سحر خدایاری

سحر خدایاری

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
حالا وریا غفوری به‌عنوان کاپیتان یکی از بزرگ‌ترین باشگاه‌های ایران، دومین چهره سرشناس فوتبالی‌هاست که می‌گوید با «تلویزیون» حرف نمی‌زند. همین جمله کافی بود تا ابتدا علی کریمی و بعد وریا غفوری نسبت به صحبت‌های وزیر دولت روحانی واکنش نشان دهند. همان موضوع آغازی شد تا استوری‌های کاپیتان استقلال در اینستاگرام بازتاب بیشتری در جامعه داشته باشد. وریا از اینکه مجری جوان در شبکه سوم به لوگوی باشگاه استقلال کنایه زده و مسخره کرده است، واکنش تندی داشت. آن زمان باشگاه استقلال در مطلبی عنوان کرد چنین جوسازی‌هایی از سوی تلویزیون به‌خاطر اختلافشان با وریا غفوری است.
فارسفارس1 روز قبل
آیا ایجاد دو قطبی همان نفاق پنهان نیست؟ اینها همه بازی هایی است که رئیس دولت برای فرار از پاسخگویی به منتقدان و مردم به کار می‌برد. سوال من اینجاست که شما آقای روحانی که خود را حامی زنان می‌دانی مگر قول ندادی که در کابینه خود از یک وزیر زن استفاده می‌کنی! مگر نمی‌گفتید نبود برجام بحران اقتصادی ایجاد می‌کند، پس این گرانی‌ها مخصوصا گرانی اخیر بنزین از کجا آمد! کاش می‌جنگیدیم ای کاش کشته می‌شدیم نه اینکه زنده باشیم و با کمال خونسردی جنابعالی شاهد نابودی مردم عزیزمان باشیم. باید دید باز جبهه اصلاحات به خاطر منافع خود به حمایت از روحانی ادامه می‌دهد!
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 هفته قبل
مگان راپینو با تیم باشگاهی‌اش رین‌اف‌سی فصلی معمولی را گذراند. منتقدان با اشاره به سه پنالتی راپینو در جام‌جهانی او را خوش‌شانس می‌دانند، اما واقعیت این است که خیلی‌ها قدرت او را در پنالتی زدن هم نداشتند. در واقع خونسردی راپینو در گل زدن مستحق قدردانی است نه انتقاد. سال ۲۰۱۹ مگان راپینو دریافت که چگونه از صدایش برای رسا کردن صدای دیگران استفاده کند. اما نباید فراموش کرد که همه اینها بدون عملکرد درخشان راپینو در موقعیت‌های حساس در زمین فوتبال غیرممکن بود.
مازن آنلاینمازن آنلاین1 هفته قبل
در میان واکنش‌های مختلفی که به مرگ این دختر جوان نشان داده شد، پست اینستاگرامی خانم صبا کمالی بود که با پیامی برای امام حسین علیه السلام، متن عجیب و جنجالی را به اشتراک گذاشت و باعث شد که واکنش‌های مختلفی را در پی داشته باشد. بیشتر بدانید: توضیحات صبا کمالی بابت پست جنجالی + تصاویروی پس از چند ساعت پست خود را از صفحه‌ی شخصی اش پاک کرد. پیگیری‌ها حاکیست پس از توئیت این بازیگر، قرار بازداشت وی صادر شده استبیشتر بدانید: افشاگری صبا کمالی از شبی که با فحش ناموسی از چنگ تهیه کننده …بیشتر بدانید: افشاگری صبا کمالی از پشت پرده پیشنهادات بی شرمانه در سینما! بیشتر بدانید: افشاگری پرستو صالحی, صبا کمالی و ماهایا پطروسیان از پشت پرده کثیف سینمای ایران! بیشتر بدانید: حضور غافلگیرکننده بازیگر زن در خاکسپاری مادر احمدی نژاد!
