سارق سیم برق

سارق سیم برق

ایسناایسنا8 ساعت قبل
فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر گفت: ۳ نفر سارق حرفه‌ای سیم برق حین سرقت، با شلیک پلیس دستگیر شدند. به گزارش ایسنا و به نقل از پلیس بوشهر، سرهنگ ابراهیم عرب زاده در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم‌های برق در نقاط مختلف شهر بوشهر، بررسی موضوع و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستورکار پلیس قرارگرفتوی بیان کرد: ماموران کلانتری ۱۱باغ زهرا با انجام اقدامات اطلاعاتی و گشت زنی‌های نامحسوس و هدفمند سه سارق سیم برق را حین سرقت برق شناسایی و برای دستگیری آنان وارد عمل شدند. این مقام انتظامی افزود: سارقان با دیدن ماموران و بی توجهی به فرمان ایست پلیس، اقدام به فرار کردند، که در نهایت با رعایت قانون به کارگیری سلاح، تیراندازی و هر سه نفر دستگیر کردند. سرهنگ عرب زاده با بیان اینکه متهمان دارای سوابق متعدد سرقت در پرونده خود بودند، تصریح کرد: متهمان در تحقیقات پلیس به ۹ فقره سرقت سیم برق از نقاط مختلف شهر بوشهر اعتراف کردند. فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر خاطرنشان کرد: متهمان پس از انجام تحقیقات مقدماتی به مراجع قضایی معرفی شدند.
رکنارکنا4 هفته قبل
به گزارش رکنا، کشف لوازم خانگی قاچاق در فامنین، کشف مرغ زنده قاچاق در تویسرکان و کشف ۱۰ فقره سرقت در ملایر عناوین اخبار کوتاه انتظامی استان همدان است. سرهنگ حیدری ادامه داد: در ماموریتی دیگر ماموران از یک دستگاه خودروی وانت پیکان، یک دستگاه یخچال فریزر دو قلو و یک ماشین ظرفشویی قاچاق و فاقد مجوز را کشف کردند. کشف ۱۰ فقره سرقت در ملایرفرمانده انتظامی شهرستان ملایر از دستگیری ۳ سارق و کشف ۱۰ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. وی افزود: در ماموریت دیگری یک سارق محصولات باغی حین سرقت و یک سارق سیم برق دستگیر، ۶۰ متر سیم و کابل هوایی مسروقه کشف و متهم به ۶ فقره سرقت سیم برق اعتراف کرد. فرمانده انتظامی شهرستان ملایر گفت: از شهروندان در خواست می‌شود در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک با پلیس ۱۱۰ تماس بگیرند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
مهرمهر4 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان، فرمانده انتظامی شهرستان فامنین از کشف لوازم خانگی قاچاق به ارزش۶۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد. کشف مرغ زنده قاچاق در تویسرکانفرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان از کشف یک هزار و ۲۰۰ قطعه مرغ زنده قاچاق و فاقد مجوز در این شهرستان خبر داد. وی عنوان کرد: در بازرسی‌های صورت گرفته از این خودرو، یک هزار و ۲۰۰ قطعه مرغ زنده قاچاق و فاقد مجوز کشف و ۲ متهم نیز دستگیر شدند. کشف ۱۰ فقره سرقت در ملایرفرمانده انتظامی شهرستان ملایر از دستگیری ۳ سارق و کشف ۱۰ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. فرمانده انتظامی شهرستان ملایر گفت: از شهروندان در خواست می‌شود در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک با پلیس ۱۱۰ تماس بگیرند.
