سایپا فولاد

سایپا فولاد

اقتصادنیوزاقتصادنیوز3 روز قبل
همچنین شاخص کل (هم وزن) با یک هزار و ۷۳۷ واحد افزایش به ۱۰۲ هزار و ۷۹۹ واحد و شاخص قیمت (هم وزن) با یک هزار و ۱۶۰ واحد رشد به ۶۸ هزار و ۶۹۳ واحد رسیدند. شاخص آزاد شناور نیز با ۶ هزار و ۴۳۲ واحد افزایش به رقم ۳۹۳ هزار و ۳۵۱ واحد رسید، شاخص بازار اول چهار هزار و ۶۱۹ واحد و شاخص بازار دوم پنج هزار و ۴۲۳ واحد افزایش داشتند. نفت و گاز پتروشیمی تامین (تاپیکو) با ۱۹۶ واحد و فولاد خراسان (فخاس) با ۱۷۰ واحد بیشترین تأثیر مثبت را بر شاخص کل داشتند. آخرین وضعیت شاخص فرابورسشاخص فرابورس نیز بیش از ۵۳ واحد رشد داشت و بر روی کانال چهار هزار و ۲۸۲ واحد ثابت ماند. در مقابل قاسم ایران (قاسم)، ‌ صنایع ماشین‌های اداری ایران (مادیرا)، قند شیروان قوچان و بجنورد (قشیر) و ویتانا (غویتا) مانع از رشد بیشتر این شاخص شدند.
الفالف3 روز قبل
شاخص بورس امروز درحالی به ۳۳۲ هزار و ۵۶۷ واحد رسید که می‌توان گفت رکورد خود در نیمه مهر امسال که ۳۲۷ هزار و ۳۰۵ واحد بود را شکسته است و هیچ یک از شرکت‌ها در بورس و فرابورس منفی نبودند. بر این اساس، بازار سرمایه درحالی چنین ترازی را تجربه کرد که در روز ۱۳ مهرماه شاخص کل این بازار ۳۲۷ هزار و ۳۰۵ واحد بود که این مقدار بالاترین رکورد در بورس بود که امروز این رکورد شکسته شد. نفت و گاز و پتروشیمی تأمین و فولاد خراسان شاخص بورس را بالا بردند. رشد ادامه‌دار فرابورسفرابورس نیز مانند بورس رشد خود را نسبت به روزهای گذشته حفظ کرد و با ۵۳ واحد رشد در رقم ۴۲۸۲ ایستاد. در بازار فرابورس نیز مانند بازار بورس هیچکدام از نمادها تاثیر منفی نداشتند و هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه، توسعه مولد نیروگاهی جهرم، پتروشیمی زاگرس، پالایش نفت شیراز، پتروشیمی مارون، شرکت آهن و فولاد ارفع و سهامی ذوب آهن اصفهان بیشترین تاثیر مثبت را روی بازار فرابورس داشتند.
ایران‌جیبایران‌جیب3 روز قبل
امروز شاخص قیمت با معیار وزنی ارزشی با افزایش ۱۳۲۳ واحد به رقم ۸۹هزار و ۷۸ واحد رسید. شاخص بازار اول بورس با افزایش ۴هزار و ۶۱۹ واحد به رقم ۲۴۰ هزار و ۵۱۸ واحد رسید و شاخص بازار دوم بورس با افزایش ۵ هزار و ۴۲۴ واحد به رقم ۶۸۱ هزار و ۶۷۳ واحد رسید. نماد فولاد خوزستان متوقف شده حراج مجدد نماد معاملاتی نساجی بروجرد وقفه معاملاتی نماد بیمه پارسیان با پیام ناظر روی داد. بازگشایی نمادهای معاملاتی سرمایه‌گذاری گروه صنعتی ملی و مهندسی نصیر ماشین، سایپا شیشه، بازگشایی شدند. همچنین توقف نماد معاملاتی پارس سرام و حراج معاملاتی نماد تراکتورسازی ایران با پیام ناظر بازار روی داد. / فارس
فارسفارس3 روز قبل
امروز شاخص قیمت با معیار وزنی ارزشی با افزایش ۱۳۲۳ واحد به رقم ۸۹هزار و ۷۸ واحد رسید. شاخص بازار اول بورس با افزایش ۴هزار و ۶۱۹ واحد به رقم ۲۴۰ هزار و ۵۱۸ واحد رسید و شاخص بازار دوم بورس با افزایش ۵ هزار و ۴۲۴ واحد به رقم ۶۸۱ هزار و ۶۷۳ واحد رسید. نماد فولاد خوزستان متوقف شده حراج مجدد نماد معاملاتی نساجی بروجرد وقفه معاملاتی نماد بیمه پارسیان با پیام ناظر روی داد. بازگشایی نمادهای معاملاتی سرمایه‌گذاری گروه صنعتی ملی و مهندسی نصیر ماشین، سایپا شیشه، بازگشایی شدند. همچنین توقف نماد معاملاتی پارس سرام و حراج معاملاتی نماد تراکتورسازی ایران با پیام ناظر بازار روی داد.
