سالن میلاد

سالن میلاد

مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، سرگرد مسلم تیموری گفت: کارگاه آموزش قوانین رانندگی برای ۱۲۰۰۰ نفر از رانندگان سرویس مدارس شهر تهران روز چهارشنبه ۲۷ شهریور ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی واقع در خیابان سئول برگزار شد. رییس اداره طرح‌های پلیس راهور فاتب ادامه داد: فرمانده انتظامی تهران بزرگ سردار حسین رحیمی در این کارگاه آموزشی حضور یافت و با اشاره به اهمیت آموزش از نگاه قرآن و اسلام و رهبری پرداخته و رانندگان سرویس مدارس را سفیران فرهنگ ترافیک خوانده و آنها را به رعایت قوانین و همکاری سازنده با پلیس توصیه کرد. وی گفت: در این همایش سردار مهماندار نیز در سخنانی از اهمیت کار سرویس مدارس و رعایت قوانین و مقررات تاکید کرد و از رانندگان سرویس مدارس به عنوان یک فرهنگ ساز و ترویج کننده فرهنگ ترافیک یاد کرد. تیموری افزود: این کارگاه آموزشی امروز ۲۸ شهریور نیز ادامه دارد و پس از برگزاری کارگاه، به شرکت کنندگان در این دوره، گواهی آموزشی اعطا می‌شود. شایان ذکر است این کارگاه آموزشی با مشارکت معاونت ترافیکی و معاونت آموزش پلیس راهور فاتب برگزار گردید.
موجموج2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری موج، سردار محمدرضا مهماندار، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در کارگاه آموزشی رانندگان سرویس‌های مدارس که امروز ۲۷ شهریور در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد، گفت: مهم‌ترین اولویت ما در فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با تدبیر سردار رحیمی مسئله آموزش است چون معتقد هستیم اگر آموزش به خوبی صورت بگیرد از بسیاری از جرایم و تخلفات جلوگیری می‌شود. وی با بیان اینکه آموزش در حوزه ترافیکی و راهنمایی و رانندگی بسیار مهم است، گفت: معتقدیم که با آموزش می‌توان از وقوع تصادفات و تخلفات بسیاری جلوگیری کرد کما اینکه خوشبختانه با آموزش‌هایی که در سال‌های گذشته برای رانندگان سرویس‌های مدارس داشتیم تخلفات و به خصوص حوادث در حوزه سرویس مدارس کاهش داشته است. مهماندار با بیان اینکه علاوه بر پلیس، خانواده‌ها، مدیران مدارس و رانندگان سرویس‌ها نیز در برقراری ایمنی دانش‌آموزان نقش دارند، ‌گفت: رانندگان سرویس‌های مدارس باید با رانندگی ایمن به سلامت دانش‌آموزان توجه ویژه‌ای داشته باشند. در کارگاه آموزشی امروز قرار است به حدود ۱۲ هزار راننده سرویس مدارس اعم از رانندگان تاکسی و خودروهای شخصی آموزش‌های لازم ارائه شود تا برچسب سرویس مدرسه را دریافت کنند.
الفالف2 روز قبل
رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه برخلاف سرمایه‌گذاری دشمن برای اخلال در نظم و امنیت کشور، امروز امنیت‌مان به مراتب بالاتر از کشورهای اروپایی است، گفت: تمام تلاش ما حفظ امنیت و آرامش شهروندان است. دشمن ۴۰ سال است که با دشمنی و توطئه‌های خود قصد ضربه زدن به کشور را دارد اما علیرغم ۴۰ سال دشمنی امروز ما در کمال اقتدار و امنیت هستیم و این به برکت خون شهدا است. البته در این زمینه صرفا پلیس مسئول نیست و دیگر دستگاه‌ها از جمله آموزش و پرورش، صداوسیما و … نیز وظایفی را بر عهده دارند. رحیمی افزود: حتی در مورد سرویس‌های مدارس مسئولیت مهمی نیز بر عهده خانواده‌ها و مدیران مدارس است. مدیران مدارس موظف هستند که سرویس‌های ایمن برای دانش‌آموزان انتخاب کنند چرا که در صورت وقوع هر نوع حادثه‌ای باید پاسخگو باشند.
