سرخیو آگوئرو

سرخیو آگوئرو

اقتصادنیوزاقتصادنیوز3 روز قبل
بارسا برای خرید مهاجم فرانسوی ۱۲۰ میلیون یورو به اتلتیکو پرداخت کرد که البته ۲۴ میلیون یورو به رئال سوسیداد اختصاص دارد. این باشگاه در سال‌های اخیر جکسون مارتنیس (۴۲ میلیون یورو)، آردا توران (۴۳ میلیون یورو)، دیگو کاستا (۳۸ میلیون یورو)، رادامل فالکائو (۴۳ میلیون یورو) و سرخیو آگوئرو (۴۰ میلیون یورو) را با قیمت‌های خوب فروخته است و فروش آنها کمک مالی برای باشگاه بوده است. سپس چلسی (۹۲۳٫۲۲ میلیون یورو)، رئال مادرید (۸۶۶٫۷۵ میلیون یورو)، بارسلونا (۸۳۴٫۱۹ میلیون یورو)، یوونتوس (۸۳۲٫۸۱ میلیون یورو)، رم (۸۳۱٫۲ میلیون یورو)، پورتو (۸۲۰٫۷۰ میلیون یورو) و لیورپول (۷۹۶٫۹۵ میلیون یورو) قرار دارند. این رقم در میان تیم‌های بزرگ همچون چلسی (۴۷۱٫۷۸- میلیون یورو)، رئال مادرید (۵۹۰٫۷۰- میلیون یورو) یا بارسلونا (۷۲۱٫۰۸- میلیون یورو) خیلی کم است. دیگر تیم‌ها همچون پورتو (۳۸۸٫۳۶ میلیون یورو)، اودینزه (۲۱۵٫۲۶ میلیون یورو) و آژاکس (۲۰۱٫۹۷ میلیون یورو) در رتبه‌های بعدی قرار دارند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 روز قبل
بارسا برای خرید مهاجم فرانسوی ۱۲۰ میلیون یورو به اتلتیکو پرداخت کرد که البته ۲۴ میلیون یورو به رئال سوسیداد اختصاص دارد. سپس چلسی (۹۲۳٫۲۲ میلیون یورو)، رئال مادرید (۸۶۶٫۷۵ میلیون یورو)، بارسلونا (۸۳۴٫۱۹ میلیون یورو)، یوونتوس (۸۳۲٫۸۱ میلیون یورو)، رم (۸۳۱٫۲ میلیون یورو)، پورتو (۸۲۰٫۷۰ میلیون یورو) و لیورپول (۷۹۶٫۹۵ میلیون یورو) قرار دارند. این رقم در میان تیم‌های بزرگ همچون چلسی (۴۷۱٫۷۸- میلیون یورو)، رئال مادرید (۵۹۰٫۷۰- میلیون یورو) یا بارسلونا (۷۲۱٫۰۸- میلیون یورو) خیلی کم است. بنفیکا ۵۷۰٫۷۴ میلیون یورو و موناکو ۲۲۶٫۵۴ میلیون یورو به دست آوردند. دیگر تیم‌ها همچون پورتو (۳۸۸٫۳۶ میلیون یورو)، اودینزه (۲۱۵٫۲۶ میلیون یورو) و آژاکس (۲۰۱٫۹۷ میلیون یورو) در رتبه‌های بعدی قرار دارند.
