سام درخشانی

سام درخشانی

ساعت ۲۴ساعت ۲۴11 ساعت قبل
در این مطلب مروری داریم بر هشت سریال ملودرام ایرانی که بالای ۵۰ قسمت ساخته شدند. «بوی باران» در گروه سریال‌های ملودرام طولانی تلویزیون قرار می‌گیرد. منظورمان از سریال طولانی، کمدی‌های نود شبی و سریال‌های الف ویژه نیست. سریال پر از شخصیت‌ها و خرده‌قصه‌های مختلف بود تا جایی که هیچکس درست نمی‌دانست دغدغه اصلی سریال و هدفی که دنبال می‌کند چیست. از عشق و خیانت و اعتیاد و جراحی زیبایی گرفته تا دعوای عروس و مادرشوهر و … در واقع مشکل اصلی سریال گستردگی شخصیت‌ها و دور بودن آن‌ها از مسیر اصلی سریال بود.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
در این مطلب مروری داریم بر هشت سریال ملودرام ایرانی که بالای ۵۰ قسمت ساخته شدند. روزنامه هفت صبح: «بوی باران» در گروه سریال‌های ملودرام طولانی تلویزیون قرار می‌گیرد. منظورمان از سریال طولانی، کمدی‌های نود شبی و سریال‌های الف ویژه نیست. سریال پر از شخصیت‌ها و خرده‌قصه‌های مختلف بود تا جایی که هیچکس درست نمی‌دانست دغدغه اصلی سریال و هدفی که دنبال می‌کند چیست. از عشق و خیانت و اعتیاد و جراحی زیبایی گرفته تا دعوای عروس و مادرشوهر و … در واقع مشکل اصلی سریال گستردگی شخصیت‌ها و دور بودن آن‌ها از مسیر اصلی سریال بود.
پارس نیوزپارس نیوز1 روز قبل
خبر فوریخبر فوری2 روز قبل
براساس اطلاعات سازمان ثبت شرکت‌ها شرکت اطلس‌جت ایرانیان در تاریخ ۹۵,۱٫۱۷ منحل شد. آدرسی که برای این دفتر درج شده با آدرس صرافی که سالار آقاخان در آن فعالیت می‌کرد، یکسان است. گروه دیگری اعتقاد دارند سالار آقاخان به همراه تعدادی متهم دیگر ارزی روانه استانبول شده است. هر بار نقل و انتقال دلار هم با نظارت بانک مرکزی و تعیین قیمت هم با دستور بانک مرکزی صورت می‌گرفته است. بداقبال‌ترین آنها مظلومین دلال سکه است و مشکوک‌ترین آنها هم سالار آقاخان است.
روزنامه سازندگیروزنامه سازندگی2 روز قبل
نام پست الکترونیک کد امنیتیقوانین ارسال نظرسازندگی نظراتی که حاوی تهمت یا افتراست منتشر نمیکند. لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت لاتین (فینگیلیش) خودداری کنید. اگرچه تلاش میشود نظرات ظرف ۲ ساعت تعیین تکلیف شوند، اما نظراتی که پس از ساعت ۱۹ نوشته شود، حداکثر تا ساعت ۹ صبح روزبعد منتشر میشوند.
انتخابانتخاب3 روز قبل
تهیه‌کننده فیلم سینمایی «مرده خور» با اشاره به اینکه تدوین این اثر سینمایی آغاز شده است، بیان کرد محسن شریفیان ساخت موسیقی این فیلم را برعهده دارد. پروانه مرزبان تهیه‌کننده فیلم سینمایی «مرده‌خور» به کارگردانی صادق صادق دقیقی با اشاره به آغاز مراحل فنی این پروژه سینمایی گفت: «مرده‌خور» توسط کاوه ایمانی در حال تدوین نهایی است. وی بیان کرد: همچنین موسیقی این فیلم توسط محسن شریفیان نوازنده و آهنگساز جنوبی ساخته می‌شود، در واقع با توجه به اینکه فیلم حال و هوای جنوب کشور را دارد، آقای شریفیان به خوبی می‌تواند موسیقی این اثر سینمایی را بسازد. این تهیه‌کننده سینما با تاکید بر اینکه پیش از این در خبرها به اشتباه اعلام شده بود که سیمون سیمونیان در این فیلم حضور دارد، توضیح داد: جمشید هاشم‌پور، سام درخشانی، احمد مهرانفر، لادن مستوفی، لیندا کیانی، فرهانه سبحانی، پرهام دلدار، ونوس کانلی، جواد فولادی بازیگران اصلی «مرده‌خور» هستند. مرزبان با اشاره به اینکه این فیلم در جنوب کشور فیلمبرداری شده است، بیان کرد: «مرده خور» یک اثر اجتماعی روز یک خانواده را روایت می‌کند.
پارس نیوزپارس نیوز5 روز قبل
پارس نیوز، به گزارشارشا اقدسی، بدلکار شناخته شده سینمای ایران به تازگی ویدئویی از فیلمبرداری آخرین سکانس فیلم سینمایی «خوب بد جلف: ارتش سری» به کارگردانی پیمان قاسمخانی را که با جشن کوچکی هم همراه بوده است، در اینستاگرام منتشر کرد. این در حالی‌است که پیش از این در خبری اعلام شده بود فیلمبرداری این فیلم به پایان رسیده است که گویا به طور کامل این اتفاق رخ نداده بود. «خوب بد جلف: ارتش سری»، قسمت دوم فیلم سینمایی «خوب بد جلف» است که برای نخستین بار در سی‌وپنجمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و سپس در اکران عمومی توانست مورد اقبال مخاطبان هم قرار بگیرد. این بار قرار است با یک فضای متفاوت به روایت زندگی حرفه‌ای سام و پژمان بپردازد. سام درخشانی، پژمان جمشیدی، حامد کمیلی، ستاره پسیانی، ریحانه پارسا، مارال فرجاد، علی اوجی، شکیب شجره، فرهاد آئیش و گوهر خیراندیش، در «خوب بد جلف: ارتش سری» به ایفای نقش پرداخته‌اند.

