زیدان

زیدان

خبر فوریخبر فوری5 ساعت قبل
رافائل واران، مدافع فرانسوی رئال مادرید از رابطه خوب خود با کریم بنزما سخن گفت. حالا رافائل واران مدعی شد بنزما با توجه به سابقه فراوان در مادرید، همیشه مشاور خوبی برای وی بوده است. رافائل واران گفت: من و کریم بنزما رابطه خوبی داریم. وقتی من وارد مادرید شدم دو فرانسوی عضو رئال مادرید بودند، او و لاسانا دیارا. کریم بنزما تجربه بیشتری نسبت به من دارد، بنابراین او می‌تواند مشاور خوبی برای آموزش نحوه رسیدن به بهترین سطح در دنیای فوتبال و چگونگی ماندن در اوج برای من باشد، زیرا مدت زمانی که کریم بنزما بازیکن رئال مادرید بوده و در این تیم دوام آورده فوق العاده است.
ورزش۳ورزش۳19 ساعت قبل
کریم بنزما در ماه‌های اخیر و بعد از بازگشت زین الدین زیدان، عملکرد فوق العاده‌ای در خط حمله کهکشانی‌ها ارائه داده و تبدیل به امید اول گلزنی این تیم شده است. حالا رافائل واران مدعی شد بنزما با توجه به سابقه فراوان در مادرید، همیشه مشاور خوبی برای وی بوده است. رافائل واران گفت: من و کریم بنزما رابطه خوبی داریم. وقتی من وارد مادرید شدم دو فرانسوی عضو رئال مادرید بودند، او و لاسانا دیارا. کریم بنزما تجربه بیشتری نسبت به من دارد، بنابراین او می‌تواند مشاور خوبی برای آموزش نحوه رسیدن به بهترین سطح در دنیای فوتبال و چگونگی ماندن در اوج برای من باشد، زیرا مدت زمانی که کریم بنزما بازیکن رئال مادرید بوده و در این تیم دوام آورده فوق العاده است.
طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری - زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید به پیروزی ۳-۲ تیمش مقابل لوانته واکنش نشان داد. همیشه همین طور است که وقتی حریف در ابتدای نیمه به گل می‌رسد، کار سخت می‌شود. در آرامش و با اطمینان خاطر باید بهتر از این بازی کنیم و مدت زمان بیشتری از بازی را در اختیار داشته باشیم. هازارد؟ هر زمان صاحب توپ می‌شد، تفاوت را رقم می‌زد و جریان بازی عوض می‌شد. این درست است که موقعیت‌های زیادی داشت اما همه چیز به تلاش، تلاش و تلاش مربوط می‌شود.

خلاصه بازی رئال مادرید ۳-۲ لوانته (لالیگا - ۲۰۱۹/۲۰)

طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- دو تیم رئال مادرید و لوانته در چارچوب هفته چهارم لالیگا اسپانیا به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۳ بر ۲ شاگردان زین الدین زیدان به پایان رسید. گلزنان: کریم بنزما (۲) و کاسمیرو برای رئال مادرید | بورخا مایورال و گونزالو ملرو برای لوانته
ایلناایلنا1 روز قبل
رئال مادرید در خانه مقابل لوانته به برتری رسید. به گزارش ایلنا، در مسابقات هفته چهارم لالیگا تیم رئال مادرید از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو میزبان لوانته بود و در پایان به برتری سه بر دو دست پیدا کرد. در این مسابقه کریم بنزما (۲۵ و ۳۱) و کاسمیرو (۴۰) برای رئال گلزنی کردند و دو گل لوانته را هم مایورال (۴۹) و ملرو (۷۵) ثبت کردند. این اولین پیروزی خانگی فصل شاگردان زین الدین زیدان بود. رئال با این برتری ۸ امتیازی شد و موقتا به رده دوم جدول رده بندی صعود کرد.
