سارقان حرفه‌ای

سارقان حرفه‌ای

خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین19 ساعت قبل
پیام خوزستان - اهواز - فرمانده انتظامی اهواز گفت: ۱۰۸ سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار با ۱۶۴ فقره انواع سرقت، در پنج روز گذشته در شهرستان اهواز شناسایی و دستگیر شدند. وی گفت: مأموران انتظامی با اقدامات تخصصی و اطلاعاتی ۱۰۸ سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار، یک سارق به عنف، ۹ خرده‌فروش مواد مخدر و ۲ عامل تیراندازی را شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضایی در چند عملیات در مخفیگاهشان دستگیر کردند. سرهنگ دالوند ادامه داد: ماموران انتظامی در راستای اجرای این طرح ۲ هزار و ۱۸ گرم انواع مواد مخدر، ۶۴ جام قلیان، مقادیری اموال سرقتی و تعداد ۲۸ عدد فشنگ سلاح جنگی کشف و ضبط کردند. وی افزود: متهمان در تحقیقات پلیس به ۱۶۴ فقره انواع سرقت در سطح شهرستان اهواز اعتراف و پس از تشکیل پرونده، تحویل مرجع قضایی شدند. فرمانده انتظامی شهرستان اهواز گفت: در این راستا ۱۰۷ موتورسیکلت و ۵۹ خودروی متخلف توقیف و ۳۰ معتاد متجاهر نیز جمع آوری و به مراکز ترک اعتیاد تحویل داده شدند.
تسنیمتسنیم23 ساعت قبل
سرهنگ محسن دالوند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز اظهار داشت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی، طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌خیز با هدف برخورد قاطعانه با سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار همچنین فروشندگان موادمخدر و دارندگان سلاح‌های غیرمجاز به مدت ۵ روز در شهرستان اهواز به مرحله اجرا در آمد. وی تصریح کرد: مأموران انتظامی با اقدامات تخصصی و اطلاعاتی ۱۰۸ سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار، ۱ سارق به عنف، ۹خرده‌فروش مواد مخدر و ۲ عامل تیراندازی را شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضایی طی چند عملیات ضربتی و هماهنگ در مخفیگاهشان دستگیر کردند. فرمانده انتظامی اهواز بیان داشت: ماموران انتظامی در راستای اجرای این طرح مقدار ۲۰۱۸ گرم انواع مواد مخدر، ۶۴ جام قلیان، مقادیری اموال سرقتی و تعداد ۲۸ عدد فشنگ سلاح جنگی نیز کشف کردند. وی افزود: متهمان در تحقیقات پلیس به ۱۶۴ فقره انواع سرقت در سطح شهرستان اهواز اعتراف و پس از تشکیل پرونده، تحویل مرجع قضایی داده شدند. انتهای پیام/ ع
رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی از دستگیری سارقان حرفه‌ای و اعتراف به ۴۹ فقره سرقت سیم و کابل برق، در شهرستان ارومیه خبر داد. سردار «مسعود خرم نیا» گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت‌های متعدد سیم و کابل برق و تخریب خطوط انتقال برق در شهرستان ارومیه به دلیل حساسیت موضوع شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران قرار گرفت. وی در ادامه با بیان اینکه ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی، موفق شدند ۲ سارق سابقه دار را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند، افزود: در استعلام‌های صورت گرفته مشخص شد متهمان از سارقان حرفه‌ای و سابقه دار هستند. این مقام ارشد انتظامی استان اظهار داشت: در بازجویی‌های فنی به عمل آمده توسط پلیس، متهمان به ۴۹ فقره سرقت سیم و کابل برق در سطح شهرستان ارومیه اعتراف کردند. فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی در پایان تصریح کرد: هر ۲ متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی، تحویل مراجع قضائی شدند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 روز قبل
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی از دستگیری سارقان حرفه‌ای و اعتراف به ۴۹ فقره سرقت سیم و کابل برق، در شهرستان ارومیه خبر داد. به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی گفت: سارقان حرفه‌ای و اعتراف به ۴۹ فقره سرقت سیم و کابل برق، در شهرستان ارومیه بازداشت شدند. سردار «مسعود خرم نیا» گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت‌های متعدد سیم و کابل برق و تخریب خطوط انتقال برق در شهرستان ارومیه به دلیل حساسیت موضوع شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران قرار گرفت. این مقام ارشد انتظامی استان اظهار داشت: در بازجویی‌های فنی به عمل آمده توسط پلیس، متهمان به ۴۹ فقره سرقت سیم و کابل برق در سطح شهرستان ارومیه اعتراف کردند. فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی در پایان تصریح کرد: هر ۲ متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی، تحویل مراجع قضائی شدند.
