آخرین و مهم‌ترین اخبار سردار حسین دهقان
سردار حسین دهقان

اخبار « سردار حسین دهقان »

نامه‌نیورنامه‌نیور5 روز قبل
پروژه ساخت و توسعه جنگنده قاهر ۳۱۳، آغازی برای ساخت نوعی جنگنده تک سرنشین پنهانکار در داخل کشور بود که تمامی مراحل آن توسط متخصصین ایرانی در حال انجام است. قاهر ۳۱۳ پنهانکار نسل پنجم آسمان ایراناما چیزی که بعد از رونمایی قاهر ۳۱۳ بیشتر از خود آن به چشم آمد، واکنش‌های شخصیت‌ها و رسانه‌های خارجی نسبت به این موضوع بود. شبکه فاکس نیوز درباره ساز و کار ساخت جنگنده قاهر ۳۱۳ می‌گوید: همه مراحل طراحی و ساخت جنگنده قاهر ۳۱۳ را دانشمندان و متخصصان ایرانی انجام دادند. در این گزارش، طرح جنگنده قاهر ۳۱۳ نیز به عنوان یک جنگنده نسل ۵ اعلام کرده است. صدای روسیه در گزارشی درباره جنگنده قاهر ۳۱۳ می‌گوید: این جنگنده هم تراز با جنگنده «اف ۱۸» آمریکا است.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
مواضع از این‌دست البته پیش از این کمابیش توسط برخی مسئولان یا فعالان سیاسی مطرح شده بود. سه سال پیش سردار دهقان، وزیر وقت دفاع مدعی شد متوسلیان و سه دیپلمات دیگر ایرانی زنده‌اند و در اسارات رژیم صهیونیستی هستند. دهقان به خبرگزاری دفاع مقدس گفت: «اینها زنده‌اند و در اسارت رژیم صهیونیستی هستند و مدارکی دال بر این موضوع وجود دارد. «گویا سال ۷۵ یا ۷۶ مجلس به کنگره آمریکا نامه زد و پیگیری وضعیت دیپلمات‌ها را درخواست کرد. در کتابش هم نوشته است که من به ایران آمدم تا مراتب تسلیتم را به خانواده چهار دیپلمات اعلام کنم.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
حالا با گذشت ۳۷ سال از این واقعه هنوز اطلاعی از زنده بودن یا شهادت آنان به طور کامل در دسترس نیست. سال ۲۰۰۸ رژیم صهیونیستی گزارش مفصلی را از طریق سازمان ملل در این زمینه ارائه داد. در جریان این اختلافات در مورد پرونده آراد و چهار دیپلمات ربوده‌شده قرار می‌شود حزب‌الله و رژیم صهیونیستی گزارش اطلاعاتی‌ خود را در مورد این پرونده‌ها اعلام کنند. سردار دهقان گفت: «ادعای ما این است که اینها زنده و در اسارت رژیم صهیونیستی هستند و مدارکی دال بر این موضوع وجود دارد. قطعا رژیم صهیونیستی به‌عنوان اصلی‌ترین متهم این پرونده باید پاسخگوی اصلی ۳۶ سال گمنامی و اسارت باشد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
معرفی الراشد در الشرق الاوسط: روشنفکر سعودیالراشد تصویری از جلسه‌ای فرضی به خوانندگان الشرق الاوسط ارائه کرده که سران ایران درباره وضعیت موجود بحث می‌کنند. در جلسه تخیلی الراشد، سران ایران درباره مدیریت تنش با آمریکا صحبت می‌کنند. او که خود را آگاه به امور روز ایران می‌داند و مسائل آن را تحلیل می‌کند، وزیر دفاع ایران را فردی به نام «سپهبد حسن دهقان» معرفی می‌کند. ذکر اشتباه نام و شخص وزیر دفاع ایران در یادداشت الراشدآقای الراشد ظاهرا از این نکات کلا بی‌خبر است: اولا، وزیر دفاع کنونی ایران سردار دهقان نیست. او در انتهای یادداشت تخیلی خود نوشت: «این تصور من از سناریوی بسیار محتمل از چیزی است که در دفاتر سران ایران در جریان است».
فارسفارس1 ماه قبل
معرفی الراشد در الشرق الاوسط: روشنفکر سعودیالراشد تصویری از جلسه‌ای فرضی به خوانندگان الشرق الاوسط ارائه کرده که سران ایران درباره وضعیت موجود بحث می‌کنند. در جلسه‌ تخیلی الراشد، سران ایران درباره مدیریت تنش با آمریکا صحبت می‌کنند. او که خود را آگاه به امور روز ایران می‌داند و مسائل آن را تحلیل می‌کند، وزیر دفاع ایران را فردی به نام «سپهبد حسن دهقان» معرفی می‌کند. ذکر اشتباه نام و شخص وزیر دفاع ایران در یادداشت الراشدآقای الراشد ظاهرا از این نکات کلا بی‌خبر است: اولا، وزیر دفاع کنونی ایران سردار دهقان نیست. او در انتهای یادداشت تخیلی خود نوشت: «این تصور من از سناریوی بسیار محتمل از چیزی است که در دفاتر سران ایران در جریان است».
