زیدان

زیدان

طرفداریطرفداری3 هفته قبل
طرفداری- رئال مادرید از ساعت ۲۳:۳۰ میهمان تیم رئال بتیس خواهد بود و زین الدین زیدان برای این مسابقه چند بازیکن خوب خود را در اختیار نخواهد داشت. به گزارش وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، اسامی بازیکنان دعوت شده به شرح زیر است: تیبو کورتوا، آرئولا، آلتوب؛ میلیتائو، راموس، واران، مارسلو، مندی؛ هامس رودریگز، کروس، مودریچ، کاسمرو، والورده؛ بنزما، بیل، لوکاس وازکز، ماریانو، وینیسیوس، رودریگوبه این ترتیب دنی کارواخال و ناچو از خط دفاعی به علت سرماخوردگی غایب خواهند بود، ایسکو نیز به علت مصدومیت جزئی در تمرینات به این مسابقه دعوت نشده و لوکا یوویچ هم ظاهرا جایی در برنامه‌های زیدان ندارد. ادن هازارد و آسنسیو هم که مصدومان طولانی مدت تیم هستند. نکته قابل توجه در این لیست حضور مجدد ماریانو بعد از گلزنی در الکلاسیکو بود و البته بازگشت رودریگو گوئس و هامس رودریگز به لیست، بعد از غیبت در چند مسابقه.
برترین‌هابرترین‌ها4 هفته قبل
به بهانه برگزاری دیدار امشب ال‌کلاسیک ترکیب تیم‌های منتخب اسطوره‌های رئال و بارسا به تصویر کشیده شده است. خبرگزاری فارس: امشب ال‌کلاسیکو میان تیم‌های رئال مادرید و بارسلونا از ساعت ۲۳:۳۰ در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار می‌شود. به همین بهانه ترانسفر مارکت تیمی منتخب از اسطوره‌های رئال و بارسلونا را به تصویر کشیده است. هدایت اسطوره‌های رئال بر عهده زین الدین زیدان است و هدایت اسطورهای بارسلونا را یوهان کرویف بر عهده دارد. اسامی بازیکنان به شرح زیر است: رئال مادرید: دروازه‌بان: کاسیاسمدافعان: هیرو، راموس، ‌ چندو، کارلوسهافبک‌ها: مودریچ، گوتی، دی استفانو، مهاجمان: رونالدو، خنتو، رائولبارسلونا: دروازه‌بان: ویکتور والدسمدافعان: آلبا، پویول، پیکه و آلوسهافبک‌ها: بوسکتس، ژاوی، اینیستامهاجمان: ریوالدو، رونالدینیو و مسی
ایمناایمنا4 هفته قبل
در طول چهار ماه اخیر بازی‌های زیادی را پیروز شده‌ایم و اکثر این بازی‌ها بدون حضور هازارد انجام شده است. مهمترین چیز برای ما در حال حاضر این است که روند خوب گلزنی خود را حفظ کنیم. بازیکنانی که بتوانند برای تیم این کار را به نحو احسن انجام دهند در اولویت برای حضور در ترکیب تیم هستند. بر اساس آمار، او هر ۱۹۲٫۵ دقیقه بر روی گل تأثیر داشته و از آمار فصل قبل خود بسیار ضعیف‌تر عمل کرده است. فصل گذشته، او در هر ۹۷ دقیقه روی یک گل تأثیر داشت.
