ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)

ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین7 دقیقه قبل
اعتمادآنلاین| همراه اول از محاسبه تمامی مصارف اینترنتی زائران اربعین در قالب بسته‌های ویژه این ایام خبر داد. به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، هم زمان با پایان مراسم اربعین حسینی (ع) و بدنبال استقبال بی سابقه مشترکین همراه اول از خدمات رومینگ ارائه شده توسط این اپراتور، مصارف آزاد اینترنت رومینگ زائران در قالب بسته‌های رومینگ ویژه این ایام محاسبه خواهد شد. این اطلاعیه با اشاره به دستور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به اپراتور اول تلفن همراه، تاکید کرده است، تمامی مصارف اینترنتی زائران در قالب بسته‌های رومینگ ویژه ایام اربعین بازمحاسبه شده و مازاد پرداختی در صورت وجود به مشترکین بازگردانده خواهد شد. همراه اول در این اطلاعیه تصریح کرده است: «اساسا هزینه‌های رومینگ بر اساس نرخ اعلامی توسط اپراتورهای کشور میزبان تعیین می‌شود و در ارائه خدمت رومینگ به زائرین اربعین حسینی (ع) نیز بنای این اپراتور، ارائه خدمات رومینگ به قیمت تمام شده بوده و هزینه‌های مصرف تنها با لحاظ بهای لینک‌های بین المللی و هزینه‌های ارزی پرداختی به اپراتورهای کشور میزبان محاسبه شده است.» بنا بر این اطلاعیه ما به التفاوت نرخ مصرف آزاد اینترنت و بسته‌های رومینگ در قالب «بستانکاری» در قبوض مشترکان دائمی و اعمال «شارژ» در حساب مشترکان اعتباری، منظور خواهد شد.
انتخابانتخاب15 دقیقه قبل
همراه اول از محاسبه تمامی مصارف اینترنتی زائران اربعین در قالب بسته‌های ویژه این ایام خبر داد. به گزارش انتخاب به نقل از شرکت ارتباطات سیار ایران، هم زمان با پایان مراسم اربعین حسینی (ع) و بدنبال استقبال بی سابقه مشترکین همراه اول از خدمات رومینگ ارائه شده توسط این اپراتور، مصارف آزاد اینترنت رومینگ زائران در قالب بسته‌های رومینگ ویژه این ایام محاسبه خواهد شد. این اطلاعیه با اشاره به دستور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به اپراتور اول تلفن همراه، تاکید کرده است، تمامی مصارف اینترنتی زائران در قالب بسته‌های رومینگ ویژه ایام اربعین بازمحاسبه شده و مازاد پرداختی در صورت وجود به مشترکین بازگردانده خواهد شد. همراه اول در این اطلاعیه تصریح کرده است: «اساسا هزینه‌های رومینگ بر اساس نرخ اعلامی توسط اپراتورهای کشور میزبان تعیین می‌شود و در ارائه خدمت رومینگ به زائرین اربعین حسینی (ع) نیز بنای این اپراتور، ارائه خدمات رومینگ به قیمت تمام شده بوده و هزینه‌های مصرف تنها با لحاظ بهای لینک‌های بین المللی و هزینه‌های ارزی پرداختی به اپراتورهای کشور میزبان محاسبه شده است.» بنا بر این اطلاعیه ما به التفاوت نرخ مصرف آزاد اینترنت و بسته‌های رومینگ در قالب «بستانکاری» در قبوض مشترکان دائمی و اعمال «شارژ» در حساب مشترکان اعتباری، منظور خواهد شد.
فراروفرارو16 ساعت قبل
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با ساخت ۳۷ کتاب‌خانه در مناطق محروم کشور به دنبال افزایش سرانه‌ی مطالعه و سطح آموزش در این مناطق است. به گزارش روابط عمومی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، با توجه به نگاه ویژه‌ی رهبر معظم انقلاب «مدظله‌العالی» به کتاب و کتاب‌خوانی و نیاز جوامع روستایی و کم‌تر برخوردار به افزایش سطح مطالعه و آموزش، و هم‌چنین تأکیدات رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، بنیاد برکت این ستاد، ساخت کتاب‌خانه و مراکز فرهنگی را در این مناطق در دستور کار خود قرار داده است. براساس این گزارش، بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با هدف برقراری عدالت فرهنگی و آموزشی، ترویج کتاب و کتاب‌خوانی، افزایش سرانه‌ی فضای مطالعه و پاسخ‌گویی به نیاز جوانان در مناطق محروم و کم‌تر توسعه‌یافته، از سال ۱۳۹۳ اهتمام به ساخت و تکمیل ۳۷ باب کتاب‌خانه نموده است. بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) علاوه بر ساخت و تکمیل این کتاب‌خانه‌ها، در تجهیز و تأمین کتاب‌ها و وسایل کمک آموزشی مورد نیاز آن‌ها نیز مشارکت دارد. این در حالی است که هم‌زمان تعداد زیادی از مراکز فرهنگی برکت ساخته شده نیز به امکانات کتاب‌خانه و کتاب در بخش‌ها و حوزه‌های مختلف، توسط بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) مجهز شده‌اند.
