سایت دادگستری

سایت دادگستری

مهرمهر1 روز قبل
اسلامی در تشریح عملکرد شش ماهه اول سال ۱۳۹۸مدیریت آموزش دادگستری استان کرمان از برگزاری ۷۹ دوره آموزشی برای قضات و کارمندان اداری دادگستری استان کرمان به میزان ۲۲۸ هزار و ۲۹۲ نفر ساعت خبر داد. وی ارتقای سطح علمی و آموزشی کارکنان شاغل در دادگستری استان کرمان را مهم ارزیابی کرد و گفت: در شش ماهه اول سالجاری با هدف بررسی عملکرد شعب، تعداد ۱۴ حوزه قضایی ۶۰ مورد ارزیابی علمی و آموزشی قرار گرفته‌اند. وی گفت: با هدف ارتقای سطح علمی قضات ۲۹۱ نشست علمی، قضائی با حضور قضات سراسر استان کرمان در ۲۶ حوزه قضائی برگزار شده است و نتایج این جلسات به صورت ماهیانه در سامانه نشست‌های قضایی، ثبت شده و نتایج در معرض دید عموم قرار گرفته است. معاون منابع انسانی دادگستری کل استان کرمان ادامه داد: دراین رابطه تعداد ۲۶۳ برگ گواهینامه نشست‌های قضایی مربوط به قضات کرمان توسط مرکز آموزش قوه قضائیه در سامانه نشست‌های قضایی صادر و تهیه پرینت و توزیع توسط مدیریت آموزش کرمان انجام گرفته است. معاون منابع انسانی دادگستری استان کرمان گفت: در این رابطه در نیمه اول سالجاری صرفا مرحله ثبت نام متقاضیان از طریق سایت دادگستری استان انجام شده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 روز قبل
به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، رئیس کل دادگستری استان مازندران در دیدار مردمی سه شنبه این هفته بیش از ۲۴۰ درخواست را بررسی و دستورات قضایی لازم را صادر کرد. در این دیدار مردمی که با حضور رئیس کل و معاونین قضایی دادگستری استان مازندران برگزار شد، حجت‌الاسلام و المسلمین اکبری رئیس کل دادگستری مازندران، پس از بررسی درخواست‌های مطرح شده به منظور رفع مشکلات موجود و پیگیری مطالبات شهروندان، دستورات لازم را صادر کرد. لازم به ذکر است مراجعین جهت دیدار با رئیس کل دادگستری مازندران و معاونین قضایی دادگستری استان و حضور در جلسات ملاقات مردمی روزهای سه شنبه، لازم است در سایت دادگستری مازندران ثبت‌نام و اخذ نوبت نمایند. بر این اساس، مردم شریف استان مازندران می‌توانند به سایت دادگستری کل استان مازندران مراجعه و از طریق «سامانه نوبت‌دهی ملاقات حضوری» نسبت به اخذ نوبت اقدام نمایند؛ پیگیری ثبت‌نام انجام شده نیز از طریق کد رهگیری دریافتی امکان‌پذیر خواهد بود. گفتنی است ملاقات عمومی رئیس کل دادگستری مازندران سه‌شنبه هر هفته از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۴ برگزار می‌شود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، مدیر روابط عمومی دادگستری استان کرمان گفت: با عنایت به آموزه‌های دین مبین اسلام در پاسداشت کرامت انسانی و دستیابی سریع و آسان مردم به حقوق خود و بهره مندی از حقوق شهروندی در حوزه‌های قضایی استان کرمان سامانه نوبت دهی اینترنتی جهت تسهیل در تعیین وقت ملاقات و ارتباط با ریاست کل و سایر مسئولین ارشد قضایی استان راه اندازی شده است. به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، مدیر روابط عمومی دادگستری استان کرمان گفت: با عنایت به آموزه‌های دین مبین اسلام در پاسداشت کرامت انسانی و دستیابی سریع و آسان مردم به حقوق خود و بهره مندی از حقوق شهروندی در حوزه‌های قضایی استان کرمان سامانه نوبت دهی اینترنتی جهت تسهیل در تعیین وقت ملاقات و ارتباط با ریاست کل و سایر مسئولین ارشد قضایی استان راه اندازی شده است. وی با اشاره به اینکه دادگستری استان کرمان طی چند سال گذشته همواره در زمینه