سردار حسین رحیمی

رکنارکنا2 هفته قبل
سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس تهران بزرگ در شانزدهمین جلسه قرارگاه نوروزی فاتب در سال ۱۳۹۸ اعلام کرد: در مقایسه با نوروز سال گذشته، شاهد رشد ۱۶ درصدی در کشف جرائم و افزایش ۴۲ درصدی در تعداد دستگیری‌ها هستیم. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
برنابرنا2 هفته قبل
سردار حسین رحیمی: آرامش در سطح شهر تهران برقرار استبه گزارش گروه اجتماعی برنا؛ ‌سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس تهران بزرگ در شانزدهمین جلسه قرارگاه نوروزی فاتب در سال ۱۳۹۸ اعلام کرد: آرامش در سطح شهر تهران برقرار است. وی تاکید داشت: در مقایسه با نوروز سال گذشته، شاهد رشد ۱۶ درصدی در کشف جرائم و افزایش ۴۲ درصدی در تعداد دستگیری‌ها هستیم.

عکس/ جمع آوری معتادین متجاهر و خرده فروش

29+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ماه قبل
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت صبح امروز در حاشیه طرح دستگیری اراذل و اوباش شهر تهران اظهار کرد: سردار حسین رحیمی رئیس پلیس تهران بزرگ در ششمین طرح برخورد با اراذل و اوباش و مزاحمین نوامیس در پلیس امنیت عمومی اظهار کرد: ششمین مرحله دستگیری و برخورد با اراذل و اوباش و افرادی که در مناطق مختلف شرارت می‌کردند را به مرحله اجرا درآوردیم. وی افزود: ۹۵ پرونده پرونده با ۱۳۳ حکم به مرحله اجرا درآمد، جرایم اینها بیشتر در رابطه با شرارت، درگیری، عربده‌کشی یا زورگیری، ضرب و جرح اراذل و اوباش در نقاط مختلف تهران بوده است.
ایلناایلنا2 ماه قبل
مسئولان نیروی انتظامی دقایقی پیش در راهپیمایی ٢٢ بهمن حاضر شدند. به گزارش خبرنگار ایلنا، ‌ سردار ایوب سلیمانی؛ جانشین فرمانده ناجا، سردار شرفی؛ رییس پلیس پیشگیری ناجا، سردار حسین رحیمی، رییس پلیس تهران بزرگ دقایقی پیش به جمع راهپیمایان ٢٢ بهمن پیوستند.

