ساختمان نیمه کاره

ساختمان نیمه کاره

رکنارکنا4 روز قبل
به گفته علیرضا عدلو سخنگوی سازمان آتش نشانی، این کارگر جوان در ارتفاع ۱۵ متری ساختمان نیمه کاره، سرگرم کار بود که بر اثر بی احتیاطی و رعایت نکردن نکات ایمنی، ناگهان به داربست‌های ساختمان برخورد و بعد از آن به عمق محل گودبرداری سقوط کرد. عدلو خاطرنشان کرد: این کارگرجوان که از قسمت کمر و پا دچار مصدومیت شدید شده بود، به وسیله آمبولانس اورژانس به بیمارستان انتقال یافت. عدلو تاکید کرد: تحقیقات بیشتر در خصوص علت بروز این حادثه از سوی کارشناسان این سازمان در دست انجام است. همچنین در ساعت ۱۶:۴۶ همین روز نیز سقوط کارگری ۳۰ ساله از داربست ساختمان نیمه کاره در چهار راه مشیر وی را راهی بیمارستان کرد. این عملیات توسط تیم امداد و نجات از ایستگاه ۱۱ امداد رسانی شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
مهرمهر6 روز قبل
خبرگزاری مهر - گروه استان‌ها: این شب‌ها بر سر چهارراه‌های کلانشهر اصفهان، در میان خودروها همیشه عده‌ای گل فروش هستند که گلهای رز را با قیمتی نسبتا ارزان‌تر از بازار به افرادی که پشت چراغ قرمز منتظر مانده‌اند می‌فروشند، برخلاف گذشته که اکثر گل فروش‌ها کودکان بودند، اکنون دخترانی جوان بین ۱۸ تا ۳۰ سال مشغول گل فروشی بر سر چهارراه‌ها هستند؛ زمان کار آنها عمدتا از غروب آفتاب و با کمتر شدن گشتهای شهرداری است. اما اینکه کودکان گل فروش کمتر شده و جوانان جای آنها را گرفته‌اند موضوعی است که موجب شد تا به دنبال ریشه و علت رشد این پدیده در شهر اصفهان باشیم. ناجی با بیان اینکه در صورت وجود باندها یا مافیای برای سازماندهی این افراد نیازمند ورود مراجع قضائی و انتظامی هستیم، گفت: در حیطه اختیارات بهزیستی نیست که به بررسی این موضوع بپردازد اما بهزیستی همواره گزارشات مردمی در خصوص متکدیان و کودکان و زنان دست فروش و خیابانی را پیگیری می‌کند. در پارکهای اصفهان هم گل فروش‌هایی هستند، پسر و دختر، خردسال و جوان که البته هیچکدام میلی به صحبت کردن نداشتند فقط یکی از بچه‌ها می‌گفت پدرش از دوستش گل می‌گیرد و به او می‌دهد تا در پارک‌ها قدم بزند و بفروشد. گشت و گذار چند روزه من در خیابان‌های این شهر نشان می‌دهد عده‌ای پشت ماجرای این گل فروش‌های خیابانی هستند که با سو استفاده از فقر افراد آنها را به خیابان می‌فرستند؛ آن هم برای فروش گل‌هایی که تقریبا در بازار و در گل فروشی‌ها امکان فروش آنها نیست و صد البته مردمی که این گل‌ها را با دلسوزی از گل فروش‌های خیابانی می‌خرند به فکر کیفیت گل نیستند، اینکه برخی از یک گل فروش مرد که حساب شده کار می‌کند حرف می‌زنند و اینکه گل فروش‌های خیابانی محدوده مشخصی دارند که خوش ندارند کسی در آن محدوده گل بفروشد نشان می‌دهد مانند تکدی‌گری اینجا هم یک یا چند اکیپ مافیایی وجود دارند که دستی در بازار گل داشته و از طریق گل فروش‌های خیابانی فروش خوبی هم دارند.