استفاده از فناوری‌های نوین (it) پیشگام بوده است، افزود: در جهت بهینه سازی سرویس‌ها، فرآیند‌ها و هدفگذاری دستیابی به رضایت مخاطبین، این سرویس نوبت دهی آنلاین راه اندازی شده است. بصیریان اعلام کرد: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به نشانی https: //dadgostari-kr. eadl. ir/نسبت به اخذ نوبت و سپس مراجعه حضوری و غیر حضوری اقدام کنند. مدیر روابط عمومی دادگستری استان کرمان تصریح کرد: برنامه ملاقات مردمی در تمامی حوزه‌های قضایی از قبل در دستور کار دادگستری استان قرار داشته است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 هفته قبل
به گزارش خبرنگار گروه حقوقی وقضایی خبرگزاری میزان، مدیر روابط عمومی دادگستری استان کرمان گفت: با عنایت به آموزه‌های دین مبین اسلام در پاسداشت کرامت انسانی و دستیابی سریع و آسان مردم به حقوق خود و بهره مندی از حقوق شهروندی در حوزه‌های قضایی استان کرمان این سامانه جهت تسهیل در تعیین وقت ملاقات و ارتباط با ریاست کل و سایر مسئولین ارشد قضایی استان راه اندازی شده است. وی با اشاره به اینکه دادگستری استان کرمان طی چند سال گذشته همواره در زمینه استفاده از فناوری‌های نوین (it) پیشگام بوده است، افزود: در جهت بهینه سازی سرویس‌ها، فرآیند‌ها و هدفگذاری دستیابی به رضایت مخاطبین، این سرویس نوبت دهی آنلاین راه اندازی شده است. بصیریان اعلام کرد: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به نشانی https: //dadgostari-kr. eadl. ir/نسبت به اخذ نوبت و سپس مراجعه حضوری و غیر حضوری اقدام کنند. این مقام مسئول عنوان کرد: متقاضیان پس از ورود به درگاه ملاقات مردمی در سایت دادگستری استان کرمان، ابتدا نوع ملاقات خود را (حضوری و یا غیرحضوری) انتخاب می‌کنند و در ادامه تاریخ ملاقات مردمی خود را انتخاب و سپس نوع درخواست خود را مشخص می‌نمایند و در نهایت با وارد کردن مشخصات خود، سامانه به متقاضی یک کد رهگیری به همراه تاریخ و ساعت دقیق مراجعه را خواهد داد. وی افزود: یکی دیگر از مزایای این سامانه امکان ثبت درخواست به صورت غیر حضوری است که در این شیوه فرد متقاضی می‌تواند با بارگذاری مستندات در سامانه و وارد کردن شماره همراه خود؛ درخواست را ثبت و در ادامه از طریق پیامک و کد رهگیری، روند رسیدگی به وی اطلاع داده خواهد شد. مدیر روابط عمومی دادگستری استان کرمان گفت: ضرورت دارد شهروندان در زمان مراجعه به درگاه ملاقات مردمی، توضیحاتی که در سایت آمده است را مطالعه نمایند تا در هنگام مراجعه حضوری، کارکنان حاضر در ملاقات مردمی بتوانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخ گوی شما عزیزان باشند. بصیریان افزود: در راستای حفظ عزت و کرامت حقوق شهروندی از ابتدای سال جاری تا پایان شهریور ماه تعداد ۲۳ جلسه ملاقات مردمی با مردم دیار کریمان صورت گرفته است. وی خاطرنشان ساخت: در مجموع این ملاقات‌ها تعداد دو هزار و ۱۳۶ نفر از شهروندان کرمانی با رئیس کل دادگستری استان و معاونین دادگستری استان به صورت چهره به چهره ملاقات داشته و در نهایت ضمن ارشاد، پاسخ مقتضی را دریافت و دستورات قضایی لازم نیز صادر شده است. وی گفت: علاوه بر برنامه ملاقات مردمی تعداد ۳۶ مورد جلسه طرح هر مسجدی که حقوقدان نیز با حضور مقامات قضایی در شهر کرمان در جمع نمازگزاران با بیان مسائل حقوقی انجام شده است.. مدیر روابط عمومی دادگستری استان کرمان در پایان گفت: برنامه ملاقات مردمی در تمامی حوزه‌های قضایی از قبل در دستور کار دادگستری استان قرار داشته است.
