آخرین و مهم‌ترین اخبار سازمان تأمین اجتماعی
سازمان تامین اجتماعی

اخبار « سازمان تامین اجتماعی »

تابناکتابناکچند ثانیه قبل
وی افزود: مخاطبان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با توجه به محدودیت‌هایی که اغلب در محل زندگی خود دارند، ممکن است به رایانه دسترسی نداشته باشند و به همین دلیل، ارائه خدمات بر بستر تلفن همراه ضروری به نظر می‌رسد. سرپرست صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر با اشاره به توسعه زیرساخت‌های اینترنتی در مناطق روستایی و عشایری ایران در دولت تدبیر و امید، از آغاز نهضت آتی. تی در این صندوق خبر داد و گفت: به‌ زودی بخش قابل توجهی از خدمات این صندوق و نیازهای ارتباطی روستائیان، کشاورزان و عشایر در سراسر کشور، از طریق اپلیکیشن‌های موبایلی به این گروه از هم‌میهنان ارائه خواهد شد. به گزارش تابناک، علی شیرکانی امروز یکشنبه در بازدید از نمایشگاه الکامپ افزود: نسبت استفاده از ظرفیت‌های آی‌تی بسیار خوشبین هستم چرا که دسترسی جامعه هدف به خدمات اجتماعی صندوق را افزایش می‌دهد. وی افزود: مخاطبان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با توجه به محدودیت‌هایی که اغلب در محل زندگی خود دارند، ممکن است به رایانه دسترسی نداشته باشند و به همین دلیل، ارائه خدمات بر بستر تلفن همراه ضروری به نظر می‌رسد. شیرکانی در ادامه، از غرفه سازمان تامین اجتماعی بازدید کرد و در در جریان ارائه خدمات الکترونیک توسط این سازمان قرار گرفت.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بهاباد، پیکر شهید امیرحسین قربانی بهابادی عصر امروز پنج شنبه با حضور معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری یزد، فرماندار، امام جمعه و خانواده‌های معظم شاهد و اقشار مختلف مردم و جمعی از مسئولان محلی از میدان شهدای بهاباد آغاز و پس از طی مسافت خیابان شهید بهشتی به طرف گلزار شهدا بهشت محمدی، پس از اقامه نماز به خاک سپرده شد. پیکر شهید امیرحسین قربانی در میدان شهدای بهاباد مورد ادای نظامی قرار گرفت و بر دوش شهروندان بهابادی به سمت گلزار شهدا بهشت محمدی تشییع شد. نماز بر پیکر شهید حادثه سقوط هواپیمایی در گلزار شهدای بهاباد و توسط حجت‌الاسلام‌ و المسلمین علی‌اکبر ابراهیمی بشکانی، امام ‌جمعه بهاباد اقامه شد و سپس مردم به عزاداری پرداختند تا پیکر شهید در جوار دیگر شهدا در خاک آرام گیرد. پدر این شهید از جانبازان هشت سال دفاع مقدس و بازنشسته سازمان تامین اجتماعی و ساکن شهر تفت از توابع استان یزد است. امیرحسین قربانی بهابادی فرزند نخبه علی قربانی از جانبازان و آزادگان سرافراز است که صبح چهارشنبه ۱۸ دی ماه در ضایعه سقوط هواپیما به شهادت رسید.
الفالف1 روز قبل
بدیهی است توسعه روابط سیاسی با همه دولتهایی که بطور متقابل به کشور ما احترام میگذارند هم، به نفع اقتصاد ایران است و باید همچنان در دستور کار دولت محترم باشد. ۰ نظر، ۳۹ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشارگروه اقتصادی الف، ۲۶ دی ۱۳۹۸، ۱۹:۲۰ ۳۹۸۱۰۲۶۰۷۴به گزارش خبرگزاری فارس، ‌۲۴ اقتصاددان کشور در نامه‌ای به رئیس‌جمهور راهکارهای دهگانه را بدون کمک خارجی برای نجات اقتصاد ایران پیشنهاد کردند. متن نامه به این شرح است: جناب آقای حسن روحانی، رئیس محترم جمهوری اسلامی ایرانسلام علیکم؛ امروز در بانک مرکزی فرمودید بلد نیستید با تکیه بر داخل و بدون کمک خارجی مشکلات اقتصادایران را حل کنید. یادآوری میکنیم کثیری از کارآفرینان و کارشناسان کشور تاکید دارند مشکلات اصلی اقتصاد کشور، بیشتر ناشی از سوءمدیریت و «تحریم داخلی» است نه خارجی. همه سفارتخانه‌های ایران را مامور کنید با تمام توان به کمک صادرکنندگان کالاها و خدمات ایرانی بشتابند.
