سایپا

سایپا

گل دوم الریان به سایپا / سوریا علیه سایپا

ایلناایلنا4 هفته قبل
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد1 ماه قبل
گروه خودروسازی سایپا در هفته منتهی به ۲۶ بهمن‌ماه ۹۷ به‌صورت میانگین ۲۰۶۲ دستگاه خودرو تولید کرد که این تعداد نسبت به هفته ما قبل ۴۵ درصد رشد نشان می‌دهد و نسبت به هفته اول بهمن‌ماه نیز ۹۰ درصد رشد داشته است. با حضور مدیرعامل جدید گروه خودروسازی سایپا و سیاست‌گذاری جدید وی در راستای بهبود شرایط تحویل و رضایت مشتریان که با حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت و همراهی شرکت‌های داخلی قطعه‌سازی صورت گرفته است، افزایش تولید و عرضه خودرو به بازار سایپا و شرکت‌های تابعه در دستور کار قرار گرفته و در هفته گذشته تیراژ تولید گروه سایپا که بسیار کاهش یافته بود به بیش از ۲ هزار دستگاه رسید که رکوردی در تولید ۶ ماهه سایپا محسوب می‌شود. این افزایش تولید با حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت و همکاری شرکت‌های قطعه‌سازی صورت گرفته و تداوم این حمایت‌ها موجب ادامه روند افزایشی تولید خواهد شد و در نهایت بخش زیادی از خودروهای ثبت‌نامی تحویل خریداران شده که مطمئنا باعث ایجاد تعادل قیمت در بازار می‌شود.
نودنود6 روز قبل
دو تیم نفت مسجدسلیمان و سایپا به مصاف هم رفتند که در نهایت در یک بازی پربرخورد سایپا موفق شد به پیروزی برسد. به گزارش وبسایت نود، دو تیم نفت مسجدسلیمان و سایپا در قالب هفته بیست و دوم لیگ برتر به مصاف هم رفتند. این بازی با حساب یک بر صفر به سود سایپا به پایان رسید. داور: رضا عادلکمک داور: حسن ظهیری و یعقوب سخندانکارت زرد: معین عباسیان، رضا اسدی و امید خالدی از سایپا و محمد پاپی و میلاد خدایی اصل از نفتکارت قرمز: بیژن کوشکی از نفت مسجدسلیمان و امید خالدی (کارت زرد دوم) گل: امیرحسین حسین‌زاده دقیقه ۸۷سایپا با این برد ۲۶ امتیازی شد و به رده ششم صعود کرد و نفت نیز با همان ۱۸ امتیاز در رده چهاردهم باقی ماند. خلاصه لیگ برتر ایران: نفت مسجدسلیمان ۰-۱ سایپا۱۰۰۴
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد1 ماه قبل
این بدعت را محمد شریعتمداری وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت بنا نهاد، آنجا که در واپسین روزهای حضور خود در این وزارتخانه، مدیرعامل سایپا را تغییر داد. وی با اینکه می‌دانست مدت زیادی میهمان وزارت صنعت نیست، مدیرعامل سایپا را تنها پس از ۱۱ ماه فعالیت در این شرکت، کنار گذاشت تا وزیر پس از خود را در عمل انجام شده قرار دهد. تعویض مدیرعامل سایپا اما در شرایطی است که در خودروسازی جهان چنین جا‌به‌جایی‌های سریعی رخ نمی‌دهد و مدیران عامل شرکت‌های خودروساز سال‌ها می‌مانند و به‌واسطه ماندگاری‌شان، سیاست‌ها و برنامه‌های خود را پیاده می‌کنند. در داستان تعویض زودهنگام مدیرعامل سایپا نیز وزیر صنعت، معدن و تجارت خود را مبرا دانسته و تغییر رخ داده را به هیات‌مدیره نسبت داده است، با این حال پذیرفتنی نیست که اعضای هیات‌مدیره به میل و سلیقه خود مدیرعامل منتخب خود را تنها پس از سه ماه فعالیت، برکنار کنند. از دیگر مسوولیت‌های سلیمانی می‌توان به ریاست هیات‌مدیره شرکت ایران خودرو در بلاروس و سنگال، قائم مقام مدیرعامل شرکت مگاموتور و همچنین ریاست هیات‌مدیره سایپا یدک نیز اشاره کرد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 هفته قبل
