سردار سلیمانی

سردار سلیمانی

دفاع یک روحانی عراقی از قاسم سلیمانی + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران4 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، یک روحانی عراقی با حضور در تلویزیون علیه شبکه‌های بعثی – آمریکایی صحبت کرد. او خطاب به این شبکه‌های فاسد گفت: خودتان مفسدان را بر سر کار آوردید و الان علیه ایران و قاسم سلیمانی شعار می‌دهید؟ بیشتر بخوانید: اظهارات شنیدنی شهروند عراقی در واکنش به خنثی شدن ترور سردار سلیمانی + فیلمانتهای پیام/
ایسناایسنا19 ساعت قبل
جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: پایان دادن به فتنه اخیر یک تجربه درخشان و موفقیتی بزرگ برای ناجا است چرا که موفق شدیم در همان ساعات اولیه چشم فتنه را کور کنیم. سردار سلیمانی تصریح کرد: مدیریت مناسب در چرخش نیروها و تأمین نیازمندی‌ها در نقاط مختلف در پایان دادن به این فتنه نیز تاثیرگذار بود. عالی‌ترین مقام انتظامی کشور به نقش تاثیر گذار ناجا در مدیریت ناآرامی‌ها اخیر اشاره و بیان کرد: پایان دادن به این غائله یک تجربه درخشان و موفقیتی بزرگ برای نیروی انتظامی بود چرا که توانستیم چشم فتنه را کور کنیم. وی اظهار داشت: نیروی انتظامی متناسب با ظرفیتی که داشت بسیار مطلوب عمل کرد اما با توجه به ظرفیت‌های بی‌پایان ناجا می‌توانیم بهتر از اکنون عمل کنیم چرا که دشمن دست بردار نیست. جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه مردم به ما اعتماد و از ما انتظار دارند؛ گفت: در حوادث اخیر نیروی انتظامی درست عمل کرد و موفق شد که این موفقیت باعث افتخار برای ما است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین22 ساعت قبل
اصغر سلیمی، سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مجلس، از بررسی کلیات طرح شفافیت آرای نظام تقنینی در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد. اعتمادآنلاین| اصغر سلیمی، سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مجلس، ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها، گفت: در جلسه امروز کمیسیون کلیات طرح یک فوریتی شفافیت آرای نظام تقنینی مورد بررسی قرار گرفت و با موافقت اعضای کمیسیون به تصویب رسید. وی در ادامه اظهار کرد: قرار بر این شد که کارگروهی در کمیسیون تشکیل شده و جزئیات این طرح را بررسی کرده و برای رای گیری نهایی به صحن کمیسیون بیاورد. کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها به عنوان کمیسیون فرعی و کمیسیون حقوقی و قضائی به عنوان کمیسیون اصلی این طرح را بررسی می‌کنند. وی افزود: در این جلسه فرمانده بسیج از سازماندهی ۲۰۰۰ گردان جهادی برای استفاده از آن برای مواقع اضطراری مانند سیل و زلزله خبر داد.
قدس آنلاینقدس آنلاین22 ساعت قبل
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها از بررسی و تصویب کلیات طرح شفافیت آرای نظام تقنینی در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد. اصغر سلیمی با تشریح جلسه امروز کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها، بیان کرد: در جلسه امروز کمیسیون کلیات طرح یک فوریتی شفافیت آرای نظام تقنینی مورد بررسی قرار گرفت و با موافقت اعضای کمیسیون به تصویب رسید. وی در ادامه اظهار کرد: قرار بر این شد که کارگروهی در کمیسیون تشکیل شده و جزئیات این طرح را بررسی کرده و برای رای گیری نهایی به صحن کمیسیون بیاورد. کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها به عنوان کمیسیون فرعی و کمیسیون حقوقی و قضائی به عنوان کمیسیون اصلی این طرح را بررسی می‌کنند. وی افزود: در این جلسه فرمانده بسیج از سازماندهی ۲۰۰۰ گردان جهادی برای استفاده از آن برای مواقع اضطراری مانند سیل و زلزله خبر داد.