ایمناایمنا1 روز قبل
به گزارش ایمنا، علی مظفری رئیس کانون سردفتران ازدواج و طلاق کشور از محدودیت ثبت طلاق در دفاتر رسمی متصدی این امر خبر داد و گفت: این تصمیم در اجرای سیاست‌های قوه قضائیه برای مبارزه با «فساد» اتخاذ شده است. آن‌ طور که وی گفته، «برخی از دفاتر طلاق با زد و بندهای ناسالم با کارمندان دادگاه خانواده، بدون رعایت مسائل اخلاقی، مبادرت به ثبت طلاق می‌کردند و به زوجین اجازه نمی‌دادند که فرصت فکر کردن داشته باشند.» رئیس کانون سردفتران ازدواج و طلاق افزود، قرار است با این بخشنامه جدید قوه قضائیه «راه فساد کلا مسدود» و «عدالت برقرار شود». قرار است با بخشنامه جدید که به تقاضای کانون سردفتران ازدواج و طلاق و موافقت سازمان ثبت صادر شده، برای ثبت طلاق در هر یک از دفاتر طلاق محدودیت و سقف معینی تعیین شود. به گفته مظفری، از آنجا که میزان طلاق در شهرهای مختلف متفاوت است، «فرمول» محدودیت ثبت طلاق تعیین‌شده بدین صورت است که «دفترخانه‌های هر شهر بر اساس میانگین طلاق واقع شده در سال گذشته به نسبت دفاتر آن شهر ضرب در ۲۰ درصد» اجازه ثبت دارند. وی توصیه کرد: افرادی که تاکنون کارت خود را دریافت نکرده‌اند برای دریافت کارت هر کدام از این آزمون‌ها تا ساعت ۲۴ امشب مهلت دارند تا به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و کارت خود را دریافت کنند.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حجت میرزایی با بیان اینکه دامنه مأموریت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان‌ها بسیار گسترده است اظهار داشت: از جمله این مسئولیت‌ها می‌توان به وظایفی که سازمان بهزیستی، سازمان تأمین اجتماعی، صندوق بازنشستگی کشوری و بانک‌های رفاه و توسعه تعاون در قبال اقشار مختلف دارند اشاره کرد. میرزایی در تشریح این اقدامات افزود: سازمان بهزیستی مأموریت پیدا کرد که به سرعت وضعیت خانوارهای تحت پوشش سازمان بهزیستی آسیب دیده از سیل را بررسی و تا حد امکان نسبت به تجهیز کمک‌های مردمی و ارسال آن به این خانوارها اقدام کند. میرزایی در ادامه افزود: سازمان تأمین اجتماعی هم مأموریت یافت همه واحدهای درمانی خود را با سرویس دهی شبانه روزی به هموطنان عزیز صرف نظر از اینکه بیمه تأمین اجتماعی باشند یا نباشند آماده کند. میرزایی تصریح کرد: مقرر شد اقلام دارویی مورد نیاز آسیب دیدگان از سوی سازمان تأمین اجتماعی و شرکت سرمایه گذاری دارویی تأمین (TPICO) تأمین شود. معاون امور اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، میرزایی ادامه داد: البته بخشی از تأمین مالی خرید پوشاک را خیرین و شرکت‌های تعاونی عهده دار خواهند بود.
مهرمهر1 روز قبل
میرزایی ادامه داد: به دنبال دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ستاد ویژه‌ای در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشکیل شد. میرزایی در تشریح این اقدامات افزود: سازمان بهزیستی مأموریت پیدا کرد که به سرعت وضعیت خانوارهای تحت پوشش سازمان بهزیستی آسیب دیده از سیل را بررسی و تا حد امکان نسبت به تجهیز کمک‌های مردمی و ارسال آن به این خانوارها اقدام کند. میرزایی در ادامه افزود: سازمان تأمین اجتماعی هم مأموریت یافت همه واحدهای درمانی خود را با سرویس دهی شبانه روزی به هموطنان عزیز صرف نظر از اینکه بیمه تأمین اجتماعی باشند یا نباشند آماده کند. میرزایی تصریح کرد: مقرر شد اقلام دارویی مورد نیاز آسیب دیدگان از سوی سازمان تأمین اجتماعی وشرکت سرمایه گذاری دارویی تأمین (TPICO) تأمین شود. معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه در صورت نیاز تیم‌های پزشکی و امدادی نیز در استان سیستان و بلوچستان حضور می‌یابند افزود: اقلام غذایی و کمک‌های غیر نقدی توسط برخی از سازمان‌ها و در چار چوب مسئولیت اجتماعی تأمین می‌شود.
ایسناایسنا1 روز قبل
نماینده ویژه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در امور سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان از ارسال کمک سازمان‌ها شامل غذا، دارو، پوشاک و بخشی از تجهیزات مورد نیاز از جمله ماشین آلات راه‌سازی برای سیل‌زدگان خبر داد. میرزایی ادامه داد: به دنبال دستور وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی، ستاد ویژه‌ای در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشکیل شد. میرزائی افزود: سازمان تامین اجتماعی هم ماموریت یافت همه واحدهای درمانی خود را با سرویس دهی شبانه روزی به هموطنان صرف نظر از اینکه بیمه تامین اجتماعی باشند یا نباشند، آماده کند. میرزایی تصریح کرد: مقرر شد اقلام دارویی مورد نیاز آسیب‌دیدگان از سوی سازمان تامین اجتماعی و شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین (TPICO) تامین شود. میرزایی ادامه داد: البته بخشی از تامین مالی خرید پوشاک را خیرین و شرکت‌های تعاونی عهده دار خواهند بود.
