ریگان

ریگان

خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
رئیس ستاد انتخابات استان کرمان از ثبت نام ۱۸۹ داوطلب انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کرمان تاکنون خبر داد. وی اظهار کرد: مجموع نفراتی که طی این شش روز برای نمایندگی یازدهمین دوره انتخابابت مجلس شورای اسلامی در استان کرمان ثبت نام کرده‌اند، به ۱۸۹ نفر در ۹ حوزه انتخابیه بوده است. رئیس ستاد انتخابات استان کرمان اظهار داشت: طی امروز ۷ نفر در حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر، ۶ نفر در حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه، ۵ نفر در حوزه انتخابیه رفسنجان و انار و یک نفر در حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد ثبت نام کردند. وی همچنین از ثبت نام قطعی ۸ نفر در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان، ۳ نفر از حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر، ۲ نفر از حوزه انتخابیه شهربابک، ۱۸ نفر از حوزه انتخابیه کرمان و راور و ۴ نفر از حوزه انتخابیه کهنوج، رودبار جنوب، قلعه گنج، فاریاب و منوجان خبر داد. وی تصریح کرد: ثبت نام برای نمایندگی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۹ حوزه انتخابیه استان کرمان تا تاریخ ۱۶ آذر ادامه دارد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به گزارش مشرق، روسیه اعلام کرد اقدام آمریکا در خصوص پاسخ به هرگونه انبار کردن موشک توسط آمریکایی‌ها تردید نخواهد کرد. درپی فسخ معاهده منع گسترش سلاح‌های هسته‌ای میان برد (INF) توسط آمریکا در ماه آگوست (مرداد) روسیه ضرب‌الأجلی را برای برای انبار کردن موشک‌های هسته‌ای کوتاه و میان برد در اروپا پیشنهاد کرده است. معاهده منع موشک‌های هسته‌ای میان‌برد در سال ۱۹۸۷ بین «رونالد ریگان» رئیس‌جمهور وقت آمریکا و «میخائیل گورباچف» آخرین رهبر جماهیر شوروی در واشنگتن امضا شده بود. دولت «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا علاوه بر اتهام‌زنی به روسیه در خصوص نقض معاهده منع موشک‌های هسته‌ای میان‌برد، بر لزوم ایجاد یک توافق جدید و الحاق دیگر کشورها به ویژه چین به آن تاکید کرده است. علاوه بر ترامپ، «امانوئل ماکرون» رئیس‌جمهور فرانسه نیز پیشنهاد روسیه برای تعلیق مشروط استقرار موشک‌های کوتاه و میان‌برد در اروپا را رد کرده است.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، محمدصادق بصیری جمعه شب در جمع خبرنگاران با اشاره به ثبت نام ۵۲ داوطلب یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کرمان در روز ششم، اظهار کرد: از این تعداد ۴۱ نفر مرد و ۱۱ نفر زن بوده است. وی اظهار کرد: مجموع نفراتی که طی این شش روز برای نمایندگی یازدهمین دوره انتخابابت مجلس شورای اسلامی در استان کرمان ثبت نام کرده‌اند، به ۱۸۹ نفر در ۹ حوزه انتخابیه بوده است. رئیس ستاد انتخابات استان کرمان اظهار داشت: طی امروز ۷ نفر در حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر، ۶ نفر در حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه، ۵ نفر در حوزه انتخابیه رفسنجان و انار و یک نفر در حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد ثبت نام کردند. وی همچنین از ثبت نام قطعی ۸ نفر در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان، ۳ نفر از حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر، ۲ نفر از حوزه انتخابیه شهربابک، ۱۸ نفر از حوزه انتخابیه کرمان و راور و ۴ نفر از حوزه انتخابیه کهنوج، رودبار جنوب، قلعه گنج، فاریاب و منوجان خبر داد. وی تصریح کرد: ثبت نام برای نمایندگی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۹ حوزه انتخابیه استان کرمان تا تاریخ ۱۶ آذر ادامه دارد.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
وی با عنوان اینکه امروز در حوزه انتخابیه کرمان و راور امروز ۱۸ نفر ثبت‌نام خود را قطعی کردند که از این تعداد نفر ۱۳ مرد و یک نفر زن هستند گفت: در حوزه انتخابیه رفسنجان و انار هم امروز ۲ نفر ثبت‌نام کردند که هر دو نفر مرد هستند. رئیس ستاد انتخابات استان کرمان با بیان اینکه امروز در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر ۵ نفر نام نویسی کردند که از این تعداد ۴ نفر مرد و ۵ نفر زن هستند افزود: در حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد یک نفر مرد ثبت‌نام کرده است. وی با عنوان اینکه تعداد ثبت‌نام شدگان امروز در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان هشت نفر ثبت‌نام کردند که از این تعداد شش نفر مرد و دو نفر زن نام نویسی کردند گفت: در حوزه انتخابیه شهربابک دو نفر مرد امروز نام نویسی کردند. بصیری با بیان اینکه در حوزه‌های انتخابیه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه‌گنج و فاریاب امروز چهار نفر مرد ثبت‌نام کردند گفت: در حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر هفت نفر ثبت‌نام خود را قطعی کردند که از این تعداد شش نفر مرد و یک نفر هستند. وی با اشاره به اینکه در حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه شش نفر مرد امروز ثبت‌نام خود را قطعی کردند افزود: در حوزه انتخابیه بافت، کهنوج و جیرفت هیچ داوطلب خانمی ثبت‌نام نکرده است.