صدرنشینی «ایده اصلی» در نخستین هفته اکران/سقوط آزاد فیلم «سرکوب» در جدول فروش

3+
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین5 روز قبل
خبر فوریخبر فوری6 روز قبل
با اکران فیلم سینمایی «ایده اصلی» صدرنشینی هفت هفته‌ای فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» به پایان رسید. این فیلم در مجموع ۷ هفته نمایش خود در ۱۳۲ سالن سینما ۴ میلیارد و ۷۶۳ میلیون تومان فروخته است. اکبر عبدی، محمدرضا شریفی‌نیا، سحر قریشی، میرطاهر مظلومی، یوسف تیموری، علی صادقی، رضا ناجی و بهاره رهنما بازیگران این فیلم سینمایی هستند. شبی که ماه کامل شد، ‌ بالاخره پایین آمداما فیلم شبی که ماه کامل شد نیز این هفته بالاخره با فروش ۵۴۷ میلیون تومانی به رده چهارم سقوط کرد و به صدرنشینی خود در گیشه پایان داد. این فیلم با نمایش در ۱۲۳ سالن سینما در مجموع یک میلیارد و ۸۸۲ میلیون تومان فروخته است.
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
فیلمبرداری فیلم سینمایی «خوب بد جلف: ارتش سری» به طور رسمی با برگزاری جشنی کوچک توسط عوامل و بریدن کیک این فیلم به پایان رسید تا به زودی مهیای اکران شود. ارشا اقدسی، بدلکار شناخته شده سینمای ایران به تازگی ویدئویی از فیلمبرداری آخرین سکانس فیلم سینمایی «خوب بد جلف: ارتش سری» به کارگردانی پیمان قاسمخانی را که با جشن کوچکی هم همراه بوده است، در اینستاگرام منتشر کرد. این در حالی‌است که پیش از این در خبری اعلام شده بود فیلمبرداری این فیلم به پایان رسیده است که گویا به طور کامل این اتفاق رخ نداده بود. «خوب بد جلف: ارتش سری»، قسمت دوم فیلم سینمایی «خوب بد جلف» است که برای نخستین بار در سی‌وپنجمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و سپس در اکران عمومی توانست مورد اقبال مخاطبان هم قرار بگیرد. سام درخشانی، پژمان جمشیدی، حامد کمیلی، ستاره پسیانی، ریحانه پارسا، مارال فرجاد، علی اوجی، شکیب شجره، فرهاد آئیش و گوهر خیراندیش، در «خوب بد جلف: ارتش سری» به ایفای نقش پرداخته‌اند.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ارشا اقدسی، بدلکار شناخته شده سینمای ایران به تازگی ویدئویی از فیلمبرداری آخرین سکانس فیلم سینمایی «خوب بد جلف: ارتش سری» به کارگردانی پیمان قاسمخانی را که با جشن کوچکی هم همراه بوده است، در اینستاگرام منتشر کرد. این در حالی‌است که پیش از این در خبری اعلام شده بود فیلمبرداری این فیلم به پایان رسیده است که گویا به طور کامل این اتفاق رخ نداده بود. «خوب بد جلف: ارتش سری»، قسمت دوم فیلم سینمایی «خوب بد جلف» است که برای نخستین بار در سی‌وپنجمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و سپس در اکران عمومی توانست مورد اقبال مخاطبان هم قرار بگیرد. این بار قرار است با یک فضای متفاوت به روایت زندگی حرفه‌ای سام و پژمان بپردازد. سام درخشانی، پژمان جمشیدی، حامد کمیلی، ستاره پسیانی، ریحانه پارسا، مارال فرجاد، علی اوجی، شکیب شجره، فرهاد آئیش و گوهر خیراندیش، در «خوب بد جلف: ارتش سری» به ایفای نقش پرداخته‌اند.
زوم‌جیزوم‌جی1 هفته قبل
فیلم‌های تازه در راه سینماها هستند، اما این هفته هم صدر جدول به فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار تعلق دارد. «شبی که ماه کامل شد» که با اکران عید فطر روی پرده رفته است، در این هفته ۷۵۱ میلیون تومان فروخته است. تازه‌ترین ساخته نرگس آبیار تاکنون به فروش کلی ۱۶ میلیارد و ۴۵۳ میلیون تومان دست پیدا کرده است. در رتبه دوم پرفروش‌ها فیلم سینمایی «ایکس لارج» ساخته محسن توکلی را با بازی سحر قریشی داریم. در رتبه پنجم این هفته فیلم سینمایی «سرخپوست» ساخته نیما جاویدی ایستاده است.
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
با پایان سومین هفته از مرداد ماه سال جاری، هم‌اکنون ۱۵ فیلم سینمایی در هفت سینمای فعال مشهد در حال اکران است. این فیلم سینمایی روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، مجموعه سینمایی سیمرغ و پردیس سینمایی ویلاژتوریست در حال اکران است. این فیلم سینمایی روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، ویلاژتوریست و سینما پیروزی در حال اکران است. این فیلم سینمایی روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن و ویلاژتوریست در حال اکران است. این فیلم سینمایی روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، ویلاژتوریست و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است.

شروع نیم میلیاردی سرکوب در هفته اول اکران/ «شبی که ماه کامل شد» باز هم صدرنشین جدول فروش شد

