آخرین و مهم‌ترین اخبار اسحاق جهانگیری
رییس جمهور

اخبار مرتبط با «اسحاق جهانگیری»

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین14 دقیقه قبل
محسن هاشمی، رئیس شورای اسلامی شهر تهران، نتایج جلسه با معاون اول رئیس جمهور درخصوص تاثیر افزایش نرخ سوخت بر حمل و نقل تهران را تشریح کرد. اعتمادآنلاین| محسن هاشمی، رئیس شورای اسلامی شهر تهران، امروز پیش از آغاز صحن علنی شورای شهر تهران با اشاره به جلسه روز گذشته‌اش با معاون اول رییس جمهور گفت: روز گذشته با حضور آقای جمالی نژاد معاون عمرانی وزارت کشور جلسه‌ای را با آقای جهانگیری برگزار کردیم که جلسه خوبی بود. رییس شورای شهر تهران با بیان اینکه امروز قرار است با حضور آقای جمالی نژاد جلسه‌ای در سازمان برنامه و بودجه برگزار شود، تصریح کرد: در این جلسه قرار است به فوریت درباره تامین اتوبوس و واگن مترو تصمیماتی اتخاذ شود. وی تاکید کرد که اگر اعتبارات تامین شود با توجه به وجود ۱۰ کارخانه اتوبوس سازی و ۴ کارخانه واگن سازی تامین هر چه سریع‌تر اتوبوس و واگن امکان پذیر خواهد بود. منبع: شهرنوشت
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین16 دقیقه قبل
فردین فرمند، نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی، گفت: حق انتخاب‌ها در خصوص اسکان موقت شامل ساخت خانه‌های ۱۲ متری بنیاد مسکن یا دریافت وام ۱۰ میلیون تومانی به عنوان اجاره بهاء باید به طور کامل به زلزله زدگان تفهیم شود تا مردم انتخاب درستی داشته باشند. اعتمادآنلاین| فردین فرمند، نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی، گفت: بسیاری از زلزله زدگان باغدار، زارع یا دامدار هستند و به دلیل تلف شدن دام‌هایشان ترجیح می‌دهند وام ۱۰ میلیونی را دریافت کنند، اما ممکن است که این مبلغ صرف خرید دام و سایر اقلام معیشتی ‎شود. وی خاطرنشان کرد: حین بازدید آقای جهانگیری از چادرهای زلزله زدگان، سه پیشنهاد مطرح شد، اما متوجه شدیم که پرسشگران بنیاد مسکن نتوانسته‌اند، این سه پیشنهاد را به خوبی منتقل کنند و از مسئولان تمام وقت دفاتر نمایندگی‌ام در این بخش‌ها خواستم تا این کار را دوباره انجام دهند و جویای مشکلات باشند. فرمند خاطرنشان کرد: مناطق زلزله زده میانه در جوار کوه بزقوش قرار دارند و بسیار سردسیر هستند، به طوریکه برف‌ها تا چندی پیش هم در حال آب شدن بودند. هر کاری که از دستمان برمی‌آمد کردیم و با توجه به سردی شدید هوا الان باید مسئولان امر، کاری انجام دهند.
ایلناایلنا24 دقیقه قبل
وزیر نیرو گفت: امکان انتقال ۸٫۳ میلیارد مترمکعب آب شور دریای عمان و خلیج فارس به کشور جهت استفاده در صنعت فراهم شده است. وزیر نیرو با اشاره به عملکرد جمهوری اسلامی ایران در موضوع تصفیه آب بیان کرد: برای جمع‌آوری، تصفیه و استفاده مجدد از آب تصفیه شده در سطح کشورهای منطقه عملکرد قابل توجهی داشته‌ایم. وی با بیان اینکه امروز تصفیه فاضلاب شاخص توسعه یافتگی محسوب می‌شود و به ارتقاء شاخص بهداشت عمومی کمک می‌کند، افزود: چندی پیش دویست و سی‌امین تصفیه‌خانه فاضلاب را افتتاح کردیم. وی افزود: علاوه بر سایر منابع برای جبران کمبود منابع جهت آب صنعت ۸٫۳ میلیارد مترمکعب آب از خلیج فارس و دریای عمان وجود دارد. دولت و نمایندگان به دنبال این هستند که تأمین آب را به وسیله سدسازی، احداث تونل و کانال محقق سازند.