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسنا/کرمان ششمین روز ثبت نام کاندیداهای انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز به پایان رسید و تعداد کاندیداهای ثبت نامی از استان کرمان به ۱۸۹ نفر رسید تا تنور انتخابات در دیار کریمان همچنان گرم باقی بماند. رییس ستاد انتخابات استان کرمان گفت: برای حوزه انتخابیه شهربابک نیز ۲ مرد، حوزه رفسنجان و انار ۲ مرد و یک زن، حوزه انتخابیه کهنوج، فاریاب، رودبار، قلعه گنج و منوجان ۴ مرد و در حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه ۶ مرد ثبت نام کرده‌اند. رییس ستاد انتخابات استان کرمان گفت: با احتساب آمار روزهای گذشته و همچنین قطعی شدن ثبت نام افراد امروز، جمع شرکت کنندگان برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در پایان روز ششم ثبت نام کاندیداها در استان به ۱۸۹ نفر رسیده است. برپایه این گزارش؛ همچنین «عفت شریعتی کوهبنانی» نماینده مردم مشهد و کلات در دوره‌های هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی نیز امروز در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان ثبت‌نام کرد. انتهای پیام
فارسفارس1 روز قبل
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، روسیه اعلام کرد اقدام آمریکا در خصوص پاسخ به هرگونه انبار کردن موشک توسط آمریکایی‌ها تردید نخواهد کرد. درپی فسخ معاهده منع گسترش سلاح‌های هسته‌ای میان برد (INF) توسط آمریکا در ماه آگوست (مرداد) روسیه ضرب‌الأجلی را برای برای انبار کردن موشک‌های هسته‌ای کوتاه و میان برد در اروپا پیشنهاد کرده است. معاهده منع موشک‌های هسته‌ای میان‌برد در سال ۱۹۸۷ بین «رونالد ریگان» رئیس‌جمهور وقت آمریکا و «میخائیل گورباچف» آخرین رهبر جماهیر شوروی در واشنگتن امضا شده بود. دولت «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا علاوه بر اتهام‌زنی به روسیه در خصوص نقض معاهده منع موشک‌های هسته‌ای میان‌برد، بر لزوم ایجاد یک توافق جدید و الحاق دیگر کشورها به ویژه چین به آن تاکید کرده است. علاوه بر ترامپ، «امانوئل ماکرون» رئیس‌جمهور فرانسه نیز پیشنهاد روسیه برای تعلیق مشروط استقرار موشک‌های کوتاه و میان‌برد در اروپا را رد کرده است.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
خبرگزاری فارس: روسیه اعلام کرد اقدام آمریکا در خصوص پاسخ به هرگونه انبار کردن موشک توسط آمریکایی‌ها تردید نخواهد کرد. درپی فسخ معاهده منع گسترش سلاح‌های هسته‌ای میان برد (INF) توسط آمریکا در ماه آگوست (مرداد) روسیه ضرب‌الأجلی را برای برای انبار کردن موشک‌های هسته‌ای کوتاه و میان برد در اروپا پیشنهاد کرده است. یازدهم مرداد ۱۳۹۸ بود که «مایک پامپئو» وزیر امور خارجه آمریکا از خروج رسمی این کشور از این معاهده خبر داد. معاهده منع موشک‌های هسته‌ای میان‌برد در سال ۱۹۸۷ بین «رونالد ریگان» رئیس‌جمهور وقت آمریکا و «میخائیل گورباچف» آخرین رهبر جماهیر شوروی در واشنگتن امضا شده بود. علاوه بر ترامپ، «امانوئل ماکرون» رئیس‌جمهور فرانسه نیز پیشنهاد روسیه برای تعلیق مشروط استقرار موشک‌های کوتاه و میان‌برد در اروپا را رد کرده است.
مهرمهر2 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر محمدصادق بصیری پنجشنبه شب در جمع خبرنگاران با اشاره به ثبت نام ۴۳ داوطلب یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کرمان در روز پنجم ثبت نام، افزود: از این تعداد ۴۱ نفر مرد بوده است. وی اظهار کرد: براین اساس مجموع افرادی که طی این پنج روز برای نمایندگی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کرمان ثبت نام کرده‌اند به ۱۳۶ نفر در ۹ حوزه انتخابیه بوده است که از این تعداد ۱۳ نفر زن بوده است. رئیس ستاد انتخابات استان کرمان اظهار داشت: طی امروز ۴ نفر در حوزه انتخابیه بافت، رابر، ارزوئیه، ۳ نفر در حوزه بم، ریگان، نرماشیر و ۳ نفر در حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد ثبت نام کرده‌اند. وی همچنین از ثبت نام قطعی ۲ نفر در حوزه انتخابیه رفسنجان و انار، ۳ نفر در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان، ۸ نفر در حوزه انتخابیه شهربابک، ۱۳ نفر در حوزه انتخابیه کرمان و راور، ۲ نفر در حوزه انتخابیه کهنوج، روبار جنوب، قلعه گنج، فاریاب و منوجان و در ۵ نفر در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر خبر داد. بصیری اظهار کرد: ثبت نام برای نمایندگی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۹ حوزه انتخابیه استان کرمان تا تاریخ ۱۶ آذر ادامه دارد.
