سردار حسین اشتری

سردار حسین اشتری

تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز1 روز قبل
رشد ۸۶۶ درصدی پرداخت وام به بانک‌ها و کاهش آن به مردم، دارا بودن بدهی بیشتر از دارایی، کسری سود ۲٫۳ هزار میلیارد تومانی، بدهی ۶٫۱ هزار میلیارد تومانی به بانک‌ها، رشد ۷۳ درصدی مطالبات مشکوک‌الوصول، زیان خالص چهار هزار میلیارد تومانی و دو برابر شدن زیان انباشته از بارزترین نکات عملکرد بانک دی در سال ۱۳۹۷ است.
ایسناایسنا1 روز قبل
با حکم فرمانده نیروی انتظامی «سردار سید تیمور حسینی» به عنوان فرمانده جدید پلیس راه منصوب شد. به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری طی حکمی سردار «سید تیمور حسینی» را که پیش از این ریاست پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ را نیز در کارنامه داشت به عنوان فرمانده جدید پلیس راه منصوب کرد. سردار محمدحسین حمیدی نیز که پیش از این فرماندهی پلیس‌راه را برعهده داشت با حکم سردار اشتری به عنوان معاون اجرایی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا منصوب شد. انتهای پیام
رکنارکنا1 روز قبل
پلیس امنیت اقتصادی به چه کار می‌آید؟ پس از تشریح چرایی تشکیل پلیس امنیت اقتصادی از لسان فرمانده ناجا، سردار «محمدرضا مقیمی» این بار در قامت رئیس پلیس امنیت اقتصادی کشور، «پیشگیری از وقوع جرم» را هدف اصلی پلیس امنیت اقتصادی ناجا دانست و اظهار کرد: پلیس امنیت اقتصادی تنها به دنبال مبارزه با جرایم اقتصادی نیست. رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا تصریح کرد: در پلیس امنیت اقتصادی به دنبال این هستیم که با سیاست‌های جدید، طرح و برنامه ریزی، بیشتر به امور پیش بینی، کنترل، پیشگیری، شناسایی، مقابله، کشف فعالیت و جرایم اقتصادی بپردازیم. وی یادآور شد: استقرار پلیس گمرک در مبادی رسمی کشور و کنترل بر فرآیندهای تجاری نیز از جمله وظایف پلیس امنیت اقتصادی کشور است. به گفته سردار سلیمانی پلیس گمرک به عنوان زیر مجموعه پلیس امنیت اقتصادی که این پلیس نیز اخیرا فعالیتش را آغاز کرده، اقدامات خود را دنبال و عملیاتی می‌کند. رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا گفت: به زودی در گمرکات سراسر کشور نیروهای پلیس امنیت اقتصادی به صورت شبانه روزی حضور خواهند داشت.
فارسفارس2 روز قبل
پلیس امنیت اقتصادی به چه کار می‌آید؟ پس از تشریح چرایی تشکیل پلیس امنیت اقتصادی از لسان فرمانده ناجا، سردار محمدرضا مقیمی این بار در قامت رئیس پلیس امنیت اقتصادی کشور، پیشگیری از وقوع جرم را هدف اصلی پلیس امنیت اقتصادی ناجا دانست و اظهار کرد: پلیس امنیت اقتصادی تنها به دنبال مبارزه با جرایم اقتصادی نیست. رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا تصریح کرد: در پلیس امنیت اقتصادی به دنبال این هستیم که با سیاست‌های جدید، طرح و برنامه ریزی، بیشتر به امور پیش بینی، کنترل، پیشگیری، شناسایی، مقابله، کشف فعالیت و جرایم اقتصادی بپردازیم. وی یادآور شد: استقرار پلیس گمرک در مبادی رسمی کشور و کنترل بر فرآیندهای تجاری نیز از جمله وظایف پلیس امنیت اقتصادی کشور است. رئیس پلیس امنیت اقتصادی کشور عنوان کرد: این پلیس تخصصی با تقویت حوزه‌های اقتصادی به صورت ریشه‌ای به موضوعات کلان ورود پیدا می‌کند. رئیس پلیس امنیت اقتصادی گفت: به زودی در گمرکات سراسر کشور نیروهای پلیس امنیت اقتصادی به صورت شبانه روزی حضور خواهند داشت.
