سردار اسماعیل قاآنی

سردار اسماعیل قاآنی

خانه ملتخانه ملت2 ماه قبل
*شنیدم همزمان با حضور در جبهه در واحد تخریب عضو شدید. البته به دلیل سن کمی که داشتم در یک سال اول اجازه حضور در واحد تخریب را نداشتم اما پس از آن مستمر در این واحد بودم. طبق قاعده همسرم باید با حضورم در خط مقدم، آن هم در واحد تخریب مخالفت کند اما اتفاقا ایشان یکی از مشوق‌های من بود. در گروه تخریب عملیات عاشورا حضور داشتم. در واقع بعد از دو سال جنگ تمام میشد و دیگر نیازی به ۶ سال جنگ دیگر نبود اما در مقابل تئوری ۱+۷ نیز وجود دارد.
قدس آنلاینقدس آنلاین2 ماه قبل
با حضور انبوه و پرشور بسیجیان، رزمندگان، ایثارگران، خانواده معظم شهدا و شماری از امت انقلابی و خداجوی مشهد مقدس محفل گرامیداشت هفته دفاع مقدس در محل جامعه‌الحسین (ع) رزمندگان مشهد برگزار شد. احمد فیاض/با حضور انبوه و پرشور بسیجیان، رزمندگان، ایثارگران، خانواده معظم شهدا و شماری از امت انقلابی و خداجوی مشهد مقدس محفل گرامیداشت هفته دفاع مقدس در محل جامعه‌الحسین (ع) رزمندگان مشهد برگزار شد. این فرمانده ارشد هشت سال دفاع مقدس افزود: بالاترین دستاورد دفاع مقدس؛ انسان‌سازی بود و جنگ برای ما مکتب انسان‌سازی شد. وی در تبیین دیگر ویژگی دفاع مقدس عنوان کرد: رشد و بالندگی انقلاب اسلامی در دفاع مقدس نمایان شد. نهضت مقاومت جهانی اسلامی که حالا ایستادگی و مقاومت می‌کند؛ با الگوبرداری و اتکا به ایران اسلامی مقاومت و ایستادگی می‌کند و تمام این‌ها به برکت دفاع مقدس بوده است.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
جانشین فرمانده سپاه قدس بیان کرد: دفاع مقدس عاملی بود که به وسیله آن جمهوری اسلامی توانست سایر کشورها را در خط مقاومت برخط کند. سردار قاآنی تصریح کرد: اگر دفاع مقدس نبود نمی‌توانستیم سایر کشورها را در مسیر مقاومت در برابر استکبار جهانی بسیج کنیم؛ ثمره تمام مقاومت‌ها مرهون دوران دفاع مقدس است و امروز اگر جمهوری اسلامی نبود آمریکا منطقه را به آتش کشیده بود. وی با اشاره به اینکه دوران دفاع مقدس و به ویژه دوران ابتدایی آن را با وجود تمامی کمبودها آغاز کردیم عنوان کرد: با وجود کمبود تجهیزات سخت افزاری اجازه تصرف یک وجب از خاک کشور را نیز به بیگانگان ندادیم. وی با اشاره به اینکه در دوران دفاع مقدس ما در موضع دفاع قرار گرفته بودیم و جنگ ما یک جنگ تهاجمی نبود گفت: دشمن تمام امکانات را در جنگ تحمیلی در اختیار داشت و همین مسئله است که جنگ تحمیلی و دفاع ما را ارزشمند کرد. انتهای پیام/ش
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس به همراه رونمایی از مینی‌خودرو تولید شده توسط بسیجیان، با حضور بسیجیان مشهدالرضا، چهارشنبه شب در حسینیه رزمندگان اسلام مشهد، برگزار شد. وی افزود: پس از انقلاب اسلامی، زمینه‌ای برای جهاد که یکی از ارزش‌های اسلام است، فراهم نشده بود؛ اما پس از جنگ، زمینه بروز و ظهور استعداد درونی ملت قهرمان ما برای شرکت در جهاد، فراهم شد. این همان مسئله‌ای است که دفاع مقدس را برای ما ارزشمند می‌کند. قاآنی افزود: هنگامی که آمریکا نتوانست در جنگ علیه ملت ایران موفق شود، به میز مذاکره رضایت داد. اگر جمهوری اسلامی نبود، آمریکا تمام منطقه را به آتش کشیده بود و پایه‌گذاری تمام این امور، از دوران دفاع مقدس صورت گرفت.
