود تا خودش را واقعا محک بزند. وی افزود: رونالدو به تیم ترانسفر شده که قهرمان است و چالش چندانی برای رقابت با رقبا ندارد. اگر حس مبارزه طلبی در رونالدو زنده است می‌تواند برود تیمی از لیگ دو بالا بیرود و سپس قهرمان کند. رونالدو در ۱۹ بازی فصل جاری برای یووه ۱۴ گل و ۶ پاس گل را به ثمر رسانده است.
طرفداریطرفداری2 ماه قبل
تا این لحظه، در خصوص پرونده انتقال رونالدو با هیچ یک از مدیران یوونتوس صحبتی نکرده بودم. نقش ماروتا در مذاکرات خرید رونالدو: ماروتا؟ وقتی که من با ندود و آنیلی در خصوص انتقال رونالدو صحبت کردم، ماروتا حضور نداشت. آیا او موافق انتقال رونالدو بود؟ بله، می‌خواهم واضحا بگویم که او هرگز مخالف انتقال رونالدو به یوونتوس نبود. چگونگی خرید دیبالا و تضمین ماندن او در یوونتوس: به جز رونالدو، به جذب کدام بازیکن افتخار می‌کنیم؟ پائولو دیبالا. من فردی هستم که اگر قرار به فروش بازیکنی باشد، دوست ندارم شخصا بروم و به او بگویم که فروشی هستی.
ورزش۳ورزش۳2 ماه قبل
کریستیانو رونالدو همواره به عنوان بازیکنی تک رو و انفرادی شناخته می‌شد ولی پس از حضور در تورین، نشان داده که کاملا در اختیار تیمش است. گرفتن این کارت شاید مضحک بود اما واکنش رونالدو برای یوونتوس اصلا مضحک نبود. رونالدو طوری تمرین و بازی می‌کند که انگار هم‌سن من است.» داگلاس کاستا هم گفت: «غیرممکن است که در تمرینات پا به پای کریستیانو رونالدو پیش بروید. تنها سوسو (با ۸ پاس گل) در سری آ آماری بهتر از رونالدو (با ۷ پاس گل) داشته است. به نظر می‌رسد رونالدو و یوونتوس از این انتقال سود کرده‌اند و هر دو باعث شده‌اند عملکرد دیگری به بهترین حالت برسد.
ورزش۳ورزش۳3 روز قبل
کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن، در مورد مقایسه بین لیونل مسی و کریستیانو رونالدو صحبت کرد. به گزارش «ورزش سه»، در گذشته تصاویری از اتاق دوران کودکی کیلیان امباپه منتشر شده بود که آنجا مملو از پوسترهای کریستیانو رونالدو با لباس رئال مادرید بود و به نظر می‌رسید ستاره جوان فرانسوی هوادار رونالدو باشد، اما کیلیان امباپه حالا ادعا می‌کند عقایدش تعدیل یافته و دیگر نمی‌تواند از بین مسی و رونالدو یکی را انتخاب کند، گرچه در گذشته همیشه از رونالدو دفاع می‌کرده است. کیلیان امباپه گفت: "اگر قرار به انتخاب بین رونالدو و مسی باشد من ترجیح می‌دهم هر دو بازیکن را در تیم رویایی خود داشته باشم تا از کسب پیروزی تیمم اطمینان پیدا کنم. البته می‌توان از بین مسی و رونالدو یکی را برگزید اما شاید برای دیگری سنگین باشد و شما هرگز نباید یکی از این دو هیولا را ناراحت کنید زیرا انتخاب یکی از بین مسی و رونالدو، توهین به دستاوردهای بزرگ دیگری خواهد بود. هواداران بارسا یوهان کرویف و مسی را ترجیح می‌دهند و دیگران می‌گویند که رونالدو بزرگترین ورزشکاری است که فوتبال به خود دیده است زیرا وی در هر تیمی که بازی کرده دستاوردهای فراوانی داشته است. "
ورزش۳ورزش۳2 ماه قبل
پائولو دیبالا، ستاره آرژانتینی از معدود بازیکنانی است که تجربه بازی کنار مسی و رونالدو را دارد. به گزارش «ورزش سه»، پائولو دیبالا در تیم ملی آرژانتین فرصت بازی کنار مسی نصیبش شده و از فصل جاری و با پیوستن رونالدو به یوونتوس، شانس بازی کنار فوق ستاره پرتغالی را هم پیدا کرده است. او در حال حاضر صمیمی‌ترین دوست رونالدو در یووه هم محسوب می‌شود به طوریکه اخیرا رونالدو در شادی گل هایش از سبک شادی دیبالا هم استفاده می‌کند. دیبالا در مصاحبه با وبسایت یوفا و در مورد رونالدو و مسی گفت: «در تیم ملی آرژانتین فرصت بازی در کنار لیونل مسی را داشته‌ام و حالا با کریستیانو رونالدو هم‌تیمی هستم. رونالدو و مسی کسانی هستند که می‌توانند با هم مقایسه شوند و هر دو بازیکنانی استثنایی هستند.»