نودنود1 هفته قبل
بازی دو تیم سایپا و فولاد خوزستان با تساوی بدون گل به پایان رسید. تلاش دو تیم در این بازی کسل کننده گلی به همراه نداشت تا ۳ امتیاز این بازی تقسیم شود. دقیقه ۵۸: شوت راه دور حسین‌زاده دقت لازم را نداشت و با فاصله نسبتا زیادی از دروازه فولاد راهی اوت شد. شاگردان جواد نکونام در تیم فولاد در بازی هفته‌ی آینده خود روز دوشنبه پذیرای پارس جنوبی جم هستند. شاگردان ابراهیم صادقی در تیم سایپا هم در زمین نفت مسجد سلیمان به میدان می‌روند.
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداری- در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال ایران تیم سایپا مقابل فولاد خوزستان صف‌آرایی کرد و در پایان شاگردان جواد نکونام و ابراهیم صادقی امتیازات را تقسیم کردند. مشخصات بازیهفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال ایرانسایپا-فولاد خوزستانچهارشنبه ۱۳ آذرماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۰ترکیب دو تیمترکیب سایپا: حامد فلاح‌زاده، مجتبی لطفی، آرمین سهرابیان، مهیار جباری، کمال‌الدین نیک‌خوی، سید محمد مهری، سعید غلامعلی‌بیگی، سعید محمدفرد، حسین کامیاب، امیرحسین حسین‌زاده و محمدرضا سلیمانیترکیب فولاد: شهاب گردان، ایوب والی، حسین بیت سعید، محمد قاسمی‌نژاد، احمد عبداله‌زاده، محمد آبشک، روح‌اله سیف الهی، مجتبی نجاریان، عارف آقاسی، لوسیانو پریرا و وحید حیدریهگزارش بازیدر نیمه اول دو تیم نتوانستند موقعیت‌های چندانی روی دروازه یکدیگر خلق کنند و بازی بسیار سرد و بی روح دنبال شد و در پایان دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن رفتند. در نیمه دوم تا دقیقه ۶۷ بازی همان روند کسل کننده را داشت اما در این دقیقه روی اشتباه بازیکنان سایپا لوسیانو پریرا صاحب موقعیت شد که حامد فلاح زاده نگذاشت او کاری از پیش ببرد.
نودنود1 هفته قبل
بازی دو تیم سایپا و فولاد خوزستان با تساوی بدون گل در جریان است. به گزارش وبسایت نود، در ادامه‌ی هفته‌ی سیزدهم رقابت‌های لیگ برتر امروز از ساعت ۱۵:۱۵ سایپا با قضاوت پیام حیدری به مصاف فولاد خوزستان رفته است. دقیقه ۵۸: شوت راه دور حسین‌زاده دقت لازم را نداشت و با فاصله نسبتا زیادی از دروازه فولاد راهی اوت شد. دقیقه ۶۰: یک حمله جدی دیگر برای سایپا هدر رفت و این بار ارسال نیک‌خوی و ضربه حسین‌زاده با اختلاف کمی از کنار دروازه فولاد عبور کرد. دقیقه ۶۷: نزدیک بود روی اشتباه مدافعان سایپا، فولاد صاحب یک موقعیت جدی با حرکت سریع لوسیانو پریرا شود که حامد فلاح‌زاده با خروج به موقع از دروازه توپ را دراختیار گرفت.
