سردار ایوب سلیمانی

ایران‌جیبایران‌جیب4 ماه قبل
سردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده انتظامی غرب استان تهران عصر دیروز در حاشیه همایش عمومی فرماندهان انتظامی غرب استان تهران …سردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده انتظامی غرب استان تهران عصر دیروز در حاشیه همایش عمومی فرماندهان انتظامی غرب استان تهران درباره خرید غیبت خدمت سربازی گفت: نیروی انتظامی به عنوان مسئول نظام وظیفه به این نتیجه رسید که خرید غیبت خدمت مقدس سربازی به صلاح کشور نیست و بر همین اساس به ستاد کل نیروهای مسلح پیشنهاد شد تا از سال دیگر خرید خدمت کسانی که ۸ سال غیبت داشتند منتفی شود که از سوی ستاد کل این امر مورد تأیید قرار گرفت تا از سال آینده موضوع معافیت این افراد حذف شود.
ایلناایلنا3 ماه قبل
مسئولان نیروی انتظامی دقایقی پیش در راهپیمایی ٢٢ بهمن حاضر شدند. به گزارش خبرنگار ایلنا، ‌ سردار ایوب سلیمانی؛ جانشین فرمانده ناجا، سردار شرفی؛ رییس پلیس پیشگیری ناجا، سردار حسین رحیمی، رییس پلیس تهران بزرگ دقایقی پیش به جمع راهپیمایان ٢٢ بهمن پیوستند.

افتتاح قرارگاه نوروزی و مرکز کنترل ترافیک مرفوک ناجا

9+
مهرمهر2 ماه قبل
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، سردار ایوب سلیمانی جانشین فرماندهی نیروی انتظامی با اشاره به رشد نسبی سرقت‌های خرد در جامعه، ‌ ضرورت کنترل و پایش سرقت‌ها را با هدف به حداقل رساندن ناهنجاری‌ها در جامعه و تزریق آرامش ضروری خواند و تصریح کرد که نیروی انتظامی قرارگاه مقابله با سرقت را در ایام تعطیلات نوروزی را فعال می‌کند. وی افزود: در این ایام پایانی سال نیروی انتظامی با بسیج تمام امکانات و نیروهای خود به حال آماده‌باش درآمده و سعی این نیرو بر این است تا مردم با آرامش بیشتر به سفرهای خود بپردازند و یقین داشته باشند که پلیس همواره در کنار آنهاست و سعی می‌کند امنیت کامل را در همه مناطق کشور برقرار کند. سردار ایوب سلیمانی که به اردبیل سفر کرده است، در جمع خبرنگاران به فعال شدن قرارگاه نوروزی پلیس اشاره کرد و گفت: در این قرارگاه دو زیرمجموعه فرعی نیز با عنوان قرارگاه پلیس راهور و مقابله با سرقت راه‌اندازی شده است. انتهای پیام/
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، قرارگاه نوروزی و مرکز کنترل مرفوک ناجا صبح امروز با حضور سردار حسین اشتری فرمانده ناجا، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس تهران بزرگ، سردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده ناجا، سردار قاسم رضایی فرمانده مرزبانی ناجا، سردار تقی مهری رئیس پلیس راهور ناجا و جمعی از فرماندهان افتتاح شد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ماه قبل