فراروفرارو2 هفته قبل
فرارو- شرکت سایپا علیرغم اعلام قبلی خود، پراید ۱۵۱ را ۳۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، تیبا را ۴۱ میلیون ۶۰۰ هزار تومان، ساینا ۵۲ و ۸۰۰ هزار تومان کوییک ۵۸ میلیون و نیسان تک سوز را ۶۹ میلیون تومان قیمت‌گذاری کرده است! این در حالی است که سایپا در اطلاعیه‌های فروش روز‌های گذشته پراید ۱۵۱ را ۳۸ میلیون، تیبا را ۴۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، ساینا ۴۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، کوییک ۵۴ میلیون و نیسان تک سوز را ۵۷ میلیون تومان قیمت‌گذاری کرده بود! تغییر قیمت محصولات سایپا نام خودور قیمت فروش فوری هفته گذشته قیمت فروش فوری امروز (ریال) پراید ۱۵۱ ۳۸۰,۰۰۰، ۰۰۰ ۳۹۸,۰۰۰,۰۰۰ تیبا ۴۰۴,۰۰۰، ۰۰۰ ۴۱۶,۰۰۰,۰۰۰ کوئیک ۵۴۰,۰۰۰,۰۰۰ ۵۸۰,۰۰۰,۰۰۰ ساینا ۴۵۵,۰۰۰,۰۰۰ ۵۲۸,۰۰۰,۰۰۰ نیسان تک سوز ۵۷۰,۰۰۰,۰۰۰ ۶۹۰,۰۰۰,۰۰۰
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
نماینده ویژه مدیرعامل سایپا از ادامه طرح فروش محصولات گروه سایپا خبر داد و گفت: طرح فروش محصولات گروه سایپا باهدف رفاه مشتریان گرانقدر و تنظیم بازار، روز جمعه هم ادامه می‌یابد. خبرگزاری مهر: نماینده ویژه مدیرعامل سایپا از ادامه طرح فروش محصولات گروه سایپا خبر داد و گفت: طرح فروش محصولات گروه سایپا باهدف رفاه مشتریان گرانقدر و تنظیم بازار، روز جمعه هم ادامه می‌یابد. عبدالله بابایی با اعلام مطلب فوق افزود: باتوجه به استقبال گسترده مشتریان، افزایش تولید محصولات سایپا و برنامه روبه‌رشد آن و هم‌چنین اثرگذاری بالای این طرح بر روی شرایط بازار در حوزه قیمت‌ها، فروش محصولات سایپا در روز جمعه نیز ادامه می‌یابد. بابایی ادامه داد: برنامه گروه خودروسازی سایپا افزایش تولید و تسریع در عرضه خودرو به بازار با هدف کنترل قیمت‌ها و پاسخ‌گویی به نیاز مشتریان است. گفتنی است طرح فروش فوری و پیش‌فروش محصولات گروه سایپا باهدف تنظیم بازار از اول اسفندماه آغاز شده و توانسته زمینه کاهش قیمت محصولات سایپا را در بازار فراهم کند.
الفالف1 ماه قبل
براساس تصمیمات جدید در وزارت صنعت و شرکت سایپا مدیر عامل این شرکت تغییر کرد. ۵ نظر، ۲ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشارگروه اقتصادی الف، ۳۰ دی ۱۳۹۷، ۱۴:۵۹ ۳۹۷۱۰۳۰۱۲۹به گزارش تسنیم، براساس تصمیمات جدید در وزارت صنعت و شرکت سایپا مدیر عامل این شرکت تغییر یافت. مطابق این تصمیم میر جواد سلیمانی جایگزین محمد رضا سروش به عنوان مدیرعامل این شرکت انتخاب شده است. اواخر مهرماه امسال بود که هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا، سروش را به عنوان مدیر جدید این شرکت انتخاب کرده بود اما گویا عمر ریاست سروش در شرکت سایپا فقط ۳ ماه بوده است. به نظر می‌رسد وضعیت مدیریت این شرکت خودروسازی در تولید و قیمت گذاری محصولات از جمله دلایل تغییر مدیرعامل سایپا است.