افکارنیوزافکارنیوز2 روز قبل
پلیس امنیت اقتصادی به چه کار می‌آید؟ پس از تشریح چرایی تشکیل پلیس امنیت اقتصادی از لسان فرمانده ناجا، سردار محمدرضا مقیمی این بار در قامت رئیس پلیس امنیت اقتصادی کشور، پیشگیری از وقوع جرم را هدف اصلی پلیس امنیت اقتصادی ناجا دانست و اظهار کرد: پلیس امنیت اقتصادی تنها به دنبال مبارزه با جرایم اقتصادی نیست. رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا تصریح کرد: در پلیس امنیت اقتصادی به دنبال این هستیم که با سیاست‌های جدید، طرح و برنامه ریزی، بیشتر به امور پیش بینی، کنترل، پیشگیری، شناسایی، مقابله، کشف فعالیت و جرایم اقتصادی بپردازیم. وی یادآور شد: استقرار پلیس گمرک در مبادی رسمی کشور و کنترل بر فرآیندهای تجاری نیز از جمله وظایف پلیس امنیت اقتصادی کشور است. رئیس پلیس امنیت اقتصادی کشور عنوان کرد: این پلیس تخصصی با تقویت حوزه‌های اقتصادی به صورت ریشه‌ای به موضوعات کلان ورود پیدا می‌کند. رئیس پلیس امنیت اقتصادی گفت: به زودی در گمرکات سراسر کشور نیروهای پلیس امنیت اقتصادی به صورت شبانه روزی حضور خواهند داشت.
ایسناایسنا5 روز قبل
فرمانده نیروی انتظامی بر ضرورت اهتمام جدی برای توسعه خدمات و ارتقای عملکرد نیروی انتظامی در مناطق مرزی کشور تاکید کرد. نیروی انتظامی بر اساس تدابیر و منویات فرمانده معظم کل قوا مأموریت‌های خود را انجام می‌دهد و خوشبختانه با حمایت‌های ستاد کل نیروهای مسلح و روحیه جهادی و تلاش همکاران رشد و پیشرفت خوبی را در این راستا شاهد بوده‌ایم. وی گفت: در استان خراسان رضوی با حضور مقتدرانه فرماندهی انتظامی و فرماندهی مرزبانی خراسان رضوی و خراسان جنوبی سعی و تلاش بسیار خوبی صورت گرفته و مصوبات ستاد کل و تدابیر بر اساس اولویت‌های مشخص شده انجام می‌شود. فرمانده ناجا در بخش دیگری از سخنان خود بر ضرورت روز آمدی، توجه و توسعه اقدامات و عملکرد پلیس در مناطق مرزی تاکید کرد و گفت: موضوع انسداد مرزها نیز همان گونه که رئیس ستاد کل نیروهای مسلح اشاره کرد به علت گستردگی مرزها زمانبر است و باید با اهتمام بیشتری وارد میدان عمل شویم. اشتری درپایان با اشاره به اولویت‌های نیروی انتظامی در سال ۹۸ گفت: امیدواریم با استفاده از ظرفیت‌های موجود، گسترش اشراف اطلاعاتی و هوشمندسازی پلیس و دیگر اقداماتی که در اولویت‌های نیروی انتظامی تاکید کرده‌ایم بتوانیم سرباز ولایت و خدمتگزار لایقی برای امنیت مردم باشیم.
رکنارکنا6 روز قبل
به گزارش رکنا، سرلشکر «محمد باقری» صبح امروز با حضور در ستاد فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی از نمایشگاه توانمندی‌های پلیس خراسان رضوی بازدید کرد. رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه این بازدید با مثبت ارزیابی کردن اقدامات، عملکرد و دستاوردهای پلیس در حوزه‌های انتظامی و مرزبانی خراسان رضوی، گفت: این استان از مهم‌ترین استان‌های کشور بوده و امنیت‌ آن حائز اهمیت بسیار است. سرلشکر باقری گفت: اهتمام جدی وجود دارد تا از پلیس پشتیبانی به عمل آید و نیروی انتظامی بتواند به وظایف خود به نحو شایسته و مطلوب عمل کند. وی اظهار داشت: اقدامات نیروی انتظامی در کشف و برخورد با شبکه‌های قاچاق و برقراری امنیت موفق و حائز اهمیت است اگر چه به لحاظ قرار گرفتن کشورمان در همسایگی نخستین کشور تولید موادمخدر و شرارت‌های آمریکا، ماموریت‌های ما از اهمیت و حساسیت‌های بیشتری در دنیا برخوردار می‌شود. در ادامه این بازدید، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از یگان‌های نمونه انتظامی و مرزبانی استان خراسان رضوی مستقر در میدان صبحگاه پلیس خراسان رضوی بازدید کرد.