خبر فوریخبر فوری3 روز قبل
باشگاه اتلتیکومادرید از فروش بازیکن در یک دهه اخیر نزدیک به یک میلیارد یورو به دست‌ آورده است. بارسا برای خرید مهاجم فرانسوی ۱۲۰ میلیون یورو به اتلتیکو پرداخت کرد که البته ۲۴ میلیون یورو به رئال سوسیداد اختصاص دارد. سپس چلسی (۹۲۳٫۲۲ میلیون یورو)، رئال مادرید (۸۶۶٫۷۵ میلیون یورو)، بارسلونا (۸۳۴٫۱۹ میلیون یورو)، یوونتوس (۸۳۲٫۸۱ میلیون یورو)، رم (۸۳۱٫۲ میلیون یورو)، پورتو (۸۲۰٫۷۰ میلیون یورو) و لیورپول (۷۹۶٫۹۵ میلیون یورو) قرار دارند. این رقم در میان تیم‌های بزرگ همچون چلسی (۴۷۱٫۷۸- میلیون یورو)، رئال مادرید (۵۹۰٫۷۰- میلیون یورو) یا بارسلونا (۷۲۱٫۰۸- میلیون یورو) خیلی کم است. دیگر تیم‌ها همچون پورتو (۳۸۸٫۳۶ میلیون یورو)، اودینزه (۲۱۵٫۲۶ میلیون یورو) و آژاکس (۲۰۱٫۹۷ میلیون یورو) در رتبه‌های بعدی قرار دارند.
ایسناایسنا3 روز قبل
باشگاه اتلتیکومادرید از فروش بازیکن در یک دهه اخیر نزدیک به یک میلیارد یورو به دست‌ آورده است. بارسا برای خرید مهاجم فرانسوی ۱۲۰ میلیون یورو به اتلتیکو پرداخت کرد که البته ۲۴ میلیون یورو به رئال سوسیداد اختصاص دارد. سپس چلسی (۹۲۳٫۲۲ میلیون یورو)، رئال مادرید (۸۶۶٫۷۵ میلیون یورو)، بارسلونا (۸۳۴٫۱۹ میلیون یورو)، یوونتوس (۸۳۲٫۸۱ میلیون یورو)، رم (۸۳۱٫۲ میلیون یورو)، پورتو (۸۲۰٫۷۰ میلیون یورو) و لیورپول (۷۹۶٫۹۵ میلیون یورو) قرار دارند. این رقم در میان تیم‌های بزرگ همچون چلسی (۴۷۱٫۷۸- میلیون یورو)، رئال مادرید (۵۹۰٫۷۰- میلیون یورو) یا بارسلونا (۷۲۱٫۰۸- میلیون یورو) خیلی کم است. دیگر تیم‌ها همچون پورتو (۳۸۸٫۳۶ میلیون یورو)، اودینزه (۲۱۵٫۲۶ میلیون یورو) و آژاکس (۲۰۱٫۹۷ میلیون یورو) در رتبه‌های بعدی قرار دارند.
طرفداریطرفداری4 روز قبل
طرفداری - آنخل کوریا و نیکولا کالینیچ، دو مهاجم اتلتیکو مادرید باید به دنبال تیم جدیدی باشند. پس از به خدمت گرفتن ژائو فلیکس، نام دو بازیکن در لیست فروشی‌های باشگاه قرار گرفتند: آنخل کوریا و نیکولا کالینیچ. نتیجه اینکه اتلتی تصمیم گرفته کوریا را در صورت از راه رسیدن پیشنهادی خوب، به فروش برساند. اتلتی البته از حرفه‌ای‌گری کالینیچ در این مدت راضی است ولی مجبور به فروش است. جالب است بدانید زمانی بارسلونا با پیشنهادی ۴۵ میلیون یورویی خواهان به خدمت گرفتن کوریا بود.
نامه‌نیورنامه‌نیور6 روز قبل
على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند. على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند.
