زن جوان

زن جوان

نامه‌نیورنامه‌نیور54 دقیقه قبل
قصور کادر آموزشی پزشکی یکی از زایشگاه‌های پایتخت در مراقبت از زن باردار، سبب فلج کامل مغزی و جسمی نوزاد شد. از آنجا که بیمارستان یک مرکز آموزشی بود، سه رزیدنت تحت نظر یک استاد برای مراقبت از مادر باردار تعیین شدند. تا اینکه نوزاد را پیش متخصص بردند و پس از چند عکس و آزمایش فلج کامل جسمی و مغزی او تأیید شد. شکایت از کادر اتاق زایمانپدر نوزاد که تیم زایمان بیمارستان را مسبب این حادثه می‌دانست با حضور در دادسرای جرایم پزشکی و دارویی (ناحیه ۱۹) تهران علیه کادر اتاق زایمان شکایت کرد. با تشکیل این پرونده به دستور بازپرس، موضوع برای تعیین علت فلج نوزاد به کمیسیون پزشکی قانونی انتقال یافت.
فارسفارس8 ساعت قبل
تبدیل اعتراضات به آشوب، عموما توسط افراد معدود و مشخصی انجام می‌گیرد که از تجهیزات ویژه برای تخریب استفاده می‌کنند. هرچند که سعی می‌کنند با احساسی کردن و هیجانی کردن فضا، مردم را نیز با خود همراه کنند. خیال‌ش که از باز نشدن اتوبان راحت می‌شود، یکباره تصمیم می‌گیرد از آنجا برود. ریسک می‌کنم و آرام توی گوشش می‌گویم: «این عکس‌ها رو برای بی‌بی‌سی می‌گیرم، تابلو نکن.» شانس می‌آورم که طرف حرفه‌ای نیست. مدام گزارش اتوبان را به‌صورت تلفنی به افرادی در آن سوی خط می‌دهد و از باقی خبر می‌گیرد.
سلامت نیوزسلامت نیوز12 ساعت قبل
سلامت نیوز: مرد جوان که پنج سال قبل همسر و نوزادش را به قتل رسانده بود در حالی قرار است پای میز محاکمه بایستد که مادرزنش از قصاص او گذشت کرده است. همسر این زن در نخستین بررسی‌های تیم جنایی گفت: من خانه نبودم وقتی از محل کار برگشتم با جسد همسر و دخترم رو‌به‌رو شدم. مرد جوان پس از آزادی متواری شد و این در حالی بود که کارشناسان پزشکی قانونی علت مرگ زن جوان را مسمومیت با سم و مرگ نوزاد را بر اثر خفگی اعلام کردند. با آمدن بچه اختلافات ما بیشتر شد به حدی که سرانجام تصمیم به قتل آنها گرفتم. بدین ترتیب پرونده متهم به شعبه دوم دادگاه کیفری فرستاده شد تا به اتهام قتل عمدی همسر و فرزندش محاکمه شود.
فراروفرارو15 ساعت قبل
او اتهام قتل را قبول کرد و گفت: من همسر و فرزندم را کشتم، چون نمی‌توانستم این وضعیت را تحمل کنم. وقتی همسرم باردار شد، اصرار کرد بچه را نگه دارد و بعد از اینکه بچه به دنیا آمد، من وضع روحی بدی پیدا کردم. با اینکه قرار ما این بود که بچه‌دار نشویم، اما او زیر قولش زد. ضمن اینکه ما صاحب یک دختر بودیم و جداشدن هم خیلی سخت بود، به همین خاطر تصمیم به قتل گرفتم. به‌این‌ترتیب کیفرخواست علیه متهم صادر و پرونده برای رسیدگی به شعبه ۲ دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد.