ایلناایلنا1 روز قبل
اسامی بازیکنان رئال مادرید برای رویارویی با لوانته مشخص شد. به گزارش ایلنا، ‌ در چارچوب مسابقات هفته پنجم لالیگا از ساعت ۱۵:۳۰ امروز رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو میزبان لوانته است. با نظر زین الدین زیدان اسامی بازیکنان حاضر در ترکیب اصلی این مسابقه به شرح زیر اعلام شد: کورتوا، کارواخال، واران، راموس، مارسلو، واسکز، خامس، کروس، کاسمیرو، وینیسیوس جونیور و کریم بنزماادن هازارد، مندی، آرئولا، یوویچ، ناچو و میلیتائو هم نیمکت نشینان رئال در این مسابقه هستند.
طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری- از ساعت ۱۵:۳۰ دو تیم رئال مادرید و لوانته در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو، هفته چهارم رقابت‌های لالیگا را برگزار خواهند کرد. زین الدین زیدان در این مسابقه ادن هازارد را روی نیمکت نشانده است تا اولین بازی رسمی ستاره بلژیکی شاید کمی دیر‌تر انجام شود. ترکیب رئال مادرید (۱-۴-۱-۴): کورتوا؛ راموس، واران، مارسلو، کارواخال؛ کاسمیرو، کروس، هامس رودریگز، لوکاس وازکز، وینیسیوس؛ بنزمانیمکت: آرئولا، مندی، ناچو، هازارد، میلیتائو، یوویچ، رودریگوترکیب لوانته (۱-۵-۴):
فوتبالیفوتبالی2 روز قبل
زیدان در صحبتهایش به تمجید از عملکرد خامس پرداخت و از بازی تیمش درنیمه اول راضی‌تر بود. شایسته برد دراین بازی بودیم ولی باید به دنبال آن باشیم که در عین ۹۰ دقیقه خوب کار کنیم. اگر در ۴۵ دقیقه خوب بازی می‌کنیم، می‌توانیم در طول ۹۰ دقیقه هم خوب کار کنیم. ما فقط به این بازی فکر می‌کردیم*خامس: او خوب بود و راحت کار کرد. *بنزما: مدتهاست که می‌شنوم که آخرین بازی بنزما، بهترین بازی اش بوده و هر هفته این جمله تکرار می‌شود.
فوتبالیفوتبالی2 روز قبل
سایت رسمی فوتبالی - اونای امری، سرمربی آرسنال، با حمایت از دنی سبایوس مدعی شد که این بازیکن نیاز به زمان دارد تا بتواند خیلی سریع با شرایط لیگ برتر تطبیق پیدا کند. این بازی تا به حال نمایش خوبی برای آرسنال داشته و به شروع قدرتمند این تیم در لیگ برتر کمک بسیاری کرده است. سرمربی آرسنال درباره شرایط بازیکن ۲۳ ساله خود گفت: " همه بازیکنان وقتی به یک رقابت و تیم جدید قدم می‌گذارند به زمان نیاز دارند تا با شرایط تطبیق پیدا کنند. به طور مثال برابر لیورپول به میدان رفت و به ما گفت که می‌داند هر لحظه بازی در لیگ برتر چقدر کار دشواری است و خصوصا بازی برابر لیورپول سخت‌تر است. او می‌داند که به تطبیق با شرایط نیاز دارد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 روز قبل
فیفا دی باعث شد به فهرست بازیکنان آسیب دیده رئال مادرید افزوده شود و زین الدین زیدان برای انتخاب بازیکن در میانه میدان به مشکل بخورد. اعتمادآنلاین|‌ هر بار که لیگ‌ها به خاطر رقابت‌های ملی تعطیل می‌شوند رئال مادرید، به ویروس فیفا مبتلا می‌شود. فیفا دی اخیر با مشکلات برای مادرید همراه شد. ویروس فیفا به یک مشکل برای مادرید تبدیل شده است و کمتر از یک ماه دوباره فیفا دی خواهد بود (هفتم تا پانزدهم اکتبر). مادرید پس از این فیفا دی سه بازی دور از خانه خواهد داشت.