ایلناایلنا6 روز قبل
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشور گفت: تحریم‌های ظالمانه اخیر روند اقدامات مبارزه با موادمخدر را با آسیب هایی مواجه کرده است که تهدیدات آن متوجه کشورهای اروپایی خواهد بود. به گزارش ایلنا، سرلشکر «محمد باقری» صبح امروز با حضور در ستاد فرماندهی انتظامی استان از نمایشگاه توانمندی‌های پلیس خراسان رضوی بازدید کرد. سرلشکر باقری گفت: اهتمام جدی وجود دارد تا از پلیس پشتیبانی به عمل آید و نیروی انتظامی بتواند به وظایف خود به نحو شایسته و مطلوب عمل کند. وی اظهار داشت: اقدامات نیروی انتظامی در کشف و برخورد با شبکه‌های قاچاق و برقراری امنیت موفق و حائز اهمیت است اگر چه به لحاظ قرار گرفتن کشورمان در همسایگی نخستین کشور تولید موادمخدر و شرارت‌های آمریکا، ماموریت‌های ما از اهمیت و حساسیت‌های بیشتری در دنیا برخوردار می‌شود. در ادامه این بازدید، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از یگان‌های نمونه انتظامی و مرزبانی استان خراسان رضوی مستقر در میدان صبحگاه پلیس خراسان رضوی بازدید کرد.
برترین‌هابرترین‌ها6 روز قبل
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح انسداد مرزها را موضوع مورد توجه نظام دانست و گفت: این کار با توجه به مقدورات و اعتبارات در نظرگرفته شده به خوبی پیش می‌رود و از آنجا که مرزهای کشور ما طولانی است، انسداد مرزها زمانبر است. ایرنا: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح انسداد مرزها را موضوع مورد توجه نظام دانست و گفت: این کار با توجه به مقدورات و اعتبارات در نظرگرفته شده به خوبی پیش می‌رود و از آنجا که مرزهای کشور ما طولانی است، انسداد مرزها زمانبر است. سرلشکر «محمد باقری» صبح امروز پنجشنبه با حضور در ستاد فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی، از نمایشگاه توانمندی‌های پلیس استان بازدید و از اقدامات موفقیت آمیز نیروی انتظامی در کشف و برخورد با شبکه‌های قاچاق و برقراری امنیت، تشکر کرد. سرلشکر باقری گفت: اهتمام جدی وجود دارد تا از پلیس پشتیبانی به عمل آید و نیروی انتظامی بتواند به وظایف خود به نحو شایسته و مطلوب عمل کند. در ادامه این بازدید، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از یگان‌های نمونه انتظامی و مرزبانی استان خراسان رضوی مستقر در میدان صبحگاه پلیس خراسان رضوی بازدید کرد.
برنابرنا6 روز قبل
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در مشهد از اقدامات نیروی انتظامی در کشف و برخورد با شبکه‌های قاچاق و برقراری امنیت، تشکر کرد. به گزارش خبرنگار برنا، سرلشکر «محمد باقری» صبح امروز با حضور در ستاد فرماندهی انتظامی استان از نمایشگاه توانمندی‌های پلیس خراسان رضوی بازدید کرد. سرلشکر باقری گفت: اهتمام جدی وجود دارد تا از پلیس پشتیبانی به عمل آید و نیروی انتظامی بتواند به وظایف خود به نحو شایسته و مطلوب عمل کند. وی اظهار داشت: اقدامات نیروی انتظامی در کشف و برخورد با شبکه‌های قاچاق و برقراری امنیت موفق و حائز اهمیت است اگر چه به لحاظ قرار گرفتن کشورمان در همسایگی نخستین کشور تولید موادمخدر و شرارت‌های آمریکا، ماموریت‌های ما از اهمیت و حساسیت‌های بیشتری در دنیا برخوردار می‌شود. در ادامه این بازدید، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از یگان‌های نمونه انتظامی و مرزبانی استان خراسان رضوی مستقر در میدان صبحگاه پلیس خراسان رضوی بازدید کرد.