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، مراسم بزرگداشت سردار شهید محمود کاوه شامگاه یکشنبه با حضور جمعی از فرماندهان سپاه پاسداران و سپاه امام رضا (ع) در مجتمع آیه‌های مشهدمقدس برگزار شد. سردار سیدحسن مرتضوی فرمانده قرارگاه منطقه‌‌ای ثامن‌‌الائمه (ع) نیروی زمینی سپاه در این مراسم اظهار داشت: باید جوانان امروز ایران اسلامی با شناخت و درس گرفتن از جوانان دوران دفاع مقدس که بی‌شک سردار شهید «محمود کاوه» به عنوان یکی از برترین الگو‌های جوانان آن دوران است و باید این شخصیت به این بزرگی را به نسل جوان معرفی کنند. وی ادامه داد: امیدوار هستیم این همایش و این بزرگداشت بتواند تاثیراتش را در اکثر نقاط جبهه مقاومت اسلامی به جا بگذارد. سردار مرتضوی گفت: شهید کاوه در اوایل جوانی در برابر دشمنان داخلی و خارجی چنان بلوغ، نبوغ و استعدادی از خود نشان داد که در کوتاه‌‌ترین زمان ممکن رزمندگان را متوجه شخصیت اخلاقی، معنوی و نظامی خود می‌‌کند. در این مراسم سردار اسماعیل قاآنی جانشین فرمانده سپاه قدس نیز حضور داشت.
ایمناایمنا6 ماه قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، مردم روزه دار اصفهان امروز-جمعه دهم خرداد-از مسیرهای هشت گانه و از ساعت ۱۰ و نیم صبح راهپیمایی خود را برای رسیدن به میدان امام (ره) آغاز کرده‌اند. سخنران روز جهانی قدس امسال در میدان امام خمینی، سردار اسماعیل قاآنی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نماز ظهر امروز نیز به امامت آیت الله طباطبائی نژاد نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان برگزار خواهد شد.
ایمناایمنا6 ماه قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، در این نشست مطبوعاتی جعفر عسگری رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: برطبق احادیث، روایات و آیات، دفاع از مظلوم جزء وظایف هرمسلمانی است. رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان تصریح کرد: چهل سال است در ایران اسلامی و جهان اسلام در دفاع از مظلومیت ملت فلسطین راهپیمایی‌های باشکوهی برگزار می‌شود. عسگری خاطرنشان کرد: معرفی رژیم صهیونیستی به عنوان دشمن بزرگ جهان اسلام یکی دیگر از اهداف و سیاست‌های روز جهانی قدس است. موسسات قرآنی مهدقرآن کریم نیز صبح روز چهارشنبه و در دعوتی اختصاصی، مراسمی در خصوص ابعاد شخصیتی امام (ره) برگزار می‌کنند. رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: سخنران امسال مراسم ارتحال امام در مرقد مطهر حضرت ایت الله العظمی امام خامنه‌ای است.
مهرمهر6 ماه قبل
جعفر عسگری در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مردم فهیم و با بصیرت ایران اسلامی امسال با حضور پرشکوه خود در روز جهانی قدس مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی خواهند زد. وی با توجه به تقاضاهای مردمی برای برپایی مراسم روز جهانی قدس در میدان امام خمینی (ره) به جای مصلای اصفهان افزود: با رایزنی‌های لازم و با موافقت امام جمعه اصفهان این امر تأیید شد؛ از سویی وسعت میدان امام (ره) و مسیرهای مناسب راهپیمایی که میدان نقش جهان ختم می‌شود باعث شد که این میدان به عنوان محل برگزاری روز جهانی قدس انتخاب شود. رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اصفهان بیان داشت: بدین ترتیب راهپیمایی روز جهانی قدس در اصفهان همزمان با دیگر نقاط کشور، روز جمعه و از مسیرهای هشت گانه اعلامی به طرف میدان امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد. آغاز مراسم در میدان امام (ره) رأس ساعت ۱۱ صبح خواهد بودرئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان با اشاره به شروع راهپیمایی از مسیرهای هشت گانه در ساعت ده و سی دقیقه صبح اظهار داشت: شروع مراسم در میدان امام (ره) رأس ساعت ۱۱ صبح خواهد بود، سخنران این مراسم سردار اسماعیل قاآنی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه خواهد بود و سپس نماز جمعه در میدان امام (ره) برگزار خواهد شد. عسگری درباره مراسم گرامیداشت روزهای ۱۴ و ۱۵ خرداد در اصفهان نیز گفت: روز دوشنبه سیزدهم خردادماه در ساعت ۹ صبح مراسمی به یاد بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) در گلستان شهدای اصفهان برگزار خواهد شد و برای پاسداشت و گرامی داشت قیام خونین پانزده خرداد نیز مراسم غیر عمومی و با حضور پیشگامان انقلاب اسلامی در سالن اجتماعات صداوسیما برگزار می‌شود.
