سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین14 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- همزمان با فرارسیدن روز ملی غزه، آیین شب شعر بین‌المللی «مقاومت غزه» با حضور جمعی از شاعران آیینی و بین‌المللی، یکشنبه ۲۹ دی در فرهنگ‌سرای انقلاب اسلامی برگزار می‌شود. به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری میزان به نقل از رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، شب شعر بین‌المللی مقاومت غزه به منظور نمایش نماد مقاومت مردم شریف غزه و محکوم کردن جنایات وحشیانه اسرائیل با حضور شاعران بین‌المللی و شاعران آیینی و معاصر، یکشنبه ۲۹ دی در فرهنگ‌سرای انقلاب برگزار می‌شود. در این برنامه بخش ویژه‌ای به شهید سردار قاسم سلیمانی اختصاص دارد و غلامرضا صنعتگر خواننده، قطعاتی با موضوع مقاومت ایران را اجرا می‌کند. همزمان با برگزاری این شب شعر نیز نمایشگاه کاریکاتور با موضوع غزه و تصویرسازی و طراحی پوستر از ۲۹ دی تا ۸ بهمن در مترو ایستگاه تجریش و شهید بهشتی برای بازدید عموم به نمایش گذاشته شده است. علاقه‌مندان برای حضور در شب شعر بین‌المللی «مقاومت غزه» می‌توانند یکشنبه ۲۹ دی ساعت ۱۵:۳۰ به فرهنگ‌سرای انقلاب واقع در برگزراه شهید نواب صفوی، خیابان کمیل مراجعه کنند.
ایرناایرنا17 ساعت قبل
روابط عمومی «موسسه آموزش شهر» این اطلاعیه را امروز شنبه در واکنش به توئیت‌های هماهنگی منتشر کرد که ادعا می‌کنند منابع آموزشی غیرمتناسب با گروه سنی کودکان، در خانه‌های کودک سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران توزیع شده‌ است. «موسسه آموزش شهر» متولی برنامه‌ریزی و اجرای دوره‌های آموزشی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران است. روابط عمومی موسسه آموزش شهر تصریح کرده است: این منابع توسط کارشناسان کودک، تحت نظارت استادان این حوزه تولید می‌شود. در روزهای اخیر مطالب و تصاویری در فضای مجازی مبنی بر توزیع کتابی با نام کتاب مترو با تصاویری همراه با تفنگ و صحنه اعدام در مهدکودک‌های زیرمجموعه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران منتشر شده و واکنشهای بسیاری را برانگیخته است. محمدی در ادامه افزوده است: الان نتیجه‌اش شده شهرداری کل تهران در کل مهدکودک‌ها عکس اعدام پخش می‌کند!
مهرمهر2 روز قبل
گزارش «یک‌هفته با کتاب» این‌هفته خبر خارجی و بین‌المللی ندارد اما ۳ خبر پایانی آن درباره فعالیت‌های ایران برای گسترش زبان فارسی در دیگر کشورهاست. معرفی بخش دیگری از نامزدهای جایزه کتاب‌سالاین‌هفته هم مانند هفته‌های گذشته، نامزدهای جایزه کتاب‌سال در ۳ خبر مستقل توسط دبیرخانه این‌رویداد معرفی شدند. معرفی نامزدهای گمانه‌زن جایزه نوفهدبیرخانه دومین دوره جایزه ادبی نوفه هم اسامی نامزدهای نهایی بخش «رمان گمانه‌زن» این‌رویداد را معرفی کرد. تعویق اختتامیه جایزه مهرگاندبیرخانه جایزه ادبی مهرگان این‌هفته با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد مراسم پایانی این جایزه ادبی به تعویق افتاده است. این‌دوره، صدمین دوره آموزش زبان فارسی در دمشق محسوب می‌شود.