افکارنیوزافکارنیوز21 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشمدرسه شش کلاسه حضرت رقیه (س) توسط گروه جهادی راهیان شهادت در محرومترین روستای شهرستان دلگان افتتاح شد. اخبار اجتماعی- مصطفی عظیمی مسئول گروه جهادی راهیان شهادت خبر داد: این گروه جهادی در دور‌ترین نقطه کشور و با کمترین امکانات و هزینه بسیار کم که حتی کمتر از نصف هزینه پروژه‌های مشابه در شهرستان دلگان تمام شده و با پتانسیل صد در صد جهادی این مدرسه را در روستای هیت کلیر که حتی اب ندارد به بهره برداری و افتتاح رسانده است. وی افزود: مدرسه شش کلاسه حضرت رقیه (س) با زیر بنای ۲۰۰ متر مربع با حمایت مالی بنیاد برکت و قرارگاه محرومت زدایی سپاه و با همت گروه جهادی راهیان شهادت با بهترین کیفیت در مهر ماه ۱۳۹۸ به افتتاح رسید و اکنون بیش از ۱۲۰ دانش اموز از از فضای استانداد اموزشی برخوردار شده اندعظیمی ادامه داد: تیم دندانپزشکی گروه جهادی راهیان شهادت اقدامات دندانپزشکی خود را در دهستان جلگه چاه هاشم و روستاهای احمد اباد، چاه شورک، و هیت کلیرمجموعا با ویزیت، درمان و اموزش بیش از ۳۰۰ نفر با حمایت قرارگاه جهادی و خدمت رسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در قالب طرح درمان و سلامت به صورت رایگاه انجام داده است. مسئول گروه جهادی راهیان شهادت خاطر نشان شد، این گروه جهادی از تابستان ۹۶ در این شهرستان ورود داشته است که اقداماتی از قبیل ساخت خانه محروم، ابرسانی، ساخت سرویس بهداشتی و حمام و راه اندازی کتابخانه ایجاد طرح سلامت خانواده روستاییان و دندانپزشکی و اموزش‌های فرهنگی و هنری و اموزشی و اشتغالزاییی از جمله فعالیت‌های این گروه جهادی در شهرستان دلگان بوده است.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، معاون توسعه‌ کارآفرینی اجتماع‌محور بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با اعلام این خبر گفت: امسال و برای اولین مرتبه، بنیاد برکت ۳۰۰ طرح اشتغال‌زایی اجتماع‌محور را در قالب مدل «سحاب» (سرمایه‌گذاری حمایتی اشتغال برکت) در استان قم اجرا می‌کند که باعث ایجاد ۷۸۰ شغل در این استان خواهد شد. رضا راضی‌زاده ادامه داد: با هماهنگی‌های انجام شده با فرمانداران و بخشداران بخش‌های پنج‌گانه‌ی استان قم، از هر بخش، پنج و در مجموع، ۲۵ روستا به عنوان نقاط هدف فعالیت‌های اشتغال‌زایی بنیاد برکت انتخاب شده‌اند. وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر با تشکیل کارگروه اشتغال در روستاهای هدف، فرآیند اهلیت‌سنجی فنی توسط مجری و تسهیل‌گران بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) آغاز شده است. هم‌چنین پیش‌بینی می‌کنیم که تعداد روستاهای هدف اشتغال‌زایی افزایش یابد. معاون توسعه‌ کارآفرینی اجتماع‌محور بنیاد برکت در پایان اعتبار در نظر گرفته شده برای ایجاد ۷۸۰ شغل در استان قم طی سال جاری را بالغ بر ۲۷۰ میلیارد ریال اعلام کرد.
ایسناایسنا1 روز قبل
معاون توسعه‌ی کارآفرینی اجتماع‌محور بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) عنوان کرد: با فعالیت‌های اشتغال‌زایی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ۷۸۰ شغل در استان قم ایجاد می‌شود. به گزارش ایسنا، رضا راضی‌زاده با اعلام این خبر گفت: امسال و برای اولین مرتبه، بنیاد برکت ۳۰۰ طرح اشتغال‌زایی اجتماع‌محور را در قالب مدل «سحاب» (سرمایه‌گذاری حمایتی اشتغال برکت) در استان قم اجرا می‌کند که باعث ایجاد ۷۸۰ شغل در این استان خواهد شد. راضی‌زاده ادامه داد: با هماهنگی‌های انجام شده با فرمانداران و بخشداران بخش‌های پنج‌گانه‌ی استان قم، از هر بخش، پنج و در مجموع، ۲۵ روستا به عنوان نقاط هدف فعالیت‌های اشتغال‌زایی بنیاد برکت انتخاب شده‌اند. وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر با تشکیل کارگروه اشتغال در روستاهای هدف، فرآیند اهلیت‌سنجی فنی توسط مجری و تسهیل‌گران بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) آغاز شده است. معاون توسعه‌ی کارآفرینی اجتماع‌محور بنیاد برکت در پایان اعتبار در نظر گرفته شده برای ایجاد ۷۸۰ شغل در استان قم طی سال جاری را بالغ بر ۲۷۰ میلیارد ریال اعلام کرد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 روز قبل
به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، معاون توسعه‌ی کارآفرینی اجتماع‌محور بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با اعلام این خبر گفت: امسال و برای اولین مرتبه، بنیاد برکت ۳۰۰ طرح اشتغال‌زایی اجتماع‌محور را در قالب مدل «سحاب» (سرمایه‌گذاری حمایتی اشتغال برکت) در استان قم اجرا می‌کند که باعث ایجاد ۷۸۰ شغل در این استان خواهد شد. رضا راضی‌زاده ادامه داد: با هماهنگی‌های انجام شده با فرمانداران و بخشداران بخش‌های پنج‌گانه‌ی استان قم، از هر بخش، پنج و در مجموع، ۲۵ روستا به عنوان نقاط هدف فعالیت‌های اشتغال‌زایی بنیاد برکت انتخاب شده‌اند. هم‌چنین پیش‌بینی می‌کنیم که تعداد روستا‌های هدف اشتغال‌زایی افزایش یابد. وی افزود: این مشاغل در قالب طرح اجتماع‌محور «سحاب» برای این متقاضیان ایجاد می‌شود. معاون توسعه‌ی کارآفرینی اجتماع‌محور بنیاد برکت در پایان اعتبار در نظر گرفته شده برای ایجاد ۷۸۰ شغل دراستان قم طی سال جاری را بالغ بر ۲۷۰ میلیارد ریال اعلام کرد.