وانانیوزوانانیوز2 ماه قبل
ممکن است بعضی از جریان‌های سیاسی یا بعضی از رسانه‌ها با توجه به تحلیلی که از شرایط دارند یک چنین برداشتی یا نگاهی را داشته باشند. وی افزود: این بدان معنا است که عدم تمایلشان ناشی از عدم امکانی هست که آنها می‌توانند در اختیار داشته باشند برای این که بخواهند منطقه را به آشوب و تشنج بکشانند یا احتمالا اقدام نظامی علیه ما انجام بدهند. به هر حال نه منطقه ظرفیت پذیرش یک بحران فراگیر را دارد نه آمریکایی‌ها قادر هستند فضایی را در افکار عمومی جهانی ایجاد کرده و امکاناتی را بسیج کنند که بتوانند علیه ما اقدام نظامی صورت بدهند. سردار دهقان درباره اظهارات اخیر جان بولتون درخصوص اعزام ناو هواپیمابر آمریکایی به خلیج فارس گفت: اینها می‌تواند قرائن و شواهدی دال بر نوعی از آرایشگیری نظامی بر علیه ما باشد. درتحلیلهای نظامی از جابجایی نیروها و امکانات صحبت به میان می‌آید که این می‌توانددال بر این باشد که آنها خودشان را آماده جنگ و نبرد می‌کنند.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرگاران پویا، سردار حسین دهقان وزیر سابق دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران از سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بازدید کرد. وی در بخش عمومی نمایشگاه از انتشارات دفاع مقدس و انقلاب اسلامی بازدید کرد و سپس پس از حضور در غرفه مجمع ناشران انقلاب اسلامی در جریان آخرین کتاب‌های این حوزه قرار گرفت. چون ما قبل از دوران دفاع مقدس هربار که در هر جنگی به هر کیفیتی ورود پیدا کردیم بخشی از سرزمینمان را از دست دادیم. وی خاطرنشان کرد: اهمیت پرداختن به ادبیات جنگ به علت اهمیت حفظ دستاوردهای ما در هشت سال دفاع مقدس است. وی در ادامه با اشاره لزوم برگزاری نمایشگاه کتاب گفت: به نظرم اگر نمایشگاه کتاب فصلی یا به صورت دائم و هدفمند برگزار شود به طوری در طول سال مخاطب به راحتی کتاب مورد نظر خود را پیدا کند و این اثر بخشی را بالاتر می‌برد.
ایسناایسنا2 ماه قبل
مراسم تودیع و معارفه فرمانده کل سپاه با حضور فرماندهان عالی‌رتبه نیروهای مسلح و برخی از مسئولان سیاسی کشور صبح امروز (چهارشنبه) در ستاد فرماندهی کل سپاه برگزار شد. به گزارش ایسنا، در این مراسم سردار سرتیپ بسیجی محمد شیرازی رئیس دفتر فرمانده معظم کل قوا احکام را قرائت و سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی رسما به عنوان فرمانده کل سپاه معارفه و از زحمات چند ساله سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری در این مسئولیت تقدیر به عمل آمد. سردار سرلشکر محمد باقری، سردار سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی، سردار سرلشکر سیدیحیی صفوی، سردار سرلشکر مصطفی ایزدی، امیر سرلشکر حسین حسنی سعدی، سردار سرلشکر قاسم سلیمانی، سردار محمد شیرازی، سردار محمد پاکپور، دریادار علیرضا تنگسیری، امیر خلبان عزیز نصیرزاده، سردار محمد شیرازی، سردار محمدباقر ذوالقدر، سردار غلامحسین غیب‌پرور، سردار حسین دهقان، محسن رضایی، سردار امیرعلی حاجی‌زاده، محمدحسین صفار هرندی، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای، حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی در این مراسم حضور داشتند. انتهای پیام
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
سردار حسین دهقان مشاور فرماندهی‌معظم کل قوا در حوزه دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح در پیام‌های جداگانه انتصابت اخیر را به سرلشکر جعفری و سرشکر سلامی تبریک گفت. سردار حسین دهقان مشاور فرماندهی‌معظم کل قوا در حوزه دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح در پیام‌های جداگانه انتصابت اخیر را به سرلشکر جعفری و سرشکر سلامی تبریک گفت. اینجانب ضمن تشکر و سپاس از آن برادر بزرگوار، اطمینان دارم در مسئولیت جدید نیز خواهید توانست تا با تبعیت از خطوط ترسیم شده فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) در