رکنارکنا4 روز قبل
به گزارش رکنا، سرهنگ «حسین براری» اظهار داشت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو در شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت. وی ادامه داد: ماموران کلانتری آزادگان با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی یکی از سارقان حرفه‌ای شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی نسبت به دستگیری وی اقدام کردند. سرهنگ براری تصریح کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی‌ها به ارتکاب ۲۱ فقره سرقت از قطعات و محتویات خودرو و همچنین اماکن خصوصی اعتراف کرد. رئیس پلیس شهرستان کرمانشاه در پایان از معرفی سارق دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
رکنارکنا1 هفته قبل
به گزارش رکنا، سرهنگ کارآگاه «شمس الدین میرزکی» با اعلام این خبر، گفت: با دریافت خبری مبنی اینکه یکی از سارقان حرفه‌ای خودرو به اسم «م.» سرهنگ میرزکی افزود: در تحقیقات مقدماتی، متهمان با اعتراف به خرید و فروش بیش از ۱۵ خودروی سرقتی سند نمره و تغییر در ارکان بیش از ۵۰ دستگاه خودروی سواری، ۲ تن از همدستان خود به نام‌های «ج.» همکاری می¬کردند و تا کنون بیش از ۱۵ دستگاه خودروی سرقتی را به شیوه سند نمره فروخته‌اند. ابعاد تازه‌ای از پرونده را برای کارآگاهان پلیس آگاهی روشن ساخت و با اطلاعات به دست آمده از این ۲ متهم مشخص شد «م.» وی در پایان خاطر نشان کرد: متهمان تا کشف سایر جزئیات پرونده با دستور قضائی در اختیار پلیس آگاهی می‌باشند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
رکنارکنا1 هفته قبل
به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: باند سارقان منزل با ۵۷ فقره سرقت در خرم آباد متلاشی شد. سردار «حاجی محمد مهدیان نسب» گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل عملیات شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستورکار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت. این مقام ارشد انتظامی افزود: کارآگاهان پس از بررسی صحنه‌های سرقت با پی جویی‌های پلیسی دریافتند، کلیه سرقت‌ها به صورت گروهی و به یک شیوه و شگرد بوده و سریالی بودن آن‌ها نیز برای پلیس محرز شد. فرمانده انتظامی لرستان ادامه داد: با پیگیری‌های همه جانبه پلیس، سرانجام اعضای باند ۳ نفره شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شدند که در بازجویی‌های اولیه از آنان تاکنون به ۵۷ فقره سرقت منزل اعتراف کردند. سردارمهدیان نسب با تاکید بر ارتقاء احساس امنیت، گفت: همه تلاش‌های پلیس آگاهی و سایر پلیس‌های تخصصی ارتقاء احساس امنیت عمومی است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، سردار عباسعلی محمدیان در مراسم نمایش کشفیات پلیس آگاهی استان البرز از باند سارقان حرفه‌ای که در پلیس آگاهی کرج برگزار شد، اظهار داشت: برخورد بی‌امان با سارقان و مجرمان در استان البرز ادامه دارد و این موضوع تعطیل‌بردار نیست. وی افزود: با تلاش ماموران نیروی انتظامی استان البرز ۷۲ سارق حرفه‌ایی طی ۲۴ ساعت گذشته بازداشت شدند که ۶۰ نفر از آنها دارای سابقه کیفری هستند. سردار محمدیان با بیان اینکه در این عملیات ۶ مالخر هم بازداشت شدند، بیان کرد: اموالی که از این افراد کشف شده شامل، طلا، لوازم خودرو، لوزام منزل و موارد دیگر است. فرمانده انتظامی البرز‌ عنوان کرد: این افراد اعترافاتی داشته‌اند که بر‌اساس اسناد و مدارک تعداد و میزان سرقت‌ها بیشتر از این میزان است. وی با بیان اینکه اموال سرقتی در هر شرایطی باید به صاحبش برگردد، گفت: این مال در هر کجا که باشد مال غیر است و باید به صاحب آن برگردد حتی اگر بر روی خودرو نصب شده باشد.