ایسناایسنا2 روز قبل
فیفا دی باعث شد به فهرست بازیکنان آسیب دیده رئال مادرید افزوده شود و زین الدین زیدان برای انتخاب بازیکن در میانه میدان به مشکل بخورد. به گزارش ایسنا و به نقل از آس، هر بار که لیگ‌ها به خاطر رقابت‌های ملی تعطیل می‌شوند رئال مادرید، به ویروس فیفا مبتلا می‌شود. فیفا دی اخیر با مشکلات برای مادرید همراه شد. ویروس فیفا به یک مشکل برای مادرید تبدیل شده است و کمتر از یک ماه دوباره فیفا دی خواهد بود (هفتم تا پانزدهم اکتبر). مادرید پس از این فیفا دی سه بازی دور از خانه خواهد داشت.
فوتبالیفوتبالی2 روز قبل
سایت رسمی فوتبالی - رئال مادرید امروز و پس از وقفه تعطیلات بازی‌های ملی از ساعتی دیگر در ورزشگاه خانگی خود به مصاف لوانته خواهد رفت. به گزارش فوتبالی، رئالی‌ها از ۳ بازی ابتدایی خود در رقابت‌های لالیگا ۵ امتیاز کسب کرده‌اند. آنها در بازی اول پیروز بودند اما موفق نشدند سه امتیاز دو بازی بعدی را از آن خود کرده و به مساوی رضایت دادند. حالا ترکیب ۱۱ نفره زیدان برای بازی امروز اعلام شده و در کمال ناباوری ادن هازارد، ستاره جدیدالورود این تیم که به تازگی از بند مصدومیت رها شده، روی نیمکت نشسته است. ترکیب رئال مادرید برای دیدر برابر لوانته بدین ترتیب است: تیبو کورتوا، دنی کارواخال، سرجیو راموس، رافائل واران، تونی کروس، کریم بنزما، مارسلو، کاسمیرو، لوکاس وازکز، وینیسیوس جونیور۱۰۷۰
ورزش ۱۱ورزش ۱۱2 روز قبل
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت خورشید عصر ارتباطات می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد. Copyright © ۲۰۱۳-۱۹
برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
فیفا دی باعث شد به فهرست بازیکنان آسیب دیده رئال مادرید افزوده شود و زین الدین زیدان برای انتخاب بازیکن در میانه میدان به مشکل بخورد. ایسنا: به نقل از آس، هر بار که لیگ‌ها به خاطر رقابت‌های ملی تعطیل می‌شوند رئال مادرید، به ویروس فیفا مبتلا می‌شود. فیفا دی اخیر با مشکلات برای مادرید همراه شد. ویروس فیفا به یک مشکل برای مادرید تبدیل شده است و کمتر از یک ماه دوباره فیفا دی خواهد بود (هفتم تا پانزدهم اکتبر). مادرید پس از این فیفا دی سه بازی دور از خانه خواهد داشت.
ایلناایلنا2 روز قبل
سرمربی کهکشانی‌ها خواستار جذب هافبک چلسی شد. به گزارش ایلنا، زین الدین زیدان سرمربی فرانسوی رئال مادرید به مدیران این باشگاه پیشنهاد داده تا هافبک میانی فرانسوی تیم چلسی یعنی انگولو کانته را به مادرید بیاورند. زیدان برای ترمیم عملکرد خط میانی تیمش به سراغ دو هافبک فرانسوی رفته و در این خصوص به پل پوگبا و انگولو کانته پیشنهاد داده تا به مادرید بیایند. به دلیل کهولت سن تونی کروس و لوکا مودریچ، بعید نیست که تحولی اساسی در خط میانی کهکشانی‌ها صورت گیرد. به هر حال باید دید تفکر زیدان در این خصوص چه خواهد بود.