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، در بازی دیروز، کریستیانو رونالدو نیز از ابتدا در ترکیب یووه قرار داشت ولی نتوانست کار خاصی انجام دهد. نشریات ایتالیایی متفق القول رونالدو را به عنوان بدترین بازیکن یووه مقابل بولونیا معرفی کردند. گاتزتا دلو اسپورت، نشریه چاپ میلان، به رونالدو نمره ۵ داد. نشریه رمی کوریره دلو اسپورت و حتی توتواسپورت چاپ تورین هم به رونالدو نمره ۵ دادند. این ضعیف‌ترین بازی رونالدو با پیراهن یوونتوس پس از بازی با کیه وو بود.
ایسناایسنا1 ماه قبل
بازیکن برزیلی یوونتوس به ستایش از کریستیانو رونالدو پرداخت و او را بهترین بازیکن جهان دانست. یووه در دیدار هفته بیست و هشتم رقابت‌های سری A به مصاف جنوا رفت و در حالی که کریستیانو رونالدو را در اختیار نداشت با نتیجه دو بر صفر تن به شکست داد. داگلاس کاستا، بازیکن برزیلی یووه به ستایش از کریستیانو رونالدو پرداخت و گفت: بر این باورم که رونالدو بهترین بازیکن جهان است و به خوبی چنین چیزی را به اثبات رسانده است. او ادامه داد: رونالدو بازیکنی است که در یوونتوس به او نیاز داریم. کاستا در پایان گفت: با رونالدو هر چیزی آسان می‌شود.
ایسناایسنا1 ماه قبل
ستاره پرتغالی رونالدو به خاطر آسیب دیدگی نتوانست در تمرین اخیر حاضر شود و شاید به دیدار برابر ناپولی نرسد. خبر بد برای یوونتوس قبل از این دیدار اینکه کریستیانو رونالدو به خاطر آسیب دیدگی نتوانست در تمرین یووه شرکت کند. رونالدو در دیدار برابر بولونیا هم از ناحیه مچ پا مصدوم بود و چند بار به زمین افتاد. سایت رسمی باشگاه یوونتوس نوشت که باید از مچ پای این ستاره پرتغالی عکس گرفته شود تا وضعیت نهایی او مشخص شود. رونالدو این روزها به خاطر شکست برابر اتلتیکو مادرید فشار زیادی را تحمل می‌کند و مورد انتقادهای زیادی است.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
آمار مساویهر ۲ بازیکن تا به حال ۲۵ پنالتی از دست داده‌اند؛ با این تفاوت که مسی ۱۰۸ و رونالدو ۱۳۹ پنالتی زده‌اند و به لحاظ میانگین، آمار رونالدو به خاطر کمیت بیش‌تر، بهتر است. به عبارت بهتر، رونالدو ۸۲ درصد از پنالتی‌هایش را گل کرده و از این نظر بالاتر از مسی است چون لیونل موفق شده ۷۶٫۸ پنالتی‌هایش را به تور برساند. آمار تفکیک شدهدر جریان بازی، رونالدو ۲۲ و مسی ۲۴ پنالتی از دست داده‌اند و این آمار در ضربات پنالتی برای مسی یک و برای رونالدو عدد ۲ را نشان می‌دهد. وقتی رونالدو در رئال مادرید بود، مسی ۱۴ پنالتی در لباس بارسا و کریس ۲۱ پنالتی در لباس رئال خراب کردند. پالوپ، دروازه‌بان وقت سویا، تنها دروازه‌بانی است که پنالتی مسی و رونالدو را گرفته و بقیه حداکثر ضربات یکی از این ۲ اعجوبه را مهار کرده‌اند.
