سردار حسین رحیمی

سردار حسین رحیمی

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 ساعت قبل
در حالی که پیش‌تر رییس پلیس پایتخت از دستگیری و عزل دو مامور متخلف در ماجرای درگیری با دختری در پارک پلیس تهرانپارس خبر داده بود، اما در آخرین اخبار از این ماموران تقدیر شد. گفتنی است، در این مراسم از مأمورانی که در ماجرای پارک پلیس، انجام وظیفه کرده بودند با اهداء لوح و هدیه نقدی به نحو شایسته قدردانی شد. یکم تیرماه یک ویدیو از برخورد ماموران سرکلانتری چهارم با یک دختر در پارک پلیس در شرق تهران، دست‌به‌دست و جنجالی شد. طبق نقل ماجرا از سوی رییس پلیس پایتخت ساعت ۱۶:۳۰ روز اول تیرماه در تماس با ۱۱۰ اعلام شد که عده‌ای جوان در وضعیتی نامناسب در پارک پلیس هستند و شئونات را زیر پا گذاشته‌اند. این در حالی است که پیش‌تر سردار رحیمی اعلام کرده بود جانشین کلانتری و یکی از مأموران کلانتری در این ماجرا بازداشت و از سمت خود عزل شده‌اند.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
با دستور فرمانده ناجا، رئیس پلیس پایتخت از عملکرد شایسته مأموران سر کلانتری چهارم در برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی پارک پلیس قدردانی کرد. بنا بر تدبیر سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی، از کارکنان وظیفه‌شناس پلیس پایتخت در حادثه پارک پلیس تهران تقدیر شد. بر پایه این گزارش، حسب دستور فرمانده ناجا سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت از عملکرد بهنگام و شایسته مأموران سرکلانتری چهارم در برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی با اهدای لوح و هدیه نقدی قدردانی کرد. در این زمینه؛ جزئیات کامل درگیری پلیس با دختر تهرانی در یک پارکعصر روز شنبه، یکم تیرماه در پی تماس تلفنی تعدادی از شهروندان مبنی بر حضور چند نفر دختر و پسر در بوستان پلیس منطقه تهرانپارس و انجام حرکات نامتعارف از سوی آنان، واحد گشت کلانتری برای بررسی موضوع به محل اعزام شد. در بررسی اولیه مشخص شد ۵ نفر دختر و پسر که فاقد حرکات طبیعی و نرمال و همچنین پوشش مناسب بودند با انجام شوخی‌های سخیف، نامتعارف و به دور از شئونات اخلاقی و عرف جامعه با یکدیگر، موجب جریحه‌دار شدن شهروندان و به دنبال آن نارضایتی و اعتراض دیگر افراد حاضر در پارک شده‌اند.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
بنا بر تدبیر سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی، از کارکنان پلیس پایتخت در حادثه پارک پلیس تهران تقدیر شد. به گزارش آفتاب‎نیوز به نقل از فارس، حسب دستور فرمانده ناجا سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت از عملکرد مأموران سرکلانتری چهارم با اهدای لوح و هدیه نقدی قدردانی کرد. ماجرای درگیری ماموران پلیس و یک دختر در پارک تهرانپارس، موجی از واکنش‎ها و انتقادها را در پی داشت. سردار «حسین رحیمی» با تاکید بر این مطلب که پلیس به هیچ وجه در حوزه امنیت اخلاقی کوتاه نمی‌آید، اظهار داشت: پلیس در مقابل مردم نیست بلکه در کنار مردم است و برای ایجاد آرامش و امنیت آنان با کسی که قانون را زیر پا بگذارد و حقوق مردم را تضییع کند برخورد خواهد کرد. رئیس پلیس پایتخت، عدم رعایت شئونات اسلامی، مزاحمت برای نوامیس و هنجارشکنی را خط قرمز پلیس دانست و گفت: پلیس با افرادی که شئونات اسلامی را رعایت نکنند با قاطعیت برخورد می‌کند همانطور که به صورت شبانه روزی برخورد با سارقان، مواد فروشان، مزاحمان خیابانی و … را در دستور کار خود دارد.
فارسفارس1 روز قبل
با دستور فرمانده ناجا، رئیس پلیس پایتخت از عملکرد شایسته مأموران سر کلانتری چهارم در برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی پارک پلیس قدردانی کرد. به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، بنا بر تدبیر سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی، از کارکنان وظیفه‌شناس پلیس پایتخت در حادثه پارک پلیس تهران تقدیر شد. بر پایه این گزارش، حسب دستور فرمانده ناجا سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت از عملکرد بهنگام و شایسته مأموران سرکلانتری چهارم در برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی با اهدای لوح و هدیه نقدی قدردانی کرد. انتهای پیام/
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
خبرگزاری فارس: بنا بر تدبیر سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی، از کارکنان وظیفه‌شناس پلیس پایتخت در حادثه پارک پلیس تهران تقدیر شد. بر پایه این گزارش، حسب دستور فرمانده ناجا سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت از عملکرد بهنگام و شایسته مأموران سرکلانتری چهارم در برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی با اهدای لوح و هدیه نقدی قدردانی کرد.