فردا نیوزفردا نیوز1 هفته قبل
ترامپ و دولت آمریکا بار دیگر جنجالی خونین به پا کردند. رکنا: پلیس فلوریدا مردی جوان را به جرم قتل صاحب کارش دستگیر و زندانی کرد. بنا به گزارش پلیس، متهم طی یک درگیری ضد دولتی و علیه ترامپ صاحب کار ۲۸ ساله‌اش را با آجر به قتل رساند و زمانی که قصد فرار را داشت توسط شاهدان عینی دستگیر و تحویل پلیس داده شد. متهم پس از دستگیری در بازجویی اعتراف کرد که فردی ضد دولت و ترامپ است و طی یک درگیری سیاسی بر سر ترامپ عصبانی شده و با آجر به سمت مقتول حمله ور شده و او را به قتل رسانده است. افسرپرونده در خصوص این قتل عنوان کرد قاتل که یک کارگر ساختمانی است از مدت‌ها پیش با مقتول رابطه دوستانه داشته اما این اواخر با یکدیگر به خاطر ترامپ و دولت دچار درگیری شده بودند که موجب بروز قتل شد.
ایمناایمنا1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، پلیس فلوریدا مردی جوان را به جرم قتل صاحب کارش دستگیر و زندانی کرد. جراحی زیبایی یک پیرزن را به دختری ۱۵ ساله تبدیل کردپزشکان چینی یک پیرزن را به دختری جوان تبدیل کردند. زنده ماندن عجیب پسر ۱۵ ساله تهرانیپسر ۱۵ ساله که به عمق چاه ۲۰ متری سقوط کرده بود، به طرز معجزه‌آسایی نجات پیدا کرد. وی با اشاره به اعزام دو دستگاه آمبولانس به محل حادثه، ‌افزود: این انفجار منجر به مصدومیت و سوختگی ۳ نفر شد. حادثه برای کارگران زیر پل آزادگانحادثه‌ای که برای کارگران زیر پل آزادگان رخ داده بود تلفات جانی نداشت.
مازن آنلاینمازن آنلاین1 هفته قبل
پیام مازند - نوشهر - فرماندار شهرستان رامسر اعلام کرد که مبلغ ۳۳۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان برای تکمیل و راه اندازی مجتمع فرهنگی و هنری رامسر اختصاص یافت. مجتمع فرهنگی و هنری رامسر با حدود ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی از حدود ۱۸ سال در باغ ۳۳ هکتاری رامسر رها شده بود. محمد آزاد عصر دوشنبه در جلسه کمسیون برنامه ریزی شهرستان رامسر افزود: به منظور تکمیل و راه اندازی مجتمع فرهنگی و هنری این شهرستان این میزان اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه اختصاص یافت. فرماندار شهرستان رامسر همچنین با اشاره به توجه دولت تدبیر و امید به تکمیل پروژه‌ها در شهرستان رامسر گفت: با وجود شرایط سخت تحریم ظالمانه دولت اعتبارات ویژه‌ای را برای تکمیل طرح‌های نیمه تمام در شهرستانها اختصاص داده است که اخصاص این میزان اعتبار برای تکمیل مجتمع فرهنگی وهنری رامسر از جمله این طرح‌ها است. برچسب‌هاوزارت میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی رامسر
ایمناایمنا1 هفته قبل
آتش‌سوزی بازار تبریز و حریق ساختمان نیمه کاره هتل آسمان شیراز نمونه‌های دیگری است که خطر آتش‌سوزی را برای همیشه به کلانشهرهای ایران گوشزد می‌کند. اگر این موضوع رعایت شود، شاهد کاهش قابل توجه حوادث در بافت مرکزی اصفهان خواهیم بود. بنابراین کاربری مسکونی، اداری و تجاری هرکدام خصوصیات خود را داشته و با تغییر کاربری در ساختمان‌های نامتجانس احتمال وقوع خطر بسیار بالا می‌رود. این نکات در تعیین کاربری ساختمان، هنگام احداث نیز انجام می‌شود؟ توان ساختمان و سیستم‌های مقاوم در برابر حریق باید هنگام طراحی ساختمان با توجه به نوع کاربری‌ها که پیشتر گفته شد نیز مورد توجه قرار گیرد. ماموران ایستگاه‌های سطح شهر نیز در همین خصوص ماموریت یافته‌اند که ساختمان‌ها را از نوع کاربری مخصوصا در بافت فرسوده مورد ارزیابی قرار دهند.