نودنود1 هفته قبل
سایپا و فولاد در نیمه اول به تساوی بدون گل رضایت دادند. به گزارش وبسایت نود، در ادامه‌ی هفته‌ی سیزدهم رقابت‌های لیگ برتر امروز از ساعت ۱۵:۱۵ سایپا با قضاوت پیام حیدری به مصاف فولاد خوزستان رفته است. نیمه اول این بازی کسل کننده گلی به همراه نداشت و دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند. ترکیب سایپا: حامد فلاح‌زاده، سعید محمدفرد، کمال الدین نیک خوی، مجتبی لطفی، امیرحسین حسین‌زاده، آرمین سهرابیان، سعید بیگی، مهیار جباری، حسین کامیاب، سیدمحمد مهری و محمدرضا سلیمانیترکیب فولاد: شهاب گردان، ایوب والی، حسن بیت‌سعید، محمد قاسمی‌نژاد، احمد عبدالله‌زاده، محمد آبشک، روح‌الله سیف‌اللهی، مجتبی نجاریان، عارف آغاسی، لوسیانو پریرا و وحید حیدریهکارت زردروح‌الله سیف‌الهی (۲۴) از فولاددقایق حساسدقیقه ۴۰: دفع توپ ارسالی نیک‌خوی از روی کرنر، در میانه زمین به جباری رسید که شوت او به بیرون رفت.
نودنود1 هفته قبل
یازده بازیکن اصلی دو تیم سایپا و فولاد مشخص شدند. به گزارش وبسایت نود، در ادامه‌ی هفته‌ی سیزدهم رقابت‌های لیگ برتر امروز از ساعت ۱۵:۱۵ سایپا پذیرای فولاد خوزستان است. ابراهیم صادقی سرمربی سایپا و جواد نکونام سرمربی فولاد یازده بازیکن اصلی خود برای این بازی را مشخص کردند. ترکیب سایپا: حامد فلاح‌زاده، سعید محمدفرد، کمال الدین نیک خوی، مجتبی لطفی، امیرحسین حسین‌زاده، آرمین سهرابیان، سعید بیگی، مهیار جباری، حسین کامیاب، سیدمحمد مهری و محمدرضا سلیمانیترکیب فولاد: شهاب گردان، ایوب والی، حسن بیت‌سعید، محمد قاسمی‌نژاد، احمد عبدالله‌زاده، محمد آبشک، روح‌الله سیف‌اللهی، مجتبی نجاریان، عارف آغاسی، لوسیانو پریرا و وحید حیدریه۱۸۷۰
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 هفته قبل
هفته سیزدهم لیگ برتر؛ پیام خوزستان - هفته سیزدهم رقابتهای لیگ برتر امروز با انجام دو بازی آغاز می‌شود که چهار تیم سایپا، فولاد، ماشین سازی و پارس جنوبی به مصاف هم می‌روند. از ویژگی‌های دیدارهای امروز این است که هر چهار تیم از سرمربیان جوانی استفاده می‌کنند و یا بهتر است بگوییم جوان‌ترین سرمربیان شاغل در لیگ برتر در این چهار تیم حضور دارند. * سایپا-فولاددیدار دو تیم سایپا و فولاد تقابل دو تیم صنعتی نیز می‌باشد. از ویژگی‌های فولاد کم گل زدن، کم گل خوردن و کسب پیروزی‌های اقتصادی است. ویژگی هر دو تیم در گرفتن پنالتی از حریفان است و هر دو تیم از پنالتی گیر‌ترین تیم‌های لیگ هستند.
همشهریهمشهری1 هفته قبل
به گزارش همشهری آنلاین، فاصله نزدیک سپاهان، شهر خودرو، استقلال، پرسپولیس و فولاد در بالای جدول جذابیت بازی‌ها را در هفته‌های اخیر بیشتر کرده است. تیم فوتبال استقلال در دیدار با سپاهان عیار واقعی خود را نشان داد تا همه شایستگی این تیم را تحسین کنند. تنها خبر نگران کننده برای این تیم دربازی مقابل شهر خودرو غیبت احتمالی دیاباته به دلیل مصدومیت است. او در تمرین رو گذشته آبی‌ها آسیب دید. در آن سوی میدان شهر خودرو با یحیی گل محمدی نتایج درخشانی به دست آورده و امسال از مدعیان به شمار می‌رود. چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸پارس جنوبی جم - ماشین‌سازی‌ تبریز ساعت ۱۵:۰۰سایپا - فولاد ساعت ۱۵:۱۵پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸استقلال - شهر خودرو ساعت ۱۵:۰۰تراکتور - شاهین شهرداری‌بوشهر ساعت ۱۵:۳۰گل گهرسیرجان - نفت‌ مسجدسلیمان ساعت ۱۶:۰۰نساجی مازندران - سپاهان ساعت ۱۶:۰۰صنعت نفت آبادان - پیکان ساعت ۱۶:۱۵ذوب آهن - پرسپولیس ساعت ۱۷:۳۰
فوتبالیفوتبالی1 هفته قبل
آخرین برد این تیم به هفته سوم و بازی مقابل نساجی باز می‌گردد که شاگردان صادقی در یک بازی پر گل، ۴-۳ به پیروزی رسیدند. بازگشت فولاد: شاگردان نکونام پس از چند هفته ناکامی، با برد مقابل گل گهر به روند ضعیف خود پایان دادند. فولادی‌ها در ۳ بازی گذشته خود یک تساوی و ۲ باخت را تجربه کرده بودند و در این سه بازی موفق به گلزنی هم نشده بودند. بهترین گلزن فولاد: نکته جالب تیم فولاد، گلزنی مجدد ایوب والی در این دیدار بود. مدافع با تجربه اهوازی‌ها با حساب گلزنی مقابل گل گهر، با ۳ گل بهترین گلزن این فصل سرخپوشان خوزستانی محسوب می‌شود.