تسنیمتسنیم2 روز قبل
وی با عنوان اینکه امروز در حوزه انتخابیه کرمان و راور امروز ۱۳ نفر ثبت‌نام خود را قطعی کردند که از این تعداد نفر ۱۲ مرد و یک نفر زن هستند گفت: در حوزه انتخابیه رفسنجان و انار هم امروز ۲ نفر ثبت‌نام کردند که هر دو نفر مرد هستند. رئیس ستاد انتخابات استان کرمان با بیان اینکه امروز در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر ۵ نفر نام نویسی کردند که از این تعداد ۴ نفر مرد و یک نفر زن هستند افزود: در حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد سه نفر ثبت‌نام کردند که هر سه نفر مرد هستند. وی با عنوان اینکه تعداد ثبت‌نام شدگان امروز در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان ۳ نفر که هر ۳ نفرمرد هستند گفت: در حوزه انتخابیه شهربابک ۸ نفر نام نویسی کردند که هر هشت نفر مرد هستند. وی با اشاره به اینکه در حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه ۴ نفر امروز ثبت‌نام خود را قطعی کردند افزود: که از این تعداد ۴ نفر مرد هستند. همچنین زهرا ایرانمنش و علی بهرامی اعضای سابق پنجمین دوره شورای اسلامی شهر کرمان که قبلا استعفا داده بودند نیز از حوزه انتخابیه کرمان و راور در فرمانداری کرمان ثبت‌نام کردند.
ایسناایسنا2 روز قبل
ایسنا/کرمان رییس ستاد انتخابات استان کرمان با بیان این مطلب که شب گذشته یک مرد از حوزه انتخابیه کهنوج، فاریاب، رودبار و قلعه‌گنج و یک مرد از سیرجان و بردسیر پس از اعلام نتایج ثبت‌نام این افراد قطعی شد، احتمالا این اتفاق امشب نیز رخ دهد، افزود: با احتساب آمار روزهای گذشته و همچنین قطعی شدن ثبت نام افراد، جمع شرکت کنندگان برای انتخابات مجلس در استان تاکنون به ۱۳۶ نفر رسیده است. «محمدصادق بصیری» شامگاه ۱۳ آذرماه در جمع خبرنگاران با اشاره به آمار ثبت نام کنندگان شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان کرمان اظهار کرد: امروز در حوزه انتخابیه‌های استان کرمان ۴۱ مرد و ۲ زن ثبت نام کرده‌اند. وی با اشاره به اینکه این آمار ثبت نام شدگان قطعی است، افزود: امروز در حوزه انتخابیه کرمان و راور ۱۲ مرد و یک زن در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان ۳ مرد، در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر ۴ مرد و یک زن، در حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد ۳ مرد و در حوزه انتخابیه بم، فهرج، نرماشیر و ریگان ۳ مرد برای شرکت در انتخابات مجلس نام نویسی کرده‌اند. رییس ستاد انتخابات استان کرمان با اشاره به اینکه تا کنون هیچ یک از نمایندگان فعلی ثبت نام نکرده‌اند، گفت: برای حوزه انتخابیه شهربابک ۸ مرد، حوزه رفسنجان و انار ۲ مرد و حوزه انتخابیه کهنوج، فاریاب، رودبار، قلعه گنج و منوجان دو مرد و در حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه ۴ مرد کاندیدا ثبت نام کرده‌اند. انتهای پیام
مهرمهر2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رادیو بین المللی چین، دخالت آشکار آمریکا در امور هنگ کنگ چین با اقدام متقابل نیرومند از سوی چین رو به روست، ۲ دسامبر/۱۱ آذر، وزارت خارجه چین از تحریم پنج سازمان غیر دولتی آمریکا خبر داد. در میان سازمان‌های غیر دولتی تحریم شده، بنیاد دموکراسی ملی آمریکا (ان یی دی) بدنام‌تر است. در هنگ کنگ بسیاری از سازمان‌ها از جمله انجمن خبرنگاران هنگ کنگ با سازمان‌های غیر دولتی آمریکا ارتباط نزدیکی دارند. در حقیقت در انقلاب رنگین بسیاری کشورها و مناطق، حضور سازمان‌های غیر دولتی آمریکا در چنین انقلابهایی احساس می‌شود، به طور نمونه مناطقی مانند گرجستان، اوکراین و خاورمیانه. جهانیان حالا بیش از پیش متوجه شده‌اند که چنین سازمان‌های غیر دولتی تنها ظاهری آراسته دارند، اما در نهایت ابزاری بیش برای غرب در برپایی انقلاب رنگین نیستند.
