سردار ایوب سلیمانی

سردار ایوب سلیمانی

خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
جانشین فرمانده نیروی انتظامی اعلام کرد: برخورد با خودروهای شوتی (خودروهای تندرو حامل کالای ملوانی قاچاق) در دستور کار ناجا است. بنابر اعلام پایگاه خبری پلیس، وی با اعلام اینکه برخورد با خودروهای تندرو حامل کالای ملوانی قاچاق (موسوم به شوتی) در دستور کار ناجا است، گفت: پلیس امنیت اقتصادی در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز می‌بایست همچون گذشته بدون هیچ مماشاتی با هیچ نهاد و شخصی به تلاش و مبارزه جدی خود با این پدیده ادامه دهد. جانشین فرمانده ناجا ضمن تقدیر از اقدامات و تلاش‌های پلیس امنیت اقتصادی ناجا، گفت: در هفت ماهه نخست امسال، این پلیس در کشفیات کالای قاچاق توفیقات خوبی به دست آورده که باید این روند ادامه داشته باشد. سردار سلیمانی بر تعامل و همکاری تنگاتنگ سایر نهادها برای مبارزه جدی‌تر با قاچاق کالا و ارز تاکید کرد. لازم به ذکر است، سردار مقیمی در ابتدای این جلسه، گزارشی از اقدامات مقابله‌ای پلیس امنیت اقتصادی در این حوزه را ارائه داد.
خانه ملتخانه ملت2 هفته قبل
درپی رسانه‌ای شدن اجاره ساعتی منازل حسام عقبایی، نایب رئیس اتحادیه املاک با تاکید بر این‌که هیچ کس حق ندارد خانه‌ای را به صورت ساعتی اجاره بدهد، می‌گوید: ‌ اجاره دادن ساعتی و روزانه واحدهای مسکونی توسط مشاوران املاک ممنوع است و آنها نمی‌توانند قرارداد واحد اجاره‌ای را برای کمتر از یکسال تنظیم و ثبت کنند. اجاره ساعتی منازل در «دیوار» و «شیپور»، تحت کنترل پلیسنماینده مردم ملکان درمجلس شورای اسلامی در مورد اجاره ساعتی سوئیت در فضای مجازی عنوان می‌کند: اجاره ساعتی منازل در سایت‌ها و کانال‌های مجازی تا سایت و اپلیکیشن دیوار و شیپور باید تحت نظارت و کنترل پلیس باشد. نگاه فقرزدایی حاکمیت و پلیس به اجاره ساعتی خانه‌هاخدادادی در ادامه عنوان می‌کند: حاکمیت و پلیس باید به اجاره این خانه‌ها نگاه فقرزدایی داشته باشند نه نگاه مجرمانه! عضو کمیسیون اجتماعی با تاکید به جنبه اقتصادی اجاره هفتگی یا روزانه منازل می‌گوید: اعتقادی به فسادزا بودن این منازل ندارم، اجاره این منازل فقط نگاه اقتصادی است نه نگاه مفسده‌آمیز! اجاره ساعتی منازل خلاف قوانین استغلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نیز در مورد اجاره ساعتی خانه‌ در پایتخت می‌گوید: اجاره ساعتی منازل خلاف قوانین است، باید ابتدا پرسید که خانه‌های ساعتی در پایتخت به چه منظوری اجاره می‌شوند؟!
مهرمهر4 هفته قبل
وی افزود: سرقت یکی از نگرانی‌های ما بود، در استان خوزستان در این یک ماه و نیم تنها ۳۹ مورد سرقت داشتیم. در بقیه شهرهای مرزی هم آمار به همین ترتیب کمتر از سال‌های قبل بود. وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا نسبت به سال گذشته تخلفات کمتر شده یا خیر، اظهار کرد: امسال آمار وقوع جرم خیلی از سال قبل بهتر شده بود. واقعیت این است که جمعیت هم تقریبا دو برابر سال قبل بود و می‌توانست آمار تخلفات بیشتر هم شود. یعنی جمعیت ما نزدیک به دو برابر شده است ولی در عین حال حتی راهبندان سال گذشته هم نداشتیم.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، سردار ایوب سلیمانی امروز در حاشیه بازدید از مرزهای شلمچه و چذابه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مدت زمان معطلی هر زائر برای عبور از گیت گذرنامه بین ۳ تا ۵ ثانیه بوده و این میزان به دلیل آمادگی نیروی انتظامی پیش از آغاز سیل عظیم زائران است. وی به افزایش بالغ بر دو برابری زائران اربعین حسینی امسال در مقایسه با سال‌های گذشته اشاره و بیان کرد: باوجود این حجم از افزایش زائران اما میزان تصادف در مسیرهای منتهی به مرزهای چهارگانه بین ۳۰ تا ۵۰ درصد کاهش پیدا کرده است. جانشین فرمانده ناجا با اشاره به فعالیت یک هزار و ۵۰۰ گشت راهور و یک هزار و ۸۰۰ گشت انتظامی، عنوان کرد: از جمله دلایل کاهش تصادف‌های جاده‌ای می‌توان به حضور مأموران پلیس راه، بهبود زیرساخت‌های استان‌های درگیر با تردد زائران و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی اشاره کرد. وی با اشاره به عدم وقوع هیچگونه مشکل امنیتی در مرزهای چهارگانه تاکنون، اظهار داشت: از ابتدای حرکت عظیم اربعین حسینی نیروی انتظامی امکانات و منابع انسانی خود را پای کار آورده و از تجهیزات فرا منطقه‌ای برای تسهیل در شرایط استفاده شد. سردار سلیمانی با اشاره به استقرار ۳۰ هزار نیروی ناجا در مرزهای چهارگانه با هدف تأمین امنیت و خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی، اظهار داشت: در راستای کنترل تردد و خودداری از ترافیک در مرزهای چهارگانه، سامانه‌های هوشمند بامحوریت رصد ناوگان خودرویی عمومی نصب شده است.