ورزش۳ورزش۳4 هفته قبل
رئال مادرید امیدوار به تغییر روند سال‌های اخیر مقابل بارسلونا در بازی فردا شب است. به گزارش «ورزش سه»، رئال مادرید در هفته‌های اخیر از فرم آماده‌اش فاصله گرفته و امتیاز از دست دادن‌های متوالی در لالیگا در نهایت باعث شد آنها هفته گذشته صدر جدول را به بارسلونا واگذار کنند. در ادامه رئال مادرید در برنابئو مقابل منچسترسیتی نیز مغلوب شد تا نگرانی در مورد تیم زین الدین زیدان بین هواداران این تیم افزایش یابد. دو شکیت سنگین و پرگل ۰-۳ و ۰-۴ در سال‌های اخیر بدترین عملکرد رئال مادرید در برنابئو را مقابل رقیب دیرینه رقم زده و باخت‌های ۰-۱ و ۲-۳ نیز دیگر نتایج آنها در چهار فصل اخیر بوده است. رئال مادرید برای بازگشت به صدر جدول چاره‌ای جز کسب پیروزی در دیدار فردا شب مقابل رقیب دیرینه ندارد و اگر رئال در این دیدار مغلوب شود، دیگر جبران فاصله با بارسلونا بسیار دشوار خواهد شد.
ایسناایسنا4 هفته قبل
سرمربی رئال مادرید معتقد است دلیل شکست‌شان به نبود یا حضور یک بازیکن برنمی‌گردد. به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید یکشنبه در هفته بیست و ششم لالیگا در سانتیاگو برنابئو میزبان است. سرمربی رئال مادرید درباره نیمکت‌نشینی تونی کروس در دیدار برابر منچسترسیتی گفت: زمانی که نتایج بدی کسب می‌کنیم به دنبال چیزی هستید. ما شکست نخوردیم چون کروس بازی نکرد. سرمربی رئال مادرید در مورد وابستگی بارسا به لیونل مسی گفت: از اهمیت مسی در تیمش آگاهیم.
ایلناایلنا4 هفته قبل
اسامی حاضر در لیست ۱۹ نفره ریال مادرید برای بازی مهم فردا اعلام شد. به گزارش ایلنا، در رقابت‌های باشگاهی لالیگا فرداشب تیم رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو میزبان بارسلونا خواهد بود. پس از آخرین جلسه تمرینی بازیکنان رئال برای این مسابقه زین الدین زیدان اسامی شاگردان حاضر در لیست را اعلام کرد. در حالیکه رودریگو به علت محرومیت، هازارد و آسنسیو به علت مصدومیت آماده همراهی ریال مادرید نیستند، با اعلام لیست ۱۹ نفره مشخص شد یوویچ، خامس، براهیم پیاز و ناچو به دلیل مسایل فنی خط خورده‌اند. لیست ۱۹ نفره ریال مادرید به شرح زیر است:
نامه‌نیورنامه‌نیور4 هفته قبل
«زین الدین زیدان» معتقد است که تیمش در آستانه ال‌کلاسیکو برگشت و در بحبوبه نتایج متزلزلی که تمام فصل آنان را در ابهام قرار داده است در شرایط حساسی به سر می‌برند. در این بین، زیدان در نشست خبری پیش از ال‌کلاسیکو فرداشب (یکشنبه) گفت: برهه حساسی برای ما است زیرا ما در سه بازی اخیر خود در خانه نبرده‌ایم اما می‌دانیم اتفاقاتی شبیه این، طبیعی است و باید نگاه مثبتی داشته باشیم. در دیدار فردا از ثانیه اول تا ثانیه آخر به هوادارانمان نیاز داریم. پس از شکست سنگین برابر پاری‌سن‌ژرمن در ماه سپتامبر و شکست برابر مایورکا در ماه اکتبر، این سومین باری است که مرد فرانسوی در برزخ قرار می‌گیرد. تنها کاری که می‌توانم بکنم این است که همچنان با همراهی شاگردانم بجنگیم.
برترین‌هابرترین‌ها4 هفته قبل
خبرگزاری ایسنا به نقل از آس: رئال مادرید یکشنبه در هفته بیست و ششم لالیگا در سانتیاگو برنابئو میزبان است. سرمربی رئال مادرید درباره نیمکت‌نشینی تونی کروس در دیدار برابر منچسترسیتی گفت: زمانی که نتایج بدی کسب می‌کنیم به دنبال چیزی هستید. ما شکست نخوردیم چون کروس بازی نکرد. سرمربی رئال مادرید در مورد وابستگی بارسا به لیونل مسی گفت: از اهمیت مسی در تیمش آگاهیم. پس از دیدار برابر سویا گفتم که اگر در دو بازی پیاپی شکست بخوریم از من انتقاد خواهند کرد و این اتفاق خواهد افتاد.