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران بیان کرد: بسیاری از انجمن‌ها و تشکل‌ها به عنوان مهم‌ترین مشاوران ما در حوزه نظام مهندسی ساختمان به شمار می‌روند بنابراین نمی‌توانیم نظرات آنها را در حوزه مهندسی کشور نادیده بگیریم. سعیدیان گفت: البته سعی می‌شود نقش پدر خواندگی در حوزه نظام مهندسی ساختمان استان تهران کمرنگ شود اما طبق قانون نظام مهندسی بحث تشکل‌ها و انجمن‌ها در این حوزه بسیار جدی است و طبق قانون باید به نظرات این بخش ارزش قائل شد. رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران به کاهش گود برداری‌های خطرناک به ویژه در تهران هم اشاره کرد و گفت: خوشبختانه از سال‌های گذشته بازرسی‌ها و کنترل کیفیت از گود برداری‌های خطرناک افزایش یافته و آمارها در بسیاری از مناطق حاکی از کاهش یافتن میزان گود برداری‌های خطرناک است. رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران گفت: همکاری شهرداری‌ها و شورای شهر در بخش اصلاح آئین نامه‌ها و دستور العمل‌های نظام مهندسی باعث می‌شود که مهندسان ناظر اجازه امضا فروشی را نداشته باشند. گفتنی است دو روز پیش سعید سعیدیان جایگزین محمد طاهری به عنوان رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران قرار گرفت، این در حالی است که در طول یک سال گذشته سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران به عنوان پرحاشیه‌ترین سازمان قرار گرفته به طوری که محمد طاهری تنها یک سال در قالب رئیس این ساختمان فعالیت کرد.
خبر فوریخبر فوری2 هفته قبل
جمجمه یک انسان در بین نخاله‌های ساختمان نیمه کاره در جنوب تهران پیدا شد. روز شنبه ۱۹ دی امسال ماموران کلانتری ۱۵۲ خانی آباد در کنار نخاله‌های یک ساختمان نیمه کاره در منطقه خانی آباد با جمجه یک انسان روبه رو شدند. بدین ترتیب تیمی از ماموران اداره پلیس آگاهی تهران همراه تیم تشخیص هویت به دستور بازپرس پرونده به صحنه جرم اعزام شدند که در بررسی‌های ابتدایی کارشناسان پزشکی قانونی اعلام شد این جمجمه برای ۱۰ سال قبل است که در کنار نخاله‌های یک ساختمان پیدا شده است. بنا به این گزارش، تحقیقات تکمیلی برای بررسی پیدا شدن این جمجه در بین نخاله‌های یک ساختمان در دستور کار ماموران پلیس تهران قرار دارد.
خانه ملتخانه ملت2 هفته قبل
ساختمان‌های نیمه‌کاره امنیت شهروندان را به خطر می‌اندازدوی گفت: برخی از ساختمان‌ها به دلایل مختلف اعم از اقتصادی و یا حقوقی و یا هر مساله دیگری، به صورت نیمه کاره در سطح شهر رها شده‌اند که مشکلاتی را برای شهروندان و منظر شهری ایجاد می‌کنند و از سویی دیگر ایمنی شهروندان و عابران را به خطر انداخته و زمینه ساز آسیب‌های اجتماعی بسیاری برای ساکنان همجوار خود هستند. برای ساخت ساختمان‌ها باید محدودیت زمانی تعیین شودعضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس اظهار کرد: بنده معتقدم برای ساخت و ساز ساختمان‌ها باید محدودیت زمانی تعیین شود تا درصورت عدم توانایی مالک در تکمیل پروژه‌ها برای تغییرکاربری و یا تکمیل ساخت به دولت و شهرداری سپرده شود. اما این روند نیازمند برنامه‌ریزی، قانون و زمان است. بنابراین از دولت و شهرداری انتظار داریم برای رفع این ناهنجاری‌ها هر چه سریع‌تر لایحه‌ای به مجلس ارائه کند. ازطرفی در مجلس هم چنین کاری صورت نگرفته و طرحی برای ساماندهی ساختمان‌های نیمه‌کاره تهیه نشده است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 هفته قبل