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
آری نیروی در کار است و اتفاقی در راه، اینجا نور حسین راه را روشن کرده است. آخرین وضعیت مرز شلمچه در ایام اربعیندر حال حاضر تردد در محور خرمشهر-پایانه مرزی شلمچه و بالعکس سنگین گزارش شده است. آخرین وضعیت مرز مهران در اربعینسرهنگ رحمانی تصریح کرد: در حال حاضر ترافیک در محور مهران-صالح آباد محدوده گلان سنگین است و همچنین ترافیک در محور سرابله- شباب و سه راهی شباب-حمیل نیمه سنگین است. کاهش نسبی دما در شهر‌های زیارتی عراقکارشناس هواشناسی گفت: پیش بینی می‌شود که طی روز‌های آینده دمای هوا در مرز‌های خسروی، مهران و شلمچه کاهش نسبی را تجربه کند. نقشینه با تاکید بر اینکه برای مرز مهران و شلمچه نیز کاهش دما پیش بینی می‌شود، تصریح کرد: طبق بررسی‌های انجام شده دمای هوا در مرز‌ها تدریجا خنک‌تر خواهد شد.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 ماه قبل
جانشین فرمانده ناجا: پیام خوزستان - جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: با افزایش بیش از ۲ برابری تردد زائران اربعین نسبت به سال گذشته، زمان عبور هر زائر از گیت گذرنامه بین ۳ تا ۵ ثانیه است. به گزارش خبرگزاری مهر، سردار ایوب سلیمانی در حاشیه بازدید از پایانه مرزی شلمچه در جمع خبرنگاران با اشاره به خروجی و ورودی زائران که بیشتر به یک راهپیمایی شباهت دارد، اظهار داشت: زمان عبور هر زائر از گیت گذرنامه بین ۳ تا ۵ ثانیه است چرا که نیروی انتظامی از مدت‌ها قبل خود را برای این حجم از حضور آماده کرده است. وی افزود: بهبود زیرساخت‌های استان‌های مرزی، حضور ماموران پلیس راه و رعایت قوانین و مقررات از سوی زائران قطعا در این کاهش تصادفات موثر بوده است. جانشین فرمانده ناجا، همراه داشتن مدارک قانونی را شرط بدون معطلی عبور زائران عنوان کرد و گفت: اکثر فرماندهان و روسای پلیس‌های تخصصی از آغاز مراسم اربعین در مرزهای چهارگانه برای رصد و پایش اقدامات و خدمات مستقر بوده و تا پایان آن نیز خواهند بود. وی با بیان اینکه نیروی انتظامی ۳۰ هزار نیرو برای تامین امنیت و خدمات رسانی به مردم در مرزهای چهارگانه مستقر کرده است، افزود: سامانه‌های هوشمند برای رصد ناوگان خودرویی عمومی نصب شده که بتوانیم به وسیله آن شدوآمدی آنها را کنترل و از ترافیک در مرزها جلوگیری کنیم.
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
سردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده ناجا در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، از تشکیل پلیس امنیت اقتصادی در کشور خبر داد و گفت: پلیس امنیت اقتصادی در حوزه‌های پولی و مالی، مالیاتی، تجاری، واردات و صادرات، توزیع کالا در جامعه و قاچاق‌های جزء و کل، جرایم و‌ مفاسد اقتصادی در حال انجام ماموریت‌ است. جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه تمام ذیل‌های پلیس امنیت اقتصادی قابل تعریف هستند، تصریح کرد: یکی از این بخش‌هایی که در حال بررسی و انجام وظایف در پلیس امنیت اقتصادی هست، بحث مالیات، فرار مالیاتی، شناسایی و دستگیری متخلفان این حوزه است. وی افزود: یکی از همکاری‌ها و هماهنگی‌هایی که با سازمان امور مالیاتی کشور داریم، کمک به شناسایی و برخورد با کسانی است که فرار مالیاتی می‌کنند. موضوع اصلی و قابل توجه این گزارش؛ بررسی راه‌های فرار مالیاتی و عوامل مقابله برای کاهش آن است، چه بسا کم کاری دستگاه‌ها و همچنین ضعف در تهیه ریزداده‌ها و بانک‌های اطلاعاتی نیز در این گزارش گنجانده شده است. ابتدا بهمالیاتی سال گذشته که بالع بر ۱۰۵ هزار میلیارد تومان بوده است اشاره می‌کنیم؛ این حجم از مالیات اخذ شده در سال گذشته با۲۸ درصدی همراه بوده است البته این افزایش درآمد مالیاتی به معنای اخذ مالیات بیش‌تر از نظام اقتصادی کشور نیست بلکه بیانگر افزایش پایه‌های مالیاتی و جدید است.