3+
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
در بخش «لذت متن» این هفته «شب روایت» بخشی از کتاب گلدسته‌ها و فلک نوشته جلال احمد خوانده می‌شود. سرمقاله و روایت شب دوبخش دیگری از این مجله شبانه است. در این ویژه برنامه ورزشی بسیاری از پیشکسوتان ورزشی در کنار سایر شرکت کنندگان به ورزش صبحگاهی پرداختند. دیانا ابراهیم در بیروت ترجمه و مدیریت دوبلاژ این مجموعه را به سفارش تامین برنامه شبکه الکوثر برعهده داشته است. نمایشگاه نوشت افزار ایرانی روی آنتن شبکه پنجشبکه پنج سیما، همزمان با برگزاری هفتمین «نمایشگاه نوشت افزار ایرانی» به پوشش تصویری این نمایشگاه می‌پردازد. این برنامه از امروز (سه شنبه ۱۵ مردادماه) ساعت ۱۵:۳۰ روانه آنتن شبکه پنج سیما می‌شود.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 هفته قبل
این دو نفر با اظهارات خود باعث ایجاد تنش هایی در فضای مجازی هم شدند و طی دیروز و امروز، هواداران استقلال و پرسپولیس حسابی در فضای مجازی گرد و خاک کرده‌اند. پست‌های موجود در صفحه اینستاگرام این بازیگر که بیش از دو میلیون فالوئر دارد، اغلب در زمانی پرمخاطب شده و مورد توجه قرار گرفته که او حرفی درباره فوتبال زده است. مثلا همین چند روز قبل که درباره لوگو پرسپولیس یک متن کنایه آمیز منتشر کرد، باعث شد هواداران به صفحه او هجوم ببرند. فعلا چند روزی است که استقلالی‌ها در صفحه اینستاگرام سام درخشانی از او تشکر می‌کنند و پرسپولیسی‌ها این بازیگر را مورد انتقاد قرار داده‌اند. چند برابر شدن تعداد کامنت‌های پست‌های اینستاگرام درخشانی در روزهایی که درباره فوتبال اظهار نظر می‌کند، نشان می‌دهد این بازیگر به خوبی ترفند پرمخاطب کردن صفحه اینستاگرام خود توسط هواداران استقلال و پرسپولیس را یاد گرفته است.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز2 هفته قبل
به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، بازیگران بسیاری در سینما نقش آفرینی می‌کنند اما برخی از آن‌ها با وجود داشتن حاشیه و حتی فروش نداشتن در گیشه محبوب هستند و قدرت جذب مخاطب دارند. در این گزارش به بازیگران محبوب و تاثیرگذار در گیشه و جذب مخاطب به همراه آخرین فیلمی که در اکران داشتند و فروش آن‌ها اشاره می‌کنیم. پرویز پرستویی بازیگر محبوب چند دهه گذشته است. مهران مدیری که «رحمان ۱۴۰۰» او با بیش از بیست و دو میلیارد تومان توقیف شد، «ما همه با هم هستیم» را در گیشه داشت که بیش از ده میلیارد تومان فروخت. هدیه تهرانی بازیگر گزیده کار و بدون حاشیه و محبوب سینما از چند دهه گذشته تا به حال بوده است.