ایسناایسنا2 روز قبل
ایسنا/کرمان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری شمال استان کرمان با بیان این مطلب که ۳۷ هزار هکتار تاق‌زار در اطراف شهر کرمان وجود دارد که نبود آنها سبب بروز مشکلات عدیده‌ای در زمینه ریزگردها می‌شد، اظهار کرد: در طرح بسیج نهال کاری ۱۲۶ هزار و ۵۰۰ اصله نهال در ۹۱۰ هکتار از عرصه‌های منابع طبیعی شمال استان کرمان کاشته خواهد شد. «مهدی رجبی‌زاده» امروز ۱۴ آذرماه در طرح نهال‌کاری همگانی برای ایرانی سرسبز در کرمان گفت: امروز طرح ملی همایش سبز همزمان با سراسر کشور در کرمان آغاز خواهد شد که در قالب این طرح ۱۴ میلیون نهال در سطح کشور کاشته خواهد شد که نکته بارز و ویژگی مهم این طرح در این است که این اقدان، یک کار نمادین و نمایشی نخواهد بود و تا پایان دی‌ماه ادامه خواهد داشت. وی با بیان این مطلب که ۳۷ هزار هکتار طاغ زار در اطراف شهر کرمان وجود دارد که نبود این تاق‌زارها در زمینه ریزگردها مشکل عدیده‌ای را ایجاد می‌کرد، افزود: در طرح بسیج نهال کاری ۱۲۶ هزار و ۵۰۰ اصله نهال در ۹۱۰ هکتار از عرصه‌های منابع طبیعی شمال استان کرمان کاشته می‌شود. مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری شمال استان کرمان با بیان اینکه طرح بسیج نهال کاری با شعار «بسیج همگانی نهال کاری برای ایران سرسبز» همزمان با سراسر کشور از اول آذر در استان کرمان آغاز شده، گفت: در این مدت ۶۵۰ هکتار اراضی ملی شهرستان‌های زرند، ریگان، شهربابک، رفسنجان، راور، بم، کرمان، نرماشیر، فهرج، انار، بافت و ارزوئیه نهال کاری شده است. انتهای پیام
مهرمهر3 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، محمد صادق بصیری چهارشنبه شب در جمع خبرنگاران با اشاره به ثبت نام ۳۳ داوطلب یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کرمان در روز چهارم ثبت نام اظهار کرد: این در حالیست که تا پایان وقت قانونی روز سوم ثبت نام، تعداد داوطلبانی که ثبت نام آنها قطعی شد به ۵۸ نفر رسید. وی ادامه داد: بر این اساس مجموع افرادی که طی این چهار روز برای نمایندگی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کرمان ثبت نام کردند به ۹۱ نفر در ۹ حوزه انتخابیه این استان رسید. بصیری گفت: امروز هشت نفر در حوزه انتخابیه کرمان و راور، پنج نفر در حوزه انتخابیه رفسنجان و انار و دو نفر هم در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر ثبت نام کردند. وی همچنین از ثبت نام قطعی سه نفر در حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد، پنج نفر در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان، چهار نفر در حوزه انتخابیه شهربابک، دو نفر در حوزه‌های انتخابیه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه‌گنج و فاریاب، دو نفر در حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر و دو نفر در حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه خبر داد.
تسنیمتسنیم3 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، محمدصادق بصیری شامگاه سه‌شنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تا پایان وقت امروز ثبت‌نام ۹۱ نفر از داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در نه حوزه انتخابیه استان کرمان قطعی شده است اظهار داشت: امروز ۳۳ نفر در نه حوزه انتخابیه استان کرمان ثبت نام خود را قطعی کردند. وی با عنوان اینکه امروز در حوزه انتخابیه کرمان و راور ثبت‌نام ۸ نفر از داوطلبان قطعی شده است گفت: در حوزه انتخابیه رفسنجان و انار هم امروز ۵ نفر ثبت‌نام کردند. رئیس ستاد انتخابات استان کرمان با بیان اینکه امروز در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر دو نفر و در حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد سه نفر ثبت‌نام کردند افزود: تعداد ثبت‌نام شدگان امروز در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان ۵ نفر که ۴ نفرمرد و یک نفر زن بوده است. وی با بیان اینکه امروز در حوزه انتخابیه شهربابک ۴ نفر و در حوزه‌های انتخابیه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه‌گنج و فاریاب ۲ نفر ثبت‌نام کردند گفت: در حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر دو نفر و در حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه دو نفر امروز ثبت‌نام خود را قطعی کردند. به گزارش تسنیم حجت‌الاسلام حسین جلالی رئیس دفتر آیت‌الله مصباح یزدی که در دوراه‌های قبل انتخابات مجلس از حوزه کرمان و راور کاندید شده بود امروز در حوزه انتخابیه رفسنجان و انار ثبت‌نام کرد.