ایسناایسنا29 دقیقه قبل
رئیس شورای اسلامی شهر تهران نتایج جلسه با معاون اول رئیس جمهور درخصوص تاثیر افزایش نرخ سوخت بر حمل و نقل تهران را تشریح کرد. به گزارش ایسنا، محسن هاشمی امروز پیش از آغاز صحن علنی شورای شهر تهران با اشاره به جلسه روز گذشته‌اش با معاون اول رییس جمهور اظهار کرد: روز گذشته با حضور آقای جمالی نژاد معاون عمرانی وزارت کشور جلسه‌ای را با آقای جهانگیری برگزار کردیم که جلسه خوبی بود. رییس شورای شهر تهران با بیان اینکه امروز قرار است با حضور آقای جمالی نژاد جلسه‌ای در سازمان برنامه و بودجه برگزار شود، تصریح کرد: در این جلسه قرار است به فوریت درباره تامین اتوبوس و واگن مترو تصمیماتی اتخاذ شود. بر اساس گزارش شهرنوشت، وی تاکید کرد که اگر اعتبارات تامین شود با توجه به وجود ١٠ کارخانه اتوبوس سازی و ۴ کارخانه واگن سازی تامین هر چه سریع‌تر اتوبوس و واگن امکان پذیر خواهد بود. انتهای پیام
ایسناایسنا29 دقیقه قبل
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی گفت: حق انتخاب‌ها در خصوص اسکان موقت شامل ساخت خانه‌های ۱۲ متری بنیاد مسکن یا دریافت وام ۱۰ میلیون تومانی به عنوان اجاره بهاء باید به طور کامل به زلزله زدگان تفهیم شود تا مردم انتخاب درستی داشته باشند. فردین فرمند در گفت‌وگو با ایسنا در تشریح این خبر اظهار کرد: بسیاری از زلزله زدگان باغدار، زارع یا دامدار هستند و به دلیل تلف شدن دام‌هایشان ترجیح می‌دهند وام ۱۰ میلیونی را دریافت کنند، اما ممکن است که این مبلغ صرف خرید دام و سایر اقلام معیشتی ‎شود. فرمند خاطرنشان کرد: مناطق زلزله زده میانه در جوار کوه بزقوش قرار دارند و بسیار سردسیر هستند، به طوریکه برف‌ها تا چندی پیش هم در حال آب شدن بودند. هر کاری که از دستمان برمی‌آمد کردیم و با توجه به سردی شدید هوا الان باید مسئولان امر، کاری انجام دهند. وی افزود: حیاط خانه‎های روستایی بیشتر برای نگهداری احشام به کار می‌رود و روستائیان به این دلیل از این پیشنهاد کم‎تر استقبال می‌کنند.
فارسفارس35 دقیقه قبل
گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، آبان امسال ترافیک و آلودگی هوا در تهران بیداد کرد و آلودگی مدارس تهران را به تعطیلی کشاند. همچنین شهرداری تهران امسال طرح زوج و فرد را در تهران حذف و به رینگ دوم طرح ترافیک تبدیل کرد. به اعتقاد معاون حمل‌ونقل ترافیک شهرداری تهران، تاب‌آوری تهران در حال افزایش پیدا کرده است و نسبت به سال گذشته بهتر شده است. وی در خصوص آمارهای مطرح شده برای طرح کاهش آلودگی هوا، گفت: این آمارها ساختگی است و الان شاهدیم که از آلودگی هوا کاسته نشده است. کشته‌های آلودگی هوا بیشتر استآلودگی هوا هر ساله تعداد زیادی کشته می‌گیرد و به اعتقاد محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران تعداد قربانیان آلودگی هوا از تلفات حوادث رانندگی بیشتر است.
خانه ملتخانه ملت47 دقیقه قبل
وزیر نیرو با اشاره به عملکرد جمهوری اسلامی ایران در موضوع تصفیه آب بیان کرد: برای جمع‌آوری، تصفیه و استفاده مجدد از آب تصفیه شده در سطح کشورهای منطقه عملکرد قابل توجهی داشته‌ایم. وی با بیان اینکه امروز تصفیه فاضلاب شاخص توسعه یافتگی محسوب می‌شود و به ارتقاء شاخص بهداشت عمومی کمک می‌کند، افزود: چندی پیش دویست و سی‌امین تصفیه‌خانه فاضلاب را افتتاح کردیم. ب ایران که از نیمه مهرماه شروع شده ۲۹ تصفیه‌خانه فاضلاب را با هزار و ۳۶۶ میلیارد تومان در جای جای ایران افتتاح می‌کنیم. وی افزود: علاوه بر سایر منابع برای جبران کمبود منابع جهت آب صنعت ۸٫۳ میلیارد مترمکعب آب از خلیج فارس و دریای عمان وجود دارد. وزیر نیرو بیان کرد: امکان بهره برداری از ۴۷۰ مگاوات از انرژی برقابی فراهم است و ۹۴ درصد عملیات مهار و تنظیم آب در چارچوب مقررات بین‌المللی صورت گرفته است.