رجانیوزرجانیوز1 هفته قبل
به گزارش رجانیوز، مطهری در سخنانی که اخیرا درباره گران شدن بنزین داشت، با اعلام اینکه دولت مخالف سهمیه‌بندی و افزایش نرخ بنزین بوده، گفته است: بنزین با اصرار رهبری گران و سهیمه‌بندی شده است! واعظی گفته است: رئیس‌جمهور مخالف طرح بنزینی نبودند، اگر آقای مطهری این صحبت را کرده باشند که رئیس جمهور مخالف بودند و رهبر انقلاب دستور دادند من تایید نمی‌کنم. علاوه بر واعظی، علی ربیعی سخنگوی دولت نیز در صحبت‌هایی مشابه، ادعای مطهری را تکذیب کرد. رهبر انقلاب تنها مصوبه سران قوا را تایید کردند. او در حضور دانشجویان بی مهابا با دروغ بستن به رهبر انقلاب، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای را مسئول افزایش ناگهانی نرخ بنزین معرفی می‌کند.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 هفته قبل
در میان واکنش‌های مختلفی که به مرگ این دختر جوان نشان داده شد، پست اینستاگرامی خانم صبا کمالی بود که با پیامی برای امام حسین علیه السلام، متن عجیب و جنجالی را به اشتراک گذاشت و باعث شد که واکنش‌های مختلفی را در پی داشته باشد. بیشتر بدانید: توضیحات صبا کمالی بابت پست جنجالی + تصاویروی پس از چند ساعت پست خود را از صفحه‌ی شخصی اش پاک کرد. پیگیری‌ها حاکیست پس از توئیت این بازیگر، قرار بازداشت وی صادر شده استبیشتر بدانید: افشاگری صبا کمالی از شبی که با فحش ناموسی از چنگ تهیه کننده …بیشتر بدانید: افشاگری صبا کمالی از پشت پرده پیشنهادات بی شرمانه در سینما! بیشتر بدانید: افشاگری پرستو صالحی, صبا کمالی و ماهایا پطروسیان از پشت پرده کثیف سینمای ایران! بیشتر بدانید: حضور غافلگیرکننده بازیگر زن در خاکسپاری مادر احمدی نژاد!
همشهریهمشهری3 هفته قبل
بنا بر گفته خواهر سحر خدایاری، پرونده او روز چهارشنبه جهت رسیدگی به دادسرای ارشاد رفته و برای سحر قرار تامین کیفری وثیقه صادر می‌شود که به‌رغم واریز وجه وثیقه در روز پنج‌شنبه، برخلاف تبصره ماده ۲۲۶ قانون آیین دادرسی کیفری، سحر تا روز شنبه در بازداشت می‌ماند. فارغ از این‌که آیا دادسرا طبق ماده ۳۴۰ قانون آیین دادرسی صلاحیت رسیدگی مستقیم به پرونده سحر خدایاری را داشته یا نه، مسئله مهم‌تر این‌جاست که پدر و خواهر سحر خدایاری مدعی بیماری عصبی او هستند؛ بیماری عصبی آن‌چنان شدیدی که برخی در تلاش‌اند آن را عامل اصلی خودسوزی سحر بدانند. این در حالی است که اساسا رسیدگی به هر دو اتهامی که خبرگزاری میزان گفته، در صلاحیت دادگاه کیفری ۲ است. البته قطع حرف‌های آقای محمدمهدی توکلی (کسی که با عنوان حقوقدان معرفی شد) توسط مجری برنامه پرونده ویژه شبکه سه و طرح یک سوال بی‌ربط از او، آن هم وقتی که آقای توکلی می‌خواست اتهامات سحر خدایاری را بیان کند و همچنین طرح کلی مسئله اتهامات سحر خدایاری از سوی سخنگوی قوه قضاییه و عدم اشاره به عناوین دقیق اتهامات، این شائبه را تقویت می‌کند. از این‌رو به نظر من اقدامات موردی برخی مسئولان قوه قضاییه برای دلجویی از خانواده سحر خدایاری و … آن‌چنان اثری ندارد؛ چراکه هنوز نشانه‌ای از وجود عزم جدی برای اصلاح وضعیت سیستم قضایی دیده نمی‌شود.
خبرآنلاینخبرآنلاین4 هفته قبل
ذوالنوری؛ پرچم دار جریان دلواپس در پارلمانپایداری‌ها این روزها با توزیع شبنامه در مجلس علیه رئیس جمهور فضا را بهم ریخته‌اند. وقتی نماینده پایداری‌ها در هیات رئیسه مجلس میدان دار می‌شوداین رشته سردراز دارد. لشکر سایبری تندروها با ساختن هشتگ #آقازاده_ماساژور توپخانه خود را علیه این نماینده مجلس به راه انداختند. "؛ نکته جالب این جاست که این ادعاها از سوی اشخاصی در فضای مجازی مطرح شد که بارها بر غیر قابل اعتماد بودن فضای مجازی و اتفاقا بر لزوم فیلترینگ گسترده تاکید دارند. در همین زمینه مجتبی آقاتهرانی دبیر کل جبهه پایداری طی روزهای اخیر در سخنانی تاکید کرده که فضای مجازی در دست یک سری افراد شارلاتان و حقه باز افتاده است.