فردا نیوزفردا نیوز1 هفته قبل
حدود ظهر هفتم شهریور مال باخته مذکور وارد اوراق فروشی ناشناسی شد که به تازگی در آن محدوده فعالیت می‌کرد! مال باخته این پرونده که چاره‌ای جز خرید قطعه یاد شده نداشت از فروشنده ناشناس تقاضای کامپیوتر دست دوم کرد. مال باخته نگاهی به قطعه مذکور انداخت و گفت: تکه‌ای از این کامپیوتر در محل سوکت آن شکسته است! و کامپیوتر کاملا سالم است، اما برای نصب آن روی خودرو و دریافت رمز کامپیوتر باید ۵۰ هزار تومان دیگر به استادکار و نصاب کامپیوتر پرداخت کنید! این مال باخته افزود: با توجه به شگرد اعضای این باند و شیوه سرقت آنان تقاضای رسیدگی دارم.
رکنارکنا1 هفته قبل
به گزارش رکنا، رئیس کلانتری ۱۵۰ تهرانسر از دستگیری یک سارق حرفه‌ای خودرو خبر داد و گفت: متهم اظهار داشت: برای رهایی از شرایط سخت کنترل برادرانم سرقت کرده‌ام تا به زندان برگردم. وی افزود: با توقف خودروی سرقتی، متهم به صورت پیاده متواری شد که بالاخره این تعقیب و گریز در یکی از بوستان‌ها پایان پذیرفت و متهم دستگیر شد. این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم از جمله سارقان حرفه‌ای و سابقه دار خودرو است و پیش‌تر نیز با همین عنوان مجرمانه به زندان رفته است. وی با اشاره به اینکه متهم حدود یک ماه است که از زندان رهایی پیدا کرده است، ادامه داد: وقتی از وی درباره انگیزه‌اش از سرقت خودرو سوال شد، وی مدعی بود که دیگر اعتیاد را ترک کرده و سرقت نیز نمی‌کند ولی این سرقت اخیر را برای رفتن به زندان انجام داده است. بنابراین گزارش، متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضائی قرار گرفت. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
ایسناایسنا1 هفته قبل
سارق حرفه‌ای خودرو که برای بازگشت دوباره به زندان دست به سرقت زده بود، دستگیر شد. با توقف خودرو، راننده قصد داشت با پای پیاده فرار کند که پس از چند دقیقه تعقیب و گریز دریکی از بوستان‌های منطقه دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد. با انتقال متهم به مقر پلیس سوابق مورد بررسی قرارگرفت و مشخص شد که متهم از جمله سارقان حرفه‌ای و سابقه دار خودرو است که پیش از نیز به دلیل سرقت خودرو به زندان افتاده بود و حدود یک ماه است که از زندان آزاد شده است. متهم دستگیر شده در بازجویی‌هایی انجام شده درباره انگیزه‌اش از سرقت ادعا کرد که اعتیاد را ترک کرده و قبلا برای تامین هزینه‌های اعتیادش دست به سرقت می‌زده اما این‌بار سرقت را برای بازگشت به زندان انجام داده است تا پلیس دستگیرش کند. چرا که برادرانش بعد از آزادی از زندان به شدت او را کنترل می‌کنند و حتی نمی‌گذارند که او در بیرون از خانه قدم بزند.