فارسفارس22 ساعت قبل
اصغر سلیمی سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در تشریح جزئیات نشست امروز (دوشنبه ۱۸ آذر) این کمیسیون با اشاره به حضور سردار غلامرضا سلیمانی فرمانده سازمان بسیج مستضعفین گفت: در این نشست اقدامات جهادی و عمرانی این سازمان بررسی شد. وی افزود: در این نشست فرمانده بسیج از سازماندهی ۲ هزار گردان جهادی برای استفاده از آنها برای مواقع اضطراری مانند سیل و زلزله خبر داد. سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور تصریح کرد: فرمانده بسیج در بخش دیگری از سخنان خود اعلام کرد که ساخت مسکن محرومین، راه اندازی صندوق‌های قرض الحسنه مردم نهاد و مدیریت و بهسازی منابع آبی سنتی در روستاها بخش دیگری از برنامه‌های بسیج سازندگی در کشور است. سلیمی خاطرنشان کرد: در بخش دیگری از نشست عصر امروز مقرر شد کمیسیون شوراها به عنوان کمیسیون فرعی و کمیسیون حقوقی و قضائی به عنوان کمیسیون اصلی با تشکیل کارگروهی جزئیات طرح شفافیت آراء را بررسی کنند و برای رای گیری نهایی به صحن کمیسیون تقدیم کنند. انتهای پیام/
ایسناایسنا22 ساعت قبل
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها از بررسی کلیات طرح شفافیت آرای نظام تقنینی در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد. اصغر سلیمی در گفت و گو با ایسنا ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها، بیان کرد: در جلسه امروز کمیسیون کلیات طرح یک فوریتی شفافیت آرای نظام تقنینی مورد بررسی قرار گرفت و با موافقت اعضای کمیسیون به تصویب رسید. وی در ادامه اظهار کرد: قرار بر این شد که کارگروهی در کمیسیون تشکیل شده و جزئیات این طرح را بررسی کرده و برای رای گیری نهایی به صحن کمیسیون بیاورد. کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها به عنوان کمیسیون فرعی و کمیسیون حقوقی و قضائی به عنوان کمیسیون اصلی این طرح را بررسی می‌کنند. وی افزود: در این جلسه فرمانده بسیج از سازماندهی ۲۰۰۰ گردان جهادی برای استفاده از آن برای مواقع اضطراری مانند سیل و زلزله خبر داد.
ایران‌جیبایران‌جیب1 روز قبل
دستیار وزیر خارجه آمریکا در امور خاورمیانه از مقامات کشور عراق خواست که سردار سلیمانی، فرمانده سپاه قدس ایران را دستگیر کنند. دستیار وزیر خارجه آمریکا در امور خاورمیانه از مقامات کشور عراق خواست که سردار سلیمانی، فرمانده سپاه قدس ایران را دستگیر کنند. دستیار وزیر خارجه آمریکا در گفتگو با شبکه العربیه اظهار داشت دولت عراق می‌تواند بنابر‌ قطعنامه شماره (۱۷۴۷) شورای امنیت سازمان ملل تصویب شده در سال ۲۰۱۲، سردار «قاسم سلیمانی» فرمانده سپاه قدس ایران را بازداشت کند. وی با بیان اینکه دولت آمریکا این امکان را ندارد که در عراق دست به چنین کاری بزند، مدعی شد که دخالت سلیمانی در امور داخلی عراق و انتخاب نخست وزیر جدید این کشور، پذیرفتنی نیست. این در حالی است که یک رسانه فرانسوی چند روز پیش مدعی شد که فرمانده سپاه قدس و «محمد کوثرانی»، نمایندۀ حزب الله لبنان در امور عراق، در بغداد به سر می‌برند.

فیلم/ اعتراف مجری BBC به محبوبیت سردار سلیمانی

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
افکارنیوزافکارنیوز2 روز قبل
افکارنیوز، به گزارش «ایدی کوهن» از فعالان رسانه‌ای رژیم صهیونیستی در توئیتی تلاش کرد جنایات روز گذشته مزدوران امریکایی اسرائیلی در عراق را به گروه‌های مقاومت نسبت دهد! اخبار سیاسی - او حزب الله عراق، حزب الله لبنان، جنبش نجباء و گروه صدر را مسئول وقایع دیروز بغداد معرفی کرد و برای تحریک افکارعمومی، سردار «قاسم سلیمانی» را عامل اصلی سرکوب آنچه انقلاب عراق خوانده، قلمداد نمود!