ورزش۳ورزش۳6 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، دو روز پیش بود که باشگاه بارسلونا با پرداخت بند فسخ ۱۲۰ میلیون یورویی گریزمان، کار انتقال او را نهایی کرد. شیوه جدایی گریزمان برای اتلتیکو و هوادارانش غیر قابل قبول است. باشگاه اتلتیکو از بارسا به فیفا شکایت خواهد برد و اعتقاد دارد توافق دو طرف در زمستان بوده و بارسا باید ۲۰۰ میلیون یورو پرداخت کند. هواداران اتلتیکو نیز با تخریب لوح ویژه گریزمان در ورزشگاه واندامتروپولیتانو به جدایی او واکنش نشان دادند. این اولین بار نیست که لوح یک بازیکن در ورزشگاه اختصاصی اتلتیکو تخریب می‌شود.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱6 روز قبل
اختصاصی | در دقیقۀ ۱۱۲ فینال جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل، سرنوشت فوتبال آلمان و جهان به دست پسری رقم خورد که هیچکس برای چنین پیشآمدی خود را آماده نکرده بود. ورزش ۱۱ - در ساعاتی که دو ابرقدرت فوتبال جهان در جنگی تمام عیار، به دنبال روشن‌سازی سرنوشت تکلیف قهرمان جام بیستم در برابر چشمان میلیون‌ها بیننده در سرتاسر جهان بودند؛ درست از نقطه‌ای که هیچکس انتظارش را نداشت، پسر کوچک اندام ژرمنی‌ها، به دنبال اجرایی کردن تنها ماموریت فوتبالی خود، یک تنه به دل دشمن زد تا ثابت کند که زهردارترین‌ها همیشه در سایه حرکت می‌کنند و بدون سر و صدا فاتح دروازه‌ها می‌شوند. آلمان و آرژانتین۱۱۲ دقیقه نبرد بی‌امان و پرفشار آلبی سلسته و منشافت و نفس‌های بریده شدۀ آنها، به سرخیو رومرو و مانوئل نویر نوید آماده‌باش داده بود تا خود را مهیای ضربات پنالتی کنند؛ مردان تعیین‌گر میدان چون لیونل مسی، سرخیو آگوئرو، توماس مولر، مسعود اوزیل، سامی خدیرا و …، می‌توانستند سرنوشت جام را تا پیش از به صدا درآمدن سوت پایان وقت‌های اضافه روشن کنند و درست در همان لحظات که چشم‌های به ساق‌های سوپراستارهای میدان خیره شده بود، پسر شماره ۱۹ ژرمنی‌ها دیوار مستحکم آلبی سلسته را درهم فرو ریخت تا مسی و یارانش مات و مبهوت اتفاقات جریان بازی شوند! گوتزه در دوران بازیگری خود، هیچگاه تا این اندازه در کانون توجهات قرار نگرفته بود، او تنها ۸ دقیقه زمان لازم داشت تا پس از به صدا درآمدن سوت پایان کار، نامش در تاریخ فوتبال جهان و آلمان جاودانه شوند و این اتفاق رویایی برای او از همیشه در دسترس‌تر بود تا اینکه او در اغمای شادی غرق شد و خود را آرام گرفته در پرچم خاص منشافت دید و تبدیل به مردی شد که چهارمین ستارۀ تاریخی فوتبال ملی آلمان را به ارمغان می‌آورد. ماریو گوتزهبرخی بازیکنان در دنیای فوتبال هرگز ستاره‌های بزرگی نبودند و نیستند، همانند فابیو گروسو، ماریو گوتزه و …، اما برای ماموریتی به فوتبال فراخوانده می‌شوند که هرگز روحشان هم از آن آگاه نیست و در یک بزنگاه خاص، با به انجام رساندن ماموریت ویژۀ خود، دینشان را به فوتبال و دنیا ادا می‌کنند تا گنگ‌ترین و ناخواناترین قصه‌ها در تاریخ نوشته شود، همانند گوتزه‌ای که در بند مصدومیت برای سال‌ها اسیر شد، اما نامش جاودانه در تاریخ فوتبال دنیا ماند، همانند امروز و همین ساعات، همانند سالگرد پیروزی ۱_۰ آلمان برابر آرژانتین در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل!