ایسناایسنا3 روز قبل
ایسنا/کرمان رییس ستاد انتخابات استان کرمان گفت: امروز همه حوزه‌های انتخابیه استان کرمان ثبت‌نامی داشته‌اند که بیشترین ثبت‌نامی مربوط به حوزه انتخابیه کرمان و راور می‌باشد. «محمدصادق بصیری» شامگاه ۱۲ آذرماه در جمع خبرنگاران با اشاره به آمار ثبت نام کنندگان شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان کرمان اظهار کرد: امروز در حوزه انتخابیه‌های استان کرمان ۲۹ مرد و ۴ زن ثبت نام کرده‌اند. وی با اشاره به اینکه این آمار ثبت نام شدگان قطعی است، افزود: امروز در حوزه انتخابیه کرمان و راور ۸ مرد در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان ۴ مرد و یک زن، در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر یک مرد و یک زن، در حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد ۳ مرد و در حوزه انتخابیه بم، فهرج، نرماشیر و ریگان یک مرد و یک زن برای شرکت در انتخابات مجلس نام نویسی کرده‌اند. رییس ستاد انتخابات استان کرمان با اشاره به اینکه تا کنون هیچ یک از نمایندگان فعلی ثبت نام نکرده‌اند، گفت: برای حوزه انتخابیه شهربابک ۳ مرد و یک زن، حوزه رفسنجان و انار ۵ مرد و حوزه انتخابیه کهنوج، فاریاب، رودبار، قلعه گنج و منوجان دو مرد و در حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه دو مرد کاندیدا ثبت نام کرده‌اند. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان افزود: با احتساب آمار روزهای گذشته و همچنین قطعی شدن ثبت نام افراد، جمع شرکت کنندگان برای انتخابات مجلس در استان تاکنون به ۹۱ نفر رسیده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل
مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا شامگاه یکشنبه از رهبران جدید اتحادیه اروپا خواست تا برای مقابله با آنچه که تهدیدهای ناشی از روسیه، چین و ایران دانست، همکاری کنند. رئیس کمیسیون امور بین‌الملل دومای روسیه با بیان اینکه روسیه، چین و ایران، اروپا را تهدید نمی‌کنند، اظهار داشت: بلندپروازی‌های برتری جویانه آمریکا تهدید واقعی برای صلح و ثبات مشترک ما است. سلوتسکی گفت: جنگ تحریمی اتحادیه اروپا علیه روسیه با سفارش آمریکا برانگیخته شده است و میلیاردها دلار خسارت برای شرکای اروپایی به بار آورده است. سلوتسکی در ادامه گفت که برجام درباره برنامه هسته‌ای ایران که برای عقد آن ازجمله ازسوی میانجی‌گران اروپایی تلاش‌های زیادی بکار گرفته شده ممکن است فسخ و ناکام شود که آمریکا در این مساله مسئول است. وی افزود: اطمینان دارم که اتحادیه اروپا از مدتها پیش باید سیاست واقعبینانه در پیش می‌گرفت و مشارکت سودمند با همه بازیگران بزرگ منطقه‌ای ازجمله ایران، روسیه و چین برقرار می‌کرد چرا که در غیراینصورت اتحادیه اروپا دست نشانده آمریکا خواهد شد.
فارسفارس3 روز قبل
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «دیمیتری پسکوف» سخنگوی ریاست‌جمهوری روسیه امروز (چهارشنبه) گفت کشورهای بخش غربی اروپا باید در هرگونه توافق موشکی و کنترل تسلیحاتی جدید بین واشنگتن و مسکو شریک باشند. به نوشته خبرگزاری «رویترز» پسکوف طی نشست خبری در کاخ کرملین توضیح داد مسکو حامی اظهارات «امانوئل ماکرون» رئیس‌جمهور فرانسه مبنی بر لزوم پیوستن کشورهای اروپای غربی به مذاکرات [تسلیحاتی روسیه-آمریکا] است. به نوشته رویترز، پسکوف با تاکید بر اینکه رفتارهای ناتو نمی‌تواند روسیه را به رقابت هزینه‌بر تسلیحاتی بکشاند، اظهار داشت: «ما شاهد آن هستیم که ناتو اقداماتی را با هدف مهار کردن [روسیه] و حرکت به سمت کشور ما انجام می‌دهد. کشورهای آمریکا و روسیه بعد از ماه‌ها متهم کردن یکدیگر به نقض مفاد معاهده منع موشک‌های هسته‌ای میان‌برد، روز جمعه (یازده مرداد) رسما از آن خارج شدند. پیمان منع موشک‌های هسته‌ای میان‌برد، آمریکا و روسیه را از تملک، تولید یا پرتاب آزمایشی موشک‌های زمین‌پایه میان‌برد (۱۰۰۰ - ۵۰۰۰ کیلومتر) و کوتاه‌بردتر (۱۰۰-۵۰۰ کیلومتر) منع می‌کند.
اصلاحات پرساصلاحات پرس3 روز قبل
در مذاکرات اولیه قرار شد برای ادامه مذاکره صادرات نفت ایران کاهش پیدا نکند. روحانی با اشاره به درخواست باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا برای برقراری تماس تلفنی با او اظهار کرد: مشاوران و همراهان من در سفر نیویورک من را قانع کردند که برای پیشرفت در مذاکرات خوب است که جواب تلفن رئیس جمهور آمریکا را بدهم. رئیس جمهور با اشاره به شرایط کشور بعد از لغو قطعنامه‌های تحریمی اظهار کرد: بعد از برجام شاهد ایجاد رونق در اقتصاد و گشایش‌های بسیاری در ایران بودیم. آن‌ها می‌گفتند شما قبول کنید تا با رئیس جمهور آمریکا ملاقات کنید سپس تمام تحریم‌ها برداشته می‌شود. روحانی با مقایسه اقدامات انجام شده از سوی دولت ایران با دولت‌های اروپایی در زمینه رسیدگی به وضعیت مناطق حادثه‌ دیده گفت: ایران جزو کشورهای کارآمد در این زمینه است.