ایران‌جیبایران‌جیب1 ماه قبل
فرمانده انتظامی کلانشهر اهواز از توقف و دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای سیم برق در حین سرقت با شلیک پلیس این شهرستان خبر داد. فرمانده انتظامی کلانشهر اهواز از توقف و دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای سیم برق در حین سرقت با شلیک پلیس این شهرستان خبر داد. محسن دالوند در تشریح جزئیات این خبر به خبرنگار ایلنا گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم برق در نقاط مختلف شهر اهواز بررسی موضوع و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت. دالوند بیان کرد: ماموران کلانتری ۲۷ موفق شدند با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی دقیق همچنین با گشت زنی‌های نامحسوس و هدفمند ۲ سارق سیم برق را در حالیکه با بالا رفتن از تیر برق و قطع سیم، قصد سرقت آن را داشتند، شناسایی و پس از هماهنگی مرجع قضایی جهت دستگیری سارقان وارد عمل شوند. فرمانده انتظامی شهرستان اهواز در پایان، ضمن اشاره تحویل این ۲ سارق سابقه دار به مقامات قضایی تاکید کرد: شهروندان می‌توانند موارد مشکوک را از طریق فوریت‌های پلیس ۱۱۰ در میان بگذارند.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از دستگیری ۸ سارق و کشف ۱۶ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. سرهنگ سلگی بیان کرد: در این راستا یک سارق اماکن خصوصی با اعتراف به ۴ فقره سرقت و ۲ سارق محصولات باغی با ۴۰ کیلوگرم گردو و مقادیری هروئین حین سرقت دستگیر شدند. کشف سوخت قاچاق در فامنینفرمانده انتظامی شهرستان فامنین از کشف ۵ هزار لیتر سوخت قاچاق در این شهرستان خبر داد. توقیف ۳۳ رأس دام قاچاق، در اسدآبادفرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد از توقیف ۳۳ رأس گوسفند قاچاق و فاقد مجوز در این شهرستان خبر داد. فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد گفت: پلیس با اقتدار کامل در حوزه مبارزه با قاچاق کالا با قانون شکنان قاطعانه برخورد خواهد کرد.
رکنارکنا1 ماه قبل
فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری سارق سیم برق وعملیات ضربتی پلیس در این شهرستان خبر داد. سرهنگ محسن دالوند اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم برق در برخی مناطق شهرستان اهواز و با توجه به فصل گرما و ابراز نارضایتی شهروندان موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس انتظامی قرار گرفت. وی افزود: مأموران کلانتری ۱۸ با به کارگیری اکیپ‌های تخصصی و گشت‌های نامحسوس سارق حرفه‌ای سیم برق را در حالی که از تیربرق بالا رفته و مشغول بریدن سیم‌های برق بود، شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند. فرمانده انتظامی اهواز تصریح کرد: متهم در تحقیقات پلیس به ۱۱ فقره سرقت سیم برق در نقاط مختلف شهرستان اهواز اعتراف کرد. سرهنگ دالوند با تقدیر از حضور شهروندان در کلانتری برای ابراز رضایتمندی از عملکرد پلیس گفت: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
مهرمهر1 ماه قبل
سرهنگ محسن دالوند در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم برق در برخی مناطق شهرستان اهواز و با توجه به فصل گرما و ابراز نارضایتی شهروندان موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس انتظامی قرار گرفت. وی افزود: مأموران کلانتری ۱۸ با به کارگیری اکیپ‌های تخصصی و گشت‌های نامحسوس سارق حرفه‌ای سیم برق را در حالی که از تیربرق بالا رفته و مشغول بریدن سیم‌های برق بود، شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند. فرمانده انتظامی اهواز تصریح کرد: متهم در تحقیقات پلیس به ۱۱ فقره سرقت سیم برق در نقاط مختلف شهرستان اهواز اعتراف کرد. سرهنگ دالوند با تقدیر از حضور شهروندان در کلانتری برای ابراز رضایتمندی از عملکرد پلیس گفت: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 ماه قبل
در گفتگو با مهر اعلام شد: پیام خوزستان - اهواز - فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری سارق سیم برق وعملیات ضربتی پلیس در این شهرستان خبر داد. سرهنگ محسن دالوند در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم برق در برخی مناطق شهرستان اهواز و با توجه به فصل گرما و ابراز نارضایتی شهروندان موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس انتظامی قرار گرفت. وی افزود: مأموران کلانتری ۱۸ با به کارگیری اکیپ‌های تخصصی و گشت‌های نامحسوس سارق حرفه‌ای سیم برق را در حالی که از تیربرق بالا رفته و مشغول بریدن سیم‌های برق بود، شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند. فرمانده انتظامی اهواز تصریح کرد: متهم در تحقیقات پلیس به ۱۱ فقره سرقت سیم برق در نقاط مختلف شهرستان اهواز اعتراف کرد. سرهنگ دالوند با تقدیر از حضور شهروندان در کلانتری برای ابراز رضایتمندی از عملکرد پلیس گفت: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.