الفالف48 دقیقه قبل
به گزارش الف به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت، با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری به اعضای دولت مبنی بر ارتباط نزدیک با مردم برای آگاهی از مشکلات آنها و اهتمام در رفع مشکلات مذکور و در اجرای تکالیف دستگاه ­های دولتی بر اساس نظامنامه مدیریت ارتباطات مردمی در بستر سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد)، معاون اول دستور داد اعضای هیئت دولت و استانداران حداقل یک روز در ماه را برای ملاقات مردمی تعیین و از طریق رسانه­‌های گروهی اعلام نموده و گزارش اقدامات انجام ­شده برای حل و فصل مشکلات مردم را هر سه ماه یک بار به دفتر وی و مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری ارائه نمایند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین48 دقیقه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور با ارسال بخشنامه‌ای به اعضای هیئت دولت و استانداران سراسر کشور به آن‌ها دستور داد حداقل یک روز در ماه را برای ملاقات مردمی تعیین کنند. با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری به اعضای دولت مبنی بر ارتباط نزدیک با مردم برای آگاهی از مشکلات آنها و اهتمام در رفع مشکلات مذکور و در اجرای تکالیف دستگاه ­های دولتی بر اساس نظامنامه مدیریت ارتباطات مردمی در بستر سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد)، معاون اول دستور داد اعضای هیئت دولت و استانداران حداقل یک روز در ماه را برای ملاقات مردمی تعیین و از طریق رسانه­‌های گروهی اعلام نموده و گزارش اقدامات انجام ­شده برای حل و فصل مشکلات مردم را هر سه ماه یک بار به دفتر وی و مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری ارائه نمایند.
الفالف49 دقیقه قبل
استان‌هایی همچون بوشهر، فارس، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، یزد، کرمان و خراسان از منابع آب دریای خلیج فارس و عمان بهره‌مند هستند. وزیر نیرو ادامه داد: باید توجه کنیم که بحث تأمین آب را با سدسازی، ‌ تونل زدن و کانال زدن تعمیم دهیم. همه روش‌های ما اعم از کاهش هدررفت، شیرین‌سازی آب دریا، تصفیه فاضلاب، مصرف صحیح آب و اتخاذ الگوی صحیح همه به تأمین آب مربوط است که باید برای آن برنامه داشته باشیم. امروز موضوع جمع‌آوری و تصفیه فاضلاب از شاخص‌های توسعه‌یافتگی است به همین دلیل نقش مهمی در ارتقای بهداشت عمومی دارد. به گفته وی سیاست وزارت نیرو در سال‌های خشک آبی تأمین آب شرب مردم است و در همین راستا موضوع تصفیه‌خانه‌ها هم در دستور کار قرار دارد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین52 دقیقه قبل
رییس شورای شهر تهران با بیان اینکه امروز قرار است با حضور آقای جمالی نژاد جلسه‌ای در سازمان برنامه و بودجه برگزار شود، تصریح کرد: در این جلسه قرار است به فوریت درباره تامین اتوبوس و واگن مترو تصمیماتی اتخاذ شود. باید بگویم امروز روز جهانی سرویس بهداشتی است و چه خوب بود که شهرداری چند چشمه برای افتتاح آماده می‌کرد. وی ادامه داد: ذی‌حسابان موظف هستند که هر دوماه یکبار گزارش نظارتی از حسن اجرای مصوبات بودجه‌ای شهرداری تهران ارائه کنند که تاکنون جز یک گزارش تقدیم نکردند. از سوی دیگر بخشی از خیابان مسدود شده شهید پاکنژاد، به عنوان محل برگزاری بازارچه‌های موقت محلی مورد استفاده قرار می‌گیرد که این امر موجب افزایش بار ترافیک مسیر جنوب به شمال این خیابان شده است. رییس کمیته نظارت شورای شهر تهران استقرار طولانی مدت کارگاه عمرانی پروژه را نیز باعث آلودگی صوتی، بصری و زیست محیطی برای املاک مجاور این پروژه عنوان کرد و از شهردار تهران خواست موضوع را بررسی کند.