ایلناایلنا16 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار ایلنا، مجموعه مستند «یکی از ما» به تهیه‌کنندگی مشترک مهدی مطهر و عطا پناهی یکی از تولیدات شبکه مستند بوده که پنجشنبه هر هفته روی آنتن این شبکه می‌رود. یکی از نکات جالب توجه در این مجموعه مستند، کارگردانی قسمت‌های مختلف آن بوده که هر قسمت آن به طور مستقل توسط یک نفر انجام شده است. تم اصلی مجموعه مستند ما این است که اگر دولت‌ها هم ناکارآمد باشند، شما اگر بخواهید می‌توانید گلیم خود را از آب بیرون بکشید. به نوعی باتوجه به اینکه مجموعه مستند در دست تولید بود، سعی کردیم با فیلمسازان مختلف، زن، جوان، فیلم اولی و … کار کنیم. اولا رضا سورانی که کارگردانی قسمت اول این مجموعه را برعهده داشته، ناظر کیفی کل اثر است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین16 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، پاییز سال ۹۳ خبر قتل زنی جوان و نوزاد دو ماهه‌اش در خانه‌ای واقع در خیابان ولیعصر تهران به پلیس اعلام شد. همسر این زن در نخستین بررسی‌های تیم جنایی گفت: من خانه نبودم وقتی از محل کار برگشتم با جسد همسر و دخترم رو‌به‌رو شدم. مرد جوان پس از آزادی متواری شد و این در حالی بود که کارشناسان پزشکی قانونی علت مرگ زن جوان را مسمومیت با سم و مرگ نوزاد را بر اثر خفگی اعلام کردند. با آمدن بچه اختلافات ما بیشتر شد به حدی که سرانجام تصمیم به قتل آنها گرفتم. بدین ترتیب پرونده متهم به شعبه دوم دادگاه کیفری فرستاده شد تا به اتهام قتل عمدی همسر و فرزندش محاکمه شود.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین16 ساعت قبل
از آنجا که بیمارستان یک مرکز آموزشی بود، سه رزیدنت تحت نظر یک استاد برای مراقبت از مادر باردار تعیین شدند. اما چون قرار بود مادر باردار را طبیعی زایمان کنند، او را به اتاق عمل منتقل نکردند. تا اینکه نوزاد را پیش متخصص بردند و پس از چند عکس و آزمایش فلج کامل جسمی و مغزی او تأیید شد. شکایت از کادر اتاق زایمانپدر نوزاد که تیم زایمان بیمارستان را مسبب این حادثه می‌دانست با حضور در دادسرای جرایم پزشکی و دارویی (ناحیه ۱۹) تهران علیه کادر اتاق زایمان شکایت کرد. با تشکیل این پرونده به دستور بازپرس، موضوع برای تعیین علت فلج نوزاد به کمیسیون پزشکی قانونی انتقال یافت.
فردا نیوزفردا نیوز1 روز قبل
رکنا: کارآگاهان پلیس آگاهی همزمان با سقوط مرموز یک خانم معلم از پنجره اتوبوس به خیابان تحقیقات خود را برای حل این معما آغاز کردند. ساعت ۲۳:۳۰ پنجشنبه مأموران کلانتری ۱۳۶ فرجام در تماس با بازپرس کشیک قتل از حادثه مشکوکی که برای زن جوانی رخ داده بود، خبر دادند. با اعلام این خبر تحقیقات به دستور بازپرس جنایی آغاز شد و در بررسی‌های اولیه مشخص شد که زن ۴۰ ساله معلم مدرسه است و حدود ساعت ۸ شب از میدان صنعت به مقصد میدان رسالت سوار اتوبوس شده، اما در نزدیکی‌های میدان رسالت به علت نامعلومی از پنجره اتوبوس به پایین پرتاب شده و به‌علت آسیب شدید در آی‌سی‌یو بیمارستانی در پایتخت بستری است. تحقیقات نشان می‌دهد زن جوان هنگام حرکت اتوبوس به پایین پرتاب شده باشد. این درحالی است که طبق اظهارات همسر خانم معلم، وی در میدان رسالت به انتظار همسرش بوده است، اما وقتی او دیر کرده نگران شده و در ادامه بررسی‌ها متوجه این حادثه شده