آخرین و مهم‌ترین اخبار « سردار آزمون »
سردار آزمون

اخبار « سردار آزمون »

مهرمهر30 دقیقه قبل
میرحمایت میرزاده در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره جلسه امروز کمیسیون آموزش تحقیقات و فناوری گفت: سردار حاجی زاده فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این جلسه حضور یافت و گزارشی درباره پیشرفت‌های تحقیقاتی و پژوهشی در حوزه هوا فضا به نمایندگان حاضر در جلسه ارائه کرد. وی افزود: همچنین نمایندگان در این زمینه سوالات خود را از سردار حاجی زاده پرسیدند و پاسخ دریافت کردند. سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری تصریح کرد: نمایندگان حاضر در جلسه از سردار حاجی زاده و همکارانش به جهت اقدامات اخیر مقتدرانه‌ای که نیروهای نظامی کشور در مقابل دشمنان انجام داده‌اند و ابهت نظام را به جهانیان نشان دادند، تشکر و قدردانی کردند. میرزاده بیان کرد: همچنین وزیر علوم، تحقیقات و فناوری جهت پاسخگویی به سوالات جمعی از نمایندگان در جلسه حضور یافت که ۵ تن از نمایندگان از طرح سوالات خود منصرف شدند. وی خاطرنشان کرد: نصرالله پژمانفر سوال خود از غلامی را درباره شائبه هایی که در مورد مصاحبه آزمون دکتری وجود دارد مطرح کرد که وزیر علوم تأکید چنین مسئله‌ای وجود ندارد و قرار شد طی دو هفته شاخص‌های پذیرش دانشجویان در آزمون دکترا به دانشگاه‌ها ابلاغ شود و در صورتی که دانشجویی به نحوه پذیرش در این آزمون اعتراض دارد، در جریان این شاخص‌ها قرار گیرد.
ایسناایسنا1 ساعت قبل
رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: اتاق ایران به عنوان نماینده بخش خصوصی اولین مطالبه‌اش از حاکمیت مبارزه جدی با رویه‌های فساد، شفاف‌سازی در توزیع منابع بانکی، واگذاری اموال دولت، مناقصه‌ها و مزایده‌ها و تخصیص منابع ارزی و مسایلی از این قبیل است. شافعی با بیان این‌که نقش‌آفرینی موثر و سازنده در فضای اقتصادی و اصلاحات درون‌سازمانی باید به دو هدف اصلی برای اتاق نهم تبدیل شود، عنوان کرد: شعار اتاق نهم، اتاق شاخص و تصمیم‌ساز است. در زمینه شفاف‌سازی، اتاق ایران و بخش خصوصی به معنای پرچمداری باید در شفاف‌سازی اقدامات خود، مطالبه شفافیت و مقابله با فساد از بیرون اقدام کنند. رئیس اتاق بازرگانی ایران ادامه داد: اتاق نهم باید در راستای مطالبه‌گری از حاکمیت، اولین مطالبه را باید بر مبنای شفافیت و مقابله با فساد قرار دهد. رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: چهارم مطالبه‌گری از دولت در راستای توانمندسازی بخش خصوصی واقعی است.
همشهریهمشهری1 ساعت قبل
به گزارش تسنیم، جبار کوچکی‌نژاد با تأکید بر اینکه سیستم پذیرش در دانشگاه‌ها و مراکز علمی کشور باید اصلاح شود، اظهار داشت: برگزاری رقابت کنکور بدون هیچ نتیجه مثبتی برای داوطلبان، سالانه بیش از ۸ هزار میلیارد تومان درآمد نصیب مافیای کنکور می‌کند. عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، سرگردانی مردم و ایجاد جنگ روانی در جامعه به علت برگزاری کنکور را مورد اشاره قرار داد و ضمن تأکید بر ضرورت حذف کنکور عنوان کرد: رقابت کنکور فقط در ایران برگزار می‌شود و سیستم پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها و مراکز عالی آموزشی هیچ کشور دنیا به این شکل نیست. نماینده مردم رشت در مجلس از مأموریت جدید مرکز پژوهش‌های مجلس با هدف جداسازی سنجش و پذیرش در قالب دو سازمان مجزا از هم سخن گفت و تصریح کرد: با توجه به حساسیت‌ها، این موضوع باید به دقت در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بررسی شود و فعلا طرحی در این مورد توسط نمایندگان تهیه و امضاء نشده است. کوچکی‌نژاد با اشاره به ادعای سازمان سنجش آموزش کشور در مورد اینکه آزمون‌های آموزش و پرورش استاندارد نیست، ابراز داشت: برای اینکه پاسخ این افرادی که با اقدامات خود همچنان مافیای کنکور را در کشور زنده نگه‌داشته‌اند داده شود طرح ایجاد سازمان سنجش آموزش و پرورش در مجلس مطرح شده است. وی از درآمدهای سرشار مافیای کنکور در کشور و تلاش برخی افراد برای حفظ آن در جهت تأمین منافع‌شان خبر داد و اظهار داشت: تنها ۲۰ درصد از صندلی‌های دانشگاه‌های بزرگ کشور رقابتی بوده و ۸۰ درصد صندلی‌های آن خالی است پس ما هم می‌توانیم مانند سایر کشورها برگزاری آزمون را به خود دانشگاه‌ها بسپاریم.