برترین‌هابرترین‌ها6 روز قبل
براساس قانون تمام شهروندان ایرانی باید مالیات درآمدشان را بپردازند و در این بین تنها بازیگران، خوانندگان و اقشار فرهنگی از پرداخت مالیات معاف هستند. براساس قانون تمام شهروندان ایرانی باید مالیات درآمدشان را بپردازند و در این بین تنها بازیگران، خوانندگان و اقشار فرهنگی از پرداخت مالیات معاف هستند. با در نظر گرفتن متوسط ۹۰‌هزار تومانی قیمت بلیت کنسرت این خوانندگان آن‌ها در عرض یک شب چیزی حدود ۱۹۰‌میلیون تومان درآمد دارند. به عبارتی آن‌ها ماهانه حدود ۶۰۰‌میلیون تومان درآمد به جیب زده‌اند، اما براساس قوانین آن‌ها معاف از پرداخت مالیات هستند! با این حال غلامحسین دوانی، عضو انجمن حسابداران خبره و کارشناس مالیات به شهروندآنلاین می‌گوید که فوتبالیست‌ها از پرداخت مالیات معاف نیستند.
ایران‌جیبایران‌جیب1 هفته قبل
براساس قانون تمام شهروندان ایرانی باید مالیات درآمدشان را بپردازند و در این بین تنها بازیگران، خوانندگان و اقشار فرهنگی از پرداخت مالیات معاف هستند. با در نظر گرفتن متوسط ۹۰‌ هزار تومانی قیمت بلیت کنسرت این خوانندگان آنها در عرض یک شب چیزی حدود ۱۹۰‌میلیون تومان درآمد دارند. به عبارتی آنها ماهانه حدود ۶۰۰‌میلیون تومان درآمد به جیب زده‌اند، اما براساس قوانین آنها معاف از پرداخت مالیات هستند! با این حال رامبد جوان و دیگر همکاران او هم از پرداخت مالیات معافند. با این حال غلامحسین دوانی، عضو انجمن حسابداران خبره و کارشناس مالیات به شهروندآنلاین می‌گوید که فوتبالیست‌ها از پرداخت مالیات معاف نیستند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 هفته قبل
با در نظر گرفتن متوسط ۹۰‌هزار تومانی قیمت بلیت کنسرت این خوانندگان آنها در عرض یک شب چیزی حدود ۱۹۰‌میلیون تومان درآمد دارند. به عبارتی آنها ماهانه حدود ۶۰۰‌میلیون تومان درآمد به جیب زده‌اند، اما براساس قوانین آنها معاف از پرداخت مالیات هستند! با این حال غلامحسین دوانی، عضو انجمن حسابداران خبره و کارشناس مالیات می‌گوید که فوتبالیست‌ها از پرداخت مالیات معاف نیستند. برخی از خوانندگان معادل ۱۳۰ سال و برخی از پزشکان معادل ۳۶ سال کار یک کارمند در یک سال درآمد دارند؛ اما مالیات نمی‌دهند! همچنین اگر یک بازیگر معروف در ‌سال یک‌میلیارد تومان درآمد داشته باشد، درواقع درآمد یک‌سال او هم تقریبا به اندازه ۳۶‌سال کار یک کارمند مشمول مالیات است.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، در پایان مجمع انتخاب بولینگ، بیلیارد و بولس که روز شنبه با حضور اعضا مجمع در محل اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد، مهدی بابایی چگینی برای چهار سال دیگر سکان هدایت این هیئت را برعهده گرفت. بابایی ۹ رأی از ۱۴ رأی اعضا مجمع را کسب و برای دومین دوره متوالی رئیس هیئت استان شد. بهمن عسگری برای کسب نشان برنز روز یکشنبه به مصاف نوا بتیچ دارنده طلا لیگ جهانی اتریش ۲۰۱۸ از آلمان خواهد رفت. این رقابت‌ها با مشارکت ۱۱۱ شطرنج باز در ۶ گروه سنی پسران و ۴ گروه سنی دختران در خانه شطرنج استان برگزار شد. مسابقات دارت رنکینگ استان برگزار شددر پایان رقابت‌های دارت رنکینگ، امیر کشاورز، بهمن احمدی و پژمان کشاورز اول تا سوم شدند.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 هفته قبل