رکنارکنا1 ماه قبل
دستگیری ۱۲ متهم در ملایرفرمانده انتظامی شهرستان ملایر همچنین از کشف ۱۲۷ گرم تریاک و هروئین و دستگیری ۱۲ متهم در این شهرستان خبر داد. سرهنگ محمد باقر سلگی گفت: در راستای مبارزه با مجرمان طرح‌های مختلف پیشگیرانه و ضربتی در نقاط از پیش تعیین شده شهرستان ملایر اجرا شد. اجرای جمع آوری خرده فروشان مواد مخدرفرمانده انتظامی شهرستان ملایر همچنین از دستگیری ۱۱ خرده فروش مواد مخدر در نتیجه اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد و گفت: در راستای مبارزه با سوداگران مرگ و با انجام کار اطلاعاتی دقیق ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر طرح جمع آوری خرده فروشان مواد مخدر در یکی از روستاهای شهرستان ملایر اجرا شد. دستگیری ۱۰ سارق در ملایرفرمانده انتظامی شهرستان ملایر به دستگیری ۱۰ سارق و کشف ۱۲ فقره سرقت در این شهرستان اشاره کرد. سرهنگ محمد باقر سلگی گفت: در راستای مبارزه با سارقان ۷ طرح ضربتی با هماهنگی دستگاه قضائی در شهرستان ملایر انجام شد.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی همدان، فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از کشف ۳ تن مرغ زنده قاچاق به ارزش ۴۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد. دستگیری ۱۲ متهم در ملایرفرمانده انتظامی شهرستان ملایر همچنین از کشف ۱۲۷ گرم تریاک و هروئین و دستگیری ۱۲ متهم در این شهرستان خبر داد. سرهنگ محمد باقر سلگی گفت: در راستای مبارزه با مجرمان طرح‌های مختلف پیشگیرانه و ضربتی در نقاط از پیش تعیین شده شهرستان ملایر اجرا شد. دستگیری ۱۰ سارق در ملایرفرمانده انتظامی شهرستان ملایر به دستگیری ۱۰ سارق و کشف ۱۲ فقره سرقت در این شهرستان اشاره کرد. سرهنگ محمد باقر سلگی گفت: در راستای مبارزه با سارقان ۷ طرح ضربتی با هماهنگی دستگاه قضائی در شهرستان ملایر انجام شد.
رکنارکنا1 ماه قبل
به گزارش رکنا، سرهنگ سید محسن تقی زاده، رییس پلیس شهرستان آبادان گفت: در پی گزارشات و نارضایتی اهالی منطقه ایستگاه ۸ پشت ترمینال و با هدف افزایش نظم و امنیت اجتماعی، شناسایی و پاکسازی نقاط آلوده، سالم سازی محیط و جلب رضایت عمومی، طرح پاکسازی نقاط آلوده به مرحله اجرا درآمد. در این راستا مأموران پلیس آبادان پس از شناسایی محل پاتوق خرده فروشان مواد مخدر و معتادان پرخطر در عملیات منسجم ۲۰۰ گرم مواد مخدر از نوع هروئین و تریاک؛ ۴ بسته مواد روانگردان از نوع شیشه، یک دستگاه لپ تاپ؛ ۷ دستگاه گوشی موبایل؛ ۳ دستگاه پروژکتور؛ یک دستگاه پمپ آب، دو دستگاه موتورسیکلت؛ یک دستگاه دی وی دی؛ آلات و ادوات مصرف مواد و قمار را کشف و ضبط کردند که در این ارتباط ۱۳ متهم دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند. تقی زاده در پایان اظهار کرد: طرح پاکسازی مناطق آلوده از وجود سارقان و خرده فروشان مواد مخدر تا پایان سال با قدرت اجرایی خواهد شد. وی گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت در این شهرستان، طرح ارتقای امنیت اجتماعی با هدف شناسایی و دستگیری سارقان به مدت ۴۸ ساعت توسط این فرماندهی به مرحله اجرا درآمد. علی رنجکشبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
موجموج1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ محمدرضا خدادوست گفت: در پی وقوع چندین مورد سرقت سیم و کابل در اصفهان ۴ سارق سیم برق توسط نیروی انتظامی دستگیر شدند. وی افزود: متهمان که ۴ نفر بودند، پس از هماهنگی با مقام قضائی و در یک عملیات ضربتی دستگیر شدند. سرهنگ خدادوست ادامه داد: افراد دستگیر شده هنگامی که با مستندات پلیس روبرو شدند به چندین فقره سرقت سیم برق اعتراف و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شدند. فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان تصریح کرد: تعامل و همکاری مردم با پلیس در راستای پیشگیری و کشف جرائم بسیار موثر است و شهروندان می‌توانند از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ پلیس هرگونه موارد مشکوک را اعلام کنند.