تسنیمتسنیم1 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، بهنام بهاری بعد از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در اردبیل اظهار کرد: با توجه به آغاز انتخاب رشته در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی در سایت www. azmoon. org در این واحد دانشگاهی نیز زمینه‌های لازم برای جذب دانشجو در ۴۷ رشته کارشناسی ارشد فراهم شده است. وی افزود: آن‌دسته از پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد که مجاز به انتخاب رشته در واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی هستند، می‌توانند به آدرس https: //azmoon. iau. ac. irمراجعه و رشته‌های کارشناسی ارشد واحد اردبیل را انتخاب کنند. معاون آموزشی واحد اردبیل تصریح کرد: استان اردبیل با ۶ واحد دانشگاهی و ۲ مرکز آموزشی دارای بیش از ۱۳۵۰۰ نفر دانشجو و چهار دانشکده مصوب و چهارصد و پنجاه و شش عنوان رشته تحصیلی و ۴۲۷ نفر هیأت علمی بزرگترین مرکز علمی استان اردبیل است. وی ادامه داد: واحد اردبیل در مقطع ارشد ۴۷ و در مقطع دکتری ۲۰ رشته فعال دارد که با آزمون دانشجوی می‌پذیرد و در مقاطع کاردانی ۲۲۵، کارشناسی ناپیوسته ۸۱، کارشناسی پیوسته ۹۱ عنوان رشته تحصیلی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل فعال است که ثبت نام بدون آزمون در این رشته‌ها در جریان است و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به آدرس https: //azmoon. iau. ac. irنسبت به ثبت‌نام اقدام کنند. انتهای پیام/ ز
موجموج1 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری موج، ابوالفضل شهابی وش کارشناس ارشد مدیریت توسعه منابع انسانی بیمه کوثر گفت: ارزیابی عملکرد یکی از ارکان مدیریت منابع انسانی است که به شکل خاصی به‌عنوان یک ابزار مدیریتی به حساب می‌آید. شهابی وش گفت: ارزیابی عملکرد تعاریف متعددی دارد که در مفهومی واحد به معنی اندازه‌گیری عملکرد (Performance Measurement) است. کارشناس ارشد مدیریت توسعه منابع انسانی بیمه کوثر بیان کرد: کاربردهای ارزیابی عملکرد در مدیریت منابع‌انسانی با برنامه‌ریزی نیروی‌انسانی شروع می‌شود. وی افزود: در ارزیابی عملکرد، تعیین نیازهای آموزشی کارکنان امر قابل ملاحظه و مهمی تلقی می‌شود و از آنجا که باارزش‌ترین و مهم‌ترین سرمایه هر سازمانی منابع انسانی کارآمد و توسعه‌یافته و کلید اثربخشی سازمان‌ها منابع انسانی آن است، توسعه و بالندگی منابع انسانی از ضروریات حیاتی و اثربخشی سازمان است. یکی از مهم‌ترین راه‌های بهسازی و توسعه منابع انسانی از طریق آموزش کارکنان میسر می‌شود.
رکنارکنا1 ساعت قبل
به گزارش رکنا، رحیم مطهرنژاد مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان کشور ضمن حضور در غرفه قوه قضائیه در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ به تشریح فعالیت‌های این نهاد پرداخت و گفت: بنیاد تعاون زندانیان نهاد عام المنفعه‌ای است که بیش از ۶۵ سال قدمت فعالیت دارد و بر طبق اساسنامه مهمترین ماموریتش توانمند سازی زندانیان است. وی افزود: هم اکنون با تلاش بنیاد تعاون زندانیان و مشارکت سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای و سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی بالغ بر ۷۰ هزار نفر از زندانیان کشور، در ۲۰۰ رشته گوناگون در کلاس‌های آموزشی شرکت کرده و پس از برگزاری آزمون گواهینامه مهارت دریافت می‌کنند. مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان در خصوص فعالیت‌های این نهاد در حوزه فناوری اطلاعات به معرفی شرکت توسعه خدمات الکترونیک حامی عدالت پرداخت و گفت: بنیاد تعاون زندانیان از سال ۱۳۹۱ به مقوله فعالیت در عرصه الکترونیک و فناوری اطلاعات وارد شد و در حال حاضر شرکت توسعه خدمات الکترونیک حامی عدالت پرداخت مسئولیت ارائه خدمات الکترونیک و مالی، بانکی به زندانیان سراسر کشور را بر عهده دارد. مطهرنژاد با اشاره به طرح مراقبت الکترونیک زندانیان افزود: یکی از دیگر وظایف مهم شرکت توسعه خدمات الکترونیک حامی عدالت که از طرح‌های تحولی قوه قضائیه نیز بشمار می‌آید سرمایه‌گذاری، تولید و بهره‌برداری از پابند الکترونیک زندانیان است که با مشارکت مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه و سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور انجام می‌شود. وی افزود: در حال حاضر بالغ بر ۱۳۰۰ دستگاه پابند الکترونیک با استاندارد اروپایی تولید و بومی سازی شده است و در ۱۰ استان کشور در حال بهره برداری است.
ایلناایلنا1 ساعت قبل
بازبینی در نگرش‌ها، رویه‌ها و ساختارها از جمله اقداماتی است که باید در دستور کار اتاق در دوره نهم قرار گیرد. وی ادامه داد: مطالبه‌گری در خصوص اجرای صحیح، مؤثر و به موقع مواد ۲ و ۳ قانون بهبود مستمر محیط کسب‌وکار نیز در دستور کار اتاق نهم قرار خواهد داشت. به گفته وی، حرکت به سمت رویکردهای آینده نگر نیز در دستور کار اتاق نهم قرار دارد. رئیس اتاق ایران گفت: محور بعدی فعالیت‌های اتاق نهم، تاسیس پژوهشکده اتاق بر اساس استانداردهای یک پژوهشکده علمی است. غلامحسین شافعی اظهار داشت: استفاده از سیستم‌های جدید برنامه‌ریزی در اتاق نهم نیز باید مورد توجه باشد.