ایرناایرنا1 روز قبل
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «حجت میرزایی» با بیان اینکه دامنه ماموریت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان‌ها بسیار گسترده است، افزود: از جمله این مسوولیت‌ها می‌توان به وظایفی که سازمان بهزیستی، سازمان تامین اجتماعی، صندوق بازنشستگی کشوری و بانک‌های رفاه و توسعه تعاون در قبال اقشار مختلف دارند اشاره کرد. وی تصریح کرد: سازمان بهزیستی ماموریت پیدا کرد که به سرعت وضعیت خانوارهای تحت پوشش سازمان بهزیستی آسیب دیده از سیل را بررسی و تا حد امکان نسبت به تجهیز کمک‌های مردمی و ارسال آن به این خانوارها اقدام کند. میرزایی در ادامه گفت: سازمان تامین اجتماعی نیز ماموریت یافت همه واحد‌های درمانی خود را با سرویس دهی شبانه روزی به هموطنان عزیز صرف نظر از اینکه بیمه تامین اجتماعی باشند یا نباشند، آماده کند. به گفته وی، اقلام دارویی مورد نیاز آسیب دیدگان از سوی سازمان تامین اجتماعی وشرکت سرمایه گذاری دارویی تامین (TPICO) تامین شود. به گفته معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بخشی از تامین مالی خرید پوشاک را خیرین و شرکت‌های تعاونی عهده دار خواهند بود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در گفت وگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، درباره آخرین مهلت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدیران آینده تامین اجتماعی گفت: امشب پنج شنبه ۲۶ دی ماه آخرین مهلت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون فراخوان طرح شناسایی مدیران آینده سازمان تامین اجتماعی سال ۱۳۹۸ است. تا ساعت ۸ صبح امروز پنج شنبه ۲۶ دی ماه از ۷ هزار ۱۰۷ داوطلب شرکت کننده در این آزمون تعداد ۵ هزار و ۲۹۰ داوطلب نسبت به دریافت و پرینت کارت شرکت در این آزمون اقدام کرده‌اند. وی در ادامه بیان کرد: با توجه به اینکه تعداد زیادی از شرکت کنندگان هنوز کارت ورود به جلسه خود را دریافت نکرده‌اند برای تمامی آن‌ها پیامک ارسال شده است که نسبت به دریافت کارت تعجیل کنند. توکلی در ادامه بیان کرد: این آزمون صبح روز جمعه ۲۷ دی ماه ۹۸ در مراکز استان‌ها برگزار می‌گردد. انتهای پیام/
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به گزارش مشرق، حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: هفتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور در قالب دو آزمون ویژه پزشکان متخصص (مربوط به وزارت بهداشت) و آزمون شناسایی مدیران آینده سازمان تأمین اجتماعی فردا جمعه ۲۷ دی ماه برگزار می‌شود. وی افزود: هر دو آزمون رأس ساعت ۸ صبح آغاز می‌شود و با توجه به اینکه درب‌های حوزه امتحانی ساعت ۷:۳۰ بسته می‌شود داوطلبان باید پیش از این زمان خود را به محل برگزاری آزمون برسانند. توکلی ادامه داد: از ۲۳۳ داوطلب ثبت‌نام‌کننده برای شرکت در آزمون پزشکان متخصص ۱۹۶ نفر تا ساعت ۱۰ صبح امروز کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت کردند. مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور، گفت: همچنین تا ۱۰ صبح امروز از میان ۷۱۰۰ نفر داوطلب آزمون شناسایی مدیران آینده سازمان تأمین اجتماعی تعداد ۵۲۹۰ نفر کارت گرفتند. وی توصیه کرد: افرادی که تاکنون کارت خود را دریافت نکرده‌اند برای دریافت کارت هر کدام از این آزمون‌ها تا ساعت ۲۴ امشب مهلت دارند تا به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و از کارت خود پرینت بگیرند.
ایمناایمنا1 روز قبل
به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، بر اساس این دستور اداری، مراکز بیمه‌ای و درمانی تامین اجتماعی سیستان وبلوچستان و استانهای همجوار برای ارائه خدمات لازم در اسرع وقت به هموطنان آسیب دیده تحت پوشش این سازمان در این حادثه در آماده باش کامل قرار گرفته‌اند. همچنین اداره کل تامین اجتماعی سیستان و بلوچستان نیز موظف شده است در خصوص برقراری سریع بیمه بیکاری برای بیمه شدگان بیکار شده در اثر این حادثه و سایر تعهدات بیمه‌ای این سازمان تمهیدات لازم را پیش بینی و اجرا نماید. مقرر شده است، تیم‌های پزشکی سیار سازمان تامین اجتماعی در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان مستقر و خدمات درمانی، دارویی، مشاوره و … را ارائه کنند. همچنین کمک‌های نقدی و غیر نقدی داوطلبانه کارکنان سازمان تامین اجتماعی در سراسر کشور به مناطق سیل زده ارسال شود. در این نامه از شرکت‌های تابعه سازمان تامین اجتماعی نیز خواسته شده است سریعا نسبت به امداد رسانی و ارسال تجهیزات موردنیاز به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان اقدام کنند.