ایسناایسنا1 هفته قبل
فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری ۳۵ سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار در سه روز گذشته خبر داد. وی تصریح کرد: ماموران انتظامی با اقدامات تخصصی و اطلاعاتی، ۳۵ سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار، یک سارق به عنف، هفت خرده فروش مواد مخدر و یک عامل تیراندازی را شناسایی و پس از هماهنگی مرجع قضایی، طی چند عملیات ضربتی و هماهنگ در مخفیگاه‌شان دستگیر کردند. دالوند بیان کرد: ماموران انتظامی در راستای اجرای این طرح، یک هزار و ۱۰۸ گرم انواع مواد مخدر، تعدادی اموال سرقتی و سه قبضه سلاح غیرمجاز به همراه ۲۸۳ فشنگ مربوطه نیز کشف کردند. وی افزود: متهمان دستگیر شده، در تحقیقات پلیس به ۹۶ فقره انواع سرقت در سطح اهواز اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده، تحویل مراجع قضایی شدند. فرمانده انتظامی اهواز عنوان کرد: ۲۷ موتورسیکلت و ۳۲ خودرو متخلف توقیف و ۱۳ معتاد متجاهر نیز دستگیر و به مراکز ترک اعتیاد تحویل داده شدند.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 هفته قبل
پیام خوزستان - فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری ۳۵ سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار در سه روز گذشته خبر داد. وی تصریح کرد: ماموران انتظامی با اقدامات تخصصی و اطلاعاتی، ۳۵ سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار، یک سارق به عنف، هفت خرده فروش مواد مخدر و یک عامل تیراندازی را شناسایی و پس از هماهنگی مرجع قضایی، طی چند عملیات ضربتی و هماهنگ در مخفیگاه‌شان دستگیر کردند. دالوند بیان کرد: ماموران انتظامی در راستای اجرای این طرح، یک هزار و ۱۰۸ گرم انواع مواد مخدر، تعدادی اموال سرقتی و سه قبضه سلاح غیرمجاز به همراه ۲۸۳ فشنگ مربوطه نیز کشف کردند. وی افزود: متهمان دستگیر شده، در تحقیقات پلیس به ۹۶ فقره انواع سرقت در سطح اهواز اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده، تحویل مراجع قضایی شدند. فرمانده انتظامی اهواز عنوان کرد: ۲۷ موتورسیکلت و ۳۲ خودرو متخلف توقیف و ۱۳ معتاد متجاهر نیز دستگیر و به مراکز ترک اعتیاد تحویل داده شدند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
حدود ظهر هفتم شهریور مال باخته مذکور وارد اوراق فروشی ناشناسی شد که به تازگی در آن محدوده فعالیت می‌کرد! مال باخته این پرونده که چاره‌ای جز خرید قطعه یاد شده نداشت از فروشنده ناشناس تقاضای کامپیوتر دست دوم کرد. مال باخته نگاهی به قطعه مذکور انداخت و گفت: تکه‌ای از این کامپیوتر در محل سوکت آن شکسته است! و کامپیوتر کاملا سالم است، اما برای نصب آن روی خودرو و دریافت رمز کامپیوتر باید ۵۰ هزار تومان دیگر به استادکار و نصاب کامپیوتر پرداخت کنید! این مال باخته افزود: با توجه به شگرد اعضای این باند و شیوه سرقت آنان تقاضای رسیدگی دارم!
برنابرنا1 هفته قبل
شرور معروف و سابقه دار مشهد که از چند ماه قبل به اتهام «قتل در پاتوق خلافکاران» تحت تعقیب نیروهای انتظامی قرار داشت، دوشنبه گذشته به چنگ قانون افتاد و این گونه پلیس «شاه توت قاتل» را در جا خشک کرد! بررسی‌های مقدماتی قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد نشان می‌داد که «رضا. درحالی که رصدهای اطلاعاتی برای شناسایی مخفیگاه «شاه توت» به بلوار سرافرازان مشهد کشیده بود دو روز قبل نیروهای انتظامی مشهد در تعقیب دزدان اموال داخل خودرو به سرنخ هایی از ردپای شاه توت رسیدند به همین دلیل و با تدابیر سرهنگ عباس صارمی ساداتی (رئیس پلیس مشهد) روند عملیاتی و اطلاعاتی پرونده باند «شاه توت» تغییر کرد چرا که این شرور معروف به اتهام قتل نیز تحت تعقیب قرار داشت. به دستور فرمانده انتظامی مشهد، گروه ویژه‌ای از نیروهای کارآزموده تجسس وارد عمل شدند و با تجزیه و تحلیل‌های کارشناسی به مخفیگاه دزدانی رسیدند که «شاه توت» به تازگی این باند را تشکیل داده بود. آنان در یک عملیات غافلگیرانه شاه توت و دو عضو دیگر باند سرقت را درحالی دستگیر کردند که «شاه توت» معتاد با دیدن پلیس در جا خشک شد و حلقه‌های قانون بر دستانش گره خورد.