جهانگیر شاهمرادی در چهاردهمین مراسم تقدیر از تعاونی‌های برتر استان البرز که ظهر امروز در سالن میلاد کرج برگزار شد، اظهار داشت: حفظ وضعیت موجود در اشتغال در استان البرز در اولویت برنامه‌های مدیران قرار دارد. وی افزود: در استان البرز رصد فعالیت‌های اقتصادی در حوزه صنعت، کشاورزی و صنوف خدماتی و تولیدی با جدیت انجام می‌شود. شاهمرادی با بیان اینکه بنگاه‌های اقتصادی نیاز به تزریق سرمایه در گردش دارند که بتوانند کسری ناشی از افزایش قیمت ارز است را پوشش دهند، گفت: تعداد بنگاه‌های اقتصادی که دولتی یا خصولتی باشد در استان البرز بسیار پایین است و عمدتا بالغ بر ۹۸ درصد بنگاه‌های اقتصادی استان البرز بخش خصوصی است. معاون استاندار البرز با بیان اینکه گاهی اوقات برداشتن موانع بهتر از پرداخت تسهیلات به صنعتگران است، عنوان کرد: رفع موانع تولید زمینه ساز اشتغال و کاهش بیکاری است. وی با بیان اینکه صندوق پژوهش و فناوری در استان البرز راه اندازی میشود، تصریح کرد: این صندوق برای حمایت از پژوهشگران و دانش آموختگان و کسانی که آمادگی دارند ایدههای دانشگاهی را تجاری سازی کنند ایجاد شده است.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، جهانگیر شاهمرادی در چهاردهمین مراسم تقدیر از تعاونی‌های برتر استان البرز که ظهر امروز در سالن میلاد کرج برگزار شد، اظهار داشت: حفظ وضعیت موجود در اشتغال در استان البرز در اولویت برنامه‌های مدیران قرار دارد. وی افزود: در استان البرز رصد فعالیت‌های اقتصادی در حوزه صنعت، کشاورزی و صنوف خدماتی و تولیدی با جدیت انجام می‌شود. شاهمرادی با بیان اینکه بنگاه‌های اقتصادی نیاز به تزریق سرمایه در گردش دارند که بتوانند کسری ناشی از افزایش قیمت ارز است را پوشش دهند، گفت: تعداد بنگاه‌های اقتصادی که دولتی یا خصولتی باشد در استان البرز بسیار پایین است و عمدتا بالغ بر ۹۸ درصد بنگاه‌های اقتصادی استان البرز بخش خصوصی است. معاون استاندار البرز با بیان اینکه گاهی اوقات برداشتن موانع بهتر از پرداخت تسهیلات به صنعتگران است، عنوان کرد: رفع موانع تولید زمینه ساز اشتغال و کاهش بیکاری است. وی با بیان اینکه صندوق پژوهش و فناوری در استان البرز راه اندازی میشود، تصریح کرد: این صندوق برای حمایت از پژوهشگران و دانش آموختگان و کسانی که آمادگی دارند ایدههای دانشگاهی را تجاری سازی کنند ایجاد شده است.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، عزیز اکبریان در چهاردهمین همایش تجلیل از تعاونی‌های برتر استان البرز که ظهر امروز در سالن میلاد کرج برگزار شد، اظهار داشت: اقتصاد ما شکل گرفته از اقتصاد خصوصی، تعاونی و اقتصاد دولتی است. وی افزود: اقتصاد دولتی میدان به اقتصاد تعاونی و اقتصاد خصوصی نداده است. اکبریان با بیان اینکه نقش مهم تعاونی‌هابه دلیل شرایط تحریمی که هستیم موثر است، ادامه داد: مشکلات پولی و انتقال پول در این تعاونیها ممکن است. نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ۱۰ هزار تعاونی در کشور داشتیم که ۵هزار از این تعداد منحل شده است، افزود: باید تعاونی‌ها را قانونی، علمی و با فرهنگ درستی تشکیل دهیم. اکبریان بابیان اینکه مشکلاتی که در تعاونی‌ها به وجود آمد بعد از انقلاب گسترش یافت، گفت: باید در مورد این مشکلات آسیب شناسی صورت گیرد.