بیانیه گام دوم، در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی و با بهره گیری از جوانان انقلابی بیش از پیش موفق خواهید شد. توفیق روزافزونتان را از درگاه ایزد منان خواستارم. همچنین متن پیام تبریک سردار دهقان به سرلشکر سلامی نیز بدین شرح است: همرزم گرامی سردار سرلشگر پاسدار حسین سلامیفرمانده محترم کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامیسلام علیکمتقارن ارتقا درجه و انتصاب حضرتعالی به فرماندهی کل نیروهای ارزشمند و ولایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی)، با سالروز میلاد فرخنده بقیه الله الاعظم امام زمان (عج) و تأسیس آن نهاد معظم را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، سردار حسین دهقان مشاور فرماندهی‌معظم کل قوا در حوزه دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح در پیام‌های جداگانه انتصابت اخیر را به سرلشکر جعفری و سرشکر سلامی تبریک گفت. اینجانب ضمن تشکر و سپاس از آن برادر بزرگوار، اطمینان دارم در مسئولیت جدید نیز خواهید توانست تا با تبعیت از خطوط ترسیم شده فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) در بیانیه گام دوم، در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی و با بهره گیری از جوانان انقلابی بیش از پیش موفق خواهید شد. توفیق روزافزونتان را از درگاه ایزد منان خواستارم. همچنین متن پیام تبریک سردار دهقان به سرلشکر سلامی نیز بدین شرح است: همرزم گرامی سردار سرلشگر پاسدار حسین سلامیفرمانده محترم کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامیسلام علیکمتقارن ارتقا درجه و انتصاب حضرتعالی به فرماندهی کل نیروهای ارزشمند و ولایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی)، با سالروز میلاد فرخنده بقیه الله الاعظم امام زمان (عج) و تأسیس آن نهاد معظم را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم. امید آنکه در سایه عنایت ویژه حضرت حق جل و اعلا و توجهات امام عصر (عج) و رهنمودها و تدابیر حکیمانه مقام معظم‌رهبری و فرماندهی کل قوا و با توجه به لیاقت و تعهد و تجارب ارزشمند در حوزه‌های مختلف مدیریتی، بتوانید در جهت ارتقا توانمندیهای همه جانبه سبزقامتان و سربازان و زمینه سازان ظهور منجی عالم بشریت، بیش از پیش موفق و موید باشید.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
سردار حسین دهقان مشاور فرماندهی‌معظم کل قوا در حوزه دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح در پیام‌های جداگانه انتصابت اخیر را به سرلشکر جعفری و سرشکر سلامی تبریک گفت. اینجانب ضمن تشکر و سپاس از آن برادر بزرگوار، اطمینان دارم در مسئولیت جدید نیز خواهید توانست تا با تبعیت از خطوط ترسیم شده فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) در بیانیه گام دوم، در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی و با بهره گیری از جوانان انقلابی بیش از پیش موفق خواهید شد. توفیق روزافزونتان را از درگاه ایزد منان خواستارم. همچنین متن پیام تبریک سردار دهقان به سرلشکر سلامی نیز بدین شرح است: همرزم گرامی سردار سرلشگر پاسدار حسین سلامیفرمانده محترم کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامیسلام علیکمتقارن ارتقاء درجه و انتصاب حضرتعالی به فرماندهی کل نیروهای ارزشمند و ولایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی)، با سالروز میلاد فرخنده بقیه الله الاعظم امام زمان (عج) و تاسیس آن نهاد معظم را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم. امید آنکه در سایه عنایت ویژه حضرت حق جل و اعلا و توجهات امام عصر (عج) و رهنمودها و تدابیر حکیمانه مقام معظم‌رهبری و فرماندهی کل قوا و با توجه به لیاقت و تعهد و تجارب ارزشمند در حوزه‌های مختلف مدیریتی، بتوانید در جهت ارتقاء توانمندیهای همه جانبه سبزقامتان و سربازان و زمینه سازان ظهور منجی عالم بشریت، بیش از پیش موفق و موید باشید.