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
شرور معروف و سابقه دار مشهد که از چند ماه قبل به اتهام «قتل در پاتوق خلافکاران» تحت تعقیب نیروهای انتظامی قرار داشت، دوشنبه گذشته به چنگ قانون افتاد و این گونه پلیس «شاه توت قاتل» را در جا خشک کرد! به گزارش مشهد فوری، هشتم تیر گذشته ماموران کلانتری رسالت، در تماس با قاضی ویژه قتل عمد مشهد از مرگ دلخراش جوانی خبر دادند که بر اثر اصابت چاقو مجروح شده بود! گ» (مقتول) در پاتوق خلافکاران و با ضربات چاقوی شرور معروف به «شاه توت» به قتل رسیده است بنابراین مقام قضایی به همراه گروهی از کارآگاهان زبده اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی عازم خیابان رسالت ۱۹ شد. به دستور فرمانده انتظامی مشهد، گروه ویژه‌ای از نیروهای کارآزموده تجسس وارد عمل شدند و با تجزیه و تحلیل‌های کارشناسی به مخفیگاه دزدانی رسیدند که «شاه توت» به تازگی این باند را تشکیل داده بود. آنان در یک عملیات غافلگیرانه شاه توت و دو عضو دیگر باند سرقت را درحالی دستگیر کردند که «شاه توت» معتاد با دیدن پلیس در جا خشک شد و حلقه‌های قانون بر دستانش گره خورد.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 هفته قبل
بررسی‌های مقدماتی قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد نشان می‌داد که «رضا. بنابر گزارش اختصاصی خراسان، با تکمیل تحقیقات وهدایت مستقیم سرهنگ صارمی، نیروهای عملیاتی با کسب مجوزهای قضایی، پاتوق دزدان را در بولوار سرافرازان مشهد به محاصره درآوردند. آنان در یک عملیات غافلگیرانه شاه توت و دو عضو دیگر باند سرقت را درحالی دستگیر کردند که «شاه توت» معتاد با دیدن پلیس در جا خشک شد و حلقه‌های قانون بر دستانش گره خورد. من هم کینه او را به دل گرفتم و روز بعد وقتی به آن جا رفتم به خاطر همین موضوع با هم درگیر شدیم و من با چاقو شاه رگ گردنش را زدم! گزارش خراسان حاکی است به دستور قاضی میرزایی، متهم به قتل در اختیار کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی قرار گرفت تا بررسی‌های تخصصی در این باره ادامه یابد.
رکنارکنا1 هفته قبل
بررسی‌های مقدماتی قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد نشان می‌داد که «رضا. گ» (مقتول) در پاتوق خلافکاران و با ضربات چاقوی شرور معروف به «شاه توت» به قتل رسیده است بنابراین مقام قضایی به همراه گروهی از کارآگاهان زبده اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی عازم خیابان رسالت ۱۹ شد. درحالی که رصدهای اطلاعاتی برای شناسایی مخفیگاه «شاه توت» به بولوار سرافرازان مشهد کشیده بود دو روز قبل نیروهای انتظامی مشهد در تعقیب دزدان اموال داخل خودرو به سرنخ هایی از ردپای شاه توت رسیدند به همین دلیل و با تدابیر سرهنگ عباس صارمی ساداتی (رئیس پلیس مشهد) روند عملیاتی و اطلاعاتی پرونده باند «شاه توت» تغییر کرد چرا که این شرور معروف به اتهام قتل نیز تحت تعقیب قرار داشت. به دستور فرمانده انتظامی مشهد، گروه ویژه‌ای از نیروهای کارآزموده تجسس وارد عمل شدند و با تجزیه و تحلیل‌های کارشناسی به مخفیگاه دزدانی رسیدند که «شاه توت» به تازگی این باند را تشکیل داده بود. آنان در یک عملیات غافلگیرانه شاه توت و دو عضو دیگر باند سرقت را درحالی دستگیر کردند که «شاه توت» معتاد با دیدن پلیس در جا خشک شد و حلقه‌های قانون بر دستانش گره خورد.