خبر فوریخبر فوری2 روز قبل
آلفونسه آرئولا، دروازه بان جدید رئال مادرید مدعی شد در برنابئو به دنبال فتح جام‌های فراوان است. در آخرین روزهای بازار تابستانی، انتقال قرضی آلفونسه آرئولا از پاری سن ژرمن به رئال مادرید نهایی شد و حالا این سنگربان جوان در مورد پوشیدن لباس شماره یک و علاقه‌اش به ایکر کاسیاس سخن گفته است. من در مورد پوشیدن شماره یک با دوستان و خانواده صحبت کرده‌ام، بت دوران کودکی من ایکر کاسیاس بود و من تعدادی لباس‌های او را می‌خریدم. این یک اتفاق خوب است و باید ثابت کنم که لایق پوشیدن لباس شماره یک هستم. هر بازیکنی داستان خود را دارد و من قصد دارم با رئال مادرید داستانی فوق العاده بنویسم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
به گزارش مشرق، رئال مادرید از همین حالا تلاش برای تقویت ترکیب خود در پنجرهای بعدی نقل و انتقالات را آغاز کرده و نشریه انگلیسی سان مدعی شد آنها با باشگاه چلسی برای جذب انگولو کانته، هافبک فرانسوی این تیم به توافق دست یافته‌اند. رئال مادرید در تابستان امسال ادن هازارد، ستاره بلژیکی چلسی را نیز بعد از کش و قوس‌های فراوان جذب کرد و این اتفاق در تابستان سال قبل در مورد تیبو کورتوا رخ داده بود. حالا به نظر می‌رسد انگولو کانته قرار است سومین ستاره بزرگ چلسی باشد که فاصله‌ای با پوشیدن لباس رئال مادرید ندارد. بدین ترتیب به نظر می‌رسد رئال مادرید برنامه‌های بزرگ برای فصول نقل و انتقالاتی بعدی دارد. البته راضی کردن ناصر الخلیفی به فروش آینده دارترین بازیکن حال حاضر فوتبال جهان هرگز کار آسانی نیست، اما امباپه تبدیل به هدف اول رئال مادرید شده و خود این بازیکن نیز بی میل به پوشیدن لباس سفید لوس بلانکوس نیست.
ورزش۳ورزش۳2 روز قبل
آلفونسه آرئولا، دروازه بان جدید رئال مادرید مدعی شد در برنابئو به دنبال فتح جام‌های فراوان است. به گزارش «ورزش سه»، در آخرین روزهای بازار تابستانی، انتقال قرضی آلفونسه آرئولا از پاری سن ژرمن به رئال مادرید نهایی شد و حالا این سنگربان جوان در مورد پوشیدن لباس شماره یک و علاقه‌اش به ایکر کاسیاس سخن گفته است. من در مورد پوشیدن شماره یک با دوستان و خانواده صحبت کرده‌ام، بت دوران کودکی من ایکر کاسیاس بود و من تعدادی لباس‌های او را می‌خریدم. این یک اتفاق خوب است و باید ثابت کنم که لایق پوشیدن لباس شماره یک هستم. هر بازیکنی داستان خود را دارد و من قصد دارم با رئال مادرید داستانی فوق العاده بنویسم.
ورزش۳ورزش۳3 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، کابوس مصدومیت دست بردار رئال مادرید نیست و در همین ابتدای فصل بیش از ۱۰ بازیکن این تیم دچار آسیب دیدگی شده‌اند. ساعتی قبل باشگاه رئال مادرید با انتشار بیانیه‌ای مدعی شد فدریکو والورده نیز مصدوم شده، اما هنوز زمان قطعی دوری او از میادین مشخص نیست. در بیانیه باشگاه رئال مادرید آمده است: «بعد از آزمایشاتی که امروز توسط گروه پزشکی باشگاه انجام شد، آسیب دیدگی فدریکو والورده عضلانی و در ران پای چپ تشخیص داده شده است و ما در انتظار گزارشات تکمیلی هستیم.» البته اخبار حاکی از آن است که این هافبک جوان دیدار برابر لوانته در لالیگا و پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان را از دست می‌دهد و با این اوصاف زین الدین زیدان کار دشواری برای چینش ترکیب تیمش در بازی‌های پیش رو خواهد داشت.
ورزش۳ورزش۳3 روز قبل
زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید، اعلام کرد که در مورد استفاده از ادن هازارد، ستاره بلژیکی تیمش، کاملا احتیاط خواهد کرد. او که از ناحیه ران دچار آسیب دیدگی شده بود، می‌تواند در دیدار این هفته برابر لوانته بازی کند اما زیدان قصد ندارد در مورد این بازیکن ریسک کند. سرمربی رئال به خبرنگاران گفت: " ما باید در مورد هازارد قدم به قدم پیش برویم. ما بازی‌های زیادی پیش رو داریم، نه تنها در بازی فردا بلکه در مورد به کار گرفتن هازارد، باید فکر کنیم. زیدان در این مورد گفت: " همه تمام تلاش شان را برای بازیکنان می‌کنند.