ایرناایرنا4 روز قبل
به گزارش روز سه‌شنبه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، این رویداد بین‌المللی با رویکرد پژوهش‌محور و با نمایش آثار هنری در شاخه‌های گوناگون هنرهای تجسمی پنجشنبه (۲۶ دی) ساعت ۱۶ در موزه هنرهای دینی امام علی (ع) افتتاح می‌شود. مدیر موزه هنرهای دینی امام علی (ع) در این باره گفت: آثار نمایشگاه «نگاهی به هنر شرق آسیا» در رشته‌های نقاشی به‌ ویژه مکتب نقاشی‌های نائیو مادوبانی هند، چاپ (حکاکی روی چوب، اوکیوئه) مجسمه، طراحی پارچه، صنایع‌دستی و کاربردی است که برخی از آنها برای نخستین بار به نمایش گذاشته می‌شود. شهرام بابایی، هدف از برگزاری این رویداد فرهنگی را کمک به رشد آگاهی مردم نسبت به هنرهای آیینی و دینی فرهنگ‌های دیگر، همبستگی و تبادل فرهنگی بین ملت‌ها و تعمیق مشترکات فرهنگی و هنری بین ایران و کشورهای شرق آسیا عنوان کرد. وی افزود: این نمایشگاه می‌تواند تأثیر بسزایی در شناخت هر چه بیشتر هنر و تمدن درخشان چند هزار ساله شرق آسیا و ارتباط آن با فرهنگ و هنر شکوهمند و دیرینه ایرانی داشته باشد. نمایشگاه «نگاهی به هنر شرق آسیا» از ۲۸ دی تا ۲۸ اسفند به غیر از ایام تعطیل از ساعت ۹ تا ۱۸ در موزه هنرهای دینی امام علی (ع) واقع در خیابان ولی‌عصر (عج)، روبه روی بزرگراه هاشمی رفسنجانی، بلوار اسفندیار، شماره ۳۵ میزبان علاقه‌مندان است.
تسنیمتسنیم6 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با هدف ترویج فرهنگ مقاومت، ایثار و شهادت و به پاس مجاهدت‌های سردار رشید اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی جایزه هنری «سردار دل‌ها» را برگزار می‌کند. محورهای برگزاری جایزه هنری «سردار دل‌ها» به شرح زیر است: ادبیات شامل شعر و ترانه، داستان کوتاه و داستانک، قطعه ادبی، خاطره نویسی، دلنوشتههنرهای تجسمی شامل طراحی نشانه و نشان‌نوشتههنرهای نمایشی شامل نمایشنامه‌نویسی و نماهنگموسیقی شامل سرودهای حماسی به صورت تکخوانی و یا گروه‌خوانیعلاقه‌مندان تا پایان بهمن‌ماه ۱۳۹۸ فرصت دارند تا آثار خود را به نشانی Art. deputy@farhangsara. ir ارسال کنند. دبیرخانه جایزه هنری سردار سلیمانی دبیرخانه جایزه هنری سردار سلیمانی در تهران، میدان ابوذر، انتهای خیابان سجاد جنوبی، میدان بهاران، بوستان بهاران، فرهنگسرای شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی واقع شده است. انتهای پیام/
ایسناایسنا6 روز قبل
جشن بازیکنان اخلاق اسفندماه سال جاری توسط فدراسیون فوتبال برگزار و بهترین‌های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی معرفی خواهند شد. به گزارش ایسنا، مراسم برترین‌های اخلاق فدراسیون فوتبال ۱۴ اسفند سال جاری با معرفی بازیکن اخلاق هر باشگاه و بازیکن اخلاق کشور در سال ۹۸ برگزار خواهد شد. غلامحسین زمان‌آبادی، مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: در این مراسم بهترین‌های اخلاق فوتبال، فوتسال، فوتبال ساحلی در بخش زنان و مردان در هر باشگاه نیز معرفی خواهد شد که نفرات با معرفی کمیته فرهنگی باشگاه برگزیده خواهند شد. او ادامه داد: این مراسم با همکاری سازمان فرهنگی - هنری شهرداری تهران و جبهه مردمی ورزش کشور و با حضور پیشکسوتان برگزار خواهد شد. انتهای پیام
سینماپرسسینماپرس6 روز قبل
سینماپرس: فراخوان جایزه هنری «سردار دل‌ها» توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران منتشر شد. به گزارش سینماپرس، فراخوان جایزه هنری «سردار دل‌ها» توسط سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران منتشر شد. این جایزه با هدف ‌ترویج فرهنگ مقاومت، ایثار و شهادت و به پاس مجاهدت‌های سردار رشید اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی برگزار می‌شود. جایزه هنری «سردار دل‌ها» به برترین آثار در قالب‌های ادبیات، هنرهای تجسمی، هنرهای نمایشی، موسیقی اهدا می‌شود. مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره، واقع در فرهنگسرای سپهبد شهید قاسم سلیمانی، تا پایان بهمن امسال است.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با هدف ترویج فرهنگ مقاومت، ایثار و شهادت و به پاس مجاهدت‌های سردار رشید اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی جایزه هنری «سردار دل‌ها» را برگزار می‌کند و فراخوان این‌رویداد را امروز منتشر کرده است. محورهای برگزاری جایزه هنری «سردار دل‌ها» به شرح زیر است: ادبیات: شامل شعر و ترانه، داستان کوتاه و داستانک، قطعه ادبی، خاطره نویسی، دلنوشتههنرهای تجسمی: شامل طراحی نشانه و نشان‌نوشتههنرهای نمایشی: شامل نمایشنامه‌نویسی و نماهنگموسیقی: شامل سرودهای حماسی به صورت تک‌خوانی و یا گروه‌خوانیعلاقه‌مندان تا پایان بهمن‌ماه ۹۸ فرصت دارند آثار خود را به نشانی الکترونیکی Art. deputy@farhangsara. ir ارسال کنند. دبیرخانه این‌جایزه در تهران، میدان ابوذر، انتهای خیابان سجاد جنوبی، میدان بهاران، بوستان بهاران، فرهنگ‌سرای شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی واقع شده است.