آخرین قربانی لیونل مسی فرانسوی خواهد بود؟ (عکس)

5+
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه»، مدیر برنامه‌های لاوتارو مارتینز، مهاجم ملی‌پوش آرژانتینی تایید کرد که باشگاه بارسلونا برای جذب لاوتارو که در حال حاضر مهاجم اینتر میلان است ابراز تمایل کرده و مدتی است او را زیر نظر دارد. لاوتارو فصل گذشته برای اینتر میلان ۹ گل به ثمر رساند و بعد از درگیری‌هایی که بین ایکاردی و باشگاه پیش آمد به مرکز ثقل خط حمله باشگاه ایتالیایی تبدیل شد. لاوتارو مارتینز در رقابتهای اخیر کوپا آمه‌ریکا هم موفق شد دو گل برای تیم ملی آرژانتین به ثمر برساند تا در کنار سرخیو آگوئرو، بهترین گلزنان تیم ملی کشورش باشد. لاوتارو تا اینجا برای تیم ملی آرژانتین ۱۱ بازی انجام داده و شش گل ملی به ثمر رسانده است. بله اینکه بارسلونا به لاوتارو علاقه‌مند است واقعیت دارد".
فارسفارس1 هفته قبل
در صدر این فهرست، کوین دبروین ستاره بلژیکی خط هافبک منچستر سیتی قرار دارد که ارزش این بازیکن از ۱۵۰ میلیون یورو به ۱۳۰ میلیون یورو کاهش یافته است. پس از دبروین، سلیمانی قرار دارد که ۱۶ میلیون یورو ارزش داشت و ارزشش به ۵ میلیون یورو رسیده است. دله علی ستاره تاتنهام هم که به دلیل مصدومیت مدت‌ها دور از میادین بود ارزشش از ۱۰۰ میلیون یورو به ۹۰ میلیون یورو رسیده است. روملو لوکاکو مهاجم منچستر یونایتد که ارزش ۸۵ میلیون یوروی داشت اکنون با ۱۰ میلیون یورو قیمتی ۷۵ میلیون یورویی دارد. سرخیو آگوئرو هم با کاهش ۱۰ میلیون یورو از ۷۵ میلیون یورو ارزشش به ۶۵ میلیون یورو رسیده است.
فوتبالیفوتبالی1 هفته قبل
این یک خطای ناشی از ترس از سوی مدافع برزیل (دنی آلوز) بود. چرا این صحنه برخورد را از دوربین پشت دروازه ندیدند؟» و درمورد خطایی که برروی اوتامندی صورت گرفت توضیح داد: «صحنه را ندیدم. البته او هم ضربه‌ای به حریف زد و فقط بحث با آرنج ضربه زدن نبود. تکنولوژی وار این صحنه را بازبینی کرد و به نظرش صحنه‌ای ۵۰- ۵۰- بود ولی آنها به من هشدار ندادند که صحنه را بازبینی کنم. راستش من از صحبتهای مسی بعد از بازی حسابی حیرت زده شدم ولی هرکسی نظر خودش را دارد.» ۶۳۶۳
ایلناایلنا1 هفته قبل
شباهت مهاجم جوان اتلتیکو مادرید به جوانی سرخیو آگوئرو مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است. به گزارش ایلنا، ژائو فلیکس، بازیکن سابق تیم بنفیکای پرتغال روز گذشته به عنوان خرید جدید باشگاه اتلتیکو مادرید معرفی شد و شماره ۷ را در اختیار گرفت. او با قرادادی به ارزش ۱۲۷٫۲ میلیون یورو به گرانقیمت‌ترین مهاجم تاریخ این باشگاه لقب گرفت. نکته جالب درباره فلیکس که مورد توجه رئال مادرید هم قرار داشت، شباهت او با مهاجم سابق اتلتیکو مادرید است. فلیکس ۱۹ ساله به جوانی سرخیو آگوئرو که اکنون در منچسترسیتی حضور دارد، شباهت عجیبی دارد که مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداری- در فینال کوپا آمریکا ۲۰۱۹، برزیل با پیروزی ۳-۱ برابر پرو به عنوان قهرمانی رقابت‌ها دست یافت. به گزارش اسکای ایتالیا، تیته، سرمربی برزیل در خصوص اعتراضات لیونل مسی پس از دیدار برابر شیلی گفت: لیونل مسی یک فرازمینی است که مهار او بسیار سخت است اما او باید نسبت به رقیب، احترام بیشتری قائل باشد. مسی باید شکست را بپذیرد و آرام باشد. مسی نباید در دیدار با شیلی اخراج می‌شد و با او موافقم اما در بازی برابر تیم ما، تنها می‌توانم بگویم که سه بار خطا روی مسی انجام شد. تیم من برابر آرژانتین بازی خودش را انجام داد و بحثی در این باره نیست.