موجموج3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ غلامرضا براتی با اشاره به کشف ۳۰ فقره سرقت سیم برق گفت: ماموران گشت نامحسوس پلیس آگاهی حین گشت زنی در منطقه مسکونی خورزوق سارقی را حین سرقت سیم برق هوایی مشاهده و دستگیر کردند. وی گفت: متهم با مشاهده مستندات پلیس به ۳۰ فقره سرقت سیم برق اعتراف کرد.
مهرمهر3 ماه قبل
سرهنگ زنگنه ادامه داد: همچنین در عملیات دیگری ۲ سارق منزل و اماکن خصوصی و یک سارق ادوات کشاورزی توسط ماموران انتظامی رزن شناسایی و دستگیر شدند. فرمانده انتظامی شهرستان رزن با بیان اینکه متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند، از دستگیری ۶ خرده فروش مواد مخدر در رزن خبر داد. سرهنگ علی زنگنه گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت خرده فروشان مواد مخدر در شهرستان رزن بررسی موضوع در دستور کار ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرار گرفت. سرهنگ زنگنه خاطر نشان کرد: همچنین در عملیات دیگری ۳ خرده فروش مواد مخدر توسط ماموران شناسایی و دستگیر شدند. فرمانده انتظامی شهرستان رزن با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شدند، گفت: برخورد با خرده فروشان مواد مخدر یکی از اولویت‌های پلیس شهرستان رزن است.
مهرمهر3 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ علی زنگنه صبح شنبه در جمع خبرنگاران گفت: در راستای افزایش احساس امنیت شهروندان و همچنین درخواست‌های مردمی در خصوص برخورد با سارقان و برهم زنندگان نظم و امنیت شهروندان، طرح ارتقای امنیت اجتماعی در شهرستان رزن اجرا شد. دستگیری ۳ سارق سیم برق و منزلفرمانده انتظامی شهرستان رزن از دستگیری ۳ سارق سیم برق و منزل در عملیات دیگری خبر داد و گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم برق در شهرستان رزن، بررسی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت. وی افزود: ماموران پلیس آگاهی رزن با اقدامات تخصصی و استفاده از شگردهای خاص پلیسی، یک سارق سیم برق را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر کردند. سرهنگ زنگنه خاطر نشان کرد: همچنین ۲ سارق منزل و اماکن خصوصی نیز توسط ماموران انتظامی شهرستان دستگیر و در مجموع ۳ فقره سرقت دیگر کشف شد. وی ادامه داد: در ماموریتی دیگر و در پی کسب خبری مبنی بر فروش داروهای غیرمجاز در یکی از بخش‌های شهرستان رزن، بررسی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.
رکنارکنا3 ماه قبل
به گزارش رکنا، سرهنگ علی زنگنه، فرمانده انتظامی شهرستان رزن گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم برق در شهرستان رزن، بررسی موضوع در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان قرار گرفت. وی افزود: مأموران پلیس آگاهی شهرستان با اقدامات تخصصی و استفاده از شگرد‌های خاص پلیسی، یک سارق سیم برق را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر کردند، همچنین ۲ سارق منزل و اماکن خصوصی توسط مأموران انتظامی شهرستان دستگیر و در مجموع ۳ فقره سرقت نیز کشف شد. این مقام مسئول ادامه داد: در مأموریتی دیگر و در پی کسب خبری مبنی بر فروش دارو‌های غیرمجاز در یکی از بخش‌های شهرستان رزن، بررسی موضوع در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان قرار گرفت. وی در بخش دیگری از سخنانش از کشف ۳ موتور سیکلت سرقتی به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد و گفت: مأموران انتظامی بخش سردرود شهرستان رزن با انجام کار اطلاعاتی دقیق و استفاده از شگرد‌های خاص پلیسی، مخفیگاه ۳ سارق و مالخر در یکی از روستا‌های این بخش را شناسایی کردند. وی افزود: در این راستا و در سه عملیات جداگانه، ۳ دستگاه موتورسیکلت مسروقه به ارزش ۶۰۰ میلیون ریال کشف و ۳ مالخر و سارق نیز دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شدند.