ایلناایلنا1 هفته قبل
دو همبازی سابق و دو مربی از نسل جوان لیگ برتر فردا به مصاف هم می‌روند. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، یکی از دیدارهای روز نخست از هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر تقابل سایپا - فولاد خوزستان است که فردا از ساعت ۱۵:۱۵ در ورزشگاه پاس قوامین (دستگردی) میان دو تیم برگزار می‌شود. این تقابل میان دو مربی نسل جوان فوتبال ایران یعنی جواد نکونام و ابراهیم صادقی است که در ابتدای راه سرمربیگری خودشان قرار دارند و جویای نام در این عرصه هستند. صادقی و نکونام مدت کمی سابقه همبازی بودن را هم دارند. در ۱۵ بازی صادقی با پیراهن تیم ملی، جواد نکونام به عنوان کاپیتان تیم حضور داشت و کنار یکدیگر بازی کردند و نکونام در سال ۹۴ هم به مدت یک نیم فصل پیراهن سایپا را بر تن داشت که در آن دوران صادقی بازوبند کاپیتانی سایپا را بر بازو می‌بست.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
ذوب‌آهن در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته سیزدهم، باید مقابل پرسپولیس به میدان برود. ذوب‌آهن هفته گذشته مقابل نفت مسجدسلیمان به میدان رفت و با ارائه یک بازی محتاطانه، تن به تساوی داد و یک امتیاز با ارزش را به دست آورد. ذوب‌آهن در چند بازی اخیر خود از نظم تیمی و تاکتیکی بهتری بهرمند شده و در فاز دفاعی به ثبات رسیده است. تقابل ذوب‌آهن و پرسپولیس را می‌توان بازی انگیزه و روحیه دانست. برترین گلزنان: در ذوب‌آهن ارسلان مطهری با ۴ گل و در پرسپولیس علی علیپور و ترابی با ۳ گل، برترین گلزنان ۲ تیم هستند.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم‌های پیکان تهران، فولاد سیرجان، سایپا، فولاد سپاهان و شهرداری ورامین و شهرداری ارومیه در هفته دهم لیگ برتر والیبال مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند. نتایج دیدارهای هفته دهم لیگ برتر والیبال به شرح زیر است: راه یاب ملل مریوان یک - پیکان ۳۲۵ بر ۲۲، ۱۷ بر ۲۵، ۱۸ بر ۲۵ و ۲۴ بر ۲۶پیام خراسان ۲ - شهرداری ارومیه ۳۲۹ بر ۳۱، ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۷، ۲۵ بر ۲۱ و ۱۲ بر ۱۵خاتم اردکان یک - فولاد سیرجان ۳۲۵ بر ۲۱، ۱۹ بر ۲۵، ۲۰ بر ۲۵ و ۲۰ بر ۲۵شهرداری ورامین ۳ - شهداب یزد ۲۲۶ بر ۲۴، ۲۵ بر ۲۷، ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۷ و ۱۵ بر ۸سایپا تهران ۳ - کاله آمل یک۲۰ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۲۱شهروند اراک صفر - فولاد سپاهان ۳۲۲ بر ۲۵، ۱۹ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۲۷تیم شهرداری گنبد در این هفته استراحت کرد. لیگ برتر والیبال به دلیل برگزاری اردوهای تیم ملی والیبال به مدت ۵۰ روز تعطیل خواهد بود. انتهای پیام/
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، دومین هفته از رقابت‌های لیگ‌برتر والیبال باشگاه‌های کشور، عصر امروز (یکشنبه) با برگزاری ۵ دیدار پیگیری شد که در پایان، تیم‌های سپاهان، خاتم اردکان، شهرداری ورامین، سایپا، فولاد سیرجان و شهرداری گنبد مقابل حریفان خود به برتری دست یافتند. در حساس‌ترین بازی امروز و در خانه والیبال تیم پیکان با نتیجه ۳ بر ۲ نتیجه را به میهمان خود شهرداری ورامین، مدافع عنوان قهرمانی واگذار کرد تا ورامینی‌ها دومین پیروزی خود را کسب کنند. در طرف مقابل هم نخستین شکست پیکان در این دوره از رقابت‌های لیگ برتر رقم خورد. در این بازی شاگردان محمد ترکاشوند ست‌های نخست، سوم و پنجم را ۲۵-۲۰، ۲۵-۲۳ و ۱۵-۱۲ واگذار کردند و تنها در ست دوم و چهارم نیز با نتایج ۱۹-۲۵ و ۲۵-۲۷ پیروز شدند. انتهای پیام/