خبرآنلاینخبرآنلاین8 ماه قبل
فیلتر تلگرامدومین اتفاق مهم و پر سروصدا در آغاز سال ۹۷ فیلترشدن دائمی تلگرام بود. سؤال از روحانیششم شهریور، برای دومین بار از زمان شکل‌گیری «جمهوری اسلامی»، نمایندگان مجلس رئیس جمهوری را در صحن خانه‌ی ملت به پرسش کشیدند. بیانیه‌ی گام دوم انقلابیکی از مهم‌ترین رویدادهای سال ۹۷، صدور بیانیه‌ی رهبر انقلاب با عنوان «گام دوم انقلاب» بود. در جمهوری اسلامی، دل‌های مسئولان به طور دائم باید برای رفع محرومیت‌ها بتپد و از شکاف‌های عمیق طبقاتی بشدت بیمناک باشد. ***شاید محتوای این گزارش کمی تلخ به نظر برسد؛ شاید عده‌ای با خود بگویند سال ۹۷ جز بحران و مشکلات داخلی و خارجی چیزی نداشت.
خبر فوریخبر فوری8 ماه قبل
سال ۹۷ برای ایرانیان سالی پر حادثه بود؛ رویدادهای مهم و سرنوشت‌ساز مثل نقض برجام توسط آمریکا تا حوادث تروریستی و رسیدگی به پرونده‌های فساد. فیلتر تلگرامدومین اتفاق مهم و پر سروصدا در آغاز سال ۹۷ فیلترشدن دائمی تلگرام بود. بیانیه‌ی گام دوم انقلابیکی از مهم‌ترین رویدادهای سال ۹۷، صدور بیانیه‌ی رهبر انقلاب با عنوان «گام دوم انقلاب» بود. بشار اسد در تهرانماه پایانی سال ۹۷ شاهد دو اتفاق سیاسی مهم و استراتژیک بود. ***شاید محتوای این گزارش کمی تلخ به نظر برسد؛ شاید عده‌ای با خود بگویند سال ۹۷ جز بحران و مشکلات داخلی و خارجی چیزی نداشت.
فارسفارس9 ماه قبل
جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران افزود: همه شهدای ما در مسیر عزت‌آفرینی برای انقلاب و اسلام گام برداشتند. وی اظهار کرد: اخیرا شما واژه مقاومت را بسیار زیاد شنیده‌اید، باید بدانیم که مقاومت در متن دین ما است. وی تاکید کرد: اگر دشمن و صهیونیسم فهم داشته باشد، متوجه این می‌شود که این همه جنگ اگر دستاوردی برای جبهه این طرف نداشته، یک بسیج جدید جهانی را ایجاد کرده که ریشه صهیونیسم را می‌خشکاند. وی اظهار کرد: این موارد تنها یکی از افتخارات لشکر فاطمیون است و اینها چیزهای محدودی است که به ذهن ما می‌رسد. هرچه این‌ها را زنده کردیم امکان اینکه با شهدا همراه شویم وجود دارد.
تسنیمتسنیم9 ماه قبل
سردار قاآنی ادامه داد: همه شهدای گرانقدر ما در مسیر عزت‌آفرینی برای اسلام و انقلاب اسلامی بودند اما شهدای جبهه دفاع از حرم و خاصه شهدای فاطمیون برجستگی‌های دیگری هم نیز داشته‌اند که اجمالا به دو مورد آن اشاره می‌کنم. وی افزود: اول آن که شما واژه مقاومت را خیلی در سال‌های گذشته شنیده‌اید؛ مقاومت در بطن دین ماست؛ ما به عنوان بچه مسلمان هر وقت به نماز می‌ایستیم؛ در نمازمان در سوره حمد که اساسی‌ترین بخش نماز است، در آن سوره یک دعای برجسته را از خداوند درخواست می‌کنیم و آن «اهدنا صراط المستقیم» است، «صراط المستقیم» این معنا را برای ما روشن می‌کند که یعنی در مسیر مستقیم حرکت کنید؛ و لازمه در مسیر مستقیم حرکت کردن مقاومت است. جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: این که ما دعا می‌کنیم در محضر الهی که خدایا ما را به راست و مستقیم هدایت کن؛ این طریق هدایت است و وقتی از حضرات معصومین می‌پرسند مصداق «صراط مستقیم» چه کسی است؟ می‌گویند ما مصداق اصلی صراط مستقیم هستیم. همه حضرات معصومین بلا استثنا شهید شده‌اند و کسی شهید می‌شود که استحکام در مبانی خود و مقاومت دارد. جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: همه فرزندان معنوی رسول الله (ص) دورهم جمع شدند و این پیام به زمین مانده امام (ره) با رهبری درایتمندانه حضرت امام خامنه‌ای محقق شد و امروز اگر به پیام امام بازگردیم، این بچه‌های لشکر فاطمیون و خاصه شهدای آن‌ها و خانواده آن‌ها می‌توانند سرشان را بالا بگیرند و به محضر امام راحل بگویند ما رفتیم و ضمن دفاع از حریم ولایت خواست شما یعنی تشکیل بسیج جهانی سربازان اسلام را محقق کردیم. انتهای پیام/
ایرناایرنا9 ماه قبل
وی با بیان اینکه اگر فداکاری شهدا نبود اوضاع کشور به شکل دیگری بود، اظهار داشت: زیبایی فداکاری و ایثار شهدا در زبان وصف نمی‌گنجد. جانشین فرمانده نیزوی سپاه قدس گفت: امروز با الهام از راه شهدا کسانی در دنیا تربیت یافته‌اند که قادرند در مقابل قدرت‌های بزرگ بایستند و مقاومت کنند. سردار قاآنی افزود: امروز رزمندگان فلسطین از مکتب الهام بخش شهدای انقلاب اسلامی روز به روز بیشتر عزت یافته و قدرت فراگیر پیدا کرده‌اند. سردار قاآنی افزود: راه ما با مسیر با عظمت و با عزتی که شهدا برایمان باز کرده‌اند در کمال اقتدار، کاملا روشن است و تمام شدنی نیست. شهرستان مرزی راز و جرگلان ۷۰ هزار نفر جمعیت دارد که عمده آنان ترکمن‌های اهل سنت هستند.