ایمناایمنا4 روز قبل
آهنگری خاطرنشان کرد: نوزاد مرخص شده و مادر هم که یک دوره پرتلاطم را گذرانده است و شرایط جسمی مناسبی دارد. این خانم باردار، نوزاد دختر خود را در شرایطی به دنیا آورد که مسئول اتاق زایمان گفت: وزن این توده، نصف وزن مادر در زمان بارداری بود. وی گفت: در این ارتباط یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد. دانشیان افزود: همچنین مواردی درباره همیاران محیط‌زیست و سمن‌ها به لایحه حفاظت اضافه شده بود که شورای نگهبان بر آنها نیز ایراد گرفت و گفت که این موارد سنخیتی با لایحه پیشنهادی دولت ندارد و باید حذف شود. وی افزود: محموله شامل پوشاک، البسه ورزشی، پارچه و.. است که به صورت تقریبی ارزشی بالغ بر ۵٠ میلیارد تومان دارد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 روز قبل
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس پایتخت از کشف قریب به ۵۰ میلیارد تومان پوشاک و پارچه قاچاق خبر داد و گفت: این اموال از ۱۶ دستگاه کامیون کشف شده است. به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، سردار «حسین رحیمی» با اشاره به کشفیات اخیر پلیس پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته، گفت: با تحقیقات همکارانم در پلیس مبارزه با جرایم اقتصادی پایتخت، مشخص شد که یک محموله بزرگ پارچه، البسه و پوشاک قاچاق با بارنامه‌های جعلی از شهرستان‌های جنوبی کشور در حال انتقال به تهران است. این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه با بررسی و کنترل دقیق مسیر‌های تردد این قاچاقچیان ۱۶ دستگاه کامیون و تریلر آن‌ها شناسایی و به هنگام ورود به شهر تهران همگی توقیف شدند اظهار داشت: که در بازرسی از خودرو‌های توقیفی مقادیر زیادی پوشاک و پارچه قاچاق کشف که ارزش آن‌ها توسط کارشناسان ۵۰ میلیارد تومان برآورد شده است. رئیس پلیس پایتخت، تصریح کرد: به جز رانندگان خودروها، ۴ عضو اصلی این باند قاچاق، شناسایی و دستگیر شده‌اند که پس از تحقیقات تکمیلی در اختیار مرجع قضائی قرار خواهند گرفت. سردار رحیمی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر این که میزان کشفیات پلیس پایتخت از ابتدای سال تا کنون در حوزه قاچاق کالا چه مقدار بوده است، گفت: از ابتدای سال تاکنون قریب به ۱۵۰ میلیارد تومان اجناس قاچاق در پایتخت کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۴ درصد افزایش داشته است.
ایلناایلنا5 روز قبل
رئیس پلیس پایتخت از کشف قریب به ۵۰ میلیارد تومان پوشاک و پارچه قاچاق خبر داد و گفت: این اموال از ۱۶ دستگاه کامیون کشف شده است. به گزارش ایلنا، سردار «حسین رحیمی» در جمع خبرنگاران با اشاره به کشفیات اخیر پلیس پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته، گفت: با تحقیقات همکارانم در پلیس مبارزه با جرایم اقتصادی پایتخت، مشخص شد که یک محموله بزرگ پارچه، البسه و پوشاک قاچاق با بارنامه‌های جعلی از شهرستان‌های جنوبی کشور در حال انتقال به تهران است. این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه با بررسی و کنترل دقیق مسیرهای تردد این قاچاقچیان ۱۶ دستگاه کامیون و تریلر آنها شناسایی و به هنگام ورود به شهر تهران همگی توقیف شدند اظهار داشت: که در بازرسی از خودروهای توقیفی مقادیر زیادی پوشاک و پارچه قاچاق کشف که ارزش آنها توسط کارشناسان ۵۰ میلیارد تومان برآورد شده است. رئیس پلیس پایتخت، تصریح کرد: به جز رانندگان خودروها، ۴ عضو اصلی این باند قاچاق، شناسایی و دستگیر شده‌اند که پس از تحقیقات تکمیلی در اختیار مرجع قضائی قرار خواهند گرفت. به گزارش سایت پلیس، سردار رحیمی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر این که میزان کشفیات پلیس پایتخت از ابتدای سال تا کنون در حوزه قاچاق کالا چه مقدار بوده است، گفت: از ابتدای سال تاکنون قریب به ۱۵۰ میلیارد تومان اجناس قاچاق در پایتخت کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۴درصد افزایش داشته است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین5 روز قبل
فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: در راستای حمایت و صیانت از تولید کالای ایرانی، پلیس مبارزه با جرایم اقتصادی به زودی در پایتخت راه‌اندازی می‌شود. اعتمادآنلاین|‌ سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت صبح امروز در حاشیه بازدید از محموله کشف شده کالای قاچاق که در مرکز فرماندهی پلیس پایتخت برگزار شده بود، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به نقش کالای قاچاق و اهمیت آن در کسب و کار ایرانی تصمیم بر این گرفته شده است تا پلیس مبارزه با جرایم اقتصادی پایتخت راه اندازی شود. وی افزود: کالای قاچاق در صنایع مختلف به ویژه در حوزه پوشاک و پارچه صدمات و لطمات سنگینی را به جامعه وارد می‌کند. سردار رحیمی بیان داشت: به همین منظور با تدبیر سردار فرماندهی ناجا قرار شده است تا پلیس مبارزه با جرایم اقتصادی در پلیس پایتخت هم راه اندازی شود. رئیس پلیس پایتخت گفت: پلیس مبارزه با جرایم اقتصادی در تمامی زمینه‌های اقتصادی از جمله ارز، سکه، فرار مالیاتی و فسادهای کلان اقتصادی فعالیت می‌کند.