نامه‌نیورنامه‌نیور1 ماه قبل
البته اینکه چه موضوعی را توصیه کنیم و ممیزی کجا باید باشد، کار معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و من قبول دارم که در این زمینه و نظارت بر عملکرد رسانه‌ها نباید شاهد موازی‌کاری باشیم. من ۴۰ سال در داخل رسانه کار می‌کردم، الان ۶ماه است به معاونت مطبوعاتی آمده و این مسئولیت را برعهده گرفته‌ام. ما در معاونت مطبوعاتی اعتقاد نداریم که باید رسانه‌هایی داشته باشیم که اساسا با سرم آنها را نگه داریم. ما در معاونت مطبوعاتی جریان حمایتمان به سمت تولید محتوای مناسب در رسانه‌ها و ایجاد ساختار عرضه و تقاضاست. نقش معاونت مطبوعاتی در این دوره هماهنگ‌کننده رسانه‌ای است؛ با در نظر گرفتن چارچوب‌ها و قوانینی که وجود دارد.
مهرمهر1 ماه قبل
خبرگزاری مهر، گروه سیاست: انتخابات در ایران چند سالی می‌شود که گرفتار دوقطبی‌های دروغین شده است، دوقطبی‌هایی که با هدف جلب آراء مردم و انحراف ذهنی آنها از مهمترین مسائل اصلی کشور شکل می‌گیرد. اولین و مشهورترین این دوگانه‌ها در انتخابات سال ۹۲ و توسط حسن روحانی با عنوان «سرهنگ/حقوقدان» شکل گرفت. روحانی با استفاده از این دوگانه و شعار گسترده اعتدال سعی کرد خود را فردی انتقادپذیر و معتدل و جناح رقیب را بی‌تحمل در برابر هرگونه نقد و تندرو معرفی کند. طی ۶ سال اخیر روحانی و طرفدارانش نشان داده‌اند که راهبردی تکراری برای انتخابات دارند، استراتژی که به تازگی توسط رئیس‌جمهور و برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی کلید خورده است. او در این سخنرانی از دوگانه «تعامل سازنده/تقابل مستمر» به عنوان نماد دو تفکر در عرصه سیاست خارجی سخن گفت.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
خودکشی سومین عامل مرگ‌و‌میر نوجوانان در جهان است، آماری ترسناک که شاید آسیب‌شناسان اجتماعی کمتر به آن پرداخته باشند. خودکشی نوجوانان محدود به بیماران روانی نیستمعمولا خودکشی در سن کودکان بسیار کم اتفاق می‌افتد، اما به صفر نزدیک نیست. *این آمار در بین نوجوانان چگونه است؟ شاید کمتر کسی بداند که متاسفانه در حال‌ حاضر، خودکشی سومین عامل مرگ نوجوانان در همه دنیا به حساب می‌آید. نظریه ادوین اشنایدمن درباره خودکشی نوجوانان می‌گوید: «خودکشی به خاطر چند نیاز برآورده‌نشده سن نوجوانی است.» لازم است که خانواد‌ها با این نیازها آشنا شوند. *با این حساب، کنکور به تنهایی می‌تواند عامل خودکشی باشد؟ قبل و بعد از کنکور، زمانی است که مراجعان ما برای اقدام به خودکشی نوجوانان بسیار بالا می‌رود.