الفالف6 روز قبل
شناور گشتی چیست؟ و چه قابلیت هایی دارد؟ شناور گشتی نوعی کشتی نظامی نسبتا کوچک است که معمولا برای وظایف دفاع ساحلی طراحی می‌شود. در ارتش‌های بزرگ دریایی شناور‌های گشتی فراساحلی در گارد ساحلی خدمت می‌کنند، اما در بیشتر کشور‌ها این شناور‌ها در نیروی دریایی به کار گرفته می‌شوند. امیر رستگاری مدیرعامل سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح گفت: تمام مراحل طراحی و ساخت این شناور‌های پیشرفته گشتی توسط متخصصان صنایع دریایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح انجام شده است. امیر رستگاری افزود: فناوری‌های سامانه رانش واتر جت بومی به این شناور قابلیت مانور بسیار خوب و سرعت بالا می‌دهد. وی گفت: سرعت شناور گشتی حیدر ۳۵ گره دریایی معادل بیش از ۷۰ کیلومتر بر ساعت است و توانایی دریانوردی در آب‌های عمیق و نیمه عمیق را دارد.

برخی خودرو سازان «ارابه مرگ» تولید می‌کنند

3+
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین6 روز قبل
رکنارکنا1 هفته قبل
به گزارش رکنا، سردار «حسین اشتری» در سفر به استان هرمزگان و در آیین الحاق ۷ فروند شناور به ناوگان دریایی مرزبانی ناجا گفت: درتداوم حمایت از کالای ایرانی و رونق تولید داخل، ساخت شناورهای حیدر (۶۰) به دست متخصصان و جوانان کشور گام ارزنده‌ای در خود کفایی صنعت شناوری به شمار می‌رود. فرمانده ناجا افزود: استفاده ازتوانمندی‌های داخلی در تولید شناورهای مذکور و قطع وابستگی کامل به کشورهای خارجی، انقلابی در تولید شناورهای نیمه سنگین در کشور بوده و تولید مابقی این شناورها را سرعت خواهد بخشید. وی بیان کرد: ما اصرار داریم از محصولات و توانمندی‌های داخلی خصوصا صنایع وابسته به وزارت دفاع در تقویت توان عملیاتی ناجا حداکثر بهره را ببریم. وی ادامه داد: واحدهای تحقیقاتی هر دو سازمان، بایستی نیازهای عملیاتی مرزبانی ناجا را دریافت و بر اساس آنها، تجهیزات مناسب را طراحی، تولید و برای اجرای مأموریت در اختیار ناجا قرار دهند. لازم به ذکر است: در این مراسم از تمبر اختصاصی الحاق شناورهای کلاس حیدر به ناوگان شناوری مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران نیز رونمایی شد. #برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
شناور کلاس حیدر بدون شک تحولی در گشت زنی دریایی و قدرت نیروی انتظامی در دریا به وجود آورده است. پیشرفت دریایی نیروی انتظامی؛ شناورهای گشتیایران در طول این چند سال در صنعت کشتی سازی جنگی و نظامی پیشرفت بسیاری داشته است. در ارتش‌های بزرگ دریایی شناورهای گشتی فراساحلی در گارد ساحلی خدمت می‌کنند اما در بیشتر کشورها این شناورها در نیروی دریایی به کار گرفته می‌شوند. نیروی دریایی سپاه پاسدارن؛ قایقهای تندرو حامل موشکاما پیشرفت شناورها و نیروی دریایی ایران فقط در زمینه نیروی انتظامی نبوده است. نیروی دریایی ارتش؛ مهم‌ترین مانع جولان دزدان دریاییدر زمینه شناورهای دریایی نباید قدرت ارتش جمهوری اسلامی ایران را دست کم گرفت.

