سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 ماه قبل
سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی از بین دانشجویان، اساتید و کارمندان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی مدرس و علاقمند جهت برگزاری دوره‌های فرهنگی، هنری، علمی و ورزشی جذب می‌کند. به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی، سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی با مشارکت دانشجویان و با هدف رشد و شکوفایی خلاقیت، ایجاد فضای هم اندیشی و همکاری، استفاده از ایده و نظرات دانشجویان در جهت پیشبرد اهداف فرهنگی و آموزشی، انجام فعالیت‌های گروهی و همچنین بالابردن روحیه نشاط و تندرستی در جهاددانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی فعالیت می‌کند. گفتنی است، مدرسان و علاقه مندان به برگزاری دوره می‌توانند در زمینه‌های هنری شاخه هنرهای تجسمی، صنایع دستی، عکاسی، تئاتر، فیلم، موسیقی و غیره؛ مهارت‌های تخصصی و بالینی شاخه کلیه رشته‌های علوم پزشکی؛ زبان انگلیسی تخصصی و فن ترجمه، کمک‌های اولیه، اردوهای مطالعاتی؛ رایانه و نرم افزارشاخه انیمیشن، نشریات الکترونیکی، نرم افزار موبایلی، بازی‌های رایانه‌ای و غیره؛ مهارتی شاخه گردشگری سلامت، استندآپ، پرورش گل وگیاه، طب سنتی، هنردرمانی، روش تحقیق، …و در زمینه قرآن و حدیث، با سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی همکاری داشته باشند. علاقه مندان می‌توانند جهت اطلاع بیشتر با شماره‌های ۲۲۴۳۹۸۷۲-۳ تماس حاصل کنند و یا به سایت جهاددانشگاهی مراجعه نمایند.
ایسناایسنا21 ساعت قبل
به گزارش ایسنا، در ابتدای این جلسه مسئول سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی هرمزگان گفت: مقام معظم رهبری همواره دانشجویان را به برپایی کرسی‌های آزاداندیشی و نیز مطالبه‌گری آگاهانه دعوت کرده‌اند. نماینده دانشجویان دانشگاه فرهنگیان گفت: صحبت‌هایم را در دو بخش خواستگاه اشتغال دانشجویان و تحصیل و مشکلات اشتغال در بین دانشجو معلمان بیان خواهم کرد. آمار وزارت کار نشان می‌دهد پایین بودن درصد بیکاری در افرادی است که تحصیلات دانشگاهی ندارند. مسئول سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی تصریح کرد: دانشگاه اگر دانشگاه باشد باید بتواند از پس‌نیازها خود با استفاده از دانشجویانش بربیاید. وی در پایان گفت: از سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی هرمزگان به جهت برگزاری چنین برنامه‌ای با عنوان «کرسی آزاداندیشی بحران اشتغال در فارغ‌التحصیلان» متشکرم.
فارسفارس1 هفته قبل
امین رستم‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، با اشاره به مرحله استانی هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در ارومیه اظهار کرد: ثبت‌نام از گروه‌های دانشجویی این دوره از مسابقات از نیمه دوم فروردین امسال آغاز شده و تا پنج اردیبهشت ادامه دارد. وی افزود: دانشجویان دانشگاه‌های سراسری، پیام نور، آزاد و غیرانتفاعی می‌توانند با تشکیل تیم‌های چهار نفره نسبت به ثبت‌نام و شرکت در مسابقات اقدام کنند. سرپرست جهاد دانشگاهی آذربایجان‌غربی بیان کرد: این مسابقات به همت سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی استان و به منظور برگزاری مناظره‌هایی با هدف التزام به اخلاق علمی، پرهیز از ورود به نزاع‌های غیرعلمی در میان نسل جوان و نخبه کشور با اهتمام به روز آمدی و کارآمدی مباحث اجرا می‌شود. وی بیان کرد: این مسابقات با همکاری دانشگاه‌های ارومیه و آزاد، پیام‌نور، فنی و حرفه‌ای، فرهنگیان، علمی کاربردی و مشارکت شورای عالی انقلاب فرهنگی، سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی، معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها و سازمان جوانان جمعیت هلال احمر برگزار می‌شود. رستم‌زاده گفت: برنامه‌های جهاد دانشگاهی در همه حوزه‌ها با مبنای نیاز جامعه و دانشگاه خلق می‌شود و راهبردهای اجرایی به گونه‌ای طراحی می‌شود که مخاطبان پس از بهره‌مندی، ضمن اینکه به طور ملموس خود ارتقایی را در آن به عینه می‌بینند، جامعه نیز در بلند مدت از برکات آن متنعم شده که مناظره از جمله چنین جنس برنامه‌های جهاد دانشگاهی است.