ایرناایرنا9 ماه قبل
وی با بیان اینکه اگر فداکاری شهدا نبود اوضاع کشور به شکل دیگری بود، اظهار داشت: زیبایی فداکاری و ایثار شهدا در زبان وصف نمی‌گنجد. جانشین فرمانده نیزوی سپاه قدس گفت: امروز با الهام از راه شهدا کسانی در دنیا تربیت یافته‌اند که قادرند در مقابل قدرت‌های بزرگ بایستند و مقاومت کنند. سردار قاآنی افزود: امروز رزمندگان فلسطین از مکتب الهام بخش شهدای انقلاب اسلامی روز به روز بیشتر عزت یافته و قدرت فراگیر پیدا کرده‌اند. سردار قاآنی افزود: راه ما با مسیر با عظمت و با عزتی که شهدا برایمان باز کرده‌اند در کمال اقتدار، کاملا روشن است و تمام شدنی نیست. شهرستان مرزی راز و جرگلان ۷۰ هزار نفر جمعیت دارد که عمده آنان ترکمن‌های اهل سنت هستند.
فارسفارس9 ماه قبل
وی با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و آغاز دهه پنجم آن گفت: دشمنان گذشته انقلاب اسلامی آرزوهای خود را به گور بردند و دشمنان فعلی نیز حرف‌ها و آرزوهای خود علیه نظام و انقلاب را با خود به گور خواهند برد. وی وضعیت رژیم اشغالگر قدس را نابسامان توصیف کرد و ادامه داد: امنیت این منطقه را آمریکا تأمین می‌کند و باید این ضمانت توسط رئیس‌جمهور آمریکا تأیید شود. وی افزود: اکنون استخوان‌های آمریکا در منطقه در حال خورد شدن است و صدایشان در آمده است. این مقام سپاه تصریح کرد: ناوهای آمریکایی در منطقه زمانی مظهر قدرت آمریکایی‌ها بود اما امروز همه می‌دانند که ناو آمریکا در هر نقطه‌ای از آب‌های منطقه‌ای ایران باشد در محدوده برد موشک‌های ما قرار دارد. وی در انتها مسیر انقلاب اسلامی را روشن توصیف کرد و گفت: این آرزوی دیرینه شهدا در انتها محقق خواهد شد و با درس از شهدا و ادامه آن به‌سوی حکومت جهانی امام زمان پیش می‌رویم.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد9 ماه قبل
در ادامه روایت‌های مختلف از سفر بشار اسد به تهران و استعفای محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه ایران، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با بیان اینکه «آقای بشار اسد را نیروی قدس سپاه به تهران آورد»، تاکید کرد: آقای رئیس‌جمهور (از این سفر) مطلع بود و ظاهرا غفلتی انجام می‌شود و به آقای ظریف گفته نمی‌شود که اینها همه به خودشان (دولت) بر می‌گردد. به گزارش «انتخاب»، سردار اسماعیل قاآنی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه نیروی قدس با دولت رفیق است، اظهار کرد: ما با دولت تفاوت دیدگاه بسیار داریم، اما بالاخره این دولت، دولت ماست؛ آبروی دولت آبروی ماست و با همه دولت باید کار کنیم و کار هم می‌کنیم. او با بیان اینکه «آقای سلیمانی و آقای ظریف با هم رفیق هستند» افزود: بشار اسد را نیروی قدس سپاه به تهران آورد و آنهایی که باید بدانند، می‌دانستند و آنهایی که نباید، نمی‌دانستند؛ بالاخره یک کار حساسی بود. در آن صورت به وزارت‌خارجه نیازی نیست.» یکشنبه شب محمدجواد ظریف در واکنش به انتشار عکس‌های سفر بشار اسد به تهران در پست اینستاگرامی خبر از استعفای خود داد. روحانی در پاسخ به نامه استعفای آقای ظریف نوشت: پذیرش استعفای شما را خلاف مصالح کشور می‌دانم و با آن موافقت نمی‌کنم.