ایمناایمنا1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، در ادامه رقابت‌های لیگ برتر والیبال امروز- یکشنبه ۱۲ آبانماه – فولاد مبارکه سپاهان از ساعت ۱۷ میزبان کاله مازندران خواهد بود. تیم فولاد سپاهان در دیدار هفته گذشته موفق شد ست‌های اول، دوم و چهارم را به سود خود به پایان برساند تا تیم فولاد سیرجان تحت هدایت محمدرضا دامغانی، فصل را با شکست شروع کند. شاگردان بهروز عطایی در دیدار با دیگر تیم تازه وارد لیگ برتر شهداب یزد که هدایت آن بر عهده عباسعلی میرحسینی است، کار سختی برای کسب برد داشتند و برای کسب برد در این دیدار تا ست پنجم با چنگ و دندان جنگیدند. در نهایت آملی‌ها با حضور هواداران خود و برتری در ست پنجم، توانستند شروع فصل را با برد جشن بگیرند. برنامه دیگر بازی‌های هفته دوم لیگ برتر به شرح زیر خواهد بود؛ سپاهان- کاله مازندرانراه‌یاب ملل مریوان- خاتم اردکانپیکان تهران- شهرداری ورامینشهرداری ارومیه- سایپافولاد سیرجان- شهروند اراکشهداب یزد- شهرداری گنبد
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، لیگ برتر والیبال که از چند روز قبل رسما با حضور ۱۳ تیم استارت خورد، امروز در شرایطی که پیگیری می‌شود که خاتم اردکان اولین بازی خود را در لیگ برتر انجام خواهد داد. در هفته دوم که امروز با انجام ۶ دیدار برگزار می‌شود، ۳ دیدار حساس و تماشایی در پیش خواهد بود. سپاهان تازه وارد برابر کاله مازندران با بهروز عطایی صف آرایی می‌کند و به دنبال پیروزی است. از سوی دیگر پیکان همیشه مدعی از شهرداری ورامین، مدافع عنوان قهرمانی خواهد ایستاد و تماشاگران تهرانی شاهد یک بازی تماشایی خواهند بود. برنامه کامل هفته دوم لیگ برتر والیبال به شرح زیر است: فولاد سپاهان اصفهان – کاله مازندرانخاتم اردکان – راه‌یاب ملل مریوانپیکان – شهرداری ورامینشهرداری ارومیه – سایپافولاد سیرجان ایرانیان – شهروند اراکشهداب یزد – شهرداری گنبد
ایسناایسنا1 ماه قبل
ایسنا/اصفهانهفته دوم لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور فردا (یکشنبه) با برگزاری شش دیدار در شهرهای مختلف پیگیری می‌شود. به گزارش ایسنا، هفته دوم مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور فردا یکشنبه ۱۲ آبان ماه با برگزاری ۶ دیدار در شهرهای مختلف پیگیری خواهد شد. در اصفهان تیم سپاهان که هفته اول را با پیرزوی ۳ بر یک مقابل فولادسیرجان به پایان برده از ساعت ۱۷ در ورزشگاه مخابرات میزبان کاله است. هر دو سرمربی ترکیبی از بازیکنان جوان و باانگیزه در کنار بازیکنان باتجربه را در اختیار دارند و به دنبال پیروزی و کسب ۳ امتیاز این دیدار هستند تا در ادامه لیگ مشکلی نداشته باشند. سایر بازی‌های این هفتهیکشنبه ۱۲ آبانخاتم اردکان - راهیاب ملل مریوانپیکان - شهرداری ورامینشهرداری ارومیه - سایپافولاد سیرجان ایرانیان - شهروند اراکشهداب یزد - شهرداری گنبدانتهای پیام
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
ذوب‌آهن و پیکان در حالی آماده این دوئل حساس می‌شوند که هر ۲ تیم طی ۲ هفته گذشته، مقابل رقبای خود شکست خورده و چاره‌ای جز پیروزی در این دیدار ندارند. ذوب‌آهن برای خاتمه دادن به روند ناکامی‌های اخیرش محتاج پیروزی است و برای رسیدن به این منظور کار سختی را مقابل پیکان در پیش دارد. با همه این توصیفات آنچه مشخص است اینکه این بازی برای هر ۲ تیم بسیار سخت و نفس‌گیر بوده و کسب پیروزی و ۳ امتیاز آن برای هر ۲ تیم ذوب‌آهن و پیکان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. برترین گلزنان: شهریار مغانلو با ۵ گل در تیم پیکان، برترین گلزن این دیدار است. محرومان و مصدمان: هر ۲ تیم بازیکن مصدوم و یا محرومی ندارند و با ترکیب کامل در این دیدار حاضر می‌شوند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