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی - سرجیو راموس می‌گوید که علاقه او به رئال مادرید به اندازه‌ای است که دستمزد هرگز برایش ملاک نبوده و حاضر است به صورت رایگان برای این تیم بازی کند. به گزارش فوتبالی، در روزهای اخیر صحبت‌های زیادی درباره تمدید قرارداد کاپیتان رئال مادرید با این باشگاه به گوش می‌رسد. باشگاه رئال مادرید سیاست خاصی در تمدید قرارداد بازیکنان با سن‌های بالاتر دارد که تمدیدهای یک ساله در صورت رضایت از عملکرد آنهاست. از سوی دیگر شایعاتی پیرامون اختلاف او با مدیران رئال مادرید پیرامون دستمزد خود نیز مطرح شده بود. من حاضرم مجانی برای رئال مادرید بازی کنم.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
حتی تیبو کورتوا در استادیوم خانگی رئال مادرید هو شد و اخبار فراوانی در مورد احتمال جدایی او در پایان فصل شنیده می‌شد. رئال مادرید در این فصل بهترین عملکردی دفاعی در سال‌های اخیر را به ثبت رسانده و تیبو کورتوا در این میان نقش مهمی را ایفا کرده است. تیبو کورتوا در ماه ژانویه عنوان بهترین بازیکن ماه را به خود اختصاص داد تا اینگونه ارزش هایش برای رئال مادرید را به اثبات برساند. تا همین چند ماه پیش همه در حال بررسی نام گزینه‌های جدید برای تقویت دروازه رئال مادرید برای فصل بعد بوده و تفاوت نتیجه گیری رئال و بارسلونا را تفاوت در درون دروازه می‌دانستند. اما حالا تیبو کورتوا تبدیل به یکی از ارزشمندترین مهره‌های رئال مادرید شده و با این روند تا مدت‌ها جایگاه ثابتی در ترکیب تیمش خواهد داشت.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
آینده این ستاره ولزی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و نشریه مارکا شرایط او در مادرید را مورد بررسی قرار داده است. عملکرد گرت بیل بسیار پایین‌تر از سطح او در فصول گذشته بوده است. پس از آن با چرخش غیر منتظره گرت بیل همچنان در رئال مادرید ماند و زیدان به او فرصت داد. زیدان پیوسته از ستاره ولزی دفاع کرده و می‌گوید که او را حفظ خواهد کرد. اما اگر این روند تا پایان فصل تغییر نکند، این بار واقعا دیگر امکان ماندن این ستاره ولزی در برنابئو وجود نخواهد داشت.
روزنوروزنو1 ماه قبل
رئال مادرید امروز و از سری مسابقات هفته بیست و سوم لالیگا مهمان اوساسونا بود. او که بهترین گلزن لالیگا بعد از لیونل مسی به حساب می‌آید، در بازی امروز برابر اوساسونا موفق به گلزنی نشد اما توانست پاس گل سوم تیمش را برای لوکاس واسکز اعلام کند. پاس گل ارسالی کریم بنزما در بازی امروز باعث شد که نام این ستاره فرانسوی در تاریخ باشگاه رئال‌مادرید جاودانه شود. بنزما با عبور از کریستیانو رونالدو به رکورد ۱۳۲ پاس گل با پیراهن لوس بلانکوس دست یافت. این در حالی است که رونالدو پیش از این ۱۳۱ پاس گل را به ثبت رسانده بود.