ایسناایسنا3 روز قبل
نتایج یک نظرسنجی جدید نشان داده، اکثریت آمریکایی‌ها کره شمالی را دشمن شماره یک کشورشان می‌دانند. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری یونهاپ، نظرسنجی مذکور با پرسش از ۱۵۰۰ نفر در ماه گذشته میلادی از سوی موسسه تحقیقات و نظرسنجی «یوگاو» و مجله اکونومیست انجام شده و نشان داده است که ۵۶ درصد آمریکایی‌ها کره شمالی را دشمن کشور خود می‌دانند. این در حالی است که در نظرسنجی قبلی مربوط به ماه اوت ۵۱ درصد آمریکایی‌ها چنین اعتقادی داشتند. بر همین اساس کره شمالی از سوی ۵۶ درصد شرکت کنندگان به عنوان دشمن اول این کشور انتخاب شده و در صدر فهرست مذکور قرار گرفت. در این نظرسنجی تنها یک درصد پاسخگویان کره شمالی را هم‌پیمان آمریکا دانستند.
خانه ملتخانه ملت3 روز قبل
حبیب الله نیکزادی پناه عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به ضرورت تخصیص سهمیه بنزین به سازمان‌های حفاظت محیطزیست و جنگل‌ها، گفت: سهمیه‌بندی و افزایش قیمت بنزین مشکلات بسیار زیادی را برای سازمان محیطزیست و جنگل‌ها ایجاد کرده است. این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه غیرعلنی مجلس شورای اسلامی در خصوص بررسی مشکلات پیرامونی افزایش و سهمیه‌بندی بنزین، اظهار کرد: در این جلسه مقرر شد پس از بررسی‌های مجدد، برنامه‌ریزی جدیدی در خصوص سهمیه بندی بنزین به منظور رفع مشکلات برخی از نهاد‌ها و سازمان‌ها انجام شود. از طرفی عدم تدبیر برای این چالش باعث کاهش قدرت پیشگیری‌ نیروها و جولان متخلفین در مناطق تحت حفاظت سازمان محیط زیست می‌شود. نیکزادی پناه با بیان اینکه راهکار رفع مشکلات تامین سوخت برای محیط زیست افزایش سه برابری اعتبارات گشت‌زنی و پایش محیط زیستی و محیطبانی است، خاطرنشان کرد: دولت به دلیل کمبود بودجه، نرخ بنزین را افزایش داد. بر همین اساس تخصیص سهمیه سوخت بیشتر به سازمان‌ها نظارتی و حفاظتی تا حدودی رافع مشکلات به موجود آمده است. /پایان پیام
مهرمهر3 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، محمدصادق بصیری گفت: ۳۷ نفر در روزهای اول و دوم و ۲۱ نفر امروز۱۲ آذر ثبت نام کردند و در مجموع در پایان وقت قانونی روز سوم ثبت نام، تعداد داوطلبانی که ثبت نام آنها قطعی شد به ۵۸ نفر رسید. جزئیات ثبت نام به تفکیک ۹ حوزه انتخابیه به شرح زیر است: روز سوم ثبت نام در استان کرمان: ۲۱ نفر مرد: ۱۸ نفر زن: ۳ نفرکرمان و راور: چهار مرد و یک زنزرند و کوهبنان: یک زنسیرجان و بردسیر: سه مردجیرفت و عنبرآباد: دو مردبم، فهرج، نرماشیر، ریگان: یک مردشهربابک: سه مردرفسنجان و انار: سه مرد و یک زنکهنوج، فاریاب، رودبار جنوب، قلعه گنج، منوجان: یک مردبافت، رابر و ارزوئیه: یک مردجمعا تاکنون: ۵۸تا کنون هیچ کدام از ۱۰ نماینده کنونی استان کرمان در مجلس شورای اسلامی ثبت نام نکرده‌اند.
عصر ایرانعصر ایران3 روز قبل
آوردگاه بزرگ مستندسازان جهان در حالی به گام پایانی رسید که سهم نگاه‌های سیاسی درباره ایران در آن به نسبت پررنگ بود. به گزارش خبرنگار ایسنا از آمستردام، سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند آمستردام (ایدفا) مانند هر رویداد فیلم مستند دیگر، از موضوع‌های سیاسی و اجتماعی سرشار بود. به طور کلی، عرصه سینمای مستند بیش از سایر شاخه‌های هنری و سینمایی محمل احساس مسؤولیت‌های اجتماعی و انسانی قرار می‌گیرد که خیلی جاها به مسائل سیاسی چنان تنه می‌زند که گاه، شاخصه‌های هنری نیز فدای رویکردهای سیاسی می‌شود. در متن و بعضا فرامتن ایدفا ۲۰۱۹ نیز ایران به عنوان کشوری که در جهان، علاوه بر جنبه‌های هنری، کشور خاص سیاسی شناخته می‌شود، سهمی را از فعل و انفعال‌های ابن جشنواره به خود اختصاص داد. اما آثار کارگردانان افغانستانی حاضر در جشنواره نیز یا صرفا به مسائل سیاسی درون افغانستان پرداخته و به نقش همسایگی یا میزبانی ایران اشاره‌ای نداشته یا اگر هم مثل فیلم «تارهای ممنوعه» حسن نوری به مشکلات فعالیت افغانستانی‌ها در ایران پرداخته، آن را با مسائل سیاسی آغشته نکردند.