الحاق شناورهای حیدر به نیروی انتظامی

14+
الفالف1 هفته قبل
موجموج1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری موج، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در مراسمن الحاق شناور کلاس حیدر به ناوگان مرزبانی نیروی انتظامی که صبح امروز دوشنبه (۱۷ تیر) در صنایع دریایی شهید درویشی بندرعباس برگزار شد، گفت: الحاق شناورهای کلاس حیدر به ناوگان مرزبانی نیروی انتظامی حرکتی بسیار مثبت در جهت افزایش توان بازدارندگی و افزایش امنیت کشور است. وی ادامه داد: نیروی انتظامی توانسته با مجاهدت‌های نیروهای خود، امنیت خوبی را در عرصه اقتصادی و امنیتی به وجود آورد و تولید شناور کلاس حیدر توانسته نیاز کشور به این تجهیزات از خارج را برطرف کند و نشان داده که تحریم‌ها نمی‌تواند از اقتدار و توان نیروهای مسلح کم کند. سردار اشتری گفت: واحدهای تحقیقاتی نیروی انتظامی و وزارت دفاع باید با همکاری بیشتر، نیازهای کشور را تأمین کند و امروز به برکت جمهوری اسلامی و همت نیروهای مسلح وضعیت بسیار خوبی در مرزهای خشکی و دریایی داریم و مجهز به پیشرفته‌ترین تجهیزات هستیم. وی خاطرنشان کرد: ما امروز دارای یک امنیت پایدار در سطح منطقه و جهان هستیم و این مهم با فرماندهی معظم کل قوا و تلاش نیروهای مسلح و همکاری مردم شریف صورت گرفته است و رشد و پیشرفت ما همچنان ادامه خواهد داشت.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، سردار حسین اشتری در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به افزوده شدن تعداد ۷ فروند شناور به ناوگان دریایی هرمزگان گفت: در حوزه‌های مختلف گام‌های خوبی در ناجا برداشته شده و امید است پیشرفت‌های بیشتری حاصل شود. وی با اشاره به اینکه مأموریت‌های ناجا در حوزه دریابانی با وجود افزوده شدن این امکانات بهتر انجام می‌گیرد، افزود: در استان هرمزگان با تلاش مأموران سختکوش انتظامی و دریابانی وضعیت مطلوب است البته کمبودهایی وجود دارد که با توجه به وضعیت استان کارهای خوبی بالاخص در امر مبارزه با قاچاق صورت گرفته است. سردار اشتری با اشاره به موقعیت مهم و استراتژیک استان هرمزگان بیان داشت: اقداماتی بزرگ در زمینه مبارزه با پدیده شوم قاچاق در استان هرمزگان صورت گرفته است که البته این امید را داریم که شرایط از این نیز بهتر شود. سردار اشتری با اشاره به راه اندازی طرح ناظر یک تصریح کرد: ۲۶ دستگاه در بحث عفاف و حجاب مسئولیت دارند و ۳۰۰ مصوبه در این رابطه وجود دارد که تنها حدود ۲۰ مورد از آنها مربوط به ناجا می‌باشد. با همه تلاش‌های صورت گرفته همکارانم در ناجا برای مقابله با بدحجابی باید دستگاه‌های متولی بیشتر از قبل دلسوزی کرده و وارد عمل شوند.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، سردار حسین اشتری در سفر به استان هرمزگان به دیدار خانواده شهید ستوان دوم «حسین خانگاه» در بندرعباس رفت و ضمن دلجویی از خانواده این شهید بزرگوار، گوش جان به درد دل‌های آنان سپرد. فرمانده ناجا در این دیدار سرکشی به خانواده شهدا را وظیفه خود و تمام فرماندهان ناجا دانست و گفت: شهدا افتخار ناجا و کشور هستند. وی افزود: اگر جانفشانی و ایثار این افلاکیان نبود آرامش و امنیت امروز را نداشتیم و عزت و سربلندی کشور ما در سایه از خودگذشتگی این عزیزان پایدار ماند. گفتنی است شهید ستوان دوم حسین خانگاه در اردیبهشت ماه سال ۷۳ در درگیری مسلحانه با دو متهم فراری از ناحیه سر مجروح و در بیمارستان شهید «محمدی» بندرعباس به درجه رفیع شهادت نائل شد. یادش گرامی.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در آئین الحاق شناور کلاس «حیدر» به ناوگان مرزبانی نیروی انتظامی که صبح امروز (دوشنبه) در صنایع دریایی شهید درویشی بندرعباس برگزار شد، اظهار داشت: الحاق شناورهای کلاس حیدر به ناوگان مرزبانی نیروی انتظامی حرکتی بسیار مثبت در جهت افزایش توان بازدارندگی و افزایش امنیت کشور است. وی ادامه داد: نیروی انتظامی توانسته با مجاهدت‌های نیروهای خود، امنیت خوبی را در عرصه اقتصادی و امنیتی به وجود آورد و تولید شناور کلاس حیدر توانسته نیاز کشور به این تجهیزات از خارج را برطرف کند و نشان داده که تحریم‌ها نمی‌تواند از اقتدار و توان نیروهای مسلح کم کند. سردار اشتری گفت: واحدهای تحقیقاتی نیروی انتظامی و وزارت دفاع باید با همکاری بیشتر، نیازهای کشور را تأمین کند و امروز به برکت جمهوری اسلامی و همت نیروهای مسلح وضعیت بسیار خوبی در مرزهای خشکی و دریایی داریم و مجهز به پیشرفته‌ترین تجهیزات هستیم. وی خاطرنشان کرد: ما امروز دارای یک امنیت پایدار در سطح منطقه و جهان هستیم و این مهم با فرماندهی معظم کل قوا و تلاش نیروهای مسلح و همکاری مردم شریف صورت گرفته است و رشد و پیشرفت ما همچنان ادامه خواهد داشت.