همشهریهمشهری1 ساعت قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، محمد سالاری عضو شورای اسلامی شهر تهران در تذکری پیش از دستور در جلسه روز سه‌شنبه ۲۸ آبان ماه شورای اسلامی شهر تهران گفت: فارغ از انتقاداتی که به موضوع گرانی بنزین شده است اما عدم گفت‌وگو با مردم هم مزید علت شده است. وی ادامه داد: در فرایند این تصمیم‌گیری، غفلت جدی نسبت به حمل و نقل عمومی شده است و توجهی به این مقوله مهم نشده است. سالاری گفت: متاسفانه در فرآیند اجرا و هزینه‌کرد منابع درآمدی هیچ حرفی از توسعه حمل و نقل عمومی زده نشده است و تصویری که رئیس شورای شهر تهران به معاون اول رئیس جمهور ارایه کرد حکایت از نابسامانی آن داشت. عضو شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: از رئیس شورای شهر تهران می‌خواهم که به همراه شهردار تهران، موضوع نابسامانی حمل و نقل عمومی و مشکلات آن رابه سران کشور گوشزد کنید تا شاید سهمی از منابع درآمدی به این موضوع اختصاص پیدا کند.
همشهریهمشهری1 ساعت قبل
وی با بیان اینکه افزایش نرخ سوخت تاثیر مستقیمی بر حمل و نقل تهران دارد، اضافه کرد: این موضوع را در جلسه با معاون اول رئیس جمهور مطرح کردیم و به نظر می‌رسد ایشان اهمیت این موضوع را متوجه شدند و تصمیم بر این شد که هر چه سریع‌تر تصمیم ویژه‌ای اتخاذ شود. رییس شورای شهر تهران با بیان اینکه امروز قرار است با حضور معاون عمرانی وزارت کشور جلسه‌ای در سازمان برنامه و بودجه برگزار شود، تصریح کرد: در این جلسه قرار است به فوریت درباره تامین اتوبوس و واگن مترو تصمیماتی اتخاذ شود. وی تاکید کرد که اگر اعتبارات تامین شود با توجه به وجود ١٠ کارخانه اتوبوس‌سازی و ۴ کارخانه واگن‌سازی، تامین هر چه سریع‌تر اتوبوس و واگن امکان‌پذیر خواهد بود. وی با بیان این‌که طرح جامع و تفضیلی شهر تهران ۱۲ سال پیش به تصویب رسید اما هنوز سرانه‌های خدماتی بر اساس استانداردها تأمین نشده است، تصریح کرد: متأسفانه کمبودهایی در این زمینه وجود دارد که از جمله آن کافی نبودن سرویس‌های بهداشتی است. باید بگویم امروز روز جهانی سرویس بهداشتی است و چه خوب بود که شهرداری چند چشمه برای افتتاح آماده می‌کرد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ساعت قبل
اعتمادآنلاین| مسابقات پارادوومیدانی قهرمانی جهان طی روزهای ۱۶ تا ۲۴ آبان به میزبانی دبی در امارات برگزار شد که نمایندگان کشورمان موفق به کسب ۳ مدال طلا، ۴ نقره و ۴ برنز شدند. پس از آن مسابقات قهرمانی کشور پارادوومیدانی که اردیبهشت ماه سال آینده زیر نظر کمیته بین‌المللی پارالمپیک (IPC) برگزار می‌شود به عنوان یکی از مراحل کسب سهمیه و گزینشی پارالمپیک محسوب می‌شود. پارادوومیدانی‌کاران کشورمان در بازی‌های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو موفق به کسب یک مدال طلا، ۶ نقره و ۵ برنز شده بودند که در این دوره نیز برنامه‌ریزی برای ارتقای تعداد و کیفیت مدال‌ها است. این در حالی است که در پارالمپیک ۲۰۱۲ لندن، تیم ملی دوومیدانی کشورمان با ۱۴ مرد و ۳ زن ورزشکار به مصاف حریفان خود رفتند که حاصل آن ۵ مدال طلا، ۵ نقره، ۳ برنز و در مجموع کسب ۱۳ مدال بود. ایران در پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو در رده بندی کسب مدال‌ پس از کانادا با کسب ۸ مدال طلا، ۹ نقره، ۷ برنز و در مجموع با کسب ۲۴ مدال در جایگاه پانزدهم ایستاد و ازبکستان با کسب ۸ مدال طلا، ۶ نقره، ۱۷ برنز و در مجموع با کسب ۳۱ مدال پس از ایران در رتبه شانزدهم جای گرفت.