صدا و سیماصدا و سیما1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، معاونت منابع انسانی قوه قضاییه اعلام کرد: با توجه به تقاضای مکرر متقاضیان مبنی بر تمدید مهلت ثبت‌نام داوطلبان تصدی منصب قضا ویژه مناطق محروم استان‌های جنوب شرق کشور شامل کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان، مهلت ثبت‌نام تا یکشنبه سی و یکم شهریور ۹۸ تمدید شد. براین اساس داوطلبان می‌توانند به صورت اینترنتی و از طریق سایت دادگستری استان کرمان به نشانی dadgostari-kr. ir برای نام نویسی اقدام کنند.
ایسناایسنا1 ماه قبل
معاونت منابع انسانی قوه قضاییه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که مهلت ثبت‌نام داوطلبان تصدی منصب قضاء ویژه مناطق محروم استان‌های جنوب شرق کشور تمدید شد. به گزارش ایسنا به نقل از معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، طبق اطلاعیه این معاونت، با عنایت به تقاضای مکرر متقاضیان مبنی بر تمدید مهلت ثبت‌نام داوطلبان تصدی منصب قضاء ویژه مناطق محروم استان‌های جنوب شرق کشور (کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان)، مهلت ثبت‌نام تا روز یکشنبه مورخ ۹۸/۰۶/۳۱ تمدید شد. لذا داوطلبان بایستی به صورت اینترنتی و از طریق سایت دادگستری استان کرمان به نشانی dadgostari-kr. ir در خصوص ثبت نام اقدام نمایند. انتهای پیام
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، حجت الاسلام والمسلمین اکبری، رئیس کل دادگستری مازندران در دیدار مردمی سه شنبه این هفته بیش از ۲۵۱ درخواست را بررسی و دستورات قضایی لازم را صادر کرد. در این دیدار مردمی که با حضور رئیس کل و معاونان قضایی دادگستری استان برگزار شد، رئیس کل دادگستری مازندران، پس از بررسی درخواست‌های مطرح شده به منظور رفع مشکلات موجود و پیگیری مطالبات شهروندان، دستورات لازم را صادر کرد. عمده‌ترین تقاضای مراجعان در این دیدار‌ها تسریع در رسیدگی‌ها و تخفیف در مجازات بوده است. مراجعین جهت دیدار با رئیس کل دادگستری مازندران و معاونان قضایی دادگستری استان وی، جهت حضور در جلسات ملاقات مردمی روز‌های سه شنبه، از طریق سایت دادگستری استان مازندران و سامانه نوبت دهی ملاقات حضوری نسبت به اخذ نوبت اقدام نمایند؛ پیگیری ثبت نام انجام شده نیز از طریق کد رهگیری دریافتی امکان پذیر خواهد بود. ملاقات عمومی رئیس کل دادگستری مازندران سه شنبه هر هفته از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۴ برگزار می‌شود.