افتتاح قرارگاه نوروزی و مرکز کنترل ترافیک مرفوک ناجا

9+
مهرمهر1 ماه قبل
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، قرارگاه نوروزی و مرکز کنترل مرفوک ناجا صبح امروز با حضور سردار حسین اشتری فرمانده ناجا، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس تهران بزرگ، سردار ایوب سلیمانی جانشین فرمانده ناجا، سردار قاسم رضایی فرمانده مرزبانی ناجا، سردار تقی مهری رئیس پلیس راهور ناجا و جمعی از فرماندهان افتتاح شد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
سردار حسین رحیمی رئیس پلیس تهران بزرگ با هشدار به اراذل و اوباشی که با خودرو اقدامات اوباش‌گرانه در چهارشنبه آخر سال انجام می‌دهند، عنوان کرد: خودروی آنها تا پایان تعطیلات نوروز توقیف می‌شود. اعتمادآنلاین| سردار حسین رحیمی در حاشیه ششمین طرح برخورد با اراذل و اوباش و مزاحمین نوامیس که با همکاری پلیس امنیت اخلاقی برگزار شد درباره تمهیدات پلیس در خصوص چهارشنبه آخر سال گفت: تاکنون ۱۰ میلیون انواع مواد محترقه دست‌ساز و خطرناک کشف شده است. رئیس پلیلس تهران بزرگ خاطرنشان کرد: افرادی که به ویژه در چهارشنبه آخر سال با استفاده از وسایل نقلیه اقدامات اوباش‌گرانه داشته باشند از چهارشنبه آخر سال تا پایان تعطییلات نوروز خودروی آنها متوقف خواهد شد. طی دو ماه گذشته این پرونده‌ها در خصوص شرارت، درگیری، عربده‌کشی، باجگیری، زورگیری، ضرب و جرح اراذل و اوباش تشکیل شده است. همچنین ۸۹ نفر از این اراذل و مزاحمین دارای سطح بوده و جرائمی نظیر تخریب اموال عمومی، شرارت، نزاع و درگیری را مرتکب شده‌اند.
فارسفارس1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در حاشیه طرح رعد ۲۴ در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به حول و قوه الهی و با تلاش همکارانم در مجموعه پلیس پیشگیری توانستیم با اجرای ۳۰۹ حکم قضایی، ۶۶۵ نفر از مالخران، زورگیران و سارقان منازل را شناسایی و دستگیر کنیم.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 ماه قبل
سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و فروش موادمحترقه غیرمجاز، پلیس با فروشندگان این اقلام برخورد قاطع خواهد کرد. سردار رحیمی با بیان اینکه تاکنون بیش از ۵ هزار انبار موادمحترقه غیرمجاز در پایتخت کشف شده است، افزود: طرح ویژه مبارزه با فروشندگان موادمحترقه غیرمجاز در حال اجرا است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ماه قبل
به گزارش مشرق، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت صبح امروز در جمع کارکنان فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با تبریک فرارسیدن جشن چهل‌سالگی انقلاب اسلامی گفت: نیروهای فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برای برقراری نظم و انضباط مراسم ۲۲ بهمن در آمادگی کامل هستند و برنامه ریزی‌های لازم برای جشن چهل‌سالگی انقلاب اسلامی صورت گرفته تا امسال این مراسم باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار گردد. سردار حسین رحیمی با اشاره به دشمنی‌های همه‌جانبه استکبار جهانی با ملت ایران در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: رفتارهای سران آمریکا نشان از دشمنی آنان با مردم ایران است چراکه تحریم‌های آمریکا، زندگی روزمره مردم را نشانه گرفته و امروز دشمن با تلاش‌های شبانه‌روزی در عرصه بین‌المللی، سخت‌ترین تحریم‌ها را علیه ایران اعمال کرده است. فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به لزوم بصیرت در برابر توطئه‌های دشمن، گفت: هدف اصلی دشمن از تحریم‌های سخت، سلب اعتماد مردم از مسئولان است تا بین مردم و مسئولان شکاف ایجاد کند و در افکار عمومی، دولت و نظام جمهوری اسلامی را ناکارآمد نشان بدهد. در چنین شرایطی باید مراقب بود که فریب عملیات روانی دشمن را نخوریم و برای رسیدن به آرمان‌های مترقی، با حفظ وحدت و انسجام، مقاوم و پرتلاش کنیم. سردار حسین رحیمی با اشاره به توصیه مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای عزیز مبنی بر حفظ وحدت و همدلی در جشن چهل‌سالگی انقلاب اسلامی گفت: رمز پیروزی انقلاب اسلامی بر رژیم منحوس شاهنشاهی و هشت سال دفاع مقدس، وحدت، همدلی و انسجام ملی با محوریت ولایت بود و امروز نیز تنها راه عبور از تنگناها و سختی‌های پیش رو، اتحاد و وحدت ملی با گوش سپاری به منویات مقام معظم رهبری است.