جام نیوزجام نیوز2 روز قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش جام نیوز، «ایدی کوهن» از فعالان رسانه‌ای رژیم صهیونیستی در توئیتی تلاش کرد جنایات روز گذشته مزدوران امریکایی اسرائیلی در عراق را به گروه‌های مقاومت نسبت دهد! او حزب الله عراق، حزب الله لبنان، جنبش نجباء و گروه صدر را مسئول وقایع دیروز بغداد معرفی کرد و برای تحریک افکارعمومی، سردار «قاسم سلیمانی» را عامل اصلی سرکوب آنچه انقلاب عراق خوانده، قلمداد نمود!
تسنیمتسنیم3 روز قبل
دیکتاتوری مانند استعمار، شکل‌های نوینی دارد و دیکتاتورهای قرن ۲۱ برخلاف دیکتاتورهای قرون پیشین ظاهری بسیار موجه و مدرن دارند. یکی از جدیدترین انواع نظام‌های دیکتاتوری، دیکتاتوری‌های دیجیتالی است. این شبکه‌ها، قوانین را خودشان و البته کاملا بر اساس قوانین آمریکا وضع می‌کنند (به همین دلیل با دولت‌های اروپا نیز درگیرند) و مفسرش نیز خودشان هستند و هرگونه هم که بخواهند آن‌ها را اعمال می‌کنند. از جمله برخوردهای مستبدانه این شبکه‌ها، باید به برخوردهای حذفی با پست‌ها و حساب‌های کاربری مربوط به رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره کنم. بستن چندباره صفحه اینستاگرام خط حزب‌الله، حذف پست‌های متعدد از صفحه اصلی اینستاگرام رهبر انقلاب و حذف پست‌هایی از توییتر عربی و انگلیسی و حتی صفحه اینستاگرام یک نوجوان نمونه‌های تکرارشده توسط دیکتاتورهای دیجیتال قرن ۲۱ است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل
خبرگزاری میزان- فیس‌بوک، صفحه عربی رهبر انقلاب با بیش از ۱۰۰ هزار دنبال‌کننده را که چندی پیش به بهانه نقض قوانین این شبکه با محدودیت مواجه کرده بود روز گذشته به طور کامل پاک کرد. پنجه‌های فولادی دموکراسی غربی و به‌خصوص آمریکا با روکشی از مخمل در نوع دیجیتالش نیز قابل مشاهده است! دیکتاتوری مانند استعمار، شکل‌های نوینی دارد و دیکتاتور‌های قرن ۲۱ برخلاف دیکتاتور‌های قرون پیشین ظاهری بسیار موجه و مدرن دارند. بستن چندباره صفحه اینستاگرام خط حزب‌الله، حذف پست‌های متعدد از صفحه اصلی اینستاگرام رهبر انقلاب و حذف پست‌هایی از توییتر عربی و انگلیسی و حتی صفحه اینستاگرام یک نوجوان نمونه‌های تکرارشده توسط دیکتاتور‌های دیجیتال قرن ۲۱ است. پنجه‌های فولادی دموکراسی غربی و به‌خصوص آمریکا با روکشی از مخمل در نوع دیجیتالش نیز قابلمشاهده است!

«امریکا بدتر از داعش است»

مهرمهر3 روز قبل
حساب توییتر منتسب به سردار سلیمانی با انتشار این ویدیو نوشت: وقت افشا کردن خیلی حرف‌ها نیست. میگویند داعش به کلی از بین نرفته است، خیلی خوب دوباره‌ هم بیاید دوباره همان است، دوباره میزنیم.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 روز قبل
این مقام وزارت خارجه آمریکا گفت تهران می‌گوید که ایران در حال صدور انقلاب خود به منطقه است در حالی که از نظر او برای همه روشن شده که بزرگترین صادرات دین‌سالاری، فساد است. مدیرکل خاورمیانه وزارت خارجه آمریکا افزود این اقدام امروز مانعی برای برداشتن گام‌های دیگر نیست اما از بیان هرگونه جزئیاتی در این رابطه خودداری کرد. وی با اشاره به اظهارات مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا در این باره، مدعی شد این اقدام، نمونه رفتار ناپذیرفتنی ایران در منطقه است. مدیرکل خاورمیانه وزارت خارجه آمریکا درباره کارزار فشارحداکثری هم گفت این کارزار کارایی دارد و می‌بیند که رشد اقتصادی آنها منفی شده و مردم به خیابان‌ها آمده‌اند. شنکر در حالی که سعی می‌کرد آنچه را که او فساد در ایران می‌نامید، عامل مشکلات اقتصادی معرفی کند در عین حال اعتراف کرد تروریسم اقتصادی آمریکا علیه ایران، مشکلات اقتصادی ایران را تشدید کرده است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 روز قبل
دیکتاتوری مانند استعمار، شکل‌های نوینی دارد و دیکتاتورهای قرن ۲۱ بر خلاف دیکتاتورهای قرون پیشین ظاهری بسیار موجه و مدرن دارند. یکی از جدیدترین انواع نظام‌های دیکتاتوری، دیکتاتوری‌های دیجیتالی است. استبدادی که در شبکه‌های اجتماعی امروز جهان اعمال می‌شود شباهت‌های زیادی با نظام‌های مستبد قرن‌های قبل دارد. در حکومت‌های دیجیتالی از قبیل توئیتر و اینستاگرام و فیس بوک به بهانه‌های گوناگونی از جمله مبارزه با تروریسم و خشونت با حساب‌ها و پست‌های مختلف برخورد حذفی می‌شود. بگذریم از اطلاعات خصوصی انبوه موجود در این شبکه‌ها که دقیقا" معلوم نیست از آنها چگونه استفاده می‌شود!