فراروفرارو2 روز قبل
با فعالیت‌های اشتغال‌زایی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ۷۸۰ شغل در استان قم ایجاد می‌شود. به گزارش روابط عمومی بنیاد برکت، معاون توسعه‌ی کارآفرینی اجتماع‌محور بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با اعلام این خبر گفت: امسال و برای اولین مرتبه، بنیاد برکت ۳۰۰ طرح اشتغال‌زایی اجتماع‌محور را در قالب مدل «سحاب» (سرمایه‌گذاری حمایتی اشتغال برکت) در استان قم اجرا می‌کند که باعث ایجاد ۷۸۰ شغل در این استان خواهد شد. رضا راضی‌زاده ادامه داد: با هماهنگی‌های انجام شده با فرمانداران و بخشداران بخش‌های پنج‌گانه‌ی استان قم، از هر بخش، پنج و در مجموع، ۲۵ روستا به عنوان نقاط هدف فعالیت‌های اشتغال‌زایی بنیاد برکت انتخاب شده‌اند. وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر با تشکیل کارگروه اشتغال در روستا‌های هدف، فرآیند اهلیت‌سنجی فنی توسط مجری و تسهیل‌گران بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) آغاز شده است. معاون توسعه‌ی کارآفرینی اجتماع‌محور بنیاد برکت در پایان اعتبار در نظر گرفته شده برای ایجاد ۷۸۰ شغل در استان قم طی سال جاری را بالغ بر ۲۷۰ میلیارد ریال اعلام کرد.
فارسفارس2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، رضا راضی زاده، معاون توسعه‌ی کارآفرینی اجتماع‌محور بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با اعلام این خبر گفت: امسال و برای اولین مرتبه، بنیاد برکت ۳۰۰ طرح اشتغال‌زایی اجتماع‌محور را در قالب مدل «سحاب» (سرمایه‌گذاری حمایتی اشتغال برکت) در استان قم اجرا می‌کند که باعث ایجاد ۷۸۰ شغل در این استان خواهد شد. راضی‌زاده ادامه داد: با هماهنگی‌های انجام شده با فرمانداران و بخشداران بخش‌های پنج‌گانه‌ استان قم، از هر بخش، پنج و در مجموع، ۲۵ روستا به عنوان نقاط هدف فعالیت‌های اشتغال‌زایی بنیاد برکت انتخاب شده‌اند. وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر با تشکیل کارگروه اشتغال در روستاهای هدف، فرآیند اهلیت‌سنجی فنی توسط مجری و تسهیل‌گران بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) آغاز شده است. هم‌چنین پیش‌بینی می‌کنیم که تعداد روستاهای هدف اشتغال‌زایی افزایش یابد. معاون توسعه‌ی کارآفرینی اجتماع‌محور بنیاد برکت در پایان اعتبار در نظر گرفته شده برای ایجاد ۷۸۰ شغل در استان قم طی سال جاری را بالغ بر ۲۷۰ میلیارد ریال اعلام کرد.
فارسفارس4 روز قبل
درمانگاه سیار پزشکی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) متشکل از ده‌ها پزشک متخصص به خدمت‌رسانی به زائرانی ایرانی و غیرایرانی در مسیر راهپیمایی اربعین حسینی مشغول است. به گزارش خبرنگار حج و زیارت و وقف خبرگزاری فارس، درمانگاه و کلینیک پزشکی بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام در مسیر راهپیمایی اربعین در عمود ۸۲۸ احداث شده است. وی گفت: تعداد مراجعه کنندگان به درمانگاه‌های سیار ستاد اجرایی فرمان امام در شهرهای مختلف متفاوت است و درمانگاه سیاری که در مسیر کربلا یا نجف احداث شده، مراجعه کنندگان بیشتری داشته است. رئیس کمیته پزشکی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در پایان گفت: خدمات رسانی ستاد اجرایی به زائران با کمک گروه‌های جوان جهادی انجام شده و این گروه‌ها به صورت داوطلب و برای کمک به زائران، ستاد اجرایی را همراهی می‌کنند. بر اساس این گزارش، ستاد اجرایی فرمان امام در بخش‌های مختلف در حال خدمت رسانی به زائران است که بخش پزشکی یکی از مهمترین بخش‌های آن است.