به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، سردار ایوب سلیمانی جانشین فرماندهی نیروی انتظامی با اشاره به رشد نسبی سرقت‌های خرد در جامعه، ضرورت کنترل و پایش سرقت‌ها را با هدف به حداقل رساندن ناهنجاری‌ها در جامعه و تزریق آرامش ضروری خواند و تصریح کرد که نیروی انتظامی قرارگاه مقابله با سرقت را در ایام تعطیلات نوروزی را فعال می‌کند. وی افزود: در این ایام پایانی سال نیروی انتظامی با بسیج تمام امکانات و نیرو‌های خود به حال آماده‌باش درآمده و سعی این نیرو بر این است تا مردم با آرامش بیشتر به سفر‌های خود بپردازند و یقین داشته باشند که پلیس همواره در کنار آنهاست و سعی می‌کند امنیت کامل را در همه مناطق کشور برقرار کند. سردار ایوب سلیمانی که به اردبیل سفر کرده است، در جمع خبرنگاران به فعال شدن قرارگاه نوروزی پلیس اشاره کرد و گفت: در این قرارگاه دو زیرمجموعه فرعی نیز با عنوان قرارگاه پلیس راهور و مقابله با سرقت راه‌اندازی شده است. انتهای پیام/
فارسفارس4 هفته قبل
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، با حضور سردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده نیروی انتظامی و سردار نوریان معاون اجتماعی نیروی انتظامی، سردار ابراهیم کریمی به عنوان جانشین معاون اجتماعی نیروی انتظامی منصوب شد. گفتنی سردار کریمی تا پیش از این جانشین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا بود که از امروز جایگزین حجت‌الاسلام و المسلمین عسکر نجفی می‌شود. انتهای پیام/
ایلناایلنا3 ماه قبل
مراسم ترحیم مادر سرداران مومنی ظهر امروز برگزار شد. به گزارش خبرنگار ایلنا، مراسم ترحیم والده سرداران مومنی ظهر امروز با حضور مقامات لشکری و کشوری در مسجد حضرت امیرالمومنین (ع) برگزار شد. در این مراسم امیر سرتیپ امیر حاتمی، سردار حسین اشتری، سردار تقی مهری، سردار فتحی زاده، سردار محمد شرفی، سردار حسین ساجدی نیا، سردار حمیدی، حسین ذوالفقاری، سردار ایوب سلیمانی، انوشیروان محسنی بندپی، جمعی از مقامات کشوری و لشکری و عادل فردوسی‌پور حضور دارند.
سینماپرسسینماپرس2 روز قبل
سینماپرس: سردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده نیروی انتظامی از ساخت شهرک سینمایی پلیس در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: موضوعات پلیسی از جمله موضوعات جذاب و مورد علاقه مردم است. به گزارش سینماپرس، سردار ایوب سلیمانی در پنجاه و ششمین کمیسیون اجتماعی و اطلاع‌رسانی ناجا ساخت شهرک سینمایی پلیس را از اولویتهای کاری «ناجی هنر» دانست و گفت: از جمله اقداماتی که در حوزه ساخت فیلم و سریال باید مدنظر باشد، فراهم کردن زیرساختهای لازم، یعنی ساخت یک شهرک سینمایی پلیس است. جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه ناجا، درباره تهیه و تولید فیلم و سریال، سرشار از سناریوهای متنوع است، اظهار کرد: موضوعات پلیسی از جمله موضوعات جذاب و مورد علاقه مردم است و این برای شما یک فرصت استثنایی است که فقط باید هنر ارائه این قابلیت را داشته باشید. سلیمانی با بیان اینکه در بین سازمانها و نهادهای مختلف، ناجا بیشترین سطح تعامل با جامعه را دارد، گفت: نیروی انتظامی در متن تمام رویدادهای اجتماعی قرار دارد و نیروی انتظامی نخستین سازمانی است که مردم اطلاعات را از آن دریافت کرده و نسبت به آن مطالبه‌گری دارند. جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به حضور پررنگ و اثربخش پلیس در رسانه‌ها، متذکر شد: فرماندهان و مسئولان ناجا هنگام حضور در رسانه‌ها باید با آمادگی و اطلاع از حوزه مأموریتی خود پاسخگوی مطالبات مردم باشند.