ایلناایلنا1 ماه قبل
جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء ویژه مناطق محروم استان‌های جنوب شرق کشور (کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان) آغاز شد. به گزارش ایلنا، بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان دانشگاهی و حوزوی در استان‌های کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان که متقاضی ثبت نام و شرکت در جذب تصدی منصب قضاء در سال ۱۳۹۸ می‌باشند، می‌رساند که فرایند ثبت نام جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء ویژه مناطق محروم استان‌های جنوب شرق کشور آغاز گردید. ۲-۳-اولویت پذیرش داوطلبان بومی شهرستانهای جنوبی و شرقی استان کرمان، استان سیستان و بلوچستان می‌باشد. ۳-۳-اولویت پذیرش داوطلبان بومی استان سیستان و بلوچستان، خود استان سیستان و بلوچستان می‌باشد. ۴-۳-اولویت پذیرش داوطلبان بومی استان هرمزگان، خود استان هرمزگان می‌باشد.
موجموج1 ماه قبل
ثبت نام منحصرا به صورت اینترنتی از طریق سایت دادگستری استان کرمان به نشانی dadgostari-kr. ir از روز شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ آغاز و در روز پنجشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ پایان می‌پذیرد. ۲-۳-اولویت پذیرش داوطلبان بومی شهرستانهای جنوبی و شرقی استان کرمان، استان سیستان و بلوچستان می‌باشد. ۳-۳-اولویت پذیرش داوطلبان بومی استان سیستان و بلوچستان، خود استان سیستان و بلوچستان می‌باشد. ۴-۳-اولویت پذیرش داوطلبان بومی استان هرمزگان، خود استان هرمزگان می‌باشد. تبصره۲- درصورت ارسال عکس غیر معتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می‌گردد.
ایلناایلنا1 ماه قبل
فرایند ثبت نام جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء ویژه مناطق محروم استان‌های جنوب شرق کشور آغاز شد. به گزارش ایلنا، معاون منابع انسانی قوه قضاییه اعلام کرد: بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان دانشگاهی و حوزوی در استان‌های کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان که متقاضی ثبت نام و شرکت در جذب تصدی منصب قضاء در سال ۱۳۹۸ می‌باشند، می‌رساند که فرایند ثبت نام جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء ویژه مناطق محروم استان‌های جنوب شرق کشور آغاز گردید. سایر اولویت‌ها:۱-۳-اولویت پذیرش داوطلبان بومی شهرستان‌های بافت، ارزوئیه، شهربابک، رابر و سیرجان استان کرمان، استان هرمزگان می‌باشد. ۲-۳-اولویت پذیرش داوطلبان بومی شهرستان‌های جنوبی و شرقی استان کرمان، استان سیستان و بلوچستان می‌باشد. ۴-۳-اولویت پذیرش داوطلبان بومی استان هرمزگان، خود استان هرمزگان می‌باشد.
مهرمهر1 ماه قبل
ثبت نام منحصرا به صورت اینترنتی از طریق سایت دادگستری استان کرمان به نشانی dadgostari-kr. ir از روز شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ آغاز و در روز پنجشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ پایان می‌پذیرد. ۲-۳-اولویت پذیرش داوطلبان بومی شهرستانهای جنوبی و شرقی استان کرمان، استان سیستان و بلوچستان می‌باشد. ۳-۳-اولویت پذیرش داوطلبان بومی استان سیستان و بلوچستان، خود استان سیستان و بلوچستان می‌باشد. ۴-۳-اولویت پذیرش داوطلبان بومی استان هرمزگان، خود استان هرمزگان می‌باشد. تبصره۲- درصورت ارسال عکس غیر معتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می‌گردد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