فارسفارس2 هفته قبل
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز گفت: طی ۱۰ ماه گذشته، اجازه تملک و توقف فعالیت هیچ واحد تولیدی فعالی در البرز توسط هیچ دستگاه اجرایی به خصوص بانک‌ها داده نشده است. آغاز عملیات اجرایی منطقه صنعتی مرغکشاهمرادی ادامه داد: نخستین منطقه صنعتی ماهدشت بود که اوایل سال جاری پروانه بهره برداری از آن صادر شد. جواز تأسیس و سپس صدور پروانه منطقه صنعتی زیبا دشت و عملیات اجرایی منطقه صنعتی مرغک نیز آغاز شده است. در هفته تعاون برنامه ریزی اساسی برای معرفی و آموزش تعاونی‌ها صورت گرفته است. نماینده تعاون‌گران استان البرز خاطرنشان کرد: توصیه می‌کنم در بخش صدور مجوز تعاونی‌ها یک فرد باتجربه در این زمینه عضو هیأت مدیره جدید باشد تا راهکارهای لازم را به اعضاء نشان دهد.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 هفته قبل
عزیز اکبریان، رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز در چهاردهمین همایش تجلیل از تعاونی‌های برتر استان البرز که با حضور مسؤولین وزارت تعاون در سالن میلاد کرج برگزار شد، با بیان اینکه همه ما سربازان نظام هستیم و باید تلاش کنیم، گفت: اقتصاد ما متشکل از اقتصاد خصوصی، اقتصاد دولتی و تعاونی است که اقتصاد دولتی به هیچ یک از این‌ها میدان نداده بلکه در این میان اقتصاد خصولتی نیز به آن‌ها افزوده شده است. وی با بیان اینکه تعاونی‌ها کالایی را به کشور دیگری می‌دهند و ما در قبال آن، کالایی را وارد ایران می‌کنیم، اذعان کرد: ما در نقل و انتقال پول با مشکلاتی مواجه هستیم؛ اتفاقات و مشکلاتی در تعاونی‌ها به وجود آمده که باید آسیب شناسی شوند. اکبریان با اشاره به مشکلات بعد از انقلاب تأکید کرد: ما نباید مانند گذشته عمل کنیم که ۱۰ هزار تعاونی فعال موجود در اوایل انقلاب به پنج هزار تعاونی کاهش یابد و برخی از آن‌ها منهل شود. اتفاقات گذشته نباید تکرار شود؛ مشکل ما پایین بودن فرهنگ مشاوره و همکاری است و گاها گذشت نداریم. تعاونی‌های موجود، در شرایط تحریم نیز می‌توانند برای نظام و کشور راهگشای مشکلات باشند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 هفته قبل
تور جهانی گروه پاپ ایوان بند از عراق آغاز شد و پس از اروپا در کانادا و آمریکا به پایان می‌رسد. اعتمادآنلاین| گروه ایوان بند متشکل از فؤاد غفاری آهنگسازی و سرپرست گروه و حسین شریفی خواننده در یک سال گذشته با انتشار تنها چند قطعه از جمله «عالیجناب» به شهرت زیادی دست پیدا کرد و در پنج ماه ابتدایی سال کنسرت‌های زیادی در تهران و شهرستان‌ها برگزار کرد. آخرین کنسرت این گروه پیش از آغاز ماه محرم ۲۱ مرداد در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران در حالی برگزار شد که این کنسرت برای چند روز متوالی تمدید شد. ایوان بند در ادامه هفتم شهریور در سالن «سعد عبدالله» شهر اربیل در عراق روی صحنه رفت. این گروه در ادامه تور خود در اواسط شهریور راهی قاره اروپا می‌شود و در شهرهای لندن، فرانکفورت، سیدنی و ملبورن روی صحنه خواهد رفت و در ادامه اجراهای خود به کانادا و آمریکا سفر می‌کند.
فارسفارس2 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، عزیزالله شهبازی امروز در همایش موکب‌داران اربعین حسینی که در سالن میلاد کرج برگزار شد، اظهار داشت: موکب‌داران استان البرز با انجام اقدامات تیمی و ارزشمند در جریان سیلی که ابتدای سال جاری در برخی استان‌های کشور رخ داد، مانند نگین درخشیدند و رتبه برتر را کسب کردند. این پیاده روی موجب تعمیم و تحکیم ارزش‌های انقلابی و دینی در منطقه غرب آسیا شده است. استاندار البرز عنوان کرد: روز گذشته پنجمین جلسه لجستیک نیز بدین منظور در محل استانداری البرز برگزار و کمیته‌های مختلف تشکیل شد؛ امسال استان البرز افتخار میزبانی ۳۷ هزار نفر از زئران اربعین را دارد. موکب‌داران اطمینان حاصل کنند در همه حال از آن‌ها حمایت خواهیم کرد و فرمانداران استان البرز نیز آمادگی کامل دارند و جلساتی را نیز در این زمینه تشکیل خواهند داد. انتهای پیام/پ/۱۱۰۵ ا/س/۳/خ
خبر فوریخبر فوری2 هفته قبل
در خبرها آمده بود در حین اجرای این کنسرت فرزانه کابلی روی صحنه با انجام حرکات موزون سالار عقیلی را همراهی می‌کرد. سالار عقیلی در اینستاگرامش حرکات موزون فرزانه کابلی را در کنسرت خودش تکذیب کرد. ما مجوز کنسرت را از دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کردیم و مجوز حرکات نمایشی را از انجمن هنرهای نمایشی. ولی تاجایی‌که پرسیده‌ایم، برای حرکات نمایشی بر روی صحنه تنها به مرد‌ها مجوز داده می‌شود و حضور زن‌ها در حرکات نمایشی بر روی صحنه ممنوع است و برای آن مجوز نمی‌دهند؟ خیر. باز هم می‌گویم خانم فرزانه کابلی روی صحنه هیچ‌گونه حرکات نمایشی و حرکات موزون انجام ندادند.