فوتبالیفوتبالی4 روز قبل
سایت رسمی فوتبالی- مایکل اوون اسطوره فوتبال انگلیس در گفتگو با بی بی سی سپورت صحبتهای جالب توجهی را برزبان آورده است. به گزارش فوتبالی، مهاجم سابق سه شیرها که اخیرا با انتشار بیوگرافی اش حسابی گرد و خاک به پا کرده، حالا در صحبتهایی به تمجید از استیون جرارد برخاسته است. اوون در کتاب بیوگرافی اش به انتقاد از تعدادی از هم تیمی‌های اسبقش در دنیای فوتبال پرداخته. او که دارنده توپ طلای سال ۲۰۰۱ است، در گفتگو با بی بی سپورت از دو هم تیمی سابقش، یعنی استیون جرارد و زین الدین زیدان حرف زده است. اوون در این رابطه گفته: «من در کنار بازیکنان بزرگ زیادی بازی کرده‌ام؛ ولی اگر بخواهیم درمورد مهارتهایشان صحبت کنیم، زین الدین زیدان یک سرو گردن از همه آنها بالاتر بود.
ورزش۳ورزش۳4 روز قبل
سرخیو راموس معتقد است وقتی در سال ۲۰۰۶ این جایزه به فابیو کاناوارو رسید، احتمال کسب آن توسط ویرژیل فن دایک نیز وجود دارد. سرخیو راموس در این رابطه گفت: "فتح توپ طلا توسط فن دایک؟ اگر فابیو کاناوارو توانست این عنوان را نصیب خود کند چرا چنین اتفاقی برای فن دایک رخ ندهد؟ شما باید رویایهای کودکی خود را به یاد داشته باشد و اینگونه می‌توانید به آنها دست یابید. فن دایک فصل خوبی را سپری کرد. اگر فن دایک صاحب این عنوان شود شود، من به او تبریک می‌گویم زیرا او یک فصل بسیار خوبی داشته است. آیا کریستیانو رونالدو بهترین همبازی من در رئال مادرید بوده؟ پاسخ دادن به این سؤال بسیار دشوار است.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز5 روز قبل
براساس گزارش رادیو کاتالونیا، «لیونل مسی» که گمانه‌زنی‌ها مدت‌ها است از پیوستن وی به لیگ برتر آمریکا (ام‌ال‌اس) پس از پایان دوران حضورش در بارسلونا حکایت دارد، به تازگی تماسی تلفنی از سوی «دیوید بکهام» مالک باشگاه اینترمیامی آمریکا دریافت کرده است. شایعات منتشر شده در رسانه‌ها از مدت‌ها پیش حاکی از انتقال فوق ستاره ۳۲ ساله آبی‌اناری‌ها به ام‌ال‌اس بود و به نظر اینترمیامی برای تحقق این انتقال پرسروصدا پیشقدم شده است. بر این اساس، بکهام در تماسی تلفنی از مسی خواسته تا به اینترمیامی ملحق شود؛ این خبر در حالی منتشر شده است که رییس باشگاه بارسلونا به‌تازگی اعلام کرده است که قرارداد مسی تا سال ۲۰۲۱ به اتمام می‌رسد و با توجه به وجود بندی در قرارداد وی، مهاجم آرژانتینی می‌تواند یک سال زودتر از موعد یعنی در سال ۲۰۲۰ نیوکمپ را ترک کند. این رسانه، جزئیات مالی و رقم پیشنهادی اینتر میامی برای مسی را با لفظ «بیرحم» توصیف کرده است که از سرسام‌آور بودن رقم انتقال پنج بار برنده توپ طلا به آمریکا حکایت دارد. اما این پایان فعالیت بکهام و اینترمیامی نیست؛ در واقع این باشگاه آمریکایی که از سال ۲۰۲۰ به طور رسمی وارد کارزار لیگ برتر آمریکا می‌شود، «زین الدین زیدان» را نیز برای نشستن روی نیمکت خود هدف گرفته است؛ علاوه بر این، «کارلو آنجلوتی» پیش‌تر گفته بود که از پیشنهاد هدایت اینترمیامی استقبال خواهد کرد.