خبر فوریخبر فوری4 ماه قبل
جانشین فرمانده ناجا درباره خبر مرگ خاوری گفت: ‌در مورد مرگ این فرد خبری نداریم. سردار ایوب سلیمانی در مورد انتشار خبری پیرامون مرگ محمودرضا خاوری، مدیر اسبق عامل بانک ملی و از متهمان اصلی اختلاس ۳۰۰۰ میلیاردی، گفت: ما هنوز خبر دقیقی از این موضوع نداریم. وی با بیان اینکه اینترپل ایران روی مساله خاوری فعال است، گفت: البته نه فقط در مورد خاوری بلکه روی افرادی مثل خاوری حساس بوده و برای بازگرداندنشان به کشور فعال است. سلیمانی در مورد اینکه آیا مرگ وی درست بوده یا خیر نیز گفت: در مورد مرگ این فرد خبری نداریم.
خبر فوریخبر فوری3 ماه قبل
به گزارش خبر فوری، مدتی پیش سردار ایوب سلیمانی، جانشین فرمانده ناجا اطلاعاتی را در مورد وضعیت سرقت در ایران اعلام کرد. در این میان ۷۰ درصد سرقت‌ها در ۱۰ استان کشور رخ می‌دهد. سلیمانی با اشاره به سرقت خودرو خاطرنشان کرد: ۹۷ درصد از سرقت خودروها منجر به کشف می‌شود که از این میان حدود ۸۵ درصد آنها در همان ماه نخست کشف می‌شود. اینفوگرافی فوق، بر اساس اظهارات سردار سلیمانی و همچنین آمار منتشر شده در طول سالهای اخیر بوده است. این اینفوگرافی سعی دارد آماری کلی را در مورد وضعیت سرقت در ایران شرح دهد.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 ماه قبل
سردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده ناجا در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا پلیس قصد شکایت از فردی که به مأمور راهور توهین کرد را دارد یا خیر، گفت: تا به امروز به جمع بندی نرسیده‌ایم که از افرادی که به پلیس توهین کرده‌اند شکایت کنیم؛ البته آقای مجیدی با پلیس تماس گرفتند، عذرخواهی کردند و حتی حاضر هستند در جمع پلیس از آن مأمور راهور عذرخواهی کنند و دیگر اصراری بر مواردی که باعث تشویش اذهان عموم شده بود ندارد. وی افزود: البته باید به دنبال طرح‌هایی باشیم تا از شأن پلیس و آبروی پلیس به ویژه در حین مأموریت صیانت کند.
ایرناایرنا1 ماه قبل
به گزارش ایرنا، جلسه فرماندهان ارشد نظامی امروز یکشنبه در سپاه نینوا گلستان برگزار شد. در این جلسه امیر صالحی جانشین رییس ستادکل نیروهای مسلح، سردار سلامی جانشین سپاه، سردار ایوب سلیمانی جانشین ناجا، سردار غیب پرور رییس سازمان بسیج، سردار بابایی فرمانده سپاه مازندران و سردار معروفی فرمانده سپاه گلستان حضور داشتند. همچنین صبح امروز سردار غلامحسین غیب پرور رییس سازمان بسیج مستضعفین از مناطق سیل زده آق‌قلا، گمیشان و سیمین شهر استان گلستان دیدن کرد. با آغاز فعالیت سامانه سرد و بارشی از هفته گذشته بیش از ۳۰۰ میلی متر باران در گلستان بارید و ارتفاع برف در مناطق کوهستانی استان به ۱٫۵ متر رسید. ۳۰۹۱/۲۷۲۹انتهای پیام /*
ایرناایرنا1 ماه قبل
به گزارش ایرنا، جلسه فرماندهان ارشد نظامی امروز یکشنبه در سپاه نینوا گلستان برگزار شد. در این جلسه امیر صالحی جانشین رییس ستادکل نیروهای مسلح، سردار سلامی جانشین سپاه، سردار ایوب سلیمانی جانشین ناجا، سردار غیب پرور رییس سازمان بسیج، سردار بابایی فرمانده سپاه مازندران و سردار معروفی فرمانده سپاه گلستان حضور داشتند. همچنین صبح امروز سردار غلامحسین غیب پرور رییس سازمان بسیج مستضعفین از مناطق سیل زده آق‌قلا، گمیشان و سیمین شهر استان گلستان دیدن کرد. با آغاز فعالیت سامانه سرد و بارشی از هفته گذشته بیش از ۳۰۰ میلی متر باران در گلستان بارید و ارتفاع برف در مناطق کوهستانی استان به ۱٫۵ متر رسید. ۳۰۹۱/۲۷۲۹انتهای پیام /*