برترین‌هابرترین‌ها6 روز قبل
ایسنا: مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در خصوص شایعات اخیر راجع به خرید بخشی از سهام بانک پارسیان متعلق به شرکت ایران خودرو توسط ستاد اعلام کرد: این ستاد کلیه فعالیت‌های خود را ذیل قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران انجام می‌دهد و براساس قوانین و مقررات جاری کشور، این امر قانونا امکان پذیر نیست و این موضوع از اساس تکذیب می‌شود.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز6 روز قبل
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در خصوص شایعات اخیر راجع به خرید بخشی از سهام بانک پارسیان متعلق به شرکت ایران خودرو توسط ستاد اعلام کرد: این ستاد کلیه فعالیت‌های خود را ذیل قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران انجام می‌دهد و براساس قوانین و مقررات جاری کشور، این امر قانونا امکان پذیر نیست و این موضوع از اساس تکذیب می‌شود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین6 روز قبل
خبرگزاری میزان- مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در خصوص شایعات اخیر راجع به خرید بخشی از سهام یکی از بانکها توسط ستاد اعلام کرد: این ستاد کلیه فعالیت‌های خود را ذیل قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران انجام می‌دهد و بر اساس قوانین و مقررات جاری کشور، این امر قانونا امکان پذیر نیست و این موضوع از اساس تکذیب می‌شود. به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در خصوص شایعات اخیر راجع به خرید بخشی از سهام یکی از بانکها توسط ستاد اعلام کرد: این ستاد کلیه فعالیت‌های خود را ذیل قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران انجام می‌دهد و بر اساس قوانین و مقررات جاری کشور، این امر قانونا امکان پذیر نیست و این موضوع از اساس تکذیب می‌شود. انتهای پیام/
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین6 روز قبل
خبرگزاری میزان- پلارک با توجه به افزایش تعداد زائرین در سالجاری که داشتن ویزا یکی از دلایل آن است، عنوان کرد: یکی از مهمترین کار‌هایی که در دستور کار قرار داشته است که هنوز هم ادامه دارد هماهنگ کردن دستگاه‌های دولتی و نهاد‌های نیمه دولتی در این مسیر است، دستگاه‌هایی که باید در راه اندازی مواکب مساعدت کرده یا خود موکب داشته‌اند. همچنین مرحله سوم فعالیت این کمیته ایجاد زیرساخت‌های استقرار موکب‌ها مثل تأمین آب، برق، فاضلاب است که با توافقات عراق و تعیین جا برای برپایی مواکب انجام شده است. پلارک در ادامه با توجه به افزایش تعداد زائرین در سالجاری که برداشتن ویزا یکی از دلایل آن است، عنوان کرد: یکی از مهمترین کار‌هایی که این کمیته در دستور کار داشته است که هنوز هم ادامه دارد، هماهنگ کردن دستگاه‌های دولتی و نهاد‌های نیمه دولتی در این مسیر است. دستگاه‌هایی که می‌بایست در راه اندازی مواکب مساعدت کرده یا خود موکب داشته‌اند. انتهای پیام/
ایسناایسنا6 روز قبل
ستاد اجرایی فرمان امام (ره) درباره شایعات اخیر راجع به خرید بخشی از سهام بانک پارسیان متعلق به شرکت ایران خودرو توسط این ستاد توضیحاتی ارایه کرد. به گزارش ایسنا، مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در خصوص شایعات اخیر راجع به خرید بخشی از سهام بانک پارسیان متعلق به شرکت ایران خودرو توسط ستاد اعلام کرد: این ستاد کلیه فعالیت‌های خود را ذیل قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران انجام می‌دهد و براساس قوانین و مقررات جاری کشور، این امر قانونا امکان پذیر نیست و این موضوع از اساس تکذیب می‌شود. انتهای پیام
تسنیمتسنیم6 روز قبل
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ حسن پلارک اظهار کرد: برای ارائه خدمات شایسته به خیل بیشمار زائران اربعین سه مأموریت اصلی را بر عهده داریم؛ نخستین مأموریت ما ثبت و سازماندهی مواکب و صدور پروانه موکبداری برای افتتاح حساب و جمع آوری نذورات مردمی و تهیه اقلام مورد نیاز مواکب است که بر روند اجرایی آن نظارت کامل داریم. وی تصریح کرد: دومین فعالیت ما انتقال این مواکب به محل‌های تعیین شده که امسال ۱۵۰۰ موکب در شهرهای میهن اسلامی به ویژه در شهرهای مرزی که در مسیر زائرین قرار دارد راه‌اندازی شد و ۱۰۰۰ موکب هم درشهرهای نجف کربلا کاظمین و سامراء و امام زاده سید محمد ودر مسیر خسروی تا بغداد مستقر شده است که انتقال این مواکب به عراق که به وسیله ۴۰۰۰ کامیون بارگیری و منتقل شده که این مورد نیز کاملا تحت نظارت است تا موارد حقوقی بین ایران و عراق هم دقیقا به اجرا درآید. رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی اسکان و تغذیه ستاد مرکزی اربعین حسینی در ادامه با توجه به