مهرمهر1 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، جعفر گنج‌خانلو ظهر یکشنبه در آیین اختتامیه سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان دختر سراسر کشور که به میزبانی زنجان برگزار شد، با بیان اینکه در این دوره از مسابقات شاهد حضور پرشور دانش‌آموزان دختر و پسر به میزبانی دانشگاه زنجان بودیم، افزود: در مجموع ۷٫۵ میلیون دانش‌آموز در این رویداد ارزشمند حضور داشتند که حاکی از فعالیت موثر این وزارتخانه در عرصه تربیتی است. وی با یادآوری اینکه در برهه کنونی نمی‌توان از نقش و تاثیر قرآن که موجب امیدآفرینی در جامعه می‌شود، غافل بود، تصریح کرد: خوشبختانه در سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان دختر و پسر سراسر کشور، شاهد حضور جمعیتی بالغ بر ۹۴۷ نفر در زنجان بودیم و امروز آیین اختتامیه این رقابت‌ها با معرفی نفرات برتر در بخش دختران به پایان رسید. معاون فرهنگی و پرورشی اداره‌کل آموزش و پرورش استان زنجان در ادامه با تاکید بر اینکه برگزاری هیچ برنامه‌ای بدون کاستی نبوده و بی‌تردید این کمبودها را می‌توان در سال‌های بعد رفع کرد، افزود: همه تلاش مجموعه برگزاری این دوره از رقابت‌ها بر این امر استوار بود که زنجان بتواند در طول برگزاری سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان سراسر کشور، میزبانی شایسته برای شرکت‌کنندگان باشد. گنج‌خانلو با یادآوری اینکه سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان سراسر کشور در زنجان نسبت به ادوار گذشته از ویژگی‌های خاص برخوردار بود، اظهار کرد: برگزاری برنامه‌های جانبی، ارتقای سطح کیفی رقابت‌ها و نیز کاربست فناوری‌های نوین در آزمون کتبی را باید از جمله ویژگی‌های بارز این دوره از مسابقات عنوان کرد.
قدس آنلاینقدس آنلاین2 ساعت قبل
یک روزنامه انگلیسی می‌گوید ریشه این تنش‌ها در دامی نهفته است که مشاور ارشد ترامپ برای انگلیس پهن کرده بود. انگلیس، ضمن محکوم کردن این اقدام، تهدید کرد که توقیف نفتکش یادشده، «تبعات جدی» خواهد داشت. برخی گزارش‌های رسانه‌ای حاکی از آن است که نفتکش گریس ۱ در اصل به دستور آمریکا توقیف شده بود. خوشحالی زایدالوصف برخی مقامات آمریکا از ماجرای نفتکش جبل الطارق، هم ظاهرا این گزارش‌ها را تایید می‌کند. نفتکش گریس ۱، که ادعا می‌شود به مقصد سوریه در حال حرکت بود، توسط این ماهواره‌ها ردیابی شد.
ایسناایسنا2 ساعت قبل
در درگیری حافظان امنیت مرز در شهرستان سراوان با گروهک تروریستی در مرز پاکستان، دو تن به شهادت رسیدند. مدیرکل تعزیرات حکومتی تهران از جریمه ۲ میلیارد ریالی متهمی خبر داد که از او تجهیزات الکترونیکی کشف شده است. دادستان کل کشور بخشنامه‌ای مبنی بر ایجاد وحدت رویه درباره سایت‌های قمار یا شرط‌بندی در فضای مجازی را خطاب به دادستان‌های سراسر کشور ابلاغ کرد. معاونت منابع انسانی قوه قضاییه نیز از آغاز مهلت مجدد ثبت‌نام آزمون جذب عمومی تصدی منصب قضا سال ۹۸ از یکم مردادماه خبر داد. * مهمترین اخبار، مصوبات و دستور کارهای امروز (یک شنبه) سی ام تیر ۱۳۹۸ مجلس شورای اسلامی را نیز می‌توانید اینجا دنبال کنید.
تسنیمتسنیم2 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، حمید رضا مطهریان در مراسم رونمایی از نسخه آزمایشی اپلیکیشن افق که با حضور مدیران موسسات قرآنی استان در محل اتحادیه قرآنی یزد انجام گرفت اظهار داشت: این نرم افزار به شکلی طراحی شده که علاقه‌مندان به شرکت در مسابقات قرآنی و در سراسر کشور و خارج از کشور نیز می‌توانند از آن استفاده کنند. مدیرعامل اتحادیه قرآنی استان یزد با بیان اینکه اپلیکیشن افق مخصوص گوشی‌های هوشمند است گفت: برگزاری مسابقات قرآنی به صورت آنلاین و آفلاین از دیگر مزیت‌های این اپلیکیشن است. وی با اشاره به اینکه همه موسسات قرآنی و مراکز آموزشی می‌توانند با خرید پنل اختصاصی از این سامانه استفاده کنند خاطرنشان کرد: فضای قرآنی و مسابقات و سایر موضوعات مرتبط در این نرم افزار بسیار ارزشمند است و مخاطبان و علاقه‌مندان آن بدون هیچ مشکلی می‌توانند از آن استفاده کنند. وی در پایان گفت: مؤسساتی که تمایل دارند از امکانات این اپلیکیشن قرآنی استفاده داشته باشند می‌توانند با شماره ۳۷۳۳۱۷۱۱ تماس حاصل کنند. انتهای پیام/ش
مهرمهر2 ساعت قبل
در این پژوهش بر روی بیماران دارای تومور مغزی و داروهای مورد استفاده برای آنها کار شد. بنابراین با زبان ریاضی به بررسی اثرگذاری داروها بر روی هر فرد به صورت ویژه پرداخته شد. در این تحقیق نیز به طور خاص بر روی بیماران دارای تومور مغزی تحقیق شد. در این تحقیق ابتدا برای هر فرد فرمول ریاضی تومور مغزی و پس از آن فرمول ریاضی داروی مورد استفاده محاسبه شد. عضو هیأت علمی دانشگاه تبریز پس این روش را باید درمان به زبان ریاضی دانست که در آن اثرگذارترین دارو برای بیماری و برای هر فرد مشخص می‌شود.