طرفداریطرفداری3 ماه قبل
طرفداری- در جریان پیروزی ۳-۰ یوونتوس مقابل کیه وو، کریستیانو رونالدو بازهم نتوانست دروازه استفانو سورنتینو را باز کرد. امشب رونالدو اولین پنالتی خود در سال ۲۰۱۹ را مقابل کیه وو خراب کرد. به نقل از بلیچر ریپورت؛ رونالدو و مسی در تعداد پنالتی‌های از دست داده دوران بازی خود برابر شدند. البته از نظر درصد موفقیت در ضربه پنالتی، آمار رونالدو بهتر است. مقایسه تعداد پنالتی هایی که مسی و رونالدو در طول دوران بازی خود خراب کرده‌اند (مجموعا در جریان بازی و ضربات پنالتی):
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 ماه قبل
فوق ستاره پرتغالی یوونتوس دچار مصدومیت شده است. با اعلام باشگاه یوونتوس، کریس رونالدو دچار مصدومیت شده است. این بازیکن در دیدار هفته پیش مقابل بولونیا که با برتری یک گله بانوی پیر به پایان رسید از ناحیه مچ پای چپ دچار مصدومیت شده است و قرار است بررسی‌های بیشتر در این باره انجام گیرد. قرار است تست‌های پزشکی از وی به عمل آید تا میزبان مصدومیت او و روند درمانی‌اش مشخص شود. در صورت غیبت رونالدو در دیدار‌های آتی یووه، به خصوص مصاف با اتلتیکو مادرید اسپانیا، یوونتوس با مشکلی جدی در خط حمله مواجه خواهد شد.
نودنود1 ماه قبل
کریس رونالدو به مرحله یک چهارم نهایی لیگ فهرمانان خواهد رسید. یوونتوس بازی برگشت را با هت‌تریک رونالدو ۳-۰ پیروز شد و رونالدو نیز بعد از پایان این مسابقه به تلافی حرکات ال چولو در واندا متروپولیتانو، به شیوه‌ای مشابه شادی کرد. یوفا امروز (پنجشنبه) رسما رونالدو را ۲۰ هزار یورو جریمه کرد اما محرومیتی را متوجه او نساخت تا به این ترتیب رونالدو مشکلی برای همراهی یوونتوس در بازی دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان مقابل آژاکس نداشته باشد. جریمه رونالدو دقیقا مشابه جریمه سیمئونه است. سیمئونه نیز بعد از بازی رفت مرحله قبل ۲۰ هزار یورو جریمه شد اما توانست بدون مشکل تیمش را در بازی برگشت از کنار زمین هدایت کند.
فارسفارس1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، با اعلام باشگاه یوونتوس، کریس رونالدو دچار مصدومیت شده است. این بازیکن در دیدار هفته پیش مقابل بولونیا که با برتری یک گله بانوی پیر به پایان رسید از ناحیه مچ پای چپ دچار مصدومیت شده است و قرار است بررسی‌های بیشتر در این باره انجام گیرد. قرار است تست‌های پزشکی از وی به عمل آید تا میزبان مصدومیت او و روند درمانی‌اش مشخص شود. در صورت غیبت رونالدو در دیدار‌های آتی یووه، به خصوص مصاف با اتلتیکو مادرید اسپانیا، یوونتوس با مشکلی جدی در خط حمله مواجه خواهد شد. انتهای پیام/
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- کریستیانو رونالدو پس از جام جهانی بنا به درخواست خودش در تیم ملی پرتغال حضور نیافت اما حالا با آغاز مسابقات مقدماتی یورو ۲۰۲۰، رونالدو به تیم ملی پرتغال بازگشته است. خوشحالم که در یوونتوس و تیم ملی پرتغال در کنار رونالدو بازی می‌کنم. پیروزی برابر اتلتیکو مادرید؟ کریستیانو رونالدو نقش مهمی در صعود ما داشت اما کل تیم خوب کار کرد. در تیم ملی یا هر باشگاهی که رونالدو در آن بازی کرده، توانسته تاریخ سازی کند. وی در خصوص بازی در یوونتوس و سری آ گفت:
عصر ایرانعصر ایران1 ماه قبل
رونالدو شب جادویی را رقم زد و توانست زمینه ساز صعود تیمش باشد. یوونتوس و رونالدو خیره کننده بودند. ستاره آرژانتینی بارسلونا بعد از پیروزی برابر لیون به ستایش از کریستیانو رونالدو به خاطر درخشش در دیدار برابر اتلتیکو مادرید پرداخت. به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، لیونل مسی در دیدار برابر لئون در دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا درخشید. مسی بعد از بازی به ستایش از کریستیانو رونالدو پرداخت و گفت: رونالدو شب جادویی را رقم زد و توانست زمینه ساز صعود تیمش باشد.