ایسناایسنا1 هفته قبل
فاکس اسپورت مدعی شد یوفا به تیم ملی فوتبال آرژانتین پیشنهاد حضور در لیگ ملت‌های اروپا را داده است. در حالی که تبعات اظهارات اخیر ستاره آلبی سلسته علیه کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی بررسی می‌شود اخبار مختلفی درباره تیم ملی آرژانتین منتشر می‌شود. به نوشته فاکس اسپورت، فدراسیون فوتبال آرژانتین یک پیشنهاد برای بازی در لیگ ملت‌های اروپا دریافت کرده است. به خاطر حضور تیم‌های اروپایی در لیگ ملت‌ها این تیم نمی‌تواند بازی دوستانه خوبی داشته باشد. فدراسیون فوتبال آرژانتین در حال مشاهده اخباری است که از آینده‌اش در CONMEBOL می‌گویند.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 هفته قبل
اختصاصی | لیونل مسی در کوپا آمریکا ۲۰۱۹ نیز نتوانست تیمش را به مقام قهرمانی برساند تا طلسم بزرگ او در کسب افتخار برای آلبی‌سلسته همچنان پابرجا باشد. ورزش ۱۱ - تیم ملی آرژانتین در بامداد گذشته موفق شد به لطف گلزنی پائولو دیبالا و سرخیو آگوئرو بر شیلی غلبه کند و در دیدار سنتی رده‌بندی، مقام سومی رقابت‌های کوپا آمریکا ۲۰۱۹ برزیل را از آن خود کند تا ناکامی دیگری در عصر آرژانتین و مسی به ثبت برسد! عصری که جز به یدک کشیدن نام مسی برای فوتبال آرژانتین حاصلی را به همراه نداشته است. لیونل مسیمشخصا دیگر در فوتبال آرژانتین کسی به جام‌آوری و کسب افتخار لئو امیدوار نیست، لیونل مسی ۳۱ ساله در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر که تنها تورنمنت بزرگ پیش‌رو خواهد بود، ۳۴ ساله خواهد بود و نظر نمی‌رسد از این ستارۀ ناکام چندان کار خاصی آن هم در افت آمادگی در دوران پسا ۳۰ سالگی بربیاید، پس به طور غیررسمی باید از همین حالا گفت که مسی تا ابد در حسرت کسب افتخار برای آلبی‌سلسته خواهد بود و این پایان دردناک، پایان غیررسمی او در لباس آرژانتین بود! لیونل مسیدر ساق‌های لیونل مسی به طور کاملا مشخص بی‌انگیزگی و کلافگی دیده می‌شد و حجمی از خشم و نفرت باورنکردنی در قلب او موج می‌زد!

خشم شدید لیونل مسی: جام را به برزیل هدیه می‌دهند

3+
روزنوروزنو1 هفته قبل
فارسفارس1 هفته قبل
وی بعد از بازی اظهار داشت: فکر می‌کنم با مسی خوب برخورد نشد. او رفتاری نکرد که باعث شود از بازی اخراج شود. مهاجم تکنیکی ادامه داد: اعتراض کردیم. بعد هم سعی کردیم جای خالی او را پرکنیم. من هم تلاش کردم با دوندگی، ‌جای خالی او را پرکنم. در این مسابقه آگوئرو دقیقه ۱۲ گل نخست را زد. در دقیقه ۲۲ نیز دیبالا زننده گل دوم تیمش شد. برای شیلی در این مصاف آرتورو ویدال دقیقه ۵۹ گلزنی کردند.