فارسفارس1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، ‌ سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با هدف ترویج فرهنگ مقاومت، ایثار و شهادت و به پاس مجاهدت‌های سردار رشید اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی جایزه هنری «سردار دل‌ها» را برگزار می‌کند. محورهای برگزاری جایزه هنری «سردار دل‌ها» در موضوعاتی نظیر «ادبیات» شامل شعر و ترانه، داستان کوتاه و داستانک، قطعه ادبی، خاطره نویسی، دلنوشته؛ «هنرهای تجسمی» شامل طراحی نشانه و نشان‌نوشته؛ «هنرهای نمایشی» شامل نمایشنامه‌نویسی و نماهنگ و «موسیقی» شامل سرودهای حماسی به صورت تک‌خوانی و یا گروه‌خوانی است. علاقه‌مندان تا پایان بهمن‌ ماه جاری فرصت دارند تا آثار خود را به نشانی Art. deputy@farhangsara. ir ارسال کنند. به گزارش فارس، دبیرخانه جایزه هنری سردار سلیمانی در تهران، میدان ابوذر، انتهای خیابان سجاد جنوبی، میدان بهاران، بوستان بهاران، فرهنگسرای شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی واقع شده است. انتهای پیام/
فارسفارس1 هفته قبل
سردار سادات حسینی: حاج قاسم سلیمانی نتیجه حماسه فاطمی استدر ابتدای مراسم سردار سیدباقر سادات حسینی معاون فرهنگی سپاه محمد رسول الله (ص) گفت: ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه (س) و گرامیداشت آن یک وظیفه بزرگ و یک امر قرآنی است. اصلی‌ترین عرصه جهاد برای این بزرگوار بیت به ظاهر محقر او بود که از درون این خانه و خانواده حماسه‌های بزرگی چون؛ حماسه حسینی، حماسه حسنی، حماسه زینبی شکل گرفت و امروز حاج قاسم سلیمانی محصول و نتیجه آن حماسه فاطمی است. وی ادامه داد: حماسه حاج قاسم دنیای استکبار را به هم ریخته است. امروز ما این فرهنگسرا را به نام شهید حاج قاسم سلیمانی تغییر نام دادیم، کاش می‌شد تمام شهر را به نام این شهید بزرگوار نام نهاد، اگرچه تک‌تک سلول‌های وجود ما قاسم سلیمانی است. همچنین در این مراسم از سردر فرهنگسرای سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همچنین پوستر جشنواره هنری سردار دل‌ها رونمایی شد.
ایسناایسنا1 هفته قبل
در ادامه مراسم حجت‌الاسلام محمدحسن اختری رییس شورای عالی مجمع جهانی اهل‌البیت (ع) گفت: برای نامگذاری این فرهنگ‌سرا به نام سردار حاج قاسم سلیمانی تشکر می‌کنم. انگیزه الهی یعنی اینکه اگر شما سردار قاسم سلیمانی را شهید کردید به تعبیر استاد سازگار، کشور ما پر از سلیمانی‌ها است. تسلیت به خاطر شهادت قاسم سلیمانی و تبریک برای پیروزی‌های پی در پی که در پیش روی ماست. امروز ما این فرهنگسرا را به نام شهید حاج قاسم سلیمانی تغییر نام دادیم کاش می‌شد تمام شهر را به نام این شهید بزرگوار نام نهاد اگرچه تک‌تک سلول‌های وجود ما قاسم سلیمانی است. همچنین در این مراسم از سردر فرهنگ‌سرای سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همچنین پوستر جشنواره هنری سردار دل‌ها رونمایی شد.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سازمان دارالقران الکریم پویش ملی یک میلیون ختم کل قرآن کریم را تا ۲۲ بهمن ماه به نیت هدیه به ارواح مطهر سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای مدافع حرم اجرا می‌کند. علاقه مندان برای انتخاب احزاب و اجزای قرآن می‌توانند به پایگاه اطلاع رسانی WWW. TELAVAT. IR و WWW. QORANTV. IR مراجعه کنند. با همکاری برخی از دستگاه‌ها و رسانه‌ها همچون سازمان اوقاف و امور خیریه، شورای عالی قرآن، دارالقرآن بسیج، رادیو قرآن، خبرگزاری بین المللی قرآن، شورای راهبردی و هماهنگی امور قرآنی حوزویان، نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شبکه قرآن و معارف سیما، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مرکز رسیدگی به امور مساجد، وزارت آموزش و پرورش، شورای عالی انقلاب فرهنگی و ارتش جمهوری اسلامی ایرانطرح تلاوت سراسری سوره مبارکه الرحمن نیز به یاد سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و سایر شهدای مدافع حرم در شامگاه روز پنجشنبه، نوزدهم دی ماه سال ۹۸ بعد از نماز مغرب و عشا در تمامی مساجد، حسینیه‌ها، پایگاه‌های بسیج، هیئت‌های مذهبی و قرآن، بقاع متبرکه و مؤسسات و تشکل‌های قرآنی کشور اجرا می‌شود.