موجموج5 روز قبل
وی افزود: محموله شامل پوشاک، البسه ورزشی، پارچه و.. است که به صورت تقریبی ارزشی بالغ بر ۵٠ میلیارد تومان دارد. به گفته سردار رحیمی، طبیعتا ورود این محموله‌ها به صنایع ایران به ویژه پوشاک ضرباتی را وارد می‌کند که ما این محموله را کشف کردیم و از این موضوع جلوگیری شد. وی در ادامه با تاکید بر اینکه مقصد بسیاری از کالاهای قاچاق تهران است گفت: با این کشف جدید تا به امروز بالغ بر ۱۵۰ میلیارد تومان کالای قاچاق کشف کردیم که ٢۴ درصد نسبت به مدت مشابه در سال گذشته افزایش کشف داشتیم. سردار رحیمی با اشاره به تشکیل پلیس پلیس امنیت اقتصادی گفت: پلیس امنیت اقتصادی طی روز‌های آینده به طور رسمی شروع به کار می‌کند و سعی ما در این است که با جدیت فعالیت‌های مرتبط با زمینه‌های اقتصادی را دنبال کنیم. پلیس در بحث مبارزه با مفاسد اقتصادی توانمندی خاصی را پیدا کرده است.
مهرمهر5 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت صبح امروز در حاشیه بازدید از محموله کشف شده کالای قاچاق که در مرکز فرماندهی پلیس پایتخت قرار داشت، در جمع خبرنگاران اظهارکرد: با توجه به نقش کالای قاچاق و اهمیت آن در کسب و کار ایرانی تصمیم بر این گرفته شده است تا پلیس مبارزه با جرایم اقتصادی پایتخت راه اندازی شود. وی افزود: کالای قاچاق در صنایع مختلف به ویژه در حوزه پوشاک و پارچه صدمات و لطمات سنگینی را به جامعه وارد می‌کند. رئیس پلیس پایتخت گفت: اغلب کالاهای قاچاقی که کشف می‌شوند از کشور چین به صورت قاچاق وارد شده‌اند و این حجم از بار قاچاق می‌تواند ضربه سنگینی به اقتصاد جامعه وارد کند. سردار رحیمی بیان داشت: به همین منظور با تدبیر سردار فرماندهی ناجا قرار شده است تا پلیس مبارزه با جرایم اقتصادی در پلیس پایتخت هم راه اندازی شود. رئیس پلیس پایتخت گفت: پلیس مبارزه با جرایم اقتصادی در تمامی زمینه‌های اقتصادی از جمله ارز، سکه، فرار مالیاتی و فسادهای کلان اقتصادی فعالیت می‌کند.