افزایش تعداد زائران در سال جاری اشاره کرد و افزود: یکی از مهمترین کارهایی که این کمیته در دستور کار داشته است که هنوز هم ادامه دارد هماهنگ کردن دستگاه‌های دولتی و نهادهای نیمه دولتی در این مسیر است دستگاه‌هایی که می‌بایست در راه اندازی مواکب مساعدت کرده و یا خود موکب داشته‌اند مثل سپاه پاسداران که مواکب خود را امسال با ۱۰۰ هزار نفر ظرفیت بر پاکرده‌اند و نهادهای دیگری هم مثل آستان قدس رضوی، آستان حضرت معصومه، بنیاد مستضعفان، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، کمیته امداد، هلال احمر، وزارتخانه‌های نیرو و جهاد و نظائر آنها یک هماهنگی دقیقی را می‌طلبید که به فضل الهی تاکنون به خوبی انجام پذیرفته است. پلارک سپس به پویش جهانی سهم من از اربعین اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه این حرکت عظیم حرکتی مردمی است برپایی و میسر شدن ارائه خدمات در مواکب نظیر پذیرایی، طبخ غذا و اموری که نیاز به کمک‌های مردمی دارد و از آنجایی که خیلی‌ها مشتاق هستند که سهمی در این رخداد عظیم که شادی دل ولی‌الله اعظم (ع) و عرض ارادت به جد غریبش حسین (ع) را به دنبال دارد داشته باشند همکاران با پویشی تحت عنوان سهم من از اربعین را راه اندازی کردند که محبین اهل بیت و کسانی که به هر دلیل امکان شرکت در راهپیمایی را نداشته‌اند بتوانند با کمک خود در پذیرایی زائرین هم وطن که تعدادشان از مرز سه میلیون مشارکت کنند ذکر که این عزیزان می‌توانند در سامانه سهم من در اربعین با شماره گیری #۱۰۴۰*۷۸۰* و واریز کمک‌های خود ما را در انجام وظیفه‌ای که بر عهده داریم یاری رسانند پلارک در نهایت با اعلام آمادگی ارائه سه میلیون وعده غذایی به زائرین از صدا و سیما و رسانه‌های خبری که با اطلاع‌رسانی خوب و گسترده خود رسالت خطیری که بر عهده دارند عمل می‌کنید تشکر کرد. انتهای پیام/
مهرمهر6 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، حسین پلارک با اعلام مطلب فوق اظهار داشت ما به جهت ارائه خدمات شایسته به خیل بیشمار زائرین اربعین سه مأموریت اصلی را بر عهده داریم اولین مأموریت ما ثبت و سازماندهی مواکب و صدور پروانه موکبداری برای افتتاح حساب و جمع آوری نذورات مردمی و تهیه اقلام مورد نیاز مواکب است که بر روند اجرایی آن نظارت کامل داریم. وی ادامه داد: دومین فعالیت ما انتقال این مواکب به محل‌های تعیین شده که امسال ۱۵۰۰ موکب در شهرهای میهن اسلامی به ویژه در شهرهای مرزی که در مسیر زائرین قرار دارد راه اندازی شد و ۱۰۰۰ موکب هم درشهرهای نجف کربلا کاظمین و سامراء و امام زاده سید محمد ودر مسیر خسروی تا بغداد مستقر شده است که انتقال این مواکب به عراق که به وسیله ۴۰۰۰ کامیون بارگیری و منتقل شده که این مورد نیز کاملا تحت نظارت است تا موارد حقوقی بین ایران و عراق هم دقیقا به اجرا درآید. پلارک در ادامه با توجه به افزایش تعداد زائرین در سال جاری که برداشتن ویزا یکی از دلایل آن است عنوان کرد: یکی از مهمترین کارهایی که این کمیته در دستور کار داشته است که هنوز هم ادامه دارد هماهنگ کردن دستگاه‌های دولتی و نهادهای نیمه دولتی در این مسیر است دستگاه هایی که می‌بایست در راه اندازی مواکب مساعدت کرده و یا خود موکب داشته‌اند مثل سپاه پاسداران که مواکب خود را امسال با ۱۰۰ هزار نفر ظرفیت بر پاکرده‌اند و نهادهای دیگری هم مثل آستان قدس رضوی، آستان حضرت معصومه، بنیاد مستضعفان، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، کمیته امداد، هلال احمر، وزارتخانه‌های نیرو و جهاد و نظایر آنها یک هماهنگی دقیقی را می‌طلبید که به فضل الهی تاکنون به خوبی انجام پذیرفته است. پلارک سپس به پویش جهانی سهم من از اربعین اشاره کرد و گفت: با توجه به این که این حرکت عظیم حرکتی مردمی است برپایی و میسر شدن ارائه خدمات در مواکب نظیر پذیرایی، طبخ غذا و اموری که نیاز به کمک‌های مردمی دارد و از آنجایی که خیلی‌ها مشتاق هستند که سهمی در این رخداد عظیم که شادی دل ولی‌الله اعظم (ع) و عرض ارادت به جد غریبش حسین (ع) را به دنبال دارد داشته باشند همکاران با پویشی تحت عنوان سهم من از اربعین را راه اندازی کردند که محبین اهل بیت و کسانی که به هر دلیل امکان شرکت در راهپیمایی را نداشته‌اند بتوانند با کمک خود در پذیرایی زائرین هم وطن که تعدادشان از مرز سه میلیون نفر گذشته مشارکت کنند ذکر که این عزیزان می‌توانند در سامانه سهم من در اربعین با شماره گیری #۱۰۴۰*۷۸۰* و واریز کمک‌های خود ما را در انجام وظیفه‌ای که بر عهده داریم یاری رسانند پلارک در نهایت با اعلام آمادگی ارائه سه میلیون وعده غذایی به زائرین از صدا و سیما و رسانه‌های خبری که با اطلاع‌رسانی خوب و گسترده خود رسالت خطیری که بر عهده دارند عمل می‌کنید تشکر کرد.