فارسفارس1 روز قبل
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: دو آزمون استخدامی پزشکان متخصص و مدیران آینده سازمان تأمین اجتماعی فردا برگزار می‌شود و داوطلبان تا پایان امروز برای دریافت کارت آزمون مهلت دارند. حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، گفت: هفتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور در قالب دو آزمون ویژه پزشکان متخصص (مربوط به وزارت بهداشت) و آزمون شناسایی مدیران آینده سازمان تأمین اجتماعی فردا جمعه ۲۷ دی ماه برگزار می‌شود. وی افزود: هر دو آزمون رأس ساعت ۸ صبح آغاز می‌شود و با توجه به اینکه درب‌های حوزه امتحانی ساعت ۷:۳۰ بسته می‌شود داوطلبان باید پیش از این زمان خود را به محل برگزاری آزمون برسانند. توکلی ادامه داد: از ۲۳۳ داوطلب ثبت‌نام‌کننده برای شرکت در آزمون پزشکان متخصص ۱۹۶ نفر تا ساعت ۱۰ صبح امروز کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت کردند. مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور، گفت: همچنین تا ۱۰ صبح امروز از میان ۷۱۰۰ نفر داوطلب آزمون شناسایی مدیران آینده سازمان تأمین اجتماعی تعداد ۵۲۹۰ نفر کارت گرفتند.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان، مجموعه اقدامات این وزارتخانه را در زمینه کمک به آسیب دیدگان سیل تشریح کرد. خبرگزاری مهر: نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در امور سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان، مجموعه اقدامات این وزارتخانه را در زمینه کمک به آسیب دیدگان سیل تشریح کرد. میرزایی ادامه داد: به دنبال دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ستاد ویژه‌ای در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشکیل شد. میرزایی در ادامه افزود: سازمان تأمین اجتماعی هم مأموریت یافت همه واحدهای درمانی خود را با سرویس دهی شبانه روزی به هموطنان عزیز صرف نظر از اینکه بیمه تأمین اجتماعی باشند یا نباشند آماده کند. میرزایی تصریح کرد: مقرر شد اقلام دارویی مورد نیاز آسیب دیدگان از سوی سازمان تأمین اجتماعی وشرکت سرمایه گذاری دارویی تأمین (TPICO) تأمین شود.
ایلناایلنا1 روز قبل
نماینده ویژه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در امور سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان، مجموعه اقدامات این وزارتخانه را در زمینه کمک به آسیب دیدگان سیل تشریح کرد. میرزایی ادامه داد: به دنبال دستور وزیرتعاون، کارو رفاه اجتماعی، ستاد ویژهای در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشکیل شد. میرزائی در ادامه افزود: سازمان تامین اجتماعی هم ماموریت یافت همه واحدهای درمانی خود را با سرویس دهی شبانهروزی به هموطنان عزیز صرف نظر از اینکه بیمه تامین اجتماعی باشند یا نباشند آماده کند. میرزایی تصریح کرد: مقرر شد اقلام دارویی مورد نیاز آسیب دیدگان از سوی سازمان تامین اجتماعی وشرکت سرمایه گذاری دارویی تامین (TPICO) تامین شود. معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه در صورت نیاز تیمهای پزشکی و امدادی نیز در استان سیستان و بلوچستان حضور مییابند، افزود: اقلام غذایی و کمکهای غیر نقدی توسط برخی از سازمانها و در چار چوب مسئولیت اجتماعی تامین میشود.
ایلناایلنا1 روز قبل
نایب رئیس هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی برلزوم بومی سازی نظام چندلایه تأمین اجتماعی در کشور تأکید کرد. در این پنل به مرور تجربیات جهانی می‌پردازیم و الزامات و استانداردهای استقرار نظام تأمین اجتماعی چند لایه را بررسی می‌کنیم. رضا کاشف، مشاور معاونت درمان سازمان تأمین اجتماعی نیز گفت: برای استقرار نظام تأمین اجتماعی چند لایه استانداردهایی وجود دارد که براساس تجربیات کشورهای مختلف توسط سازمان بین المللی کار تعریف شده است. وی با بیان اینکه اصلاح نظام بازنشستگی می‌تواند شامل سه نوع اصلاحات پارامتریک، ساختاری و پارادایمی باشد، گفت: اصلاحات پارامتریک در بسیاری از کشورها به صورت دوره‌ای و با سهولت انجام می‌شود. اکبرپور در ادامه به مرور تجربیات برخی کشورها در اصلاح نظام بازنشستگی پرداخت و گفت: اصلاح نظام تامین اجتماعی در بیش از ۳۰ کشور اجرا شده و هر کشور در جزئیات متفاوت هستند و هر کشور تجربه خود را دارد.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشحسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور با بیان اینکه ساعت ۲۴ امروز، پنج شنبه ۲۶ دی آخرین مهلت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون فراخوان طرح شناسایی مدیران آینده سازمان تامین اجتماعی سال ۱۳۹۸ است گفت: تا ساعت ۸ صبح امروز پنج شنبه ۲۶ دی از ۷ هزار و ۱۰۷ داوطلب شرکت کننده در این آزمون تعداد ۵ هزار و ۲۹۰ نفر نسبت به دریافت و پرینت کارت شرکت در این آزمون اقدام کرده‌اند. اخبار اجتماعی - او گفت: با توجه به اینکه تعداد زیادی از شرکت کنندگان کارت ورود به جلسه خود را دریافت نکرده‌اند برای تمامی آن‌ها پیامک ارسال شده است تا نسبت به دریافت کارت تعجیل کنند. مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور افزود: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور و وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای و یا اطلاعات ثبت نامی از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه کرده و بر اساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون به حوزه امتحانی مربوطه مراجعه کنند. توکلی در ادامه بیان کرد: این آزمون صبح روز جمعه ۲۷ دی ۹۸ در مراکز استان‌ها برگزار می‌گردد.