روزنوروزنو1 ماه قبل
رئال مادرید امروز در چهارچوب بازی‌های هفته بیست و سوم لالیگا مهمان اوساسونا بود و در نهایت موفق شد با نتیجه پر گل ۴-۱ حریف خود را شکست دهد تا جایگاه تیم زین الدین زیدان در صدر جدول تثبیت شده باشد. ایسکو یکی از بهترین بازیکنان رئال مادرید در بازی امروز بود و موفق شد بعد از حدود ۱۰ ماه برای رئال مادرید در رقابت‌های لالیگا گلزنی کند. آخرین باری که این ستاره اسپانیایی برای رئال موفق به گلزنی شده بود به دیدار فصل گذشته کهکشانی‌ها برابر هوئسکا برمی‌گردد. به نظر می‌رسد که ال سادار ورزشگاه محبوب ایسکو به حساب می‌آید چرا که این ستاره اسپانیایی پیش از این و در سال‌های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۷ نیز در این استادیوم موفق به گلزنی شده بود.
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی - زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید، از ایسکو انتظار دارد که پس از گلزنی در دیدار برابر اوساسونا، در هفته‌های پیش رو گل‌های بیشتری به ثمر برساند. به گزارش فوتبالی، ایسکو روز گذشته موفق شد گل اول رئال مادرید را به ثمر برساند تا بازی را به تساوی بکشد و شرایط را برای پیروزی تیمش فراهم کند. زیدان پس از بازی از عملکرد بازیکن تیم خود تمجید کرد و در کنفرانس خبری به رسانه‌ها گفت: " فکر نمی‌کنم که چیزی تغییر کرده باشد. ایسکو بازیکن مهمی در ترکیب تیم ماست. او بازیکنی است که وقتی بازی می‌کند با تمام وجود به میدان می‌رود.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
خبرگزاری تسنیم: زین الدین زیدان پس از برتری ۴ بر یک تیمش مقابل اوساسونا در هفته بیست‌وسوم رقابت‌های لالیگای اسپانیا از قدرت بازیکنانش تمجید کرد. وی در ادامه افزود: باید در زمین‌های سخت امتیازات را جمع کنیم، چون اینجا کسب پیروزی آسان نیست. زیدان با تمجید از هافبک اسپانیایی تیمش اظهار داشت: نمی‌دانم این بهترین نمایش ایسکو بود یا نه، اما او به طور کلی عالی است. ایسکو بازیکن مهمی است و از لحاظ تکنیکی و فنی حضورش در زمین کلیدی به نظر می‌رسد. سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید درباره بیل نیز خاطر نشان کرد: از عملکرد گرت راضی هستم و در حمله و دفاع تمام تلاشش را کرد.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
زین الدین زیدان بازی امروز را پیچیده توصیف کرده و مدعی شد تیمش در اواخر نیمه اول و نیمه دوم خوب بازی کرده است. زین الدین زیدان گفت: "در پایان ما یک بازی بسیار پیچیده را در زمینی انجام دادیم که بازی کردن دشوار است. عملکرد گرت بیل؟ او بازیکن خیلی مهمی است و به مدت ۶۵ دقیقه در امور دفاعی و هجومی خوب بازی کرد. مشکل اینجاست که برخی می‌ خواهند ما با گرت بیل مشکل داشته باشیم اما مشکلی نداریم. من اصرار دارم که از گل ایسکو خوشحالم، زیرا او باید کارهای بیشتری انجام دهد.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، رئال مادرید امروز و از سری مسابقات هفته بیست و سوم لالیگا مهمان اوساسونا بود. او که بهترین گلزن لالیگا بعد از لیونل مسی به حساب می‌آید، در بازی امروز برابر اوساسونا موفق به گلزنی نشد اما توانست پاس گل سوم تیمش را برای لوکاس واسکز اعلام کند. پاس گل ارسالی کریم بنزما در بازی امروز باعث شد که نام این ستاره فرانسوی در تاریخ باشگاه رئال‌مادرید جاودانه شود. بنزما با عبور از کریستیانو رونالدو به رکورد ۱۳۲ پاس گل با پیراهن لوس بلانکوس دست یافت. این در حالی است که رونالدو پیش از این ۱۳۱ پاس گل را به ثبت رسانده بود.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