خبر فوریخبر فوری2 هفته قبل
فرزانه کابلی، رقصندۀ مشهور ایرانی، می‌گوید آنچه که شاگردانش در کنسرت سالار عقیلی اجرا کردند، نه رقص بلکه پرفورمنس آرت (هنر نمایشگون) و دارای مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود. پس از اجرای پرفورمنس «گروه حرکت» در شب اول کنسرت سالار عقیلی، رسانه‌های جریان راست افراطی در ایران به شدت از سالار عقیلی و فرزانه کابلی انتقاد کردند و همین فضا مانع از ادامه حضور «گروه حرکت» در کنسرت سالار عقیلی شد. با اینکه خانم کابلی خودش جزو اجراکنندگان روی صحنه نبود و در جمع تماشاگران در سالن نشسته بود، رسانه‌های ایرانی با انتشار فیلمی از حرکات نمایشی یکی از شاگردان خانم کابلی، چرخیدن او را به اشتباه «رقص فرزانه کابلی در کنسرت سالار عقیلی» قلمداد کردند. اولین شب کنسرت سالار عقیلی چهارشنبه ۳۰ مرداد ماه برگزار شد و پس از آن، فرزانه کابلی به دادگاه احضار شد. فرزانه کابلی درباره آنچه در متن و حاشیه کنسرت سالار عقیلی رخ داد، گفت: «ما از دو ماه پیش تمرین این کار را شروع کردیم.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد2 هفته قبل
در ادامه تابلوهایی از تصاویر هنرمندان درگذشته سینما طی یک سال گذشته روی صحنه آورده و همزمان ویدئویی از آنان پخش شد تا یاد این هنرمندان گرامی داشته شود. مراسم به چند بخش تقسیم شده بود و هر بخش با یاد یکی از هنرمندان معاصر ایرانی گرامی داشته می‌شد. رویدادها و حاشیه‌هافیلم مستند «زمستان است» در بخش بهترین فیلم مستند بلند به‌عنوان اثر برگزیده معرفی شد. محسن امیریوسفی نیز که جایزه بهترین فیلمنامه را برای فیلم «آشغال‌های دوست‌داشتنی» دریافت کرد، پس از دریافت جایزه خود گفت: این تندیس ارزشش از ۶ تندیس جشنواره فجر مهم‌تر است. این روزها سینماداران تصمیم می‌گیرند چه اتفاقی در سینما رخ دهد، به‌عنوان مثال از ۲۴ سانس فیلم من در یک روز، ۲۲ سانس به «هزارپا» اختصاص داده شد!
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
روزنامه «فرهیختگان» وضعیت کنسرت‌های موسیقی در نیمه اول سال ۹۸ را بررسی کرد و نوشت: درمجموع موسیقی پاپ در نیمه اول سال‌جاری ۱۹۸ اجرا داشته است و موسیقی کلاسیک ۵۲ و موسیقی سنتی ۵۰ اجرا. روزنامه «فرهیختگان» وضعیت کنسرت‌های موسیقی در نیمه اول سال ۹۸ را بررسی کرده است که در ادامه می‌خوانید. درمجموع موسیقی پاپ در نیمه اول سال‌جاری ۱۹۸ اجرا داشته است و موسیقی کلاسیک ۵۲ و موسیقی سنتی ۵۰ اجرا. سالن میلاد نمایشگاه دسترسی راحت‌تری نسبت به بقیه سالن‌ها ندارد، اما انگار مخاطبان عادت کرده‌اند که آنجا راحت‌تر هستند. تابستان امسال اما شهرستان‌ها هم از کنسرت‌های موسیقی سهم داشتند.