فراروفرارو1 ماه قبل
کیهان در واقع انتقادات اصولگرایان را از تیتر و عکس روزنامه به رسمیت شناخته و سعی کرده توجیهاتی در این باره ارائه کند. در این بین کاربران اصولگرا نیز از تیترو عکس کیهان انتقاد کردند. مجید رفیعی فعال رسانه‌ای اصولگرا ضمن تمجید از حسین شرسیعتمداری تیتر روز شنبه روزنامه کیهان را زیر سوال برد. حسین شریعتمداری را رو در رویش نقد کنی، خوشحال‌تر می‌شود.» انتقادات اصولگرایان از تیتر و عکس و روزنامه کیهان بیشتر از انتظار بود. حسین شریعتمداری ۲۶ سال است که مدیرمسئول کیهان استکیهان عقب نشینی نکردانتقادات از تیتر و عکس روزنامه کیهان، باعث شد که این روزنامه امروز واکنش نشان دهد.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
بنابراین ورود بانوان به ورزشگاه آزادی مدیون هیچ‌کس نیست. تاثیر ورود بانوان به ورزشگاه بر ایجاد نشاط اجتماعی در میان دخترانمان اقدام بسیار مثبتی در سطح جامعه بود. مخالفان ورود بانوان کشورمان باید به این پرسش پاسخ دهند که ورود زنان به ورزشگاه‌ها چه مشکل احتمالی ایجاد می‌کند. در نتیجه شاید حضور بانوان حداقل تا حدودی جلوی این ناهنجاری‌ها را بگیرد. این نکته را نباید فراموش کرد که حضور بانوان و دختران کشورمان در عرصه‌ها و میادین ورزشی کمک خواهد کرد تا آنها نشاط بیشتری داشته باشند.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد2 ماه قبل
هیچ چیز نمی‌تواند از دست رفتن جان یک دختر جوان را توجیه کند به‌خصوص که او فقط می‌خواست تیم مورد علاقه‌اش را دنبال کند. این حادثه تلخی است که می‌توانست اتفاق نیفتد اما باعث شد همه برای رخ دادن یک اتفاق بهتر متحد شوند. ما در استقلال خیلی به این موضوع نزدیک بودیم و آن را پیگیری می‌کردیم.» سرمربی استقلال درمدت حضورش در ایران رکورد سلفی را هم شکسته است: «ما ۲۵ میلیون طرفدار داریم. مردم ایران با فوتبال زندگی می‌کنند و هیچ‌جا به اندازه ایران کسی با من عکس سلفی نینداخته بود. ممنونم از وزارت امورخارجه ایتالیا، سفارت ایتالیا در تهران و مسوولان ایرانی و فکر می‌کنم به‌زودی مساله من به‌عنوان یک خارجی (مجوز کاری) حل می‌شود.»
عصر ایرانعصر ایران2 ماه قبل
«ارزش خبری و تصویری» دیروز نه داخل زمین که روی سکوهای جنوب غربی ورزشگاه آزادی وجود داشت. ترکیبی از حسرت روزهای رفته و خوش‌شانسیروز پنج‌شنبه در ورزشگاه آزادی زنانی حضور داشتند که در آستانه ۶۰ سالگی و بیشتر بودند. در ۳ سال گذشته هم تعدادی از دختران طرفدار تیم فوتبال پرسپولیس با گریم‌های مردانه بحث ورود زنان به ورزشگاه را به مطالبه‌ای جدی بخشی از زنان تبدیل کردند. این‌که زنان ایران در این زمینه راه مردان را در فرهنگ هواداری می‌روند یا خیر در آینده مشخص می‌شود. در کنار این افراد علی ربیعی سخنگوی دولت حسن روحانی هم تاکید کرد که به نمایندگی از رئیس‌جمهوری در ورزشگاه حاضرشده تا بگوید دولت حامی ورود زنان به ورزشگاه است.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
پیش از این مدیر روابط عمومی صدا و سیما در توییتی مدعی شده بود که دولت برای پاسخ به اتهاماتی که صداوسیما یک ماه پیش به دولت وارد کرده بود مستندی با رویکرد «تضعیف وحدت ملی» و «تزریق ناامیدی» ساخته و صداوسیما هم «زیربار پخش این مستند» نرفته است. و اساسا دولت جز نوشتن نامه به رئیس صدا و سیما و بیان درخواستش چه ابزار فشاری دارد که این خلاف‌گویی‌ها و وارونه‌نمایی‌ها اعمال می‌شود. اما متاسفانه اکنون که افکار عمومی با چنین موضعگیری سیاسی کارانه و نازل مشوه شده، ناگزیریم برای تنویر افکار عمومی از ظرفیتهای دیگر استفاده کنیم. این مقام مطلع گفت از رییس سازمان صدا و سیما که همواره مجدانه تلاش داشته‌اند چالش‌ها و اختلاف‌نظرها به دور از تنش و با رعایت قواعد و بامتانت حل شود انتظار می‌رود اجازه ندهند پاسخ‌های رسمی اداری با روش‌های پیش پا افتاده و سیاسی‌کارانه داده شود. پیش از این مدیر روابط عمومی صدا و سیما در توییتی مدعی شده بود که دولت برای پاسخ به اتهاماتی که صداوسیما یک ماه پیش به دولت وارد کرده بود مستندی با رویکرد «تضعیف وحدت ملی» و «تزریق ناامیدی» ساخته و صداوسیما هم «زیربار پخش این مستند» نرفته است.