مهرمهر1 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور با ارسال بخشنامه‌ای به اعضای هیئت دولت و استانداران سراسر کشور به آن‌ها دستور داد حداقل یک روز در ماه را برای ملاقات مردمی تعیین کنند. متن این بخشنامه به این شرح است: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری به اعضای دولت مبنی بر ارتباط نزدیک با مردم برای آگاهی از مشکلات آنها و اهتمام در رفع مشکلات مذکور و در اجرای تکالیف دستگاه ­های دولتی براساس نظامنامه مدیریت ارتباطات مردمی در بستر سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد)، معاون اول دستور داد اعضای هیئت دولت و استانداران حداقل یک روز در ماه را برای ملاقات مردمی تعیین و از طریق رسانه­‌های گروهی اعلام نموده و گزارش اقدامات انجام ­شده برای حل و فصل مشکلات مردم را هر سه ماه یک بار به دفتر وی و مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری ارائه کنند.
فردا نیوزفردا نیوز1 ساعت قبل
معاون اول رئیس جمهور با ارسال بخشنامه‌ای به اعضای هیئت دولت و استانداران سراسر کشور به آن‌ها دستور داد حداقل یک روز در ماه را برای ملاقات مردمی تعیین کنند. خبرگزاری فارس: اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور با ارسال بخشنامه‌ای به اعضای هیئت دولت و استانداران سراسر کشور به آن‌ها دستور داد حداقل یک روز در ماه را برای ملاقات مردمی تعیین کنند. با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری به اعضای دولت مبنی بر ارتباط نزدیک با مردم برای آگاهی از مشکلات آن‌ها و اهتمام در رفع مشکلات مذکور و در اجرای تکالیف دستگاه ­های دولتی بر اساس نظامنامه مدیریت ارتباطات مردمی در بستر سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد)، معاون اول دستور داد اعضای هیئت دولت و استانداران حداقل یک روز در ماه را برای ملاقات مردمی تعیین و از طریق رسانه­‌های گروهی اعلام نموده و گزارش اقدامات انجام ­شده برای حل و فصل مشکلات مردم را هر سه ماه یک بار به دفتر وی و مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری ارائه نمایند.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ساعت قبل
اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور با ارسال بخشنامه‌ای به اعضای هیئت دولت و استانداران سراسر کشور به آن‌ها دستور داد حداقل یک روز در ماه را برای ملاقات مردمی تعیین کنند. با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری به اعضای دولت مبنی بر ارتباط نزدیک با مردم برای آگاهی از مشکلات آنها و اهتمام در رفع مشکلات مذکور و در اجرای تکالیف دستگاه ­های دولتی بر اساس نظامنامه مدیریت ارتباطات مردمی در بستر سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد)، معاون اول دستور داد اعضای هیئت دولت و استانداران حداقل یک روز در ماه را برای ملاقات مردمی تعیین و از طریق رسانه­‌های گروهی اعلام نموده و گزارش اقدامات انجام ­شده برای حل و فصل مشکلات مردم را هر سه ماه یک بار به دفتر وی و مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری ارائه نمایند.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 ساعت قبل
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیات دولت، اسحاق جهانگیری روز سه‌شنبه با ارسال بخشنامه‌ای به اعضای هیات دولت و استانداران سراسر کشور به آن‌ها دستور داد حداقل یک روز در ماه را برای ملاقات مردمی تعیین کنند. با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری به اعضای دولت مبنی بر ارتباط نزدیک با مردم برای آگاهی از مشکلات آنها و اهتمام در رفع مشکلات مذکور و در اجرای تکالیف دستگاه ­های دولتی براساس نظامنامه مدیریت ارتباطات مردمی در بستر سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد)، معاون اول دستور داد اعضای هیات دولت و استانداران حداقل یک روز در ماه را برای ملاقات مردمی تعیین و از طریق رسانه­‌های گروهی اعلام نموده و گزارش اقدامات انجام ­شده برای حل و فصل مشکلات مردم را هر سه ماه یک بار به دفتر وی و مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری ارائه کنند.
فراروفرارو1 ساعت قبل
معاون اول رئیس جمهور با ارسال بخشنامه‌ای به اعضای هیئت دولت و استانداران سراسر کشور به آن‌ها دستور داد حداقل یک روز در ماه را برای ملاقات مردمی تعیین کنند. به گزارش فارس، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور با ارسال بخشنامه‌ای به اعضای هیئت دولت و استانداران سراسر کشور به آن‌ها دستور داد حداقل یک روز در ماه را برای ملاقات مردمی تعیین کنند. با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری به اعضای دولت مبنی بر ارتباط نزدیک با مردم برای آگاهی از مشکلات آن‌ها و اهتمام در رفع مشکلات مذکور و در اجرای تکالیف دستگاه ­های دولتی بر اساس نظامنامه مدیریت ارتباطات مردمی در بستر سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد)، معاون اول دستور داد اعضای هیئت دولت و استانداران حداقل یک روز در ماه را برای ملاقات مردمی تعیین و از طریق رسانه­‌های گروهی اعلام نموده و گزارش اقدامات انجام ­شده برای حل و فصل مشکلات مردم را هر سه ماه یک بار به دفتر وی و مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری ارائه نمایند.