رکنارکنا2 ماه قبل
سردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده ناجا گفت: بنده ۲ بار فیلم «متری شیش و نیم» را قبل از جشنواره در حضور کارگردان دیدم و درباره جزء به جزء موارد اصلاحی توافق کردیم. وی با تأکید بر توسعه تصویر پلیس از منظر هنر و رسانه گفت: پلیس روز‌به‌روز باید خط تماسش را با جامعه گسترش دهد. * پلیس سال آینده فیلم و سریال می‌سازدجانشین فرمانده ناجا اظهار داشت: برای سال آینده برنامه داریم با تقویت ظرفیت‌هایمان، بتوانیم تعدادی سریال بسازیم، یعنی با صداوسیما کار مشارکتی تولید کنیم. * کارگردان «متری شیش و نیم» بی‌اخلاقی کردوی ادامه داد: یک بداخلاقی در قصه این فیلم اتفاق افتاد. بعد هم برخورد بچگانه‌ای در اختتامیه جشنواره فیلم فجر انجام دادند.
مهرمهر4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سردار ایوب سلیمانی در همایش تخصصی معاونین و روسای اداره‌های مبارزه با سرقت پلیس استان‌های سراسر کشور بااشاره به افتتاح نمایشگاه کشفیات اموال مکشوفه اظهار کرد: ورودبه این سامانه مستلزم این است که مالباخته‌ها از قبل شکایت مجازی کرده باشند و پرونده‌ای تشکیل داده باشند تا پس از طی مراحل به اموال سرقت شده خود برسند. وی افزود: در نیروی انتظامی اقدامات خوبی تا به امروز انجام شده است که یکی از این اقدامات سامانه کشفیات اموال مکشوفه سرقتی و بازگردانده به صاحبان اصلی آنهاست. جانشین فرمانده ناجا در پایان تاکید کرد: کم‌تر از یک سال گذشته این طرح را در تهران اجرا کردیم که آثار خوبی هم به همراه داشته است.
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر روز سه شنبه در مراسمی با حضور سردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور. سلمیانی گفت: به طور میانگین سالانه حدود ۷۰ شهید تقدیم امنیت کشور می‌کنیم و با افتخار آماده‌ایم از امینت مردم صیانت کنیم. ناجا پاسدار ارزشهای اسلامی استوی یادآور شد: نیروی انتظامی مسئول امنیت و آرامش جامعه است و امروز دغدغه همه جوامع همین امنیت است که باید حفظ شود. سلیمانی در خصوص اولویت‌های پلیس در سال آینده گفت: با آسیب شناسی گذشته ۱۰ اولویت کلیدی داریم که کاهش سوانح جاده‌ای از آن جمله است. در این مراسم ضمن تقدیر از خدمات سردار محمودی، سرهنگ مهدی حاجیان به عنوان فرمانده جدید نیروی انتظامی استان قزوین معرفی شد.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
جانشین فرمانده ناجا گفت: رویکرد پلیس در چهارشنبه سوری این است که از وقوع تخلفات جلوگیری کند. سردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده ناجا از آماده‌باش پلیس برای تامین امنیت و حفظ آرامش شهروندان در چهارشنبه سوری خبر داد و گفت: البته در این خصوص دستگاه‌ها و نهاد‌های دیگری هم مسئولیت دارند که وارد عمل شده‌اند. جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه چندین انبار نیز طی این مدت از سوی ماموران پلیس کشف شده است، بیان کرد: اقدام اصلی پلیس در این راستا صورت گرفت که مواد محترقه خطرناک در جامعه پخش نشود. به گفته جانشین فرمانده ناجا، رویکرد پلیس در چهارشنبه سوری این است که از وقوع تخلفات جلوگیری کند. وی اضافه کرد: پلیس به شیوه‌ای هوشمندانه با تخلفات و افراد متخلف برخورد خواهد کرد.