طرفداریطرفداری2 ماه قبل
طرفداری- جدال امروز تیم ملی ایران مقابل کامبوج، توجهات را در سراسر دنیا به خود اختصاص داده بود، چراکه قرار بود بعد از نزدیک به چهار دهه، زنانی که آزادانه بلیت خریداری کرده بودند، برای تماشای این بازی به استادیوم بروند. در این بین افراد زیادی تلاش کردند با موج سواری روی احساسات، رسیدن زنان به حق طبیعی شان را به نام خودشان مصادره کنند. زمانی، خبرنگارانی از همین روزنامه‌های ورزشی تلاش می‌کردند تیم ملی را در فضای پر حاشیه نگه دارند و حالا با تیتر یک «تیم ملی [تمام] ایران» تلاش دارند، القا کنند این تیم ملی تا این لحظه برای تمام ایران نبوده است، البته شاید درست بگویند، اگر تیم ملی تا این لحظه برای تمام ایران نبوده، ماحصل زحمات دوستان خبرنگاری بود که به جای ایجاد فضای امن اطراف تیم ملی، تمرکزشان روی حمایت از تیم باشگاهی شان معطوف شده بود و فضایی را رقم زده بودند که تیم ملی برای «تمام» ایران نباشد. مسعود شجاعی بعد از دیدار امروز ایران مقابل کامبوج، بازیکنان ایران را فراخواند تا برای تشکر از زنان تماشاگر و ادای احترام به مقابل آن‌ها بروند. به گواه مسئول روزنامه ایران ورزشی، زیبا‌ترین قاب امروز را «مسعود شجاعی» در استادیوم آزادی رقم زد، اما او می‌ترسد نامی از او ببرد و حتی عکس کاپیتان تیم ملی را روی جلد صفحه اصلی روزنامه‌اش ببرد، این جلد شما بماند برای قضاوت رفتار گزینشی شما در تاریخ.
ورزش۳ورزش۳2 ماه قبل
خبرگزای آنسا که تماسی تلفنی با استراماچونی داشته هیجان زده از قول او می‌نویسد: تیم ملی ایران یک برد بزرگ به دست آورد و تیم ملی ایران از نظر فوتبالی نمیتوانست بهتر از این و با این نتیجه عالی، این پیشروی را جشن بگیرد. مردم ایران با فوتبال زندگی می‌کنند و هیچ جا به اندازه ایران کسی با من عکس سلفی نینداحته بود. شرایط زندگی در ایران؟ زندگی خصوصی و کیفیت زندگی در ایران خیلی بالاتر و متفاوت‌تر از چیزی است که شما از بیرون می‌بینید. خانواده من ابتدا خیلی مطمئن به حضور در تهران نبودند اما الان اینجا هستند وبا زندگی در ایران وفق پیدا کرده‌اند و از اوضاع راضی اند. شرایط خودت در ایران از نظر کاری؟ شرایط من یک ماه پیش یک مقدار خاص بود.
طرفداریطرفداری2 ماه قبل
طرفداری- دستگیری یکی از بانوان هوادار ایران در استادیوم به دلیل حمایت از سحر خدایاری که چندی پیش دست به خودسوزی زده بود. به گزارش طرفداری، در بازی ایران مقابل کامبوج بانوان ایرانی پس از مدت‌ها به استادیوم آزادی رفتند و در این بازی زیر نظر تدابیر امنیتی شدید برگزار شد. در حین بازی یکی از بانوان هوادار ایران به دلیل در دست داشتن دست نوشته‌ای برای حمایت از دختر آبی توسط ماموران درون استادیوم بازداشت شد.
