سارق حرفه‌ای

سارق حرفه‌ای

رکنارکنا10 ساعت قبل
پس از تائید خبر اولیه و حضور مامورین کلانتری در محل سرقت، موضوع بلافاصله به کارآگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی اعلام شد. وی افزود: کارآگاهان تیم مبارزه با سرقت منزل به همراه تیم بررسی صحنه جرم مرکز تشخیص هویت پلیس آگاهی فاتب راهی محل سرقت شدند. سرهنگ علیزاده اضافه کرد: با بدست آمدن این اطلاعات دستور دستگیری شاهرخ از سوی بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه ۳۴ تهران صادر شد. رئیس پایگاه هفتم در ادامه گفت: کارآگاهان در تحقیقات صورت گرفته از متهمان پیرامون سرقت‌های ارتکابی بازجویی که به دهها فقره سرقت منزل به این شیوه به ارزش بیش از ۵ میلیارد ریال معترف شدند. به تازگی به منظور زیبایی نمای ساختمان اقدام به تهیه سردرهایی می‌شود که به سارقین کمک می‌کند تا به راحتی ابتدا بر روی علمک گاز و سپس این سردرها پاگذاشته و با یاری خود صاحبخانه برای سرقت منزل وارد عمل شوند.
رکنارکنا15 ساعت قبل
به گزارش رکنا، رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه گفت: با تلاش کاراگاهان اداره مبارزه با سرقت این پلیس، یک باند ۳ نفره که در شهر کرمانشاه اقدام به قاپ زنی می‌کردند، دستگیر شدند. سرهنگ «محمدرضا امیری» اظهار داشت: پس از اطلاع کاراگاهان پلیس آگاهی در خصوص اینکه ۳ نفر سارق حرفه‌ای با تشکیل باندی و با استفاده از خودرو و موتورسیکلت‌های سرقتی اقدام به قاپ زنی می‌کنند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. وی ادامه داد: تیمی از اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی موفق به ردیابی این باند تبهکار شده و در ۲ عملیات جداگانه موفق به دستگیری هر ۳ سارق شدند. سرهنگ امیری تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در بازجویی‌ها به ۳۳ فقره قاپ زنی در شهر کرمانشاه اعتراف کردند. رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه افزود: در همین راستا یک دستگاه خودروی پراید که مورد استفاده سارقان قرار می‌گرفت نیز توقیف و روانه پارکینگ شد.
مازن آنلاینمازن آنلاین15 ساعت قبل
پیام مازند - ساری- فرمانده انتظامی آمل از شناسایی و دستگیری سارق حرفه‌ای منازل ییلاقی با پنج فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. پایگاه خبری پلیس مازندران روز دوشنبه به نقل از سرهنگ نعمت الله آزادی گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در منطقه ییلاقی چلاو شهرستان آمل، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت. فرمانده انتظامی شهرستان آمل افزود: ماموران پاسگاه انتظامی هراز با انجام اقدامات اطلاعاتی متهم را شناسایی کرده و وی را حین حمل اموال سرقتی با یک خودروی وانت دستگیر کردند. سرهنگ آزادی تصریح کرد: متهم در بازجویی‌های به عمل آمده به ۵ فقره سرقت از منازل ییلاقی منطقه چلاو اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شد. وی با بیان اینکه تحقیقات پلیس ادامه دارد، گفت: نصب انواع تجهیزات حفاظتی و ایمنی ضد سرقت از عوامل پیشگیری از سرقت و شناسایی سارقان در سریعترین زمان ممکن است.
مهرمهر15 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدرضا امیری اظهار داشت: پس از اطلاع کاراگاهان پلیس آگاهی در خصوص اینکه ۳ نفر سارق حرفه‌ای با تشکیل باندی و با استفاده از خودرو و موتورسیکلت‌های سرقتی اقدام به قاپ زنی می‌کنند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. وی افزود: تیمی از اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی موفق به ردیابی این باند تبهکار شده و در ۲ عملیات جداگانه موفق به دستگیری هر ۳ سارق شدند. رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در بازجویی‌ها به ۳۳ فقره قاپ زنی در شهر کرمانشاه اعتراف کردند. این مقام انتظامی بیان داشت: در همین راستا یک دستگاه خودروی پراید که مورد استفاده سارقان قرار می‌گرفت نیز توقیف و روانه پارکینگ شد. سرهنگ امیری در پایان از معرفی سارقان دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم خبر داد.