اعتمادآنلاین|‌ جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضا ویژه مناطق محروم استان‌های جنوب شرق کشور (کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان) سال ۹۸ آغاز شد. معاونت منابع انسانی قوه قضاییه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: «بدین وسیله به اطلاع تمام داوطلبان دانشگاهی و حوزوی در استان‌های کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان که متقاضی ثبت نام و شرکت در جذب تصدی منصب قضا در سال ۱۳۹۸ هستند، می‌رساند که فرایند ثبت نام جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضا ویژه مناطق محروم استان‌های جنوب شرق کشور آغاز شد. ثبت نام منحصرا به صورت اینترنتی از طریق سایت دادگستری استانها از روز شنبه امروز دوم شهریور آغاز و در روز پنجشنبه ۲۱ شهریور پایان می‌پذیرد. لذا تمامی داوطلبانی که متقاضی خدمت در مناطق محروم استان‌های سیستان و بلوچستان، هرمزگان و کرمان هستند، ضرورت دارد در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی جذب و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.» منبع: فارس
ایسناایسنا1 ماه قبل
معاونت منابع انسانی قوه قضاییه در اطلاعیه روند جذب اختصاصی داوطلبان آزمون تصدی منصب قضاء ویژه مناطق محروم استان‌های جنوب شرق کشور (کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان) را اعلام کرد. ۲-۳-اولویت پذیرش داوطلبان بومی شهرستانهای جنوبی و شرقی استان کرمان، استان سیستان و بلوچستان می‌باشد. ۳-۳-اولویت پذیرش داوطلبان بومی استان سیستان و بلوچستان، خود استان سیستان و بلوچستان می‌باشد. ۴-۳-اولویت پذیرش داوطلبان بومی استان هرمزگان، خود استان هرمزگان می‌باشد. تبصره۲- درصورت ارسال عکس غیر معتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می‌گردد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، معاون منابع انسانی قوه قضاییه اعلام کرد: بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان دانشگاهی و حوزوی در استان‌های کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان که متقاضی ثبت نام و شرکت در جذب تصدی منصب قضاء در سال ۱۳۹۸ می‌باشند، می‌رساند که فرایند ثبت نام جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء ویژه مناطق محروم استان‌های جنوب شرق کشور آغاز گردید. سایر اولویت‌ها:۱-۳-اولویت پذیرش داوطلبان بومی شهرستان‌های بافت، ارزوئیه، شهربابک، رابر و سیرجان استان کرمان، استان هرمزگان می‌باشد. ۲-۳-اولویت پذیرش داوطلبان بومی شهرستان‌های جنوبی و شرقی استان کرمان، استان سیستان و بلوچستان می‌باشد. ۳-۳-اولویت پذیرش داوطلبان بومی استان سیستان و بلوچستان، خود استان سیستان و بلوچستان می‌باشد. ۴-۳-اولویت پذیرش داوطلبان بومی استان هرمزگان، خود استان هرمزگان می‌باشد.
ایرناایرنا4 ماه قبل
این کارشناس حوزه ارتباطات ادامه داد: روابط عمومی‌های انتشاراتی، روابط عمومی اطلاع رسانی، روابط عمومی دو سویه با تمرکز بر مخاطبان و گروه هدف خاص که این شکل از مترقی‌ترین نوع روابط عمومی‌ها است و از آن با عنوان حامی توسعه یاد می‌شود. توفیقی ادامه داد: یک روابط عمومی فعال و موثر می‌تواند از فضای مجازی به نحو مطلوبی بهره برداری کند و چنانچه اصول لازم را رعایت کند فضای مجازی می‌تواند بعنوان یک کارگزار در خدمت روابط عمومی قرار گیرد. مدیر روابط عمومی اداره کل امور مالیاتی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: هرچند انتقاداتی به عملکرد روابط عمومی‌ها وارد است و یکی از مهمترین این کاستی‌ها انتقادناپذیری آنهاست که رفع آن یک ضرورت اساسی است. ** تدوین سند جامع روابط عمومی، گره گشای مشکلات این حوزهمدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری نیز در این میزگرد برای رفع چالش‌های حوزه روابط عمومی و تقویت روابط این نهاد با فضای مجازی، تدوین سند جامع روابط عمومی را پیشنهاد داد. ** نمی‌توان فضای مجازی را نادیده گرفتیک فعال فضای مجازی نیز در این میزگرد اظهار داشت: امروزه با توجه به گستردگی فضای مجازی، نمی‌توان آن را نادیده گرفت و باید آن را به عنوان یکی از اجزای تعیین کننده فضای حقیقی به شمار آورد.