مهرمهر1 ماه قبل
وی افزود: از ابتدای ماه محرم سه میلیون و ۳۷۰ هزار زائر اربعین حسینی از مرزهای چهارگانه وارد خاک عراق شده‌اند. وی اظهار کرد: همچنین از ابتدای ماه صفر تاکنون یک میلیون و ۹۷۰ هزار زائر اربعین حسینی با عبور از مرزهای چهارگانه وارد خاک عراق شدند که از این تعداد یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفرشان به کشور بازگشته‌اند. جانشین فرماندهی ناجا با بیان اینکه یازدهم صفر نقطه اوج تردد زائران اربعین حسینی است، تصریح کرد: با پیش‌بینی‌های انجام شده روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری حجم تردد زائران اربعینی حسینی افزایش می‌یابد. جانشین فرماندهی ناجا با بیان اینکه بیش از ۳۰ هزار نیروی پلیس در مرزهای چهارگانه درگیر مراسم اربعین افزود: یک هزار و ۸۰۰ تیم گشتی انتظامی با استقرار در استان‌‌های معین مرزهای درگیر اربعین امنیت را برقرار کردند. سردار سلیمانی تصریح کرد: موج بازگشت زائران به کشور سنگین است اما از فردا موج دیگری از خروج زائران از مرزهای چهارگانه پیش بینی شده است.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 ماه قبل
جانشین فرماندهی ناجا خبر داد: پیام خوزستان - شلمچه – جانشین فرماندهی نیروی انتظامی از خدمات رسانی بیش از ۳۰ هزار نیروی پلیس در مرزهای چهار گانه درگیر اربعین خبر داد. وی افزود: از ابتدای ماه محرم سه میلیون و ۳۷۰ هزار زائر اربعین حسینی از مرزهای چهارگانه وارد خاک عراق شده‌اند. جانشین فرماندهی ناجا با بیان اینکه یازدهم صفر نقطه اوج تردد زائران اربعین حسینی است، تصریح کرد: با پیش‌بینی‌های انجام شده روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری حجم تردد زائران اربعینی حسینی افزایش می‌یابد. جانشین فرماندهی ناجا با بیان اینکه بیش از ۳۰ هزار نیروی پلیس در مرزهای چهارگانه درگیر مراسم اربعین افزود: یک هزار و ۸۰۰ تیم گشتی انتظامی با استقرار در استان‌‌های معین مرزهای درگیر اربعین امنیت را برقرار کردند. سردار سلیمانی تصریح کرد: موج بازگشت زائران به کشور سنگین است اما از فردا موج دیگری از خروج زائران از مرزهای چهارگانه پیش بینی شده است.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 ماه قبل
پیام خوزستان - آبادان - جانشین فرماندهی ناجا با بیان اینکه از ابتدای ماه محرم تا کنون سه میلیون و ۳۷۰ هزار نفر به عتبات عالیات سفر کرده‌اند گفت: مرز مهران با ثبت تردد ۲۵۰ هزار زائر در یک روز رکورد زد. وی ۱۱ صفر را نقطه اوج تردد زائران اربعین حسینی عنوان کرد و افزود: با پیش‌بینی‌ انجام شده روزهای پنجشنبه و جمعه آینده حجم تردد زائران اربعین حسینی افزایش خواهد یافت. سردار سلیمانی تردد زائران در مرزهای چهارگانه را ۲ برابر برشمرد و گفت: یک هزار و ۵۰۰ گشت راهور در جاده‌های کشور بخصوص محوری‌های منتهی به مرزهای چهارگانه تردد را آسان‌تر کردند،. سردار سلیمانی گفت: قطعا در سال‌‌های آینده روند افزایش تردد زائران اربعین حسینی را شاهد خواهیم بود و تمامی وزارتخانه‌ها باید با تمام توان کمک حال استان‌های مرزی باشند. مرز شلمچه بعد از مهران شاهد بیشترین تردد زائران اربعین بوده است و تاکنون بیش از ۲۷ درصد زائران از این گذرگاه مرزی راهی کربلا شده‌اند.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
وی افزود: تا امروز یک‌میلیون و ۴۰۰ هزار نفر از این تعداد به کشور بازگشته‌اند و حدود یک‌میلیون و ۹۰۰ هزار نفر نیز هنوز در عراق هستند. سردار سلیمانی بابیان اینکه هرساله در این ایام چند روز به‌عنوان روزهای اوج کار ما تلقی می‌شود، افزود: در اربعین امسال تا این لحظه روزهای اوج پنج‌شنبه و جمعه گذشته بوده است. جانشین فرمانده ناجا عنوان کرد: در تمام نقاط گلوگاهی و ترددی مسیرها تیم‌های آشکار و نهان پلیس حضورداشته‌اند. سردار سلیمانی افزود: در سامانه مانیتورینگ ما تمام خودروها در داخل و حتی فراتر از مرزهای کشور و در عراق ردیابی می‌شوند و موقعیت آن‌ها تحت کنترل است. جانشین فرمانده ناجا اظهار داشت: هرچند موج برگشت زائران موج سنگینی است اما پیش‌بینی ما این است که پنج‌شنبه و جمعه نیز همچنان موج رفتن به سمت عراق را داشته باشیم.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