ایلناایلنا3 ماه قبل
سردار ایوب سلیمانی (جانشین فرمانده ناجا) در جمع خبرنگاران درباره حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه اظهار داشت: این مراسم برای کشورهایی منطقه و دنیا مردم یک پیام روشن دارد. آنها تلاش‌های بسیاری برای نابودسازی مردم و انقلاب اسلامی انجام دادند و فشار اقتصادی و روحی روانی فراوانی به مردم وارد کردند. جانشین فرمانده ناجا خاطرنشان کرد: می‌خواهم به دشمن بگویم اگر شما به دنبال امتحان مردم هستید بیشتر از این توان نخواهید داشت اما ما هنوز همه توانمان را به صحنه نیاورده‌ایم. این مردم دین و انقلاب اسلامی را می‌خواهند. آنها وفادار به خون شهدا هستند و قدرشناس تمام کسانی که برای سربلندی کشورشان جانفشانی کردند، هستند چراکه مردم ما مردم قدرشناسی هستند و امید به آینده دارند.

خرید خدمت سربازی حذف شد +فیلم

رکنارکنا2 ماه قبل
به گزارش رکنا، سردار ایوب سلیمانی در حاشیه نشست معاونان وظیفه عمومی ناجا اظهار داشت: مردم به نظم انظباط احتیاج دارند. وی افزود: نیروی انتظامی و سازمان وظیفه عمومی وظیفه تأمین سرباز نیرو‌های مسلح را به عهده دارد و نیرو‌های مسلح طبق جداول سازمانی، سربازان را به کارگیری می‌کنند. وی با بیان اینکه بر اساس نیازمندی‌های موجود سربازان تقسیم می‌شوند گفت: رده‌های عملیاتی در نیرو‌های مسلح در اولویت و سربازان طبق روال گذشته تقسیم خواهند شد. سردار سلیمانی درباره تغییر شیوه سربازی اظهار داشت: ما هیچ طرح روشنی در دست بررسی در مورد تغییر ماهیت و شاکله کلی خدمت سربازی نداریم. وی افزود: حداقل دوره سربازی برای رزم مقدماتی ۷۵ روز و آموزش تخصصی تا ۱۵ روز و حداکثر یک ماه است.
انتخابانتخاب2 ماه قبل
سردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده ناجا گفت: بنده ۲ بار فیلم «متری شیش و نیم» را قبل از جشنواره در حضور کارگردان دیدم و درباره جزء به جزء موارد اصلاحی توافق کردیم. «ناجی‌هنر» حلقه وصل پلیس با هنر است و با همین مأموریت تشکیل شد تا پلیس بتواند خط تماس خود را با حوزه رسانه و هنر تعریف کند. وی با تأکید توسعه تصویر پلیس از منظر هنر و رسانه گفت: پلیس روزبه‌روز باید خط تماسش را با جامعه گسترش دهد. پلیس سال آینده فیلم و سریال می‌سازدجانشین فرمانده ناجا اظهار داشت: برای سال آینده برنامه داریم با تقویت ظرفیت‌هایمان، بتوانیم تعدادی سریال بسازیم، یعنی با صداوسیما کار مشارکتی تولید کنیم. بعد هم برخورد بچگانه‌ای در اختتامیه جشنواره فیلم فجر انجام دادند.
خبرآنلاینخبرآنلاین4 ماه قبل
سردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده ناجا در مورد انتشار خبری پیرامون مرگ محمودرضا خاوری، مدیر عامل اسبق بانک ملی و از متهمان اصلی اختلاس ۳۰۰۰ میلیاردی، گفت: ما هنوز خبر دقیقی از این موضوع نداریم. او با بیان اینکه اینترپل ایران روی مسئله خاوری فعال است، گفت: البته نه فقط در مورد خاوری بلکه روی افرادی مثل خاوری حساس بوده و برای بازگرداندنشان به کشور فعال است. سلیمانی در مورد اینکه آیا مرگ وی درست بوده یا خیر نیز گفت: در مورد مرگ این فرد خبری نداریم. گفتنی است؛ چند روز اخیر در فضای مجازی اخباری مبنی بر مرگ محمود رضا خاوری مدیر عامل اسبق بانک ملی ایران منتشر شد. براساس این شایعات پلیس کانادا جسد محمود رضا خاوری را در نزدیکی منزل وی در سان کرست پیدا کرده است.