برترین‌هابرترین‌ها3 ماه قبل
پایگاه خبری پلیس: فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از اقدام پیش‌دستانه پلیس ملایر در دستگیری سارق سیم برق خبر داد. محمدباقر سلگی اظهار کرد: در راستای مبارزه با سارقان سیم برق و کابل‌های هوایی با انجام کار اطلاعاتی و اجرای طرح‌های پیشگیرانه، ماموران پاسگاه «مهدویه» در حین گشت‌زنی در حوزه استحفاظی موفق به شناسایی یک سارق سیم برق در حین ارتکاب جرم شدند. وی افزود: بلافاصله ماموران وی را قبل از اقدام به سرقت سیم برق دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی دادند. فرمانده انتظامی شهرستان ملایر اضافه کرد: برخورد قانونی و قاطعانه با مجرمان به طور جدی در دستور کار پلیس ملایر قرار دارد.
رکنارکنا4 ماه قبل
سیدعبدالله منتظری در تشریح این خبر، اظهار کرد: به منظور برقراری نظم و امنیت اجتماعی طرح مقابله و پیشگیری از سرقت در این شهرستان به اجرا درآمد. وی تصریح کرد: در اجرای این طرح، ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی پس از بررسی‌های همه جانبه موفق به کشف ۲۰۰ کیلو گرم سیم و کابل برق، ۷۰۰ کیلوگرم تجهیزات ساختمانی و قطعات آلومینیومی، ۸ عدد باطری خودرو و مقادیر قابل توجهی ظروف خانگی سرقتی در بازرسی از یکی از انبارهای جمع آوری ضایعات در چالوس شدند. فرمانده انتظامی چالوس خاطرنشان کرد: ارزش اموال کشف شده را برابر نظر کارشناسان بالغ بر یک میلیارد ریال بوده و پس از هماهنگی‌های قضائی محل مورد نظر پلمب و متصدی این واحد صنفی دستگیر شد. منتظری با اشاره به اینکه در ادامه این عملیات ماموران با کنترل خریداران و فروشندگان ضایعات در این شهرستان نیز موفق به شناسایی و دستگیری ۲ سارق سیم برق، اماکن خصوصی و اموال داخل خودرو شدند، گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند و شهروندان محترم با مراقبت از اموال خود در صورت مشاهده افراد ناشناسی که در محدوده زندگی آنان پرسه می‌زنند مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
مهرمهر4 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ سیدعبدالله منتظری اظهار داشت: به منظور برقراری نظم و امنیت اجتماعی طرح مقابله و پیشگیری از سرقت در این شهرستان به اجرا درآمد. فرمانده انتظامی شهرستان چالوس، افزود: در اجرای این طرح، ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی پس از بررسی‌های همه جانبه موفق به کشف ۲۰۰ کیلو گرم سیم و کابل برق، ۷۰۰ کیلوگرم تجهیزات ساختمانی و قطعات آلومینیومی، ۸ عدد باطری خودرو و مقادیر قابل توجهی ظروف خانگی سرقتی در بازرسی از یکی از انبارهای جمع آوری ضایعات در این شهرستان شدند. سرهنگ منتظری ارزش اموال کشف شده را برابر نظر کارشناسان بالغ بر یک میلیارد ریال عنوان کرد و اظهار داشت: پس از هاهنگی‌های قضائی محل مورد نظر پلمب و متصدی این واحد صنفی دستگیر شد. سرهنگ منتظری خاطرنشان کرد: در ادامه این عملیات ماموران با کنترل خریداران و فروشندگان ضایعات در این شهرستان نیز موفق به شناسایی و دستگیری ۲ سارق سیم برق، اماکن خصوصی و اموال داخل خودرو در این شهرستان شدند. فرمانده انتظامی شهرستان چالوس، در خاتمه با شاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، از شهروندان خواست: ضمن مراقبت از اموال خود در صورت مشاهده افراد ناشناسی که در محدوده زندگی آنان پرسه می‌زنند مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.
مازن آنلاینمازن آنلاین4 ماه قبل
فرمانده انتظامی چالوس: پیام مازند - چالوس - فرمانده انتظامی شهرستان چالوس از کشف یک میلیارد ریالی اموال مسروقه از یک انبار ضایعاتی در آن شهرستان خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ سیدعبدالله منتظری اظهار داشت: به منظور برقراری نظم و امنیت اجتماعی طرح مقابله و پیشگیری از سرقت در این شهرستان به اجرا درآمد. سرهنگ منتظری ارزش اموال کشف شده را برابر نظر کارشناسان بالغ بر یک میلیارد ریال عنوان کرد و اظهار داشت: پس از هاهنگی‌های قضائی محل مورد نظر پلمب و متصدی این واحد صنفی دستگیر شد. سرهنگ منتظری خاطرنشان کرد: در ادامه این عملیات ماموران با کنترل خریداران و فروشندگان ضایعات در این شهرستان نیز موفق به شناسایی و دستگیری ۲ سارق سیم برق، اماکن خصوصی و اموال داخل خودرو در این شهرستان شدند. فرمانده انتظامی شهرستان چالوس، در خاتمه با شاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، از شهروندان خواست: ضمن مراقبت از اموال خود در صورت مشاهده افراد ناشناسی که در محدوده زندگی آنان پرسه می‌زنند مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.