رکنارکنا2 هفته قبل
به گزارش رکنا، سرهنگ «فرج شجاعی» در تشریح این خبر گفت: ماموران کلانتری «۲۴ ابوذر» شهرستان شیراز، حین گشت زنی به فردی که در حال پرسه زنی در بین خودروهای پارک شده بوده مظنون و آن را دستگیر کردند. وی با بیان اینکه متهم دستگیر شده برای ادامه تحقیقات به کلانتری منتقل شد، بیان کرد: در تحقیقات انجام شده مشخص شد که وی از سارقان حرفه‌ای و سابقه دار می‌باشد. این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم در برابر ادله و مستندات پلیس چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت و به ۳۴ فقره سرقت درون خودرو در شیراز اقرار کرد. فرمانده انتظامی شیراز با اشاره به اینکه کلیه صحنه‌های سرقت بازسازی و تا کنون ۲۷ نفر از شکات شناسایی شده‌اند، اظهار کرد: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 هفته قبل
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی با اشاره به اینکه ۸۵ درصد از پرونده‌های جعل و کلاهبرداری کشف شده‌اند، گفت: در همین رابطه ۲۰۰ نفر جاعل حرفه‌ای دستگیر شده‌اند. وی با بیان اینکه ۹۳ درصد از دستگیر شدگان مرد و ۷ درصد را بانوان تشکیل می‌دهند، یاد آور شد: در این میان با بررسی به عمل آمده مشخص شد که ۷۸ درصد از دستگیر شدگان بیکار بودند. وی با بیان اینکه نسبت به مدت مشابه در حوزه تماس مردم با سامانه ۱۱۰، بیست درصد افزایش داشته‌ایم، تصریح کرد: خوشبختانه تماس‌های غیر عملیاتی ۳۵ درصد کاهش داشته است. فرمانده انتظامی استان در ادامه به کشف یک تن و ۵۲۶ کیلوگرم انواع مواد مخدر در سطح استان نیز اشاره کرد و گفت: در همین رابطه ۶۰۸ نفر قاچاقچی و ۷۱۹ نفر معتاد دستگیر شده‌اند. وی با بیان اینکه کشفیات مواد مخدر در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۲۵ درصد افزایش داشته است، یاد آور شد: افزایش ۴ درصدی دستگیری قاچاقچیان و افزایش ۶ درصدی دستگیری معتادان از جمله این اقدامات می‌باشد.