ایسناایسنا1 ماه قبل
مرکز آفرینش ادبی و هنری دانشجویان تاسیس می‌شود. به گزارش ایسنا، «مرکز آفرینش‌های ادبی و هنری دانشجویان» جهاد دانشگاهی، زیر نظر سازمان دانشجویان این نهاد تأسیس می‌شود. مجوز تأسیس این مرکز در تاریخ ۱۲ اسفند ماه سال جاری بعد از تصویب شورای نظارت و گسترش تشکیلات فرهنگی جهاد دانشگاهی توسط رئیس جهاد دانشگاهی صادر شده است. در متن مجوز این مرکز از سوی دکتر حمیدرضا طیبی آمده است: امید است این مرکز در سایه همت بلند شما و سایر همکاران محترم در آن واحد، بتواند با فعالیت‌های فرهنگی شاخص و گزین، گام‌های مؤثری در اعتلای فرهنگی جهاد دانشگاهی و در نتیجه توسعه فرهنگی کشور بردارد. طبق اعلام روابط عمومی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی، مرکز فعالیت‌های هنری دانشجویان به عنوان مرکزی تخصصی زیر نظر سازمان دانشجویان قرار است به ساماندهی و راهبری فعالیت‌های نوآورانه و آفرینش‌های هنری دانشجویان در سطح کشور با همکاری گروه‌ها و کانون‌های دانشجویی بپردازد.
ایسناایسنا1 ماه قبل
سرپرست معاونت آموزشی – پژوهشی پژوهشکده محیط زیست جهاددانشگاهی، با بیان اینکه امروزه ۸۰ درصد تالاب‌های کشور در معرض تهدید هستند، تصریح کرد: شهروندان، جوامع محلی و تمامی ذینفعان تالاب می‌توانند نقشی مهم در حفاظت از این پهنه‌ها بازی کنند. وی علت انتخاب موضوع «حفاظت از تالاب‌ها» برای نشست منطقه سه کشوری باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست و منابع طبیعی را نزدیکی زمان آن با روز جهانی تالاب‌ها و همچنین وضعیت نامطلوب این اکوسیستم‌های آبی در منطقه شمال کشور دانست. سرپرست معاونت آموزشی – پژوهشی پژوهشکده محیط زیست جهاد دانشگاهی با بیان اینکه امروزه ۸۰ درصد تالاب‌های کشور در معرض تهدید هستند، تصریح کرد: با وجود عضویت ایران در کنوانسیون رامسر به جای اینکه شاهد رشد چشمگیر تالاب‌های ثبتی ایران در فهرست جهانی و بهبود وضعیت این اکوسیستم‌های مهم آبی باشیم، هر ساله به تعداد تالاب‌هایی که از این فهرست خارج می‌شوند، افزوده می‌شود. وی اضافه کرد: رویکرد زیست بومی اساسا بر مشارکت گروه‌های ذینفع تاکید دارد و بر همین اساس مستلزم فراهم ساختن زمینه مناسب برای مشارکت ذینفعان است. به گزارش ایسنا، نشست منطقه سه کشوری باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست و منابع طبیعی، از سری برنامه‌های سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی کشور به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی استان گیلان و با همکاری پژوهشکده محیط زیست جهاد دانشگاهی و اداره کل محیط زیست استان روز شنبه، ۱۸ اسفندماه برگزار می‌شود.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
سرپرست معاونت آموزشی – پژوهشی پژوهشکده محیط زیست جهاددانشگاهی، با بیان اینکه امروزه ۸۰ درصد تالاب‌های کشور در معرض تهدید هستند، تصریح کرد: شهروندان، جوامع محلی و تمامی ذینفعان تالاب می‌توانند نقشی مهم در حفاظت از این پهنه‌ها بازی کنند. وی علت انتخاب موضوع «حفاظت از تالاب‌ها» برای نشست منطقه سه کشوری باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست و منابع طبیعی را نزدیکی زمان آن با روز جهانی تالاب‌ها و همچنین وضعیت نامطلوب این اکوسیستم‌های آبی در منطقه شمال کشور دانست. سرپرست معاونت آموزشی – پژوهشی پژوهشکده محیط زیست جهاد دانشگاهی با بیان اینکه امروزه ۸۰ درصد تالاب‌های کشور در معرض تهدید هستند، تصریح کرد: با وجود عضویت ایران در کنوانسیون رامسر به جای اینکه شاهد رشد چشمگیر تالاب‌های ثبتی ایران در فهرست جهانی و بهبود وضعیت این اکوسیستم‌های مهم آبی باشیم، هر ساله به تعداد تالاب‌هایی که از این فهرست خارج می‌شوند، افزوده می‌شود. وی اضافه کرد: رویکرد زیست بومی اساسا بر مشارکت گروه‌های ذینفع تاکید دارد و بر همین اساس مستلزم فراهم ساختن زمینه مناسب برای مشارکت ذینفعان است. نشست منطقه سه کشوری باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست و منابع طبیعی، از سری برنامه‌های سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی کشور به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی استان گیلان و با همکاری پژوهشکده محیط زیست جهاد دانشگاهی و اداره کل محیط زیست استان روز شنبه، ۱۸ اسفندماه برگزار می‌شود.

به انتهای لیست رسیدید