وی با اشاره به این موضوع که از ابتدای صفر این تعداد به یک میلیون ۹۷۰ هزار نفر می‌رسد، افزود: تا امروز بالغ بر ی میلیون و ۴۰۰ هزار نفر از زائرانی که در کشور عراق حضور داشته‌اند به داخل کشور بازگشته‌اند و بالغ بر دو میلیون نفر، همچنان در خاک عراق حضور دارند. وی با بیان اینکه همه مقدمات کار از پیش توسط ناجا مهیا شده بود، یادآور شد: بیش از ۳۰ هزار نیرو در سراسر مرزهای درگیر با امر اربعین مشغول خدمت‌رسانی هستند و بیش از یک هزار و ۸۰۰ تیم گشتی انتظامی برای امنیت مردم در استان‌های معین بحث اربعین ایجاد شد. جانشین فرمانده ناجا با عنوان استقرار بالغ بر یک هزار ۵۰۰ گشت راهور در جاده‌های این مناطق، بیان کرد: با وجود تردد دو برابری در محوری همچون مهران، هیچگونه انسداد مسیری گزارش نشده و حواث جاده‌ای نیز بین ۳۰ تا ۵۰ درصد نسبت به سال گذشته کاهش داشته است. وی اشاره کرد: همه این ظرفیت ضمن اینکه باعث شد تا همه چیز در اربعین امسال، بیش از دو برابر شود اما آمار حوادث کمتر از نصف سال گذشته بود. جانشین فرمانده ناجا گفت: نیروی انتظامی با دقت بسیار بالا اجازه نداد که اقدام خلاف قانون در مرزها صورت پذیرد و امنیت را به طور کامل در داخل و خاک عراق با هماهنگی طرف عراقی برقرار کرد و هیچگونه تهدید امنیتی نیز در این رابطه کشف نشده است.
فارسفارس1 ماه قبل
وی با اشاره به این موضوع که از ابتدای صفر این تعداد به یک میلیون ۹۷۰ هزار نفر می‌رسد، افزود: تا امروز بالغ بر ی میلیون و ۴۰۰ هزار نفر از زائرانی که در کشور عراق حضور داشته‌اند به داخل کشور بازگشته‌اند و بالغ بر دو میلیون نفر، همچنان در خاک عراق حضور دارند. وی با بیان اینکه همه مقدمات کار از پیش توسط ناجا مهیا شده بود، یادآور شد: بیش از ۳۰ هزار نیرو در سراسر مرزهای درگیر با امر اربعین مشغول خدمت‌رسانی هستند و بیش از یک هزار و ۸۰۰ تیم گشتی انتظامی برای امنیت مردم در استان‌های معین بحث اربعین ایجاد شد. جانشین فرمانده ناجا با عنوان استقرار بالغ بر یک هزار ۵۰۰ گشت راهور در جاده‌های این مناطق، بیان کرد: با وجود تردد دو برابری در محوری همچون مهران، هیچگونه انسداد مسیری گزارش نشده و حواث جاده‌ای نیز بین ۳۰ تا ۵۰ درصد نسبت به سال گذشته کاهش داشته است. وی اشاره کرد: همه این ظرفیت ضمن اینکه باعث شد تا همه چیز در اربعین امسال، بیش از دو برابر شود اما آمار حوادث کمتر از نصف سال گذشته بود. جانشین فرمانده ناجا گفت: نیروی انتظامی با دقت بسیار بالا اجازه نداد که اقدام خلاف قانون در مرزها صورت پذیرد و امنیت را به طور کامل در داخل و خاک عراق با هماهنگی طرف عراقی برقرار کرد و هیچگونه تهدید امنیتی نیز در این رابطه کشف نشده است.
فردا نیوزفردا نیوز1 ماه قبل
دادستانی تهران برای جلوگیری از وقوع فساد در خانه‌های مجردی که افراد ساکن در آن‌ها بی هویت هستند به موضوع ورود کرده است. نماینده دادستانی استان تهران بلافاصله دستور سریع پیگیری وضعیت مالکان این منازل و اینکه آیا افراد حاضر در این اماکن سابقه دار هستند یا خیر؟ را صادر کرد. بنی حسینی معاون دادستان تهران در شرق پایتخت در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره اجاره خانه یک روزه و شبانه در پایتخت، گفت: با هماهنگی نیروی انتظامی پایتخت اجرای طرح مشترکی را در دستور کار خود داریم تا با متولیان اجاره دهنده خانه‌های اجاره‌ای شبانه برخورد شود. وی افزود: باید مالکان این منازل شناسایی شوند و درخصوص چرایی اجاره منازل به صورت شبانه از آن‌ها تحقیق شود و اگر هویت افراد اجاره کننده و اجاره دهنده مشخص نشود قطعا با متخلفان طبق قانون برخورد خواهد شد. پای دادستانی به اجاره خانه‌های شبانه باز شد/ اجاره اتاق شبی ۱۰ هزار تومن!