فارسفارس1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، در این آیین که در مجتمع دریایی شهید درویشی بندرعباس انجام شد امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی، مسؤولین کشوری و لشکری، استاندار هرمزگان و نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی حضور داشتند، هفت فروند شناور کلاس «حیدر» ساخت مجتمع دریایی شهید درویشی به مرزبانی نیروی انتظامی الحاق شد. مراسم الحاق شناورهای کلاس «حیدر» در مجتمع دریایی شهید درویشی بندرعباس در حال انجام است. انتهای پیام/۸۸۰۴۹/ح
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، سردار حسین اشتری در مراسم بدرقه سومین مرحله اعزام جانبازان سروقامت و فداکاران خدمتی ناجا به عتبات عالیات اظهار داشت: بر روح بلند و ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) درود و سلام می‌فرستیم و برای فرماندهی معزز کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای عزیز نیز آرزوی سلامتی و طول عمر با برکت داریم. وی با تقدیر از دست اندرکاران برگزاری این مراسم به ویژه سردار زارعی، معاون نیروی انسانی ناجا و سرهنگ عبدی، رئیس مرکز امور ایثارگران ناجا ادامه داد: امنیت، آسایش و آرامش امروزمان را مدیون شهدا و ایثارگران هستیم. این مقام عالی انتظامی در ادامه با اشاره به اجرای «سومین مرحله اعزام جانبازان سروقامت و فداکاران خدمتی به عتبات عالیات» ادامه داد: خداوند متعال این توفیق را عنایت کرد که در تداوم اجرای دو مرحله قبل، امروز جمعی از جانبازان و فداکاران نیروی خدمتی انتظامی به عتبات عالیات اعزام شوند، تحقق این مهم را عنایت حضرت امام حسین (ع) و برکت کار خود می‌دانیم. فرمانده نیروی انتظامی تأکید کرد: در مقابل جانبازان و ایثارگران عزیز متواضعانه و خاضعانه خدمت می‌کنیم و انجام هر خدمتی را وظیفه و توفیق می‌دانیم. سردار اشتری در پایان با آرزوی سفر معنوی و خوش خطاب به جانبازان و فداکاران خدمتی گفت: در جوار حرم امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل العباس (ع) دعاگوی فرزندان خود در نیروی انتظامی باشید.