مازن آنلاینمازن آنلاین4 ماه قبل
پیام مازند - فرمانده انتظامی شهرستان چالوس از کشف یک میلیارد ریالی اموال مسروقه از یک انبار ضایعاتی در آن شهرستان خبر داد. به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا مازندران، سیدعبدالله منتظری در تشریح این خبر، اظهار کرد: به منظور برقراری نظم و امنیت اجتماعی طرح مقابله و پیشگیری از سرقت در این شهرستان به اجرا درآمد. وی تصریح کرد: در اجرای این طرح، ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی پس از بررسی‌های همه جانبه موفق به کشف ۲۰۰ کیلو گرم سیم و کابل برق، ۷۰۰ کیلوگرم تجهیزات ساختمانی و قطعات آلومینیومی، ۸ عدد باطری خودرو و مقادیر قابل توجهی ظروف خانگی سرقتی در بازرسی از یکی از انبارهای جمع آوری ضایعات در چالوس شدند. فرمانده انتظامی چالوس خاطرنشان کرد: ارزش اموال کشف شده را برابر نظر کارشناسان بالغ بر یک میلیارد ریال بوده و پس از هماهنگی‌های قضائی محل مورد نظر پلمب و متصدی این واحد صنفی دستگیر شد. انتهای پیام
موجموج4 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج همدان، سرهنگ محمدباقر سلگی، فرمانده انتظامی شهرستان رزن در گفتگو با موج، اظهار داشت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و مبارزه قاطع با سارقان، ماموران انتظامی شهرستان در ۳ روز گذشته با انجام اقدامات تخصصی، ۴ سارق اماکن خصوصی را شناسایی و در ۲ عملیات جداگانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند. وی افزود: در عملیات دیگری و با استفاده از شگردهای خاص پلیسی، ۲ سارق سیم برق در حین ارتکاب جرم و با هوشیاری ماموران پلیس شناسایی و دستگیر شدند. سرهنگ سلگی با بیان این که متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند ادامه داد: با دستگیری متهمان، ۴ فقره سرقت کشف شد. فرمانده انتظامی شهرستان رزن در پایان گفت: از شهروندان درخواست می‌کنیم ضمن عمل به توصیه‌ها و هشدارهای پلیس در خصوص پیشگیری از سرقت، هرگونه مورد مشکوک را از طریق تلفن ۱۱۰به پلیس اطلاع دهند.
ایرناایرنا4 ماه قبل
سرهنگ جهان دیماز روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در پی وقوع چندین سرقت سیم برق در سطح شهر دهدشت موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی کلانتری ۱۱ این شهرستان قرار گرفت. وی افزود: مأموران حین گشت زنی در شهر دهدشت یک نفر سارق را حین انجام سرقت سیم برق دستگیر کردند. وی تصریح کرد: متهم در بازجویی‌های اولیه به ۱۷ فقره سرقت سیم برق به همدستی شخصی دیگر در سطح شهر دهدشت اعتراف کرد. فرمانده انتظامی کهگیلویه با اشاره به این که تلاش برای دستگیری سارق دیگر در دستور کار قرار گرفته، تصریح کرد متهم به مرجع قضائی تحویل و روانه زندان شد. وی از شهروندان خواست در صورت مواجه‌شدن با قطع برق و به ویژه در ساعات پایانی شب و یا مشاهده افراد مشکوک و ناشناس، موضوع را از طریق تماس با تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
برترین‌هابرترین‌ها5 ماه قبل
خبرگزاری مهر: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه در خصوص وقوع تیراندازی صبح امروز این شهر گفت: این تیراندازی از سوی ماموران به سمت خودروی ۲ سارق سیم برق انجام شد. سرهنگ حسین براری اظهار داشت: حدود ساعت ۶ صبح امروز (۲۶ اردیبهشت) مأموران کلانتری نیایش حین گشتزنی به ۲ سارق برخورد کردند که قصد سرقت سیم برق در محدوده انتهای شهرک فرهنگیان فاز ۲ را داشتند. وی ادامه داد: ۲ فرد سارق با مشاهده مأموران به وسیله یک دستگاه خودروی پراید و بدون توجه به اخطار ایست پلیس به سمت میدان نیایش اقدام به فرار کردند. فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه بیان داشت: در نهایت پلیس موفق شد خودروی سارقان را متوقف و هردو سارق را پیش از فرار دستگیر کند. وی تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در بازجویی‌های انجام شده اعتراف کردند که با توجه به تاریکی هوا و خلوت بودن خیابان قصد سرقت سیم برق داشته‌اند.