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، سردار ایوب سلیمانی در حاشیه بازدید از این پایانه مرزی، ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام اربعین و نیز خدا قوت به تمامی نیروهای پلیس مستقر در مرزهای چهارگانه که علاوه بر تامین امنیت مشغول خدمت رسانی به زائران اربعین هستند، اظهارداشت: اربعین، چشم اندازی دارد که اراده بشر نمی‌تواند جلوی آن را بگیرد و چشم اندازی قطعی است که آینده را تضمین می‌کند. وی با بیان اینکه در مراسم اربعین باید ترکیبی عمل کنیم، ادامه داد: مراسم اربعین در حال توسعه و رشد است و ما باید بر اساس تجربه وچشم انداز ومدل، سال آینده را طراحی کنیم. جانشین فرمانده ناجا با تاکید براینکه هوشمند سازی باید در دستور کار قرار گیرد، گفت: اولویت اساسی ما، هوشمند سازی است و باید حرکت جهشی داشته باشیم و از تجهیزات‌ و زیر ساخت‌های فناورانه و هوشمندانه در مرزها استفاده کنیم. وی به عدم گره ترافیکی در مرز با توجه به دو برابر شدن ترددها اشاره و بیان کرد: رضایت‌مندی مردم از پلیس به خاطر اشرافیت در حوزه‌های مختلف، رفتار مشارکتی، تکریم و احترام، سرعت و سهولت در کار است. جانشین فرمانده ناجا ضمن تقدیر از نیروهای پلیس در خدمتگزاری به زائران به دلیل انگیزه و روحیه بالا، گفت: ماموریت عظیم اربعین، علاوه بر ارتقاء سازمانی، خنثی کننده آسیب‌ها هم است.
مهرمهر1 ماه قبل
وی با بیان اینکه در مراسم اربعین باید ترکیبی عمل کنیم، ادامه داد: مراسم اربعین در حال توسعه و رشد است وما باید بر اساس تجربه وچشم انداز ومدل، سال آینده را طراحی کنیم. وی تصریح کرد: باید از طریق صدا و سیما و در برنامه‌های گفتگو محور با مردم حرف زد و قانون را آموزش داد. جانشین فرمانده ناجا با تاکید براینکه هوشمند سازی باید در دستور کار قرار گیرد، گفت: اولویت اساسی ما، هوشمند سازی است و باید حرکت جهشی داشته باشیم و از تجهیزات‌ و زیر ساخت‌های فناورانه و هوشمندانه در مرزها استفاده کنیم. وی به عدم گره ترافیکی در مرز با توجه به دو برابر شدن ترددها اشاره و بیان کرد: رضایت‌مندی مردم از پلیس به خاطر اشرافیت در حوزه‌های مختلف، رفتار مشارکتی، تکریم و احترام، سرعت و سهولت در کار است. جانشین فرمانده ناجا ضمن تقدیر از نیروهای پلیس در خدمتگزاری به زائران به دلیل انگیزه و روحیه بالا، گفت: ماموریت عظیم اربعین، علاوه بر ارتقاء سازمانی، خنثی کننده آسیب‌ها هم است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
خبرگزاری میزان- جانشین فرمانده ناجا با تاکید براینکه باید از تجهیزات و زیر ساخت‌های فناورانه در مرز‌ها استفاده کنیم، گفت: اربعین، یک مسیر قهری و چشم اندازی قطعی است که آینده را تضمین می‌کند. این مقام عالی انتظامی تصریح کرد: باید از طریق صدا و سیما و در برنامه‌های «گفتگو محور» با مردم حرف زد و قانون را آموزش داد. جانشین فرمانده ناجا با تاکید براینکه هوشمند سازی باید در دستور کار قرار گیرد، گفت: اولویت اساسی ما، هوشمند سازی است و باید حرکت جهشی داشته باشیم و از تجهیزات و زیر ساخت‌های فناورانه و هوشمندانه در مرز‌ها استفاده کنیم. وی به عدم گره ترافیکی در مرز با توجه به دو برابر شدن تردد‌ها اشاره و بیان کرد: رضایت‌مندی مردم از پلیس به خاطر اشرافیت در حوزه‌های مختلف، رفتار مشارکتی، تکریم و احترام، سرعت و سهولت در کار است. جانشین فرمانده ناجا ضمن تقدیر از نیرو‌های پلیس در خدمتگزاری به زائران به دلیل انگیزه و روحیه بالا، گفت: ماموریت عظیم اربعین، علاوه بر ارتقاء سازمانی، خنثی کننده آسیب‌ها هم است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
اعتمادآنلاین|‌ راهنماهای تور و صاحبان آژانس‌های گردشگری یکی از چند مشتری «سوئیت‌های ساعتی» معرفی شده‌اند؛ آپارتمان‌هایی مبله که به چند برابر قیمت واقعی به مشتریان خارجی اجاره داده می‌شوند. برخی نمایندگان مجلس هم ایراد امنیتی به این خانه‌های ساعتی وارد کرده‌اند. وی افزود: آنچه برای ما اهمیت دارد این است که این واحدها مجوز داشته باشند و تحت یکی از مصادیق مشخص شده در آیین‌نامه مصوب دولت قرار گرفته باشند. بر همین اساس هم معاونت گردشگری و نیروی انتظامی اماکن روی این واحدها نظات و کنترل دارند. بنابراین سوئیت‌های ساعتی اگر مجوز رسمی از این وزارتخانه نداشته باشند از مسؤولیت ما خارج هستند و مشکلات آن‌ها هم به معاونت گردشگری ارتباطی پیدا نمی‌کند.