کشف محموله بزرگ قاچاق پارچه و لباس در تهران

5+
برترین‌هابرترین‌ها5 روز قبل
صدا و سیماصدا و سیما1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما سردار حسین رحیمی در دیدار با مدیر شبکه ۵ سیما به اهمیت و جایگاه ویژه رسانه ملی در جامعه اشاره کرد و گفت: رسانه ملی، همچون دانشگاه بر مخاطب خود تاثیر می‌گذارد. سردار رحیمی در یدار با «سعید اشناب»، مدیر این شبکه گفت: رسانه ملی همچون دانشگاهی است که دانشجویانش، مخاطبان جامعه هستند و این دانشگاه به خوبی توانسته است بر مخاطبانش تاثیرگذار باشد. وی گفت: نیروی انتظامی در حوزه‌های مختلف اجتماعی، انتظامی و ترافیکی فعالیت می‌کند و ماموریت‌های متنوعی دارد، همه عملکرد پلیس در ارتباط مستقیم با مردم است و روزانه بسیاری از شهروندان به پلیس مراجعه می‌کنند. رئیس پلیس پایتخت، به اهمیت ارتباط پلیس و رسانه ملی اشاره کرد و افزود: اطلاع رسانی و ارتباط با رسانه‌ها به طور مستمر برای پلیس الزامی است و با رسانه و فرهنگ‌سازی، می‌توانیم سریع‌تر و بهتر به اهداف دست یابیم. سردار رحیمی، با تاکید بر اینکه پلیس به راحتی و در کوتاه‌ترین زمان، راهبرد‌ها و اقدامات خود را به اطلاع شهروندان می‌رساند، گفت: فرهنگ‌سازی در حوزه مسائل انتظامی، اجتماعی و ترافیکی اهمیت بالایی دارد و سرعت انتقال اطلاعات نیز بسیار مهم است، تعامل با رسانه ملی می‌تواند به این مسئله کمک کند. وی با اشاره به اینکه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، سال‌های ۹۶ و ۹۷ از نظر عملکرد (اشراف فرماندهی)، رتبه اول کشور را کسب کرد، اظهار داشت: رسانه سهم عمده‌ای در ارتقای احساس امنیت جامعه دارد که امیدواریم با همکاری و همراهی پلیس و رسانه ملی، گام‌های موثری در این حوزه برداشته شود. سردار رحیمی در پایان خاطرنشان کرد: هرچه امنیت و احساس امنیت، رشد کند، بازخورد مثبت آن در بخش‌های مختلف اجتماعی، اقتصادی و … نمود پیدا می‌کند.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
محمدعلی وکیلی؛ عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در این دیدار به تغییر رویکردهای انتظامی و اجتماعی در دوره جدید از زندگی شهروندی اشاره و خاطرنشان کرد: پلیس در دوره جدید رویکرد متفاوتی هم به لحاظ فشارهای اجتماعی که بر آن وارد می‌شود و هم به لحاظ مأموریتهایش، داشته است. وی افزود: پلیس به عنوان پیشانی حاکمیت، نقش موثری در ایجاد هنجارهای اجتماعی دارد و قابل درک بوده که مأموریتهای آن در این دوران سخت و دشوار است. عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتشار تصاویر تعرضات به پلیس در روزهای گذشته، اظهار کرد: تمام اتفاقات روی داده، چهره مقبولی از پلیس ترسیم می‌کند و نشان می‌دهد که سرمایه اجتماعی پلیس بسیار بالاست. وی، اقدامات منجر به اثبات ارزشها در جامعه را امری مهم تلقی کرد و گفت: تمام تلاش نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای حفظ کیان نیروی انتظامی است. وکیلی، نیروی انتظامی را به عنوان چتر حمایت اقشار آسیب‌پذیر جامعه برشمرد و خاطرنشان کرد: شهروندان، مسئولان و مخصوصا اقشار آسیب‌پذیر جامعه باید اقتدار پلیس را لمس کنند.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
محمود صادقی در این جلسه با اشاره به اهمیت ارتباط نزدیک دستگاه‌ها و نهادهای کشور با پلیس، گفت: پلیس در حوزه خدمات به شهروندان بسیار گسترده فعالیت می‌کند. نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به اهمیت تعامل بیشتر نهادها و سازمانها با پلیس، اشاره کرد و گفت: تعامل و همیاری به هم‌افزایی و همدلی بیشتر میان پلیس و سایر نهادهای جامعه انجامیده و موجب ارائه خدمات بهتر به شهروندان می‌شود. عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی به مأموریتهای پلیس در حوزه خدمات انتظامی، ترافیکی و اجتماعی به شهروندان اشاره کرد و افزود: همه ما به سختی مأموریتهای پلیس در این حوزه‌ها آگاه هستیم و نمی‌توان نقش این عزیزان را در ایجاد هنجارهای اجتماعی نادیده گرفت. عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از زحمات شبانه‌روزی کارکنان پلیس، مخصوصا فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در ارائه خدمات انتظامی، ترافیکی و اجتماعی به شهروندان، گفت: از زحمات پلیس هرچه بگوییم، کم گفته‌ایم. صادقی، مجلس شورای اسلامی و نیروی انتظامی را دارای اهداف و دغدغه‌های مشترک دانست و خاطرنشان کرد: با همفکری و همکاری می‌توانیم دغدغه‌های شهروندان را در حوزه‌های مختلف کاهش داده و آرامش و امنیت را برای آنها به ارمغان بیاوریم.