اصلاحات پرساصلاحات پرس2 ماه قبل
برخی ظرفیت اختصاص یافته به زنان را کافی نمی‌دانند، اما برخی نخستین ورود غیرگزینشی زنان به استادیوم آزادی را گامی مهم و یک پیروزی بزرگ برای زنان ایرانی می‌دانند. حالا که ظاهرا سدهای قانونی و حقوقی برای حضور زنان در ورزشگاه‌ها شکسته شده، سدهای نگرشی و فرهنگی و تنگ‌نظری‌ها و تعصبات خود را نشان داده است. حجب و حیای مردان در حضور زنان، ویژگی اخلاقی ایرانیان است که برخی آن را شرم فرهنگی می‌نامند. بنابراین حضور زنان در ورزشگاه‌ها نه تنها باعث تحدید اخلاق نمی‌شود بلکه حتی می‌تواند باعث کاهش پرخاشگری و تلطیف ورزشگاه از ناسزا گویی شود. نگاهی به هزینه‌هایی که زنان کشور برای ورود به ورزشگاه پرداخت کرده‌اند ما را به این واقعیت می‌رساند که زنان برای مطالبه ساده‌ای مانند ورزشگاه رفتن راه دشواری را پیموده‌اند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
طلسم حضور زنان ایرانی در ورزشگاهی که چهل سال در سیطره مردان بوده، قرار است فردا در بازی ایران و کامبوج شکسته شود و این بار دیگر دختران علاقه‌مند به فوتبال پشت فنس جا نمانند و در صندلی‌های ورزشگاه جا بگیرند. اعتمادآنلاین| بعد از کش‌وقوس‌های فراوان و دستگیری و بازداشت صدها زن و دختر علاقه‌مند به تماشای فوتبال و سرانجام مرگ «سحر خدایاری» که به دختر آبی معروف شد و همچنین فشارهای فیفا، بالاخره زنان ایرانی توانستند برای نخستین‌بار در کشور برای تماشای فوتبال در استادیوم بلیت بخرند. طلسم حضور زنان ایرانی در ورزشگاهی که چهل سال در سیطره مردان بوده، قرار است فردا در بازی ایران و کامبوج شکسته شود و این بار دیگر دختران علاقه‌مند به فوتبال پشت فنس جا نمانند و در صندلی‌های ورزشگاه جا بگیرند. برخی ظرفیت اختصاص یافته به زنان را کافی نمی‌دانند، اما برخی نخستین ورود غیرگزینشی زنان به استادیوم آزادی را گامی مهم و یک پیروزی بزرگ برای زنان ایرانی می‌دانند. منبع: ایرنا
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
هواداران وریا غفوری معتقدند او به دلیل شجاعت در واکنش به مسائل اجتماعی از لیست تیم ملی خط خورده است و ویلموتس قدرت مخالفت با دستورات بیرون از فضای ورزش را ندارد. اعتمادآنلاین|‌ لیست جدید تیم ملی فوتبال ایران برای بازی با کامبوج و بحرین اعلام شده است و در این فهرست مارک ویلموتس چند غافلگیری دارد. اما در این بین خط خوردن وریا غفوری از لیست تیم ملی انتقادات بسیاری در پی داشت. هواداران وریا غفوری معتقدند او به دلیل شجاعت در واکنش به مسائل اجتماعی از لیست تیم ملی خط خورده است و ویلموتس قدرت مخالفت با دستورات بیرون از فضای ورزش را ندارد. وریا غفوری که در جام‌جهانی ۲۰۱۸ نیز با نظر کارلوس کی‌روش به تیم ملی دعوت نشده بود، اکنون در مدار بحث‌های متفاوتی قرار دارد.