حضور سردار مردمی در پارک ملت / رییس پلیس تهران از کاهش تصادفات نوروزی گفت+ فیلم

رکنارکنا2 هفته قبل
سردار حسین رحیمی رئیس پلیس تهران بزرگ صبح امروز با حضور در پارک ملت از رده‌های انتظامی مستقر در این پارک بازدید کرد. به گزارش رکنا، سردار رحیمی با تعدادی از شهروندان که برای سیزده بدر به پارک ملت رفته بود از نزدیک سال نو را به شهروندان و خانواده‌های شان تبریک گفت. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
انتخابانتخاب2 ماه قبل
رییس پلیس تهران بزرگ از دستگیری سارقان مسلح خبر داد که چندی پیش از بیمارستان امام خمینی متواری شده بودند. سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس تهران بزرگ از دستگیری ۶ عضو باند سارقان مسلح خبر داد. این سارقان چندی پیش با اجرای سناریو فرار، به شیوه مسلحانه اقدام به متواری کردن یکی از همدستان و اعضای گروه خود از بیمارستان امام خمینی کرده بودند.
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
رئیس پلیس پایتخت از دستگیری ۶۶۵ سارق، معتاد و مالخر در طرح رعد ۲۴ خبر داد. سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در حاشیه طرح رعد ۲۴ در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به حول و قوه الهی و با تلاش همکارانم در مجموعه پلیس پیشگیری توانستیم با اجرای ۳۰۹ حکم قضایی، ۶۶۵ نفر از مالخران، زورگیران و سارقان منازل را شناسایی و دستگیر کنیم.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان سردار حسین رحیمی اظهار داشت: افرادی که قصد اسباب کشی دارند باید به کلانتری‌ها مراجعه و فرم مربوط به جابجایی وسایل را در کلانتری محل خود پر کنند. رحیمی افزود: خانواده‌ها باید این فرم را در حین اسباب کشی همراه خود داشته باشند تا در صورت نیاز آن را به مامورین انتظامی سطح شهر ارائه دهند. انتهای پیام/
ایلناایلنا2 هفته قبل
رییس پلیس تهران بزرگ از افزایش ۱۶ درصدی در کشف جرائم در نوروز امسال خبر داد. به گزارش ایلنا، سردار حسین رحیمی در شانزدهمین جلسه قرارگاه نوروزی فاتب در سال در سال ۱۳۹۸ گفت: آرامش در سطح شهر تهران کاملا مشهود است. وی ادامه داد: در مقایسه با نوروز سال گذشته، شاهد رشد ۱۶ درصدی در کشف جرائم و افزایش ۴۲ درصدی در تعداد دستگیری‌ها هستیم.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
سردار حسین رحیمی (رییس پلیس تهران بزرگ) درباره اجرای طرح‌های مختلف برای کاهش آلودگی هوای تهران گفت: طرح کاهش قطعا تاثیر بسزایی در کاهش آلودگی هوا داشته و دارد و پلیس هم از زمانی که این طرح اجرا شده، با تمام خودروهایی که فاقد معاینه فنی هستند، برخورد می‌کند. خبرگزاری ایلنا: سردار حسین رحیمی (رییس پلیس تهران بزرگ) درباره اجرای طرح‌های مختلف برای کاهش آلودگی هوای تهران گفت: طرح کاهش قطعا تاثیر بسزایی در کاهش آلودگی هوا داشته و دارد و پلیس هم از زمانی که این طرح اجرا شده، با تمام خودروهایی که فاقد معاینه فنی هستند، برخورد می‌کند. رییس پلیس تهران بزرگ تصریح کرد: بنابراین فقط خودروهایی که در مراکز فنی و مجاز معاینه می‌شوند و اطلاعات آنها از طریق این مراکز قانونی ارسال می‌شود، اعمال قانون نمی‌شوند. رییس پلیس تهران بزرگ همچنین در خصوص اخذ عوارض از معابر شهری تهران که احتمال دارد در آینده‌‌ای نزدیک اجرایی شود، تصریح کرد: قطعا پلیس با این موضوع مخالف است. رییس پلیس تهران بزرگ خاطرنشان کرد: با توجه به نزدیک شدن به ایام عید امیدوارم این شرکت‌ها بتوانند با ارتباطی که با مدیران مجتمع‌های تجاری برقرار می‌کنند، وضعیت امنیت و انضباط را در کنار پلیس ارتقا دهند.