ایسناایسنا6 ماه قبل
معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری گلستان گفت: پذیرفته شدگان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضائی تا ۳۱ فروردین ماه، وقت دارند که مدارک خود را تحویل دهند. به گزارش ایسنا، حجت الاسلام سیدمحسن رسولی در این خصوص اظهار کرد: پذیرفته شدگان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضائی تا شنبه ۳۱ فروردین، مدارکی که در درگاه adliran هنگام ثبت نام اعلام کرده بودند به نشانی گرگان، بلوار شهید کلانتری (کمربندی)، خیابان دانشجو، دادگستری کل استان گلستان، واحد آمار و فناوری اطلاعات، اتاق ۲۱۶، تحویل دهند. وی افزود: پس از پایان این مهلت، هیچ مدرکی از افراد پذیرفته نمی‌شود. در مورد قضات هم اولین و آخرین حکم کارگزینی ارائه شود، افرادی که سابقه کار در بخش خصوصی دارند باید قرارداد معتبر و لیست بیمه ارائه نمایند و صرفا ارائه گواهی، قبول نیست همچنین از ارائه تقدیرنامه و اوراق غیر مرتبط خودداری کنند. همچنین، افراد برای خواندن توضیحات تکمیلی به سایت دادگستری گلستان به نشانی http: //dadgostari-gs. ir مراجعه کنند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین6 ماه قبل
به‌گزارش اقتصادآنلاین، همشهری نوشت؛ اواسط اسفندماه سال گذشته شکایتی در اختیار پلیس فتایقرار گرفت که از هک شدن سایت کانون وکلایحکایت داشت. متخصصان پلیس با حضور در کانون وکلا و بررسی‌های تخصصی، تلاش برای یافتن سرنخی از هکرها را آغاز کردند و در ادامه معلوم شد که ارائه‌دهنده خدمات به سایت کانون وکلای مشهد، یک شرکت خصوصی است. در تحقیق از مسئول پشتیبانی این شرکت، هیچ سرنخی به‌دست نیامد و بررسی‌ها از این حکایت داشت که هکرها از بیرون از شرکت اقدام به نفوذ به سایت کرده‌اند. تحقیقات تخصصی ادامه یافت تا اینکه مأموران به یک کانال تلگرامی رسیدند که در زمینه آموزش هک فعالیت داشت. این کانال بیش از ۲هزار عضو داشت و ادمین‌های کانال با قرار دادن برنامه‌های مختلف، به اعضای کانال آموزش هک و نفوذ به سایت‌هایی را می‌دادند که از امنیت پایینی برخوردار بودند.
فراروفرارو6 ماه قبل
پسر نوجوان که سایت کانون وکلای دادگستری خراسان رضوی را هک کرده بود دستگیر شد. قاضی مهدی حقدادی- سرپرست دادسرای فضای مجازی خراسان رضوی - با اعلام این خبر به تسنیم گفت: حدود یک ماه پیش خبر حمله سایبری به سایت کانون وکلای مرکز استان خراسان رضوی به دادسرا اعلام شد. در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد ارائه‌دهنده خدمات به سایت کانون وکلای استان یک شرکت خصوصی است و فردی که در این محل مسئول پشتیبانی بود، نتوانست اطلاعات دقیقی به کارشناسان بدهد. وی تصریح کرد: بررسی‌های دقیق کارشناسان نشان داد، بین متهم و اعضای یک کانال تلگرامی معروف به اشرار تیم، ارتباط نزدیکی وجود دارد، چرا که پس از هک کردن سایت مذکور، در کانال تلگرامی خبر هک شدن سایت کانون وکلا منتشر شد. وی با بیان اینکه این نوجوان همچنین سایت شهرداری بابل را هک کرده و با تعدادی از سایت‌های معاند نیز همکاری می‌کرد، افزود: متهم پس از دستگیری در بازجویی‌ها به تلاش برای هک سایت دادگستری نیز اعتراف کرد که به خاطرنداشتن اطلاعات کافی نتوانسته بود به آن ورود کند.