تسنیمتسنیم15 ساعت قبل
سرهنگ محسن دالوند در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در اهواز، اظهار داشت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی، طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌خیز با هدف برخورد قاطعانه با سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار، همچنین فروشندگان موادمخدر و دارندگان سلاح‌های غیرمجاز به مدت ۳ روز در شهرستان اهواز به مرحله اجرا درآمد. وی افزود: ماموران انتظامی با اقدامات تخصصی و اطلاعاتی ۴۷ سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار، ۱ سارق به عنف، ۷ خرده فروش موادمخدر و ۴ عامل تیراندازی را شناسایی و پس از هماهنگی مرجع قضایی طی چند عملیات ضربتی و هماهنگ در مخفیگاه شان دستگیر کردند. سرهنگ دالوند گفت: ماموران انتظامی در راستای اجرای این طرح‌ها مقدار ۳ کیلو و۲۲۴ گرم انواع مواد مخدر، مقادیری اموال سرقتی، ۳۳۹ طاقه پارچه قاچاق به ارزش ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال، ۳ فقره تیراندازی و تعداد ۵ قبضه سلاح غیرمجاز (۱ قبضه سلاح جنگی و ۴ قبضه سلاح شکاری غیرمجاز) به همراه ۱۷۵ فشنگ مربوطه نیز کشف کردند. وی افزود: متهمان در تحقیقات پلیس به ۸۴ فقره انواع سرقت در شهرستان اهواز اعتراف و پس از تشکیل پرونده، تحویل مراجع قضایی داده شدند. فرمانده انتظامی شهرستان اهواز با بیان اینکه در این راستا ۴۱ موتورسیکلت و ۳۰ خودروی متخلف توقیف و ۲۴ معتاد متجاهر نیز جمع آوری و به مرکزترک اعتیاد تحویل داده شد، اظهارداشت: نیروی انتظامی به صورت شبانه روزی با سارقان و مخلان امنیت و آرامش به شدت برخورد می‌کند و اجازه جولان به آنها نخواهد داد.
رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، سرهنگ «عبدالرسول مجتهدی» گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت در سطح شهرستان سروستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت. وی افزود: ماموران این یگان با انجام کارهای اطلاعاتی و تلاش شبانه روزی، موفق به شناسایی یک نفر سارق شدند و پس از هماهنگی قضائی در یک عملیات ضربتی آن را دستگیر کردند. سرهنگ «مجتهدی» با اشاره به اینکه در بازجویی‌های به عمل آمده از متهم، ۲۰ فقره انواع سرقت از نوع منزل، احشام، درون خودرو و …کشف شد، بیان کرد: این سارق حرفه‌ای تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شد. فرمانده انتظامی سروستان با اشاره به این که رعایت مسائل امنیتی، هشدارهای انتظامی و استفاده از تجهیزات ایمنی مناسب، از مهمترین عوامل پیشگیری از سرقت به شمار می‌روند، از شهروندان خواست، در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسنا/مازندران فرمانده انتظامی بابلسر از شناسایی و دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای و کشف ۳ دستگاه موتورسیکلت سرقتی در این شهرستان خبر داد. حسین اسدی در تشریح این خبر گفت: به منظور برقراری نظم و امنیت عمومی و در پی وقوع چند دستگاه موتورسیکلت در شهرستان بابلسر ماموران کلانتری ۱۲ این فرماندهی با اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، موفق به شناسایی ۲ سارق حرفه‌ای در این شهرستان شدند. فرمانده انتظامی بابلسر خاطرنشان کرد: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به سرقت ۳ دستگاه موتورسیکلت در این شهرستان اعتراف کردند. وی در ادامه با اشاره به اجرای طرح‌های متعدد امنیتی توسط ماموران انتظامی از ابتدای سال افزود: از ابتدای سال تاکنون ۴۹ دستگاه موتورسیکلت از سارقان کشف و ۲۵ سارق موتورسیکلت در این شهرستان دستگیر شدند. فرمانده انتظامی بابلسر ضمن تقدیر و تشکر از همکاری مطلوب شهروندان با پلیس، به شهروندان توصیه کرد: ضمن رعایت هشدارهای پلیس فرصت ارتکاب جرم را از افراد سودجو سلب کرده و پلیس را در برقراری امنیت یاری کنند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- رئیس کلانتری ۱۶۴ قائم از دستگیری یک سارق حرفه‌ای منزل قبل از ارتکاب سرقت خبر داد. وی عنوان داشت: تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت: متهم هنگام بالا رفتن از ساختمانی توسط مامور حراست مشاهده و دستگیر شده است. تصمیم گرفتم که از دیوار ساختمان بالا بروم که در حال بالا رفتن از ساختمان بودم که توسط مامور حراست شهرک دستگیر شدم. مافی افزود: در تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهم سابقه دار بوده و پیش‌تر نیز با همین عنوان مجرمانه مدتی را در زندان سپری کرده است. وی خاطر نشان کرد: با تکمیل تحقیقات پلیسی، متهم به مرجع قضائی معرفی شد.
رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، سرهنگ محسن دالوند اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل و محتویات داخل خودرو در برخی ازنقاط شهر اهواز، بررسی موضوع و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی در دستورکار پلیس قرار گرفت. سرهنگ دالوند بیان کرد: ماموران کلانتری ۱۲ با انجام اقدامات اطلاعاتی هویت سارق سابقه دار را شناسایی و پس از هماهنگی مرجع قضائی طی عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند. وی افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهم ۲۸ دستگاه تلفن همراه، ۱۲ عدد باتری خودرو، ۶ دستگاه تلویزیون، ۸ عددپمپ آب، ۱۰عدد سیستم پخش خودرو، ۳ دستگاه دوچرخه، ۲ دستگاه موتور کولر گازی، ۲ دستگاه سیستم آب تصفیه خانگی، آب گرمکن، بخاری گازی، سیستم رایانه رومیزی، اتوبخار و یک دستگاه شوفاژ گرمایشی کشف شد. این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم در تحقیقات پلیس به ۲۳ فقره سرقت منزل و محتویات داخل خودرو در نقاط مختلف شهر اهواز اعتراف کرد. فرمانده انتظامی شهرستان اهواز در پایان ضمن دعوت از مال باختگان به کلانتری ۱۲ جهت شناسایی وتحویل اموال خود، خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی داده شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
مهرمهر1 روز قبل
سرهنگ محسن دالوند گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل و محتویات داخل خودرو، در برخی از نقاط شهر اهواز، بررسی موضوع و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار پلیس قرار گرفت. سرهنگ دالوند بیان داشت: ماموران کلانتری ۱۲ با انجام اقدامات اطلاعاتی، هویت سارق را شناسایی کردند و پس از هماهنگی مرجع قضایی، متهم را در مخفیگاهش به دام انداخته و دستگیر کردند. وی افزود: متهم در تحقیقات پلیس ضمن اعتراف به جرم خود در خصوص سرقت‌های به وقوع پیوسته، به ۲۳ فقره سرقت منزل و محتویات داخل خودرو، از نقاط مختلف شهر اهواز اعتراف کرد. این مقام انتظامی تصریح کرد: در بازرسی به عمل آمده از مخفیگاه این سارق سابقه‌دار، اموال سرقتی زیادی از قبیل ۲۸ دستگاه گوشی تلفن همراه، ۱۲ عدد باطری خودرو، ۶ دستگاه تلویزیون ال ای دی، ۸۸ پمپ آب، ۱۰ عدد سیستم پخش خودرو سه دستگاه دوچرخه، دو دستگاه موتور کولر گازی، دو دستگاه سیستم آب تصفیه خانگی، آبگرمکن، بخاری گازی، سیستم رایانه رومیزی، اتو بخار و یک دستگاه شوفاژ گرمایشی کشف شد. فرمانده انتظامی شهرستان اهواز در پایان، ضمن دعوت از مالباختگان به کلانتری ۱۲ برای شناسایی و تحویل اموال خود، بیان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی داده شد.
رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی ماکو گفت: چهار سارق حرفه‌ای با ۱۱ فقره سرقت از منزل در این شهرستان دستگیر شدند. سرهنگ حسین شهریار روز یکشنبه افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت از منزل در این شهرستان، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت. وی بیان کرد: این چهار سارق در بازجویی‌ها به ۱۱ فقره سرقت از منزل در شهرستان ماکو اعتراف کردند. فرمانده انتظامی ماکو اظهار کرد: ماموران در بازرسی از مخفیگاه این سارقان، ۲ کیلوگرم طلا و نقره کشف و ضبط کردند. سرهنگ شهریار گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شدند.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 روز قبل
فرمانده انتظامی کلانشهر اهواز: پیام خوزستان - اهواز- فرمانده انتظامی کلانشهر اهواز گفت: سارق حرفه‌ای منزل و محتویات داخل خودرو با ۲۳ فقره سرقت در این شهرستان دستگیر شد. سرهنگ محسن دالوند گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل و محتویات داخل خودرو، در برخی از نقاط شهر اهواز، بررسی موضوع و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار پلیس قرار گرفت. سرهنگ دالوند بیان داشت: ماموران کلانتری ۱۲ با انجام اقدامات اطلاعاتی، هویت سارق را شناسایی کردند و پس از هماهنگی مرجع قضایی، متهم را در مخفیگاهش به دام انداخته و دستگیر کردند. وی افزود: متهم در تحقیقات پلیس ضمن اعتراف به جرم خود در خصوص سرقت‌های به وقوع پیوسته، به ۲۳ فقره سرقت منزل و محتویات داخل خودرو، از نقاط مختلف شهر اهواز اعتراف کرد. فرمانده انتظامی شهرستان اهواز در پایان، ضمن دعوت از مالباختگان به کلانتری ۱۲ برای شناسایی و تحویل اموال خود، بیان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی داده شد.
رکنارکنا2 روز قبل
پسر صاحبخانه که تازه فهمیده بود دزدان وارد منزل شده‌اند، گوشی همراهش را به آرامی برداشت و از درون سرویس بهداشتی با خواهرش که در طبقه بالای منزل بود تماس گرفت. این جوان سپس وحشت زده ماجرای ورود دزدان را به پلیس ۱۱۰ گزارش داد و خود نیز سکوت کرد تا جلب توجه نکند! اهالی منزل وحشت زده فرار می‌کردند که صاحبخانه روی پله‌ها با دزد جوان روبه رو شد و به او گفت: این جا چه می‌کنی؟! ولی صاحبخانه که حرف‌های او را باور نمی‌کرد بی درنگ گوشه کاپشن دزد جوان را گرفت تا از فرارش جلوگیری کند. در همین حال سارق حرفه‌ای کاپشن خود را از تنش بیرون آورد و با شکستن در منزل راه فرار به منزل ویلایی دیگر را هموار کرد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 روز قبل
به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، در این بسته حوادث مهمترین اخبار گروه جامعه خبرگزاری میزان را طی امروز شنبه هجدهم آبان ماه مشاهده می‌کنید. بیشتر بخوانید: حمله سگ به دو شهروند در محله دزاشیبسرهنگ مرادی گفت: شب گذشته حوالی ساعت ۱۰ تا ۱۱ تماسی مبنی بر حمله یک قلاده سگ دو شهروند به پلیس گزارش شد. بیشتر بخوانید: ماجرای دزدی‌های زوج جوان با پلاک تقلبی و سگزوج جوانی که به همراه سگشان لوازم خودرو سرقت می‌کردند، دستگیر شدند. بیشتر بخوانید: آخرین وضعیت امدادرسانی به مناطق زلزله زده/توزیع چادر و ملزومات ضروری بین مردممعاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر به تشریح آخرین وضعیت امدادرسانی به مناطق زلزله زده پرداخت. بیشتر بخوانید: کلاهبرداران سایت‌های فروش اینترنتی دستگیر شدند/ دستگیری زورگیران کودکان در شرقسرهنگ حسنوند از دستگیری کلاهبرداران و سارقان شرق پایتخت خبر داد.
ایسناایسنا2 روز قبل
جانشین پلیس آگاهی پایتخت از انتشار تصاویر بدون پوشش ۷ سارق حرفه‌ای خبر داد و گفت: متهمان با جعل عنوان مأمور پلیس از اتباع خارجی ۱۵ میلیارد ریال سرقت کرده‌اند. به گزارش ایسنا سرهنگ کارآگاه داود فرد گفت: در اوایل سال جاری پرونده‌های متعددی با موضوع سرقت به شیوه مأمور قلابی از اتباع خارجی به اداره پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد. جانشین پلیس آگاهی پایتخت در ادامه اظهارکرد: تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت که کارآگاهان با یک باند حرفه‌ای روبه رو هستند و در تحقیقات میدانی از محل‌های وقوع سرقت کارآگاهان موفق شدند یکی از خودروهای سارقان (پژو ۴۰۵) را شناسایی کنند. داودفرد اضافه کرد: پس از شناسایی مالک خودرو به نام سهراب ۳۵ ساله وی با مجوز قضائی در مخفیگاهش در شهرستان رامسر دستگیر و برای تحقیقات پلیسی به پلیس آگاهی پایتخت منتقل شد. بررسی سوابق آنان نشان داد که چهارتن از اعضای این باند پیش‌تر به اتهام سرقت بازداشت و مدتی در زندان بودند.