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداری - در دیدار رده بندی رقابت‌های کوپا آمریکای ۲۰۱۹، آرژانتین و شیلی از ساعت ۲۳:۳۰ به مصاف هم رفتند. آرژانتین در نیمه اول بازی بسیار خوب و برتری را نسبت به حریف خود ارائه داد و دو بار در دقایق ۱۲ و ۲۲ توسط آگوئرو و دیبالا به گل رسید. در دقیقه ۵۹ نیمه دوم، داور با استفاده از VAR برای شیلی اعلام پنالتی کرد و ویدال یکی از گل‌ها را جبران کرد. شرح گل هادقیقه ۱۲، سرخیو آگوئرو برای آرژانتین: روی غافلگیری بازیکنان شیلی، لیونل مسی روی یک ضربه شروع مجدد از میانه میدان، توپ را برای آگوئرو فرستاد و او در مصاف تک به تک با دروازه بان موفق بود. دقیقه ۵۹، آرتورو ویدال برای شیلی: داور با استفاده از VAR برای شیلی اعلام پنالتی کرد و ویدال موفق شد پنالتی را به گل تبدیل کند.
یورونیوزیورونیوز1 هفته قبل
تیم ملی آرژانتین شنبه شب موفق شد با غلبه بر تیم شیلی به عنوان سومی مسابقات فوتبال جام ملت‌های آمریکای جنوبی، کوپا آمریکا دست یابد. آلبی سلسته در این دیدار با گل‌های سرخیو آگوئرو و پائولو دیبالا در دقایق ۱۲ و ۲۲ کار را در نیمه نخست به نفع خود تمام کرد تا برای دستیابی به عنوان سومی مسابقات به سیستم دفاعی و تمرکز بر روی ضد حملات روی بیاورد. آرژانتین برغم اتخاذ این تاکتیک بارها فرصت گلزنی برای خود مهیا کرد که با کم دقتی مهاجمان از دست رفت. آلبی سلسته بدین ترتیب ضمن کسب مقام سومی انتقام دو شکست تلخ در فینال دو دور پیشین این رقابت‌ها مقابل شیلی در سالهای ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ را گرفت. دیدار نهایی این مسابقات یکشنبه شب در ورزشگاه ماراکانا میان تیم ملی برزیل، میزبان این رقابت‌ها و تیم ملی پرو برگزار می‌شود.
فوتبالیفوتبالی1 هفته قبل
سایت رسمی فوتبالی- سرخیو آگوئرو ستاره باتجربه تیم ملی آرژانتین هم در پایان دیدار تیم ملی کشورش مقابل شیلی در بازی رده بندی کوپا آمه ریکا گفتگوی کوتاهی با خبرنگاران انجام داد. به گزارش فوتبالی، آگوئرو در ادامه به این نکته اشاره کرد که نه تنها برای سومی تیمش در کوپا آمه ریکا خوشحال است، بلکه از چهره‌ای که آلبی سلسته در این تورنمنت از خودش ارائه داده احساس رضایت می‌کند. آگوئرو در مورد بازی رده بندی و مصاف تیم ملی کشورش مقابل شیلی گفت: «بازی عجیب و غریبی بود. یک کارت زرد برای هردوی آنها کافی بود. قطعا مسی حس عجیبی به خاطر تمام اتفاقاتی که در این تورنمنت رخ می‌دهد دارد.