مهرمهر5 ماه قبل
وی ضمن اشاره به وجود پنج منطقه ویژه مشترکین خانگی افزود: ما پنج تعرفه خانگی، عمومی، کشاورزی، صنعتی و تولید و سایر داریم و در تعرفه خانگی پنج نوع منطقه داریم که شهرستان کاشان منطقه چهار گرمسیری است که پلکان تعرفه آن ۱۰۰ کیلووات بود که با کاهش تعرفه برق پلکان تعرفه تا هزار کیلووات افزایش پیدا می‌کند. رئیس اداره برق کاشان با بیان اینکه تنها در تعرفه خانگی و تجاری موضوع تعرفه پلکانی مطرح است، ابراز داشت: با کاهش اخیر تعرفه برق در کاشان متناسب با میزان مصرف، هزینه‌ها کاهش پیدا می‌کند و این کاهش تعرفه فقط شامل بخش مرکزی این شهرستان است و میزان کاهش تعرفه برق علاوه بر مصرف برق خانگی در مصرف برق تجاری نیز اعمال می‌شود در حالی که میانگین یک کیلووات برق در کاشان ۹۹ تومان بوده اما در استان اصفهان ۷۲ تومان است. عقد قرارداد برای تولید ۱۳۰۰ کیلووات انرژی خورشیدی در سال جدیدوی با بیان اینکه در سال گذشته کاشان مقام اول را در نصب و بهره برداری از سامانه خورشیدی با ظرفیت هزار کیلووات در استان اصفهان کسب کرده است، گفت: در سال جاری نیز برای تولید یک هزار و ۳۰۰ کیلووات انرژی خورشیدی عقد قرارداد شده اما تاکنون نصب نشده است که امیدواریم این مهم محقق شود و بتوانیم توان خود را در استفاده از انرژی خورشیدی افزایش دهیم. رئیس اداره برق کاشان با بیان اینکه طبق پیش بینی‌های صورت گرفته پیش بینی می‌شود با کاهش تعرفه برق مصرف طی پنج سال دو برابر می‌شود، ابراز داشت: طبق پیش بینی‌های صورت گرفته احتمال می‌رود اگر شهروندان مدیریت مصرف برق نداشته باشند بیش از ۲۰ درصد افزایش برق داریم که این موضوع نگران کننده است. یکی از راهکارهای جلوگیری از افزایش مصرف برق استفاده از پنل خورشیدی استوی ادامه داد: یکی دیگر از راهکارهای جلوگیری از افزایش مصرف برق استفاده از پنل خورشیدی است که باعث کم شدن برق مصرفی در شبکه و کاهش آلودگی می‌شود.
ایسناایسنا5 ماه قبل
‌سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ملایر از شناسایی و دستگیری قاتل متواری با تلاش پلیس ملایر خبر داد. ‌سرهنگ پاسدار همایون نصیری در گفت و گو با ایسنا، به دنبال وقوع یک فقره نزاع فردی از طریق مرکز فوریت‌های ۱۱۰ در منطقه‌ای از شهر ملایر، با هماهنگی مقام قضائی، مأمورین کلانتری و پلیس آگاهی به محل وقوع درگیری مراجعه کردند. نصیری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شناسایی و دستگیری ۸ نفر سارق و کشف ۱۷ فقره سرقت توسط پلیس ملایر خاطرنشان کرد: با هماهنگی با مقام قضائی و با اجرای ۴ مرحله طرح ضربتی در نقاط از پیش تعیین شده، این سرقت‌ها کشف شد. وی افزود: در همین رابطه ۲ سارق سیم برق و ساختمان‌های نیمه کاره توسط کلانتری ۱۳ دستگیر شدند، این سارقین به ارتکاب ۷ فقره سرقت سیم برق به مقدار ۲۰۰ متر کابل برق اعتراف کردند و سارقان ساختمان‌های نیمه کاره نیز به ارتکاب ۸ فقره سرقت معترف شدند. نصیری، به شناسایی و دستگیری ۴ سارق مغازه اشاره و اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره سرقت از مغازه‌ای در یکی از روستاهای شهرستان ملایر، موضوع در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.