رکنارکنا1 هفته قبل
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات خانه ملت گفت: با همفکری و همکاری یکدیگر می‌توانیم دغدغه‌های شهروندان را کاهش دهیم. صادقی در پایان سخنان خود، مجلس شورای اسلامی و نیروی انتظامی را دارای اهداف و دغدغه‌های مشترک دانست و خاطرنشان کرد: با همفکری و همکاری می‌توانیم دغدغه‌های شهروندان را در حوزه‌های مختلف کاهش داده و آرامش و امنیت را برای آنها به ارمغان بیاوریم. وی اقدامات منجر به اثبات ارزش‌ها در جامعه را امری مهم تلقی کرد و گفت: تمام تلاش نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای حفظ کیان نیروی انتظامی است. سردار رحیمی با تاکید بر این مطلب که نمی‌شود در جامعه اسلامی اجازه داد که شئونات اسلامی رعایت نشود، گفت: برخورد اصطکاکی میان پلیس و مردم کاهش یافته است. سردار «حسین رحیمی»، در پایان، به اصل رعایت حقوق شهروندی و اصل آزادی مردم تاکید و خاطرنشان کرد: اعتقاد داریم که در همه شرایط باید همزمان با انجام ماموریت‌های محوله، حقوق شهروندان رعایت شود.
رکنارکنا1 هفته قبل
به گزارش رکنا، با حکم سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی پایتخت، سرهنگ نورالله خادم به عنوان رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ منصوب شد. گفتنی است سرهنگ خادم پیش از این، معاون آموزشی راهور تهران بزرگ بوده و ریاست پلیس راه و راهور ایلام را در کارنامه خود دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
برنابرنا1 هفته قبل
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات خانه ملت، مجلس شورای اسلامی و نیروی انتظامی را دارای اهداف و دغدغه‌های مشترک دانست و گفت: با همفکری و همکاری یکدیگر می‌توانیم دغدغه‌های شهروندان را کاهش دهیم. عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، در ادامه ضمن تقدیر از زحمات شبانه روزی کارکنان پلیس، خصوصا فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در ارائه خدمات انتظامی، ترافیکی و اجتماعی به شهروندان، گفت: از زحمات پلیس هرچه بگوییم، کم گفته‌ایم. صادقی در پایان سخنان خود، مجلس شورای اسلامی و نیروی انتظامی را دارای اهداف و دغدغه‌های مشترک دانست و خاطرنشان کرد: با همفکری و همکاری می‌توانیم دغدغه‌های شهروندان را در حوزه‌های مختلف کاهش داده و آرامش و امنیت را برای آنها به ارمغان بیاوریم. وی اقدامات منجر به اثبات ارزش‌ها در جامعه را امری مهم تلقی کرد و گفت: تمام تلاش نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای حفظ کیان نیروی انتظامی است. سردار رحیمی با تاکید بر این مطلب که نمی‌شود در جامعه اسلامی اجازه داد که شئونات اسلامی رعایت نشود، گفت: برخورد اصطکاکی میان پلیس و مردم کاهش یافته است.

تولد دو حوزه تخصصی پلیس از زبان سردار رحیمی + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 هفته قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران با حضور در باشگاه خبرنگاران جوان، خبر از آغاز به کار دو حوزه تخصصی جدید پلیس داد. پلیس راه تهران و پلیس امنیت اقتصادی نام این حوزه جدید است که سردار رحیمی درباره آنها توضیحاتی ارائه کرد. بیشتر بخوانید: مشروح گفت‌وگوی سردار رحیمی در باشگاه خبرنگارانانتهای پیام/
فارسفارس1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری فارس از شهرری، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در مراسم افتتاحیه پلیس راه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ که در پاسگاه پلیس راه آزادراه تهران قم برگزار شد، اظهار داشت: آرزوی یک دهه مردم تهران برای اینکه حد فاصل ۳۰ کیلومتری ورودی و خروجی تهران دارای پلیس راه مستقل باشد در دهه کرامت محقق شد. وی با بیان اینکه این افتتاح می‌تواند در کاهش تصادفات و انضباط ترافیکی اثرگذار باشد، ادامه داد: در پایتخت به طور میانگین حدود یک میلیون ورود و خروج داریم که این عدد در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه شاید به دو برابر هم برسد. وی با اعلام اینکه بیش از یک‌هزار و ۱۰۰ کیلومتر از بزرگراه‌ها و آزادراه‌های تهران تحت پوشش و کنترل این فرماندهی قرار می‌گیرد، بیان کرد: پلیس‌راه تهران قم، پلیس‌راه حسن‌آباد، پلیس‌راه لواسانات، پلیس‌راه محور امام رضا (ع)، پلیس‌راه کمربند جنوبی تهران و پلیس‌راه آزادراه تهران شمال ۶ پاسگاه این فرماندهی خواهند بود که بالغ بر ۱/۵ میلیون جمعیت اطراف از خدمات پلیس‌راه تهران بزرگ بهره می‌برند. سردار رحیمی ۶۰درصد کشته‌ها را در ۳۰ کیلومتری ورودی و خروجی شهرها برشمرد و ابراز داشت: با این افتتاح حدود ۷۳۵هزار خودرو روزانه تحت پوشش قرار می‌گیرند و امیدوارم با شکل‌گیری پلیس‌راه جدید تهران بزرگ نظم، انضباط و آرامش را در پایتخت ارتقاء دهیم. انتهای پیام/۶۷۰۵۲/الف/ق