برترین‌هابرترین‌ها4 روز قبل
القدس العربی چاپ لندن مدعی شد: به گزارش منابع سیاسی نزدیک به مراکز تصمیم گیری در پایتخت عراق، سردار قاسم سلیمانی، برای انتخاب جایگزین مناسب عادل عبدالمهدی، در عراق حضور دارد. انتخاب: القدس العربی چاپ لندن مدعی شد: به گزارش منابع سیاسی نزدیک به مراکز تصمیم گیری در پایتخت عراق، سردار قاسم سلیمانی، برای انتخاب جایگزین مناسب عادل عبدالمهدی، در عراق حضور دارد. این مسئول آمریکایی در ادامه صحبت هایش افزود: این به معنای انجام اصلاحات انتخاباتی، تقویت حکومت ملی، مقابله با فساد و گسترش فرصتهای اقتصادی است. اما مساله مهمتر ان است که سران عراقی، حرف ملت خود را بشنوند؛ همانطور که لازم است همسایگان عراق، از جمله ایران، در مسائل داخلی آن دخالت نکنند. این در حالی است در یک پایگاه نظامی محل حضور سربازان آمریکایی، در استان الانبار در غرب عراق، ۵ موشک شلیک شد.
مازن آنلاینمازن آنلاین6 روز قبل
پیام مازند - تصاویرش این‌قدر ناباورانه است که به سختی بشود تشخیص داد او همان رضا رشیدپور مثلا ۴۰روز قبل است. رضا رشیدپور با چهره و ظاهری متفاوتاو در سایه خواست مردم برای بازگشت عادل به سیما و دوگانه فروغی، فردوسی‌پور گم شد و در سکوت از روی آنتن رفت. بیشتر بدانید: خداحافظی رشیدپور با تلویزیون؟ / آغاز روزهای سخت رشیدپوربیشتر بدانید: واکنش رضا رشیدپور به کتک خوردن آزاده نامداری! بیشتر بدانید: توهین شدید مردم نسبت به شوخی رضا رشیدپور در برنامه زنده!! عکسبیشتر بدانید: رفع ممنوع التصویری رضا رشیدپور و یحیویبیشتر بدانید: احسان علیخانی، دلیل شایعه تعطیلی حالا خورشید است؟!
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز6 روز قبل
این نماینده عراقی با اشاره به اینکه حضور سردار سلیمانی در عراق به منظور تقریب دیدگاه‌های میان احزاب سیاسی است و طبق قانون مرسوم این کشور، نخست‌وزیر از میان شیعیان انتخاب می‌شود، گفت: ایرانی‌ها مایلند که نخست وزیر آتی عراق به دیکته‌های آمریکایی‌ها درباره ایران تن ندهد. مشاور رئیس پارلمان عراق: روزهای آتی مملو از غیرمنتظره‌هاست «کامل الدلیمی» مشاور رئیس پارلمان عراق هم محاسبات و معادلات سیاسی در عراق را از اول اکتبر به بعد در عراق متحول خواند و گفت: از آن تاریخ ملت عراق در هر توافق و تفاهمی به حساب می‌آیند و انکار این قضیه ممکن نیست. الدلیمی گفت: نشست‌های جاری میان احزاب سیاسی به شرطی نتیجه می‌دهد که به انتخاب نخست وزیری منجر شود که نماینده واقعی جوانان معترض این کشور باشد. «محمد الحلبوسی» رئیس پارلمان عراق روز گذشته از «برهم صالح» رئیس جمهور این کشور خواست تا طی ۱۵ روز تکلیف نامزد تصدی پست نخست وزیر عراق را مشخص کند. پارلمان عراق روز یکشنبه با حضور حداکثر نمایندگان تشکیل جلسه داد و درخواست رسمی عادل عبدالمهدی برای کناره‌گیری از پست نخست‌وزیری را پذیرفت.