خبر فوریخبر فوری2 هفته قبل
بازیگران زیادی در فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی بازی می‌کنند اما برخی در میان مردم محبوب هستند و فیلم‌های آنها در گیشه فروش خوبی دارد. در این گزارش به بازیگران محبوب و تاثیرگذار در گیشه و جذب مخاطب به همراه آخرین فیلمی که در اکران داشتند و فروش آن‌ها اشاره می‌کنیم. پرویز پرستویی بازیگر محبوب چند دهه گذشته است. مهران مدیری که «رحمان ۱۴۰۰» او با بیش از بیست و دو میلیارد تومان توقیف شد، «ما همه با هم هستیم» را در گیشه داشت که بیش از ده میلیارد تومان فروخت. ترانه علیدوستی که زمان زیادی صرف بازی در مجموعه موفق «شهرزاد» کرد آخرین فیلمش «فروشنده» به کارگردانی اصغر فرهادی نزدیک به هفده میلیارد تومان فروش داشت.
زوم‌جیزوم‌جی2 هفته قبل
اولین تیزر فیلم سینمایی خوب، بد، جلف: ارتش سری به کارگردانی پیمان قاسمخانی به مناسبت پایان مراحل فیلمبرداری، منتشر شده است. مدتی پیش ساخت و فیلمبرداری فیلم سینمایی «خوب، بد، جلف: ارتش سری» به کارگردانی پیمان قاسمخانی آغاز شد. در صورت تمایل سازندگان، «خوب، بد، جلف: ارتش سری» می‌تواند یکی از فیلم‌های حاضر در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر باشد. شما در ادامه می‌توانید اولین تیزر فیلم سینمایی «خوب، بد، جلف: ارتش سری» را تماشا کنید. ریجانه پارسا، بازیگر فیلم «خوب، بد، جلف ارتش سری» بازیگری حرفه‌ای را با سریال تلویزیونی «پدر» آغاز کرد.
وانانیوزوانانیوز2 هفته قبل
به گزارش وانانیوز، فیلمبرداری قسمت دوم اثر موفق «خوب، بد، جلف» به تهیه‌کنندگی محسن چگینی روز گذشته در لواسان به پایان رسید و تدوین آن که همزمان با ضبط فیلم آغاز شده بود همچنان ادامه دارد. قسمت اول «خوب، بد، جلف» که در سال ٩٥ با استقبال فوق‌العاده‌ای مواجه شد و درسی‌وپنجمین جشنواره فیلم فجر توانست دیپلم افتخار بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را کسب کند، این بار قرار است با یک فضای متفاوت به روایت زندگی حرفه‌ای سام و پژمان بپردازد. سام درخشانی، پژمان جمشیدی، حامد کمیلی، ستاره پسیانی، ریحانه پارسا، مارال فرجاد، علی اوجی، شکیب شجره و فرهاد آئیش و با هنرمندی گوهر خیراندیش، در «خوب، بد، جلف: ارتش سری» به ایفای نقش پرداخته‌اند.