ایسناایسنا2 ماه قبل
سردار حسین دهقان مشاور فرماندهی‌معظم کل قوا در حوزه دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح در پیام‌های جداگانه انتصابت اخیر را به سرلشکر جعفری و سرشکر سلامی تبریک گفت. اینجانب ضمن تشکر و سپاس از آن برادر بزرگوار، اطمینان دارم در مسئولیت جدید نیز خواهید توانست تا با تبعیت از خطوط ترسیم شده فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) در بیانیه گام دوم، در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی و با بهره گیری از جوانان انقلابی بیش از پیش موفق خواهید شد. توفیق روزافزونتان را از درگاه ایزد منان خواستارم. همچنین متن پیام تبریک سردار دهقان به سرلشکر سلامی نیز بدین شرح است: همرزم گرامی سردار سرلشگر پاسدار حسین سلامیفرمانده محترم کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامیسلام علیکمتقارن ارتقاء درجه و انتصاب حضرتعالی به فرماندهی کل نیروهای ارزشمند و ولایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی)، با سالروز میلاد فرخنده بقیه الله الاعظم امام زمان (عج) و تاسیس آن نهاد معظم را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم. انتهای پیام
انتخابانتخاب4 ماه قبل
فرمانده نیروی زمینی ارتش اعلام کرد: تانک کاملا بومی ایران در حال تولید انبوه است و در سال ۹۸ توسط یگان‌های زرهی نیروی زمینی ارتش بکارگیری شود. به گزارش روز پنج شنبه خبرنگار دفاعی ایرنا، تانک کرار اسفند سال ۹۵ به عنوان نخستین تانک پیشرفته بومی ایران توسط وزیر دفاع و پشیبانی نیرو‌های مسلح رونمایی شد. سرتیپ حیدری خاطرنشان کرد: متخصصان نیروی زمینی ارتش نیز در روند تولید انبوه تانک کرار حضور دارند تا باتوجه به نیاز‌های نیروی زمینی قابلیت‌های جدید را به این تانک اضافه کنند. وی افزود: تاکنون قرارداد‌هایی برای تحویل تانک کرار با ارتش و سپاه منعقد شده است. برجک تانک کرار همچون تانک روسی به صورت تقریبا کامل با زره مورد نظر پوشیده شده و بخش‌های کناری برجک نیز با یک صفحه حفاظتی یک پارچه پوشانده شده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 ماه قبل
مشاور فرمانده معظم کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی نیرو‌های مسلح خاظرنشان کرد: ما باید این را با همه وجود باور کنیم و لقلقه زبان نباشد. وزیر سابق دفاع یادآورشد: این جمله را از حضرت امام راحل داریم: ملتی که شهادت دارد، اسارت ندارد. مشاور فرمانده معظم کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی نیرو‌های مسلح یادآور شد: آنچه برای امروز و فردای جامعه انقلابی ما نیاز است، عبارت از روحیه، تفکر و رفتار و عمل انقلابی است. وی تصریح کرد: ما شرایطی را در سال ۹۷ پشت سر گذاشتیم که برای ملت ما سال نسبتا سختی به خصوص در مسائل اقتصادی بود. مشاور فرمانده معظم کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی نیرو‌های مسلح، گفت: دشمنان درصددند تا ملت ما را تسلیم کنند و این ملت را از مسیری که تاکنون آمده پشیمان کنند و هدفشان ایجاد فاصله در جامعه است.
مهرمهر4 ماه قبل
سال آینده سال سخت‌تری برای ایران خواهد بودوی با بیان اینکه سال ۹۸ سال سخت‌تری برای ایران است، ادامه داد: تحریم به شکل جدی و ناجوانمردانه از سوی ایالات متحده آمریکا وجود دارد و دود این تحریم‌ها به چشم مردم می‌رود. مشاور فرماندهی کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح اضافه کرد: ما امروز نیاز به دفاع انقلابی از ارزش‌های انقلاب اسلامی داریم. ملت ایران تنها ملت مستقل در جهان استوی با اشاره به مشکلات جامعه امروز گفت: ما هزینه داشتن انقلاب اسلامی را پرداخت می‌کنیم که بسیار ارزشمند است، دشمن منتظر نابودی انقلاب است اما مردم قدردان ایران جنگ هشت ساله را پشت سر گذاشته‌اند و یگانه ملت مستقل در جهان هستند که ملت‌های زیادی نیز از آنها الگو گرفته‌اند. ملت ایران در برابر هیچ تحریم سر تعظیم فرود نمی‌آوردسردار دهقان اضافه کرد: ملت ما حاضر نیست ارزش‌های که به دست آورده را به معامله بگذارد، خواسته‌های مادی این ملت را به تسلیم وادار نمی‌کند و رشادت‌های شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان از دستاوردهای کنونی کشور است که همه این دستاوردها از فرهنگ جهاد و شهادت سرچشمه می‌گیرد. وی گفت: ملت ما حاضر نیست در هیچ شرایطی در برابر هیچ تحریم و تهدیدی سر تعظیم فرود بیاورد، این ملت و این جامعه شکست ناپذیر است.