تسنیمتسنیم4 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، محمدصادق بصیری شامگاه سه‌شنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تا پایان وقت امروز ثبت‌نام ۵۸ نفر از داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در نه حوزه انتخابیه استان کرمان قطعی شده است اظهار داشت: امروز ۲۱ نفر در نه حوزه انتخابیه استان کرمان ثبت نام خود را قطعی کردند. وی با عنوان اینکه امروز در حوزه انتخابیه کرمان و راور ثبت‌نام ۴ نفر از داوطلبان قطعی شده است که یک نفر زن و سه نفر مرد هستند گفت: در حوزه انتخابیه رفسنجان و انار هم امروز ۴ نفر ثبت‌نام کردند که یک نفر زن و سه نفر مرد هستند. رئیس ستاد انتخابات استان کرمان با بیان اینکه امروز در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر سه نفر و در حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد دو نفر ثبت‌نام کردند افزود: تعداد ثبت‌نام شدگان امروز در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان هم یک نفر بوده است. به گزارش تسنیم حجت‌الاسلام امیری نماینده ادوار قبل مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه‌گنج و فاریاب ثبت‌نام کرده است. لازم به ذکر است ۱۲ درصد از ثبت‌نام کنندگان استان کرمان از خانم‌ها هستند.
ایسناایسنا4 روز قبل
ایسنا/کرمان رییس ستاد انتخابات استان کرمان گفت: با احتساب آمار روزهای گذشته و همچنین قطعی شدن ثبت نام افراد، جمع شرکت کنندگان برای انتخابات مجلس در استان تاکنون به ۵۸ نفر رسیده است که از این تعداد ۷ نفر زن هستند. «محمدصادق بصیری» شامگاه ۱۲ آذرماه در جمع خبرنگاران با اشاره به آمار ثبت نام کنندگان شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان کرمان اظهار کرد: امروز در حوزه انتخابیه‌های استان کرمان ۲۱ نفر ثبت نام کرده‌اند. رییس ستاد انتخابات استان کرمان با اشاره به اینکه در همه حوزه‌های انتخابی ثبت نام داشته‌ایم، گفت: برای حوزه انتخابیه شهربابک ۳ مرد، حوزه رفسنجان و انار ۳ مرد و یک زن، حوزه انتخابیه کهنوج، فاریاب، رودبار، قلعه گنج و منوجان یک مرد و در حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه یک مرد کاندیدا ثبت نام کرده‌اند. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان افزود: با احتساب آمار روزهای گذشته و همچنین قطعی شدن ثبت نام افراد، جمع شرکت کنندگان برای انتخابات مجلس در استان تاکنون به ۵۸ نفر رسیده است که از این تعداد ۷ نفر زن هستند. انتهای پیام
مهرمهر4 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان، محمدصادق بصیری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان گفت: با قطعی شدن ثبت نام‌های روز نخست و دوم در استان کرمان این رقم به ۳۷ نفر رسید. جزئیات ثبت نام به تفکیک ۹ حوزه انتخابیه به شرح زیر است: کرمان و راور: ۴زرندوکوهبنان: ۱سیرجان و بردسیر: ۲جیرفت و عنبرآباد: ۴بم، فهرج، نرماشیر، ریگان: ۳شهربابک: ۰رفسنجان و انار: ۰کهنوج، فاریاب، رودبار جنوب، قلعه گنج، منوجان: ۲بافت، رابر و ارزوئیه: ۰جمعا تاکنون: ۳۷
رکنارکنا4 روز قبل
به گفته فرماندار ریگان در حال حاضر علاوه بر اینکه ریزگردها بلای سلامتی آحاد مردم این شهرستان بخصوص نونهالان شده، بیش از هزاران دانش آموز در مدارس غیر استاندارد و خشتی و گلی در مقابل کمترین زلزله و یا سیل بنیان کن جانشان در معرض تهدید قرار دارد. باقری با اشاره به محرومیت شهرستان خواستار ساخت واحد‌های آموزشی مقاوم توسط خیرین در این شهرستان شد. فرماندار ریگان اضافه کرد: با توجه به مهاجرت پذیری در شهرستان ریگان رشد جمعیتی دانش آموزان در مدارس این شهرستان نیز افزایش یافته است. باقری بیان داشت: دانش آموزان امسال در شهرستان از ۱۴هزار نفر به ۱۶هزار نفر افزایش یافته است. ریگان به عنوان یکی از قطب‌های نخیلات استان کرمان در ۲۸۵کیلومتری شرق این استان قرار گرفته است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
رکنارکنا4 روز قبل
