رونق گردشگری شبانه

رونق گردشگری شبانه

ایلناایلنا1 ماه قبل
درحالی که سال‌هاست طرح توسعه گردشگری شبانه در تهران مطرح شده است اما تاکنون هیچیک از طرح‌های پیشنهادی به نتیجه نرسیده‌است. حال نیز مسئولان آب پاکی را بر روی توسعه گردشگری شبانه ریخته و عنوان می‌کنند به دلیل عدم همکاری میان مسئولان مختلف تهران حیات شبانه نخواهد داشت. برخی از افراد نیز معتقد هستند حیات شبانه با فرهنگ ما سازگار نیست و در شب نمی‌‌توان انتظار توسعه گردشگری شبانه را داشت. با وجود آنکه تابستان است و می‌توان گردشگری شبانه را رونق بخشید اما فعلا از توسعه حیات شبانه و رونق گردشگری شبانه خبری نخواهد بود. تاکنون نتوانسته‌ایم درخصوص نقطه‌ای خاص به توافق برسیم که بتوانیم حیات شبانه و گردشگری شبانه را در آن نقطه توسعه دهیم.
مهرمهر4 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، در هفتاد و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان لایحه پیشنهادی از سوی شهرداری اصفهان در شورای شهر مورد بررسی قرار گرفت که بر اساس آن اعضای شورا به کمک سه میلیارد ریالی به ستاد دیه استان اصفهان به منظور آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در ماه مبارک رمضان رأی مثبت دادند و این لایحه به تصویب رسید. همچنین در این جلسه، اعضای شورای شهر اصفهان خواستار ارائه گزارشی از سوی ستاد دیه استان در خصوص نحوه استفاده از کمک سال گذشته شورای شهر به این ستاد برای آزادی زندانیان شدند. در ادامه جلسه علنی شورای شهر، طرح پنج نفر از اعضای شورای شهر اصفهان مبنی بر رونق گردشگری شبانه در شهر اصفهان در قالب طرح «شب‌های روشن شهر اصفهان» مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت این طرح که در آینده در قالب طرح «اصفهان ۲۰۲۰» جای خواهد گرفت، به تصویب اعضای شورای شهر رسید؛ این طرح بر اجرای برنامه‌های فرهنگی، تفریحی، ورزشی و فراغتی تأکید دارد.
مازن آنلاینمازن آنلاین4 ماه قبل
پیام مازند - نوشهر - ماه رمضان می‌تواند فرصت بسیار خوبی برای رونق اقتصاد شب در استان‌های گردشگرپذیر بویژه مازندران باشد؛ در صورتی که دستگاههای اجرایی با برنامه ریزی دقیق و هدفمند در جذب حداکثری مسافران و گردشگران گام بردارند. به گزارش خبرنگار ایرنا، امروزه گردشگری شبانه بخش مهمی از اقتصاد شبانه کشورهای مختلف جهان به شمار می‌رود و بسیاری از شهرهای جهان با برنامه ‌ریزی در حوزه توریسم شبانه و اقتصاد شب، باعث رونق اقتصادی شده‌اند. وی با بیان اینکه در استان مازندران یک هزار و ۲۲۲ امامزاده واحب التعظیم وجود دارد، یادآور شد: باید از این ظرفیت عظیم در جهت رونق بخشیدن به گردشگری مذهبی و به تبع آن رونق اقتصاد شب در ماه مبارک رمضان استفاده نمود. همچنین در این راستا تعامل و همکاری دستگاه‌های مربوطه با نیروی انتظامی در ماه مبارک رمضان می‌تواند در نتیجه بخش‌تر شدن گردشگری شبانه شهری موثر باشد. وی شب‌های مازندران را به عنوان فرصت نوظهور در اقتصاد گردشگری دانست و اظهار داشت: مراکز زیارتی در شب‌ها هم حس و حال خوبی داردو این موضوع از فرصت‌های خوبی برای ماندگاری گردشگران در مازندران می‌باشد.
ایرناایرنا4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار ایرنا، امروزه گردشگری شبانه بخش مهمی از اقتصاد شبانه کشورهای مختلف جهان به شمار می‌رود و بسیاری از شهرهای جهان با برنامه ‌ریزی در حوزه توریسم شبانه و اقتصاد شب، باعث رونق اقتصادی شده‌اند. وی برگزاری رقابت‌های ورزشی در قالب جام رمضان را بهانه خوبی برای بیرون کشاندن جوانان از منازل دانست و افزود: باید از این ظرفیت در جهت رونق گردشگری شبانه در ماه مبارک رمضان استفاده نمود و آن را به سایر اقشار جامعه گسترش داد. وی با بیان اینکه در استان مازندران یک هزار و ۲۲۲ امامزاده واحب التعظیم وجود دارد، یادآور شد: باید از این ظرفیت عظیم در جهت رونق بخشیدن به گردشگری مذهبی و به تبع آن رونق اقتصاد شب در ماه مبارک رمضان استفاده نمود. همچنین در این راستا تعامل و همکاری دستگاه‌های مربوطه با نیروی انتظامی در ماه مبارک رمضان می‌تواند در نتیجه بخش‌تر شدن گردشگری شبانه شهری موثر باشد. بر اساس اعلام فرمانده انتظامی تهران بزرگ، در ماه مبارک رمضان واحدهای عرضه کننده غذا از بعد از سحر تا یک ساعت قبل از اذان مغرب اجازه فعالیت ندارند و سینماها نیز از افطار تا سحر می‌توانند فعال باشند.
ایرناایرنا4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار ایرنا، امروزه گردشگری شبانه بخش مهمی از اقتصاد شبانه کشورهای مختلف جهان به شمار می‌رود و بسیاری از شهرهای جهان با برنامه ‌ریزی در حوزه توریسم شبانه و اقتصاد شب، باعث رونق اقتصادی شده‌اند. وی با بیان اینکه در استان مازندران یک هزار و ۲۲۲ امامزاده واحب التعظیم وجود دارد، یادآور شد: باید از این ظرفیت عظیم در جهت رونق بخشیدن به گردشگری مذهبی و به تبع آن رونق اقتصاد شب در ماه مبارک رمضان استفاده نمود. همچنین در این راستا تعامل و همکاری دستگاه‌های مربوطه با نیروی انتظامی در ماه مبارک رمضان می‌تواند در نتیجه بخش‌تر شدن گردشگری شبانه شهری موثر باشد. بر اساس اعلام فرمانده انتظامی تهران بزرگ، در ماه مبارک رمضان واحدهای عرضه کننده غذا از بعد از سحر تا یک ساعت قبل از اذان مغرب اجازه فعالیت ندارند و سینماها نیز از افطار تا سحر می‌توانند فعال باشند. وی شب‌های مازندران را به عنوان فرصت نوظهور در اقتصاد گردشگری دانست و اظهار داشت: مراکز زیارتی در شب‌ها هم حس و حال خوبی داردو این موضوع از فرصت‌های خوبی برای ماندگاری گردشگران در مازندران می‌باشد.

به انتهای لیست رسیدید