الفالف2 هفته قبل
فرمانده انتظامی شهرستان قم از دستگیری باند سارقان حرفه‌ای منزل و کشف اموال مسروقه به ارزش ۸۰۰ میلیون ریال در قم خبر داد. گروه حوادث الف، ۱۰ مهر ۱۳۹۸، ۰۹:۳۰ ۳۹۸۰۷۱۰۰۳۰به گزارش فارس، مراد حسین جعفریان اظهارداشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در قم، با اعلام موضوع به واحدهای گشت انتظامی در استان موضوع در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت. وی تصریح کرد: تحقیقات ادامه داشت تا این که مأموران کلانتری ۱۶ ایثارگران موفق به شناسایی و دستگیری متهمان به همراه اموال مکشوفه شدند. وی اضافه کرد: افراد مذکور طی تحقیقات پلیس به سرقت‌های متعدد منزل به صورت خانوادگی و با استفاده از خودرو حمل اثاثیه منزل در استان اعتراف کردند. جعفریان با اشاره به اعتیاد این افراد، گفت: در نهایت متهمان به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شدند.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 هفته قبل
آقاخانی خاطرنشان کرد: طی بازرسی از خودروی موصوف، ۸۸ کیلوگرم مواد افیونی از نوع تریاک کشف شد و درنهایت متهمان به همراه پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی استان شدند. وی با اشاره به طرح برخورد قانونی با دلالان ارز و صرافی‌های غیرمجاز در قم، اظهار داشت: در این راستا عملیات مبارزه با اخلالگران ارزی پس از انجام اقدام‌های پلیسی توسط ماموران انتظامی استان اجرایی شد. پیامک‌های جعلی با عنوان قطع یارانه و ثبت‌نام کارت سوخترئیس پلیس فتا استان قم نیز گفت: ارسال پیامک‌های جعلی و کلاهبردارانه پیرامون قطع یارانه، همچنان یکی از شگردهای رایج مجرمان سایبری است. دستگیری باند سارقان دوچرخه در قمفرمانده انتظامی شهرستان قم نیز از دستگیری باند سارقان حرفه‌ای دوچرخه در قم خبر داد. برخورد با صنوف متخلف در عرضه لوازم‌التحریر با تصاویر نامتعارفهمچنین رئیس پلیس امنیت عمومی استان قم از اجرای طرح برخورد با صنوف متخلف در عرضه لوازم‌التحریر با نمادها و تصاویر نامتعارف در قم خبر داد.
رکنارکنا2 هفته قبل
به گزارش رکنا، سرهنگ حسن عنایتی گنجی فرمانده انتظامی شهرستان گلوگاه، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از اماکن خصوصی، منزل و کابل برق در حوزه استحفاظی این شهرستان، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت. او افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی، ماموران موفق به شناسایی و دستگیری ۶ سارق سابقه دار و حرفه‌ای در این شهرستان شدند. سرهنگ عنایتی گفت: متهمان در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند و در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۱۰ فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی در این شهرستان اعتراف کردند. وی از کشف مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی از مخفیگاه متهمان خبر داد و گفت: سارقان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
ایلناایلنا3 هفته قبل
دادستان تهران در واکنش به سرقت از خانه یکی از نمایندگان مجلس گفت: این موضوع در حد گزارش است و در حال بررسی است تا صحت و سقم آن مشخص شود. وی ادمه داد: برقراری امنیت عمومی یکی از رویکرد دستگاه قضا است و در این راستا برخورد جدی، قاطع، سریع و بدون اغماض با مجرمین خواهیم داشت. القاصی‌مهر تصریح کرد: آنچه به دادسرای تهران مربوط می‌شود در دستور کار ما است و در این راستا با تمام توان عمل خواهیم کرد. دادستان تهران گفت: به پرونده‌های سارقان حرفه‌ای و مخلین نظم و امنیت خارج از نوبت رسیدگی خواهد شد و مجازات آن‌ها به طور کامل اجرا می‌شود‌. القاصی مهر در واکنش به سرقت از خانه یکی از نمایندگان مجلس گفت: این موضوع در حد گزارش است؛ موضوع در حال بررسی است تا صحت و سقم آن مشخص شود.