به گزارش مشرق، سهیل مهدی، مسئول صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها در خصوص شرایط دادن این مجوز به باشگاه‌ها و تفاوت مجوز حرفه‌ای و ملی توضیحاتی ارائه داد: مجوز حرفه‌ای و مجوز ملی چیست؟ سهیل مهدی، رئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای درباره تفاوت‌های مجوز حرفه‌ای و مجوز ملی می‌گوید: «صدور مجوز را به دو بخش ملی و حرفه‌ای تقسیم کردیم. در ژاپن اگر یک باشگاه سه بار مجوز حرفه‌ای را نگیرد آن تیم را کنار می‌گذارند. این باشگاه‌ها بنا به اعلام مسئولان کمیته صدور مجوز حرفه‌ای امسال هم مدارک خود را به موقع و کامل تحویل دادند اما نکته‌ جالب اینجاست که شهر خودرو که تا پارسال اقدامی برای کسب مجوز حرفه‌ای انجام نمی‌داد، امسال به یکی از منظم‌ترین و با کیفیت‌ترین باشگاه‌ها تبدیل شده بود. بنا به گفته رئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای این تعداد طلبکار به اندازه ۵ تیم فوتبال یا حتی بیشتر است که به صورت نقدی با آنها تسویه حساب شده است. تسویه حساب ۱۱۰ میلیاردی پرسپولیس و استقلالرئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ درباره وضعیت باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس می‌‎گوید: «به نظرم باید به جز چالش‌هایی که باشگاه‌ها داشته‌اند درباره ویژگی‌های آنها نیز صحبت کنیم.
ایلناایلنا1 ماه قبل
مسئول صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها در خصوص شرایط این مجوز برای باشگاه‌های لیگ برتر صحبت کرد. به گزارش ایلنا، سهیل مهدی، مسئول صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها در خصوص شرایط دادن این مجوز به باشگاه‌ها و تفاوت مجوز حرفه‌ای و ملی توضیحاتی ارائه داد: مجوز حرفه‌ای و مجوز ملی چیست؟ سهیل مهدی، رئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای درباره تفاوت‌های مجوز حرفه‌ای و مجوز ملی می‌گوید: «صدور مجوز را به دو بخش ملی و حرفه‌ای تقسیم کردیم. این بسته به شرایط کمیته بدوی است که چه جرایمی را تعیین کنند. در ژاپن اگر یک باشگاه سه بار مجوز حرفه‌ای را نگیرد آن تیم را کنار می‌گذارند. تسویه حساب ۱۱۰ میلیاردی پرسپولیس و استقلالرئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ درباره وضعیت باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس می‌‎گوید: «به نظرم باید به جز چالش‌هایی که باشگاه‌ها داشته‌اند درباره ویژگی‌های آنها نیز صحبت کنیم.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
اگر بازیکنی شکایتی دارد باید تا قبل از تاریخ ۹ مهر این را ثبت کند.» مهدی در مورد باشگاه هایی که نتوانستند مجوز حرفه‌ای بگیرند گفت: «صدور مجوز را به دو بخش ملی و حرفه‌ای تقسیم کردیم. تکلیف باشگاه هایی که مجوز حرفه‌ای گرفته‌اند معلوم است اما باشگاه هایی که مجوز ملی گرفته‌اند مثل سایپا، فولاد خوزستان و پیکان علیرغم اینکه شرایط نزدیک به مجوز حرفه‌ای را داشتند به خاطر مسایل جزئی موفق به کسب مجوز ملی شدند. در ژاپن اگر یک باشگاه سه بار مجوز حرفه‌ای را نگیرد آن تیم را کنار می‌گذارند. ما هم سعی داریم چنین قوانینی را اجرا کنیم.» مجوز ملی ملاک حضور در لیگ برتر باید باشد. باشگاه هایی که وارد لیگ برتر می‌شوند باید مجوز ملی بگیرند که یک مدل ملایم از مجوز حرفه‌ای لیگ قهرمانان آسیا است.