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
همه سالن‌های تهران میزبان مخاطبان عرصه موسیقی و مکانی برای دیدار موزیسین‌ها و طرفدارانشان هستند. خبرگزاری صبا: با توجه به نزدیک شدن ایام عزاداری ماه‌های محرم و صفر، این شب‌ها آخرین فرصت دیدار موزیسین‌ها با طرفداران خود قبل از شروع این ایام است. به همین دلیل اکثر خواننده‌ها و گروه‌های موسیقی در این مدت، مشغول اجرای کنسرت در تهران و شهرستان‌ها هستند و تقریبا هیچ سالنی خالی از جمعیت نیست. برنامه کنسرت تعدادی از خوانندگان و گروه‌های موسیقی پاپ، سنتی و کلاسیک کشور که این شب‌ها در سالن‌های مختلف تهران به اجرای کنسرت مشغول هستند، عبارتند از: کنسرت رضا بهرام، ۵ و ۸ شهریور در رویال هال هتل اسپیناس پالاسکنسرت سالار عقیلی، ۵ شهریور در برج میلادکنسرت امید حاجیلی، ۶ شهریور در سالن میلاد نمایشگاه بین المللیکنسرت کیان پورتراب، ۵ و ۸ شهریور در ایوان عطار کاخ سعدآبادکنسرت گروه ماکان، ۶ شهریور در تالار وزارت کشورکنسرت گروه بمرانی، ۶ و ۷ شهریور در ایوان عطار کاخ سعدآبادکنسرت علی یاسینی، ۵ و ۶ شهریور در سالن همایش ایرانیانکنسرت آرش و مسیح، ۷ و ۸ شهریور در سالن میلاد نمایشگاه بین المللیکنسرت تریو فلوت و پیانو، ۶ شهریور در تالار رودکیکنسرت ارکستر ملی برای بچه‌های ایران «شب خاطره‌ها»، ۶ و ۷ شهریور در تالار وحدتکنسرت مجتبی شاه علی «گروه نوای رامشه»، ۷ شهریور در سالن همایش ایرانیانکنسرت گروه ترنج «ویژه بانوان»، ۷ شهریور در فرهنگسرای نیاورانکنسرت گروه تیار و حرکات نمایشی برنان «ویژه بانوان»، ۷ شهریور در تالار اندیشه حوزه هنریو کنسرت گروه بهارآفرین و گروه حرکت مانتره «ویژه بانوان»، ۸ شهریور در فرهنگسرای نیاوران. علاقه مندان برای تهیه بلیت بعضی از این کنسرت‌ها که بلیت فروشی آن همچنان باز است، می‌توانند به سایت ایران کنسرت و آراد کنسرت مراجعه کنند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 هفته قبل
فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ گفت: دشمنان سعی دارند بین ملت و کارگزاران و رهبری اختلاف ایجاد کنند و به همین خاطر باید توجه بیشتری داشته باشیم. اعتمادآنلاین| سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ در اولین جشنواره کارمند تراز انقلاب که امروز در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد بیان کرد: نظام اداری کشور امروز با وجود هجمه‌های دشمن بسیار خوب است. فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ ادامه داد: کشورهایی در جهان هستند که جمعیت کمتری از کشور‌ ما دارند و حضور نیروهای خارجی را تجربه کردند و امروز وضعیت بحرانی دارند. سردار یزدی با بیان اینکه ما بر همین اساس باید بیشتر تلاش کنیم، افزود: دشمنان تلاش دارند ارکان نظام را تضعیف و میان ملت و کارگزاران و رهبری اختلاف ایجاد کنند و به همین خاطر ما باید توجه بیشتری به خصوص به کارمندان داشته باشیم. فرمانده سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ در بخش پایانی سخنانش خاطرنشان کرد: ما امیدواریم کارمندان کشور در خدمت‌گزاری بهترین باشند.
ورزش۳ورزش۳3 هفته قبل
مکانی که نشان می‌دهد برای انتخاب برترین‌ها جای مناسبی است و مسئولان سازمان لیگ انتخاب خوبی را انجام داده‌اند. در ابتدا قرار بود که این مراسم از ساعت ۱۶:۳۰ برگزار شود. در نهایت برنامه ساعت ۱۸:۱۵ استارت خورد. در ابتدا قرار شد تا صادق درودگر، جایزه پدیده لیگ هجدهم را اعلام کند. موردی که مورد توجه هیچ کدام از مسئولین قرار نگرفت و آن‌ها بلافاصله بعد از پایان جلسه بدون پاسخگویی به خبرنگاران سالن را ترک کردند.