دستگیری اعضای باند سارقین منازل شمال شهر تهران (+عکس)

4+
عصر ایرانعصر ایران1 ماه قبل
فارسفارس2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت صبح امروز در جمع کارکنان فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با تبریک فرارسیدن جشن چهل‌سالگی انقلاب اسلامی گفت: نیروهای فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برای برقراری نظم و انضباط مراسم ۲۲ بهمن در آمادگی کامل هستند و برنامه ریزی‌های لازم برای جشن چهل‌سالگی انقلاب اسلامی صورت گرفته تا امسال این مراسم باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار گردد. سردار حسین رحیمی با اشاره به دشمنی‌های همه‌جانبه استکبار جهانی با ملت ایران در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: رفتارهای سران آمریکا نشان از دشمنی آنان با مردم ایران است چراکه تحریم‌های آمریکا، زندگی روزمره مردم را نشانه گرفته و امروز دشمن با تلاش‌های شبانه‌روزی در عرصه بین‌المللی، سخت‌ترین تحریم‌ها را علیه ایران اعمال کرده است. فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به لزوم بصیرت در برابر توطئه‌های دشمن، گفت: هدف اصلی دشمن از تحریم‌های سخت، سلب اعتماد مردم از مسئولان است تا بین مردم و مسئولان شکاف ایجاد کند و در افکار عمومی، دولت و نظام جمهوری اسلامی را ناکارآمد نشان بدهد. در چنین شرایطی باید مراقب بود که فریب عملیات روانی دشمن را نخوریم و برای رسیدن به آرمان‌های مترقی، با حفظ وحدت و انسجام، مقاوم و پرتلاش کنیم. انتهای پیام/
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ماه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، سردار حسین رحیمی دراین‌باره گفت: از صبح روز ۲۹ اسفندماه تا پایان تعطیلات نوروزی هرگونه اسباب کشی و جابجایی اثاثیه در معابر تهرام ممنوع است. وی ادامه داد: افرادی که قصد اسباب‌کشی دارند باید با مراجعه به کلانتری‌ها فرم مربوط به اسباب‌کشی را دریافت کرده و پس از اخذ مجوز نسبت به اسباب‌کشی اقدام کند. رحیمی افزود: در صورت نداشتن این فرم و مجوز لازم، اسباب و اثاثیه تا تعیین تکلیف آن توقیف خواهد شد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ماه قبل
به گزارش مشرق، محسن پورسیدآقایی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران صبح امروز اعلام کرد: تغییرات در محدوده زوج و فرد از سال آینده اجرایی می‌شود. وی درباره اینکه شورای شهر تهران با دریافت عوارض در محدوده زوج‌وفرد مخالف است و این کار را غیرقانونی می‌داند گفت: این کار مصوبه شورای شهر را دارد و اجرا می‌شود. در همین زمینه، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس تهران تأکید کرد که پلیس با پولی‌شدن محدوده زوج و فرد مخالف است.
مهرمهر2 ماه قبل
سردار حسین رحیمی در این جلسه گفت: منطقه ۵ شهرداری علی رغم اینکه یکی از مهمترین ورودی و خروجی شهر تهران تهران و جزو مناطق پرتردد تهران محسوب می‌شود، ولی به خاطر وجود بزرگره‌های فراوان و خیابان‌های عریض، از وضعیت بهتری نسبت به سایر مناطق تهران برخوردار است. فرمانده انتظامی تهران بزرگ در خصوص وضعیت اعتیاد در این منطقه گفت: در حال حاضر، دستگیری مواد مخدر فروشان و جمع آوری معتادان متجاهر یکی از طرح‌های جدی و اولویت دار پلیس پایتخت است که با تمام توان و امکانات در حال اجرای آن هستیم و با برنامه ریزی‌های صورت گرفته، تا قبل از سال جدید، معتادان متجاهر منطقه فرحزاد نیز جمع آوری خواهند شد. سردار حسین رحیمی در خصوص پلیس کوهستان گفت: با توجه به اینکه پارک کوهسار درحال گسترش و توسعه است به تبع آن نیرو و تجهیزات پلیس کوهستان نیز افزایش پیدا خواهد کرد. رییس پلیس پایتخت در خصوص وضعیت انتظامی امنیتی منطقه گفت: ضریب امنیتی این منطقه در وضعیت خوبی است و مشکل حاد انتظامی امنیتی در این منطقه نداریم و اشراف اطلاعاتی کامل بر این منطقه داریم. بالاترین مقام انتظامی پایتخت در پایان گفت: بر این باورم که با همدلی، هماهنگی و هم افزایی پلیس و شهرداری یا همان بلدیه و نظمیه سابق می‌توانیم بر بسیاری از مشکلات و آسیب‌های اجتماعی فائق بیائیم و بخشی از مشکلات مردم را رفع کنیم.
فارسفارس2 ماه قبل
فرمانده پلیس تهران دقایقی قبل با حضور در میدان انقلاب تهران به جمع راهپیمایان یوم‌الله ۲۲ بهمن پیوست. به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، سردار حسین رحیمی فرمانده پلیس تهران دقایقی قبل با حضور در میدان انقلاب تهران به جمع راهپیمایان یوم‌الله ۲۲ بهمن پیوست. مردم شهر تهران همزمان با سراسر کشور با حضور در خیابان‌های مختلف تهران با شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند و پس از این نیز به جمع راهپیمایان خیابان آزادی خواهند پیوست. انتهای پیام/