مهرمهر6 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، تیم والیبال شهرداری ورامین امروز در نخستین بازی فینال لیگ برتر والیبال مقابل تیم سایپا شکست خورد. رحمان محمدی راد سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین پس از شکست مقابل سایپا در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: توقع بازی بهتری داشتیم. سایپا بازی خوبی به نمایش گذاشت و عملکرد خوب این تیم اجازه کار به ما نداد. سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین درباره اینکه تجربه بازیکنان سایپا عامل پیروزی این تیم شد یا خیر، گفت: فکر نمی‌کنم. تیم سایپا امروز لیاقت پیروزی داشت.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد5 روز قبل
عباس فخاریان، رئیس ستاد طرح خدمات و امداد نوروزی سایپا، در آیین شروع این طرح اظهار کرد: با توجه به اینکه برخی از هموطنان سفرهای نوروزی خود را از پنج‌شنبه گذشته آغاز کرده‌اند، نمایندگی‌های سایپا در محورهای پر تردد مستقر شده‌اند. این نمایندگی‌ها با استقرار در شهرها و جاده‌های کشور به کلیه خودروهای تولیدی گروه سایپا خدمات ارائه می‌کنند. این مقام مسوول با اشاره به زیرمجموعه‌های شرکت سایپا و نهادهایی که در این طرح همکاری دارند، گفت: شرکت‌های تامین‌کننده قطعات، شرکت سایپا یدک، انجمن‌های صنفی نمایندگان خدمات پس از فروش سایپا یدک در استان‌ها و مرکز ارتباط با مشتریان از جمله زیر مجموعه‌های شرکت‌ سایپا هستند که در این طرح مشارکت دارند. فخاریان بیان کرد: در این طرح کلیه خودروهایی که مراجعه می‌کنند را با اولویت خودروهای تولیدی گروه سایپا امدادرسانی می‌کنیم. رئیس ستاد طرح خدمات و امداد نوروزی سایپا تاکید کرد برای سایر موارد، تعرفه مشخصی دریافت خواهد شد.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد1 ماه قبل
بذرپاش؛ روزگار جوانیبیراه نیست اگر در بین هفت مدیرعامل ۱۰ سال گذشته سایپا، مهرداد بذرپاش را سیاسی‌ترین و البته جوان‌ترین سکاندار این شرکت بدانیم. پوستین‌دوز، سهام سایپا چه شد؟ مدیرعامل بعدی سایپا نیز در سیاسی‌بازی چندان دست کمی از بذرپاش نداشت. در کارنامه پوستین‌دوز اما یک حاشیه بزرگ ثبت شده و آن، ماجرای فروش سهام سایپا به «شرکت سرمایه‌گذاری سایپا» است. سایپا در سال ۸۹ در حالی بخشی از سهام خود را به «شرکت سرمایه‌گذاری سایپا» واگذار کرد که ۹۸ درصد سهام این شرکت عملا در اختیار خود سایپا قرار داشت. هرچه هست، سروش تنها سه ماه روی صندلی مدیرعاملی سایپا نشست و در آخرین روز دی‌ماه امسال، جایش را به سید‌جواد سلیمانی داد.