فوتبالیفوتبالی2 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی- در حالی که پنج هفته از لیگ برتر را سپری کرده اسم، اما صفر‌های زیادی در جدول رده بندی لیگ برتر وجود دارد. به گزارش پایگاه خبری فوتبالی، با نگاهی به جدول رده بندی لیگ برتر در پایان هفته پنجم شاهد خواهیم بود که مقابل اسم چند تیم عدد صفر خود نمایی می‌کند. تیم‌های سپاهان، تراکتور و نفت مسجد سلیمان ۳ تیمی هستند که در پایان هفته پنجم همچنان شکستی نداشته‌اند و عدد صفر مقابل کلمه باخت برای آن‌ها ثبت شده است. همچنین سپاهان و تراکتور بدون گل خورده، بار دیگر عدد صفر را در مقابل نام خود می‌بینند. همچنین تیم‌های پرسپولیس، پارس جنوبی جم، سایپا، فولاد و نفت مسجد سلیمان هم با تعداد گل‌های خورده و زده یکسان، تفاضل گل صفر دارند.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 ماه قبل
بر اساس اطلاعات مندرج، شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸ با جهش ۵ هزار و ۶۱۵ واحد به رقم بی سابقه ۳۲۰ هزار و ۲۴ واحد رسیده و رکورد شکست. شاخص کل با معیار هم وزن نیز ۲۴۱۳ واحد رشد کرده و به رقم ۹۳ هزار و ۹۶۴ واحد رسید. کارشناسان دلیل رکورد شکنی بورس تهران را در مرحله اول فضای مثبت مذاکرات سیاسی و امید به باز شدن راه‌هایی برای انتقال پول و باز شدن راه صادرات دانستند. همچنین تامین نقدینگی برای شرکت‌های بورسی از یک طرف، رکود در بازارهای موازی مانند سکه، طلا، ‌ارز، مسکن، همچنین افزایش درآمد ریالی شرکت‌های صادرات محور بعد از جهش نرخ ارز از دلایل رکورد شکنی بازار در بورس اوراق بهادار تهران به شمار می‌رود. شاخص بازار اول بورس با افزایش ۴۲۰۲ واحد به رقم ۲۳۲ هزار و ۸۶۷ واحد رسید. شاخص بازار دوم بورس با افزایش ۱۰۸۷۷ هزار واحد به رقم ۶۴۹ و ۵۲۷ واحد رسید.
ایران‌جیبایران‌جیب2 ماه قبل
بر اساس اطلاعات مندرج در سامانه شرکت مدیریت فناوری بورس تهران، شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز شنبه …بر اساس اطلاعات مندرج در سامانه شرکت مدیریت فناوری بورس تهران، شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸ با جهش ۵ هزار و ۶۱۵ واحد به رقم بی سابقه ۳۲۰ هزار و ۲۴ واحد رسیده و رکورد شکست. کارشناسان دلیل رکورد شکنی بورس تهران را در مرحله اول فضای مثبت مذاکرات سیاسی و امید به باز شدن راه‌هایی برای انتقال پول و باز شدن راه صادرات دانستند. شاخص بازار اول بورس با افزایش ۴۲۰۲ واحد به رقم ۲۳۲ هزار و ۸۶۷ واحد رسید. شاخص بازار دوم بورس با افزایش ۱۰۸۷۷ هزار واحد به رقم ۶۴۹ و ۵۲۷ واحد رسید. امروز نمادهای پربینده در بورس تهران شامل ذوب‌آهن اصفهان، بانک دی، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، توسعه وعمران استان کرمان، صنایع کاغذ پارس، سیمان لار سبزوار، نیروگاه زاگرس کوثر بوده‌اند.