فارسفارس2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، در این دیدار، سردار ایوب سلیمانی، جانشین فرمانده ناجا، سردار تقی مهری، رئیس پلیس راهور ناجا، سردار حسین رحیمی، فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ، سردار احمد دولتخواه، معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات ناجا و سردار محمدرضا مهماندار، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ، حضور داشتند. همچنین محسن پورسیدآقایی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران نیز دیگر میهمان این جلسه بود. در نشستی که در ادامه بازدید از دیتاسنتر شهرداری تهران برگزار شد، دکتر محمد فرجود، مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری تهران به معرفی اقدامات این سازمان پرداخت. همچنین با اشاره به شکل گیری دبیرخانه تهران هوشمند، برنامه‌ها، پروژه‌ها و مسیر حرکت به سمت هوشمندسازی شهر را توضیح داد. در پایان این دیدار، طرفین پیرامون تبادل و اشتراک داده و نحوه برخورد با متخلفان طرح ترافیک به توافق رسیدند.
برترین‌هابرترین‌ها4 ماه قبل
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: سردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده ناجا در مورد انتشار خبری پیرامون مرگ محمودرضا خاوری، مدیر عامل اسبق بانک ملی و از متهمان اصلی اختلاس ۳۰۰۰ میلیاردی، گفت: ما هنوز خبر دقیقی از این موضوع نداریم. او با بیان اینکه اینترپل ایران روی مسئله خاوری فعال است، گفت: البته نه فقط در مورد خاوری بلکه روی افرادی مثل خاوری حساس بوده و برای بازگرداندنشان به کشور فعال است. سلیمانی در مورد اینکه آیا مرگ وی درست بوده یا خیر نیز گفت: در مورد مرگ این فرد خبری نداریم. گفتنی است؛ چند روز اخیر در فضای مجازی اخباری مبنی بر مرگ محمود رضا خاوری مدیر عامل اسبق بانک ملی ایران منتشر شد. براساس این شایعات پلیس کانادا جسد محمود رضا خاوری را در نزدیکی منزل وی در سان کرست پیدا کرده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ماه قبل
به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، در این دیدار، سردار ایوب سلیمانی، جانشین فرمانده ناجا، سردار تقی مهری، رئیس پلیس راهور ناجا، سردار حسین رحیمی، فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ، سردار احمد دولتخواه، معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات ناجا و سردار محمدرضا مهماندار، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ، حضور داشتند. همچنین محسن پورسیدآقایی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران نیز دیگر میهمان این جلسه بود. در نشستی که در ادامه بازدید از دیتاسنتر شهرداری تهران برگزار شد، محمد فرجود، مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری تهران به معرفی اقدامات این سازمان پرداخت. همچنین با اشاره به شکل‌گیری دبیرخانه تهران هوشمند، برنامه‌ها، پروژه‌ها و مسیر حرکت به سمت هوشمندسازی شهر را توضیح داد. در این دیدار، طرفین پیرامون تبادل و اشتراک داده و نحوه برخورد با متخلفان طرح ترافیک به توافق رسیدند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین4 ماه قبل