ایرناایرنا5 ماه قبل
علیان نژادی اظهار داشت: ماموران انتظامی بخش شال هنگام گشت زنی به راننده یک دستگاه سواری پژو ۲۰۶ که به محض رویت واحد گشت با سرعت بالا متواری شده بود، مشکوک شدند. این مسئول انتظامی گفت: ماموران بلافاصله با هماهنگی سایر واحدهای گشتی طی مسافتی تعقیب و گریز، خودرو را در روستای خیارج متوقف کرده و راننده خودرو را به پلیس آگاهی شهرستان بوئین زهرا انتقال دادند. به گفته علیان نژادی متهم در بازجویی فنی ماموران به ۳۰ فقره سرقت سیم و کابل برق هوایی در سطح شهرستان بوئین زهرا اعتراف کرد. فرماندهی انتظامی استان قزوین خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد. شهرستان بویین زهرا با مرکزیت شهری به همین نام در ۵۵ کیلومتری جنوب قزوین واقع شده است.
خبر فوریخبر فوری6 ماه قبل
فرمانده انتظامی کلاردشت از دستگیری ۵ سارق سیم برق و ساختمان‌های نیمه کاتره در این شهرستان، خبر داد. سرهنگ قاسم عزیزی فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل، کابل برق و ساختمان‌های نیمه کاره در سطح شهرستان کلاردشت موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت. وی افزود: ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با همکاری ماموران کلانتری مرکزی با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه موفق به شناسایی ۵ سارق و یک جاعل حرفه‌ای در این شهرستان شدند. سرهنگ عزیزی گفت: پس از هماهنگی‌های قضائی متهمان دستگیر شدند و در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۵ فقره سرقت سیم برق و ساختمان‌های نیمه کاره اعتراف کردند. وی از شهروندان خواست: با سرلوحه قرار دادن هشدار‌های انتظامی و استفاده مطلوب از سامانه ۱۱۰ در راستای ارتقای احساس امنیت، همیار همیشگی پلیس باشند.
مهرمهر6 ماه قبل
سرهنگ داوود علی بخشی در گفتگو با خبرنگار مهر از دستگیری ۸ سارق و کشف ۶ وسیله نقلیه مسروقه در این شهرستان خبر داد و گفت: در راستای مبارزه با سارقان و مجرمان در سطح شهرستان ملایر ۷ طرح ضربتی در نقاط مختلف و از پیش تعیین شده شهرستان ملایر اجرا شد. وی افزود: در اجرای این طرح‌ها ۲ سارق سیم برق، ۳ سارق لوازم داخل خودرو، یک سارق وسایل باغ و یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه با ۲ سرنشین دستگیر و ۶ فقره سرقت نیز کشف شد. علی بخشی عنوان کرد: در این مأموریت ۳ دستگاه خودرو و ۲ دستگاه موتورسیکلت مسروقه نیز کشف شد که اقدامات قانونی برای تحویل این وسایل به مال باختگان در دستور کار قرار دارد. فرمانده انتظامی شهرستان ملایر گفت: در کنار توانمندی پلیس در برخورد با سارقان و مجرمان، شهروندان باید با رعایت توصیه‌های پیشگیرانه پلیس گامی مؤثر در پیشگیری از وقوع جرایم داشته باشند.
خبر فوریخبر فوری7 ماه قبل
فرمانده منطقه انتظامی شوشتر از هلاکت سارق سیم برق در درگیری با ماموران پلیس خبر داد. سرهنگ بهروز حسنوند، فرمانده منطقه انتظامی شوشتر گفت: درگیری بامداد روز یکشنبه بین گشت نیروی انتظامی با سارقان سیم برق، منجر به کشته شدن یکی از سارقان شد. وی اظهار داشت: این حادثه حوالی ۴ بامداد امروز رخ داد که در این درگیری یکی از سارقان کشته و دیگری متواری شد. سرهنگ حسنوند با اشاره به اینکه سارق کشته شده از سارقان سابقه دار شهرستان شوشتر بوده، تصریح کرد: فرد متواری نیز با تلاش ماموران انتظامی در کم‌ترین زمان دستگیر شد. این مقام انتظامی اذعان داشت: یک دستگاه خودروی پراید نیز از سارقان توقیف شد.

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

ملایر