برترین‌هابرترین‌ها4 ماه قبل
سال آینده سال سخت‌تری برای ایران خواهد بودوی با بیان اینکه سال ۹۸ سال سخت‌تری برای ایران است، ادامه داد: تحریم به شکل جدی و ناجوانمردانه از سوی ایالات متحده آمریکا وجود دارد و دود این تحریم‌ها به چشم مردم می‌رود. مشاور فرماندهی کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح اضافه کرد: ما امروز نیاز به دفاع انقلابی از ارزش‌های انقلاب اسلامی داریم. ملت ایران تنها ملت مستقل در جهان استوی با اشاره به مشکلات جامعه امروز گفت: ما هزینه داشتن انقلاب اسلامی را پرداخت می‌کنیم که بسیار ارزشمند است، دشمن منتظر نابودی انقلاب است اما مردم قدردان ایران جنگ هشت ساله را پشت سر گذاشته‌اند و یگانه ملت مستقل در جهان هستند که ملت‌های زیادی نیز از آنها الگو گرفته‌اند. ملت ایران در برابر هیچ تحریم سر تعظیم فرود نمی‌آوردسردار دهقان اضافه کرد: ملت ما حاضر نیست ارزش‌های که به دست آورده را به معامله بگذارد، خواسته‌های مادی این ملت را به تسلیم وادار نمی‌کند و رشادت‌های شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان از دستاوردهای کنونی کشور است که همه این دستاوردها از فرهنگ جهاد و شهادت سرچشمه می‌گیرد. وی گفت: ملت ما حاضر نیست در هیچ شرایطی در برابر هیچ تحریم و تهدیدی سر تعظیم فرود بیاورد، این ملت و این جامعه شکست ناپذیر است.
فارسفارس4 ماه قبل
مشاور فرمانده معظم کل قوا در صنایع دفاعی گفت: شرایط سختی را در سال ۹۷ پشت سر گذاشتیم، هزینه هنگفتی برای امنیت ما پرداخت شد؛ از جمله ۲۷ شهید اخیر استان اصفهان، اما سالی بود که تمام دشمنان می‌گفتند این نظام ۴۰ سالگی‌اش را نمی‌بیند ولی آن را پشت سر گذاشتیم. مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنایع دفاعی افزود: زندگی کردن شهدا به دلایل تمایزی است که شهدا داشتند و باعث انتخاب شدنشان شده، هویتی که شهید دارد و شاهد بودنش نسبت به اعمال انسان‌ها وجه تمایز اوست. وزیر سابق دفاع یادآور شد: مشکلاتی که همزمان با جنگ داشتیم و با موفقیت پشت سر گذاشتیم قابل قیاس با شرایط امروز کشور نیست، با اعتقاد می‌توانیم بگوییم یگانه نظام و مردم مستقل دنیا ما هستیم که توانسته الگو باشد و راه مبارزه را با دیگران بیاموزد. وی تأکید کرد: لازم نیست ما به عنوان مسؤول بگوییم، دیگران هم اذعان دارند؛ به دفاع انقلابی از نظام نیاز داریم، مفاهیمی که انقلاب مطرح کرد انسانی و جهان‌شمول است که گذر زمان بر آن گرد کهنگی نمی‌گذارد. وی خاطرنشان کرد: شرایط سختی را در سال ۹۷ پشت سر گذاشتیم، هزینه هنگفتی برای امنیت ما پرداخت شد، از جمله ۲۷ شهید این استان، اما سالی بود که تمام دشمنان می‌گفتند این نظام ۴۰ سالگی‌اش را نمی‌بیند، ولی آن را پشت سر گذاشتیم.