تابناکتابناک1 ماه قبل
به گزارش «تابناک اقتصادی»؛ امروز یک منبع آگاه به خبرنگار تابناک، از برکناری مدیرعامل سایپا خبر داد؛ بنابراین، با تصمیم هیئت‌مدیره سایپا، محمدرضا سروش از مدیرعاملی این گروه خودروسازی برکنار و مهندس سید جواد سلیمانی به‌عنوان مدیرعامل جدید انتخاب شد. محمدرضا سروش که پیش‌ از این در روزهای پایانی مهرماه با حاشیه‌هایی به‌ عنوان جانشین جهرودی انتخاب شده بود، امروز جای خود را به سید جواد سلیمانی داد. همچنین سید جواد سلیمانی در سال‌های اخیر به مدیرعاملی پتروشیمی تبریز نیز منصوب‌شده بود و پیش از انتخاب به‌ مدیرعاملی جدید سایپا، در سمت مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر فعالیت داشته است. پیش‌ازاین نیز متقاضیان معترض در مقابل ساختمان وزارت صنعت معدن و تجارت نیز تجمع کرده بودند. بر اساس این گزارش، شنیده‌های خبرنگار تابناک حکایت از آن دارد که در شرایط فعلی، گروه خودروسازی سایپا به مدیریت سروش، با وجود کمک‌های مالی و حمایتی از سوی وزارت صمت، به تعهدات خود در قبال مشتریان پایبند نبوده است تا جایی که امروز هیأت‌مدیره گروه خودروسازی سایپا، محمدرضا سروش مدیرعامل این شرکت را عزل و سید جواد سلیمانی را به‌ مدیرعاملی جدید جایگزین کرده است.

چگونه سخنان مدیرعامل سایپا و ارزش پراید را تفسیر کنیم؟

6+
زومیتزومیت2 ماه قبل
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز4 روز قبل
باحضور مدیرعامل سایپا و فرمانده راهور تهران بزرگ؛ طرح خدمات و امداد نوروزی سال ۱۳۹۸ گروه خودروسازی سایپا باهدف امدادرسانی به تمام مسافران نوروزی آغاز شد. مراسم افتتاح این طرح باحضور سیدجواد سلیمانی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، سردار محمدرضا مهماندار فرمانده راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ و جمعی از معاونان و مدیران ارشد شرکت‌های گروه سایپا برگزار شد. بنابر تاکید مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا قرار است در طرح نوروز ۹۸ و در راستای مسئولیت‌های اجتماعی این گروه، خدمات‌رسانی به تمام خودروهای کشور علاوه بر محصولات سایپا ارائه شود. با اجرای این سیاست، ضمن اولویت بخشی ارائه خدمات به مشتریان محصولات گروه سایپا، تمام خودروهای موجود در کشور نیز در صورت اعلام یا مشاهده امدادگران، از خدمات طرح امداد نوروزی سایپا بهره‌مند خواهند شد. طرح امداد و خدمات نوروز ۹۸ گروه سایپا با شعار «#همراه_خودروت_هستیم» از روز ۲۵ اسفندماه ۹۷ تا ۱۶ فروردین ۹۸ در سراسر کشور به اجرا در می‌آید.
