زیرنویس فارسی

زیرنویس فارسی

نماهنگ عربی میثم مطیعی برای سردار شهید حاج قاسم سلیمانی +ویدیو

فارسفارس1 هفته قبل
میثم مطیعی، شاعر و مداح اهل‌بیت (ع) نماهنگی به زبان عربی در تکریم شهید حاج قاسم سلیمانی منتشر کرد. به گزارش خبرنگار مسجد و هیأت خبرگزاری فارس، میثم مطیعی، شاعر و مداح اهل‌بیت (ع) نماهنگی به زبان عربی در تکریم شهید حاج قاسم سلیمانی منتشر کرد که ابتدا شعر آن و سپس ویدیوی این نماهنگ با زیرنویس فارسی تقدیم می‌شود: حبیبن کانا، وروحا بجسمیندو دوست بودند و یک روح در دو بدنرفیقین عاشا، وماتا رفیقینبا هم زیستند و با هم از دنیا رفتندوداعا وداعاخداحافظ، خداحافظمن أنتما؟! یا کل أحزانیشما دو تن که هستید؟ ای همه غم‌های منفی العیش فی الموت رفیقاندر زندگی و مرگ رفیق هم بودیدآه وداعا یا أبا مهدیآه، خداحافظ ای ابومهدیآه وداعا یا سلیمانیآه، خداحافظ ای سلیمانییا «قاسم» جسمک بالنزفای قاسم! خونریزی جسمتیشبه نزف النحر فی الطفمانند خونریزی رگ‌های بریده در کربلاستیکفیک فخرا کنت مقتولاهمین قدر افتخار برایت کافی استمثل أبی الفضل بلا کف! که مانند ابوالفضل (ع) بی‌دست کشته شدی «واویلاه واویلاه واویلاه» واویلا … واویلا … واویلا.. کلیپ و زیرنویس فارسی آن را اینجا مشاهده کنید: انتهای پیام/

بهترین اپلیکیشن‌های آموزش زبان برای فارسی زبانان؛ نوآورانه بیاموزید!

9+
تکراتوتکراتو1 هفته قبل

ارلینگ هالند: اگه به اندازه کافی خوب باشم، در دورتموند فرصت بازی پیدا خواهم کرد (با زیرنویس فارسی)

طرفداریطرفداری1 هفته قبل

ظریف: معادل حمله نظامی پاسخ می‌دهیم

تابناکتابناک1 هفته قبل
محمدجواد ظریف در گفت و گو با سی ان ان تاکید کرد ترور سردار سلیمانی معادل حمله نظامى به ایران بود و به آن پاسخ خواهیم داد. وزیرامور خارجه ایران خاطرنشان کرد پاسخ ایران به اقدام تروریستى آمریکا قانونى خواهد بود، چون ما مثل ترامپ بى قانون نیستیم. مواضع ظریف را با زیرنویس فارسی در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.

ظریف: ترور سردار سلیمانی معادل حمله نظامى به ایران بود

تابناکتابناک1 هفته قبل
محمدجواد ظریف در گفت و گو با سی ان ان تاکید کرد ترور سردار سلیمانی معادل حمله نظامى به ایران بود و به آن پاسخ خواهیم داد. وزیرامور خارجه ایران خاطرنشان کرد پاسخ ایران به اقدام تروریستى آمریکا قانونى خواهد بود، چون ما مثل ترامپ بى قانون نیستیم. مواضع ظریف را با زیرنویس فارسی در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.