خبر فوریخبر فوری6 روز قبل
خبرگزاری فرانسه روز سه شنبه ۱۲ آذر اعلام کرد قاسم سلیمانی، فرماندهٔ سپاه قدس ایران در بغداد، پایتخت عراق حضور یافته تا دربارهٔ دولت آیندهٔ این کشور با مقامات عراقی گفتگو کند. پیش از این نیز منابع خبری مختلف از حضور سردار سلیمانی در عراق در روزهای اخیر خبر داده بودند. از جمله وبسایت انگلیسی العربیه روز شنبه گذشته اعلام کرد قاسم سلیمانی در بغداد حضور یافته است. به نوشته العربیه، سلیمانی در فاصله اعلام استعفای عبدالمهدی و تأیید این استعفا در پارلمان به عراق سفر کرده است. وبسایت فارسی شبکه العربیه نیز روز یکشنبه از حضور قاسم سلیمانی به اتفاق «صدها تن» از نیروهای سپاه پاسداران در عراق خبر داده بود.
کرد آنلاینکرد آنلاین6 روز قبل
عصر کرد - تصاویرش این‌قدر ناباورانه است که به سختی بشود تشخیص داد او همان رضا رشیدپور مثلا ۴۰روز قبل است. رضا رشیدپور با چهره و ظاهری متفاوتاو در سایه خواست مردم برای بازگشت عادل به سیما و دوگانه فروغی، فردوسی‌پور گم شد و در سکوت از روی آنتن رفت. بیشتر بدانید: خداحافظی رشیدپور با تلویزیون؟ / آغاز روزهای سخت رشیدپوربیشتر بدانید: واکنش رضا رشیدپور به کتک خوردن آزاده نامداری! بیشتر بدانید: توهین شدید مردم نسبت به شوخی رضا رشیدپور در برنامه زنده!! عکسبیشتر بدانید: رفع ممنوع التصویری رضا رشیدپور و یحیویبیشتر بدانید: احسان علیخانی، دلیل شایعه تعطیلی حالا خورشید است؟!

روایت یک شبکه عراقی از پشت پرده حمله به کنسولگری ایران در نجف + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 هفته قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، در یک هفته گذشته ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در شهر نجف اشرف، چندین بار توسط افراد ناشناس و غیربومی به آتش کشیده شد. یک شبکه عراقی مصاحبه‌ای با کارشناسان داشته و به بررسی پشت پرده این حملات پرداخته است. بیشتر بخوانید: پروپاگاندای جدید رسانه‌های غربی علیه ایران/ سردار سلیمانی در عراق است؟ انتهای پیام/
فردا نیوزفردا نیوز1 هفته قبل
رسانه‌های عربی شایعه حضور سردار سلیمانی را در عراق مطرح کردندکنسولگری ایران در شهر نجف به آتش کشیده شد و دفتر فرهنگی و آستانه مرقد شهید حکیم در آتش فتنه سوخت و اغتشاشگران به ساحت مرجعیت عالی شیعه عراق توهین کردند. هدف از اجرای این نقشه به میان کشیدن پای جمهوری اسلامی ایران و ادعای مداخله کشورمان در اوضاع عراق است. آنها در این راستا مدعی شدند سردار سلیمانی به همراه ۵۲۰ نفر از اعضای نیروی قدس برای مقابله با آشوبگران و «انتخاب نخست‌وزیر جدید» وارد عراق شده‌اند. مزدوران سعودی-صهیونیستی و غربی که شبکه‌های اجتماعی عراق را در اختیار خود گرفته‌اند، هم‌زمان در تلاش هستند تا ابوجهاد الهاشمی، مسئول دفتر نخست‌وزیر سابق عراق را عامل نفوذی ایران و شخص سردار سلیمانی در کابینه عراق معرفی کنند تا به‌این‌وسیله بتوانند در اقدامی تحریک‌آمیز، هاشمی را نخست‌وزیر بعدی عراق و ایران را عامل به قدرت رسیدن وی معرفی کنند. نه جمهوری اسلامی ایران و نه شخص سردار سلیمانی هیچ نقشی در اوضاع داخلی عراق ندارند و حتی حشدالشعبی که آن را بازوی ایران در عراق می‌خوانند هیچ مأموریتی جز دفاع از مرجعیت در برابر هتاکان و اغتشاشگران ندارد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