مهرمهر1 هفته قبل
بعضی از این پزشکان به‌صورت خانوادگی آمده‌اند و خانواده‌ها در موکب‌های کنار محل برپایی کاروان سلامت احسان، کنار دیگر زائرین پیاده‌روی اربعین اسکان دارند و در ساعات مختلف روز به کمک پزشکان می‌آیند. یکی از جذاب‌ترین صحنه‌های خدمت پزشکان جهادگر کاروان سلامت احسان، خدمت‌دهی بدون تفاوت قائل شدن بین بیماران مراجعه‌کننده است؛ بطوریکه وقتی بیماران بومی عراق نیز درد خود را پیش این پزشکان مطرح می‌کنند با روی باز و چهره‌ای شاد از خدمت به آنان مواجه می‌شوند. یکی از این زائران که در مسیر پیاده‌روی اربعین به کاروان سلامت احسان آمد تا درد خود را با پزشک جهادگر این کاروان مطرح کند از قوم قشقایی بود. زیبایی‌های پیاده‌روی هر روز بیش‌ازپیش رخ نمایان می‌کنند و حال و هوای خوش عاشقی در همه مسیر سختی راه را آسان‌تر می‌کند. خدمات رایگان پزشکان جهادگر کاروان سلامت احسان نیز بخشی از این زیبایی‌هاست که بدون اغراق نمی‌توان آن را نادیده گرفت.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
خبرگزاری میزان- مسیر پیاده‌روی اربعین حسینی میعادگاه عاشقانی است که همه‌ی خویش را به میدان عشق‌ورزی و خدمت به خون خدا می‌آورند، عاشقانی از طیف‌های مختلف با تخصص‌های متفاوت. بعضی از این پزشکان به‌صورت خانوادگی آمده‌اند و خانواده‌ها در موکب‌های کنار محل برپایی کاروان سلامت احسان، کنار دیگر زائرین پیاده‌روی اربعین اسکان دارند و در ساعات مختلف روز به کمک پزشکان می‌آیند. یکی از جذاب‌ترین صحنه‌های خدمت پزشکان جهادگر کاروان سلامت احسان، خدمت‌دهی بدون تفاوت قائل شدن بین بیماران مراجعه‌کننده است؛ بطوریکه وقتی بیماران بومی عراق نیز درد خود را پیش این پزشکان مطرح می‌کنند با روی باز و چهره‌ای شاد از خدمت به آنان مواجه می‌شوند. یکی از این زائران که در مسیر پیاده‌روی اربعین به کاروان سلامت احسان آمد تا درد خود را با پزشک جهادگر این کاروان مطرح کند از قوم قشقایی بود. خدمات رایگان پزشکان جهادگر کاروان سلامت احسان نیز بخشی از این زیبایی‌هاست که بدون اغراق نمی‌توان آن را نادیده گرفت.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
خبرگزاری میزان- رئیس ستاد اجرایی فرمان امام صبح امروز با حضور در چندنقطه خروجی مرز به سمت عراق، ضمن بازدید از نقاط مرزی و وضعیت تردد زائران از موکب‌های ستاد اجرایی فرمان امام دراین مناطق دیدن کرد. وی افزود: این مناطق شامل مرز مهران، چذابه، شلمچه، خسروی، میرجاوه و بیله سوار اردبیل میشود. مخبر افزود: روزانه تعداد ۱۰۰هزار پرس غذای گرم و ۵۰۰هزار آب معدنی در بین زائران توزیع می‌گردد. رییس ستاد اجرایی فرمان امام همچنین باحضور بر مزار شهدای مظلوم هویزه برمقام والای آنان ادای احترام کرد. وی با اشاره به اینکه در سه وعده صبحانه، ناهار و شام، غذا بین زائران توزیع می‌شود، تصریح کرد: تا امروز ۱۸ هزار غذا در این دو مرز توزیع شده است.