عصر ایرانعصر ایران1 هفته قبل
پلیس راه تهران بزرگ با حضور رئیس پلیس راهور ناجا و رئیس پلیس تهران بزرگ در محدوده عوارضی تهران-قم افتتاح شد. به‌گزارش ایلنا، سردار هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا در آیین بهره‌برداری از پلیس‌راه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت: افتتاح پلیس‌راه تهران بزرگ جزو مطالبات دیرینه بود که با موافقت ستادکل نیروهای مسلح، پلیس راه تهران بزرگ از پلیس راه شرق، غرب و جنوب تهران مستقل شد. سردار هادیان‌فر افزود: حدود ۱۱۰۰ کیلومتر وسعتی است که برای پلیس راه تهران بزرگ پیش بینی شده است. در ادامه سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت نیز گفت: پلیس راه فرماندهی انتظامی تهران با ۶ پاسگاه و یک قرارگاه مرکزی در بخش‌های شمالی، شمال شرق، جنوب و غرب تهران کار خود را آغاز خواهد کرد. رئیس پلیس پایتخت اظهارداشت: روزانه ۲۲۰۰ تا ۵ هزار اتوبوس از پایانه‌های تهران در حال تردد هستند که برای پیشگیری از حوادث جاده‌ای کلنگ ایستگاه‌های پلیس راه چهارگانه را در تهران خواهیم زد.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین رحیمی عصر سه شنبه در حاشیه آیین بهره برداری از پلیس راه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در جمع خبرنگاران اظهار داشت: افتتاح این پلیس راه بیش از یک دهه جز مطالبات مردم بود و چون یک مسئولیت جدید محسوب می‌شد به دلایل مختلف به تعویق افتاده بود و فرصت مهیا نمی‌شد ولی امروز پلیس راه تهران بزرگ با یک قرار گاه مرکزی و ۶ پاسگاه پلیس راه که در تابعیت فرماندهی پلیس تهران بزرگ است افتتاح شد. رحیمی افزود: با افتتاح این پلیس راه این امکان داده می‌شود که بالغ بر ۱ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر از مردم از این پلیس راه خدمات دریافت کنند و این پاسگاه‌ها شامل پاسگاه آزاد راه تهران-قم، حسن آباد، لواسانات، محور امام رضا (ع)، کمربند جنوبی تهران و فاز اول آزاد راه تهران شمال است. وی با بیان اینکه افتتاح این پلیس راه دارای مزایای زیادی است گفت: از جمله این مزایا انضباطی است که در مبادی ورودی و خروجی تهران برقرار می‌شود، کاهش سوانح رانندگی، تسریع در خدمت رسانی به مردم و انتقال مجروحین و رسیدگی به تصادفات خسارتی را خواهیم داشت. رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه در تهران بین ۲۲۰ تا ۵۰۰ هزار اتوبوس در روزهای عادی و تعطیل ویژه از پایانه‌های تهران خروجی دارند اظهار داشت: به طور کل یک پنجم اتوبوس‌های کشور به تهران وارد و خارج می‌شوند و باید فکری اندیشیده می‌شد که این ناوگان مسافربری سامان پیدا کند و بهتر است که این ساماندهی از مبدا باشد و انشااله پلیس راه‌ها بلافاصله در پایانه‌ها راه اندازی می‌شود که خدمت خوبی است و موضوع مسافربران کنترل خواهد شد. رحیمی بیان داشت: از دیگر محاسن پیوندی که ایجاد می‌شود بین پلیس راه و راهنمایی رانندگی است چرا که ما ۶۰۰ کیلومتر آزادراه داریم که توسط پلیس بزرگراه کنترل می‌شود که خیلی از اینها به غرب شمال غرب و شمال شرف و جنوب منتهی این ارتباط تنگاتنگ بین فرماندهی پلیس راه و پلیس راهنمایی و رانندگی می‌تواند کیفیت کارایی را بالاتر ببرد و در مجموع امیدواریم با تمهیدات اندیشیده شده بتوانیم خدمت دیگری به مردم ارائه دهیم.