افکارنیوزافکارنیوز1 هفته قبل
افکارنیوز، به گزارشسازمان دارالقران الکریم پویش ملی یک میلیون ختم کل قرآن کریم را تا ۲۲ بهمن ماه به نیت هدیه به ارواح مطهر سردار سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای مدافع حرم اجرا می‌کند. اخبار مذهبی - علاقه مندان برای انتخاب احزاب و اجزای قرآن می‌توانند به پایگاه اطلاع رسانی WWW. TELAVAT. IR و WWW. QORANTV. IR مراجعه کنند. با همکاری برخی از دستگاه‌ها و رسانه‌ها همچون سازمان اوقاف و امور خیریه، شورای عالی قرآن، دارالقرآن بسیج، رادیو قرآن، خبرگزاری بین المللی قرآن، شورای راهبردی و هماهنگی امور قرآنی حوزویان، نمایندگی نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شبکه قرآن و معارف سیما، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مرکز رسیدگی به امور مساجد، وزارت آموزش و پرورش، شورای عالی انقلاب فرهنگی و ارتش جمهوری اسلامی ایرانطرح تلاوت سراسری سوره مبارکه الرحمن نیز به یاد سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و سایر شهدای مدافع حرم در شامگاه روز پنجشنبه، نوزدهم دی ماه سال ۹۸ بعد از نماز مغرب و عشا در تمامی مساجد، حسینیه‌ها، پایگاه‌های بسیج، هیئت‌های مذهبی و قرآن، بقاع متبرکه و مؤسسات و تشکل‌های قرآنی کشور اجرا می‌شود.
ایسناایسنا1 هفته قبل
آیین رونمایی از سردر فرهنگ‌سرای «شهید حاج قاسم سلیمانی» به همراه ویژه‌برنامه «سردار دل‌ها» تجلیل از خانواده‌های همرزمان سردار شهید قاسم سلیمانی چهارشنبه ۱۸ دی در فرهنگ‌سرای بهاران برگزار می‌شود. به گزارش ایسنا به نقل از رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران؛ مراسم رونمایی از سردر فرهنگ‌سرای شهید حاج قاسم سلیمانی به همراه ویژه‌برنامه «سردار دل‌ها» با حضور حجت‌الاسلام میثم امرودی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، سردار کوثری جانشین قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران و خانواده شهدای مدافع حرم تهران، چهارشنبه ۱۸ دی ساعت ۱۰ در فرهنگ‌سرای بهاران برگزار می‌شود. پس از آیین رونمایی، در ویژه برنامه‌ای با عنوان «سردار دل‌ها» از خانواده دو شهید همرزم سردار شهید قاسم سلیمانی؛ «شهید هادی طارمی» و «شهید وحید زمانیان» تجلیل می‌شود. این ویژه‌برنامه با سخنرانی سردار اسماعیل کوثری، حجت الاسلام امرودی و شعرخوانی احمد بابایی برگزار و پوستر جشنواره هنری سردار دل‌ها رونمایی می‌شود. علاقه‌مندان برای حضور در این مراسم می‌توانند چهارشنبه ۱۸ دی ساعت ۱۰ به فرهنگ‌سرای بهاران واقع در انتهای خیابان سجاد جنوبی- میدان بهاران – بوستان بهاران مراجعه کنند یا با شماره تلفن ۶۶۲۳۱۱۱۹ تماس بگیرند.