(تصاویر) دستگیری عاملان فرار هالیوودی مجرم از بیمارستان

13+
فراروفرارو2 ماه قبل
رکنارکنا1 ماه قبل
سردار حسین رحیمی اظهار داشت: این افسر پلیس راهور که در حین انجام وظیفه با مقاومت یکی از بازیکنان سابق فوتبال برای تست الکل مواجه گردیده بود از ایشان خواست تا این تست را انجام دهد. ولی ایشان مقاومت نموده و در عین حال اقدام به فیلمبرداری و به اشتراک گزاری آن در فصای مجازی می‌نماید که با واکنشهای متفاوتی مواجه می‌گردد. سردار رحیمی در این دیدار از عملکرد دقیق و مطابق قانون ودر عین حال مودبانه این افسر تقدیر و تشکر نمود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
رکنارکنا1 ماه قبل
به گزارش رکنا، تیم ووشوی «پاس ناجا» روز گذشته در هفته پایانی لیگ برتر ووشوی کشور طی رقابتی سنگین و نفسگیر در فینال مسابقات قهرمانی ووشو «جام ستارگان برتر» در مقابل قهرمان چهار دوره کشور، تیم «پارس جنوبی» صف آرایی کرد و در بخش مبارزه «ساندا» با نتیجه ۶ بر ۳ حریف خود را قاطعانه شکست داد. بنابراین گزارش، این تیم در بخش نمایشی «تالو» علیرغم تلاش قهرمانان تیم، با نتیجه ۱ بر ۴ رسید و مسابقه در مجموع ۷ بر ۷ به تساوی کشیده شد که با امتیاز تیمی برتر خود، همچنان صدرنشین لیگ باقی ماند و طی مراسمی پرهیجان جام قهرمانی از طرف دکتر «مهدی علی نژاد» رییس فدراسیون ووشو و توسط سردار «حسین رحیمی» عضو هیئت رئیسه فدراسیون ووشو، به سرگرد «رسول احمدی» سرپرست تیم ووشوی پاس ناجا، اهدا شد. این گزارش حاکی است، در بخشی از مراسم تقدیر و اهدای جوایز، سردار «حسین رحیمی» رئیس هئیت ووشوی ناجا، طی سخنانی گرم و دلنشین از زحمات سرگرد «احمدی» دبیر هیئت ووشوی ناجا و سرپرست تیم پاس ناجا، به خاطر هدایت و حمایت تیم ووشوی پاس ناجا، تشکر کرد. گفتنی است، در این مراسم همچنین، از سروان «حمیدرضا منصوریان» سرمربی پرتلاش و توانمند تیم و مربی تیم استاد «حمید زرینی پور» تشکر و قدردانی شد و همچنین از مربیان «تالو» استاد «غفار امانی» و استاد «مجید زنجانی» و تمام ووشوکاران و بازیکنان قهرمان پاس ناجا، تقدیر به عمل آمد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
ایلناایلنا1 ماه قبل
رئیس پلیس تهران بزرگ از دستگیری باند سارقان سابقه دار و حرفه‌ای منزل خبر داد که پس از شناسایی محل‌های سرقت در شمال و شمال غرب تهران اقدام به سرقت می‌کردند. به گزارش ایلنا، سردار حسین رحیمی در توضیح این خبر گفت: در پی چندین فقره سرقت منازل در شمال و شمال غرب تهران بویژه در محدوده حوزه کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس، موضوع به صورت ویژه جهت شناسایی و دستگیری این گروه از سارقان در دستور کار مأموران کلانتری ۱۳۴ قرار گرفت. با شناسایی تمامی اعضای این گروه از سارقان و نهایتا شناسایی مخفیگاه آنها در خانه‌ای ویلایی در منطقه صفادشت، مأموران کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس ضمن هماهنگی با مقام قضایی و طی یک عملیات ضربتی اقدام به دستگیری ۱۳ مرد و ۲ خانم عضو این گروه از سارقان منازل کردند. با