فوتبالیفوتبالی5 روز قبل
سایت رسمی فوتبالی - سرجیو راموس، مدافع رئال مادرید، در میان شایعات احتمال حضور پل پوگبا در این تیم، با حمایت از تونی کروس تاکید کرد که این بازیکن عضوی جدا نشدنی از رئال مادرید است. احتمال می‌رود که رئال مادرید تغییراتی اساسی در خط میانی خود برای فصل آینده ایجاد کند و بسیاری باور دارند که کروس یکی از گزینه‌های ترک سانتیاگو برنابئوست. راموس در گفتگو با اسپرت بازر درباره هم تیمی خود اظهار داشت: " او عضوی جدا نشدنی از تیم ماست که باعث ایجاد تعادل می‌شود. کروس در سال ۲۰۱۴ از بایرن مونیخ جدا شده و به رئال مادرید پیوست و از آن زمان ۲۴۳ بازی در تمامی رقابت‌ها با پیراهن این تیم انجام داده، ۱۴ گل زده و تعداد بی شماری پاس گل ارسال کرده است. او در این مدت به رئال مادرید برای کسب ۱۱ قهرمانی مهم کمک کرده که سه قهرمانی در لیگ قهرمانان و یک قهرمانی لالیگا در بین آنها بوده است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین5 روز قبل
فلورنتینوپرز رودریگرز، رئیس باشگاه رئال مادرید در مورد جذب نکردن زیدان و نیمار توضیحاتی را ارائه دادو گفت: هیچگاه روی یک بازیکن سرمایه گذاری زیادی انجام ندادیم. پس از این ستاره اروپایی، پل پوگبا و نیمار اصلی‌ترین اهداف کهکشانی‌ها بودند که پرز در جذب هیچ یک از این دو بازیکن موفق نبود. رئیس باشگاه رئال مادرید توضیحاتی را در مورد جذب نشدن این دو بازیکن در نقل و انتقالات تابستانی ارائه داد. وی در ارتباط با پوگبا بازیکن تیم فوتبال منچستر یونایتد هم توضیح داد که قصد فروش این بازیکن را نداشتیم و در مورد نیمار هم باید بگویم گمانه زنی برای جذب او بیشتر از سوی رسانه‌ها انجام شد و باشگاه در این زمینه وارد عمل نشده بود. قرار است چهارمین بازی رئال مادرید که ۲۳ شهریور برگزار می‌شود از لوانته میزبانی کند.
ورزش۳ورزش۳5 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، در روزهای کلید خوردن پروژه کهکشانی‌های یک در اوایل هزاره جدید، فلورنتینو پرز جوان در آن مقطع تصمیم به جذب ستاره‌های بزرگی مانند دیوید بکام و زین الدین زیدان گرفت تا رئال مادرید را تبدیل به رعب آورترین تیم آن مقطع فوتبال اروپا کند. همیشه رابطه خوبی بین زیزو و دیوید بکام برقرار بود و اسطوره فوتبال انگلیس که مدتی است مالکیت باشگاه اینتر میامی را بر عهده دارد، تصمیم گرفته در آینده برای استخدام زیدان به عنوان سرمربی این تیم اقدام کند. نشریه انگلیسی میرر مدعی شد دیوید بکام قصد دارد با زیدان برای حضور در لیگ ایالت متحده وارد مذاکره شود تا در صورت امکان، این سرمربی جذاب فرانسوی طی سالهای آتی در این کشور حضور یافته و هدایت اینتر میامی را بر عهده گیرد. دیوید بکام می‌داند که در صورت حضور زیدان در آمریکا، بازیکنان بزرگی چون لیونل مسی و پل پوگبا نیز برای انتقال به اینتر میامی علاقمند خواهد شد و این سرمربی فرانسوی می‌تواند ضامن حضور ستاره‌های بزرگ در لیگ ایالت متحده باشد. قرار است اینتر میامی از سال ۲۰۲۰ در لیگ ایالت متحده حضور یابد، اما این تیم از همین حالا استادیوم فوق العاده‌ای را برای حضور در این رقابت‌ها ترتیب دیده و احتمالا طی سالهای بعد بازیکنان بزرگ بعد از توافق با دیوید بکام راهی ایالت متحده خواهند شد.