هشدار انگلیسی به آمریکا در مصلای تهران

تابناکتابناک1 هفته قبل
پیکر سردار حاج قاسم سلیمانی برای وداع به مصلای امام خمینی تهران منتقل شد و امشب تا سحر دوستداران این شهید دلاور با او وداع می‌کنند و صبحگاه پیکر سردار سلیمانی پس از قرائت نماز میت در دانشگاه تهران به امامت رهبر انقلاب، تشییع می‌شود و سپس به کرمان منتقل خواهد شد تا روز سه شنبه در کرمان تشییع شود. در مراسم وداع با سردار سلیمانی در مصلای تهران، حاج محمود کریمی مداح اهل بیت در مقام مجری مراسم، از مردم خواست پاسخ آمریکا را به زبان خودشان بدهند و جمعیت به انگلیسی شعار داد: «Hey US you started it, we will end it / هی آمریکا، تو این را شروع کردی؛ ما این را تمام خواهیم کرد» این هشدار عمومی به آمریکا را با زیرنویس فارسی در تابناک می‌بینید.
الفالف1 هفته قبل
۳- پایگاه‌های نظامی آمریکا در منطقه خلیج فارس نظیر پایگاه هوایی «العدید» در قطر یا پایگاه ناوگان پنجم دریایی آمریکا در منامه یا پایگاه زمینی در کویت یا پایگاهش در ابوظبی هدف گرفته شود. وی همچنین در پاسخ به سوالی تصریح کرد: ایران دنبال جنگ نیست ولی اعلام کرده برای هر شرایطی آمادگی دارد. سروش با تغییر یک کلمه از شعر حافظ تصویر زیر را منتشر کرد: اما اینستاگرام این پست سروش را هم حذف کرد؛ مانند همه پست‌های دیگری که درباره این سردار سلیمانی منتشر شده بود. آقای دونالد ترامپ رسما می‌گوید من دستور ترور قاسم سلیمانی را داده‌ام اما فرنگی‌مآبان می‌کوشند ثابت کنند این قاسم سلیمانی بوده است که تروریست است! … تروریسم در هر شکل بد است و ما اکنون درباره این مصداق خاص، حاج قاسم سلیمانی حرف می‌زنیم.
همشهریهمشهری1 هفته قبل
کسی نیست بپرسد از کی تا حالا ترامپ داروغه حقوق بشر کشورها شده است؟ پیش‌تر از او ترامپ دلیل پیشگیرانه را برای ترور اعلام کرده بود! «امریکن ایندیپندنت» نوشت این ادعای پنس، در تناقض کامل با یافته‌های رسمی کمیسیون ۱۱ سپتامبر است که تحقیقات گسترده‌ای درباره این حمله صورت داده است. در گزارش کمیسیون حملات ۱۱ سپتامبر آمده است: ما هیچ ‌گونه شواهدی مبنی بر آگاهی ایران یا حزب‌الله، از برنامه‌ریزی برای حملات ۱۱ سپتامبر پیدا نکردیم. طبق این گزارش، ۱۹ هواپیماربا در حمله ۱۱ سپتامبر مشارکت داشته‌اند که اکثر آنها از عربستان سعودی و باقی از مصر، لبنان و امارات بودند و نه ایران. فقدان شرم در متولیان سیاست، به ویژه سیاست خارجی موضوع جدیدی نیست، ولی آن نیز حد و اندازه‌ای دارد.
فراروفرارو1 هفته قبل
آنان که پس از اقدام تروریستی علیه شهید سلیمانی و همراهانش دچار تناقض شده‌اند، به انواع و اقسام توجیهات روی آورده‌اند. «امریکن ایندیپندنت» نوشت این ادعای پنس، در تناقض کامل با یافته‌های رسمی کمیسیون ۱۱ سپتامبر است که تحقیقات گسترده‌ای درباره این حمله صورت داده است. در گزارش کمیسیون حملات ۱۱ سپتامبر آمده است: ما هیچ گونه شواهدی مبنی بر آگاهی ایران یا حزب‌الله، از برنامه‌ریزی برای حملات ۱۱ سپتامبر پیدا نکردیم. طبق این گزارش، ۱۹ هواپیماربا در حمله ۱۱ سپتامبر مشارکت داشته‌اند که اکثر آن‌ها از عربستان سعودی و باقی از مصر، لبنان و امارات بودند و نه ایران. فقدان شرم در متولیان سیاست، به ویژه سیاست خارجی موضوع جدیدی نیست، ولی آن نیز حد و اندازه‌ای دارد.
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
تنها کسانی فاقد این ویژگی اخلاقی هستند که از بنیان آن ارزش‌های اخلاقی را رد کرده باشند و در نتیجه از ارتکاب آنها نیز شرم نمی‌کنند. کسی نیست بپرسد از کی تا حالا ترامپ داروغه حقوق بشر کشورها شده است؟ پیش‌تر از او ترامپ دلیل پیشگیرانه را برای ترور اعلام کرده بود! در گزارش کمیسیون حملات ۱۱ سپتامبر آمده است: ما هیچ ‌گونه شواهدی مبنی بر آگاهی ایران یا حزب‌الله، از برنامه‌ریزی برای حملات ۱۱ سپتامبر پیدا نکردیم. فقدان شرم در متولیان سیاست، به ویژه سیاست خارجی موضوع جدیدی نیست، ولی آن نیز حد و اندازه‌ای دارد. این حد از بی‌شرمی را فقط در ترامپ و اطرافیان او می‌توان سراغ گرفت.