مهرمهر3 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ قدیر مصرخانی، ظهر امروز در جمع خبرنگاران با تشریح این خبر اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت در سطح حوزه استحفاظی، پیگیری موضوع به منظور شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت. وی افزود: مأموران دایره تجسس کلانتری ۱۱ طالقانی با اشراف اطلاعاتی و بررسی شیوه‌های وقوع سرقت، یک سارق سابقه دار را شناسایی و با هماهنگی قضایی این فرد را در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند. فرمانده انتظامی قوچان تصریح کرد: فرد دستگیر شده به شش فقره سرقت که شامل چهار فقره سرقت اماکن خصوصی و دو فقره سرقت به روش‌های مختلف با همدستی یک نفر دیگر، اعتراف که همدست وی نیز طی عملیات جداگانه‌ای دستگیر شد. مصرخانی با اشاره به کشف مقادیری اموال سرقتی از مخفیگاه افراد دستگیر شده، ابراز کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی به منظور سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 هفته قبل
فرمانده انتظامی استان از دستگیری باند ۳ نفره سارقان و کشف ۴۹ فقره سرقت درون خودرو، منزل و موبایل قاپی از آنها در شیراز خبر داد. سردار رهام‌بخش حبیبی گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت درون خودرو، منزل و موبایل قاپی در شهرستان شیراز، شناسایی و دستگیری عوامل سرقت در دستور کار ماموران قرار گرفت. وی ادامه داد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی، ماموران انتظامی شیراز باند ۳ نفره سارقان را شناسایی و دستگیر و آنان را برای ادامه تحقیقات به مقر انتظامی منتقل کردند. فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه متهمان در بازجویی فنی و تخصصی به ۴۹ فقره سرقت درون خودرو، منزل و موبایل قاپی در شیراز اقرار کردند، افزود: این سارقان حرفه‌ای تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شدند.
رکنارکنا3 هفته قبل
به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی استان از دستگیری باند ۳ نفره سارقان و کشف ۴۹ فقره سرقت درون خودرو، منزل و موبایل قاپی از آنها در شیراز خبر داد. سردار «رهام‌بخش حبیبی» گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت درون خودرو، منزل و موبایل قاپی در شهرستان شیراز، شناسایی و دستگیری عوامل سرقت در دستور کار ماموران قرار گرفت. وی ادامه داد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی، ماموران انتظامی شیراز باند ۳ نفره سارقان را شناسایی و دستگیر و آنان را برای ادامه تحقیقات به مقر انتظامی منتقل کردند. فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه متهمان در بازجویی فنی و تخصصی به ۴۹ فقره سرقت درون خودرو، منزل و موبایل قاپی در شیراز اقرار کردند، افزود: این سارقان حرفه‌ای تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شدند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
رکنارکنا3 هفته قبل
به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی میاندوآب سرهنگ حسن شیخ نژاد گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم‌های برق در روستای‌های اطراف میاندوآب به دلیل حساسیت موضوع شناسایی ودستگیری سارقان در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت. او افزود: ماموران با انجام اقدامات موفق شدند سارقان را شناسایی ودستگیر کنند که دراستعلام‌های صورت گرفته مشخص شد متهمان از سارقان حرفه‌ای و سابقه دار می‌باشند. این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهمان در بازجویی پلیسی به ۲۰ فقره سرقت سیم‌های برق و دو مورد سرقت وسایل منزل در سطح شهرستان معترف شدند تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه تعدادی اقلام سرقتی به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال کشف شد. فرمانده انتظامی میاندوآب بیان کرد: در این رابطه ۳ سارق دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضائی شدند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
رکنارکنا3 هفته قبل
به گزارش رکنا، وی افزود: ماموران با انجام اقدامات پلیسی موفق شدند، ۲ نفر از سارقان را شناسایی کرده و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند که در استعلام‌های صورت گرفته مشخص شد متهمان از سارقان حرفه‌ای و سابقه دار هستند. این مقام انتظامی در خصوص شیوه سرقت سارقان اظهار کرد: یکی از متهمان دارای مغازه تاسیساتی بوده که برای تعمیرات به منازل شهروندان مراجعه و طعمه‌های خود را انتخاب و در فرصت مناسب با کمک همدستان خود به سرقت از منازل اقدام می‌کرد. سرهنگ جنتی گفت: ماموران در ادامه تحقیقات با انجام اقدامات پلیسی ۵ نفر دیگر از اعضای باند را شناسایی کرده و با هماهنگی مقام قضائی همه آن‌ها را دستگیر کردند. فرمانده انتظامی شهرستان فردیس در پایان با اشاره به اینکه متهمان در بازجویی‌های پلیسی به ۳۵ فقره سرقت منزل معترف شده‌اند، تصریح کرد: سارقان پس از تکمیل پرونده به دادسرا اعزام و از آنجا با صدور قرار مناسب روانه زندان شدند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

به انتهای لیست رسیدید