به گزارش مشرق، روز شنبه ۱۹ دی امسال ماموران کلانتری ۱۵۲ خانی آباد در کنار نخاله‌های یک ساختمان نیمه کاره در منطقه خانی آباد با جمجمه یک انسان روبه رو شدند. بدین ترتیب تیمی از ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران همراه تیم تشخیص هویت به دستور بازپرس پرونده به صحنه جرم اعزام شدند که در بررسی‌های ابتدایی کارشناسان پزشکی قانونی اعلام شد این جمجمه برای ۱۰ سال قبل است که در کنار نخاله‌های یک ساختمان پیدا شده است. بنا به این گزارش، تحقیقات تکمیلی برای بررسی پیدا شدن این جمجمه در بین نخاله‌های یک ساختمان در دستور کار ماموران پلیس تهران قرار دارد. منبع: روزنامه خراسان
رکنارکنا3 هفته قبل
به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی شیراز از مرگ نگهبان ساختمان در حال احداث بر اثر گاز گرفتگی در خیابان «عبیرآمیز» این شهرستان خبر داد. سرهنگ فرج شجاعی در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره گاز گرفتگی در خیابان «عبیرآمیز» شیراز، بلافاصله اکیپی از ماموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند. او افزود: پس از بررسی‌های اولیه مشخص شد که نگهبان ساختمان نیمه کاره در یک اتاقک در حال استراحت بوده که به علت استفاده از وسایل گرمایشی غیر استاندارد دچار گاز گرفتگی شده و جان خود را از دست داده است. سرهنگ شجاعی بیان کرد: جسد متوفی برای بررسی بیشتر به پزشگ قانونی انتقال داده شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
ایسناایسنا4 هفته قبل
ایسنا/آذربایجان شرقی ریزش آوار دیواره ساختمان نیمه کاره‌ای در خیابان سعدی تبریز، کارگر ۳۶ ساله را مصدوم و روانه بیمارستان کرد. صبح امروز با گزارش ریزش آوار ساختمان در حال احداث در خیابان سعدی تبریز و گرفتار شدن کارگری در زیر آوار، تیم امدادی ایستگاه شماره ۴ شهدای منظریه جهت امداد رسانی به محل حادثه اعزام شدند. به گزارش ایسنا به نقل از امور ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، ریزش دیواره محل گودبرداری ساختمان در حال احداث موجب گرفتاری و آسیب دیدگی ناحیه اندام‌های پایین تنه این کارگر شده بود. آتش نشانان، کارگر مصدوم را با رعایت اصول ایمنی به بیرون منتقل کرده و جهت مداوا در اختیار عوامل اورژانس قرار دادند. انتهای پیام
مازن آنلاینمازن آنلاین4 هفته قبل
پیام مازند - نوشهر - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: تکمیل بنای نیمه‌کاره مجتمع فرهنگی و هنری واقع در عرصه باغ ۳۳ هکتاری رامسر، با کاربری فرهنگی و موزه‌ای مانعی برای ثبت جهانی (یونسکو) این باغ نمی‌شود. باغ ۳۳ هکتاری شهرستان گردشگرپذیر رامسر در غرب مازندران یکی از ۲ طرح پیشنهادی اداره کل میراث فرهنگی استان مازندران در سال ۸۸ برای ثبت جهانی به سازمان یونسکو بوده است که به دلیل وجود ساختمان نیمه کاره فرهنگی و هنری از دستور ثبت جهانی خارج شد. فرزانه در ادامه با بیان اینکه ثبت‌های جهانی آثار تاریخی یکی از موارد توسعه مازندران به شمار می‌رود خاطر نشان کرد: باغ ۳۳ هکتاری یکی از ظرفیت‌های مازندران و رامسر برای ثبت جهانی است ضمن اینکه، این سازه در عرصه باغ با کاربری فرهنگی و منطبق با ضوابط میراثی ساخته می‌شود تا از لحاظ کارشناسان یونسکو برای ثبت جهانی باغ ایرادی محسوب نشود. مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران به منظور بررسی وضعیت آتش سوزی سینما و آمفی تئاتر هتل رامسر به این شهرستان سفر کرده است. شهرستان ۸۰ هزار نفری رامسر در غرب استان مازندران قرار دارد.