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
فرمانده نیروی انتظامی گفت: استفاده از فناوری در مأموریتهای پلیس یک ضرورت است. سردار حسین اشتری در دیدار با کارشناسان مؤسسه پژوهش و توسعه ناجی، با بیان اینکه امروز استفاده از فناوری در مأموریتهای پلیس یک انتخاب نیست بلکه ضرورت است، گفت: نیروی انتظامی در راستای گسترش فناوری و هوشمندسازی گامهای چشمگیری داشته است. فرمانده نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: توامندسازی، افزایش اثربخشی، مدیریت هزینه، ارتقاء امنیت اجتماعی و اعتماد عمومی به پلیس از اهداف هوشمندسازی پلیس است.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 هفته قبل
سردار حسین اشتری در دیدار با کارشناسان مؤسسه پژوهش و توسعه ناجی، با بیان اینکه امروز استفاده از فناوری در مأموریتهای پلیس یک انتخاب نیست بلکه ضرورت است، گفت: نیروی انتظامی در راستای گسترش فناوری و هوشمندسازی گامهای چشمگیری داشته است. فرمانده نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: توامندسازی، افزایش اثربخشی، مدیریت هزینه، ارتقاء امنیت اجتماعی و اعتماد عمومی به پلیس از اهداف هوشمندسازی پلیس است.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار حسین اشتری در دیدار با کارشناسان مؤسسه پژوهش و توسعه ناجی، با بیان اینکه امروز استفاده از فناوری در مأموریتهای پلیس یک انتخاب نیست بلکه ضرورت است، گفت: نیروی انتظامی در راستای گسترش فناوری و هوشمندسازی گامهای چشمگیری داشته است. فرمانده نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: توامندسازی، افزایش اثربخشی، مدیریت هزینه، ارتقاء امنیت اجتماعی و اعتماد عمومی به پلیس از اهداف هوشمندسازی پلیس است. انتهای پیام/
فراروفرارو1 هفته قبل
اشتری تصریح کرد: سردار سلیمانی فرزند این دیار، برای دنیای اسلام و کشور ما مایه افتخار است و انصافا کرمان دیار مردم نجیب، متدین و مجاهد است. فرمانده ناجا گفت: یکسری در برخی ماموریت‌ها به نیروی انتظامی خرده می‌گیرند و می‌گویند آیا کاری که می‌کنید ماموریت اصلی شماست؟ باید به کارهای دیگر بپردازید. اشتری تصریح کرد: نیروی انتظامی با حمایت‌های مردم براساس قانون تمام ماموریت‌های خود را مقتدرانه و هوشمندانه ادامه خواهد داد و این جوسازی‌ها هیچ تاثیری در اجرای ماموریت‌ها نخواهد داشت. وی افزود: استان پهناور کرمان یکی از استان‌های امن ماست و تحولات خوبی انجام شده که حاصل تلاش‌های فرزندان خوب این مردم است. اشتری اظهار کرد: همه فرماندهان باید دغدغه اجرای منویات مقام معظم رهبری را داشته باشند و معظم له شفاف ماموریت‌ها را فرموده‌اند.
ایمناایمنا1 هفته قبل
دقایقی بعد وقتی مأموران به محل حادثه رسیدند، خود را در برابر پیکرهای بی‌جان سه زن و دختر جوان دیدند. او بعد از کشتن زن همسایه و دخترانش خیلی سریع فرار کرد و هیچ‌کس نتوانست واکنشی نشان دهد. کریم بعد از دستگیری به پلیس آگاهی منتقل شد و تحت بازجویی قرار گرفت. او گفت: من دو سال قبل عاشق دخترعمویم شدم و از حنانه خواستگاری کردم. من هم خیال می‌کردم حنانه همسر آینده‌ام است و به این امید تلاش می‌کردم موقعیت مناسبی برای ازدواج فراهم کنم.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، سردار حسین اشتری ظهر امروز و در جریان سفر یکروزه خود به استان کرمان در منزل شهید سیدفخرالدین هاشمی از شهدای انتظامی استان کرمان حضور یافت و با خانواده شهید دیدار و گفتگو کرد. سردار محمدرضا حسنی‌سعدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان و سردار عبدالرضا ناظری فرمانده جدید نیروی انتظامی استان کرمان هم وی را در این دیدار همراهی کردند. سردار اشتری در دیدار با خانواده شهید هاشمی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و شهدای انتظامی اظهار داشت: دیدار با خانواده شهدا را وظیفه خود دانسته و خودمان را مدیون شهدا و خانواده آنها می‌دانیم. پدر شهید سیدفخرالدین هاشمی نیز در این دیدار با اشاره به اینکه شهید تنها متعلق به خانواده خود نیست اظهار داشت: آرزو داشتم شهید من یکبار جلوی من و یا مادرش پای خود را دراز کند. به گزارش تسنیم، شهید سیدفخرالدین هاشمی در سال ۶۶ در زرند متولد شده و در سال ۹۲ در درگیری با اشرار مسلح در رودبار جنوب به درجه رفیع شهادت رسید.