قدس آنلاینقدس آنلاین1 هفته قبل
آیین رونمایی از سردر فرهنگ‌سرای «شهید حاج قاسم سلیمانی» به همراه ویژه‌برنامه «سردار دل‌ها» تجلیل از خانواده‌های همرزمان سردار شهید قاسم سلیمانی چهارشنبه ۱۸ دی در فرهنگ‌سرای بهاران برگزار می‌شود. به گزارش قدس آنلاین، مراسم رونمایی از سردر فرهنگ‌سرای شهید حاج قاسم سلیمانی به همراه ویژه‌برنامه «سردار دل‌ها» با حضور حجت‌الاسلام میثم امرودی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، سردار کوثری جانشین قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران و خانواده شهدای مدافع حرم تهران، چهارشنبه ۱۸ دی ساعت ۱۰ در فرهنگ‌سرای بهاران برگزار می‌شود. پس از آیین رونمایی، در ویژه برنامه‌ای با عنوان «سردار دل‌ها» از خانواده دو شهید همرزم سردار شهید قاسم سلیمانی؛ «شهید هادی طارمی» و «شهید وحید زمانیان» تجلیل می‌شود. این ویژه‌برنامه با سخنرانی سردار اسماعیل کوثری، حجت الاسلام امرودی و شعرخوانی احمد بابایی برگزار و پوستر جشنواره هنری سردار دل‌ها رونمایی می‌شود. علاقه‌مندان برای حضور در این مراسم می‌توانند چهارشنبه ۱۸ دی ساعت ۱۰ به فرهنگ‌سرای بهاران واقع در انتهای خیابان سجاد جنوبی- میدان بهاران – بوستان بهاران مراجعه کنند یا با شماره تلفن ۶۶۲۳۱۱۱۹ تماس بگیرند.
فارسفارس1 هفته قبل
آیین تغییر نام فرهنگسرای بهاران به فرهنگسرای شهید قاسم سلیمانی، همراه با تجلیل از خانواده‌های همرزمان سردار شهید روز چهارشنبه ۱۸ دی ماه برگزار می‌شود. به گزارش خبرگزاری فارس، مراسم رونمایی از سر در فرهنگسرای شهید حاج قاسم سلیمانی به همراه ویژه‌برنامه «سردار دل‌ها» با حضور حجت‌الاسلام میثم امرودی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، سردار کوثری جانشین قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران و خانواده شهدای مدافع حرم تهران، روز چهارشنبه ۱۸ دی ساعت ۱۰ در فرهنگسرای بهاران برگزار می‌شود. پس از آیین رونمایی، در ویژه برنامه‌ای با عنوان «سردار دل‌ها» از خانواده ۲ شهید همرزم سردار شهید قاسم سلیمانی، «شهید هادی طارمی» و «شهید وحید زمانیان» تجلیل می‌شود. این ویژه‌برنامه با سخنرانی سردار اسماعیل کوثری، حجت الاسلام امرودی و شعرخوانی احمد بابایی برگزار و پوستر جشنواره هنری سردار دل‌ها رونمایی می‌شود. علاقه‌مندان برای حضور در این مراسم می‌توانند روز چهارشنبه ۱۸ دی ساعت ۱۰ به فرهنگسرای بهاران واقع در انتهای خیابان سجاد جنوبی، میدان بهاران، بوستان بهاران مراجعه کنند یا با شماره تلفن ۶۶۲۳۱۱۱۹ تماس بگیرند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
خبرگزاری میزان- عضو شورای شهر تهران بر لزوم توجه ویژه به کاربری بنا‌های باقیمانده از جهان پهلوان تختی واقع در منطقه ۱۱ و ۱۲ تاکید کرد. وی نسبت به انتقادات درخصوص نامگذاری معبری به نام تختی، اظهار کرد: ما در کمیته نامگذاری شورای شهر با توجه به تعدد نام‌ها، اسامی دیگر را انتخاب می‌کنیم. خلیل‌آبادی افزود: نسبت به وضعیت دو یادگار باقیمانده از تختی در شهر تهران، خانه پدری‌اش در محله‌خانی آباد قدیم (خیابان تختی) واقع در منطقه ۱۲ و زورخانه پولاد در خیابان وحدت اسلامی واقع در منطقه ۱۱، به شهرداری تهران تذکر می‌دهم. عضو شورای شهر تهران، ری و تجریش خاطرنشان کرد: علی‌رغم تخصیص بودجه در سال‌های ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ برای این دو بنا، همچنان کاربری موزه و زورخانه تحقق نیافته و این دو برای بازدید عموم آماده‌سازی نشده است. بیشتر بخوانید: براش مطالعه آخرین خبرها از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران اینجا کلیک کنیدوی در پایان خواستار آن شد شهردار تهران به منظور پیگیری این امر در سالروز درگذشت جهان پهلوان تختی، دستورات لازم را صادر کند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