مهرمهر2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی کردستان، سرهنگ عباس مسعودی اظهار داشت: در پی افزایش سرقت در مناطقی از سطح شهر سنندج، ماموران با بررسی‌های میدانی، استفاده از دوربین‌های مدار بسته و با استفاده از بانک اطلاعاتی سارقان سابقه دار، سارق حرفه‌ای را شناسایی و دستگیر کردند. وی افزود: سارق دستگیر شده برای انجام تحقیقات اولیه به پلیس آگاهی منتقل شده و در تحقیقات به عمل آمده به ۲۵ فقره سرقت کابل برق، قطعات خودرو و همچنین سرقت از منازل مسکونی در سطح شهر سنندج اعتراف کرد. جانشین فرمانده انتظامی کردستان یادآور شد: متهم پس از ثبت اعترافات و تکمیل پرونده جهت انجام امور قضایی تحویل مراجع قضایی شد.
رکنارکنا2 روز قبل
به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی شهرستان دماوند از دستگیری سارق حرفه‌ای اماکن خصوصی و اعتراف به ۱۳ فقره سرقت در روستای مهرآباد از توابع بخش رودهن خبر داد. سرهنگ محمدحسن محمدی روز شنبه اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت اماکن خصوصی به شیوه مشخص در روستای مهرآباد از توابع بخش رودهن، موضوع به طور ویژه در دستور کار ریاست و ماموران تجسس کلانتری ۱۶ مهرآباد این فرماندهی قرار گرفت. این مقام مسئول ادامه داد: عوامل کلانتری ۱۶ مهرآباد با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی‌های همه جانبه و اشرافیت کامل بر سطح شهر موفق به شناسایی و دستگیری سارق مزبور حین سرقت و کشف آلات جرم در سطح روستا شدند. فرمانده انتظامی شهرستان دماوند افزود: پس از احراز هویت متهم مشخص گردید نامبرده از اتباع خارجی و دارای سابقه ارتکاب جرم می‌باشد. وی ادامه داد: پس از انجام بازجوئی‌های فنی و شگردهای خاص پلیسی به عمل آمده، متهم به ۱۳ فقره سرقت اماکن خصوصی (ویلا) در سطح روستای مهرآباد اعتراف کرد.
کرد آنلاینکرد آنلاین2 روز قبل
جانشین فرمانده انتظامی کردستان: عصر کرد - سنندج - جانشین فرمانده انتظامی استان کردستان از دستگیری سارق حرفه‌ای در سنندج و اعتراف به ۲۵ فقره سرقت توسط وی در سطح این شهر خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی کردستان، سرهنگ عباس مسعودی اظهار داشت: در پی افزایش سرقت در مناطقی از سطح شهر سنندج، ماموران با بررسی‌های میدانی، استفاده از دوربین‌های مدار بسته و با استفاده از بانک اطلاعاتی سارقان سابقه دار، سارق حرفه‌ای را شناسایی و دستگیر کردند. وی افزود: سارق دستگیر شده برای انجام تحقیقات اولیه به پلیس آگاهی منتقل شده و در تحقیقات به عمل آمده به ۲۵ فقره سرقت کابل برق، قطعات خودرو و همچنین سرقت از منازل مسکونی در سطح شهر سنندج اعتراف کرد. جانشین فرمانده انتظامی کردستان یادآور شد: متهم پس از ثبت اعترافات و تکمیل پرونده جهت انجام امور قضایی تحویل مراجع قضایی شد.