تسنیمتسنیم3 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی باشگاه سایپا، با حکم مصطفی مدبر، مدیرعامل باشگاه سایپا، مرتضی کنگرانی فراهانی قائم مقام مدیرعامل باشگاه سایپا شد. مصطفی مدبر روز گذشته به عنوان مدیرعامل باشگاه سایپا، جانشین رضا درویش مدیرعامل پیشین نارنجی‌پوشان شد. انتهای پیام/
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 ماه قبل
بر اساس دعوت انجام شده؛ دیدار مدیران ارشد گروه خودروسازی سایپا با مشتریان در مجموعه سازه گستر سایپا (کفش ملی قدیم) برگزار شد. مراسم دیدار مدیران ارشد سایپا با مشتریان بر اساس تاریخ اعلامی، امروز (شنبه) در مجموعه سازه گستر سایپا (کفش ملی سابق) برگزار شد. در این دیدار عبدالله بابایی نماینده ویژه مدیرعامل گروه سایپا در فروش و خدمات پس از فروش، ناصر آقا محمدی مدیرعامل پارس خودرو، فریبرز شهباز مدیرعامل سایپا سیتروئن، حسین خضری مدیرعامل سایپادیزل، بهزاد پناهی مدیرعامل سایپا یدک، محمد زارع پور مدیرعامل زامیاد و تنی چند از مدیران ارشد گروه خودرو سازی سایپا به سوالات مشتریان پاسخ گفتند. در این مراسم بابایی نماینده ویژه مدیرعامل گروه سایپا در فروش و خدمات پس از فروش با اشاره به تحویل خودروهای ثبت نامی تا قبل از دی ماه به قیمت قدیم به مشتریان گفت: ملاک قیمت گذاری زمان قید شده تحویل خودرو در دعوتنامه مشتریان است و خودروهایی که موعد تحویل آنها قبل از دی ماه بوده با قیمت قدیم تحویل خواهند شد. منبع: سایپا نیوز
مهرمهر2 هفته قبل
خانه والیبال تهران امروز میزبان دو تیم سایپا و کاله مازندران بود. نارنجی پوشان سایپا در آمل موفق شده بودند پیروزی دور رفت را به دست آورند تا در دیدار امروز برای صعود به فینال تلاش کنند. شاگردان پیمان اکبری در سایپا در سه ست متوالی کاله را شکست و جواز حضور در فینال را به دست آوردند. هرچند کاله در این ست با سایپا برابر پیش رفت اما در نهایت نتیجه این ست نیز به سود نارنجی پوشان سایپا تمام شد. در ست سوم سایپا از ابتدا برتری خود را حفظ و در این ست نیز کار سختی مقابل کاله نداشت.
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداری-سعید لطفی، بازیکن سابق سایپا در خصوص طلبش از‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ باشگاه سایپا و گرفتن حکم توقیف اموال این تیم، گفت: تابستان امسال بود که من از‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ باشگاه سایپا شکایت کردم و شکایتم را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارائه دادم. از‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ آنجایی که باشگاه سایپا از‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا تحت فشار قرار گرفته بود، به همین دلیل باید اسناد تسویه حساب با من را به AFC تحویل می‌دادند. بازیکن سابق تیم سایپا افزود‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌: دوست نداشتم این کار را انجام دهم، اما حکم توقیف اموال باشگاه سایپا را گرفتم و جالب است که در همین شرایط هم کسی پاسخگو نیست. این درحالی است که مسئولان باشگاه در جریان این مسائل قرار دارند و وکیلم با آن‌ها صحبت هم کرده است. متأسفانه من در باشگاه سایپا صداقت ندیدم و امیدوارم مجبور نشوم که وکیلم را با مأمور نیروی انتظامی به باشگاه سایپا بفرستم تا اموال و اتومبیل‌های آن‌ها را توقیف کند.
فارسفارس3 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی باشگاه سایپا با حکم مصطفی مدیر عامل شرکت فرهنگی ورزشی سایپا، مرتضی کنگرانی قائم مقام مدیرعامل باشگاه سایپا شد. مدبر روز گذشته به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه سایپا منصوب شد. انتهای پیام/ر
ایرناایرنا3 هفته قبل
سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: با وجود اینکه تمرین نکردیم، اما هر کاری از دست تیم من بر بیاید، انجام خواهیم داد. سرمربی تیم فوتبال سایپا اضافه کرد: مشکلات زیادی داریم و رضا درویش هم وقتی دید که به باشگاه کمک نمی‌کنند، استعفا داد. دایی گفت: باشگاه سایپا هم جزئی از کارخانه سایپا است. سرمربی تیم فوتبال سایپا با بیان اینکه یک دست صدا ندارد، گفت: اگر به هم کمک کنیم، کار انجام می‌شود. وی خاطرنشان کرد: بالای ۵۰ درصد کارخانه دلشان با تیم سایپا نیست.