مراسم ختم برادر سردار دهقان

26+
ایسناایسنا5 ماه قبل
تسنیمتسنیم5 ماه قبل
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، مراسم ختم اخوی و جمعی از بستگان سردار حسین دهقان، وزیر سابق دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و مشاور فرمانده معظم کل قوا در حوزه صنایع دفاعی، عصر امروز (سه‌شنبه، ۳۰ بهمن) در مسجد نور تهران واقع در میدان فاطمی برگزار شد. در این مراسم جمعی از شخصیت‌های لشکری و کشوری از جمله؛ اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور، سیدمحمود علوی، وزیر اطلاعات، علی اکبر ناطق نوری، عضو مجمع تشخیص مصلحت، سردار اشتری، فرمانده نیروی انتظامی، سردار جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، سردار کارگر، رئیس بنیاد حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس، منوچهر متکی، وزیر اسبق امورخارجه، پیروز حناچی، شهردار تهران، سردار حاجی‌زاده، فرمانده نیروی هوایی سپاه پاسداران، مرتضی نبوی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، اسماعیل نجار، وزیر اسبق کشور، امیر حاتمی، وزیر دفاع، مجید انصاری، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و عباس عراقچی، معاون وزیر امور خارجه حضور داشتند. انتهای پیام/
ایسناایسنا5 ماه قبل
مجلس بزرگداشت مرحوم علیرضا دهقان، همسر و برادرزاده وی، سه‌شنبه - ۳۰ بهمن ماه - برگزار می‌شود. به گزارش ایسنا، این مراسم از ساعت ۱۴ الی ۱۵/۳۰ در مسجد نور واقع در میدان فاطمی تهران برگزار می‌شود. مرحوم علیرضا دهقان برادر سردار حسین دهقان مشاور فرماندهی معظم کل قوا و وزیر سابق دفاع روز دوشنبه - ۲۲ بهمن ماه - به همراه همسر و برادر زاده‌اش در سانحه تصادف رانندگی در جاده اصفهان به آباده دار فانی را وداع گفت. انتهای پیام
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین5 ماه قبل
به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، حوزه دولت در هفته جاری اخبار متنوعی داشت که جزئیات آن‌ها پیش‌تر منتشر شده است. معاون وزیر کشور: ۲۲ هزار و ۳۳۵ پروژه عمرانی به مناسبت دهه فجر در کشور افتتاح شدمعاون وزیر کشور گفت: طی دهه مبارک فجر امسال ۲۲ هزار و ۳۳۵ پروژه عمرانی در کشور افتتاح شده که با توجه به شرایط اقتصادی خاص کشور افزایش چشمگیری نسبت به سال قبل داشته است. حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نقشه‌های یکساله دشمن را نقش بر آب کردرئیس‌جمهور، گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بدان معنا است که دشمن هرگز به اهداف شوم خود نخواهد رسید و راه ما به همان صورت که ۴۰ سال پیش انتخاب کردیم ادامه خواهد داشت. وزیر کشور از مردم و دست‌اندرکاران برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کردوزیر کشور در پیامی از مردم شریف ایران و دست‌اندرکاران تأمین امنیت و برگزاری راهپیمایی حماسی ۲۲ بهمن قدردانی کرد. رئیس جمهور به دعوت رسمی پوتین پنجشنبه عازم سوچی می‌شودرئیس جمهور روز پنجشنبه (۲۵ بهمن ماه ۹۷) به دعوت رسمی «ولادیمیر پوتین» و با هدف شرکت در نشست سه جانبه روسای جمهور ایران، روسیه و ترکیه، عازم بندر سوچی در روسیه می‌شود.
الفالف5 ماه قبل
گروه سیاسی الف، ۲۵ بهمن ۱۳۹۷، ۱۹:۳۹ ۳۹۷۱۱۲۵۲۰۹به گزارش الف به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، رهبر انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت اخوی و برخی بستگان آقای حسین دهقان را تسلیت گفتند. متن پیام به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیمجناب آقای حسین دهقان دامت توفیقاتهسانحه غم انگیز تصادف اخوی مکرم شما و برخی بستگان موجب تاثر شد. صبر و اجر برای جنابعالی و دیگر بازماندگان و رحمت و مغفرت الهی برای درگذشتگان را از خداوند متعال مسئلت می‌کنم. سیدعلی خامنه ای۲۵ بهمن ۹۷
الفالف5 ماه قبل
در پی درگذشت برادر و تنی چند از بستگان سردار حسین دهقان در سانحه تصادف، دکتر محمدرضا عارف در پیامی این ضایعه را به وی تسلیت گفت. گروه اجتماعی الف، ۲۴ بهمن ۱۳۹۷، ۲۲:۲۲ ۳۹۷۱۱۲۴۲۵۲به گزارش ایسنا، متن این پیام به شرح زیر است: برادر بزرگوارم جناب آقای سردار حسین دهقانوقوع حادثه تلخ و دلخراش تصادف که منجر به جان باختن برادر گرامی‌تان، همسر ایشان و برادرزاده جنابعالی گردید، موجب تاسف و تاثر عمیق شد. هر چند که دل دریایی‌تان نیاز به تسلیت ندارد و لطف پروردگار متعال که بحمدالله همواره شامل حالتان بوده است، تسلی‌بخش دل داغدار شما است ولی به رسم ادب و احترام این حادثه غم‌انگیز را به جنابعالی و همه بازماندگان داغدار تسلیت عرض می‌کنم و توفیق روزافزونتان را در خدمت به اسلام و انقلاب اسلامی و کشور عزیزمان ایران از درگاه خداوند منان مسئلت می‌کنم. محمدرضا عارف»
تسنیمتسنیم5 ماه قبل