ایسکو، ستاره اسپانیایی رئال مادرید، بعد از حدود ۱۰ ماه موفق به گلزنی برای این تیم شد. به گزارش «ورزش سه»، رئال مادرید امروز در چهارچوب بازی‌های هفته بیست و سوم لالیگا مهمان اوساسونا بود و در نهایت موفق شد با نتیجه پر گل ۴-۱ حریف خود را شکست دهد تا جایگاه تیم زین الدین زیدان در صدر جدول تثبیت شده باشد. ایسکو یکی از بهترین بازیکنان رئال مادرید در بازی امروز بود و موفق شد بعد از حدود ۱۰ ماه برای رئال مادرید در رقابت‌های لالیگا گلزنی کند. آخرین باری که این ستاره اسپانیایی برای رئال موفق به گلزنی شده بود به دیدار فصل گذشته کهکشانی‌ها برابر هوئسکا برمی‌گردد. به نظر می‌رسد که ال سادار ورزشگاه محبوب ایسکو به حساب می‌آید چرا که این ستاره اسپانیایی پیش از این و در سال‌های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۷ نیز در این استادیوم موفق به گلزنی شده بود.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
زین الدین زیدان بازی امروز را پیچیده توصیف کرده و مدعی شد تیمش در اواخر نیمه اول و نیمه دوم خوب بازی کرده است. زین الدین زیدان گفت: "در پایان ما یک بازی بسیار پیچیده را در زمینی انجام دادیم که بازی کردن دشوار است. عملکرد گرت بیل؟ او بازیکن خیلی مهمی است و به مدت ۶۵ دقیقه در امور دفاعی و هجومی خوب بازی کرد. مشکل اینجاست که برخی می‌ خواهند ما با گرت بیل مشکل داشته باشیم اما مشکلی نداریم. من اصرار دارم که از گل ایسکو خوشحالم، زیرا او باید کارهای بیشتری انجام دهد.
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی - دو تیم رئال مادرید و اوساسونا از دقایقی دیگر در چارچوب رقابت‌های هفته بیست و سوم لالیگا در ورزشگاه السادار به مصاف یکدیگر خواهند رفت. رئال مادرید در ۱۳ بازی اخیر خود در لالیگا شکستی را پذیرا نشده است. از سوی دیگر اوساسونا با ۲۸ امتیاز از ۲۲ بازی در رده دوازدهم جدول رده بندی ایستاده است. نکته جالب توجه برای هواداران قوهای سپید مادرید بازگشت گرت بیل پس از مدت‌ها مصدومیت به ترکیب این تیم است. ترکیب رئال مادرید در این دیدار بدین ترتیب است: کورتوا، کارواخال، راموس، واران، بنزما، مودریچ، بیل، کاسمیرو، والورده، ایسکو، مندی۱۰۷۰ https: //footballi. net/match/۵۷۸۲۵/٪D۸٪A۸٪D۸٪A۷٪D۸٪B۲٪DB٪۸C-٪D۸٪A۷٪D۹٪۸۸٪D۸٪B۳٪D۸٪A۷٪D۸٪B۳٪D۹٪۸۸٪D۹٪۸۶٪D۸٪A۷-٪D۸٪B۱٪D۸٪A۶٪D۸٪A۷٪D۹٪۸۴-٪D۹٪۸۵٪D۸٪A۷٪D۸٪AF٪D۸٪B۱٪DB٪۸C٪D۸٪AF
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، به نقل از مارکا، وینسیوس جونیور به نظر می‌رسد که توانسته بالاخره اعتماد زین الدین زیدان را به خود جلب کند. وینی که در مقطع پایانی فصل گذشته و پس از دو ماه مصدومیت توانست به میادین برگردد و بازی زیر نظر زیدان را تجربه کند، فرصت اثبات ارزش هایش به مربی فرانسوی را پیدا نکرد. وینی در ۵ بازی اخیر رئال، سه بازی را از ابتدا شروع کرده است. وینی یک پاس گل داد و یک گل هم زد که به طرز مشکوکی آفساید اعلام شد. اعاده حیثیت وینیسیوس و اوجگیری دوباره او در ماه فوریه همان چیزی بود که زیدان و هواداران رئال می‌خواستند.