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ری، سردار حسین رحیمی امروز در آئین افتتاح پلیس راه تهران بزرگ اظهار داشت: خوشحال هستم که آرزوی بیش از یک دهه‌ای مردم تهران در ایجاد اداره پلیس راه حد فاصل ۳۰ کیلومتری ورودی و خروجی تهران امروز اتفاق افتاد. وی بیان کرد: طبیعتا وجود پلیس راه تهران بزرگ در این بخش از استان می‌تواند تأثیر بسزایی در انضباط ترافیکی کاهش حوادث و سوانح رانندگی در پایتخت داشته باشد. فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ افزود: پایتخت کشور ما در شرایط عادی روزانه حدودا یک میلیون ورود و خروج دارد که این آمار در روزهای پایانی هفته اعم از چهارشنبه و پنجشنبه و بالعکس آن و در روزهای جمعه بیش از ۲ برابر می‌شود. رئیس پلیس تهران بزرگ ادامه داد: در واقع فرماندهی پلیس راه تهران بزرگ بیش از ۱۱۰۰ کیلومتر از بزرگراه‌ها و آزادراه‌های تهران را تحت پوشش و فرماندهی قرار خواهد داد و بالغ بر ۱٫۵ میلیون جمعیت اطراف و حوزه این ۶ پاسگاه از خدمات این فرماندهی است. وی در پایان خاطرنشان کرد: در حدود ۶۰ درصد از تصادفات کشور در نزدیکی ورودی و خروجی شهرها اتفاق می‌افتد که در این راستا با ایجاد پلیس راه در مبادی ورودی پایتخت امیدواریم با هم‌افزایی سازمان‌ها و نهادها جدای از کاهش سوانح، مردم در ۳۰ کیلومتری پایتخت احساسی متفاوت از قانون، ایمنی و رعایت ضوابط داشته باشند.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین رحیمی عصر سه شنبه در مراسم افتتاحیه پلیس‌راه تهران بزرگ که با حضور سردار هادیان‌فر، سردار مهماندار و دیگر مسئولین انتظامی تهران بزرگ برگزار شد اظهار داشت: پارسال محور امام رضا و پلیس راه آزادراه تهران شمال که در حال احداث است و با بازدید سردار هادیانفر دستورات لازم جهت سرعت در شکل گیری این پاسگاه را دادند و قطعا همزمان با احداث افتتاح قطعه شماره یک آزادراه پاسگاه هم فعال می‌شود و قرار گاه مرکزی هم البرز خواهد بود که فعال نمی‌شود. رحیمی افزود: در مجموع بیش از یک هزار و ۱۰۰ کیلومتر از آزادراه‌ها و بزرگراه‌های اطراف تهران توسط فرماندهی پلیس راه تهران بزرگ پوشش داده خواهد شد و کنترل می‌شود و بالغ بر یک و نیم میلیون جمعیتی که اطراف و در حوزه این ۶ پاسگاه حضور دارند از خدمات پلیس راه تهران بزرگ بهره مند خواهند شد. وی بیان داشت: برآوردی که هست حدود ۷۳۵ هزار خودرو به طور روزانه تحت پوشش این فرماندهی پلیس راه تهران بزرگ قرار خواهند گرفت و روزانه ۲ هزار و ۲۰۰ تا ۵هزار اتوبوس که ناوگان مسافربری ما از پایانه‌های تهران خارج و یا وارد می‌شوند برای اینکه بتوانیم از مبدا تمام تحرکات و اقدامات این اتوبوس‌ها را رصد کنیم کلنگ ایستگاه‌های پلیس راه‌های ۴ گانه را در ۴ پایگاه تهران بزنیم که از مبدا کار کنترل اتوبوس‌ها و ناوگان مسافربری انجام گیرد و بتوانیم در این اقدان در حوادث جاده‌ای گام بلندی برداریم. رییس پلیس پایتخت افزود: لازم است که فکر و تدبیر و برنامه برای بهره برداری از این امکانات داشته باشیم و این امکانات را در راستای خدمت به مردم به کار گرفته بگیریم. رحیمی بیان داشت: حدود ۶۰ در صد کشته‌ها در ۳۰ کیلومتری ورودی و خروجی شهرها هستند و یکی از دلایل شکل گیری این پلیس راه‌ها این بود که بتوانیم در این بخش هم در اطراف پایتخت گام اساسی را برداشته باشیم و می‌خواهیم در ۳۰ کیلومتری شهرها کاهش حوادث را به خوبی مشاهده کنیم.
فارسفارس1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، با حکم سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی پایتخت، سرهنگ نورالله خادم به عنوان رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ منصوب شد. گفتنی است سرهنگ خادم پیش از این، معاون آموزشی راهور تهران بزرگ بوده و ریاست پلیس راه و راهور ایلام را در کارنامه خود دارد. انتهای پیام/

بازدید رئیس پلیس پایتخت از باشگاه خبرنگاران جوان

21+
باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 هفته قبل
فراروفرارو1 هفته قبل
ژان تولی، ‌سال ٢٠٠٧ رمانی با عنوان «مغازه خودکشی» منتشر کرد که در آن خانواده تواچ در مغازه‌شان به افرادی که قصد خودکشی دارند، خدمات ارایه می‌دادند. جوان ٣١ساله‌ای که هفته‌ گذشته توسط پلیس تهران و به جرم آموزش خودکشی و فروش سیانور دستگیر شده. پلیس تهران زمانی توانست این کانال و پسر ٣١ ساله‌ای که آن را می‌گرداند، شناسایی کند که با مرده‌ای مشکوک در سعادت‌آباد مواجه شد. اگرچه پای خرید و فروش سیانور و خودکشی این‌بار به فضای مجازی باز شده است، اما پیش از آن هم می‌شد سیانور را به قیمت‌های مختلف و در ناصرخسرو خرید. اما فروش سیانور تنها به ناصرخسرو ختم نمی‌شود.