خبر فوریخبر فوری6 ماه قبل
سرپرست دادسرای فضای مجازی خراسان رضوی از دستگیری نوجوان ۱۷ ساله که عامل نفوذ به سایت کانون وکلای خراسان رضوی بود، خبرداد. قاضی مهدی حقدادی با بیان اینکه این نوجوان سه روز پس از اقدام مجرمانه توسط کارشناسان مرکز واکنش سریع جرایم رایانه‌ای استان خراسان رضوی شناسایی و دستگیر شد، اظهار داشت: حدود یک ماه پیش به ما اعلام شد، سایت کانون وکلای مرکز استان خراسان رضوی مورد حمله سایبری قرار گرفته و پس از نفوذ هک شده است. قاضی حقدادی بیان کرد: در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد ارائه‌دهنده خدمات به سایت کانون وکلای استان یک شرکت خصوصی است و فردی که در این محل مسئول پشتیبانی بود، نتوانست اطلاعات دقیقی به کارشناسان بدهد. سرپرست دادسرای فضای مجازی استان خراسان رضوی بیان داشت: در ادامه هم دستور دستگیری متهم که در مشهد قرار داشت، صادر و از مأموران خواسته شد، به گونه‌ای وارد عمل شوند تا امکان هرگونه از بین بردن ادله دیجیتالی از متهم گرفته شود. وی با بیان اینکه این نوجوان همچنین سایت شهرداری بابل را هک کرده و با تعدادی از سایت‌های معاندان نیز همکاری می‌کرد، افزود: متهم در بازجویی همچنین به هک سایت دادگستری هم پرداخته که با نداشتن اطلاعات کافی نتوانست به آن ورود کند بر همین أساس به سایت کانون وکلای خراسان رضوی ورود کرد.
تسنیمتسنیم6 ماه قبل
قاضی مهدی حقدادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهدمقدس با بیان اینکه این نوجوان سه روز پس از اقدام مجرمانه توسط کارشناسان مرکز واکنش سریع جرایم رایانه‌ای استان خراسان رضوی شناسایی و دستگیر شد، اظهار داشت: حدود یک ماه پیش به ما إعلام شد، سایت کانون وکلای مرکز استان خراسان رضوی مورد حمله سایبری قرار گرفته و پس از نفوذ هک شده است. وی افزود: این ماجرا با توجه به اهمیتی که داشت، به سرعت در این مرکز مطرح و پس از آن تعدادی از کارشناسان هم برای بررسی به کانون وکلای استان اعزام و اقدامات سایبری و ردزنی‌های خود را برای عامل و یا عاملان این اقدام آغاز کردند. قاضی حقدادی بیان کرد: در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد ارائه‌دهنده خدمات به سایت کانون وکلای استان یک شرکت خصوصی است و فردی که در این محل مسئول پشتیبانی بود، نتوانست اطلاعات دقیقی به کارشناسان بدهد. سرپرست دادسرای فضای مجازی استان خراسان رضوی بیان داشت: در ادامه هم دستور دستگیری متهم که در مشهد قرار داشت، صادر و از مأموران خواسته شد، به گونه‌ای وارد عمل شوند تا امکان هرگونه از بین بردن ادله دیجیتالی از متهم گرفته شود. وی با بیان اینکه این نوجوان همچنین سایت شهرداری بابل را هک کرده و با تعدادی از سایت‌های معاندان نیز همکاری می‌کرد، افزود: متهم در بازجویی همچنین به هک سایت دادگستری هم پرداخته که با نداشتن اطلاعات کافی نتوانست به آن ورود کند بر همین أساس به سایت کانون وکلای خراسان رضوی ورود کرد.

به انتهای لیست رسیدید