است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، شامگاه جمعه زوج جوانی با مراجعه به ایستگاه آتش‌نشانی برای خارج کردن انگشتر زن جوان از دستش که متورم شده بود کمک خواستند. عسگر دهقان فرمانده آتش‌نشانان ایستگاه ۲۴ در این باره گفت: زوج جوانی که تنها ساعاتی از زندگی مشترک‌شان گذشته بود، به‌خاطر گیر کردن حلقه انگشتر در انگشت دست متورم عروس خانم، سراسیمه به ایستگاه آتش‌نشانی آمدند. وی تصریح کرد: آتش‌نشانان بلافاصله با استفاده از ابزار مخصوص برش انگشتر، مشغول کار شدند و با رعایت موازین ایمنی به بریدن انگشتر تنگ که در انگشت بانوی جوان گیر کرده بود، پرداختند و ‌وی را از درد ناشی از تورم انگشت دست رها ساختند. ‌
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
بعد بلافاصله اسلحه‌ای را از زیر صندلی بیرون آورد و خشاب را داخل اسلحه گذاشت و به طرف من گرفت. وقتی طلاهایم را سرقت کرد به من گفت راضی باشید مادر من سرطان دارد و این طلاها را برای خرج بیماری اش می‌خواهم. وی ابتدا منکر سرقت بود اما زمانی که با شاکی پرونده مواجه شد به سرقت‌های سریالی اش از زنان اعتراف کرد. گفت‌و‌گو با متهمچرا به محض آزادی از زندان سرقت را شروع کردی؟ من داخل زندان که بودم نقشه سرقت‌ها را طراحی کردم. چرا فقط از زن‌ها سرقت می‌کردی؟ زن‌ها راحت‌تر اعتماد می‌کنند و از طرفی طلا و جواهر بیشتری نیز به همراه دارند. ‌
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
سارق کیف قاپ که برای فرار از دست پلیس با صرف هزینه میلیونی چهره‌اش را تغییر داده بود با زیرکی قاضی لو رفت. اواسط آبان مرد میانسالی به کلانتری ۱۰۱ تجریش رفت و از سرقت کیف دستی‌اش توسط موتورسواران خشن خبر داد. بدین ترتیب شماره پلاک موتورسیکلت سارقان مورد شناسایی قرار گرفت و هویت صاحب آن به‌نام بابک شناسایی شد. او مدام پیشنهاد می‌داد برای به دست آوردن پول سرقت کنیم من هم بالاخره تسلیم شدم. چرا تغییر چهره دادی؟ برای اینکه شناسایی نشوم، اما زیرکی قاضی کار دستم داد.
سلامت نیوزسلامت نیوز2 روز قبل
سلامت نیوز: کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی درحالی با بررسی‌های شبانه روزی، زوایای پنهان دو ماجرای اسیدپاشی روی خودروها را در مشهد برملا کردند که اختلافات مالی ریشه این جرایم هولناک بود! این گزارش حاکی است با دستور مقام قضایی، کارآگاهان مالک سراتو را با احضار به پلیس آگاهی دستگیر کردند و به بازجویی از وی پرداختند. ماجرای زنی که اسیدپاش اجیر کردماجرای تلخ دیگر اسیدپاشی روی خودروی رانا نیز حدود ۲۰ روز قبل هنگامی رخ داد که سه مرد سوار بر یک دستگاه خودرو مقابل منزل زن جوانی در بولوار دانشجوی مشهد توقف کردند. در این هنگام دو جوان حدود ۲۵ ساله از خودرو پیاده شدند و با ریختن اسید روی خودروی پارک شده رانا از محل گریختند. دقایقی بعد با شکایت زن جوان (مالک خودرو) تحقیقات کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در این باره آغاز شد.
برنابرنا2 روز قبل
‌مرد اسیدپاش پس از خروج از زندان به سراغ همسر سابقش رفت و با شلیک گلوله وی را به‌همراه مادر و پسر خردسالش به قتل رساند و متواری شد. با گزارش این جنایت به پلیس، مشخص شد مقتولان؛ یک زن ۵۰ ساله، دختر ۳۲ ساله و نوه ۳ ساله‌اش بودند که برای میهمانی به خانه یکی از اقوامشان می‌رفتند. با حضور بازپرس ویژه قتل و تیم تحقیق، بررسی‌ها آغاز و مشخص شد که این سه نفر از سوی مردی ۳۶ ساله به‌نام «بهمن» که شوهر سابق زن جوان بوده به قتل رسیده‌اند. در ادامه مشخص شد وی حدود ۵ سال قبل از همسرش (مقتول) جدا شده بود و کودک قربانی نیز فرزند این زن از همسر دومش بوده است. تحقیقات برای دستگیری متهم در دستور کار کارآگاهان قرار گرفته است. ‌