رکنارکنا1 ماه قبل
به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی کازرون از دستگیری سارق حرفه‌ای اماکن خصوصی با ۲۰ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. سرهنگ محمد عبادی نژاد اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت اماکن خصوصی در کازرون، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت. این مقام انتظامی بیان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی‌های همه جانبه و اشرافیت کامل بر سطح شهر، موفق به شناسایی و دستگیری یک نفر سارق در حین سرقت از یک ساختمان نیمه کاره شدند. فرمانده انتظامی شهرستان کازرون افزود: پس از انجام بازجوئی‌های فنی و شگرد‌های خاص پلیسی، متهم به ۲۰ فقره سرقت از اماکن خصوصی اعتراف کرد. سرهنگ عبادی نژاد با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شد، به شهروندان توصیه کرد: به منظور همکاری با پلیس و مشارکت در برقراری نظم و امنیت، با رعایت نکات ایمنی و هشدار‌های پلیسی زمینه بروز وقوع سرقت را کاهش داده و هرگونه اخبار و اطلاعاتی در خصوص فعالیت سارقان، در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهید. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
رکنارکنا1 ماه قبل
به گزارش رکنا، این ساختمان نیمه کاره که در شمال شهر آبیک به صورت غیرمجاز و شبانه در حال ساخت بود به علت نداشتن استحکامات لازم فروریخت. در این حادثه یک کارگر ساختمانی زیر آوار ماند که با کمک اهالی محل به موقع نجات و به بیمارستان انتقال یافت. ریزش ساختمان، خساراتی هم به مغازه طبقه همکف وارد کرد. صاحب این واحد مسکونی یکی از اتباع افغان است.

آخرین تصاویری که عکاس حشدالشعبی پیش از شهادت در آشوب‌های عراق ثبت کرد

17+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
عصر ایرانعصر ایران1 ماه قبل
برای جوانان هیچ شور و نشاطی وجود ندارد به طور مثال دانشجوی دکترا به ما می‌گوید بعد از فارغ التحصیل شدن هیچ امیدی برای یافتن شغل ندارم و دلخوشی‌ام همین دوران دانشجویی است. مدیرکل دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز حوادث اخیر در خوابگاه این دانشگاه را تشریح کرد. به گزارش ایلنا؛ بابک محمدیان در مورد اتفاقاتی که اخیرا در خوابگاه دانشجویی پسرانه دانشگاه شهید چمران رخ داد، اظهار داشت: هشتم آذرماه یکی از دانشجویان رشته کامپیوتر اهل شهرستان اندیمشک، پس از خروج از خوابگاه باز نمی‌گردد و در نتیجه هم اتاقی‌ها خانواده وی را در جریان می‌گذارند. وی در ادامه گفت: یکی از مشکلات عمده‌ای که در فضاهای فعلی دانشگاه‌ها و در بین دانشجویان وجود دارد عدم شوق به ادامه زندگی، امید به آینده و شور و نشاط است. محمدیان تصریح کرد: این عدم امید به زندگی و نداشتن شور و نشاط مختص به دانشگاه شهید چمران اهواز نیست بلکه بسیاری از جوانان ما امید به زندگی‌شان را از دست داده‌اند و باید تصمیم اساسی در زمینه اشتغال و زمان اوقات فراغت آنها گرفته شود.
همشهریهمشهری1 ماه قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایلنا، علیرضا قدردان گفت: این دانشجوی ۱۹ ساله اندیمشکی که «ر. ش» نام دارد، در رشته کامپیوتر این دانشگاه تحصیل می‌کرد که سه روز پیش شنبه ۹ آذر ماه پس از خروج از خوابگاه هرگز به آنجا باز نمی‌گردد، هم‌اتاقی‌های وی موضوع را با خانواده‌اش در جریان می‌گذارند. جسد این دانشجو یک روز پس از خروج از دانشگاه، در بیرون از خوابگاه در منطقه بوستان و در یک ساختمان نیمه کاره اهواز پیدا شد که توسط خانواده وی نیز مورد شناسایی و تایید قرارگرفت. قدردان افزود: تاکنون علت مرگ این دانشجو هنوز مشخص نشده است. بعد از بررسی‌های پزشکی قانونی علت مرگ این دانشجوی جوان اعلام خواهد شد.