الفالف9 ماه قبل
آقای روحانی که علیه اعضای مجمع تشخیص سخن نگفته او خود از بدو تشکیل مجمع، یکی از اعضای آن بود و می‌داند که اعضای آن بیست نفر نیستند و بیش از چهل نفرند. ***اخراج ۲ مامور سفارت هلند به دستور شورای عالی امنیت ملیمدتی پیش ۲ مامور سفارت هلند از کشورمان اخراج شدند. روزنامه وطن امروز در این باره نوشت: «دستور اخراج ۲ مامور سفارت هلند در ایران توسط «شورای عالی امنیت ملی» گرفته و برای اجرا به محمدجواد ظریف ابلاغ شد. عضو شورای نظارت بر سازمان صداوسیما افزود: خروج آرشیو صدا و سیما متعلق به ادوار مختلف بوده است و این آرشیو به صورت مستقیم به شبکه‌های خارجی واگذار نشده و افرادی ثالثی در این روند نقش داشتند. عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: در این رابطه قطعا قصور و کوتاهی‌هایی رخ داده که پس از اخذ گزارش از نهادهای مختلف نظارتی، شورای نظارت بر صدا و سیما در این رابطه تصمیم گیری خواهد کرد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین9 ماه قبل
همچنان حاشیه‌‌‌ها درباره استعفای رد شده محمدجواد ظریف ادامه دارد و این بار سردار اسماعیل قاآنی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران گفته است که «بشار اسد را نیروی قدس سپاه به تهران آورد و آقای روحانی از این سفر مطلع بود و ظاهرا غفلتی انجام شده و به آقای ظریف اطلاع نمی‌دهند». اعتمادآنلاین| فرشاد اعظمی: همچنان حاشیه‌‌‌ها درباره استعفای رد شده محمدجواد ظریف ادامه دارد و این بار سردار اسماعیل قاآنی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران گفته است که ««بشار اسد را نیروی قدس سپاه به تهران آورد و آقای روحانی از این سفر مطلع بود و ظاهرا غفلتی انجام شده و به آقای ظریف اطلاع نمی‌دهند». این خبر و البته موضع‌گیری الیاس حضرتی نماینده تهران و قائم مقام حزب اعتمادملی درباره حمایت اصلاح‌طلبان از حسن روحانی از جمله مهمترین خبرهای سیاسی امروز کشور بودند. حمید ملانوری، مدیرکل سیاسی وزارت کشور گفت «احزابی که به فرآیند تطبیق ورود نکرده‌اند دوباره باید تقاضای تاسیس حزب بدهند». سردار اسماعیل قاآنی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: «بشار اسد را نیروی قدس سپاه به تهران آورد و آقای روحانی از این سفر مطلع بود و ظاهرا غفلتی انجام شده و به آقای ظریف اطلاع نمی‌دهند».

اولین دادگاه متهمان شرکت پتروشیمی/ غرس دو نهال توسط رهبری/مشخص شدن سفرای ایران و فرانسه و …

10+
ایسناایسنا9 ماه قبل
افکارنیوزافکارنیوز9 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشجانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با بیان اینکه «آقای بشار اسد را نیروی قدس سپاه به تهران آورد»، خاطر نشان کرد: آقای رئیس جمهوری (از این سفر) مطلع بود و ظاهرا غفلتی انجام می‌شود و به آقای ظریف گفته نمی‌شود که اینها همه به خودشان (دولت) بر می‌گردد. سردار اسماعیل قاآنی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه نیروی قدس با دولت رفیق است، اظهار کرد: ما با دولت تفاوت دیدگاه بسیار داریم، اما بالاخره این دولت، دولت ماست؛ آبروی دولت آبروی ماست و با همه دولت باید کار کنیم و کار هم می‌کنیم. وی با بیان اینکه «آقای سلیمانی و آقای ظریف با هم رفیق هستند» افزود: آقای بشار اسد را نیروی قدس سپاه به تهران آورد و آنهایی که باید بدانند، می‌دانستند و آنهایی که نباید، نمی‌دانستند؛ بالاخره یک کار حساسی بود. جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه خاطر نشان کرد: آقای رئیس جمهوری مطلع بود و ظاهرا غفلتی انجام می‌شود و به آقای ظریف گفته نمی‌شود که اینها همه به خودشان (دولت) بر می‌گردد، اما دشمن می‌خواهد از همه اینها چیزی برای خود درست کند. سردار قاآنی با تاکید بر اینکه آن طور که دشمنان موضوع را مطرح کردند نیست، گفت: اگر هم این گونه باشد ارتباطی به آمریکایی‌ها و اسرائیلی‌ها ندارد و فضولی این اتفاق به آنها نیامده است؛ چرا که ما دو تا رفیق و برادر با یکدیگر هستیم و به فرض دعوای‌مان هم شده باشد؛ گرچه دعوا نبوده، اما به هر حال هیچ ارتباطی به آنها ندارد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین9 ماه قبل
خبرگزاری میزان- جانشین نیروی قدس سپاه گفت: آقای بشار را نیروی قدس آورد. آنها که باید بدانند می‌دانستند و آنها هم که نباید بدانند نمی‌دانستند. بالاخره این کار، کار حساسی است. بله، ما با دولت تفاوت دیدگاه زیاد داریم ولی بالاخره این دولت، دولت ماست و آبروی این دولت، آبروی ماست. بالاخره این کار، کار حساسی است.