تسنیمتسنیم1 ساعت قبل
به گزارش حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، ‌ با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری به اعضای دولت مبنی بر ارتباط نزدیک با مردم برای آگاهی از مشکلات آنها و اهتمام در رفع مشکلات مذکور و در اجرای تکالیف دستگاه‌­های دولتی بر اساس نظامنامه مدیریت ارتباطات مردمی در بستر سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد)، معاون اول دستور داد اعضای هیئت دولت و استانداران حداقل یک روز در ماه را برای ملاقات مردمی تعیین و از طریق رسانه­‌های گروهی اعلام نموده و گزارش اقدامات انجام ­شده برای حل و فصل مشکلات مردم را هر سه ماه یک بار به دفتر وی و مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری ارائه نمایند. انتهای پیام/
قدس آنلاینقدس آنلاین2 ساعت قبل
معاون اول رئیس جمهور با ارسال بخشنامه‌ای به اعضای هیئت دولت و استانداران سراسر کشور به آنها دستور داد حداقل یک روز در ماه را برای ملاقات مردمی تعیین کنند. قدس آنلاین: اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور با ارسال بخشنامه‌ای به اعضای هیئت دولت و استانداران سراسر کشور به آن‌ها دستور داد حداقل یک روز در ماه را برای ملاقات مردمی تعیین کنند. با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری به اعضای دولت مبنی بر ارتباط نزدیک با مردم برای آگاهی از مشکلات آنها و اهتمام در رفع مشکلات مذکور و در اجرای تکالیف دستگاه ­های دولتی بر اساس نظامنامه مدیریت ارتباطات مردمی در بستر سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد)، معاون اول دستور داد اعضای هیئت دولت و استانداران حداقل یک روز در ماه را برای ملاقات مردمی تعیین و از طریق رسانه­‌های گروهی اعلام نموده و گزارش اقدامات انجام ­شده برای حل و فصل مشکلات مردم را هر سه ماه یک بار به دفتر وی و مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری ارائه نمایند. انتهای پیام/
مهرمهر2 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، محسن هاشمی در حاشیه جلسه علنی امروز شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: روز گذشته بنده جلسه‌ای با جهانگیری معاون اول رئیس جمهور داشتم که البته در این جلسه معاون عمرانی وزیر کشور نیز حضور داشت. وی افزود: این جلسه، جلسه بسیار خوبی بود و مسائل حمل و نقل شهری تهران عنوان و گفته شد با توجه به افزایش نرخ سوخت، بار این موضوع روی حمل و نقل عمومی شهر تهران خواهد بود. رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: پس از پایان این جلسه قرار شد که معاون اول رئیس جمهور، تمهیداتی را برای تامین اتوبوس و همچنین واگن برای شهر تهران انجام دهد. هاشمی ادامه داد: البته قرار است امروز نیز جلسه‌ای در سازمان برنامه و بودجه با حضور معاونت این سازمان و معاون عمرانی وزیر کشور برگزار شود. وی در پاسخ به این پرسش که آیا پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال واگن یا اتوبوس جدیدی به ناوگان حمل و نقل شهرداری اضافه شود یا خیر گفت: در حال حاضر ۱۰ شرکت واگن‌سازی در کشور فعال هستند که امیدواریم تصمیمات خوبی برای تامین واگن برای شهر تهران انجام شود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ساعت قبل
اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهوری، با ارسال بخشنامه‌ای به اعضای هیئت دولت و استانداران سراسر کشور به آن‌ها دستور داد حداقل یک روز در ماه را برای ملاقات مردمی تعیین کنند. اعتمادآنلاین| با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری به اعضای دولت مبنی بر ارتباط نزدیک با مردم برای آگاهی از مشکلات آنها و اهتمام در رفع مشکلات مذکور و در اجرای تکالیف دستگاه ­های دولتی بر اساس نظامنامه مدیریت ارتباطات مردمی در بستر سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد)، معاون اول دستور داد اعضای هیئت دولت و استانداران حداقل یک روز در ماه را برای ملاقات مردمی تعیین و از طریق رسانه­‌های گروهی اعلام نموده و گزارش اقدامات انجام ­شده برای حل و فصل مشکلات مردم را هر سه ماه یک بار به دفتر وی و مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری ارائه نمایند. منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیات دولت