اولین ویدیوی «خوب، بد، جلف: ارتش سری» منتشر شد/ پایان فیلمبرداری

مهرمهر2 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی پروژه، همزمان با پایان فیلمبرداری فیلم سینمایی «خوب، بد، جلف: ارتش سری» به کارگردانی پیمان قاسم‌خانی از اولین ویدیوی تبلیغاتی این فیلم رونمایی شد. فیلمبرداری «خوب، بد، جلف: ارتش سری» به تهیه‌کنندگی محسن چگینی روز گذشته ۱۰ مردادماه در لواسان به پایان رسید و تدوین آن که همزمان با ضبط فیلم آغاز شده بود، همچنان ادامه دارد. قسمت اول «خوب، بد، جلف» در سی‌وپنجمین جشنواره فیلم فجر توانست دیپلم افتخار بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را کسب کند. سام درخشانی، پژمان جمشیدی، حامد کمیلی، ستاره پسیانی، ریحانه پارسا، مارال فرجاد، علی اوجی، شکیب شجره، فرهاد آئیش و گوهر خیراندیش در «خوب، بد، جلف: ارتش سری» به ایفای نقش می‌پردازند.

«خوب بد جلف ۲» تمام شد

برنابرنا2 هفته قبل
سام درخشانی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرامش از پایان فیلمبرداری فیلم سینمایی «خوب بد جلف ۲» خبر داد. به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، سام درخشانی در صفحه اینستاگرامش با انتشار پستی نوشت: خوب بد جلف ٢ تمام شدمطمئنم از دیدنش لذت خواهید بردتشکر میکنم از دوستان عزیزم محسن چگینی و پیمان قاسمخانی عزیزتیم بازیگران جذاب و پر از ستاره کار.. گروه کارگردانی درجه یکگروه فیلمبرداری بی نظیرگروه صدابرداری نازنینگروه گریم دوست داشتنیگروه صحنه حرفهایگروه لباس با سلیقهمونتاژ درجه یکگروه تولید و تدارکات کاربلد و همه عزیزانی که برای ساخت این اثر زحمت کشیدند و به من کمک کردندست همه عزیزانم رو میبوسمپ ن: خیلی سر این کار خوش گذشت.. خیلی
پارس نیوزپارس نیوز2 هفته قبل
مسعود اطیابی با اشاره به ساخت فیلم سینمایی «تگزاس ۳» گفت: در حال حاضر در مرحله نگارش فیلمنامه این پروژه سینمایی هستیم و هنوز داستان آن نهایی نشده است. وی بیان کرد: زمان فیلمبرداری این پروژه بستگی به روند نگارش فیلمنامه «تگزاس ۳» دارد، اما آن چه که مشخص است به احتمال زیاد اواخر سال جاری این پروژه را جلوی دوربین می‌بریم، البته همچنان مکان لوکیشن‌های این فیلم مشخص نیست. کارگردان فیلم «ماه گرفتگی» ادامه داد: بازیگران «تگزاس ۳» همان بازیگران قبلی هستند، البته قرار است تعداد دیگری بازیگر ایرانی نیز به این پروژه اضافه شود. اطیابی در پایان گفت: در کنار این فیلم، چند پروژه دیگر نیز در دست دارم که هنوز برنامه دقیقی برای تولید آن ندارم. مهدی هاشمی، سام درخشانی، پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، گابریلا پتری، بهرنگ علوی، رضا ناجی، امید روحانی، آدریانو تولوزا، سهیل قنادان، تی آگو متوس و نادر سلیمانی بازیگران «تگزاس ۳» هستند.