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
تیم ملی آرژانتین در دیداری جنجالی و پربرخورد موفق شد ۲-۱ شیلی را شکست بدهد و عنوان سوم رقابت‌های کوپا آمه‌ریکا را از آن خود کند. به گزارش «ورزش سه»، در این دیدار که با اخراج لیونل مسی و گری مدل، هر دو تیم یک نیمه را با یک بازیکن کمتر بازی کردند، در نهایت این آلبی سلسته بود که با گل‌های سرخیو آگوئرو و پائولو دیبالا به پیروزی رسید و تک گل شیلی از روی نقطه پنالتی نتوانست مانع از شکست شیلی شود. ادامه دارد ….
فوتبالیفوتبالی1 هفته قبل
سایت رسمی فوتبالی- تا کمتر از نیم ساعت دیگر دیدار دو تیم آرژانتین و شیلی آغاز خواهد شد. این دو تیم در بازی رده بندی کوپا آمه ریکای این دوره به مصاف هم خواهند رفت و برای کسب مقام سومی آمریکای جنوبی با هم مبارزه خواهند کرد. حالا ترکیب اصلی دو تیم مشخص شده است که دراینجا می‌توانید در جریان یازده بازیکن اصلی هریک از دو تیم قرار بگیرید: ترکیب اصلی آرژانتین: فرانکو آرمانی، خوان فویت، جرمن پزلا، نیکلاس اوتامندی، نیکلاس تالیافیکو، رودریگو د پائول، لئاندرو پاردس، جیووانی لو سلسو، لیونل مسی، پائولو دیبالا و سرخیو آگوئروترکیب اصلی شیلی: گابریل آریاس، پائولو دیاز، خارا، مدل، اریک پولگار، آرانگوئیز، ویدال، ایسلا، بوسیور، الکسیس سانچس، وارگاس
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
حتی کلودیو تاپیا رئیس فدراسیون فوتبال آرژانتین نیز یک اعتراض نامه رسمی را به مقامات کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی نوشت. فقدان تجربه کافی و تلاش برای جلب رضایت مسی به بازگشت به تیم ملی، از جمله چالش‌های نخست اسکالونی در تیم ملی محسوب می‌شد. برخی تغییرات که اسکالونی در ترکیب تیم ملی به وجود آورد، مورد بحث و جدل فراوان واقع گردید. یکی از مهم‌ترین عوامل در موفقیت‌های تیته، ارتقاء شرایط روحی و روانی تیم ملی برزیل است. او با گرفتن بازوبند کاپیتانی از نیمار در بدو حضور روی نیمکت تیم ملی، عملا گربه را دم حجله کشت.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 هفته قبل
ستاره اسپانیایی با قراردادی ۵ ساله به ارزش ۶۲٫۸ میلیون یورو شاگرد گواردیولا شد. در رده سوم این فهرست امریک لاپورته با ۵۷ میلیون پوند قرار دارد. در جایگاه چهارم کوین دبروین هافبک ارزشمند و بلژیکی است که با ۵۵ میلیون پوند از جمع ولفسبورگ آلمان جدا شد و به من‌سیتی آمد. وی با ۵۲ میلیون پوند از موناکو به سیتی آمد. رحیم استرلینگ بازیکن انگلیسی سابق لیورپول هم با ۴۹ میلیون یورو راهی منچستر شد تا در رده هفتم گران‌ترین بازیکنان تاریخ من سیتی قرار بگیرد.
نودنود2 هفته قبل
همچنین نگاهی به آمار امیدوارکننده او در نخستین سال دوران مربیگری هم خواهیم داشت: آمار اسطوره‌ای در چلسی۱۱: لمپارد به همراه چلسی به ۱۱ افتخار بزرگ دست یافت. او هم چنین رکورددار به ثمر رساندن گل برای چلسی در لیگ برتر (۱۴۷ گل) و رکورددار تعداد پاس گل برای این باشگاه در لیگ برتر (۹۰ پاس گل) هم هست. یکی از بزرگان لیگ برتر۴: همان طور که اشاره شد، لمپارد در رقابت‌های لیگ برتر موفق شده ۱۴۷ گل برای چلسی به ثمر برساند. سن، دغدغه آبراموویچ نیست۱۷: لمپارد هفدهمین سرمربی دائمی چلسی در رقابت‌های لیگ برتر محسوب می‌شود. به این ترتیب او بعد از آندره ویاش بواش، جوان‌ترین سرمربی چلسی در لیگ برتر خواهد بود.