صدا و سیماصدا و سیما3 هفته قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما نخستین جشنواره کارمند تراز انقلاب اسلامی به همراه رونمایی از تمبر یادبود کارمند تراز انقلاب با حضور بیش از پنج هزار نفر از بسیجیان وزارتخانه‌ها، اداره‌ها و خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان و نیز مسئولان کشوری و لشکری در سطح کشور برگزار می‌شود. این مراسم دوشنبه چهارم شهریور در تهران با حضور حجت الاسلام رئیسی رئیس قوه قضاییه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی برگزار خواهد شد.
وانانیوزوانانیوز4 هفته قبل
هشت روز آغازین شهریور، سالن‌های تهران و شهرستان‌ها شاهد روی صحنه رفتن بیش از ۵۰ کنسرت در سبک‌های پاپ، کلاسیک، سنتی و تلفیقی خواهند شد. به گزارش وانانیوز، امسال، ۱۰ شهریور، آغاز محرم و دو ماه سوگواری مردم به مناسبت واقعه عاشورا، رحلت حضرت رسول (ص) و شهادت امام رضا (ع) است. شنبه/ ۲ شهریور: گروه ایهام در برج میلاد، گروه رخسار (ویژه بانوان) در تالار وحدت، ارکستر نیایش در تالار وحدت، ایوان بند در سالن ستارگان اراک و شهاب مظفری در تالار پرشین در جزیره کیش اجرا دارند. دوشنبه/ ۴ شهریور: رضا بهرام در هتل اسپیناس پالاس، بهنام بانی در برج میلاد، گروه بام در تالار سوره و آرش و مسیح در تالار هلال احمر سمنان روی صحنه می‌روند. سه‌شنبه/ ۵ شهریور: کیان پورتراب در کاخ سعدآباد، گروه آوای ماهان در تالار رودکی و سالار عقیلی در برج میلاد اجرا دارند.
مهرمهر4 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی موسسه «نوای سپند»، علیرضا طلیسچی خواننده موسیقی پاپ روز دوشنبه ۲۸ مرداد دویستمین کنسرت خود را در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار کرد. سپس «ای داد بر من»، «دیوونه دوست داشتنی» و «آهنگ آخرش قشنگه» از قطعات پرطرفدار طلیسچی با همخوانی علاقه‌مندانش به اجرا درآمدند. پس از اجرای این آثار، قطعه «سختگیر» تازه‌ترین اثر طلیسچی که از قطعات پرطرفدار این روزها محسوب می‌شود برای مخاطبان اجرا شد. آرتین زمانی کیبورد، امیرحسین آزموده پرکاشن، کامیار عبدی درامز، علی لطفی ساکسوفون، محمد عارف، مهراد حیدری و علی شقاقی گیتار اعضای ارکستر علیرضا طلیسچی را به رهبری امیر بهادر دهقان نوازنده کیبورد تشکیل می‌دادند. کنسرت علیرضا طلیسچی، ۲۹ مرداد سال جاری طی دو سانس به همت موسسه فرهنگی هنری نوای سپند به مدیریت مهدی اسفندیار در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.
موجموج4 هفته قبل
به گزارش خبرنگار موسیقی خبرگزاری موج کنسرت علیرضا طلیسچی در شامگاه روز سه شنبه ۲۹ مردادماه ۱۳۹۸ و مصادف با عید غدیر در محل سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد‌. وی سپس از مخاطبانش خواست تا پایان این کنسرت پرانرژی باشند و قول داد که با صحبت کردن وقت کنسرت را نگیرد. در ادامه این کنسرت طلیسچی گفت: رکورددار قطعات ما تا پیش از ضبط قطعه جدیدمان قطعه‌ای بود که هنوز ارزشها و زیبایی خود را دارد و «ای دل خودم» را اجرا کرد. سپس آهنگ «آهنگ آخرش قشنگه» را اجرا کرد که با همخوانی مخاطبان همراه شد. این دویستمین سانس کنسرت من است و کامیار عبدی نوازنده درام که من اورا قلب تپنده گروهم می‌نامم در همه این دویست سانس همراهم بوده.