صدا و سیماصدا و سیما2 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ علی ثابت نیا در نشست خبری سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان با ابراز خرسندی از رشد چشمگیر آماری شرکت کنندگان جشنواره افزود: در دوره دهم هزار و ۲۶۷ نفر، دوره یازدهم هزار و ۵۳۸ نفر، دوره دوازدهم هزار و ۶۳۳ نفر شرکت کرده بودند، اما امسال ۲ هزار و ۱۲۱ نفر از ۳۱ استان در جشنواره شرکت کرده‌اند که ۵۶۳ نفر آن‌ها دختر و هزار و ۵۵۸ نفر پسر هستند. وی با تأکید بر اینکه در این دوره ۱۱۰ داور در ۱۱۰ رشته سازی و آوازی آثار را مورد داوری قرار می‌دهند؛ گفت: در بخش دستگاهی هزار و ۹۱ اثر، در بخش نواحی ۶۶۷ اثر و در بخش کلاسیک ۳۶۳ اثر در جشنواره ملی موسیقی جوان امسال شرکت دارند. مدیر اجرایی سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان افزود: در این دوره از هیأت داوران و شرکت کنندگان تصویربرداری خواهد شد و تصاویر اجرای شرکت کنندگان منتشر خواهد شد. نشست خبری سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان با حضور حسین علیزاده، حمیدرضا اردلان و مهرداد پاکباز از اعضای هیأت داوران، علی ثابت نیا مدیر عامل انجمن موسیقی و هومان اسعدی دبیر جشنواره و با حضور رسانه‌های خبری در دفتر موسیقی برگزار شد. حسین علیزاده عضو هیأت داوران موسیقی دستگاهی جشنواره موسیقی جوان گفت: جشنواره باید یک سازمان شود که فرزندانی را برای آینده تربیت کند و از سیزده سالگی به شکل هدفمند استعداد یابی کند و باید مالیات‌ها صرف فرهنگ شود باید بودجه عظیم به این جشنواره اختصاص یابد تا با کمبود بودجه دست و پنجه نرم نکنیم.
فارسفارس2 ساعت قبل
محققان دانشگاه تبریز در روشی با عنوان «ارائه مدل‌های ریاضی دارویی» اثربخش‌ترین داروها برای درمان هر فرد به صورت منحصر به فرد را مشخص می‌کنند. بنابراین با زبان ریاضی به بررسی اثرگذاری داروها بر روی هر فرد به صورت ویژه پرداخته شد. ذاکر حمیدی همچنین عنوان کرد: به دلیل تفاوت بافت بدن هر فرد اثرات هر دارو بر روی افراد متفاوت است. در این تحقیق ابتدا برای هر فرد فرمول ریاضی تومور مغزی و پس از آن فرمول ریاضی داروی مورد استفاده محاسبه شد. عضو هیات علمی دانشگاه تبریز پس این روش را باید درمان به زبان ریاضی دانست که در آن اثرگذارترین دارو برای بیماری و برای هر فرد مشخص می‌شود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، رحیم مطهرنژاد مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان کشور ضمن حضور در غرفه قوه قضائیه در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ به تشریح فعالیت‌های این نهاد پرداخت و گفت: بنیاد تعاون زندانیان نهاد عام المنفعه‌ای است که بیش از ۶۵ سال قدمت فعالیت دارد و بر طبق اساسنامه مهمترین ماموریتش توانمند سازی زندانیان است. وی افزود: هم اکنون با تلاش بنیاد تعاون زندانیان و مشارکت سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای و سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی بالغ بر ۷۰ هزار نفر از زندانیان کشور، در ۲۰۰ رشته گوناگون در کلاس‌های آموزشی شرکت کرده و پس از برگزاری آزمون گواهینامه مهارت دریافت می‌کنند. مطهرنژاد با اشاره به اشتغال زایی این نهاد برای زندانیان در دوران محکومیت تصریح کرد: در حال حاضر حدود ۵۰ هزار زندانی شاغل در کشور وجود دارد که ۳۵ هزار نفر از این افراد اشتغال مولد داشته و در ۹۲۰ واحد تولیدی، صنعتی، عمرانی، کشاورزی، دامپروری، آبزی پروری و واحد‌های دیگر بنیاد مشغول بکار هستند و بالغ بر ۳ هزار نوع و در ۱۴ گروه کالا تولید می‌کنند که مهمترین آن صنعت نساجی و پوشاک است. وی افزود: اشتغال زندانیان با توجه به نوع رای صادره و براساس نظر شورای طبقه بندی زندانیان به چهار گروه کاری اشتغال نشسته، اشتغال در محیط بسته، اشتغال رأی نیمه باز و اشتغال رای باز تقسیم شده و به آن‌ها دستمزد پرداخت می‌شود که نیمی از آن به شخص زندانی و نیمی دیگر در اختیار خانواده‌اش قرار می‌گیرد. مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان در خصوص فعالیت‌های این نهاد در حوزه فناوری اطلاعات به معرفی شرکت توسعه خدمات الکترونیک حامی عدالت پرداخت و گفت: بنیاد تعاون زندانیان از سال ۱۳۹۱ به مقوله فعالیت در عرصه الکترونیک و فناوری اطلاعات وارد شد و در حال حاضر شرکت توسعه خدمات الکترونیک حامی عدالت پرداخت مسئولیت ارائه خدمات الکترونیک و مالی، بانکی به زندانیان سراسر کشور را بر عهده دارد. مطهرنژاد با اشاره به طرح مراقبت الکترونیک زندانیان افزود: یکی از دیگر وظایف مهم شرکت توسعه خدمات الکترونیک حامی عدالت که از طرح‌های تحولی قوه قضائیه نیز بشمار می‌آید سرمایه‌گذاری، تولید و بهره‌برداری از پابند الکترونیک زندانیان است که با مشارکت مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه و سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور انجام می‌شود. وی افزود: در حال حاضر بالغ بر ۱۳۰۰ دستگاه پابند الکترونیک با استاندارد اروپایی تولید و بومی سازی شده است و در ۱۰ استان کشور در حال بهره برداری است. مطهرنژاد در پایان از حامی بازار به عنوان یکی دیگر از فعالیت‌های بنیاد تعاون زندانیان در حوزه فناوری اطلاعات عنوان کرد و گفت: این سایت، با هدف فروش الکترونیک محصولات زندانیان، ایجاد شده است و هم اکنون بیش از ۵۰۰ نوع محصول در آن برای فروش قرار داشته و از داخل و خارج از کشور قابلیت خرید و ارسال کالا را دارد.