در این میان عدم اکران آثار حاضر در جشنواره فیلم فجر همواره یکی از مهمترین مشکلات چرخه اکران بوده است، جشنواره فیلم فجر به عنوان ویترین سینمای ایران بهترین تولیدات یکسال سینما را در خود جای می‌دهد، اما مشخص نیست چرا بهترین آثار سینما در سال در چرخه اکران مورد بی مهری قرار می‌گیرند. بازیگر این فیلم در مورد نظر شخصی خود پس از تماشای فیلم مهدی جعفری اظهار کرد: من به شدت فیلم ۲۳ نفر را دوست داشتم. نکته جالب توجه اینجاست که این فیلم در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر سیمرغ بلورین بهترین فیلم از جشنواره فیلم فجر از نگاه ملی را از آن خود کرد و مشخص نیست چرا بهترین فیلم از نگاه ملی همچنان باید در صف انتظار اکران ایستاده و به نوعی بهترین زمان‌های اکران را از دست بدهد. فیلم سینمایی ۲۳ نفر اقتباسی از خاطرات گروهی از رزمندگان نوجوان ایرانی است که در جریان جنگ ایران و عراق در سال ۱۳۶۱ به اسارت نیروهای عراقی درآمدند. مهدی جعفری کارگردان فیلم سینمایی ۲۳ نفر پیش از این بیشتر در مقام فیلمبردار در سینما فعالیت داشته و تصویربرداری فیلم سینمایی «به‌وقت شام» از کارهای متأخر او محسوب می‌شود.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 هفته قبل
به گزارش اقتصادنیوز، اسپوتنیک به نقل از «العربیه» نوشت، سردار سلیمانی برای انجام مذاکرات در بغداد بسر می‌برد. بنا به ادعای این رسانه نزدیک به سعودی، این سفر در زمینه بحران سیاسی در عراق انجام شده است. کابینه وزیران عراق روز ۳۰ نوامبر استعفای نخست وزیر را پذیرفت. این رسانه در ادامه نوتش: به گزارش منبع خبری نامبرده، سردار سلیمانی اوایل نوامبر نیز سفری به بغداد داشت و از فرماندهی تشکیلات نظامی شیعه خواسته بود از نخست وزیر عراق حمایت کنند. بحران سیاسی به دلیل اعتراضات گسترده ساکنان علیه سیاست دولت در عراق بروز کرده است.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سردار غلامرضا سلمانی عصر پنج شنبه در پایان سفر یک روزه خود به استان همدان از نمایشگاه دستاوردهای۴۰ ساله بسیج استان همدان بازدید کرد. در این نمایشگاه گوشه‌ای از اقدامات ۴۰ ساله بسیج استان همدان به نمایش گذاشته شده و تیپ ۳۲ انصارالحسین ادوات جدید خود شامل دوربین دید شب، سمیلاتور و دیگر تجهیزات جدید خود را به نمایش درآورده استنمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله بسیج استان همدان دوم تا هفتم آذرماه در تالار قران همدان فعال بوده و بسیج جامعه پزشکی، رسانه، طلاب، علمی و پژوهشی، هنرمندان، بسیج دانشجویی، پایگاه‌های مقاومت، بسیج دانش آموزی، علمی، سازندگی و قرارگاه محرومیت زدایی و دیگر اقشار در این نمایشگاه حضور داشته‌اند. رئیس سازمان بسیج مستضعفین با حضور در این نمایشگاه از بخش‌های مختلف آن بازدید کرد.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان سردار غلامرضا سلیمانی عصر امروز در حاشیه مراسم آغاز عملیات اجرایی انتقال و ساخت روستای برفیان اظهار داشت: خوشحالیم این توفیق نصیب سپاه همدان شد تا عملیات اجرایی احداث واحدهای مسکونی روستا در مکانی جدید را شروع کند. وی تصریح کرد: روستاها محور اصلی در اقتصاد مقاومتی را تشکیل می‌دهند و نقشی سازنده در این عرصه دارند. رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور بیان کرد: با توجه به رفع تنگناهایی که برای روستاها وجود دارد امیدواریم شاهد زندگی بهتر با شرایط مطلوب‌تر برای مردم روستا باشیم. وی ابراز کرد: در طرح همگام با کشاورز در تلاشیم با انتقال الگوهای علمی میزان بهره برداری از محصولاتی مانند گندم، جو، کلزا و برنج را افزایش دهیم. رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور تصریح کرد: در تلاشیم میزان بهره برداری از این شرایط را برای ملت ایران به حداکثر برسانیم و در رونق تولید و مبارزه با بیکاری سال آینده برنامه بلند و چابکی را داشته باشیم.