خبرگزاری میزان- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان قزوین با اشاره به اینکه در راستای آزادسازی محوطه دولتخانه صفوی بسیاری از تملکات انجام‌شده است، گفت: البته برخی دستگاه‌ها ازجمله اداره‌کل ورزش و جوانان، آموزش‌وپرورش، پست و مخابرات پس از چند سال هنوز مکان را تخلیه نکردند. به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، علیرضا خزائلی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان قزوین اظهار کرد: مجموعه دولت‌خانه صفوی قزوین عرصه‌ای است که بر اساس مصوبات سفر رهبری باید آزادسازی شود، این بنا جزو پرونده‌های مهم بوده و طی بازدید مقامات عالی استان و وزیر میراث فرهنگی از مجموعه بر احیای آن تأکید شده است. گراند هتل نیز در این مجموعه قرار دارد که امیدواریم این مجموعه تا پایان ۱۴۰۰ به چرخه اقامتی و گردشگری استان اضافه شود. وی تأکید کرد: کاوش، نخستین اقدام برای احیای دولت‌خانه صفوی است و پس‌ازآن نیز باید مرمت صورت گیرد، بخشی از کاوش‌ها با آزادسازی توسعه بیشتر خواهد داشت در حالی که در سال جاری کاوش‌های رواق صفوی این مجموعه انجام‌شده است. بیشتر بخوانید: براش مطالعه آخرین خبرها از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران اینجا کلیک کنیدخزائلی در پایان اعلام کرد: برای نوروز ۹۹ بخشی از الواح هخامنشی که اخیرا از شیکاگو آزاد شد در مجموعه دولت‌خانه صفوی به نمایش گذاشته خواهد شد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، محمدرضا کارگر مدیرکل امور موزه‌های کشور گفت: موزه‌های شهر تهران فردا (دوشنبه) همزمان با مراسم تشییع پیکر سپهبد شهید قاسم سلیمانی تعطیل هستند. سپهبد شهید قاسم سلیمانی بامداد روز جمعه ۱۳ دی در پی حمله پهپادی آمریکا در بغداد به شهادت رسید. یشتر بخوانید: براش مطالعه آخرین خبرها از سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران اینجا کلیک کنیدمنبع: باشگاه خبرنگارانانتهای پیام/خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
همشهریهمشهری1 هفته قبل
امرودی در این دیدار ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، عنوان کرد: همه مردم در گروه‌ها و طیف‌های سیاسی گوناگون قدردان ایشان هستند و نگران جانشینی ایشان هم نیستیم. وی اضافه کرد: وقتی کشوری دشمن نشان‌دار داعش را ترور کند، یعنی حامی داعش است و آمریکا نشان داد حامی تروریسم و داعش است. حجت‌الاسلام امرودی درباره فعالیت‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در حوزه مقاومت نیز بیان کرد: تفاهم‌نامه‌ای که با سازمان فرهنگی هنری امضا کرده‌اید، لازم‌الاجراست و همکاری‌ها به شکل جدی‌تر ادامه خواهد یافت. فرهنگ‌سرای ملل هم قرار است محلی برای گسترش ارتباطات با ملل گوناگون از جمله ارتباط با فلسطین باشد. هفته فرهنگی فلسطین نیز با همکاری سازمان فرهنگی هنری قابل اجراست.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
خبرگزاری میزان- رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران روز شنبه ۱۴ دی ماه در دیدار رییس هیئت امنای اتحادیه بین‌المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری، نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تهران و جمعی از فعالان حوزه مقاومت و فلسطین، از تغییر نام فرهنگ‌سرای بهاران به فرهنگ‌سرای سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد. در راستای تعریف ماموریت موضوعی برای فرهنگ‌سرا‌های شهر تهران بنا بود فرهنگ‌سرای بهاران به عنوان فرهنگ‌سرای ایثار و شهادت انجام ماموریت کند. امیدوارم ما رهرو راه شهید حاج قاسم سلیمانی باشیم. حجت‌الاسلام امرودی درباره فعالیت‌های سازمان فرهنگی هنری در حوزه مقاومت و فلسطین نیز بیان کرد: تفاهم‌نامه‌ای که با سازمان فرهنگی هنری امضا کرده‌اید، لازم‌الاجراست و همکاری‌ها به شکل جدی‌تر ادامه خواهد یافت. هفته فرهنگی فلسطین نیز با همکاری سازمان فرهنگی هنری قابل اجراست.