ایسناایسنا2 ساعت قبل
مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش گفت: طرح ملی حفظ جزء ۳۰، سال آینده تحصیلی نیز در مدارس ادامه می‌یابد. به گزارش ایسنا، محمدرضا مسیب‌زاده پیش از ظهر امروز در آیین اختتامیه سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان دختر سراسر کشور، اظهار کرد: امروز برگ زرین دیگری در سابقه ۳۷ ساله این مسابقات ثبت شد و با خدا عهد می‌بندیم تا سفیران عرصه فعالیت‌های قرآنی باشیم و زکات علم خود را با نشر معارف قرآن و اهل‌بیت (ع) پرداخت کنیم. مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه انسان در زندگی با انتخاب‌های متعددی روبه‌رو می‌شود، یادآور شد: شما دانش‌آموزان، اکنون فعالیت‌های دینی را انتخاب کردید و سرآمد آن شدید؛ مسابقه بهانه‌ای برای تلاش مضاعف در این عرصه الهی است. همچنین سال آینده، استان گلستان میزبان سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز خواهد بود. جعفر گنج‌خانلو ادامه داد: این دانش‌آموزان یافته‌های پژوهشی خود را در حوزه قرآن، نماز و عترت به ۳۱ نفر از استادان و داوران ارائه کردند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 ساعت قبل
در نامه دژپسند که در تشریح موارد تصویب شده در تاریح ۹۸/‌۰۴/‌۲۵‬ ارسال شده، آمده است: - وزارت صنعت، معدن و تجارت به محض دریافت اطلاعات قبض انبار کالا به صورت سیستمی، نسبت به جایگزینی تاریخ اعتبار مجوز ثبت سفارش، از مرحله اظهار گمرکی به زمان ورود کالا اقدام نماید. برای رسیدن به این هدف، مراجع ذیصلاح (سازمان بنادر و دریانوردی یا انبارهای عمومی) نسبت به ارسال سیستمی اطلاعات مورد نیاز در اسرع وقت به وزارت صنعت، معدن و تجارت اقدام نمایند. همچنین به منظور مبادله سیستمی اطلاعات با سازمان‌های ذی ربط، جلسه‌ای به ریاست رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران تشکیل و به قید فوریت تعیین تکلیف شود. - دستگاه‌های متولی صدور مجوزهای قانونی برای ترخیص کالا از گمرکات کشور، نسبت به نمونه برداری از کالاهای مشمول اخذ مجوزهای قانونی قبل یا حین تخلیه کالا اقدام نمایند. شایان ذکر است باید توجه داشت آماری که از سوی وزیر راه و شهرسازی تحت عنوان رسول کالا در بنادر اعلام گردیده، در اصل میزان موجودی کالا (اعم از کانتینری، غیرکانتینری و اساسی) است که در بنادر کشور وجود دارد.
فارسفارس2 ساعت قبل
حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، گفت: آزمون مرحله نهایی بیست و چهارمین المپیاد علمی‌دانشجویی کشور برای ۱۲۴۹ نفر از منتخبان در ۲۳ رشته متمرکز و غیرمتمرکز سال ۹۸ برگزار می‌شود. وی افزود: از تعداد شرکت‌کنندگان، ۴۹۸ نفر زن و ۷۵۱ نفر مرد هستند. به گفته توکلی، آزمون مرحله نهایی بیست و چهارمین المپیاد علمی‌دانشجویی کشور در روزهای پنج شنبه سوم مرداد و جمعه چهارم مردادماه در پردیس شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود. مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت: کارت ورود به جلسه آزمون‌های المپیاد از امروز بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است و داوطلبان باید از امروز تا چهارشنبه دوم مرداد برای دریافت کارت به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند. انتهای پیام/
مهرمهر2 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان بهزاد هرمزی با اشاره به رشد ۴۴ درصدی مشترکان در سه ماهه اول امسال نسبت به سال گذشته در گلستان اظهارکرد: تعداد مشترکان این شرکت از ۲۲۸ هزار و ۶۹۰ در سال گذشته به ۲۲۹ هزار و ۷۰۰ مشترک تا پایان خرداد ماه امسال رسیده است. وی با بیان این نکته که ۹۲۵ مشترک خانگی در سه ماهه نخست سال جاری افزوده شده، یادآورشد: دراین مدت ۸۵ انشعاب غیرخانگی واگذار شده است. وی تعداد روستاهای تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان ۸۰۵ روستا اعلام کرد و افزود: در حال حاضر ۲۲۸ هزار و ۶۲۱ مشترک با ۸۰۱ هزار و ۷۴۰ خانوار از نعمت آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی برخوردار هستند. مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان در بخشی دیگر از سخنانش به مجموعه اقدامات انجام شده در راستای بررسی کیفیت آب شرب مشترکان روستایی اشاره کرد و گفت: هرگز از ارزیابی کیفیت آب آشامیدنی غافل نبوده نخواهیم بود و کیفیت آب همواره تحت کنترل و خط قرمز ما محسوب می‌شود. وی ضمن تاکید بر این مطلب که زیر ساخت هایی برای سنجش کیفیت آب شرب در آزمایشگاه‌های این شرکت وجود دارد، اضافه کرد: حفظ و سلامت و کیفیت آب شرب برای ما لازم الاجرا بوده و در این راستا شرکت آبفار استان تمام تلاش خود را در جهت تولید آب با کیفیت و مطلوب به کار می‌گیرد.