ایرناایرنا3 هفته قبل
سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: با وجود اینکه تمرین نکردیم، اما هر کاری از دست تیم من بر بیاید، انجام خواهیم داد. سرمربی تیم فوتبال سایپا اضافه کرد: مشکلات زیادی داریم و رضا درویش هم وقتی دید که به باشگاه کمک نمی‌کنند، استعفا داد. دایی گفت: باشگاه سایپا هم جزئی از کارخانه سایپا است. سرمربی تیم فوتبال سایپا با بیان اینکه یک دست صدا ندارد، گفت: اگر به هم کمک کنیم، کار انجام می‌شود. وی خاطرنشان کرد: بالای ۵۰ درصد کارخانه دلشان با تیم سایپا نیست.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین6 روز قبل
به گزارش اقتصادآنلاین، طرح امداد نوروزی سایپا، امروز با حضور مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، رئیس پلیس راهور تهران، مدیران عامل سایپایدک، پارس خودرو، امدادخودرو و امدادگران و نمایندگان خدمات پس از فروش این شرکت آغاز شد. در این مراسم؛ عباس فخاریان، رییس ستاد نوروز ۹۸ گروه خودروسازی سایپا گفت: وظیفه شبکه خدمات پس از فروش سایپا در ایام نوروز ایجاد اطمینان خاطر برای مشتریان در سفر‌های نوروزی است و با توجه به حجم سفر‌ها، تمام پایگاه‌ها و واحد‌های امدادی در جاده‌های سراسر کشور خدمات نوروزی به مشتریان ارائه خواهند داد. فخاریان تاکید کرد: شبکه خدمات پس از فروش سایپا با تمام توان در تلاش است تا بهترین خدمات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مسافران نوروزی ارائه کند. بنا به اعلام سایپا؛ مشتریان گروه خودروسازی سایپا در صورت بروز مشکل در حین سفر می‌توانند با شماره ۰۹۶۵۵۰ تماس بگیرند. طرح خدمات و امداد نوروزی ۹۸ گروه خودروسازی سایپا از ۲۵ اسفندماه جاری آغاز و تا ۱۶ فروردین ماه ۱۳۹۸ در سراسر کشور ادامه خواهد داشت.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، در راستای تاکیدات وزیر صنعت در خصوص تشکیل ستاد ویژه بررسی و حل مشکلات مشتریان، امروز نماینده ویژه مدیرعامل سایپا و مدیران بازاریابی و فروش این گروه در نشست‌های مختلف به بررسی مشکلات مشتریان پرداختند. در این نشست جمعی از نمایندگان مشتریان ثبت نامی خودروهای مختلف سایپا که تولید و تحویل آنها در ماه‌های اخیر به دلیل وجود مشکلات مختلف با تاخیر همراه شده بود به صورت جداگانه با مدیران فروش گروه سایپا به بیان نظرات خود پرداختند. همچنین صادق نجفی نماینده ویژه وزیر صنعت در کمیته خودرو هم به همراه جمعی از مدیران وزارت صنعت معدن و تجارت از ستاد پاسخگویی به مشتریان سایپا بازدید کردند و در جریان اقدامات انجام شده قرار گرفتند. وی گفت: امروز از معاونت فروش سایپا بازدیدی صورت گرفت که خوشبختانه با دسته بندی مشتریان شرکت‌های سایپا، پارس خودرو، زامیاد و سایپا سیتروئن به نحو مطلوبی این موضوع در سایپا دنبال می‌شود و امیدوارم هرچه سریعتر مشکلات موجود برطرف شود. انتهای پیام/
عصر ایرانعصر ایران2 هفته قبل
فروش فوری محصولات گروه خودروسازی سایپا در تاریخ سه شنبه ۱۴ اسفند ماه راس ساعت ۱۰ صبح آغاز خواهد شد. به گزارش عصر ایران، سایپا در طرح فروش فوری روز سه شنبه ۱۴ اسفند ماه خودروهای کوییک دنده‌ای، ساینا، تیبا، سایپا ۱۳۱، سایپا ۱۵۱ و وانت زامیاد را عرضه می‌کند. این طرح از ساعت ۱۰ صبح امروز سه شنبه ۱۴ اسفند آغاز شده است. در این طرح نیز افرادی که طی ۱۸ ماه گذشته از شرکت سایپا محصولی را ثبت نام کرده‌اند امکان استفاده از این شرایط فروش را ندارند. برای شرکت در طرح فورش فوری سایپا می‌توانید به آدرس saipa. iranecar. com مراجعه کنید.