ایران‌جیبایران‌جیب2 روز قبل
سارق کیف قاپ که برای فرار از دست پلیس با صرف هزینه میلیونی چهره‌اش را تغییر داده بود با زیرکی قاضی لو رفت. سارق کیف قاپ که برای فرار از دست پلیس با صرف هزینه میلیونی چهره‌اش را تغییر داده بود با زیرکی قاضی لو رفت. به‌گزارش خبرنگار جنایی «ایران»، اواسط آبان مرد میانسالی به کلانتری ۱۰۱ تجریش رفت و از سرقت کیف دستی‌اش توسط موتورسواران خشن خبر داد. بدین ترتیب شماره پلاک موتورسیکلت سارقان مورد شناسایی قرار گرفت و هویت صاحب آن به‌نام بابک شناسایی شد. چرا تغییر چهره دادی؟ برای اینکه شناسایی نشوم، اما زیرکی قاضی کار دستم داد.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 روز قبل
زن جوان به ماموران گفت: کوروش از اقوام دور مان بود و گاهی اوقات به خانه مان رفت و آمد داشت. زن جوان ادامه داد: من ماجرا را به همسرم گفتم و حالا بعد از ۱۸ سال آمده‌ام تا از کوروش شکایت کنم. با این شکایت وی به پزشکی قانونی معرفی شد اما کارشناسان بعد از ۱۸ سال، آزار و اذیت وی را تایید نکردند. من اگر او را آزار داده بودم ۱۸ سال قبل از من شکایت می‌کرد. در مدت ۱۸ سال یاد و خاطره آزارهایی که به من رساندی هرگز از فکرم پاک نشد و حالا امیدوارم با حکم دادگاه دلم آرام بگیرد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 روز قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، اواسط آبان مرد میانسالی به کلانتری ۱۰۱ تجریش رفت و از سرقت کیف دستی‌اش توسط موتورسواران خشن خبر داد. بدین ترتیب شماره پلاک موتورسیکلت سارقان مورد شناسایی قرار گرفت و هویت صاحب آن به‌نام بابک شناسایی شد. او مدام پیشنهاد می‌داد برای به دست آوردن پول سرقت کنیم من هم بالاخره تسلیم شدم. در مدت سه ماه حدود ۶۰ تا کیف سرقت کرده‌ایم. چرا تغییر چهره دادی؟ برای اینکه شناسایی نشوم، اما زیرکی قاضی کار دستم داد.
فردا نیوزفردا نیوز2 روز قبل
این هفته «در پشت صحنه یک جنایت» پرونده این قاتل را مرور کردیم و پای صحبت‌های او نشستیم. همین سرنخ بازپرس پرونده را برآن داشت که قاتل پدر یا برادر مقتول است. او به پهنای صورت اشک می‌ریخت و زیر لب می‌گفت ای کاش آن روز خانه خواهرم نمی‌رفتم که او بمیرد و اکنون مهر قاتل شدن برپیشانی‌ام حک شود. سوال: اگر زمان به عقب برمی‌گشت؟ هیچ‌وقت به خانه خواهرم نمی‌رفتم. سوال: خون مقتول دامان قاتل را می‌گیرد؟ این جمله واقعی است و خون خواهر بیگناهم سرانجام مرا گرفتار کرد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
به گزارش مشرق، اواسط آبان مرد میانسالی به کلانتری ۱۰۱ تجریش رفت و از سرقت کیف دستی‌اش توسط موتورسواران خشن خبر داد. بدین ترتیب شماره پلاک موتورسیکلت سارقان مورد شناسایی قرار گرفت و هویت صاحب آن به‌نام بابک شناسایی شد. او مدام پیشنهاد می‌داد برای به دست آوردن پول سرقت کنیم من هم بالاخره تسلیم شدم. در مدت سه ماه حدود ۶۰ تا کیف سرقت کرده‌ایم. چرا تغییر چهره دادی؟ برای اینکه شناسایی نشوم، اما زیرکی قاضی کار دستم داد.