فارسفارس2 ساعت قبل
معاون اول رئیس جمهور با ارسال بخشنامه‌ای به اعضای هیئت دولت و استانداران سراسر کشور به آنها دستور داد حداقل یک روز در ماه را برای ملاقات مردمی تعیین کنند. به گزارش خبرگزاری فارس، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور با ارسال بخشنامه‌ای به اعضای هیئت دولت و استانداران سراسر کشور به آن‌ها دستور داد حداقل یک روز در ماه را برای ملاقات مردمی تعیین کنند. با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری به اعضای دولت مبنی بر ارتباط نزدیک با مردم برای آگاهی از مشکلات آنها و اهتمام در رفع مشکلات مذکور و در اجرای تکالیف دستگاه ­های دولتی بر اساس نظامنامه مدیریت ارتباطات مردمی در بستر سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد)، معاون اول دستور داد اعضای هیئت دولت و استانداران حداقل یک روز در ماه را برای ملاقات مردمی تعیین و از طریق رسانه­‌های گروهی اعلام نموده و گزارش اقدامات انجام ­شده برای حل و فصل مشکلات مردم را هر سه ماه یک بار به دفتر وی و مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری ارائه نمایند. انتهای پیام/
ایلناایلنا2 ساعت قبل
اسحاق جهانگیری با ارسال بخشنامه‌ای به اعضای هیئت دولت و استانداران سراسر کشور به آن‌ها دستور داد حداقل یک روز در ماه را برای ملاقات مردمی تعیین کنند. به گزارش ایلنا، با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری به اعضای دولت مبنی بر ارتباط نزدیک با مردم برای آگاهی از مشکلات آنها و اهتمام در رفع مشکلات مذکور و در اجرای تکالیف دستگاه ­های دولتی بر اساس نظامنامه مدیریت ارتباطات مردمی در بستر سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد)، معاون اول دستور داد اعضای هیئت دولت و استانداران حداقل یک روز در ماه را برای ملاقات مردمی تعیین و از طریق رسانه­‌های گروهی اعلام نموده و گزارش اقدامات انجام ­شده برای حل و فصل مشکلات مردم را هر سه ماه یک بار به دفتر وی و مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری ارائه نمایند.
ایسناایسنا2 ساعت قبل
اسحاق جهانگیری با ارسال بخشنامه‌ای به اعضای هیئت دولت و استانداران سراسر کشور به آن‌ها دستور داد حداقل یک روز در ماه را برای ملاقات مردمی تعیین کنند. به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت، با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری به اعضای دولت مبنی بر ارتباط نزدیک با مردم برای آگاهی از مشکلات آنها و اهتمام در رفع مشکلات مذکور و در اجرای تکالیف دستگاه ­های دولتی بر اساس نظامنامه مدیریت ارتباطات مردمی در بستر سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد)، معاون اول دستور داد اعضای هیئت دولت و استانداران حداقل یک روز در ماه را برای ملاقات مردمی تعیین و از طریق رسانه­‌های گروهی اعلام نموده و گزارش اقدامات انجام ­شده برای حل و فصل مشکلات مردم را هر سه ماه یک بار به دفتر وی و مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری ارائه نمایند. انتهای پیام
تسنیمتسنیم2 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، مهمترین دغدغه مردم پس از اصلاح قیمت سوخت و اعلام نرخ‌های جدید و سهمیه‌بندی، ثبات قیمت‌ها در بازار است. در اصفهان نیز وضعیت بازار زیر ذره‌بین دستگاه‌های نظارتی قرار دارد تا دوران «پساسهمیه بندی» با کمترین مشکل برای اقشار مختلف مردم به خصوص قشر آسیب‌پذیر پشت سر گذاشته شود. گشتی در بازار اصفهان و بررسی قیمت‌ها نشان می‌دهد تغییری که ملموس باشد در نرخ کالاها به خصوص کالاهای اساسی و مواد خوراکی صورت نگرفته است. در این راستا در اصفهان نیز دستگاه‌های ذی‌ربط در حال رصد بازار هستند تا با گران فروشی و تغییر قیمت کالاها برخورد کنند. رسول جهانگیری رئیس اتاق اصناف اصفهان نیز درباره وضعیت بازار بعد از افزایش نرخ بنزین اظهار داشت: در مرحله نخست دستورالعملی مبنی بر ثبات قیمت‌ها ارائه شده و هیچ یک از صنوف حق افزایش قیمت را ندارند.