سینماپرسسینماپرس2 هفته قبل
سینماپرس: کارگردان فیلم سینمایی «تگزاس۳» بیان کرد این اثر سینمایی تا اواخر سال جاری با حضور بازیگران جدید جلوی دوربین می‌رود. به گزارش سینماپرس، مسعود اطیابی با اشاره به ساخت فیلم سینمایی «تگزاس ۳» به مهر گفت: در حال حاضر در مرحله نگارش فیلمنامه این پروژه سینمایی هستیم و هنوز داستان آن نهایی نشده است. کارگردان فیلم «ماه گرفتگی» ادامه داد: بازیگران «تگزاس ۳» همان بازیگران قبلی هستند، البته قرار است تعداد دیگری بازیگر ایرانی نیز به این پروژه اضافه شود. اطیابی در پایان گفت: در کنار این فیلم، چند پروژه دیگر نیز در دست دارم که هنوز برنامه دقیقی برای تولید آن ندارم. مهدی هاشمی، سام درخشانی، پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، گابریلا پتری، بهرنگ علوی، رضا ناجی، امید روحانی، آدریانو تولوزا، سهیل قنادان، تی آگو متوس و نادر سلیمانی بازیگران «تگزاس ۳» هستند.
خبر فوریخبر فوری2 هفته قبل
با پایان دومین هفته از مرداد ماه سال جاری، هم‌اکنون ۱۴ فیلم سینمایی در ۷ سینمای فعال مشهد در حال اکران است. این فیلم سینمایی روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، ویلاژتوریست و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است. این فیلم سینمایی روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، مجموعه سینمایی سیمرغ و پردیس سینمایی ویلاژتوریست در حال اکران است. این فیلم سینمایی روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن و ویلاژتوریست در حال اکران است. این فیلم سینمایی روزهای پنج‌شنبه و جمعه در پردیس سینمایی هویزه، اطلس، گلشن، ویلاژتوریست و مجموعه سینمایی سیمرغ در حال اکران است.
وانانیوزوانانیوز2 هفته قبل
به گزارش وانانیوز، مسعود اطیابی با اشاره به ساخت فیلم سینمایی «تگزاس ۳» گفت: در حال حاضر در مرحله نگارش فیلمنامه این پروژه سینمایی هستیم و هنوز داستان آن نهایی نشده است. زمان فیلمبرداری این پروژه بستگی به روند نگارش فیلمنامه «تگزاس ۳» دارد، اما آن چه که مشخص است به احتمال زیاد اواخر سال جاری این پروژه را جلوی دوربین می‌بریم، البته همچنان مکان لوکیشن‌های این فیلم مشخص نیست. کارگردان فیلم «ماه گرفتگی» ادامه داد: بازیگران «تگزاس ۳» همان بازیگران قبلی هستند، البته قرار است تعداد دیگری بازیگر ایرانی نیز به این پروژه اضافه شود. اطیابی در پایان گفت: در کنار این فیلم، چند پروژه دیگر نیز در دست دارم که هنوز برنامه دقیقی برای تولید آن ندارم. مهدی هاشمی، سام درخشانی، پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، گابریلا پتری، بهرنگ علوی، رضا ناجی، امید روحانی، آدریانو تولوزا، سهیل قنادان، تی آگو متوس و نادر سلیمانی بازیگران «تگزاس ۳» هستند.

به انتهای لیست رسیدید