کدام معاونت‌های شهرداری تهران حذف می‌شوند+سند

4+
فارسفارس1 هفته قبل
فارسفارس2 هفته قبل
امرودی در این دیدار ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی عنوان کرد: همه مردم در گروه‌ها و طیف‌های سیاسی گوناگون قدردان ایشان هستند و نگران جانشینی ایشان هم نیستیم. داعش خطری برای همه بشریت بود اما سردار شهید از بشریت دفاع کرد. وی درباره فعالیت‌های سازمان فرهنگی هنری در حوزه مقاومت نیز ادامه داذ: تفاهم‌نامه‌ای که با سازمان فرهنگی هنری امضا کرده‌اید، لازم‌الاجراست و همکاری‌ها به شکل جدی‌تر ادامه خواهد یافت. فرهنگ‌سرای ملل هم قرار است محلی برای گسترش ارتباطات با ملل گوناگون از جمله ارتباط با فلسطین باشد. هفته فرهنگی فلسطین نیز با همکاری سازمان فرهنگی هنری قابل اجراست.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
امرودی در این دیدار ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی عنوان کرد: همه مردم در گروه‌ها و طیف‌های سیاسی گوناگون قدردان ایشان هستند و نگران جانشینی ایشان هم نیستیم. داعش خطری برای همه بشریت بود اما سردار شهید از بشریت دفاع کرد. حجت‌الاسلام امرودی درباره فعالیت‌های سازمان فرهنگی هنری در حوزه مقاومت نیز بیان کرد: تفاهم‌نامه‌ای که با سازمان فرهنگی هنری امضا کرده‌اید، لازم‌الاجراست و همکاری‌ها به شکل جدی‌تر ادامه خواهد یافت. فرهنگ‌سرای ملل هم قرار است محلی برای گسترش ارتباطات با ملل گوناگون از جمله ارتباط با فلسطین باشد. هفته فرهنگی فلسطین نیز با همکاری سازمان فرهنگی هنری قابل اجراست.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 هفته قبل
به گزارش مشرق، رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران روز شنبه ۱۴ دی ماه در دیدار رئیس هیئت امنای اتحادیه بین‌المللی نوجوانان و جوانان مخالف اشغالگری، نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تهران و جمعی از فعالان حوزه مقاومت، از تغییر نام فرهنگ‌سرای بهاران به فرهنگ‌سرای سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد. در ادامه حجت‌الاسلام میثم امرودی رئیس سازمان فرهنگی هنری با عرض تسلیت به مناسبت شهادت حاج قاسم سلیمانی عنوان کرد: همه مردم در گروه‌ها و طیف‌های سیاسی گوناگون قدردان ایشان هستند و نگران جانشینی ایشان هم نیستیم. امیدوارم ما رهرو راه شهید حاج قاسم سلیمانی باشیم. حجت‌الاسلام امرودی درباره فعالیت‌های سازمان فرهنگی هنری در حوزه مقاومت و فلسطین نیز بیان کرد: تفاهم‌نامه‌ای که با سازمان فرهنگی هنری امضا کرده‌اید، لازم‌الاجراست و همکاری‌ها به شکل جدی‌تر ادامه خواهد یافت. هفته فرهنگی فلسطین نیز با همکاری سازمان فرهنگی هنری قابل اجراست.
ایلناایلنا2 هفته قبل
رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در دیدار با جمعی از فعالان حوزه مقاومت، از تغییر نام فرهنگ‌سرای بهاران به فرهنگ‌سرای سردار شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد. امرودی در این دیدار ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت سردار قاسم سلیمانی عنوان کرد: همه مردم در گروه‌ها و طیف‌های سیاسی گوناگون قدردان ایشان هستند و نگران جانشینی ایشان هم نیستیم. داعش خطری برای همه بشریت بود اما سردار قاسم سلیمانی از بشریت دفاع کرد. حجت‌الاسلام امرودی درباره فعالیت‌های سازمان فرهنگی هنری در حوزه مقاومت نیز بیان کرد: تفاهم‌نامه‌ای که با سازمان فرهنگی هنری امضا کرده‌اید، لازم‌الاجراست و همکاری‌ها به شکل جدی‌تر ادامه خواهد یافت. هفته فرهنگی فلسطین نیز با همکاری سازمان فرهنگی هنری قابل اجراست.