سلامت نیوزسلامت نیوز1 روز قبل
سلامت نیوز: در روزهای اخیر مراجعان دی کلینیک ابوریحان سازمان تامین اجتماعی با تصویر سقف کاذب باز شده مملو از سیم‌های برق و در دست تعمیر طبقه دوم این ساختمان روبرو می‌شوند و نگران ایمنی خود برای حضور در راهروها هستند. دکتر عبدالکریم چوب ساز مدیر دی کلینیک ابوریحان سازمان تامین اجتماعی در گفت‌وگو با ایسنا، توضیحاتی درباره وضعیت ساخت و ساز در این دی کلینیک که موجب نگرانی برخی مراجعین شده بود ارائه و اظهار کرد: ساختمان دی کلینیک ابوریحان قدیمی و دارای قدمت ۵۰ ساله است. مدیر دی کلینیک ابوریحان سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه ارائه خدمات به بیماران تعطیل و با وقفه مواجه نشده است گفت: فشار مضاعفی به پرسنل وارد شده تا تعمیرات در خارج از ساعت کاری درمانگاه انجام شود. وی با بیان اینکه همه تلاش ما فراهم کردن فضایی در شان بیمه‌شدگان است گفت: مراجعان هیچ گونه نگرانی به هنگام مراجعه نداشته باشند. این عملیات به زودی به اتمام می‌رسد و تغییرات اساسی در تهویه بخش و ارتقای سیستم ایمنی انجام خواهد شد.
ایلناایلنا1 روز قبل
در حالی برای بهبود کارایی حوزه درمان در سازمان تامین اجتماعی نسخه می‌پیچیم که نسخ‌هایی که قبلا داشتیم یعنی قانون الزام درمان در سازمان تامین اجتماعی، سیستم ارجاع و … که اثربخشی داشتند و به رضایت جامعه مصرف‌کننده درمان منجر می‌شوند، را کنار گذاشته‌ایم. رئیس کمیته بیمه و درمان خانه کارگر با بیان اینکه باید نظامی تعریف شود که درمان سازمان تامین اجتماعی را ذیل یک چتر واحد بیاورد و شرایطی را فراهم کند که در آن امکان نظارت سه‌جانبه‌گرایانه بر درمان فراهم شود، گفت: نمی‌توانیم درمان تامین اجتماعی را به اجزای منفک از یکدیگر تبدیل کنیم و به‌جای تمرکززایی، تمرکززدایی کنیم. پیش از این نوعی خودگرانی در درمان تامین اجتماعی پیاده شد؛ آنجا که تلاش شد بیمارستان‌های میلاد را به صورت هلدینگ و با هیات مدیره اداره شوند. کل درمان تامین اجتماعی را ذیل هلدینگ ببریموی افزود: با این حال خیلی زود متوجه شدیم که چون در اداره این هلدنیگ شرکای اجتماعی مشارکت داده نشدند و نمایندگان کارگران در هلدینگ حضور نداشتند، طرح شکست خورد. بنابراین پیشنهاد ما این است تا این بار کل درمان تامین اجتماعی را ذیل هلدینگ ببریم و نمایندگان خدمت‌گیرندگان را از صدر تا ذیل هلدینگ قرار دهیم.
ایسناایسنا1 روز قبل
در روزهای اخیر مراجعان دی کلینیک ابوریحان سازمان تامین اجتماعی با تصویر سقف کاذب باز شده مملو از سیم‌های برق و در دست تعمیر طبقه دوم این ساختمان روبرو می‌شوند و نگران ایمنی خود برای حضور در راهروها هستند. دکتر عبدالکریم چوب ساز مدیر دی کلینیک ابوریحان سازمان تامین اجتماعی در گفت‌وگو با ایسنا، توضیحاتی درباره وضعیت ساخت و ساز در این دی کلینیک که موجب نگرانی برخی مراجعین شده بود ارائه و اظهار کرد: ساختمان دی کلینیک ابوریحان قدیمی و دارای قدمت ۵۰ ساله است. مدیر دی کلینیک ابوریحان سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه ارائه خدمات به بیماران تعطیل و با وقفه مواجه نشده است گفت: فشار مضاعفی به پرسنل وارد شده تا تعمیرات در خارج از ساعت کاری درمانگاه انجام شود. وی با بیان اینکه همه تلاش ما فراهم کردن فضایی در شان بیمه‌شدگان است گفت: مراجعان هیچ گونه نگرانی به هنگام مراجعه نداشته باشند. این عملیات به زودی به اتمام می‌رسد و تغییرات اساسی در تهویه بخش و ارتقای سیستم ایمنی انجام خواهد شد.