فارسفارس2 ساعت قبل
«نورالدین مامبیت اف» کارشناس مسائل سیاسی و امنیتی منطقه در یادداشتی که در اختیار خبرنگار خبرگزاری فارس در دوشنبه قرار داد، به بررسی ظرفیت‌های همکاری‌های میان قرقیزستان و ایران پرداخت. در مقابل برای قرقیزستان همانند سایر کشورهای عضو این اتحادیه دستیابی از طریق ایران به بنادر خلیج فارس امکان پذیر خواهد شد. با این حال برای همکاری‌های دو جانبه قرقیزستان و ایران در زمینه‌های اقتصادی ممکن است برخی مشکلات بروز کند که به شرایط داخلی قرقیزستان مربوط خواهد بود. نکته بعدی این است که در زمینه گردشگری نیز قرقیزستان از امکان واقعی جهت معرفی پروژه‌های سرمایه گذاری به طرف ایرانی برخوردار نمی‌باشد. در چنین شرایطی صادرات محصولات کشاورزی از قرقیزستان به ایران در کوتاه مدت می‌تواند واقعی‌ترین بخش همکاری‌های اقتصادی «بیشکک» و «تهران» باشد.
ایمناایمنا2 ساعت قبل
رسول جهانگیری در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، با تکذیب خبر اعتصاب برخی از واحد‌های صنفی بازار اصفهان، اظهار کرد: طبیعی است که از میان ۲۰۰ هزار واحد صنفی فعال در اصفهان، تعدادی از واحد‌ها در یک روز فعالیت نکنند و هیچ گونه اعتصابی در بازار اصفهان اتفاق نیافتاده است. وی افزود: هیچ کدام از واحدهای صنفی به دلیل مشکلات امنیتی تعطیل نبوده است و هم اکنون بازار اصفهان در نقطه مناسبی از فعالیت خود قرار دارد. وی ادامه داد: بر اساس ارتباط ویدئویی که با ستاد تنظیم بازار کشور برقرار کرده‌ایم، مقرر شد میزان سهمیه مورد نیاز وانت تلفنی‌ها، پیک موتوری‌ها و آموزشگاه‌های رانندگی نیز آنالیز و بررسی شود و سهمیه مورد نیاز بنزین برای آنها در نظر گرفته شود. جهانگیری افزود: آنالیز و بررسی تاثیر افزایش قیمت بنزین بر فعالیت مشاغل و میزان مصوب افزایش قیمت خدمات به آینده موکول شده و در حال حاضر هیچ گونه افزایش قیمتی را نخواهیم داشت. در صورتی که هر یک از مشاغل ارتباط مستقیم با مصرف بنزین داشته باشند، میزان افزایش نرخ خدمات آن را در آینده بررسی خواهیم کرد.

به انتهای لیست رسیدید

رییس جمهور

اسحاق جهانگیری (زادهٔ ۲۰ دی ۱۳۳۶ سیرجان) سیاست‌مدار اصلاح طلب و مدیر ارشد اجرایی ایرانی است، که هم‌اکنون در دولت دوازدهم، به‌عنوان معاون اول رئیس‌جمهور فعالیت می‌نماید. او پیش‌تر در دولت یازدهم نیز عهده‌دار معاون اولی ریاست‌جمهوری اسلامی ایران بود. وی دانش‌آموخته کارشناسی فیزیک از دانشگاه کرمان، کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف و دکترای مدیریت صنعتی از دانشگاه آزاد اسلامی تهران (واحد علوم و تحقیقات) است و فعالیت سیاسی خود را از سال ۱۳۵۸ در جهاد سازندگی آغاز نمود. جهانگیری در ادوار دوم و سوم مجلس شورای اسلامی، به عنوان نمایندهٔ جیرفت در مجلس حضور داشت. در فاصله سال‌های ۱۳۷۱ تا ۱۳۷۶ استاندار اصفهان بود. وی از سال ۱۳۷۶ تا ۱۳۷۹ در کابینه نخست سیدمحمد خاتمی؛ وزیر معادن و فلزات بود و از سال ۱۳۷۹ در پی ادغام این وزارتخانه با وزارت صنایع و تشکیل وزارتخانه جدید، تا سال ۱۳۸۴ در جایگاه وزیر صنایع و معادن فعالیت نمود. وی رئیس پیشین شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی است. در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار مرتبط با اسحاق جهانگیری را می‌خوانید. ویکی‌پدیا