برنابرنا2 هفته قبل
تیم سایپا و شهرداری ورامین با برتری مقابل کاله و پیام مشهد فینالیست لیگ برتر والیبال شدند. خانه والیبال تهران امروز میزبان دو تیم سایپا و کاله مازندران بود. هرچند کاله در این ست با سایپا برابر پیش رفت اما در نهایت نتیجه این ست نیز به سود نارنجی پوشان سایپا تمام شد. در ست سوم سایپا از ابتدا برتری خود را حفظ و در این ست نیز کار سختی مقابل کاله نداشت. نتایج کامل دیدارهای دور برگشت مرحله نیمه نهایی: سایپا تهران ۳ - کاله مازندران صفر شهرداری ورامین ۳ - پیام مشهد صفر
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 هفته قبل
شرایط پیش فروش نوروزی محصولات سایپا ۱۳۱، سایپا ۱۵۱، تیبا، کوییک و ساینا آغاز شد. آفتاب‌‌نیوز: براساس اعلام شرکت سایپا شرایط پیش فروش نوروزی انواع محصولات این شرکت از ساعت ۱۱ روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۱۲/۱۵ آغاز شد. در این طرح فروش محصولات سایپا ۱۳۱، سایپا ۱۵۱، تیبا، کوییک و ساینا با تحول آبان، آذر و دی ماه ۹۸ عرضه می‌شود. جزئیات این طرح فروش به شرح زیر است:
ورزش۳ورزش۳3 هفته قبل
تیم سایپا پس از پیروزی مقابل پیکان به جمع ۴ تیم لیگ برتر والیبال ایران صعود کرد. به گزارش «ورزش سه»، تساوی در پایان دو دیدار ابتدایی باعث شد تا سرنوشت تیم چهارم مرحله نیمه نهایی با برگزاری بازی سوم دو تیم پیکان و سایپا مشخص شود. دو تیم در پایان چهار ست به تساوی دو بر دو رسیدند تا سرنوشت این دیدار جذاب به ست پنجم کشیده شود. سایپا اما در ست‌های اول و چهارم با امتیازات ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۲ به برتری رسید تا برنده در ست پنجم مشخص شود. بازی‌های نیمه نهایی به صورت ٢ از ٣ برگزار می‌شود و از یکشنبه آینده استارت می‌خورد.
خبر ورزشیخبر ورزشی3 هفته قبل
به گزارش خبرورزشی، رضا درویش به دلیل آن چه «مشکلات موجود در باشگاه سایپا و حمایت نکردن مسئولان» خواند، از سمت خود استعفا کرد. این خبر را علی دایی در نشست خبری قبل از دیدار سایپا و تراکتورسازی اعلام کرد.

خلاصه‌بازی الریان ۳ - سایپا ۱

برترین‌هابرترین‌ها4 هفته قبل

به انتهای لیست رسیدید

سایپا

سایپا، که سرنام گروه اسمی "شرکت سهامی ایرانی تولید خودرو" (به فرانسوی: Société Anonyme Iranienne de Production Automobile) است،شرکت خودروسازی ایرانی می‌باشد، که در سال ۱۳۹۱ با تولید شمار ۴۷۷٫۸۹۰ دستگاه اتومبیل، معادل ۴۲٪ درصد از سهم بازار خودروی ایران را به خود اختصاص داد و پس از ایران خودرو (با ۴۵٪) به‌عنوان دومین خودروساز ایران، شناخته شد. ویکی‌پدیا