دستگیری متهمان و اعتراف صریح آنها به دهها فقره سرقت منزل در شمال و شمال غرب تهران، مأموران موفق به شناسایی بیش از ۱۴ محل سرقت شدند که در ادامه متهان جهت ادامه تحقیقات و شناسایی دیگر جرایم ارتکابی، در اختیار اداره هفدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند. سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: تمام سارقان بویژه سارقان خشن که زمینه سلب آرامش و امنیت شهروندان می‌شوند بدانند که پلیس با قاطعیت با افرادی که بخواهند نظم و امنیت شهر و شهروندان را برهم بزنند برخورد خواهد کرد و پلیس در این خصوص با هیچ فردی شوخی ندارد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ماه قبل
به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان سردار حسین رحیمی در جمع کارکنان فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با تبریک فرا رسیدن جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی با اشاره به دشمنی‌های همه جانبه استکبار جهانی با ملت ایران در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: رفتار‌های سران آمریکا نشان از دشمنی آنان با مردم ایران است چرا که تحریم‌های آمریکا، زندگی روزمره مردم را نشانه گرفته و امروز دشمن با تلاش‌های شبانه روزی در عرصه بین المللی، سخت‌ترین تحریم‌ها را علیه ایران اعمال کرده است. فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به لزوم بصیرت در برابر توطئه‌های دشمن، گفت: هدف اصلی دشمن از تحریم‌های سخت، سلب اعتماد مردم از مسئولان است تا بین مردم و مسئولان شکاف ایجاد کند و در افکار عمومی، دولت و نظام جمهوری اسلامی را ناکارآمد نشان بدهد. در چنین شرایطی باید مراقب بود که فریب عملیات روانی دشمن را نخوریم و برای رسیدن به آرمان‌های مترقی، با حفظ وحدت و انسجام، مقاوم و پر تلاش کنیم. سردار حسین رحیمی با اشاره به توصیه مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای عزیز مبنی بر حفظ وحدت و همدلی در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی گفت: رمز پیروزی انقلاب اسلامی بر رژیم منحوس شاهنشاهی و هشت سال دفاع مقدس، وحدت، همدلی و انسجام ملی با محوریت ولایت بود و امروز نیز تنها راه عبور از تنگنا‌ها و سختی‌های پیش رو، اتحاد و وحدت ملی با گوش سپاری به منویات مقام معظم رهبری است. انتهای پیام/
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا سردار حسین رحیمی با بیان اینکه مهلت و اجازه به واحدهای صنفی داده شده که در ایام پایانی آخر سال بتواند حداقل یک ساعت بیشتر به فعالیت خود ادامه دهند، اظهار کرد: پلیس نیز تسهیلات لازم را در این ایام برای مردم ایجاد خواهد کرد. رئیس پلیس پایتخت متذکر شد: انجام تمام فعالیتهای موجود به واسطه وجود کسانی است که برای ایجاد نظم و امنیت تلاش می‌کنند، و پلیس برای افزایش ساعات کار واحدهای صنفی و مغازه‌ها، باید توان ایجاد و برقراری امنیت آنها را داشته باشد که اکنون این توان در پلیس تهران وجود دارد. انتهای پیام/

به انتهای لیست رسیدید