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
سردار هادیانفر گفت: طرح‌های ترافیک قدیمی و جدیدی که شهرداری تهران آن‌ها را اجرا می‌کند، ارتباطی با پلیس راهور ندارد. به گزارش خبر فوری، در روزهای اخیر شاهد بودیم که سردار حسین رحیمی رئیس پلیس تهران بزرگ درباره طرح جدید زوج و فرد اعلام کرد که به صورت دقیق و روزانه در حال ارزیابی و بررسی این طرح هستیم و در محدوده اصلی طرح ترافیک کاهش ترافیک داشتیم، اما در باقی محدوده‌ها شاهد افزایش ترافیک در معابر بودیم. وی افزود: درآمد و طرح مربوط به شهرداری است و معاون حمل و نقل شهرداری تهران این طرح را به تأیید شورای شهر رسانده و سرانجام در شورای عالی ترافیک شهر تهران تصویب شده و هیچ ارتباطی با پلیس راهور ندارد. سردار هادیانفر با بیان اینکه شاید در حال حاضر قضاوت کمی زود باشد، گفت: اعلام رئیس پلیس تهران بزرگ بر اساس اطلاعات و برداشت اولیه و در حال بررسی است و اعلام خواهد شد. وی افزود: آن سیستم مکمل این طرح کار می‌کند، اما بحث درآمد و خود طرح مربوط به شهرداری است و هیچ ارتباطی با پلیس راهور ندارد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، در این بسته خبری مهمترین اخبار گروه جامعه خبرگزری میزان را طی امروز جمعه ۱۴ تیر ماه مشاهده می‌کنید. بیشتر بخوانید: نظرسنجی از داوطلبان کنکور ۹۸ درباره حوزه‌های امتحانی آغاز شدنظرسنجی از داوطلبان کنکور سراسری ۱۳۹۸ درباره حوزه‌های برگزاری آزمون آغاز شد. بیشتر بخوانید: برگزاری کنکور ۹۸ در گروه علوم تجربیآزمون سراسری سال ۹۸ با رقابت تعداد ۶۳۷ هزار و ۲۴۶ نفر در گروه علوم تجربی صبح امروز جمعه ۱۴ تیر ماه ۹۸ شروع شد. بیشتر بخوانید: رشته‌های دارای بیشترین و کمترین متقاضی در کنکور ۹۸/ بیش از ۶۰ درصد متقاضیان از رشته تجربیحسین توکلی گفت: بیشترین داوطلب در گروه علوم تجربی هستند که بیش از ۶۰ درصد ظرفیت کنکور ۹۸ از این رشته هستند. بیشتر بخوانید: جنگل‌های هیرکانی ایران جهانی شددومین اثر بزرگ طبیعی ایران در چهل‌وسومین اجلاس کمیته میراث جهانی یونسکو در باکو آذربایجان در فهرست جهانی قرار گرفت.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 هفته قبل
خبرگزاری میزان- سردار حسین رحیمی گفت: هجمه‌های دشمنان در حوزه‌های مختلف فرهنگی و عملیات روانی آنان مبین حرکت رو به رشد و موفقیت روز افزون پلیس در تامین امنیت جامعه اسلامی و دیگر ماموریت‌های خود است. این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه امنیت و آرامش هدیه پلیس به مردم است، اعلام داشت: همه تلاش خود را بکار بسته‌ایم تا امنیتی مطلوب را برای مردم به ارمغان آوریم و هرگز اجازه نخواهیم داد خدشه‌ای به این مهم وارد بشود. وی با تاکید بر اینکه هجمه‌های دشمنان در حوزه‌های مختلف فرهنگی و عملیات روانی آنان مبین حرکت رو به رشد و موفقیت روز افزون پلیس در تامین امنیت جامعه اسلامی و دیگر ماموریت‌های خود است، بیان داشت: ما هرگز تسلیم و مرعوب هجمه‌ها و تبلیغات مسموم معاندان نخواهیم شد. رئیس پلیس پایتخت با اشاره به تقویت ناوگان خودرویی گشت‌های امنیت اخلاقی اعلام داشت: موضوع برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی اعم از بی حجابی و سگ گردانی و … که از مطالبات مردم است را با قدرت ادامه خواهیم داد. انتهای پیام/

به انتهای لیست رسیدید