ایسناایسنا2 هفته قبل
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: هر موقع با ناهنجاری‌ها برخورد کردیم و در مسئله حجاب که نیروی انتظامی براساس قانون کار خود را انجام می‌دهد، هجمه‌هایی به سمت ما روانه می‌شود که البته اینها همراه با سناریوهای حساب شده در داخل و خارج است. فرمانده ناجا گفت: یکسری در برخی ماموریت‌ها به نیروی انتظامی خرده می‌گیرند و می‌گویند آیا کاری که می‌کنید ماموریت اصلی شماست؟ باید به کارهای دیگر بپردازید. اشتری تصریح کرد: نیروی انتظامی با حمایت‌های مردم براساس قانون تمام ماموریت‌های خود را مقتدرانه و هوشمندانه ادامه خواهد داد و این جوسازی‌ها هیچ تاثیری در اجرای ماموریت‌ها نخواهد داشت. وی افزود: استان پهناور کرمان یکی از استان‌های امن ماست و تحولات خوبی انجام شده که حاصل تلاش‌های فرزندان خوب این مردم است. اشتری اظهار کرد: همه فرماندهان باید دغدغه اجرای منویات مقام معظم رهبری را داشته باشند و معظم له شفاف ماموریت‌ها را فرموده‌اند.
کرد آنلاینکرد آنلاین2 هفته قبل
*تداوم کمک رسانی به سیل زدگان تا رفع مشکلاتدر همین رابطه گزارشی از مرکز استان‌ها بر روی خروجی ایرنا منتشر شده که در تأیید تداوم اقدامات بخش‌های مختلف دولتی، نظامی و مردمی در مناطق سیل زده است از آن رو که محبت و همدلی ناتمام است و مرهمی بر دردهای این مردمان. *گلباران محل شهادت ۲۹۰ مسافر ایرباس در خلیج فارسدر سالگرد شهادت ۲۹۰ مسافر هواپیمای ایرباس که ۱۲ تیرماه سال ۶۷ از سوی ناو جنگی آمریکا هدف موشک قرار گرفت، اقشار مختلف مردم محل شهادت این مسافران را در خیلج فارس گلباران کردند. *مدیران غیرفعال در ساماندهی کودکان خیابانی کنار بکشندمطلبی دیگر از تهران هم مربوط به انتقاد استاندار تهران از مدیرانی است که در حوزه ساماندهی کودکان کار هستند. _ سراب ترسالی هم گزارش مرکز بیرجند و عنوان خشکسالی همچنان گلوی زخمی زمین تشنه لب را می‌فشارد هم مطلبی از بندرعباس در تشریح وضعیت خشکسالی‌ها و تداوم کم آبی‌ها در عین پربارشی امسال می‌باشد. _اما مرکز گچساران هم در مطلبی با عنو ان چشم انداز توسعه در بام نفتی ایران، به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های توسعه‌ای این منطقه و جایگاه آن در بودجه پرداخته است.
مازن آنلاینمازن آنلاین2 هفته قبل
*تداوم کمک رسانی به سیل زدگان تا رفع مشکلاتدر همین رابطه گزارشی از مرکز استان‌ها بر روی خروجی ایرنا منتشر شده که در تأیید تداوم اقدامات بخش‌های مختلف دولتی، نظامی و مردمی در مناطق سیل زده است از آن رو که محبت و همدلی ناتمام است و مرهمی بر دردهای این مردمان. *گلباران محل شهادت ۲۹۰ مسافر ایرباس در خلیج فارسدر سالگرد شهادت ۲۹۰ مسافر هواپیمای ایرباس که ۱۲ تیرماه سال ۶۷ از سوی ناو جنگی آمریکا هدف موشک قرار گرفت، اقشار مختلف مردم محل شهادت این مسافران را در خیلج فارس گلباران کردند. *مدیران غیرفعال در ساماندهی کودکان خیابانی کنار بکشندمطلبی دیگر از تهران هم مربوط به انتقاد استاندار تهران از مدیرانی است که در حوزه ساماندهی کودکان کار هستند. _ سراب ترسالی هم گزارش مرکز بیرجند و عنوان خشکسالی همچنان گلوی زخمی زمین تشنه لب را می‌فشارد هم مطلبی از بندرعباس در تشریح وضعیت خشکسالی‌ها و تداوم کم آبی‌ها در عین پربارشی امسال می‌باشد. _اما مرکز گچساران هم در مطلبی با عنو ان چشم انداز توسعه در بام نفتی ایران، به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های توسعه‌ای این منطقه و جایگاه آن در بودجه پرداخته است.

به انتهای لیست رسیدید