اهداف آسیب پذیر آمریکا در عراق کجاست؟

تابناکتابناک2 هفته قبل
پس از ترور سردار سلیمانی توسط آمریکا در نزدیکی فرودگاه بغداد، مقامات سیاسی و نظامی ارشد ایران از واکنش متناسب با حمله آمریکا در زمان و مکان مناسب سخن به میان آوردند و سفیر ایران در سازمان ملل نیز تاکید پاسخ ایران به یک اقدام نظامی، یک اقدام نظامی خواهد بود. در همین راستا، رسانه‌های خارجی اهداف آسیب پذیر آمریکا در عراق به عنوان گمانه زنی مطرح کردند. تحلیل امیر موسوی خبرنگار عراقی در دویچه وله پیرامون گمانه زنی‌ رسانه‌های عربی و غربی نسبت به پاسخ ایران را با زیرنویس فارسی می‌بینید.

خروج آمریکا از عراق تحقیرآمیز خواهد بود

تابناکتابناک2 هفته قبل
شبکه انگلیسی زبان سی‌ان‌ای از سنگاپور در تحلیل خود از تبعات ترور سردار قاسم سلیمانی توسط آمریکایی‌ها توضیح می‌دهد که چرا این اقدام ممکن است منجر به اخراج اجباری نیروهای نظامی از عراق شده و منجر به تحقیر آمریکا پس از هفده سال حضور در این کشور و یک تریلیون دلار هزینه شود. همچنین تشدید احتمالی تنش‌های منطقه و چگونگی واکنش ایران به این اقدام نیز بررسی می‌شود. این گزارش را با زیرنویس فارسی می‌بینید.

ابراهیموویچ: همان زلاتان گذشته هستم؛ پر عطش، مصمم و با اعتماد به نفس بالا (با زیرنویس فارسی)

طرفداریطرفداری2 هفته قبل

یک قانون قدیمی و چالش تکراری؛ جنجال بر سر فیلم‌اولی‌هایی با فیلم‌های جایزه برده!

6+
خبرآنلاینخبرآنلاین2 هفته قبل

ویدیو؛ لحظات فان و ماندگار کنفرانس‌های خبری سرمربیان لیگ برتر انگلیس در سال ۲۰۱۹ (با زیرنویس فارسی)

طرفداریطرفداری2 هفته قبل
طرفداری- بخش‌های فان و ماندگاری که از کنفرانس‌های خبری سرمربیان مشهور شاغل در لیگ برتر انگلستان، در سال ۲۰۱۹ به یادگار مانده است را مرور می‌کنیم.