به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم به نقل از سپاه‌نیوز، سرلشکر سید یحیی صفوی، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا در پیامی درگذشت مرحوم علیرضا دهقان، برادر سردار حسین دهقان مشاور فرمانده معظم کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح را تسلیت گفت. متن پیام به شرح زیر است: انا لله و انا الیه راجعونسردار سرتیپ پاسدار دکترحسین دهقانمشاور محترم فرماندهی معظم کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلحسلام علیکم؛ خبر درگذشت اخوی گرامیتان مرحوم جناب سرهنگ پاسدار بازنشسته علیرضا دهقانی پوده (برادر شهید والامقام بهرام دهقانی پوده) به همراه چند تن از اعضاء خانواده محترمشان، در سانحه دلخراش تصادف خودرو، واصل و موجب تألم خاطر شد. فقدان برادر ارزشمندی که عمر با برکت خود را به پارسائی و عشق و ارادت به خاندان اهل بیت (ع) و همچنین مجاهدت و پاسداری از انقلاب اسلامی گذرانده و همواره در جبهه‌های جنگ و دفاع مقدس حضوری موثر و فعال داشته، سخت و ناگوار و ضایعه جبران ناپذیری است که جز با صبر و پناه بردن به ایزد منان التیام نمی‌یابد. اینجانب مصیبت وارده را به جنابعالی و سایر بازماندگان تسلیت عرض نموده و از آستان ربوبی برای آن سفرکرده‌ها (فقید سعید، همسر و فرزند دلبندشان)، علو درجات و همنشینی با حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، صلحا و صدیقین و برای شما، خانواده محترم و سایر بازماندگان سوگوار پاداش صابرین توأم با سلامت و سعادت مسئلت می‌نمایم. انتهای پیام/
تسنیمتسنیم5 ماه قبل
به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم به نقل از سپاه نیوز، در پی درگذشت مرحوم «علیرضا دهقان»، و چند تن از اعضای خانواده ایشان در حادثه‌ای حزن انگیز، روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی این مصیبت جانسوز را به سردار حسین دهقان، مشاور فرمانده معظم کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح تسلیت گفت. متن این پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیمبرادر ارجمند سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقانمشاور فرمانده معظم کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلحضایعه درگذشت برادر گرانقدر جنابعالی، پاسدار سرافراز سپاه اسلام مرحوم «علیرضا دهقان» و چند تن از اعضای خانواده ایشان در حادثه‌ای حزن انگیز، موجب تأثر و تألم پاسداران انقلاب اسلامی و همرزمان جنابعالی در این نهاد انقلابی شد. بی‌تردید مجاهدت‌های خالصانه آن برادر مومن، انقلابی و ولایتمدار در دوران حضور در سپاه و پس از بازنشستگی، در تداوم راه نورانی برادر شهیدش- شهید گرانقدر بهرام دهقانی پوده -در عرصه‌های دفاع از اسلام، انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی، الگویی الهام‌بخش برای نسل‌های جوان شیفته فرهنگ و ارزش‌های دینی و آرمان‌های انقلاب اسلامی خواهد بود. روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این مصیبت جانسوز را به جنابعالی و بازماندگان معزز تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای درگذشتگان علو درجات و رحمت واسعه الهی و همنشینی با اولیا و و شهدا و برای سایر داغدیدگان پاداش صابرین توأم با سلامت، عزت و سعادت مسئلت می‌نماید. انتهای پیام/
ایلناایلنا5 ماه قبل
روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت برادر سردار دهقان و تنی چند از اعضای خانواده ایشان در حادثه‌ای حزن انگیز را تسلیت گفت. به گزارش ایلنا، متن پیام روابط عمومی کل سپاه به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیمبرادر ارجمند سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقانمشاور فرمانده معظم کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلحضایعه درگذشت برادر گرانقدر جنابعالی پاسدار سرافراز سپاه اسلام مرحوم علیرضا دهقان و چند تن از اعضای خانواده ایشان در حادثه‌ای حزن‌انگیز، موجب تأثر و تألم پاسداران انقلاب اسلامی و همرزمان جنابعالی در این نهاد انقلابی گردید. بی‌تردید مجاهدت‌های خالصانه آن برادر مومن، انقلابی و ولایت‌مدار در دوران حضور در سپاه و پس از بازنشستگی، در تداوم راه نورانی برادر شهیدش- شهید گرانقدر بهرام دهقانی پوده - در عرصه‌های دفاع از اسلام، انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی، الگویی الهام‌بخش برای نسل‌های جوان شیفته فرهنگ و ارزش‌های دینی و آرمان‌های انقلاب اسلامی خواهد بود. روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این مصیبت جانسوز را به جنابعالی و بازماندگان معزز تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای درگذشتگان علو درجات و رحمت واسعه الهی و همنشینی با اولیا و و شهدا و برای سایر داغدیدگان پاداش صابرین توأم با سلامت، عزت و سعادت مسئلت می‌نماید.