رکنارکنا2 روز قبل
آرزوی زیارت مرقد مطهر امام حسین (ع) و یاران وفادارش، روح تازه‌ای به زندگی ام می‌بخشید. در آن آگهی سفر زمینی به عتبات عالیات درج شده بود. صبح روز بعد به آدرس اعلامی در سایت دیوار رفتیم چند صد هزار تومان نقد پرداخت کردیم و باقی مانده را نیز چک دادیم تا بقیه امور اداری را آن جوان ۳۰ ساله برایمان انجام دهد. همسر «م-الف» نیز که به تازگی با او ازدواج کرده بود ادعا می‌کرد که در جریان کلاهبرداری همسرش نبوده است. با چشمانی اشکبار به دادسرا آمدیم و در این جا با دیدن مال باختگان زیادی که در شعبه ۴۰۷ نشسته بودند به ماجرای کلاهبرداری در سایت دیوار پی بردیم و …برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

معرفی شخصیت کیبل، نیتن سامرز

9+
زوم‌جیزوم‌جی3 روز قبل
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 روز قبل
این هفته «در پشت صحنه یک جنایت» پرونده این قاتل را مرور کردیم و پای صحبت‌های او نشستیم. همین سرنخ بازپرس پرونده را برآن داشت که قاتل پدر یا برادر مقتول است. او به پهنای صورت اشک می‌ریخت و زیر لب می‌گفت ای کاش آن روز خانه خواهرم نمی‌رفتم که او بمیرد و اکنون مهر قاتل شدن برپیشانی‌ام حک شود. سوال: اگر زمان به عقب برمی‌گشت؟ هیچ‌وقت به خانه خواهرم نمی‌رفتم. سوال: خون مقتول دامان قاتل را می‌گیرد؟ این جمله واقعی است و خون خواهر بیگناهم سرانجام مرا گرفتار کرد.
خبر فوریخبر فوری4 روز قبل
اعداد روی یک آینه راز جنایت مردی عصبانی را در اتاق خواب معشوقه‌اش فاش کرد. قاتل بی رحمی را که هفته گذشته همسرش را به طرز هولناکی با چاقو سر بریده بود دستگیر کرد. اکیپ دایره جنایی برای دسترسی به یک سرنخ و علت قتل مقتول زن را به پزشکی قانونی انتقال داده و تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کردند. گروه تحقیقات پلیسی با بررسی اعداد و پیگیری متوجه شماره تلفن مردی جوان شدند که در پرس و جو و تحقیقات متوجه شدند که شماره تلفن متعلق به معشوقه مقتول بوده که به مدت یک هفته نیز ناپدید شده است. در طی تحقیقات و بررسی پلیس متهم که مردی ۳۵ ساله بوده شناسایی و دستگیر شد.
ایمناایمنا4 روز قبل
فیلم سینمایی «نابغه» به کارگردانی میشائیل گراندج، جمعه ۲۴ آبان ماه ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه سه سیما پخش می‌شود. فیلم سینمایی «چهار شگفت انگیز» به کارگردانی جوش ترانک، جمعه ۲۴ آبان ماه ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. شبکه پنج سیماانیمیشن سینمایی «زرد مشکی» به کارگردانی کیانوش عابدی، پنج‌شنبه ۲۳ آبان ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود. شبکه امیدانیمیشن سینمایی «کارگاه کونان» به کارگردانی تاچیکاوا یوزارا، پنج‌شنبه ۲۳ آبان ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد. فیلم سینمایی «محمد رسول الله» به کارگردانی مصطفی عقاد، جمعه ۲۴ آبان ماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.
ایلناایلنا4 روز قبل
**************************************************انیمیشن سینمایی «ریو» به کارگردانی کارلوس سالدانا، جمعه ۲۴ آبان ماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد. ****************************************************** شبکه سه سیمافیلم سینمایی «یه حبه قند» به کارگردانی رضا میرکریمی، پنج‌شنبه ۲۳ آبان ماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. **************************************************فیلم سینمایی «نابغه» به کارگردانی میشائیل گراندج، جمعه ۲۴ آبان ماه ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه سه سیما پخش می‌شود. **************************************************فیلم سینمایی «چهار شگفت انگیز» به کارگردانی جوش ترانک، جمعه ۲۴ آبان ماه ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. ****************************************************** شبکه پنج سیماانیمیشن سینمایی «زرد مشکی» به کارگردانی کیانوش عابدی، پنج‌شنبه ۲۳ آبان ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.