ایلناایلنا2 ساعت قبل
رییس اتاق بازرگانی اولویت‌های ۹ گانه دوره نهم فعالیت اتاق ایران را اعلام کرد. در ابتدای اولین نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در دوره نهم، غلامحسین شافعی، رییس اتاق ایران از اولویت‌های اتاق ایران در دوره جدید سخن گفت و همچنین برنامه‌های ۹‌گانه‌ای که برای دوره نهم هیات نمایندگان منظور شده را اعلام کرد. اصول ۹ گانه اتاق ایران در دوره نهمرییس اتاق ایران با اشاره به وضعیت خاص اقتصاد کشور در شرایط تحریم، اعلام کرد اتاق ایران در دوره نهم به دنبال نقش‌آفرینی بیشتر در تصمیم‌سازی‌های اقتصادی کشور و همچنین اصلاحات درون سازمانی است. رییس اتاق ایران گفت: محور بعدی فعالیت‌های اتاق نهم، تاسیس پژوهشکده اتاق بر اساس استانداردهای یک پژوهشکده علمی است. کمیسیون‌های اتاق ایران در دوره نهمدر ادامه این نشست اعضا پس از قرائت سوگندنامه دوره نهم به بررسی عنوان‌های کمیسیون‌های تخصصی اتاق ایران پرداختند.
فارسفارس2 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، رئیس هیات مدیره کانون وکلا دادگستری گیلان صبح امروز در نشست مطبوعاتی کانون وکلا دادگستری گیلان با اشاره به اینکه خبرنگاران قشر تاثیرگذار جامعه مدنی هستند، اظهار کرد: کلیه کانون‌های وکلای کشور به کانون مرکز در تهران متصل هستند. سید حسن سجادی با بیان اینکه تصمیم بر این بود که کانون وکلای گیلان مرکز کانون وکلای سه استان گیلان و قزوین و زنجان باشد، افزود: این تصمیم‌گیری با مخالفت اعضای کانون گیلان مواجه شد و کانون وکلا یاختصاصی گیلان را با ۶۰ وکیل آغاز کردیم. وی با اشاره به برگزاری آزمون سراسری کانون وکلا از سال ۷۶ تصریح کرد: در این آزمون رئیس‌کل دادگستری گیلان، رئیس دادگاه انقلاب و رئیس کانون وکلا مشخص می‌کنند که استان گیلان نیازمند چه تعداد وکیل در سال است که درسال جاری ما دارای ۹۰ کارآموز هستیم. رئیس هیات مدیره کانون وکلا دادگستری گیلان با بیان اینکه تخلف قسم‌نامه بزرگترین تخلف یک وکیل است، بیان کرد: کسی که حقوق می‌خواند توانایی تفسیر قانون را دارد بنابراین عدم توجه به سوگندنامه یکی از عیوب وکلا است. نائب رئیس کانون وکلای دادگستری گیلان با اشاره به همکاری خوب کانون وکلا با قوه قضائیه داریم، بیان کرد: تعامل خوبی پس از روی کار آمدن حجت الاسلام‌والمسلمین رئیسی بین این دو نهاد ایجاد شده است.
فردا نیوزفردا نیوز3 ساعت قبل
وزیر امور اقتصادی و دارایی با ارسال نامه‌ای به رئیس‌جمهور، جزئیات دوازده پیشنهاد جهت کاهش رسوب کالا را اعلام کرد. خبرگزاری مهر: در کمیته‌ای به ریاست فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی و با شرکت نمایندگان وزارتخانه‌های راه و شهرسازی، صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و گمرک جمهروی اسلامی ایران که برای رفع مشکلات ترخیص سریع کالا برگزار شده بود، ۱۲ بند جهت کاهش رسوب کالا به تصویب رسیده که بر این اساس، ماحصل آن در نامه‌ای به رئیس جمهور اعلام شده است. همچنین به منظور مبادله سیستمی اطلاعات با سازمان‌های ذی ربط، جلسه‌ای به ریاست رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران تشکیل و به قید فوریت تعیین تکلیف شود. - دستگاه‌های متولی صدور مجوز‌های قانونی برای ترخیص کالا از گمرکات کشور، نسبت به نمونه برداری از کالا‌های مشمول اخذ مجوز‌های قانونی قبل یا حین تخلیه کالا اقدام نمایند. - وزارت صنعت، معدن و تجارت، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و گمرک جمهوری اسلامی ایران نسبت به ابلاغ، پیگیری و اجرایی نمودن صورتجلسه مورخ ۱۳/‏۰۴/‏۱۳۹۸‬ مورد تفاهم این دستگاه‌ها با موضوع «بررسی مشکلات ورود و ترخیص کالا» که با رعایت قوانین و مقررات مربوطه در چارچوب اختیارات این دستگاه‌ها تنظیم گردیده است برای رفع مشکلات ترخیص و کاهش رسوب کالا در بنادر و گمرکات کشور اقدام نمایند.
مهرمهر3 ساعت قبل
شفاف سازی به معنی پرچم داری اتاق ایران و بخش خصوصی در شفاف‌سازی اقدامات خود و مطالبه شفافیت و مقابله با فساد است. اتاق ایران در دوره نهم توجه به بخش‌های مولد اقتصاد را دنبال خواهد کرد. به گفته شافعی، حرکت به سمت رویکردهای آینده نگر نیز در دستور کار اتاق نهم قرار دارد. وی اظهار داشت: محور بعدی فعالیت‌های اتاق نهم، تأسیس پژوهشکده اتاق بر اساس استانداردهای یک پژوهشکده علمی است. بر این اساس، مرکز پژوهش‌های اتاق ایران به یک مرکز مرجع تبدیل خواهد شد.