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان بعدازظهر امروز مرکز صیانت و بازپروی معتادان شهرستان نهاوند که به همت سپاه استان همدان در مساحت دو هزار و پانصد متر مربع و با اعتبار ۷ میلیارد و پانصد میلیون تومان ساخته شده است با حضور سردار سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور افتتاح شد. فرمانده سپاه همدان بیان کرد: امیدوارم بتوانیم این ظرفیت را برای استفاده عموم مردم کشور آماده کنیم چرا که از جمله مشکلات بزرگ امروز جامعه، اعتیاد است. به گزارش تسنیم مرکز صیانت معتادان شهرستان نهاوند با ظرفیت ۳۰۰ نفردر مدت یک سال ساخته شد و به بهره برداری رسید. سپاه برای ساخت این مرکز ۵ میلیارد تومان و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان نیز ۲میلیارد و پانصد میلیون تومان هزینه کرده است. ساخت مرکز کارآموزی این اردوگاه به ۱۲ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
فارسفارس1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، ظهر امروز به یاد ۹۲ هزار شهید بسیجی تویسرکان عملیات عمرانی احداث و انتقال روستای «برفیان» در این شهرستان توسط رئیس سازمان بسیج مستضعفان کشور با همراهی نماینده مردم تویسرکان در مجلس، فرماندار تویسرکان، فرمانده سپاه استان و جمعی از مسوولان و مردم این روستا به طور رسمی آغاز شد. در اثر بارندگی سال‌های گذشته در روستای برفیان از توابع شهرستان تویسرکان یک رانش قاشقی اتفاق افتاد و سبب ایجاد یک شکاف در نزدیکی روستا شد. هم اکنون یک خطر جدی روستا را تهدید می‌کند که با تکرار رانش ممکن است این روستا دچار فروپاشی شود. به همت بسیج سازندگی در پایین‌دست و منطقه بی‌خطر ۴۴ واحد مسکونی به متراز هر قطعه ۳۶۰ متر مربع زمین که دارای ۸۵ واحد مسکونی است، احداث می‌شود، اسکلت واحدهای احداثی این روستا بتنی با نمای سنتی خواهد بود و مجری طرح نیز سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین (ع) است. روستای جدید برفیان با همکاری قرارگاه محرومیت‌زدایی، سازمان بسیج سازندگی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و استانداری همدان احداث می‌شود.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، اردوگاه «کرامت» نهاوند ظهر پنج شنبه با هدف پذیرش و درمان معتادان با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین بهره‌برداری شد. عملیات اجرایی این اردوگاه در زمینی به مساحت ۵ هکتار از اسفند سال گذشته به منظور زیر پوشش قرار دادن شهرستان‌های جنوبی استان همدان شامل ملایر، تویسرکان، نهاوند و اسدآباد آغاز شد. سردار غلامرضا سلیمانی در آئین افتتاح پروژه اردوگاه صیانت و درمان نهاوند بابیان اینکه همه ما خدمتگزار مردم هستیم و این افتخاری عظیم است چراکه مردم ولی نعمتان ما هستند، گفت: مسائل اجتماعی و فرهنگی بسیار حائز اهمیت است. رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: بسیج با روحیه جهادی و محوریت جوانان دنبال خیز گرفتن برای پیشرفت همراه با جهش و امید و رسیدن به موفقیت است. وی تاکید کرد: ‌ بسیج با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب به میدان آمده و در مسیر خدمت به مردم قدم برخواهد داشت.

به انتهای لیست رسیدید