فارسفارس2 ماه قبل
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با جهش ۵ هزار و ۶۱۵ واحد به رقم ۳۲۰ هزار و ۲۴ واحد رسید. کارشناسان دلیل رکورد شکنی بورس تهران را در مرحله اول فضای مثبت مذاکرات سیاسی و امید به باز شدن راه‌هایی برای انتقال پول و باز شدن راه صادرات دانستند. شاخص بازار اول بورس با افزایش ۴۲۰۲ واحد به رقم ۲۳۲ هزار و ۸۶۷ واحد رسید. شاخص بازار دوم بورس با افزایش ۱۰۸۷۷ هزار واحد به رقم ۶۴۹ و ۵۲۷ واحد رسید. توقف نماد داروسازی کیمی دارو به علت تغییرات بیش از ۵۰ درصدی قیمت صورت گرفت و نماد شرکت شیمی دارویی داروپخش صورت گرفت.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ماه قبل
مردم فوتبال‌دوست این ۳ شهر تکلیف شان چه می‌شود؟ وزیر نفت وظایف اجتماعی خود را فراموش کرده استاو ادامه داد: وزیر نفت از مسئولیت خود غافل است، بیژن زنگنه، وزیر نفت وظایف اجتماعی خود را فراموش کرده است. وظیفه اجتماعی وزارت نفت است که به مردم کمک کند. با این تصمیم چندین استان درگیر مشکلات جدید می‌شوندفریادشیران اضافه کرد: با این تصمیم وزارت نفت، چند استان کشور درگیر می‌شوند. بهتر است در اتاق اداره کل ورزش وزارت نفت را گل گرفتفریادشیران گفت: با این اوضاع بهتر است در اتاق اداره کل ورزش وزارت نفت را گل گرفت. این تصمیم یک فاجعه استاو ادامه داد: من شخص وزیر نفت را دوست دارم نمی‌شود خدمات او را در وزارت نفت را نادیده گرفت.
فوتبالیفوتبالی2 ماه قبل
وبسایت رسمی فوتبالی - بخشهای مهم مصاحبه ناصر فریادشیران، سرمربی سابق نفت تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران را برایتان انتخاب کردیم. مصاحبه‌ای که در واکنش به ابلاغیه جدید وزارت نفت مبنی بر واگذاری ۳ تیم نفتی لیگ برتری است: * وزیر نفت بخشنامه‌ای ابلاغ کرده است که طبق قانون نمی‌توانند پولی به تیم‌های لیگ برتری فوتبال بدهند. * می‌دانم که این قانون در مجلس شورای اسلامی تصویب شده است و طبق قانون حمایت از باشگاه‌های حرفه‌ای ممنوع است. اما من سوالم این است که استقلال و پرسپولیس از کجا حمایت مالی می‌شوند؟ تیم‌های سپاهان و ذوب‌آهن اصفهان، پیکان، سایپا، فولاد و گل‌گهر سیرجان مگر دولتی نیستند؟ این تیم‌ها متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت کار و تامین اجتماعی هستند. این تیم‌ها حمایت می‌شوند پس چرا تیم‌های نفتی حمایت مالی نمی‌شوند؟ * با این اوضاع بهتر است در اتاق اداره کل ورزش وزارت نفت را گل گرفت.
افکارنیوزافکارنیوز2 ماه قبل
بر اساس اطلاعات مندرج در سامانه شرکت مدیریت فناوری بورس تهران، شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز شنبه ۲۳ شهریور ۹۸، در یک رکوردشکنی جدید با افزایش ۴۵۲۷ واحد به رقم ۳۰۴ هزار و ۴۵۷ واحد رسید. شاخص بازار اول بورس با افزایش ۳۹۴۰ واحد به رقم ۲۲۲ هزار و ۲۹۰ واحد رسید و شاخص بازار دوم بورس با افزایش ۶ هزار و ۲۹۶ واحد به رقم ۶۱۴ هزار و ۵۷۹ واحد رسید. به گزارش فارس، از دلایل رکوردشکنی بورس می‌توان به رکورد در بازارهای موازی مانند طلا، ارز و مسکن اشاره کرد، همچنین تأمین نقدینگی مورد نیاز شرکت‌‌های بورسی از دلایل رکوردشکنی و اقبال مردم به بازار شده است. از طرفی افزایش ارزش ریالی ناشی از صادرات شرکت‌های بورسی، باعث روی‌آوری مردم به بورس و سودآوری سهام شرکتها شده است. نماد شرکت تأمین سرمایه لوتوس پارسیان، سیمان کردستان، الکتریک‌ خودرو شرق و نیز حق تقدم شرکت سرمایه‌گذاری نیرو متوقف شد.

به انتهای لیست رسیدید