ایسناایسنا3 ساعت قبل
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز توزیع کارت ورود به حلسه مرحله نهایی بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور خبر داد و گفت: این آزمون در روز‌های سوم و چهارم مرداد ماه در پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود. وی گفت: در این المپیاد تعداد ۱۲۴۹ داوطلب شرکت کردند که ۴۹۸ نفر زن و مابقی مرد هستند. مرحله نهایی بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در روز پنج‌شنبه سوم و جمعه چهارم مرداد ماه در پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود. دکتر توکلی اظهار کرد: داوطلبان برای شرکت در مرحله نهایی المپیاد فوق لازم است از بعدازظهر روز چهارشنبه، دوم مردادماه ۹۸ در خوابگاه اسکان داشته باشند و صبح روز شنبه، ۵ مرداد ماه خوابگاه را تخلیه کنند و همچنین اسکان و پذیرایی صرفا از راه‌یافتگان به مرحله نهایی المپیاد سال ۱۳۹۸ صورت می‌گیرد و اسامی آنها بر روی سایت المپیاد قرار گرفته است. مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: همچنین همراه داشتن «کارت ملی»، «کارت دانشجویی» و «کارت ورود به جلسه آزمون‌های المپیاد» ضروری است؛ ضمن اینکه استفاده از ماشین حساب‌های قابل برنامه‌ریزی ممنوع است و دانشجویان می‌توانند از ماشین حساب ساده استفاده کنند.
ایبناایبنا3 ساعت قبل
به گزارش ایبنا از اتاق بازرگانی ایران، جلسه اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران در سالن همایش‌های صداوسیمای مشهد برگزار شد. در ابتدای اولین نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در دوره نهم، غلامحسین شافعی، رییس اتاق ایران از اولویت‌های اتاق ایران در دوره جدید سخن گفت و همچنین برنامه‌های ۹‌گانه‌ای که برای دوره نهم هیات نمایندگان منظور شده را اعلام کرد. اصول ۹ گانه اتاق ایران در دوره نهمرییس اتاق ایران با اشاره به وضعیت خاص اقتصاد کشور در شرایط تحریم، اعلام کرد اتاق ایران در دوره نهم به دنبال نقش‌آفرینی بیشتر در تصمیم‌سازی‌های اقتصادی کشور و همچنین اصلاحات درون سازمانی است. رییس اتاق ایران گفت: محور بعدی فعالیت‌های اتاق نهم، تاسیس پژوهشکده اتاق بر اساس استانداردهای یک پژوهشکده علمی است. کمیسیون‌های اتاق ایران در دوره نهمدر ادامه این نشست اعضا پس از قرائت سوگندنامه دوره نهم به بررسی عنوان‌های کمیسیون‌های تخصصی اتاق ایران پرداختند.
صدا و سیماصدا و سیما3 ساعت قبل
رئیس فدراسیون کاراته می‌گوید مسئولان سابق فدراسیون در جریان محرومیت امیر مهدیزاده خیلی مقصر نیستند، اما می‌گوییم مقصرند چرا که قول شفاهی گرفتن در کدام اصول اداری دنیا مرسوم است؟ مگر فدراسیون آسیایی کاراته دورهمی داخلی است که بتوان با ریش گرو گذاشتن، محرومیت و جریمه را برگرداند؟ نمی‌شد به جای رایزنی‌های غیراصولی همان زمان دو خط برای اتحادیه کاراته آسیا نوشت و پاسخ صریح مکتوب از آن‌ها گرفت؟ اعتماد بیش از حد آقای رئیس به برخی افرادی که اتفاقا حاضر نیستند کاراته را به هر قیمتی ول کنند، کار دست او و فدراسیونش داد و باعث سرخوردگی یک قهرمان هم شد. طباطبایی فکر می‌کرد این افرادی که دل از کاراته نمی‌کنند آنقدر در این مدت نفوذ پیدا کرده‌اند که می‌توانند محرومیت را با همان چند جمله قول شفاهی از بین ببرند، غافل از اینکه حتی جریمه را هم نپرداخته بودند تا خرجش گردن فدراسیون فعلی بیفتد و دریغ از اهمیت دادن به ورزشکار، مربی و یک فدراسیون. طباطبایی همان چهار ماه قبل و پس از انتخابش در مجمع اعلام کرد که فعلا تا پنج ماه نیازی به تغییرات اداری در فدراسیون نیست تا آزمودنی‌ها آزمون شوند و چه آزمون سختی! این مدیر باسابقه ورزش حالا به خوبی می‌داند چه بر سر این فدراسیون گذشته است که به قول خودش «کنگره آسیایی تا به حال یک رئیس فدراسیون از ایران را ۲ بار در مجمع ندیده است». شاید بیراه نباشد اگر بگوییم رودستی که آقای رئیس از این به اصطلاح جماعت دلسوز خورده به زودی بی پاسخ نماند.
ایسناایسنا3 ساعت قبل
با توافق بین چند دستگاه و گمرک ایران و سازمان بنادر ۱۲ تکلیف برای کاهش رسوب کالا در بنادر تعیین شده است. بر این اساس بخش‌نامه‌های در رابطه با تسهیل ترخیص کالا و همچنین کاهش رسوب کالاها در بنادر مصوب شده است. مشروح مصوبه ۱۲ بندی در رابطه با کاهش رسوب کالا در بنادر در ادامه آمده است:۱-وزارت صنعت، معدن و تجارت به محض دریافت اطلاعات قبض انبار کالا به صورت سیستمی، نسبت به جایگزینی تاریخ اعتبار مجوز ثبت سفارش، از مرحله اظهار گمرکی به زمان ورود کالا اقدام نماید. در مقابل مقرر گردید گمرک جمهوری اسلامی ایران در خصوص دریافت اطلاعات ثبت سفارش‌های مورد تایید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، همکاری لازم را معمول داشته و در اسرع وقت جلسه‌ای بین بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، گمرک جمهوری اسلامی ایران و وزارت صنعت، معدن و تجارت به ریاست رییس کل گمرک ایران تشکیل و موارد و مشکلات سیستمی بین آنها تعیین تکلیف شود. ۹- دستگاه‌های متولی صدور مجوزهای قانونی برای ترخیص کالا از گمرکات کشور، نسبت به نمونه‌برداری از کالاهای مشمول اخذ مجوزهای قانونی قبل یا حین تخلیه کالا اقدام کنند.