وانانیوزوانانیوز2 هفته قبل
ستاره اسپانیایی با قراردادی ۵ ساله به ارزش ۶۲٫۸ میلیون یورو شاگرد گواردیولا شد. سیتیزن‌ها با این انتقال رکورد نقل و انتقالات باشگاه خود را شکستند و بر این اساس این هافبک اسپانیایی مبدل به گران‌ترین بازیکن تاریخ این باشگاه شد. در رده سوم این فهرست امریک لاپورته با ۵۷ میلیون پوند قرار دارد. در جایگاه چهارم کوین دبروین هافبک ارزشمند و بلژیکی است که با ۵۵ میلیون پوند از جمع ولفسبورگ آلمان جدا شد و به من‌سیتی آمد. رحیم استرلینگ بازیکن انگلیسی سابق لیورپول هم با ۴۹ میلیون یورو راهی منچستر شد تا در رده هفتم گران‌ترین بازیکنان تاریخ من سیتی قرار بگیرد.
فارسفارس2 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، شب گذشته ژائو فلیکس با ارزش ۱۲۶ میلیون یورو از بنفیکا راهی اتلتیکومادرید شد تا دوران درخشش خود را در باشگاه مادریدی ادامه دهد. ستاره ۱۹ ساله پرتغالی فصل گذشته برای باشگاهش ۲۰ گل به ثمر رساند و آماری قابل توجه را ثبت کرد. اتلتیکومادرید همواره در ساختن مهاجم‌های برتر دنیا سرآمد بوده و با آمدن فلیکس دوباره این اندیشه در ذهن مخاطبین فوتبال ریشه دوانده است. عکس زیر نمایی کلی از برترین مهاجمان دنیا بوده که یا از اتلتیکومادرید به دنیا معرفی شدند یا دوباره نامشان بر سر زبان‌ها افتاده است. نام‌های چون سرخیو آگوئرو، دیگو فورلان، رادامل فالکائو، فرناندو تورس، دیگو کاستا، آنتوان گریژمان با اتلتیکومادرید به اوج محبوبیت رسیدند و ستاره‌هایی چون ماریو مانژوکیچ و دیوید ویا دوباره بر سر زبان‌ها افتادند.
فوتبالیفوتبالی2 هفته قبل
سایت رسمی فوتبالی- سرخیو آگوئرو مهاجم باتجربه تیم ملی آرژانتین در صحبت هایی اعلام کرده که بعد از ناکامی تیم ملی کشورش در رسیدن به فینال کوپا آمه ریکا و باخت ۰-۲ مقابل برزیل، لیونل مسی کاپیتان آلبی سلسته در داخل رختکن برای هم تیمی‌های صحبت کرده است. گویا بعد از این صحبتها او در داخل رختکن آرژانتین هم دقایقی برای هم تیمی‌های صحبت کرده و پیغامی برای هم تیمی‌های جوان ترش داشته. سرخیو آگوئرو مهاجم باتجربه آرژانتین در این رابطه اظهار نظر کرده و گفته: «بعد از باخت و حذف تیممان، مسی در رختکن با بازیکنان صحبت کرد. اگر ما هم به حضورمان دراین مسیر ادامه دهیم، از آنها حمایت خواهیم کرد.» لیونل مسی لیدر شماره یک تیم ملی آرژانتین به هدایت اسکالونی است. او بعد از این ناکامی تلخ، با پیغامی روحیه بخش، کوشید تا روحیه هم تیمی‌های جوانش را بالاببرد.

به انتهای لیست رسیدید