مهرمهر1 هفته قبل
وی افزود: این مناطق شامل مرز مهران، چذابه، شلمچه، خسروی، میرجاوه و بیله سوار اردبیل میشود. مخبر افزود: روزانه تعداد ۱۰۰هزار پرس غذای گرم و ۵۰۰هزار آب معدنی در بین زائران توزیع می‌گردد. رئیس ستاد اجرایی فرمان امام درپایان با حضور دربین زائران از برنامه ریزی برای سال آینده به منظور توسعه زیرساختی و استقرار مکان هایی مجهز به سیستم سرمایشی و گرمایشی در مناطق مرزی خبر داد. رییس ستاد اجرایی فرمان امام همچنین باحضور بر مزار شهدای مظلوم هویزه برمقام والای آنان ادای احترام کرد. وی با اشاره به اینکه در سه وعده صبحانه، ناهار و شام، غذا بین زائران توزیع می‌شود، تصریح کرد: تا امروز ۱۸ هزار غذا در این دو مرز توزیع شده است.
ایسناایسنا1 هفته قبل
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام صبح امروز با حضور در چندنقطه خروجی مرز به سمت عراق، ضمن بازدید از نقاط مرزی و وضعیت تردد زائران از موکبهای ستاد اجرایی فرمان امام دراین مناطق دیدن کرد. وی افزود: این مناطق شامل مرز مهران، چذابه، شلمچه، خسروی، میرجاوه و بیله سوار اردبیل می‌شود. مخبر افزود: روزانه تعداد ۱۰۰هزار پرس غذای گرم و ۵۰۰هزار آب معدنی در بین زائران توزیع می‌گردد. رییس ستاد اجرایی فرمان امام همچنین باحضور بر مزار شهدای مظلوم هویزه برمقام والای آنان ادای احترام کرد. وی با اشاره به اینکه در سه وعده صبحانه، ناهار و شام، غذا بین زائران توزیع می‌شود، تصریح کرد: تا امروز ۱۸ هزار غذا در این دو مرز توزیع شده است.
ایسناایسنا1 هفته قبل
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با ساخت ۳۷ کتاب‌خانه در مناطق محروم کشور به دنبال افزایش سرانه‌ مطالعه و سطح آموزش در این مناطق است. براساس این گزارش، بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با هدف برقراری عدالت فرهنگی و آموزشی، ترویج کتاب و کتاب‌خوانی، افزایش سرانه‌ی فضای مطالعه و پاسخ‌گویی به نیاز جوانان در مناطق محروم و کم‌تر توسعه‌یافته، از سال ۱۳۹۳ اهتمام به ساخت و تکمیل ۳۷ باب کتاب‌خانه نموده است. این بنیاد برای این منظور بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص داده است. بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) علاوه بر ساخت و تکمیل این کتاب‌خانه‌ها، در تجهیز و تأمین کتاب‌ها و وسایل کمک آموزشی مورد نیاز آن‌ها نیز مشارکت دارد. به گزارش روابط عمومی بنیاد برکت، این در حالی است که هم‌زمان تعداد زیادی از مراکز فرهنگی برکت ساخته‌شده نیز به امکانات کتاب‌خانه و کتاب در بخش‌ها و حوزه‌های مختلف، توسط بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) مجهز شده‌اند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
براساس این گزارش، بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با هدف برقراری عدالت فرهنگی و آموزشی، ترویج کتاب و کتاب‌خوانی، افزایش سرانه‌ی فضای مطالعه و پاسخ‌گویی به نیاز جوانان در مناطق محروم و کم‌تر توسعه‌یافته، از سال ۱۳۹۳ اهتمام به ساخت و تکمیل ۳۷ باب کتاب‌خانه نموده است. این بنیاد برای این منظور بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص داده است. بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) علاوه بر ساخت و تکمیل این کتاب‌خانه‌ها، در تجهیز و تأمین کتاب‌ها و وسایل کمک آموزشی مورد نیاز آن‌ها نیز مشارکت دارد. هم‌زمان با راه‌اندازی این کتاب‌خانه، ۱۰ کتاب‌خانه‌ی دیگر برکت نیز در سطح کشور و از جمله در شهر‌های چاراویماق، آذرشهر، شاهین‌دژ، دره‌شهر، دهلران، ایوان، چرداول، گرمه، کارون و نی‌ریز افتتاح شد. این در حالی است که هم‌زمان تعداد زیادی از مراکز فرهنگی برکت ساخته شده نیز به امکانات کتاب‌خانه و کتاب در بخش‌ها و حوزه‌های مختلف، توسط بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) مجهز شده‌اند.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 هفته قبل
پیام خوزستان - آبادان - رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: موکب‌های این ستاد تا چهار روز بعد از اربعین حسینی در مناطق مرزی برپا بوده و به زائران خدمت رسانی می‌کنند. به گزارش ایرنا محمد مخبر دزفولی یکشنبه در بازدید از مرز بین المللی شلمچه اظهار داشت: خدمت رسانی به زائران اربعین از سوی ستاد اجرایی فرمان امام نسبت به سال‌های گذشته ۲ برابر شده تا زائران به سهولت عازم عتبات عالیات شوند. رئیس ستاد اجرایی فرمان امام گفت: در صورت نیاز خودروهایی برای تردد زائران اربعین از سوی ستاد اجرایی فرمان امام پیش بینی شده است تا در مسیر بازگشت زائران را جا به جا کنند. وی افزود: در تمامی موکب‌های ستاد اجرایی فرمان امام خدمات فرهنگی ارائه می‌شود. حرکت زائران کربلا به سمت ۲ گذرگاه بین المللی چذابه و شلمچه در استان خوزستان همچنان ادامه دارد.