جهانبخش پس از دیدار مقابل چلسی: تنها راه ممکن برای ضربه زدن در آن موقعیت، ضربه قیچی برگردان بود (با زیرنویس فارسی)

طرفداریطرفداری2 هفته قبل

علیرضا جهانبخش پس از ثبت اولین گل در لیگ برتر انگلیس: مدت‌ها بود که منتظر چنین فرصتی بودم (با زیرنویس فارسی)

طرفداریطرفداری3 هفته قبل
عشقی …واقعا باید الگو باشی برا همه جوونا تو اوج جوونیت وقتی داماش بودی با کمترین مبلغ قرارداد به نایخمن رفتی و هلندی یاد گرفتی و با تلاش خودت به آلکمار رسیدی و الانم که برایتون …درود بر جهانبخش💙
عصر ایرانعصر ایران3 هفته قبل
کارگردان فیلم «سلام بمبئی» با ابراز نارضایتی از دوبله‌ای که برای پخش این فیلم از تلویزیون انجام شده گفت: این نسخه مورد تایید من نیست مخصوصا اینکه تغییراتی در آن به وجود آمده که اصلا در فیلمنامه نبود. به گزارش ایسنا، پنج شنبه شب ۵ دی ماه نسخه‌ای از فیلم سینمایی «سلام بمبئی» به کارگردانی قربان محمدپور با بازی محمدرضا گلزار و بنیامین بهادری از شبکه «ای فیلم» تلویزیون پخش شد که نحوه دوبله آن، دیدن فیلم را دست کم برای کسانی که قبلا «سلام بمبئی» را در سینما دیده بودند سخت و غیرقابل تحمل می‌کرد. البته اصرار برای دوبله فیلم زمان اکران هم وجود داشت که مخالفت من با انجام نشدن این کار نتیجه داد اما برای پخش از تلویزیون گفتند باید حتما دوبله شود. محمدپور ادامه داد: زمان اکران سلام بمبئی هجمه‌های زیادی به فیلم وارد شده بود ولی دوبله شد تا از تلویزیون پخش و مشخص شود که مشکلی نداشته است. این پروژه محصول مشترک ایران و ویتنام است و داستانی عاشقانه دارد که بازیگران ویتنامی مشخص شده و به زودی بازیگران ایرانی هم مشخص می‌شوند.

ویدیو؛ صحبت‌های سارا خادم الشریعه با خبرنگار هندی در خصوص شرایط علیرضا فیروزجا (همراه با زیرنویس فارسی)

طرفداریطرفداری3 هفته قبل
من هم امیدوار به تغییراتمتغییراتی که دیگه پول من خرج هیچ ورزشکاری نشهدولت از هیچ ورزشکاری حمایت نکنهاگر ورزشکاری تونست حمایت بخش خصوصی رو به دست بیاره با پول اونا بره بدرخشه و ارزوی موفقیت براش می‌کنمولی الان برای تک تک ورزشکارامون ارزوی شکست و بدبختی می‌کنمچون دارن با پول منی که بیشتر بهش نیاز دارم به خواسته‌ها و عشق حالشون می‌رسن و از گوشت سگ حروم ترشون

کریستیانو رونالدو: پس از گلزنی مقابل یوونتوس، بوفون به من تبریک گفت (با زیرنویس فارسی)

طرفداریطرفداری3 هفته قبل

وقتی تبریک کریسمس الساندرو دل پیرو با شیطنت پسرش همراه می‌شود (با زیرنویس فارسی)

طرفداریطرفداری3 هفته قبل

اریک کانتونا: تماشای بازی‌های منچستریونایتد شبیه رابطه جنسی پیرمردها است! (با زیرنویس فارسی)

طرفداریطرفداری3 هفته قبل
خیلی دوست دارم یه مباحثه در اتاق بسته بین دی لورنتیس و کانتونا و زلاتان و د نیرو و مورینیو بزارنببینیم کدومشون بعد یه روز زنده میاد بیرون😅

عربستان فرصت آشتی با ایران را از دست داد

تابناکتابناک3 هفته قبل
«صالح الازرق» مجری سرشناس عرب در شبکه لندنی «الحوار» با اشاره به عصبانیت عربستان از برگزاری نشست مالزی و عدم مشارکت در آن، این اقدام را یک اشتباه سیاسی و ناشی از سردرگمی ریاض توصیف کرد. این بخش را با زیرنویس فارسی می‌بینید.

وینیسیوس جونیور: برای خالکوبی باید از پدرم اجازه بگیرم (با زیرنویس فارسی)

طرفداریطرفداری1 ماه قبل

به انتهای لیست رسیدید