همشهریهمشهری9 ماه قبل
به گزارش ایسنا، سردار اسماعیل قاآنی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه نیروی قدس با دولت رفیق است، اظهار کرد: ما با دولت تفاوت دیدگاه بسیار داریم، اما بالاخره این دولت، دولت ماست؛ آبروی دولت آبروی ماست و با همه دولت باید کار کنیم و کار هم می‌کنیم. وی با بیان اینکه «آقای سلیمانی و آقای ظریف با هم رفیق هستند» افزود: آقای بشار اسد را نیروی قدس سپاه به تهران آورد و آنهایی که باید بدانند، می‌دانستند و آنهایی که نباید، نمی‌دانستند؛ بالاخره یک کار حساسی بود. جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه خاطر نشان کرد: آقای رئیس جمهوری مطلع بود و ظاهرا غفلتی انجام می‌شود و به آقای ظریف گفته نمی‌شود که اینها همه به خودشان (دولت) بر می‌گردد، اما دشمن می‌خواهد از همه اینها چیزی برای خود درست کند. سردار قاآنی با تاکید بر اینکه آن طور که دشمنان موضوع را مطرح کردند نیست، گفت: اگر هم این گونه باشد ارتباطی به آمریکایی‌ها و اسرائیلی‌ها ندارد و فضولی این اتفاق به آنها نیامده است؛ چرا که ما دو تا رفیق و برادر با یکدیگر هستیم و به فرض دعوای‌مان هم شده باشد؛ گرچه دعوا نبوده، اما به هر حال هیچ ارتباطی به آنها ندارد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین9 ماه قبل
سردار اسماعیل قاآنی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با بیان اینکه «آقای بشار اسد را نیروی قدس سپاه به تهران آورد»، گفت: آقای رئیس‌جمهوری (از این سفر) مطلع بود و ظاهرا غفلتی انجام می‌شود و به آقای ظریف گفته نمی‌شود که اینها همه به خودشان (دولت) بر می‌گردد. اعتمادآنلاین| سردار اسماعیل قاآنی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه نیروی قدس با دولت رفیق است، بیان کرد: ما با دولت تفاوت دیدگاه بسیار داریم، اما بالاخره این دولت، دولت ماست؛ آبروی دولت آبروی ماست و با همه دولت باید کار کنیم و کار هم می‌کنیم. وی با بیان اینکه «آقای سلیمانی و آقای ظریف با هم رفیق هستند» افزود: آقای بشار اسد را نیروی قدس سپاه به تهران آورد و آنهایی که باید بدانند، می‌دانستند و آنهایی که نباید، نمی‌دانستند؛ بالاخره یک کار حساسی بود. جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه خاطر نشان کرد: آقای رئیس جمهوری مطلع بود و ظاهرا غفلتی انجام می‌شود و به آقای ظریف گفته نمی‌شود که اینها همه به خودشان (دولت) بر می‌گردد، اما دشمن می‌خواهد از همه اینها چیزی برای خود درست کند. منبع: ایسنا
خبر فوریخبر فوری9 ماه قبل
جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با بیان اینکه «آقای بشار اسد را نیروی قدس سپاه به تهران آورد». سردار اسماعیل قاآنی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه نیروی قدس با دولت رفیق است، اظهار کرد: ما با دولت تفاوت دیدگاه بسیار داریم، اما بالاخره این دولت، دولت ماست؛ آبروی دولت آبروی ماست و با همه دولت باید کار کنیم و کار هم می‌کنیم. وی با بیان اینکه «آقای سلیمانی و آقای ظریف با هم رفیق هستند» افزود: آقای بشار اسد را نیروی قدس سپاه به تهران آورد و آنهایی که باید بدانند، می‌دانستند و آنهایی که نباید، نمی‌دانستند؛ بالاخره یک کار حساسی بود. جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه خاطر نشان کرد: آقای رئیس جمهوری مطلع بود و ظاهرا غفلتی انجام می‌شود و به آقای ظریف گفته نمی‌شود که اینها همه به خودشان (دولت) بر می‌گردد، اما دشمن می‌خواهد از همه اینها چیزی برای خود درست کند. سردار قاآنی با تاکید بر اینکه آن طور که دشمنان موضوع را مطرح کردند نیست، گفت: اگر هم این گونه باشد ارتباطی به آمریکایی‌ها و اسرائیلی‌ها ندارد و فضولی این اتفاق به آنها نیامده است؛ چرا که ما دو تا رفیق و برادر با یکدیگر هستیم و به فرض دعوای‌مان هم شده باشد؛ گرچه دعوا نبوده، اما به هر حال هیچ ارتباطی به آنها ندارد.