افکارنیوزافکارنیوز4 روز قبل
این فیلم سینمایی از محاصره‌ مسلمانان در شعب ابی ‌طالب آغاز می‌‌شود و سپس به دوره پیش از تولد پیامبر اسلام باز می‌شود. علیرضا شجاع نوری، مهدی پاکدل، محسن تنابنده، مینا ساداتی، ساره بیات، داریوش فرهنگ، رعنا آزادی‌ور و نسرین نصرتی از بازیگران این فیلم‌اند در فیلم سینمایی «محمد رسول الله (ص)» هنرنمایی کرده‌اند. قسمت دوم فیلم سینمایی «محمد رسول‌الله (ص)» به کارگردانی مجید مجیدی، جمعه ۲۴ آبان‌ماه ساعت ۱۵ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. فیلم سینمایی «نابغه» به کارگردانی میشائیل گراندج، جمعه ۲۴ آبان‌ماه ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه سه سیما پخش می‌شود. فیلم سینمایی «چهار شگفت انگیز» به کارگردانی جوش ترانک، جمعه ۲۴ آبان‌ماه ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
فردا نیوزفردا نیوز4 روز قبل
این فیلم سینمایی از محاصره مسلمانان در شعب ابی طالب آغاز می‌شود و سپس به دوره پیش از تولد پیامبر اسلام باز می‌شود. قسمت دوم فیلم سینمایی «محمد رسول‌الله (ص)» به کارگردانی مجید مجیدی، جمعه ۲۴ آبان‌ماه ساعت ۱۵ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. فیلم سینمایی «نابغه» به کارگردانی میشائیل گراندج، جمعه ۲۴ آبان‌ماه ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه سه سیما پخش می‌شود. فیلم سینمایی «چهار شگفت انگیز» به کارگردانی جوش ترانک، جمعه ۲۴ آبان‌ماه ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. فیلم سینمایی «محمد رسول الله» به کارگردانی مصطفی عقاد، جمعه ۲۴ آبان‌ماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.
خبرآنلاینخبرآنلاین4 روز قبل
چهره زن جوان و نوع لباس پوشیدنش حکایت از بی‌حوصلگی و اضطراب داشت اما برعکس او پسرجوان با سر و وضعی آراسته و چهره‌ای آرام نشسته بود. زن جوان که «لیلی» نام داشت، با بغضی در گلو می‌خواست صحبت کند اما گریه امانش نداد. من هم از طریق یکی از دوستانم صفحه «لیلی» را پیدا کرده و هرازگاهی پست‌هایش را رصد می‌کردم. «فرید» به نشانه اعتراض دستش را بالا آورد و گفت: «من خودم با یک پست عاشق لیلی شدم. این را در گوش‌ات فرو کن.» لیلی با تندی گفت: «قانون برای من هم حقوقی قائل شده … با این حساب پس بچرخ تا بچرخیم …» ۲۳۳۰۲
برترین‌هابرترین‌ها4 روز قبل
خبرگزاری تسنیم: فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی همچون «محمد رسول‌الله»، «قندون جهیزیه»، «آینه بغل»، «چهار شگفت‌انگیز» و «سریع و خشن» برای روزهای تعطیل آخر هفته تلویزیون درنظر گرفته شده است. فیلم سینمایی «نابغه» به کارگردانی میشائیل گراندج، جمعه ۲۴ آبان‌ماه ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه سه سیما پخش می‌شود. رمان چاپ و پر فروش می‌شود اما …فیلم سینمایی «قندون جهیزیه» به کارگردانی علی ملاقلی پور، جمعه ۲۴ آبان‌ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. فیلم سینمایی «چهار شگفت انگیز» به کارگردانی جوش ترانک، جمعه ۲۴ آبان‌ماه ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. فیلم سینمایی «محمد رسول الله» به کارگردانی مصطفی عقاد، جمعه ۲۴ آبان‌ماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.
تسنیمتسنیم4 روز قبل
این فیلم سینمایی از محاصره‌ مسلمانان در شعب ابی ‌طالب آغاز می‌‌شود و سپس به دوره پیش از تولد پیامبر اسلام باز می‌شود. قسمت دوم فیلم سینمایی «محمد رسول‌الله (ص)» به کارگردانی مجید مجیدی، جمعه ۲۴ آبان‌ماه ساعت ۱۵ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. فیلم سینمایی «نابغه» به کارگردانی میشائیل گراندج، جمعه ۲۴ آبان‌ماه ساعت ۳۰ دقیقه بامداد از شبکه سه سیما پخش می‌شود. فیلم سینمایی «چهار شگفت انگیز» به کارگردانی جوش ترانک، جمعه ۲۴ آبان‌ماه ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود. فیلم سینمایی «محمد رسول الله» به کارگردانی مصطفی عقاد، جمعه ۲۴ آبان‌ماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

زن جوان
دختران سارق