ایلناایلنا2 ماه قبل
یک کارگر ساختمانی در حین کار به عمق ۲۵ متری یک چاه سقوط کرده و به شدت مجروح شد. به گزارش ایلنا، یک کارگر ساختمانی که بامداد امروز (۶ آذر ماه) در خیابان طالقانی بین خیابان حافظ و نجات‌الهی در یک ساختمان نیمه کاره مشغول به کار بود، به داخل چاه سقوط کرده و مجروح شد. این کارگر که حدود ۲۰ سال سن داشت به بیمارستان منتقل شده است.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
مرد جوان که مستأجر خانه برادرزنش بود وقتی فهمید او می‌خواهد خانه‌اش را بفروشد با چاقو به سراغش رفت و وی را به قتل رساند. این جنایت ساعت ۱۳ظهر یکشنبه ۲۶ آبان امسال به کلانتری مهرشهرکرج اطلاع داده شد. بدین ترتیب تحقیقات پلیس برای دستگیری عامل جنایت شروع شد. مسعود خیلی زود دستگیر شد، او در بازجویی به کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی گفت: من و همسرم در خانه برادرزنم مستأجر بودیم. من هم چاقو را درآوردم و ضربه‌ای به پهلوی او زدم همه کارگران ساختمان شاهد درگیری ما بودند.
الفالف2 ماه قبل
۲ فوتی و ۲ مصدوم بر اثر ریزش آوار در تبریزگروه حوادث الف، ۴ آذر ۱۳۹۸، ۲۰:۴۸ ۳۹۸۰۹۰۴۱۶۵سخنگوی اورژانس استان آذربایجان شرقی از جان باختن دو نفر و مصدومیت دو نفر دیگر بر اثر ریزش آوار در تبریز خبر داد.
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، امروز ریزش ساختمانی دو طبقه و نیمه کاره در خیابان سید حمزه (ع) در تبریز، نیروهای آتش‌نشانی و اورژانس را به محل حادثه کشاند. در این حادثه دو کارگر جان باختند و یک کارگر دیگر نیز که در زیر آوار گیر کرده بود توسط عوامل آتش نشانی تبریز نجات یافت. گفتنی است هم اکنون عوامل آتش نشانی در حال ایمن سازی منطقه هستند و علت وقوع این حادثه نیز توسط کارشناسان امر در حال بررسی است.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
بر اثر ریزش آوار ساختمان در حال احداث در یکی از محلات تبریز دو کارگر جان باختند. به گزارش خبر فوری، به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، اکبر دشتی اظهار داشت: در اثر حادثه ریزش آوار ساختمانی در این منطقه ساعت ۱۰٫۵۹ صبح امروز نیروهای نزدیک‌ترین ایستگاه آتش نشانی به محل این حادثه اعزام شدند. سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز افزود: در این حادثه ۳ تن از همشهریان زیر آوار محبوس شده بودند که یک نفر در لحظات عملیات به عوامل اورژانس تحویل داده شد. وی خاطرنشان کرد: پس از آن عملیات جستجو و نجات توسط امدادگران سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آغاز شد و ۲ نفر از همشهریان که زیر آوار محبوس شده و جان خود را از دست دادند، کشف و تحویل عوامل اورژانس شدند. سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز با اشاره به اینکه هم اکنون عوامل آتش نشانی در حال ایمن سازی منطقه هستند، اظهار داشت: علت وقوع این حادثه ریزش آوار در حال حاضر توسط کارشناسان در حال بررسی است و متعاقبا اعلام خواهد شد.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، اکبر دشتی اظهار داشت: در اثر حادثه ریزش آوار ساختمانی در این منطقه ساعت ۱۰٫۵۹ صبح امروز نیروهای نزدیک‌ترین ایستگاه آتش نشانی به محل این حادثه اعزام شدند. سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز افزود: در این حادثه ۳ تن از همشهریان زیر آوار محبوس شده بودند که یک نفر در لحظات عملیات به عوامل اورژانس تحویل داده شد. وی خاطرنشان کرد: پس از آن عملیات جستجو و نجات توسط امدادگران سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آغاز شد و ۲ نفر از همشهریان که زیر آوار محبوس شده و جان خود را از دست دادند، کشف و تحویل عوامل اورژانس شدند. سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز با اشاره به اینکه هم اکنون عوامل آتش نشانی در حال ایمن سازی منطقه هستند، اظهار داشت: علت وقوع این حادثه ریزش آوار در حال حاضر توسط کارشناسان در حال بررسی است و متعاقبا اعلام خواهد شد. انتهای پیام/ش