ایلناایلنا1 ماه قبل
به کنسرت انرژی مثبت، خوش آمدید. محوریت قطعه‌هایی که در این کنسرت اجرا شد از آلبوم «انرژی مثبت» بود و این خواننده با اجرای آهنگ‌هایش تلاش کرد تا انرژی کنسرت را در تمام طول زمان اجرا حفظ کند. فرخ در جای دیگری از این کنسرت گفت: «توی این حال خوب با این انرژی مثبت همه شما، حتما خدا جور دیگه‌ای اینجاست، پس برای شفای تمام مریض‌ها دعا کنیم. فرزاد فرخ در جای دیگری از کنسرتش گفت: طرفداران من از نسل‌های مختلف هستند؛ بچه‌های ۴ یا پنج ساله تا مردان و زنان ۶۰ ساله در میان هوادارانم هستند. «دیوونه برگرد هنوز عاشقتم»، «باز نم بارون»، «رویای من»، «تمام من برای تو»، «اهل عاشقی»، «لبخند»، «گل سرخ» و «دیوار» برخی دیگر از قطعه‌هایی بودند که در کنسرت شب گذشته فرزاد فرخ اجرا شدند.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری «آوازی نو»، شصتمین کنسرت فرزاد فرخ خواننده موسیقی پاپ روزهای پنجشنبه ۲۴ و جمعه ۲۵ مرداد در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد. به کنسرت انرژی مثبت، خوش آمدید. محوریت قطعه‌هایی که در این کنسرت اجرا شد از آلبوم «انرژی مثبت» بود و این خواننده با اجرای آهنگ‌هایش تلاش کرد تا انرژی کنسرت را در تمام طول زمان اجرا حفظ کند. فرزاد فرخ در جای دیگری از کنسرتش گفت: طرفداران من از نسل‌های مختلف هستند؛ بچه‌های ۴ یا پنج ساله تا مردان و زنان ۶۰ ساله در میان هوادارانم هستند. «دیوونه برگرد هنوز عاشقتم»، «باز نم بارون»، «رویای من»، «تمام من برای تو»، «اهل عاشقی»، «لبخند»، «گل سرخ» و «دیوار» برخی دیگر از قطعه‌هایی بودند که در کنسرت شب گذشته فرزاد فرخ اجرا شدند.
ایلناایلنا1 ماه قبل
سیروان خسروی (خواننده، آهنگساز و تنظیم‌کننده موسیقی) به تازگی اجرای زنده یکی از آثارش را منتشر کرده است. این اثر «خاطرات تو» نام دارد و ترانه آن سروده امیر یگانه است. به گزارش خبرنگار ایلنا، سیروان خسروی که امشب ۲۶ مردادماه در سالن میلاد کنسرت دارد، ‌ به تازگی اجرای زنده یکی از آثارش را در فضای مجازی منتشر کرده است. قطعه‌ای که سیروان خسروی اجرای زنده آن را منتشر کرده «خاطرات تو» نام دارد. آهنگساز و تنظیم‌کننده این اثر سیروان خسروی است و میکس و مستر آن نیز به عهده خودش بوده و ترانه‌ آن سروده امیر یگانه است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
«متاسفانه مسئولان هیچ حمایتی از برگزیدگان جشنواره «دف؛ نوای رحمت» انجام نمی‌دهند. در حالی که اداره‌های کل ارشاد، آموزش و پرورش و صداوسیما از مهم‌ترین متولیان موسیقی هستند.» اعتمادآنلاین|‌ بیژن کامکار دبیر افتخاری نهمین جشنواره بین المللی «دف؛ نوای رحمت» درباره هدف برگزاری جشنواره بین المللی «دف؛ نوای رحمت» بیان کرد: هدف از برگزاری این جشنواره و تمام جشنواره‌ها این است که به پیشرفت حوزه تخصصی خود کمک کنند در غیر این صورت برگزاری آن‌ها زیر سوال می‌رود. به نظر می‌رسد جشنواره دف نوای رحمت با در اختیار گذاشتن فرصت دیده شدن برای جوان‌ترها، این فضا را فراهم کرده است. دبیر افتخاری جشنواره با ارزیابی این رویداد گفت: جشنواره بین المللی دف نوای رحمت مسیر خوبی را طی کرده است و مشعل موسیقی ایرانی را روشن نگه داشته است. نهمین جشنواره بین المللی دف نوای رحمت به همت حوزه هنری استان کردستان و موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر در سنندج در حال برگزاری است.

به انتهای لیست رسیدید