فردا نیوزفردا نیوز4 روز قبل
گروه استان‌ها- رئیس قوه قضائیه با اشاره به اینکه ما باید در عین اقتدار، چارچوب‌های اخلاقی را رعایت کنیم گفت: تسامحی در برخورد با مفسدان اقتصادی نداریم. رئیس قوه قضاییه تصریح کرد: حضور دادستان یک پروسه را تشکیل می‌دهد و این امور پروژه نیست، دادستان قادر به پذیرش در حفظ جامعه از هرگونه جرم و کجی نیست، دادستان‌ها باید در ارتباط با جامعه و قانون شناخت شخصیت مجرم آگاهی کامل داشته باشند. رئیسی خاطرنشان کرد: نقش دادستان در این امر مهربانانه است، دومین وظیفه اقتدار بوده که از قدرت قانون نشأت گرفته شده است، اعتدال نقشی است که قانون‌گذار بر عهده قانون‌مدار گذاشته است، تدبیر نیز نکته سوم در ارتباط با دادسراهاست، عقل سبب برخورد با مشکلات به صورت عقلانی می‌شود. وی بیان کرد: نباید با مشکلات به یک صورت برخورد کرد، مانند فرد مبتلا به سردرد که نباید نسخه وی پیش از پرسش سوالاتی از او پیچیده شود، باید در ارتباط با مفسدان اقتصادی تسامح وجود نداشته باشد. رئیسی عنوان کرد: باید ضمن همکاری با مراکز الکترونیک بخش‌های قوه قضاییه نظارت دادستان‌ها تسهیل یابد، نظارت بر زندان‌ها وظیفه دادستان‌ها است، قاضی‌ها باید روزانه لیست زندانی‌ها را بررسی و برای کاهش آنها اقدامات مؤثری انجام دهند، پیگیری کردن جایگزین‌های حبس از عوامل مورد تأکید در سیاست‌های انقلابی مقام معظم رهبری است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 روز قبل
احمدی عنوان کرد: عملیات دستگیری سارق دوم نیز آغاز، ولی راننده خودرو به محض مشاهده تیم عملیات کلانتری از محل گریخت و سعی در فرار از صحنه را داشت که با شلیک تیر هوائی توسط ماموران کلانتری و سپس شلیک به سمت لاستیک خودرو، ماموران موفق شدند خودرو را در تقاطع خیابان خرمشهر و خیابان شهید مطهری متوقف و راننده آن را دستگیر کنند. وی افزود: در بازرسی از خودروی متهم تعدادی قطعات و تجهیزات سرقتی کشف و هر ۲ متهم به همراه اموال کشف شده به کلانتری محل منتقل شدند. رئیس کلانتری عباس آباد تصریح کرد: راننده خودروی سواری در کلانتری به ۲۰ فقره سرقت خودرو اعتراف و اظهار داشت: دراردیبهشت ماه امسال پس از گذراندن ۲ سال حبس از زندان آزاد شده است و در این مدت با سرقت ۲۰ فقره خودرو و خرد کردن آن‌ها و فروش قطعات خودرو، مواد مخدر خویش را تامین و گذران زندگی می‌کرده است. احمدی عنوان کرد: تحقیقات پلیسی برای شناسایی مال باختگان و سایر جرائم مشابه متهمان در جریان است. انتهای پیام/
ایسناایسنا4 روز قبل
ایسنا/بوشهر رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر از دستگیری یک زن و مرد سارق حرفه‌ای خودرو و کشف هفت فقره سرقت خبر داد. سرهنگ جوشن سهرابی با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت خودرو در شهرستان جم، دستگیری عامل یا عاملان ارتکاب جرم در دستور کار ماموارن پلیس آگاهی قرار گرفت. وی تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتس، دو نفر زن و مرد سارق را شناسایی و روز گذشته طی عملیاتی هماهنگ و حساب شده آنها را در حین سرقت دستگیر کردند. سرهنگ سهرابی اظهار کرد: متهمان در تحقیقات و بازجوئی‌های پلیسی تاکنون به پنج فقره سرقت خودرو در شهرهای جم، آباده، شیراز و کنگان و دو فقره سرقت داخل خودرو در شهر جم و آباده اعتراف کردند. این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: ماموران پلیس در ادامه عملیات پنج دستگاه خودرو سرقتی و تعدادی وسایل داخل خودرو را از سارقان کشف کردند.
برترین‌هابرترین‌ها4 روز قبل
رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر از دستگیری یک زن و مرد سارق حرفه‌ای خودرو و کشف هفت فقره سرقت خبر داد. خبرگزاری مهر: رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر از دستگیری یک زن و مرد سارق حرفه‌ای خودرو و کشف هفت فقره سرقت خبر داد. وی تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی، دو نفر زن و مرد سارق را شناسایی کرده و روز گذشته در عملیاتی هماهنگ و حساب شده حین سرقت دستگیر کردند. سرهنگ سهرابی اظهار داشت: متهمان در تحقیقات و بازجوئی‌های پلیس تاکنون به پنج فقره سرقت خودرو در شهرهای جم، آباده، شیراز و کنگان و دو فقره سرقت داخل خودرو در شهر جم و آباده اعتراف کردند. این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: ماموران پلیس در ادامه عملیات پنج دستگاه خودرو سرقتی و تعدادی وسایل داخل خودرو را از سارقان کشف کردند.