الفالف1 ماه قبل
مدیریت منابع اخذ مالیات و همچنین افزایش پایه‌های مالیاتی متاسفانه این روز‌ها تا حدودی عاملی برای افزایش فرار‌های مالیاتی نیز شده است. اکثر کشور‌های دنیا برای مقابله با این پدیده غیر عرفی دست به دامان نهادی با نام «پلیس مالیاتی» شده‌اند که هر چند به نظر می‌رسد این نهاد نیز بدون اعمال فرهنگ سازی تنها نقش یک حاکمیت نظامی را به خود می‌گیرد نه نهادی برای اعمال قوانین! اما آیا ایران هم پلیس مالیاتی دارد؟ سردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده ناجا، از تشکیل پلیس امنیت اقتصادی در کشور خبر داد و گفت: پلیس امنیت اقتصادی در حوزه‌های پولی و مالی، مالیاتی، تجاری، واردات و صادرات، توزیع کالا در جامعه و قاچاق‌های جزء و کل، جرایم و‌ مفاسد اقتصادی در حال انجام ماموریت‌ است. جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه تمام ذیل‌های پلیس امنیت اقتصادی قابل تعریف هستند، تصریح کرد: یکی از این بخش‌هایی که در حال بررسی و انجام وظایف در پلیس امنیت اقتصادی هست، بحث مالیات، فرار مالیاتی، شناسایی و دستگیری متخلفان این حوزه است. وی افزود: یکی از همکاری‌ها و هماهنگی‌هایی که با سازمان امور مالیاتی کشور داریم، کمک به شناسایی و برخورد با کسانی است که فرار مالیاتی می‌کنند.
ایسناایسنا1 ماه قبل
معاون گردشگری تاکید کرد: هیچ مسؤولیتی در برابر خانه‌ها یا سوئیت‌های ساعتی نداریم. گردشگران خارجی، راهنماهای تور و صاحبان آژانس‌های گردشگری یکی از چند مشتری «سوئیت‌های ساعتی» معرفی شده‌اند؛ آپارتمان‌هایی مبله که به چند برابر قیمت واقعی به مشتریان خارجی اجاره داده می‌شوند. وی افزود: آنچه برای ما اهمیت دارد این است که این واحدها مجوز داشته باشند و تحت یکی از مصادیق مشخص شده در آیین‌نامه مصوب دولت قرار گرفته باشند. بر همین اساس هم معاونت گردشگری و نیروی انتظامی اماکن روی این واحدها نظات و کنترل دارند. بنابراین سوئیت‌های ساعتی اگر مجوز رسمی از این وزارتخانه نداشته باشند از مسؤولیت ما خارج هستند و مشکلات آن‌ها هم به معاونت گردشگری ارتباطی پیدا نمی‌کند.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
خبرگزاری ایسنا: گردشگران خارجی، راهنماهای تور و صاحبان آژانس‌های گردشگری یکی از چند مشتری «سوئیت‌های ساعتی» معرفی شده‌اند؛ آپارتمان‌هایی مبله که به چند برابر قیمت واقعی به مشتریان خارجی اجاره داده می‌شوند. برخی نمایندگان مجلس هم ایراد امنیتی به این خانه‌های ساعتی وارد کرده‌اند. وی افزود: آنچه برای ما اهمیت دارد این است که این واحدها مجوز داشته باشند و تحت یکی از مصادیق مشخص شده در آیین‌نامه مصوب دولت قرار گرفته باشند. بر همین اساس هم معاونت گردشگری و نیروی انتظامی اماکن روی این واحدها نظات و کنترل دارند. بنابراین سوئیت‌های ساعتی اگر مجوز رسمی از این وزارتخانه نداشته باشند از مسؤولیت ما خارج هستند و مشکلات آن‌ها هم به معاونت گردشگری ارتباطی پیدا نمی‌کند.
نامه‌نیورنامه‌نیور1 ماه قبل
دعای ماه صفر: یا شدید القوی‏ ویا شدید المحال یا عزیز یا عزیز یا عزیز ذلت بعظمتک جمیع خلقک فاکفنی‏ شر خلقک یا محسن یا مجمل یا منعم یا مفضل یا لا اله الا انت سبحانک انی‏ کنت من الظالمین فاستجبنا له ونجیناه من الغم وکذلک ننجی المؤمنین وصلی الله علی‏ محمد و اله‏ الطیبین الطاهرین
ایسناایسنا1 ماه قبل
جانشین فرمانده ناجا گفت: با تمهیدات همکاران پلیس کرمانشاه، تردد زوار از مرز خسروی بدون کوچکترین مشکلی در حال انجام است. به گزارش ایسنا، سردار «ایوب سلیمانی» در حاشیه بازدید از پایانه مرزی خسروی، اظهار داشت: مرز خسروی امسال برای اولین بار میزبان زائران اربعین بود و با زیرساخت‌های فراهم شده توانست به خوبی پذیرای زوار باشد. وی ادامه داد: بازگشایی مرز خسروی خبر خوبی بود که با توجه به افزایش جمعیت زائران، بخش اعظمی از آنها روانه این مرز شدند تا زوار با سهولت بیشتری بتوانند عازم این سفر معنوی شوند. وی خاطرنشان کرد: مرز خسروی این قابلیت را دارد که در سالهای آتی بتواند روزانه تا چند برابر امسال شاهد عبور زائران باشد. جانشین فرمانده ناجا در خاتمه گفت: اربعین امسال نمایشگر قدرت و عظمت مسلمانان بود و بار دیگر اتحاد و همدلی جهان اسلام به نمایش درآمد.