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی - ادن هازارد از فهرست رئال مادرید برای دیدار برابر اوساسونا نیز خط خورد تا نگرانی‌ها بابت حضور این بازیکن در دیدار برابر منچسترسیتی افزایش پیدا کند. به گزارش فوتبالی، تمامی نشانه‌ها حاکی از این بود که ادن هازارد می‌تواند در فهرست رئال مادرید برابر اتلتیکو مادرید حضور پیدا کند. جمعه هفته گذشته هشتادمین روز دوری این بازیکن از میادین پس از مصدومیت در دیدار برابر پاریسن ژرمن در رقابت‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا بود. هازارد به تمرینات گروهی بازگشته اما به نظر می‌رسد که از نظر زین الدین زیدان هنوز برای حضور در میدان به اندازه کافی آماده نیست. حالا اولویت رسیدن این بازیکن به دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان برابر منچسترسیتی است که در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار خواهد شد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 ماه قبل
اختصاصی | زین الدین زیدان به طور رسمی عذر گرت بیل را خواسته است اما …ورزش ۱۱ - گرت بیل وینگر ولزی رئال مادرید که هیچ نشانی از روزهای آمادگی خود در برنابئو ندارد و در دیدار تیمش در رقابت‌های کوپا دل ری، در حرکتی جنجالی، استادیوم را بین دو نیمه ترک کرده بود، بار دیکر مایۀ مناقشۀ فلورنتینو پرز و زین الدین زیدان شده است. گرت بیلزیزو به طور رسمی به پرز اظهار داشته که این بازیکن را نمی‌خواهد و در سیستم و تفکراتش جایی ندارد، اما پرز به دلیل علاقۀ زیاد خود به این وینگر، خواهان حضور و ادامۀ فعالیت او در رئال مادرید و بلکه ترکیب اصلی است!
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ماه قبل
این در حالی است نیمار که هم‌اکنون بالاتر از «کیلین امباپه» پردرآمدترین بازیکن فوتبال فرانسه محسوب می‌شود، با درآمد ماهانه ۳ میلیون یورو در رده سوم پردرآمدترین بازیکنان سال جای دارد. پشت سر مسی، رونالدو و نیمار ۲ بازیکن دیگر بارسا یعنی «آنتوان گریژمان» و «لوئیس سوآرز» قرار دارند که درآمد ماهیانه هر ۲ برابر با ۳ میلیون یورو است. پس از آنها نیز «گرت بیل» و «ادن هازارد» با دستمزد خالص ماهیانه ۲٫۵ میلیون یورو جای دارند. «آنتونیو کونته» با کمی اختلاف نسبت به زیدان با ۱٫۳۸ میلیون یورو در جایگاه بعدی ایستاد. «کیکه ستین» سرمربی تازه وارد بارسا نیز با درآمد خالص ۵۰۰ هزار یورو در ماه رده‌های پایینی فهرست را به خود اختصاص داد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 ماه قبل
ساعت۲۴-سرمربی رئال مادرید ناراحتی خود را از انتقادها نسبت به مدافع برزیلی‌اش ابراز کرد. به نقل از آس، رئال مادرید یک‌شنبه در هفته بیست و سوم لالیگا به مصاف اوساسونا می‌رود. زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: بازی دشوار در زمین سختی خواهد بود. سرمربی رئال مادرید درباره انتقادها از مارسلو اظهار کرد: این انتقادها مرا ناراحت می‌کنند. آن‌ها با تمام وجود بازی می‌کنند و هواداران که از همه مهم‌تر هستند آن را در زمین می‌بینند.