آناجآناج2 ماه قبل
مدیرعامل سازمان آتش نشانی تبریز اعلام کرد؛ ساختمان ۴ طبقه در تبریز بر زمین نشست/ یک کارگر کشته و بقیه زیر آوار هستندقلیزاده گفت: جسد یکی از کارگران مدفون در زیر آوار ساختمان ریزش کرده درتبریز بیرون آمد. به گزارش آناج، قلیزاده مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، اظهار داشت: ماموران ایستگاه مرکزی آتش نشانی تبریز بلافاصله پس از اعلام خبر ریزش ساختمان به محل اعزام شده و در حال حاضر تلاش‌های برای بیرون آوردن کارگران از زیر آوار ادامه دارد. قلی زاده اضافه کرد: تلاش‌ها برای یافتن سایر نفرات و کارگران که احتمالا" زیر آوار مدفون هستند، ادامه دارد. ساعاتی قبل یک ساختمان در دست احداث که گفته می‌شود به صورت غیرمجاز ساخته می‌شد، در یکی از محلات تبریز فرو ریخت. این ساختمان نیمه کاره در چهار طبقه ساخته می‌شد و دلیل اصلی ریزش آن بی توجهی به ضوابط فنی و مهندسی به نظر می‌رسد.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز2 ماه قبل
صبح امروز ریزش ساختمانی دو طبقه نیمه کاره در خیابان سید حمزه (ع) در تبریز، نیروهای آتش‌نشانی را به محل حادثه کشاند. این حادثه تا کنون یک مصدوم و یک فوتی برجای گذاشته و هم اکنون نیروهای اورژانس و آتش‌نشانی در محل حادثه حضور داشته در حال ادامه تجسس هستند. وحید شادی‌نیا، سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی در این خصوص گفت: ریزش ساختمان در خیابان سید حمزه (ع) یک کشته و یک مصدوم در پی داشت که مصدوم به مرکز آموزشی و درمانی سینا انتقال یافته است. وی گفت: یک نفر نیز در این حادثه مدفون شده است و تلاش‌ها برای یافتن وی ادامه دارد.
ایسناایسنا2 ماه قبل
ایسنا/آذربایجان شرقی ریزش ساختمانی نیمه کاره در تبریز، یک کشته برجای گذاشت. صبح امروز ریزش ساختمانی دو طبقه نیمه کاره در محله گرو در تبریز، نیروهای آتش‌نشانی را به محل حادثه کشاند. به گزارش ایسنا، این حادثه تا کنون یک مصدوم و یک فوتی برجای گذاشته و هم اکنون نیروهای اورژانس و آتش‌نشانی در محل حادثه حضور داشته در حال ادامه تجسس هستند. اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام می‌شود. انتهای پیام
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 ماه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، این جنایت ساعت ۱۳ظهر یکشنبه ۲۶ آبان امسال به کلانتری مهرشهرکرج اطلاع داده شد. بلافاصله تیم ویژه‌ای از کارآگاهان جنایی در محل جنایت که یک ساختمان نیمه کاره بود حضور یافتند؛ در نخستین تحقیقات مشخص شد که مقتول از ناحیه پهلو بشدت زخمی شده و جان باخته است. بدین ترتیب تحقیقات پلیس برای دستگیری عامل جنایت شروع شد. مسعود خیلی زود دستگیر شد، او در بازجویی به کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی گفت: من و همسرم در خانه برادرزنم مستأجر بودیم. روز حادثه از محل کار به‌ خانه آمده بودم که همسرم را درحال گریه دیدم وقتی از او علتش را پرسیدم گفت: امروز برادرم به اینجا آمد و گفت که می‌خواهد خانه‌اش را بفروشد و ما باید خانه را تخلیه کنیم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ماه قبل
به گزارش مشرق، این جنایت ساعت ۱۳ ظهر یکشنبه ۲۶ آبان امسال به کلانتری مهرشهرکرج اطلاع داده شد. بدین ترتیب تحقیقات پلیس برای دستگیری عامل جنایت شروع شد. مسعود خیلی زود دستگیر شد، او در بازجویی به کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی گفت: من و همسرم در خانه برادرزنم مستأجر بودیم. روز حادثه از محل کار به خانه آمده بودم که همسرم را درحال گریه دیدم وقتی از او علتش را پرسیدم گفت: امروز برادرم به اینجا آمد و گفت که می‌خواهد خانه‌اش را بفروشد و ما باید خانه را تخلیه کنیم. من هم چاقو را درآوردم و ضربه‌ای به پهلوی او زدم همه کارگران ساختمان شاهد درگیری ما بودند.

به انتهای لیست رسیدید