اصلاحات پرساصلاحات پرس2 ماه قبل
دیدن خودکشی افراد که بیشتر آن‌ها جوان هستند باعث یک استرس بزرگ می‌شود. بعد از فکر خودکشی، تهدید به خودکشی است؛ یعنی افراد خودکشی را از فکر به زبان تبدیل می‌کنند و آن را بازگو می‌کنند. بعد از تهدید به خودکشی، اقدام به خودکشی است که این اقدام ممکن است به مرگ منجر شود یا فرد نجات پیدا کند. هرچه فکر به خودکشی جدی‌تر باشد، تهدید به خودکشی هم جدی‌تر می‌شود و اقدام به خودکشی بیشتر به سمت مرگ سوق پیدا می‌کند. وقتی اقدام به خودکشی به خودکشی منتهی می‌شود، نوع خودکشی اهمیت پیدا می‌کند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
اینکه قرار نیست راه استادش را برود و آن مسیر باید جایی در دل تاریخ گم شود؛ همان مسیری که اسمش حاشیه شد. اینکه قرار نیست راه استادش را برود و آن مسیر باید جایی در دل تاریخ گم شود؛ همان مسیری که اسمش حاشیه شد. شاید بهتر بود که فردوسی‌پور و فردوسی‌پورها معیار و تراز سنجش خود را به‌ جای حفظ بودن اسم هفت بازیکن اورتون تغییر می‌دادند. عادل استاد بود و در جایگاهش ستودنی، و این را همه می‌دانند که با تخریب او کسی جایگاهش را نمی‌گیرد. چون معنای زندگی خیلی ساده‌تر از آن است که عاشقان قدرت فکر می‌کنند؛ مثل خنده‌های تام هنکس در فارست گامپ.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
پس در ایران فوتبال زنان هست. استقبال فوق‌العاده زنانساعت‌های بعد از این خبر ناگهانی، شاید برگی از تاریخ تلاش زنان ایران در مقابله با تبعیض‌ها قلمداد شود. سهم زنان از آزادی؛ ۳۵۵۶ بلیت از نزدیک به ۸۰ هزار صندلیآخرین جایگاهی که در فرایند فروش بلیت‌ها به زنان اختصاص پیدا کرد جایگاه A۹ ورزشگاه آزادی بود. ضلع جنوبی آزادی می‌تواند متعلق به زنان باشدبر طبق بیانیه فیفا، روند بلیت‌فروشی باید بدون محدودیت جایگاه برای زنان باشد. ضمن اینکه جایگاه‌هایی که تاکنون به زنان فروخته شده، همه یک ورودی دارد: ورودی جنوب شرقی ضلع جنوبی ورزشگاه آزادی.
اصلاحات پرساصلاحات پرس2 ماه قبل
زندان می‌تواند مظهر عینی بی‌عدالتی قضایی و جزایی باشد، می‌تواند مظهر عدالت تلقی شود، لذا نباید اجازه داد به ابزاری در دست نهادهای سیاسی و امنیتی تبدیل شود. اما در ایران دادستانی به بخشی از قوه قضاییه تبدیل شده و نماینده قدرت است و عملا دادستانی وجود ندارد. در واقع در حال حاضر اگر بگویند فلانی در زندان شماست، دولت می‌گوید دست من نیست، دست قوه قضاییه است. قوه قضاییه قوه مستقلی است و می‌خواهند به نوعی از خودشان سلب مسئولیت کنند. گام بعدی این است که سازمان زندان‌ها قرار است از زندانی‌هایی نگهداری کند که طبق همین قانون باید الزاما در زندان باشند.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
موضوع جداسازی سازمان زندان‌ها از قوه ‌قضاییه اولین بار اواخر دهه ۷۰ و اوایل دهه ۸۰ مطرح شد. اما در ایران دادستانی به بخشی از قوه قضاییه تبدیل شده و نماینده قدرت است و عملا دادستانی وجود ندارد. قوه قضاییه قوه مستقلی است و می‌خواهند به نوعی از خودشان سلب مسئولیت کنند. قوه قضاییه هم توجه کنند که اینها معدود هستند و این به سود قوه قضاییه است که این اصلاحات انجام شود تا قوه قضاییه در جامعه بیشتر مورد اعتبار و اعتماد قرار گیرد. گام بعدی این است که سازمان زندان‌ها قرار است از زندانی‌هایی نگهداری کند که طبق همین قانون باید الزاما در زندان باشند.
فراروفرارو2 ماه قبل
بحث ورود زنان به ورزشگاه‌های فوتبال ایران که از مدت‌ها پیش چالشی جدی ایجاد کرده بود با آغاز بلیت‌فروشی در بامداد جمعه حل شد و سرانجام دختران ایران می‌توانند با خرید بلیت به صورت اینترنتی همانند مردها به ورزشگاه بروند. ناگفته نماند که حدود ۴۰۰ هوادار دختر بیرون از ورزشگاه ماندند و نتوانستند وارد ورزشگاه شوند. ۱۸ مهر ۹۸ اولین ورود زنان بدون گزینش! پیش‌تر غلامحسین زمان‌آبادی، مسئول بخش فرهنگی فدراسیون فوتبال، اعلام کرد که فقط دو ردیف برای حضور زنان در ورزشگاه آزادی برای دیدار با کامبوج در نظر گرفته شده است. گام بعدی از سوی فدراسیون فوتبال این بود که ردیف دوم هم باز شود.

به انتهای لیست رسیدید