ایلناایلنا1 ماه قبل
جانشین فرمانده ناجا گفت: امنیت کامل در تمامی مرز‌های چهارگانه روان و بدون مشکل است. به گزارش ایلنا، سردار ایوب سلیمانی با حضور در مرز خسروی گفت: تردد زائران در ورودی و خروجی مرز‌های چهارگانه روان و بدون مشکل است. امروز نسبت به روز گذشته با حجم بیشتری از موج بازگشت زائران اباعبدالله الحسین (ع) روبه رو بودیم. پیش‌بینی می‌کنیم روز‌های آینده و اواخر هفته همچنین روز اربعین با افزایش ورود زائران عزیز به کشور مواجه خواهیم بود.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، سردار ایوب سلیمانی در خصوص پیشبرد برنامه‌های فرهنگی خدمت مقدس سربازی از طریق تعامل بیشتر با شبکه‌های سیما اظهارکرد: یکی از دغدغه‌های همه جوانان در گروه سنی خاصی، خدمت سربازی است که قبل از شروع خدمت سربازی تا حتی بعد از خدمت سربازی را برمی گیرد. وی با بیان اینکه صدا و سیما برآیند خاص مردم است و اراده مردم باید نبض جامعه در صدا و سیما باشد، گفت: سالانه میلیون‌ها نفر از جوانان درگیر مقوله سربازی بوده که مخاطب خوبی برای صدا و سیما هستند، لذا در صدد هستیم برای پیشبرد امر خوشایند سازی خدمت سربازی بیش از گذشته با صدا و سیما همکاری داشته باشیم. وی بیان داشت: در هفته نیروی انتظامی امسال صدا و سیما همکاری خوب و پررنگی با پلیس داشته و توانسته‌ایم ازاین طریق برنامه‌ها و دغدغه‌های خود را برای مردم تشریح کنیم. سردار سلیمانی اظهارکرد: بر اساس تفاهم نامه صورت گرفته با صدا و سیما، هریک از پلیس‌های تخصصی با محوریت معاونت اجتماعی ناجا، در بخش‌های مختلف مانند مواد مخدر، آگاهی و … از ظرفیت‌های صداوسیما برای پیشبرد اهداف خود بهره مند می‌شوند. جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: بیست درصد ارتباط کل حاکمیت در ارتباط با پلیس است و این ارتباط دو طرفه است و در طول روز بعید است که یک شهروند ایرانی با پلیس ارتباطی نداشته باشد که با تعامل و هم فکری دو طرفه، جامعه امنی شکل می‌گیرد.
عصر ایرانعصر ایران1 ماه قبل
جانشین فرمانده ناجا به اجاره ساعتی سوئیت‌ها واکنش نشان داد و گفت که پلیس چنین مواردی را بررسی و کنترل می‌کند. سردار ایوب سلیمانی در گفت‌وگو با ایسنا در مورد اجاره ساعتی برخی منازل و سوئیت‌ها که به تازگی در رسانه‌ها مطرح شده است، گفت: مقررات در این حوزه مربوط به دیگران است، اما پلیس در هرجایی که متوجه شود جرمی رخ داده با آن مقابله کرده و به آن ورود می‌کند. جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه پیشگیری از جرم هم جزو مواردی است که پلیس در مورد آن به مسئولان هشدارهای لازم را می‌دهد، گفت: همانطور که گفتم پلیس در هرجایی که متوجه شود جرمی رخ داده ورود می‌کند و با جرم رخ داده و مجرمان برخورد خواهد کرد، اما ما بنگاه معاملاتی نیستیم که بگوییم اجاره بدهید یا ندهید. سلیمانی ادامه داد: ‌در این خصوص نیز ما هشدارهای لازم را می‌دهیم و این موارد را کنترل و بررسی هم می‌کنیم در جایی اگر لازم باشد با حکم قانون پلمب هم خواهیم کرد. به گفته جانشین فرمانده ناجا هر موضوعی از جمله موضوع اجاره ساعتی سوئیت‌ها جزو مواردی است که باید در جای خودش از سوی پلیس بررسی شود.