به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس, سردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده ناجا در حاشیه همایش تخصصی معاونین و رؤسای اداره‌های مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان‌های سراسر کشور در جمع خبرنگاران با اشاره به این مطلب که جغرافیای سرقت بسیار مهم است، اظهار داشت: بیش از ۷۰ درصد سرقت‌ها در ۱۰ استان و مرکز استان انجام می‌شود. که اگر تمرکز شود، می‌توان موفقیت بیشتری کسب شود. وی با اشاره به وجود حدود ۲۰۰ هزار سارق در کشور گفت: بیش از ۶۵ درصد از سرقت‌ها توسط سارقین حرفه‌ای انجام می‌شود که با تمرکز بر این افراد می‌توان سرقت را کاهش داد. سلیمانی با بیان اینکه کشفیات خودرو بیشترین آمار پلیس است، گفت: ۹۷ درصد از خودرو‌های سرقتی کشف می‌شود که ۸۵ درصد از آن‌ها در ماه اول کشف می‌شود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان سردار ایوب سلیمانی در حاشیه نشست معاونان وظیفه عمومی ناجا اظهار داشت: مردم به نظم انظباط احتیاج دارند. وی افزود: حدود ۵ هزار میلیارد تومان از طریق دریافت جریمه مشمولان غایب وارد خزانه شده است. وی افزود: نیروی انتظامی و سازمان وظیفه عمومی وظیفه تأمین سرباز نیرو‌های مسلح را به عهده دارد و نیرو‌های مسلح طبق جداول سازمانی، سربازان را به کارگیری می‌کنند. وی با بیان اینکه بر اساس نیازمندی‌های موجود سربازان تقسیم می‌شوند گفت: رده‌های عملیاتی در نیرو‌های مسلح در اولویت و سربازان طبق روال گذشته تقسیم خواهند شد. جانشین فرمانده ناجا افزود: توزیع نیازمندی نیرو‌های مسلح با گسترش محل سکونت سربازان منطبق نیست چرا که تمرکز استقرار نیرو‌های مسلح در جغرافیای خاصی از کشور است و مشمولان در کل کشور مستقر هستند.
خبر فوریخبر فوری4 ماه قبل
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: در کشور براساس اطلاعات موجود ۲۰۰ هزار سارق داریم. سردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده ناجا در حاشیه همایش تخصصی معاونین و رؤسای اداره‌های مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان‌های سراسر کشور با اشاره به این مطلب که جغرافیای سرقت بسیار مهم است، اظهار داشت: بیش از ۷۰ درصد سرقت‌ها در ۱۰ استان و مرکز استان انجام می‌شود. که اگر تمرکز شود، می‌توان موفقیت بیشتری کسب شود. وی با اشاره به وجود حدود ۲۰۰ هزار سارق در کشور گفت: بیش از ۶۵ درصد از سرقت‌ها توسط سارقین حرفه‌ای انجام می‌شود که با تمرکز بر این افراد می‌توان سرقت را کاهش داد. سلیمانی با بیان اینکه کشفیات خودرو بیشترین آمار پلیس است، گفت: ۹۷ درصد از خودرو‌های سرقتی کشف می‌شود که ۸۵ درصد از آن‌ها در ماه اول کشف می‌شود.
رکنارکنا4 ماه قبل
به گزارش رکنا، سردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده ناجا در حاشیه همایش تخصصی معاونین و رؤسای اداره‌های مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان‌های سراسر کشور در جمع خبرنگاران با اشاره به این مطلب که جغرافیای سرقت بسیار مهم است، اظهار داشت: بیش از ۷۰ درصد سرقت‌ها در ۱۰ استان و مرکز استان انجام می‌شود. که اگر تمرکز شود، می‌توان موفقیت بیشتری کسب شود. وی با اشاره به وجود حدود ۲۰۰ هزار سارق در کشور گفت: بیش از ۶۵ درصد از سرقت‌ها توسط سارقین حرفه‌ای انجام می‌شود که با تمرکز بر این افراد می‌توان سرقت را کاهش داد. سلیمانی با بیان اینکه کشفیات خودرو بیشترین آمار پلیس است، گفت: ۹۷ درصد از خودرو‌های سرقتی کشف می‌شود که ۸۵ درصد از آن‌ها در ماه اول کشف می‌شود. اخبار ۲۴ ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

به انتهای لیست رسیدید