تابناکتابناک3 ساعت قبل
حسین توکلی گفت: کارت ورود به جلسه از امروز یک شنبه ۳۰ تیر ۹۸ بر روی سایت قرار می‌گیرد و لذا داوطلبان ضرورت دارد از امروز یک شنبه ۳۰ تیر تا روز چهارشنبه ۲ مرداد ۹۸ به سایت سازمان مراجعه و نسبت به دریافت کارت اقدام کنند. به گزارش میزان، حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور از شروع توزیع کارت ورود به جلسه بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور خبر داد و گفت: آزمون بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور هزار ۲۴۹ نفر منتخبین در ۲۳ رشته المپیادی متمرکز و غیر متمرکز ۱۳۹۸ شرکت کرده‌اند که از این تعداد ۷۵۱ نفر مرد و ۴۹۸ نفر زن می‌باشند. وی در ادامه بیان کرد: این آزمون در روز‌های پنج شنبه ۳ مرداد و جمعه ۴ مرداد در پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهد شد. وی در ادامه افزود: کارت ورود به جلسه از امروز یک شنبه ۳۰ تیر ۹۸ بر روی سایت قرار می‌گیرد و لذا داوطلبان ضرورت دارد از امروز یک شنبه ۳۰ تیر تا روز چهارشنبه ۲ مرداد ۹۸ به سایت سازمان مراجعه و نسبت به دریافت کارت اقدام کنند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- حسین توکلی گفت: کارت ورود به جلسه از امروز یک شنبه ۳۰ تیر ۹۸ بر روی سایت قرار می‌گیرد و لذا داوطلبان ضرورت دارد از امروز یک شنبه ۳۰ تیر تا روز چهارشنبه ۲ مرداد ۹۸ به سایت سازمان مراجعه و نسبت به دریافت کارت اقدام کنند. حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، از شروع توزیع کارت ورود به جلسه بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور خبر داد و گفت: آزمون بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور هزار ۲۴۹ نفر منتخبین در ۲۳ رشته المپیادی متمرکز و غیر متمرکز ۱۳۹۸ شرکت کرده‌اند که از این تعداد ۷۵۱ نفر مرد و ۴۹۸ نفر زن می‌باشند. وی در ادامه بیان کرد: این آزمون در روز‌های پنج شنبه ۳ مرداد و جمعه ۴ مرداد در پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهد شد. وی در ادامه افزود: کارت ورود به جلسه از امروز یک شنبه ۳۰ تیر ۹۸ بر روی سایت قرار می‌گیرد و لذا داوطلبان ضرورت دارد از امروز یک شنبه ۳۰ تیر تا روز چهارشنبه ۲ مرداد ۹۸ به سایت سازمان مراجعه و نسبت به دریافت کارت اقدام کنند. انتهای پیام/
مهرمهر3 ساعت قبل
در نامه دژپسند که در تشریح موارد تصویب شده در تاریح ۲۵/‏۰۴/‏۹۸‬ ارسال شده، آمده است: - وزارت صنعت، معدن و تجارت به محض دریافت اطلاعات قبض انبار کالا به صورت سیستمی، نسبت به جایگزینی تاریخ اعتبار مجوز ثبت سفارش، از مرحله اظهار گمرکی به زمان ورود کالا اقدام نماید. برای رسیدن به این هدف، مراجع ذیصلاح (سازمان بنادر و دریانوردی یا انبارهای عمومی) نسبت به ارسال سیستمی اطلاعات مورد نیاز در اسرع وقت به وزارت صنعت، معدن و تجارت اقدام نمایند. همچنین به منظور مبادله سیستمی اطلاعات با سازمان‌های ذی ربط، جلسه‌ای به ریاست رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران تشکیل و به قید فوریت تعیین تکلیف شود. - دستگاه‌های متولی صدور مجوزهای قانونی برای ترخیص کالا از گمرکات کشور، نسبت به نمونه برداری از کالاهای مشمول اخذ مجوزهای قانونی قبل یا حین تخلیه کالا اقدام نمایند. - وزارت صنعت، معدن و تجارت، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و گمرک جمهوری اسلامی ایران نسبت به ابلاغ، پیگیری و اجرایی نمودن صورتجلسه مورخ ۱۳/‏۰۴/‏۱۳۹۸‬ مورد تفاهم این دستگاه‌ها با موضوع «بررسی مشکلات ورود و ترخیص کالا» که با رعایت قوانین و مقررات مربوطه در چارچوب اختیارات این دستگاه‌ها تنظیم گردیده است برای رفع مشکلات ترخیص و کاهش رسوب کالا در بنادر و گمرکات کشور اقدام نمایند.

به انتهای لیست رسیدید

سردار آزمون

سردار آزمون (زادهٔ ۱۱ دی ۱۳۷۳ در گنبد کاووس) بازیکن فوتبال اهل ایران است که برای روبین کازان و تیم ملی فوتبال ایران بازی می‌کند. در این صفحه مهم‌ترین و آخرین اخبار مرتبط با سردار آزمون را می‌خوانید. ویکی‌پدیا