رکنارکنا6 روز قبل
به گزارش رکنا، سرهنگ «سید محسن تقی زاده» رییس پلیس آبادان گفت: با اعلام خبری مبنی بر وقوع چندین سرقت محتویات داخل خودرو در آبادان موضوع به طور ویژه برای دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس آبادان قرار گرفت. در این راستا ماموران پلیس آگاهی آبادان با اقدامات اطلاعاتی و کارهای تخصصی یک سارق حرفه‌ای داخل خودرو را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی طی عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند. در بازرسی از مخفیگاه متهم مقادیر زیادی آچار و پیچ گوشتی، لوازم باز کردن در خودرو و ۲ دستگاه پخش خودرو کشف شد، همچنین متهم در تحقیقات فنی پلیس به ۱۱ سرقت داخل خودرو و یک سرقت منزل در سطح شهرستان اعتراف کرد. متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی داده شد. علی رنجکش برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
رکنارکنا1 هفته قبل
فرمانده انتظامی شهرستان نیکشهر تصریح کرد: بلافاصله مأموران با هوشیاری و سرعت عمل خود هر دو سارق را در تپه‌های اطراف جاده دستگیر و به پلیس آگاهی شهرستان منتقل کردند. کشف محموله ۵۰ تنی پودر پنیربا هوشیاری مأموران انتظامی شهرستان «ایرانشهر» ۵۰ تن پودر پنیر قاچاق به ارزش ۱۳ میلیارد ریال قبل از رسیدن به مقصد کشف شد. سرهنگ محمود سعادتی فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر گفت: مأموران ایست و بازرسی مسجد ابوالفضل (ع) در محور «ایرانشهر به بم» هنگام کنترل خودرو‌های عبوری به ۲ دستگاه کامیون کشنده مشکوک شدند. فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر با اشاره به توقیف موتورسیکلت گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند. دستگیری باند سارقان کابل مخابراتی با ۳ فقره سرقت در چابهارفرمانده انتظامی شهرستان چابهار از دستگیری ۳ سارق حرفه‌ای کابل مخابراتی با ۳ فقره سرقت خبر داد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
خبرگزاری میزان- جانشین فرمانده انتظامی شهرستان زرند از دستگیری سارق حرفه‌ای و سابقه دار سیم‌های کابل با اعتراف به ۴۰ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، جانشین فرمانده انتظامی شهرستان زرند بیان کرد: سارق حرفه‌ای و سابقه دار سیم‌های کابل با اعتراف به ۴۰ فقره سرقت در این شهرستان دستگیر شد. سرهنگ «سیدعلی محمودزاده» گفت: در پی سرقت کابل برق تلمبه‌های کشاورزی، منازل مسکونی و کارگاه‌های تولیدی در چند روستای شهرستان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت. وی افزود: در این رابطه ماموران پلیس آگاهی با بررسی‌های اولیه صحنه‌های سرقت و کار اطلاعاتی یک سارق سابقه دار و حرفه‌ای تجهیزات برق رسانی را شناسایی و دستگیر کردند. سرهنگ محمودزاده بیان داشت: این سارق سابقه دار تاکنون به ۴۰ فقره سرقت سیم‌های کابل حدفاصل تیر‌های برق و کنتور تلمبه‌های کشاورزی، منازل مسکونی و کارگاه‌های تولیدی برخی مناطق روستایی زرند و ۳ شهرستان همجوار اعتراف کرده است.
رکنارکنا1 هفته قبل
به گزارش رکنا، در پی وقوع چندین فقره سرقت موتورسیکلت درسطح شهرستان آبادان موضوع برای شناسایی و دستگیری سارق یاسارقین در دستور کار مأمورین کلانتری ۱۸ذوالفقاری قرار گرفت. در این راستا مأمورین ضمن گشت زنی‌های هدفمند بصورت نامحسوس در محله‌های جرم خیز حوزه استحفاظی شان توانستند عصر روز گذشته سارق حرفه‌ای وسابقه دار را هنگام سرقت در منطقه جمشیدآباد شناسایی و دستگیر کنند. متهم که در حال سرقت کردن یک موتورسیکلت بود توسط مأمورین غافلگیر شد و به دام افتاد. مهتم در بازجویی‌های فنی به چندین فقره سرقت موتورسیکلت که توسط صاحبان شان جلوی بازارها رها میشد اعتراف کرد. سارق شیشه‌ای علت سرقت هایش را مصرف مواد صنعتی شیشه اعلام کرد که وی پس از تشکیل پرونده در اختیار پلیس آگاهی آبادان قرار گرفت.