نامه‌نیورنامه‌نیور2 روز قبل
برای مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی روش‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید از آن طریق سوابق خود را مشاهده کنید. *نحوه اطلاع از سوابق بیمه تامین اجتماعیبرای مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی خود به روش‌هایی که در ادامه معرفی می‌کنیم، اقدام کنید. مراجعه به شعب بیمه تامین اجتماعی: با مراجعه به شعب تامین اجتماعی می‌توانید درخواست دریافت سوابق بیمه تأمین اجتماعی خود را به واحد مربوطه دهید و آن را دریافت کنید. سازمان تامین اجتماعی با راه‌اندازی خدمات غیر حضوری بیمه تامین اجتماعی گامی مهم در ارائه خدمات غیرحضوری به مشتریان خود برداشته است و بیمه شدگان می‌توانند با مراجعه به سایت تامین اجتماعی وارد بخش «مشاهده سوابق بیمه شدگان» شده و با ثبت نام و وارد کردن کدملی و رمز عبور خود از سوابق بیمه‌ ای خود مطلع شوند. *نکته: برای مشاهده سوابق بیمه خود با استفاده از کد دستوری، ابتدا باید در سایت «سامانه سوابق بیمه شدگان تامین اجتماعی» ثبت نام کنید.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد2 روز قبل
به دلیل قوانین سازمان تامین اجتماعی افراد بالای ۶۰ سال نمی‌توانند بیمه شوند اما هنرمندانی که بالای ۶۰ سال و گواهی درجه یک هنری دارند ماهانه ۸۰۰ هزارتومان از سوی صندوق اعتباری هنر دریافت می‌کنند. او در ادامه افزود: در شرایطی که با محدودیت منابع مالی روبه‌رو هستیم توانستیم با برنامه‌ریزی منسجم میزان ارائه تسهیلات به اعضای صندوق را در ۲ سال گذشته به‌طور چشمگیری افزایش دهیم و تلاش کردیم منابع به سمت استان‌های کم‌برخوردار هدایت شود. وی در بخش دیگر سخنان خود به خدمات بیمه درمان تکمیلی اشاره کرد و گفت: صندوق اعتباری هنر از سال ۸۸ اعضای خود در سراسر کشور را تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی قرار داده است. در سال‌جاری ۲۶ هزار نفر از خانواده بزرگ فرهنگ، هنر و رسانه کشور و افراد تحت تکفل از خدمات بیمه درمان تکمیلی برخوردار شدند. این بیمه یکی از بهترین بیمه‌های تکمیلی صنوف در کشور است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 روز قبل
به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، در این بسته خبری مهمترین اخبار گروه جامعه خبرگزاری میزان را طی امروز چهارشنبه ۲۵ دی ماه مشاهده می‌کنید. بیشتر بخوانید: فردا، آخرین مهلت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی پزشکان متخصصمشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور گفت: فردا پنج شنبه ۲۶ دی ماه آخرین مهلت دریافت کارت ورود به جلسه هفتمین آزمون استخدامی پزشکان متخصص است. بیشتر بخوانید: آخرین وضعیت جوی سراسر کشور در آخر هفتهکارشناس سازمان هواشناسی به بیان توضیحاتی درباره آخرین وضعیت جوی سراسر کشور در آخر هفته جاری پرداخت. بیشتر بخوانید: ۲۶ دی، زمان برگزاری آزمون تولیموآزمون (الکترونیکی) زبان انگلیسی پیشرفته تولیمو دوره ۱۳۹ فردا پنج شنبه ۲۶ دی ماه ۱۳۹۸ در حوزه‌های امتحانی مربوطه برگزار می‌شود. بیشتر بخوانید: هزینه دریافت شناسنامه در سال ۹۸ چقدر است؟ / تا چند ماه بعد از تولد نوزاد برای دریافت شناسنامه مهلت داریم؟ سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور به بیان توضیحاتی درباره هزینه دریافت شناسنامه برای نوزادان تازه متولد شده پرداخت و مهلت دریافت شناسنامه را نیز توضیح داد.
مهرمهر2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، در پی وقوع سیل در استان سیستان و بلوچستان، دکتر مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با ابراز تأثر از خسارات بوجود آمده، بر بسیج امکانات و تجهیزات ملکی این سازمان برای رسیدگی و ارائه خدمات به سیل زدگان این استان تاکید کرد. همچنین اداره کل تأمین اجتماعی سیستان و بلوچستان نیز موظف شده است در خصوص برقراری سریع بیمه بیکاری برای بیمه شدگان بیکار شده در اثر این حادثه و سایر تعهدات بیمه‌ای این سازمان تمهیدات لازم را پیش بینی و اجرا نماید. مقرر شده است، تیم‌های پزشکی سیار سازمان تأمین اجتماعی در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان مستقر و خدمات درمانی، دارویی، مشاوره و… را ارائه کنند. همچنین کمک‌های نقدی و غیر نقدی داوطلبانه کارکنان سازمان تأمین اجتماعی در سراسر کشور به مناطق سیل زده ارسال شود. در این نامه از شرکت‌های تابعه سازمان تأمین اجتماعی نیز خواسته شده است سریعا نسبت به امداد رسانی و ارسال تجهیزات موردنیاز به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان اقدام کنند.