ایسناایسنا2 هفته قبل
رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در دیدار با جمعی از فعالان حوزه مقاومت، از تغییر نام فرهنگ‌سرای بهاران به فرهنگ‌سرای سردار شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد. امرودی در این دیدار با عرض تسلیت به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی بیان کرد: همه مردم در گروه‌ها و طیف‌های سیاسی گوناگون قدردان ایشان هستند و نگران جانشینی ایشان هم نیستیم. وی اضافه کرد: وقتی کشوری دشمن نشان‌دار داعش را ترور کند، یعنی حامی داعش است و آمریکا نشان داد حامی تروریسم و داعش است. داعش خطری برای همه بشریت بود اما سردار شهید از بشریت دفاع کرد. امرودی با بیان اینکه در راستای بیانیه گام دوم انقلاب بنا شد تعریف ماموریت موضوعی برای فرهنگ‌سراهای شهر تهران لحاظ شود گفت: بر همین اساس مقرر شده بود فرهنگسرای بهاران به عنوان فرهنگ‌سرای ایثار و شهادت انجام ماموریت کند؛ حال با شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی که نماد کامل و جامع ایثارگری و شهادت‌طلبی بودند، در جلسه شورای مدیران سازمان فرهنگی هنری تصمیم گرفته شد فرهنگ‌سرای بهاران در منطقه ۱۷ به نام سردار شهید، حاج قاسم سلیمانی تغییر نام دهد و اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری و تولید آثار هنری با محوریت این شهید والامقام و تمامی شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و جهان اسلام در دستور کار قرار گیرد؛ امیدوارم ما رهرو راه شهید حاج قاسم سلیمانی باشیم.
مهرمهر2 هفته قبل
در ادامه حجت‌الاسلام میثم امرودی رئیس سازمان فرهنگی هنری با عرض تسلیت به مناسبت شهادت حاج قاسم سلیمانی عنوان کرد: همه مردم در گروه‌ها و طیف‌های سیاسی گوناگون قدردان ایشان هستند و نگران جانشینی ایشان هم نیستیم. در راستای تعریف مأموریت موضوعی برای فرهنگ‌سراهای شهر تهران بنا بود فرهنگ‌سرای بهاران به عنوان فرهنگ‌سرای ایثار و شهادت انجام مأموریت کند. امیدوارم ما رهرو راه شهید حاج قاسم سلیمانی باشیم. حجت‌الاسلام امرودی درباره فعالیت‌های سازمان فرهنگی هنری در حوزه مقاومت و فلسطین نیز بیان کرد: تفاهم‌نامه‌ای که با سازمان فرهنگی هنری امضا کرده‌اید، لازم‌الاجراست و همکاری‌ها به شکل جدی‌تر ادامه خواهد یافت. هفته فرهنگی فلسطین نیز با همکاری سازمان فرهنگی هنری قابل اجراست.
مازن آنلاینمازن آنلاین2 هفته قبل
پیام مازند - تهران ایرنا رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در دیدار با جمعی از فعالان حوزه مقاومت، از تغییر نام فرهنگ‌سرای بهاران به فرهنگ‌سرای سردار شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد. داعش خطری برای همه بشریت بود اما سردار شهید از بشریت دفاع کرد. حجت‌الاسلام امرودی درباره فعالیت‌های سازمان فرهنگی هنری در حوزه مقاومت نیز بیان کرد: تفاهم‌نامه‌ای که با سازمان فرهنگی هنری امضا کرده‌اید، لازم‌الاجراست و همکاری‌ها به شکل جدی‌تر ادامه خواهد یافت. هفته فرهنگی فلسطین نیز با همکاری سازمان فرهنگی هنری قابل اجراست. برچسب‌هافرهنگسرای بهاران شهید قاسم سلیمانیپروندهٔ خبریشهادت سردار سلیمانی
کرد آنلاینکرد آنلاین2 هفته قبل
عصر کرد - تهران ایرنا رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در دیدار با جمعی از فعالان حوزه مقاومت، از تغییر نام فرهنگ‌سرای بهاران به فرهنگ‌سرای سردار شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد. داعش خطری برای همه بشریت بود اما سردار شهید از بشریت دفاع کرد. حجت‌الاسلام امرودی درباره فعالیت‌های سازمان فرهنگی هنری در حوزه مقاومت نیز بیان کرد: تفاهم‌نامه‌ای که با سازمان فرهنگی هنری امضا کرده‌اید، لازم‌الاجراست و همکاری‌ها به شکل جدی‌تر ادامه خواهد یافت. هفته فرهنگی فلسطین نیز با همکاری سازمان فرهنگی هنری قابل اجراست. برچسب‌هافرهنگسرای بهاران شهید قاسم سلیمانیپروندهٔ خبریشهادت سردار سلیمانی

به انتهای لیست رسیدید