مهرمهر1 هفته قبل
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با هدف برقراری عدالت فرهنگی و آموزشی، ترویج کتاب و کتاب‌خوانی، افزایش سرانه‌ فضای مطالعه و پاسخ‌گویی به نیاز جوانان در مناطق محروم و کم‌تر توسعه‌یافته، از سال ۱۳۹۳ اهتمام به ساخت و تکمیل ۳۷ باب کتاب‌خانه کرده است. این بنیاد برای این منظور بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص داده است. بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) علاوه بر ساخت و تکمیل این کتاب‌خانه‌ها، در تجهیز و تأمین کتاب‌ها و وسایل کمک آموزشی مورد نیاز آن‌ها نیز مشارکت دارد. هم‌زمان با راه‌اندازی این کتاب‌خانه، ۱۰ کتاب‌خانه‌ دیگر برکت نیز در سطح کشور و از جمله در شهرهای چاراویماق، آذرشهر، شاهین‌دژ، دره‌شهر، دهلران، ایوان، چرداول، گرمه، کارون و نی‌ریز افتتاح شد. این در حالی است که هم‌زمان تعداد زیادی از مراکز فرهنگی برکت ساخته‌شده نیز به امکانات کتاب‌خانه و کتاب در بخش‌ها و حوزه‌های مختلف، توسط بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) مجهز شده‌اند.
فارسفارس1 هفته قبل
براساس این گزارش، بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با هدف برقراری عدالت فرهنگی و آموزشی، ترویج کتاب و کتاب‌خوانی، افزایش سرانه‌ی فضای مطالعه و پاسخ‌گویی به نیاز جوانان در مناطق محروم و کم‌تر توسعه‌یافته، از سال ۱۳۹۳ اهتمام به ساخت و تکمیل ۳۷ باب کتاب‌خانه کرده است. این بنیاد برای این منظور بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص داده است. بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) علاوه بر ساخت و تکمیل این کتاب‌خانه‌ها، در تجهیز و تأمین کتاب‌ها و وسایل کمک آموزشی مورد نیاز آن‌ها نیز مشارکت دارد. هم‌زمان با راه‌اندازی این کتاب‌خانه، ۱۰ کتاب‌خانه‌ دیگر برکت نیز در سطح کشور و از جمله در شهرهای چاراویماق، آذرشهر، شاهین‌دژ، دره‌شهر، دهلران، ایوان، چرداول، گرمه، کارون و نی‌ریز افتتاح شد. این در حالی است که هم‌زمان تعداد زیادی از مراکز فرهنگی برکت ساخته‌‌شده نیز به امکانات کتاب‌خانه و کتاب در بخش‌ها و حوزه‌های مختلف، توسط بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) مجهز شده‌اند.
فارسفارس1 هفته قبل
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان‌های کرمانشاه و ایلام به تشریح جزئیاتی از خدمت‌رسانی این مجموعه در مرزهای مهران و خسروی پرداخت. خدمات ستاد اجرایی فرمان امام (ره) به زائران ایرانی و غیرایرانی در سه مرزبه گزارش خبرگزاری فارس، میثم کلهری، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان‌های کرمانشاه و ایلام با اشاره به اینکه خدمت‌رسانی این مجموعه در مرزهای مهران و خسروی از هجدهم مهرماه آغاز شده است و تا سی‌ام مهرماه ادامه می‌یابد، اظهار کرد: در مرز مهران روزانه ۱۰ هزار و در مرز خسروی ۵ هزار غذای گرم توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) توزیع می‌شود. همچنین سرپرست ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در اردبیل از خدمت‌رسانی این مجموعه به زائران اربعین حسینی (ع) در پایانه مرزی بیله‌سوار خبر داد. مهدی افتخاری اظهار کرد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) روزانه میزبان یک هزار زائر اباعبدالله‌الحسین (ع) در پایانه مرزی بیله‌سوار است. سرپرست ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در اردبیل با اشاره به اسکان موقت زائران در موکب ستاد در پایانه مرزی بیله‌سوار خاطرنشان کرد: امسال پیش‌بینی می‌شود، بیش از ۷ هزار زائر از این پایانه مرزی عبور کنند.
ایسناایسنا1 هفته قبل
دبیر قرارگاه خدمت‌رسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) هرمزگان گفت: این ستاد ۱۲۰ زائر اولی را از مناطق کم برخوردار هرمزگان برای حضور در راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی به کربلا اعزام کرد. به گزارش ایسنا، سعید علی بخشی دبیر قرارگاه خدمت‌رسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) هرمزگان در این خصوص بیان کرد: این ستاد ۱۲۰ زائر اولی را از مناطق کم برخوردار هرمزگان برای حضور در راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی به کربلا اعزام کرد. وی افزود: زائر اولی‌ها از بشاگرد، جاسک و جزیره هرمز با سه دستگاه اتوبوس به مدت ۱۲ روز به این سفر معنوی اعزام شدند. دبیر قرارگاه خدمت‌رسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) هرمزگان اظهار کرد: تا پایان سال ۱۳۰ زائر اولی دیگر نیز از مناطق محروم استان به کربلای معلا اعزام می‌شوند. انتهای پیام

به انتهای لیست رسیدید