انتخابانتخاب4 روز قبل
رسانه‌های جهان به حذف یوونتوس و مهاجم پرتغالی از لیگ قهرمانان اروپا پرداختند و به تنهایی ستاره تیم تورینی اشاره کردند. رونالدو گل فوق‌العاده‌اش را به ثمر رساند اما خیلی تنها بود. توتو اسپورت: رونالدو برای نحسی لیگ قهرمانان کافی نبوددیگر روزنامه ایتالیایی نوشت: یوونتوس با گل رونالدو همه را فریب داد اما مدت زمان زیادی طول نکشید. کوریره دلو اسپورت: بازی یوونتوس رونالدو را تنبیه کردنشریه ایتالیایی نوشت: رؤیای رونالدو پایان یافت. روش بازی یوونتوس شاید پیش از ستاره پرتغالی خوب بوده است اما در این شب پادشاه لیگ قهرمانان را تنبیه کرد.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- ساعاتی پیش اخباری مبنی بر مصدومیت کریستیانو رونالدو از ناحیه مچ پای چپ منتشر شد. اکنون پس از بررسی پزشکان و انجام چند تست روی مچ پای او، مشخص شد که آسیب دیدگی رونالدو جدی نیست. به نقل از رومئو آگرستی؛ نتایج آزمایش‌های انجام شده روی پای رونالدو نشان می‌دهد که خطری مهاجم پرتغالی را تهدید نمی‌کند. اثری از کشیدگی عضلات یا شکستگی در مچ پای رونالدو به چشم نمی‌خورد و فقط مچ پای او ضربه خورده است. بنابراین رونالدو می‌تواند یوونتوس را در بازی این هفته مقابل ناپولی در سن پائولو همراهی کند اما بسیار محتمل است که الگری به منظور جلوگیری از تشدید مصدومیت رونالدو به این بازیکن در این دیدار مهم استراحت بدهد.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
بعد از پیروزی ۳-۰ یوونتوس مقابل اتلتیکو مادرید با هت‌تریک کریستیانو رونالدو، ستاره فرانسوی اتلتیکو، آنتونیو گریزمان، درخشش رونالدو را مهم‌ترین عامل شکست و حذف تیمش از چمپیونزلیگ دانست. اما دیشب، شب کریستیانو رونالدو بود تا با هت‌تریک بسیار باارزش خود برای یووه، شاگردان دیگو سیمئونه را حذف کرده و با دست خالی به خانه برگرداند. آنتونیو گریزمان، ستاره فرانسوی اتلتیکو مادرید، بعد از حذف تیمش از لیگ قهرمانان، با اشاره به هت‌تریک رونالدو که پنجاه و دومین هت‌تریک دوران فوتبالی او بود، نقش رونالدو در عملکرد خارق‌العاده یوونتوس را بسیار مهم دانست. گریزمان بعد از بازی در این باره گفت: " رونالدو در بازی رفت هیچ فرصتی نداشت. ستاره فرانسوی اتلتیکو در ادامه گفت: " ما نتوانستیم بازی خودمان را انجام دهیم.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- داگلاس کاستا، وینگر ۲۸ ساله برزیلی یوونتوس که مدت هاست با مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کند، در مصاحبه با کانال یوتیوب De Sola از تصورات اولیه‌اش هنگام ورود کریستیانو رونالدو به یوونتوس گفت: چه باور کنید یا نه، وقتی رونالدو در حال پیوستن به یوونتوس بود، حرف و حدیث‌های زیادی وجود داشت. یوونتوس به دنبال به دست آوردن بازیکنی با ذهنیتی همچون او بود و رونالدو کمک زیادی به تیم انجام داده است. وقتی رونالدو به یوونتوس پیوست، فکر کردم که بهترین بازیکن جهان به ما ملحق شده است. به محض ورود رونالدو، باشگاه در تمام زمینه‌ها پیشرفت کرد و مشارکت او در این امر چشمگیر بوده است. امیدواریم با رونالدو قهرمان جام‌های زیادی شویم تا با داشتن او در تیم مان تاریخ سازی کنیم.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
ادو آگیره، نزدیک‌ترین خبرنگار اسپانیایی به کریستیانو رونالدو است؛ کسی که برای اولین بار از احتمال جدایی فوق ستاره پرتغالی از رئال خبر داد. به گزارش «ورزش سه»، نوامبر ۲۰۱۷ در برنامه ال چیرینگیتو بود که برای اولین بار خبر جدایی احتمالی رونالدو از رئال فاش شد. گذشت زمان نشان داد که رئال بیش از رونالدو از این جدایی ضرر کرده است. ذهنیت قوی، بزرگترین نقطه قوت رونالدو است و به او یک قدرت رهبری بزرگ داده است.» هت تریک برابر اتلتیکو: «این بازی برای رونالدو اهمیت بالایی داشت. البته با بازگشت زیدان ممکن است رونالدو هم به رئال برگردد ولی اگر مورینیو سرمربی رئال می‌شد، این احتمال کاملا از بین می‌رفت.» مسی: «بارسا بیش از اندازه به مسی وابسته است.

به انتهای لیست رسیدید