ایسناایسنا2 روز قبل
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: اختصاص بودجه به بیمارستان‌های ملکی سازمان تأمین اجتماعی مبتنی بر عملکرد این مراکز برای خدمت رسانی به مردم خواهد بود. به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، سالاری با اشاره به اینکه بدهی بانکی این سازمان افزایش نیافته است، گفت: سازمان تامین اجتماعی از تمامی فرصت‌ها و ظرفیت‌های مختلفی که دراختیار دارد استفاده می‌کند تا خدمات به خوبی ارائه شود. مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، اصلاح ساختار و ارتقای حوزه فناوری در این سازمان را از اقدامات مهم تامین اجتماعی عنوان و خاطرنشان کرد: در بخش مرکز ارتباطات مردمی این سازمان در ماههای آینده شاهد تحولات خوبی خواهیم بود. عادل دهدشتی، معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی نیز در این نشست گفت: در این جلسات مستمع نظرات نمایندگان کانونها خواهیم بود و دیدگاه‌های آنها را می‌شنویم. وی اظهار کرد: دبیرخانه شرکای اجتماعی سازمان تامین اجتماعی نیز فعال شده است و از این جلسات، سیاستگذاریهای مناسب و تعیین مسیر سازمان بدست می‌آید.
ایسناایسنا2 روز قبل
در پی وقوع سیل در استان‌ سیستان و بلوچستان، مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با ابراز تاثر از خسارات بوجود آمده، بر بسیج امکانات و تجهیزات ملکی این سازمان برای رسیدگی و ارائه خدمات به سیل زدگان این استان تاکید کرد. همچنین اداره کل تامین اجتماعی سیستان و بلوچستان نیز موظف شده است در خصوص برقراری سریع بیمه بیکاری برای بیمه شدگان بیکار شده در اثر این حادثه و سایر تعهدات بیمه‌ای این سازمان تمهیدات لازم را پیش بینی و اجرا کند. مقرر شده است، تیمهای پزشکی سیار سازمان تامین اجتماعی در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان مستقر و خدمات درمانی، دارویی، مشاوره و … را ارائه کنند. همچنین کمک‌های نقدی و غیر نقدی داوطلبانه کارکنان سازمان تامین اجتماعی در سراسر کشور به مناطق سیل زده ارسال شود. به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در این نامه از شرکت‌های تابعه سازمان تامین اجتماعی نیز خواسته شده است سریعا نسبت به امداد رسانی و ارسال تجهیزات موردنیاز به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان اقدام کنند.
مهرمهر2 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا مسعودیان بعدازظهر دوشنبه در جلسه کمیته بهبود کیفیت درمانگاه شبانه‌روزی دامغان بابیان اینکه از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه، ۱۴۳ هزار نفر از خدمت ویزیت پزشکان عمومی، متخصص و مامایی در این درمانگاه بهره‌مند شدند، ابراز داشت: میانگین اگر بخواهیم حساب کنیم روزانه ۵۳۰ بیمه‌شده از این درمانگاه طی ۹ ماهه سال جاری استفاده کردند. وی بابیان اینکه برای تکریم ارباب‌رجوع در این درمانگاه تلاش می‌شود، افزود: طی این بازه زمانی پنج هزار و ۸۵۴ خدمت دندانپزشکی، هفت هزار و ۵۷۵ خدمت رادیولوژی و بیش از ۳۰ هزار مورد انجام آزمایش به بیمه‌شدگان این شهرستان ارائه‌شده است. سرپرست درمانگاه شبانه‌روزی دامغان بابیان اینکه طی مدت ۹ ماهه سال جاری ۴۲۸ هزار و ۸۴۰ قلم دارو به مراجعات این مرکز درمانی ارائه‌شده است، ابراز داشت: ارزش ریالی این داروها ۲۰ میلیارد ریال برآورد می‌شود. مسعودیان با اشاره به اینکه جذب پزشکان متخصص به‌عنوان یک دغدغه همیشه ازجمله موارد مورد پیگیری بوده است، تصریح کرد: اقدامات خوب و مؤثری به لحاظ فراهم‌سازی زمینه همکاری پزشکان متخصص با درمانگاه دامغان انجام شد که در آینده بسیار نزدیک شاهد همکاری چند متخصص جدید با این مرکز خواهیم بود. وی بابیان اینکه همواره بر ارائه خدمات هر چه بیشتر و مطلوب‌تر به مردم در سازمان تأمین اجتماعی مورد تأکید بوده است، افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته طی چند روز آینده سیستم تصویربرداری دندانپزشکی این مرکز به دیجیتال ارتقا خواهد یافت.
ایرناایرنا2 روز قبل
به گزارش روز چهارشنبه سازمان تامین اجتماعی، بر اساس این دستور اداری هر یک از مراکز بیمه‌ای و درمانی تامین اجتماعی سیستان و بلوچستان و همچنین استان‌های همجوار برای ارائه خدمات ضروری در اسرع وقت به آسیب دیدگان تحت پوشش این سازمان در آماده باش کامل قرار گرفته‌اند. همچنین اداره کل تامین اجتماعی سیستان و بلوچستان نیز موظف به برقراری سریع بیمه بیکاری برای بیمه‌شدگان بیکار شده در اثر این حادثه و سایر تعهدات بیمه‌ای این سازمان است. تیم‌های پزشکی سیار سازمان تامین اجتماعی نیز در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان مستقر و خدمات درمانی، دارویی و مشاوره ارائه می‌کنند. کمک‌های نقدی و غیر نقدی داوطلبانه کارکنان سازمان تامین اجتماعی هم در سراسر کشور به مناطق سیل زده ارسال می‌شود. بر اساس این دستور شرکت‌های تابعه سازمان تامین اجتماعی هم باید نسبت به امداد رسانی و ارسال تجهیزات موردنیاز به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان اقدام کنند.