اربعین، روز قبل و بعد آن، پرازدحام‌ترین روزها

صدا و سیماصدا و سیما1 ماه قبل
اربعین و یک روز قبل و بعد آن، پرازدحام‌ترین زمان، برای بازگشتفرمانده مرزبانی نیروی انتظامی هم از زائران اربعین خواست، زمان بازگشت از سفر را مدیریت کنند. نجف اشرف مبدا بسیاری از زائران برای پیاده روی اربعین است. کاروان دل راهی کربلاستآقای محمودی از حال و هوای موکب‌ها، زائران و خادمان خاص اباعبدالله در نجف اشرف گزارش می‌دهد. خروج ۴ میلیون زائر از کشورجانشین فرمانده‌ی ناجا: ​ از اول محرم، ۳ میلیون نفر از کشور خارج شده‌اند، که پیش بینی می‌شود این تعداد، تا آخر هفته، به ۴ میلیون نفر برسد. روزانه ۶۰ هزار زائر به مراکز درمانی مراجعه می‌کنند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، با توجه به عدم پرداخت مالیات و به اصطلاح فرار مالیاتی برخی از افراد، به سراغ جانشین فرمانده نیروی انتظامی رفته و درباره کم و کیف نحوه بررسی این پرونده‌ها و جلوگیری از فرار مالیاتی از وی پرس و جو کردیم. او با بیان اینکه در پلیس امنیت اقتصادی به همه مسائل مربوطه در حوزه امنیت اقتصادی کشور پرداخته می‌شود، افزود: پلیس امنیت اقتصادی در حوزه‌های پولی و مالی، مالیاتی، تجاری، واردات و صادرات، توزیع کالا در جامعه و قاچاق‌های جزء و کل، جرایم و‌مفاسد اقتصادی در حال انجام ماموریت است. جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه تمام ذیل‌های پلیس امنیت اقتصادی قابل تعریف هستند، تصریح کرد: یکی از این بخش‌هایی که در حال بررسی و انجام وظایف در پلیس امنیت اقتصادی هست، بحث مالیات، فرار مالیاتی، شناسایی و دستگیری متخلفان این حوزه است. وی افزود: یکی از همکاری‌ها و هماهنگی‌هایی که با سازمان امور مالیاتی کشور داریم، کمک به شناسایی و برخورد با کسانی است که فرار مالیاتی می‌کنند. به گفته وی در سال ۹۷، هزار میلیارد تومان از فرار مالیاتی وصول شده بود و شناسایی فرار مالیاتی در ماه‌های اخیر ۴ برابر افزایش داشته است.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
سردار سلیمانی با بیان اینکه ۵۰ درصد نیرو‌های کشور سرباز هستند، گفت: امروز در مرحله‌ای هستیم که متولدین سال ۸۰ برای انجامخدمت سربازی اعزام خواهند شد. وی افزود: تمام کشور‌ها برای حراست و پاسداری از مرز‌های جغرافیایی خود، از مردان استفاده می‌کنند و در کشور ما نیز به همین صورت است؛ خدمت سربازی خدمت مقدسی است و تمام مردم جامعه را در بر می‌گیرد. سردار سلیمانی گفت: به عنوان نیروی انتظامی زمینه ساز این خدمت هستیم، ۵۰ درصد نیرو‌های کشور سرباز هستند، امروز در مرحلهای هستیم که متولدین سال ۸۰ برای انجام خدمت سربازی اعزام خواهند شد. باید دامنه کفالت سربازی محدودتر شودجانشین فرمانده ناجا گفت: باید دامنه کفالت‌ها محدودتر و دقیق‌تر شود و به هر بهانه واهی کفالت صادر نشود، در خدمت سربازی ۷ درصد معافیت‌های ما مربوط به کفالت است. اعمال محدودیت‌ها برای مشمولانی که به سربازی نمی‌روندجانشین فرمانده ناجا گفت: حق اشتغال برای کسی است که وظیفه ملی خود را انجام داده است، مشمولان بدانند اگر به خدمت سربازینروندمحدودیت هایی برایشان اعمال خواهد شد، از طرفی اگر به خدمت سربازی بروند از تشویق‌ها و مزایای به خصوصی بهره مند خواهندشد.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
رکورد کنترل زوار در گذرگاه‌های مرزی سه ثانیه استجانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه رکورد کنترل زوار در گذرگاه‌های مرزی سه ثانیه است، تأکید کرد: در این سه ثانیه تمام کنترلهای لازم و قانونی صورت می‌گیرد. سلیمانی، خدمت سربازی را «مقدس» دانست و متذکر شد: ما باید زمینه ارائه بهترین خدمات را به سربازان وظیفه فراهم کنیم. این مقام انتظامی با بیان اینکه به‌کارگیری مشمولان غائب توسط کارفرما قانونی نیست، تأکید کرد: باید برای جایگاه مقدس سربازی، ارزش‌گذاری، فضاسازی، هنجارسازی و تبلیغ شود. وی خاطرنشان کرد: همه دستگاه‌ها باید تسهیلات تشویقی به سربازان ارائه دهند، از اتوبوس‌رانی تا شهرداری و سایر سازمانها باید یک فایل ویژه تسهیل‌دهی به سربازان وظیفه ارائه کنند. به گفته این مقام انتظامی، ساماندهی وضعیت خدمت سربازی و کمک به بهینه‌سازی آن از اولویتهای نیروی انتظامی است، به طوریکه در نیروی انتظامی در راستای خوشایندسازی دوران سربازی، اعزام به موقع مشمولان، رصد و پایش وضعیت سربازی در قبل، ضمن و بعد از خدمت، قرارگاه ویژه‌ای تشکیل شده است.

به انتهای لیست رسیدید