نودنود6 روز قبل
سرجیو راموس کاپیتان باشگاه رئال مادرید انتقال پل پوگبا هافبک منچستریونایتد به این تیم را در آینده‌ای نزدیک ممکن دانست. به گزارش وب‌سایت نود، در فصل نقل و انتقالات تابستانی پل پوگبا به شدت مورد توجه زین الدین زیدان و رئال مادرید قرار داشت، اما به دلیل برچسب ۲۰۰ میلیون یورویی بر او، این انتقال انجام نشد. با این حال سرجیو راموس به The Express گفت: "فکر می‌کنم که درهای رئال مادرید همیشه بر روی بازیکنان بزرگی همچون او باز است. از نظر من پوگبا یکی از بهترین بازیکنان دنیاست. او متفاوت است و ارزش‌های خود را در یوونتوس و منچستریونایتد نشان داده است. "
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین6 روز قبل
سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید، از مهاجم ولزی تیمش دفاع کرد و او را بازیکن کلیدی برای تیم دانست. اعتمادآنلاین| سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید، در یک مصاحبه درباره وضعیت رئال مادرید، گرت بیل و زین‌الدین زیدان صحبت کرد. کاپیتان رئال مادرید، در مورد زین الدین زیدان اظهار کرد: زیدان هم‌چنان همان انسان است و با همان ماهیت مربیگری می‌کند و علاوه بر این تجربه‌اش بیش‌تر شده است. مدافع رئال مادرید در پایان به گرت بیل اشاره کرد و گفت: او بازیکن بزرگی است و در این سال‌ها در تیم نقش کلیدی داشته است. رئال مادرید در آخرین تورمنت پیش فصل بدون بیل به آلمان سفر کرد.
فوتبالیفوتبالی6 روز قبل
سایت رسمی فوتبالی - بارسلونا یکی از تیم هایی بود که به جذب پل پوگبا علاقمند بود و ماتیاس پوگبا، برادر این بازیکن، مدعی شده که او با لیونل مسی صحبت کرده است. به گزارش فوتبالی، پل پوگبا در طول تابستان بارها به جدایی از منچستریونایتد لینک شد اما در نهایت در اولدترافورد ماندگار شد. ابهامات پیرامون آینده او همچنان وجود دارد چرا که خود این بازیکن نیز اعلام کرده بود که به دنبال تجربه چالش جدیدی است. ماتیاس پوگبا، برادر ستاره یونایتد، پس از این که تیتر مصاحبه راموس درباره علاقه به حضور پوگبا در سانتیاگو برنابئو را دید به برنامه تلویزیون اسپانیایی الچیرینگیتو گفت: " می‌دانم که او با چند بازیکن صحبت کرده اما راموس در بین آنها نبوده است. بله گاهی با لیونل مسی نیز صحبت می‌کند اما این مکالمات همیشگی نیست.
طرفداریطرفداری6 روز قبل
طرفداری- سرخیو راموس، مدافع باشگاه رئال مادرید معتقد است که درب‌ها روی بازیکنان بزرگی مانند پل پوگبا برای حضور در جمع کهکشانی‌ها همیشه باز هستند. زین الدین زیدان خواهان ستاره فرانسوی منچستریونایتد در تابستان بود ولی در نهایت منچستریونایتد اجازه نداد هافبکش به لالیگا برود. این در حالی است که شایعات حضور پوگبا در رئال مادرید در سال‌های آتی همچنان وجود دارند. به نقل از Goal، راموس در این خصوص بیان کرد: فکر می‌کنم در رئال مادرید درب‌ها همیشه روی بازیکنان خوبی مانند پوگبا باز هستند. او فوتبالیستی متفاوت است و ارزش خود را در یوونتوس و منچستریونایتد نشان داده است.

به انتهای لیست رسیدید