سلامت نیوزسلامت نیوز2 روز قبل
سلامت نیوز: مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تامین‌اجتماعی ضمن اعلام جزییات بدهی این سازمان به مراکز درمانی گفت: معوقات سال ۹۷ مراکز درمانی دانشگاهی تقریبا پرداخت شده و فقط ۳۸۰ میلیارد تومان باقی مانده است. به گزارش سلامت نیوز، شهرام غفاری در گفتگو با مهر در خصوص پرداخت مطالبات مراکز علوم پزشکی از تأمین اجتماعی گفت: مطالبات سال ۹۷ تقریبا پرداخت شده است و در حال حاضر فقط ۳۸۰ میلیارد تومان از معوقات دانشگاه علوم پزشکی باقی مانده است. وی با اشاره به اینکه ۸ هزار میلیارد تومان تاکنون پرداخت کرده‌ایم، اظهار داشت: طلب باقی مانده دانشگاه علوم پزشکی مربوط به ماه‌های اسفند و بهمن است که در مجموع ۳۸۰ میلیارد تومان می‌شود. غفاری در پاسخ به این سوال که آیا برای پرداخت مطالبات خود منتظر پرداخت بدهی دولت به تأمین اجتماعی هستید؟ گفت: پرداخت مطالبات ما به طور مستقیم به نقدینگی‌های ما مربوط می‌شود و وقتی حق بیمه‌ها وصول می‌شود، بخشی از اعتبار به بخش درمان و بخشی به مستمری‌ها می‌رود و ما از محل درمان مطالبات خود را پرداخت می‌کنیم. هنگامی که نقدینگی دچار فراز و نشیب شده باشد، نمی‌توانیم زمان قطعی پرداخت مطالبات را اعلام کنیم اما در مجموع پرداخت مطالبات ما ربطی به دریافت بدهی از دولت ندارد و سعی می‌کنیم هر زمانی که اوراق به ما داده شود و یا اعتباری از حق بیمه‌ها به دست بیاید نسبت به تسویه بدهی‌های خود اقدام کنیم.
ایسناایسنا2 روز قبل
معاون اعضای صندوق اعتباری هنر با بیان اینکه در دو سال گذشته ۶۰ درصد از امکانات صندوق به هنرمندان استانی ارائه شده است، گفت: تلاش صندوق در شناسایی هنرمندان مستعد و کمتر شناخته‌شده و ارائه خدمات در استان‌ها معطوف شده است. ۹۳۰ نفر از هنرمندان این استان عضو صندوق اعتباری هستند. امیدواریم در دور دوم سفر به این استان هنرمندان واجد شرایط از خدمات صندوق بهره مند شوند. معاون اعضای صندوق اعتباری هنر در ادامه گفت: تمامی هنرمندان زیر ۵۰ سال می‌توانند از خدمات بیمه تامین اجتماعی استفاده کنند. بر اساس گزارش صندوق اعتباری هنر، زهرا حق شعار -مشاور مدیرعامل صندوق اعتباری هنر- مهمترین دستاورد سفرهای حمایتی و دیدار با هنرمندان استان‌ها را برقراری ارتباط نزدیک و عاطفی با آنها برشمرد و گفت: خوشحالیم طی سه سال گذشته با ۵۰۰۰ هنرمند طی دیدارهای گروهی و فردی آشنا شدیم.
ایرناایرنا2 روز قبل
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: ۶ ماه گذشته سازمان تامین اجتماعی ۱۰ هزار میلیارد تومان به مراکز درمانی طرف قرارداد دانشگاه‌ها و ۶ هزار میلیارد تومان به مراکز درمانی غیر دانشگاهی بدهکار بود. سالاری ادامه داد: پرداخت مطالبات بخش درمان نیز در اولویت است تا اعتبار دفترچه‌های درمان احیا شود و این اقدام بی شک به نفع آحاد جامعه تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی است. مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در خصوص طرح سه جانبه گرایی در سازمان تامین اجتماعی نیز عنوان کرد: این طرح مورد استقبال دولت و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی است و سازمان تامین اجتماعی هم از طرح انتقالی به کمیسیون اجتماعی مجلس حمایت می‌کند. مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی همچنین با اشاره به مطالبات این سازمان از دولت و بخش خصوصی گفت: سازمان درصدد راهکارهای موثری جهت دریافت منابع توام با حفظ اشتغال و همکاری با کارفرمایان است. مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، اصلاح ساختار و ارتقاء حوزه فناوری را از دیگر اقدامات مهم عنوان و خاطرنشان کرد: در بخش مرکز ارتباطات مردمی این سازمان نیز جامعه در ماه‌های آینده شاهد تحولات ارزشمندی خواهد بود.

به انتهای لیست رسیدید

سازمان تامین اجتماعی

سازمان تأمین اجتماعی ایران یک سازمان بیمه گر اجتماعی است. این سازمان عمومی غیردولتی، وظیفهٔ پوشش اجباری بیمهٔ کارگران مزد، حقوق‌بگیر و پوشش اختیاری صاحبان حرفه و شغل‌های آزاد را برعهده دارد. در این صفحه اخبار سازمان تأمین اجتماعی را می‌خوانید. ویکی‌پدیا