ایسناایسنا9 ماه قبل
جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با بیان اینکه «آقای بشار اسد را نیروی قدس سپاه به تهران آورد»، خاطر نشان کرد: آقای رئیس جمهوری (از این سفر) مطلع بود و ظاهرا غفلتی انجام می‌شود و به آقای ظریف گفته نمی‌شود که اینها همه به خودشان (دولت) بر می‌گردد. به گزارش ایسنا، سردار اسماعیل قاآنی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه نیروی قدس با دولت رفیق است، اظهار کرد: ما با دولت تفاوت دیدگاه بسیار داریم، اما بالاخره این دولت، دولت ماست؛ آبروی دولت آبروی ماست و با همه دولت باید کار کنیم و کار هم می‌کنیم. وی با بیان اینکه «آقای سلیمانی و آقای ظریف با هم رفیق هستند» افزود: آقای بشار اسد را نیروی قدس سپاه به تهران آورد و آنهایی که باید بدانند، می‌دانستند و آنهایی که نباید، نمی‌دانستند؛ بالاخره یک کار حساسی بود. جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه خاطر نشان کرد: آقای رئیس جمهوری مطلع بود و ظاهرا غفلتی انجام می‌شود و به آقای ظریف گفته نمی‌شود که اینها همه به خودشان (دولت) بر می‌گردد، اما دشمن می‌خواهد از همه اینها چیزی برای خود درست کند. انتهای پیام
خبر فوریخبر فوری9 ماه قبل
یادواره ۵۰۴ شهید خیابان چهارمردان قم با سخنرانی سردار قاآنی جانشین فرمانده سپاه قدس در مسجد چهارمردان قم برگزار شد. یادواره ۵۰۴ شهید خیابان چهارمردان قم با مداحی علی مالکی نژاد و سخنرانی جانشین فرمانده سپاه قدس امشب در مسجد چهارمردان قم برگزار شد. خیابان چهارمردان قم از اصلی‌ترین محلات قم بوده که نقش محوری در انقلاب اسلامی داشته است، این محله شهیدان زیادی را در دوران مبارزه با رژیم ستم‌شاهی و هشت سال دفاع مقدس تقدیم انقلاب اسلامی کرده است. در این مراسم جانشین فرمانده سپاه قدس، بیانیهگام دوم رهبر معظم انقلاب را یکی از مهم‌ترین پیام‌های چهل‌ساله انقلاب اسلامی برشمرد و اظهار داشت: امسال ازاین‌جهت تغییراتی نسبت به سال‌های گذشته داشته‌ است، امسال با وجود کمبود امکانات، تحریم‌ها و خباثت‌های دشمن علیه جمهوری اسلامی وارد دهه پنجم انقلاب شده‌ایم. سردار اسماعیل قاآنی دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس را از بی‌نظیرترین دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: از زمان جنگ تابه‌حال بالاترین دستاورد جنگ انسان‌سازی بود، امام عظیم الشأن انقلاب، میدان جنگ را تبدیل به دانشگاه و تربیت انسان کرد و این‌ها دستاوردهای بزرگ جنگ است.