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی- زین الدین زیدان سرمربی فرانسوی رئال مادرید لیست بازیکنان آماده تیمش برای مصاف با اوساسونا را اعلام کرده است. اما گرت بیل همراه با سایر بازیکنان رئال عازم پامپلونا خواهد شد. آخرین باری که هازارد برای رئال مادرید به میدان رفته بود، ۸۲ روز قبل و در مصاف تیمش مقابل پاری سن ژرمن در روز ۲۶ نوامبر بود که در آن بازی او با مصدومیت روبرو شد. اما سورپرایز جدید لیست تازه زیدان برای بازی با اوساسونا، بازگشت بیل است. کاروان رئال مادرید عصر امروز عازم پامپلونا خواهد شد تا فردا مقابل اوساسونا به میدان برود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
زیدان درباره مصاف با اوساسونا هم تأکید کرد: این هم یک بازی سخت دیگر در محلی سخت است. سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها در این خصوص اظهار داشت: بیل هم در کنار ماست و ما از همه بازیکنان‌مان راضی هستیم. روی بیل هم حساب می‌کنم. من همیشه با بیل صحبت می‌کنم اما درباره محتوی صحبت‌های‌مان چیزی نمی‌گویم. در بازی‌های اخیرمان بیل در فهرست جایی نداشته اما برای این بازی می‌خواهم روی او حساب کنم.
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی- زین الدین زیدان سرمربی فرانسوی رئال مادرید در کنفرانس خبری اش قبل از مصاف شاگردانش با اوساسونا شرکت کرد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد. به گزارش فوتبالی، بخشهایی از صحبتهای زیزو در این کنفرانس خبری، به اظهارنظر درمورد صحبتهای جاناتان بارنت، مدیربرنامه‌های بیل اختصاص داشت که گفته بود بیل نمی‌تواند ۵ روز در هفته تمرین کند و زیدان درجریان این موضوع هست. اما زیدان این صحبتها را تکذیب کرد و گفت: «واضح است که بیل می‌تواند ۵ روز در هفته تمرین کند و بعد از آخرین بازی مان این کار را انجام داده.» دراینجا می‌توانید گزیده‌ای از صحبتهای زیدان را مطالعه کنید: *رضایت از بیل: بله من از تمام بازیکنانی که دراختیار دارم راضی هستم. * توضیح خواستن بیل از زیدان: ما همیشه اظهارنظر می‌کنیم ولی من اینجا نیستم که دراین باره صحبت کنم. هیچ راهکاری برای بیل مدنظر نیست؛ چون هیچ مشکلی در میان نیست.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
ایسنا: به نقل از آس، رئال مادرید یک‌شنبه در هفته بیست و سوم لالیگا به مصاف اوساسونا می‌رود. زین الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: بازی دشوار در زمین سختی خواهد بود. سرمربی رئال مادرید درباره انتقادها از مارسلو اظهار کرد: این انتقادها مرا ناراحت می‌کنند. بازیکنان در زمین با تمام وجود بازی می‌کنند. آن‌ها با تمام وجود بازی می‌کنند و هواداران که از همه مهم‌تر هستند آن را در زمین می‌بینند.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
وینیسیوس جونیور یکی از بهترین بازیکنان رئال در برابر سوسیداد بود و موفق شد آمار یک گل و یک پاس گل را به ثبت برساند. با این وجود تا پایان فصل تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد. طرفداران نیز باید دست از حمایت مان نکشند چراکه ما قطعا برای قهرمانی در لالیگا و لیگ قهرمانان تلاش خواهیم کرد. " وینیسیوس پیرامون عملکرد خودش نیز گفت: " فکر می‌کنم که در حال نزدیک شدن به سطح بازی فصل گذشته‌ام هستم. می خواهم در رئال مادرید به کار خود ادامه دهم. "

به انتهای لیست رسیدید