به گزارش رکنا، سردار عبدالرضا ناظری اظهار داشت: با اجرای طرح ارتقاء امنیت جنوب استان و در تداوم طرح‌ها و تدابیر مبارزه با سوخت قاچاق، ماموران پلیس شهرستان ریگان سه دستگاه تانکر حمل سوخت را متوقف کردند که در بررسی انجام شده مشخص شد هر سه تانکر به صورت غیرمجاز بارگیری شده و در حال حمل سوخت به نقاط شرقی کشور هستند. فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به کشف ۹۰ هزار لیتر سوخت و دستگیری سه متهم بیان کرد: پلیس با تلاش شبانه‌روزی با افرادی که قصد قاچاق منابع سوختی کشور را دارند با جدیت برخورد می‌کند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
ایسناایسنا4 روز قبل
آوردگاه بزرگ مستندسازان جهان در حالی به گام پایانی رسید که سهم نگاه‌های سیاسی درباره ایران در آن به نسبت پررنگ بود. به گزارش خبرنگار ایسنا از آمستردام، سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند آمستردام (ایدفا) مانند هر رویداد فیلم مستند دیگر، از موضوع‌های سیاسی و اجتماعی سرشار بود. به طور کلی، عرصه سینمای مستند بیش از سایر شاخه‌های هنری و سینمایی محمل احساس مسؤولیت‌های اجتماعی و انسانی قرار می‌گیرد که خیلی جاها به مسائل سیاسی چنان تنه می‌زند که گاه، شاخصه‌های هنری نیز فدای رویکردهای سیاسی می‌شود. این فیلم البته درنهایت به‌عنوان نخستین ساخته کارگردانش، در نخستین حضور فستیوالی خود، جایزه بهترین فیلم نیمه‌بلند جشنواره را به خود اختصاص داد. اما آثار کارگردانان افغانستانی حاضر در جشنواره نیز یا صرفا به مسائل سیاسی درون افغانستان پرداخته و به نقش همسایگی یا میزبانی ایران اشاره‌ای نداشته یا اگر هم مثل فیلم «تارهای ممنوعه» حسن نوری به مشکلات فعالیت افغانستانی‌ها در ایران پرداخته، آن را با مسائل سیاسی آغشته نکردند.
همشهریهمشهری4 روز قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل دالاس مورنینگ، در جریان دیدار لس آنجلس لیکرز و دالاس موریکز، کودکی که نزدیک نیمکت دالاس نشسته بود جلب توجه می‌کرد. این کودک که کریس زودیچ نام دارد، با دعوت لوکا دونچیچ، ستاره اسلوونیایی دالاس برای تماشای این بازی به همراه والدینش از اسلوونی به لس آنجلس آمده بودند. زودیچ که به یک بیماری ژنتیکی نادر عضلانی نخاعی مبتلاست، در مرکز پزشکی رونالد ریگان در لس آنجلس با کمک افراد مشهور در اسلوونی از جمله دونچیچ تحت درمان قرار گرفته است. تقریبا ۵ میلیون دلار برای تأمین دارو و سه ماه هزینه زندگی برای خانواده او در لس آنجلس جمع آوری شده است. هفته گذشته زودیچ ژن درمانی را دریافت کرد و باید به همراه والدین خود سه ماه در لس آنجلس بمانند تا پزشکان بتوانند پیشرفت این کودک را تحت نظر بگیرند.
تسنیمتسنیم5 روز قبل
وی با عنوان اینکه امروز در حوزه انتخابیه کرمان و راور ثبت‌نام ۴ نفر از داوطلبان قطعی شده و آمار داوطلبان این حوزه به ۱۳ نفر رسیده است گفت: امروز در حوزه انتخابیه رفسنجان و انار کسی ثبت‌نام نکرده است و عدد ثبت‌نام کنندگان این حوزه همان ۴ نفر روز گذشته است. رئیس ستاد انتخابات استان کرمان با بیان اینکه در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر امروز دو نفر ثبت‌نام کردند که با آمار این حوزه به پنج نفر رسیده است افزود: در حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد امروز ۴ نفر ثبت‌نام کردند و آمار این حوزه به ۶ نفر رسیده است. وی تعداد ثبت‌نام شدگان امروز در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان را یک نفر و در مجموع امروز و دیروز دو نفر عنوان کرد و گفت: امروز کسی داوطلب حضور در انتخابات در حوزه انتخابیه شهربابک نبود و آمار این حوزه همان یک نفر روز گذشته است. بصیری با بیان اینکه امروز ثبت‌نام دو نفر در حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه‌گنج و فاریاب قطعی شده است افزود: در حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر ۳ نفر ثبت‌نام خود را قطعی کردند که با یک نفر روز گذشته ۴ نفر می‌شود. لازم به ذکر است در حوزه‌های انتخابیه شاهد حضور کمرنگ داوطلبان برای حضور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس هستیم و تاکنون ثبت‌نام هیچ کدام از داوطلبان قطعی نشده است.

به انتهای لیست رسیدید