ایسناایسنا5 ماه قبل
روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت برادر سردار دهقان و تنی چند از اعضای خانواده وی را تسلیت گفت. به گزارش ایسنا، در پی درگذشت مرحوم علیرضا دهقان و چند تن از اعضای خانواده ایشان در حادثه‌ای حزن انگیز، روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی این مصیبت جانسوز را به سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقان مشاور فرمانده معظم کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح تسلیت گفت. متن پیام روابط عمومی کل سپاه به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیمبرادر ارجمند سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقانمشاور فرمانده معظم کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلحضایعه درگذشت برادر گرانقدر جنابعالی پاسدار سرافراز سپاه اسلام مرحوم علیرضا دهقان و چند تن از اعضای خانواده ایشان در حادثه‌ای حزن‌انگیز، موجب تأثر و تألم پاسداران انقلاب اسلامی و همرزمان جنابعالی در این نهاد انقلابی گردید. روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این مصیبت جانسوز را به جنابعالی و بازماندگان معزز تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای درگذشتگان علو درجات و رحمت واسعه الهی و همنشینی با اولیا و و شهدا و برای سایر داغدیدگان پاداش صابرین توأم با سلامت، عزت و سعادت مسئلت می‌نماید. انتهای پیام
ایلناایلنا5 ماه قبل
رئیس ستادکل نیروهای مسلح در پیامی درگذشت برادر مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی نیروهای مسلح را تسلیت گفت. به گزارش ایلنا، متن پیام سرلشکر محمد باقری به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیمبرادر ارجمند سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقانسلام علیکم؛ درگذشت جانسوز اخوی گرانقدر جنابعالی، پاسدار رشید اسلام مرحوم «علیرضا دهقان» برادر شهید والامقام بهرام دهقانی بوده و چند تن از اعضای خانواده ایشان، در سانحه‌ای غم انگیز؛ موجب تاثر و تالم گردید. بی‌‌شک تلاش‌های مجاهدانه و ماندگار آن مرحوم در دوران حضور در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و پس از بازنشستگی در خدمت به انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، الهام بخش یادگاران و فرزندان برومند وی خواهد بود. این ضایعه اسفناک را به جناب عالی و مصیبت‌‌دیدگان معزز تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای درگذشتگان غفران و رضوان الهی و همنشینی با اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و برای آن برادر انقلابی و ولایی و سایر داغدیدگان صبر و شکیبایی و سکینه قلبی طلب می‌‌کنم.
تسنیمتسنیم5 ماه قبل
به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، سرلشکر محمد باقری، رئیس ستادکل نیروهای مسلح، در پیامی درگذشت مرحوم علیرضا دهقان، برادر سردار حسین دهقان، مشاور فرمانده معظم کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی نیروهای مسلح، را تسلیت گفت. متن پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیمبرادر ارجمند سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقانسلام علیکم؛ درگذشت جانسوز اخوی گرانقدر جنابعالی، پاسدار رشید اسلام مرحوم «علیرضا دهقان» برادر شهید والامقام بهرام دهقانی پوده و چند تن از اعضای خانواده ایشان، در سانحه‌ای غم انگیز؛ موجب تاثر و تالم گردید. بی شک تلاش‌های مجاهدانه و ماندگار آن مرحوم در دوران حضور در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و پس از بازنشستگی در خدمت به انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، الهام بخش یادگاران و فرزندان برومند وی خواهد بود. این ضایعه اسفناک را به جنابعالی و مصیبت دیدگان معزز تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای درگذشتگان غفران و رضوان الهی و همنشینی با اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و برای آن برادر انقلابی و ولایی و سایر داغدیدگان صبر و شکیبایی و سکینه قلبی طلب می‌کنم. انتهای پیام/

به انتهای لیست رسیدید

سردار حسین دهقان

حسین دهقانی پوده (زاده ۱۲ اسفند ۱۳۳۵، پوده اصفهان) وزیر سابق دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و مشاور فرماندهی کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح است. او دارای مدرک دکترای مدیریت از دانشگاه تهران است. در این صفحه اخبار سردار حسین دهقان را می‌خوانید. ویکی‌پدیا