تسنیمتسنیم9 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، یادواره ۵۰۴ شهید خیابان چهارمردان قم با مداحی علی مالکی نژاد و سخنرانی جانشین فرمانده سپاه قدس امشب در مسجد چهارمردان قم برگزار شد. خیابان چهارمردان قم از اصلی‌ترین محلات قم بوده که نقش محوری در انقلاب اسلامی داشته است، این محله شهیدان زیادی را در دوران مبارزه با رژیم ستم‌شاهی و هشت سال دفاع مقدس تقدیم انقلاب اسلامی کرده است. در این مراسم جانشین فرمانده سپاه قدس، بیانیهگام دوم رهبر معظم انقلاب را یکی از مهم‌ترین پیام‌های چهل‌ساله انقلاب اسلامی برشمرد و اظهار داشت: امسال ازاین‌جهت تغییراتی نسبت به سال‌های گذشته داشته‌ است، امسال با وجود کمبود امکانات، تحریم‌ها و خباثت‌های دشمن علیه جمهوری اسلامی وارد دهه پنجم انقلاب شده‌ایم. سردار اسماعیل قاآنی دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس را از بی‌نظیرترین دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: از زمان جنگ تابه‌حال بالاترین دستاورد جنگ انسان‌سازی بود، امام عظیم الشأن انقلاب، میدان جنگ را تبدیل به دانشگاه و تربیت انسان کرد و این‌ها دستاوردهای بزرگ جنگ است. انتهای پیام/ش
تسنیمتسنیم9 ماه قبل
وی پیام بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب را یکی از مهم‌ترین پیام‌های چهل‌ساله انقلاب اسلامی برشمرد و افزود: امسال از این‌ جهت تغییراتی نسبت به سال‌های گذشته داشته و با تمام کمبود امکانات، تحریم‌ها و خباثت‌های دشمن علیه جمهوری اسلامی وارد دهه پنجم انقلاب شده‌ایم. وی ادامه داد: ما در این چهل سال انقلاب اسلامی به‌علاوه جنگ‌های اقتصادی و فرهنگی با تمام دنیا بدون هیچ امکاناتی در طول هشت سال جنگیدیم و دشمن نتوانست حتی یک تکه از خاک ایران را برای خود کند. قاآنی دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس را از بی‌نظیرترین دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: از زمان جنگ تابه‌حال بالاترین دستاورد جنگ انسان‌سازی بود، امام عظیم‌الشأن انقلاب میدان جنگ را تبدیل به دانشگاه و تربیت انسان کرد و این‌ها دستاوردهای بزرگ جنگ است. وی درک واژه مقاومت را نیز از دستاوردهای جمهوری اسلامی برشمرد و گفت: چند سالی است که واژه مقاومت را بیشتر از گذشته شنیده‌ایم و باید بدانیم که اهل مقاومت در صراط مستقیم هستند و مصداق بارز آن‌ها فرزندان رسول‌الله و ائمه اطهار (ع) هستند. جانشین فرمانده سپاه قدس ابراز کرد: اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند آمریکا رو به افول است شعار نیست، بلکه واقعیت است، هدف ما حکومت جهانی صاحب‌الزمان (عج) بوده و پیام گام دوم ترسیم شرایط آینده کشور است.
ایرناایرنا9 ماه قبل
وی بیان داشت: امروز آمریکاییها با آنکه خود را ابرقدرت جهان می‌دانند در برابر نظام توان هیچ کاری را نمی‌توانند انجام دهند و فقط نعره می‌کشند. جانشین فرمانده نیروی سپاه قدس خاطرنشان کرد: مسئولان کشور در صورتی که درپای میز مذاکره مطابق سبک و سیاق شهدا تکلیف مدارانه عمل کنند، به طور حتم موفق خواهند شد. وی همچنین حرکت در مسیر ولایت را امتداد راه شهیدان توصیف کرد و افزود: اگر سبک زندگی و سیره شهدا را سرلوحه کارهای خود قرار دهیم، بر همه مشکلات فائق می‌آییم. سردار قاآنی همچنین خاطرنشان کرد: دشمن طی هشت سال جنگ را بر ما تحمیل کرد ولی هر چه تلاش کرد نتوانست چگونه جنگیدن را تحمیل کند. قاآنی بیان کرد: اکنون اندیشه و تفکر انقلاب اسلامی به همه نقاط جهان نفوذ پیدا کرده و این هنر انقلاب اسلامی می‌باشد که بواسطه قرار گرفتن زیر چتر ولایت حاصل شده است.
فارسفارس9 ماه قبل
جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: دشمنان توان رویارویی با رزمندگان غیور ایرانی را ندارند و مرتکب کثیف‌ترین جنگ‌ها می‌شوند که هیچ ارزش نظامی ندارد و در حال حاضر در شرایط اسفباری از خاورمیانه عقب‌نشینی می‌کنند. جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه اظهار کرد: شهدا احیاگران واقعی مسیر شیعه و امام حسین (ع) هستند و این شهدا ۴۰ سال توطئه و برنامه‌ریزی بزرگ‌ترین دشمنان اسلام و صهیونیست خائن را نابود کردند. وی با اشاره به دفاع مقدس افزود: جنگ به عنوان یک پدیده تهدیدآمیز به برکت وجود امام راحل، تبدیل به فرصت شد؛ چنان که اجرای عملیات فتح‌المبین و بیت‌المقدس دنیا را به شگفتی واداشت. سردار قاآنی با بیان فاجعه زاهدان عنوان کرد: دشمن پلید در میدان نبرد توان مقابله با رزمندگان جان برکف اسلام را ندارند و با اقدام ناجوانمردانه در مسیر جاده پاسداران به شهادت می‌رساند. وی افزود: آمریکا و سعودی‌ها توان رویارویی با رزمندگان غیور و دلاور ایرانی را ندارند و مرتکب کثیف‌ترین جنگ‌ها می‌شوند که هیچ ارزش نظامی ندارد، در حالی که امروز انقلاب اسلامی با وجود همه فشارها، آن‌ها را بیچاره کرده تا در شرایط اسفباری از خاورمیانه عقب‌نشینی کنند.

به انتهای لیست رسیدید