همشهریهمشهری1 هفته قبل
او با بیان اینکه سارق در حین مقابله با پلیس اقدام به تیراندازی کرده و بیش از ۳۰ فشنگ شلیک کرد، گفت: بعد از شلیک پلیس، متهم به قصد فرار از واحد مسکونی خود که طبقه چهارم بود به پشت بام رفته، اما به دلیل محاصره منزل موفق به فرار نشد. نادربیگی در ادامه گفت: روش سرقت فرد دستگیر شده تخریب درب بوده و وی در اکثر استان‌ها تحت تعقیب بود. منازل تک واحدی سوژه این سارق بوده و طی اطلاعات به دست آمده در دو سرقت اخیر خود نیز اقدام به شلیک کرده است. نادربیگی با بیان اینکه این پرونده دو متهم ۱۹ ساله داشته است، گفت: تا کنون ۴۰ نفر مالباخته شناسایی شده است. این باند اقدام به دزدی در مناطق غربی کرج می‌کردند.
رکنارکنا1 هفته قبل
به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور اظهارکرد: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر سرقت وسایل منازل آن‌ها پی گیری موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت. سرهنگ حسین دهقانپور افزود: کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با بررسی میدانی سرقت‌ها و انجام تحقیقات فنی متوجه شدنداکثرسرقتها با اطلاع از خالی بودن منزل شهروندان صورت گرفته است. وی خاطرنشان کرد: کارآگاهان در ادامه تحقیقات خود به یک سارق سابقه دار مظنون وپس از هماهنگی قضایی این فرد را در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی دستگیر کردند. سرهنگ دهقانپور یادآورشد: متهم دستگیر شده دربازجویی‌های علمی پلیس به۸فقره سرقت وسایل منزل اعتراف کرد. فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور تصریح کرد: عدم رعایت نکات ایمنی وخالی گذاشتن طولانی منزل باعث خواهد شد که سارقان پس از شناسایی خانه‌های خالی از سکنه نقشه‌های خود را عملی کنند اما با رعایت توصیه‌های پلیس تمامی نقشه‌های آن‌ها نقش بر آب خواهد شدبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
ایسناایسنا1 هفته قبل
ایسنا/آذربایجان غربی فرمانده انتظامی سلماس از دستگیری سارق حرفه‌ای تجهیزات داخل ۵۰ خودرو در این شهرستان خبر داد. سرهنگ رمضان فتح الهی در گفت و گو با ایسنا گفت: بدنبال گزارشات و شکایات واصله مبنی بر چندین فقره گزارش سرقت محتویات خودرو در سلماس، ماموران انتظامی شهرستان به سرعت وارد عمل شده و موضوع را پیگیری کردند. سرهنگ فتح الهی تصریح کرد: با انجام تحقیقات محسوس و نامحسوس، ماموران انتظامی موفق شدند سارق این پرونده‌ها را شناسایی کنند و مشخص شد که این متهم از سارقان حرفه‌ای و سابقه دار هستند. وی اظهار کرد: ماموران پلیس سلماس پس از هماهنگی‌های لازم موفق شدند در یک عملیات غافلگیرانه این سارق را حین سرقت دستگیر کرده و به مقر پلیس انتقال دهند. فرمانده انتظامی سلماس با اشاره به کشف مقداری از لوازم سرقتی در مخفیگاه متهمین تصریح کرد: این سارق در بازجویی‌های به عمل آمده، به تعداد۵۰ فقره سرقت اعتراف کرده که پرونده وی تکمیل و پس از سیر مراحل قانونی به مقام قضایی ارجاع شده است.
رکنارکنا1 هفته قبل
به گزارش رکنا، سرهنگ «محمد عبادی‌نژاد» با اعلام این خبر بیان کرد: ماموران انتظامی کازرون با انجام اقدامات فنی و تخصصی به یک سواری دنا در یکی از محله‌های این شهرستان مظنون شدند. سرهنگ «عبادی‌نژاد» تصریح کرد: ماموران با استعلام از شماره پلاک خودرو، متوجه شدند این سواری دارای سابقه سرقت از «خمینی شهر» استان اصفهان است. فرمانده انتظامی شهرستان کازرون با بیان اینکه در یک عملیات موفق پلیسی خودرو توسط ماموران توقیف شد، عنوان داشت: در این خصوص یک نفر سارق حرفه‌ای دستگیر و تحویل مراجع قضائی شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

به انتهای لیست رسیدید