سرقت سیم و کابل برق

سرقت سیم و کابل برق

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 هفته قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، سرهنگ عباس صارمی ساداتی گفت: تیم‌های دایره تجسس کلانتری طرق در عملیات غافلگیرانه شدید مقابله با سرقت پس از اقدام‌های اطلاعاتی و پیگیری سرنخ‌های موجود به طور ضربتی وارد عمل شدند. وی افزود: متهم ۴۷ساله که راهی جز بیان حقیقت نمی‌دید با معرفی مال‌خر اموال مسروقه در تحقیقات اولیه تا کنون به ۱۵ فقره سرقت سیم و کابل برق اعتراف کرد. بررسی‌های اولیه در این باره با توجه به ادعای شاکی پرونده حاکی از آن بود که متهمان ۳ راس گوسفند را به سرقت برده‌اند و تحقیقات در این باره ادامه دارد. وی افزود: با دستگیری ۲سارق که اعتیاد شدید به مواد مخدر دارند مشخص شد متهمان ۴فقره سرقت گوسفند نیز در شهرستان کاشمر داشته‌اند و تحقیقات از آنها ادامه دارد. وی با اشاره به این مطلب که از این متهمان ۳۵شاخه آهن آلات و ۱۰شاخه لوله اتصالات گاز سرقتی کشف شده گفت: تحقیقات از متهمان ادامه دارد.
رکنارکنا2 هفته قبل
به گزارش رکنا، سرهنگ ساداتی، رییس پلیس مشهد گفت: تیم‌های دایره تجسس کلانتری طرق جهت مقابله با سرقت وارد عمل شدند. مرحله اول این عملیات با پیگیری سرقت‌های سریالی سیم و کابل برق آغاز و ماموران کلانتری طرق با چهره زنی یکی از عاملان اصلی این سرقت‌ها، وی را در حال ارتکاب جرم دستگیر کردند. وی افزود: متهم ۴۷ساله علاوه بر معرفی مال‌خر اموال مسروقه به ۱۵ فقره سرقت سیم و کابل برق اعتراف کرد و همچنین ماموران پسر و دختری جوان که یک راس گوسفند را برای فروش به بازار دام مشهد آورده بودند به عنوان مظنون دستگیر کردند. سرنخ پیگیری‌های ماموران را با توقیف یک دستگاه خودروی سواری سرقتی در مشهد به شهرستان کاشمر رساند. وی گفت: با دستگیری ۲سارق مشخص شد متهمان ۴فقره سرقت گوسفند نیز در شهرستان کاشمر داشته‌اند و تیم‌های تجسس کلانتری طرق یکی از عاملان این سرقت‌ها را پس از کنترل و مراقبت‌های پوششی لحظاتی پس از ارتکاب جرم دستگیر کردند. پس از اعترافات وی ۴ تن از متهمان سرقت آهن آلات و یک مالخر را در این رابطه دستگیر شدند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 هفته قبل
به گزارش مشرق به نقل از روابط عمومی پلیس، سرهنگ عباس صارمی ساداتی گفت: تیم‌های دایره تجسس کلانتری طرق در عملیات غافلگیرانه شدید مقابله با سرقت پس از اقدام‌های اطلاعاتی و پیگیری سرنخ‌های موجود به طور ضربتی وارد عمل شدند. رییس پلیس مشهد اظهار کرد: مرحله اول این عملیات با پیگیری سرقت‌های سریالی سیم و کابل برق آغاز و ماموران کلانتری طرق با چهره زنی یکی از عاملان اصلی این سرقت‌ها، وی را در حال ارتکاب جرم دستگیر کردند. وی افزود: متهم ۴۷ساله که راهی جز بیان حقیقت نمی‌دید با معرفی مال‌خر اموال مسروقه در تحقیقات اولیه تا کنون به ۱۵ فقره سرقت سیم و کابل برق اعتراف کرد. وی افزود: با دستگیری ۲سارق که اعتیاد شدید به مواد مخدر دارند مشخص شد متهمان ۴فقره سرقت گوسفند نیز در شهرستان کاشمر داشته‌اند و تحقیقات از آنها ادامه دارد. وی با اشاره به این مطلب که از این متهمان ۳۵شاخه آهن آلات و ۱۰شاخه لوله اتصالات گاز سرقتی کشف شده گفت: تحقیقات از متهمان ادامه دارد.
خبر فوریخبر فوری2 هفته قبل
رئیس پلیس مشهد از اجرای طرح تشدید مقابله با سرقت و دستگیری۱۱مرد و یک دختر جوان خبر داد. به گزارش مشهد فوری، به نقل از روابط عمومی پلیس، سرهنگ عباس صارمی ساداتی گفت: تیم‌های دایره تجسس کلانتری طرق در عملیات غافلگیرانه شدید مقابله با سرقت پس از اقدام‌های اطلاعاتی و پیگیری سرنخ‌های موجود به طور ضربتی وارد عمل شدند. رییس پلیس مشهد اظهار کرد: مرحله اول این عملیات با پیگیری سرقت‌های سریالی سیم و کابل برق آغاز و ماموران کلانتری طرق با چهره زنی یکی از عاملان اصلی این سرقت‌ها، وی را در حال ارتکاب جرم دستگیر کردند. وی افزود: با دستگیری ۲سارق که اعتیاد شدید به مواد مخدر دارند مشخص شد متهمان ۴فقره سرقت گوسفند نیز در شهرستان کاشمر داشته‌اند و تحقیقات از آنها ادامه دارد. وی با اشاره به این مطلب که از این متهمان ۳۵شاخه آ هن آ لات و ۱۰شاخه لوله اتصالات گاز سرقتی گشف شده گفت: تحقیقات غز متهمان ادامه دارد.
رکنارکنا3 هفته قبل
به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی از دستگیری سارقان حرفه‌ای و اعتراف به ۴۹ فقره سرقت سیم و کابل برق، در شهرستان ارومیه خبر داد. سردار «مسعود خرم نیا» گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت‌های متعدد سیم و کابل برق و تخریب خطوط انتقال برق در شهرستان ارومیه به دلیل حساسیت موضوع شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران قرار گرفت. وی در ادامه با بیان اینکه ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی، موفق شدند ۲ سارق سابقه دار را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند، افزود: در استعلام‌های صورت گرفته مشخص شد متهمان از سارقان حرفه‌ای و سابقه دار هستند. این مقام ارشد انتظامی استان اظهار داشت: در بازجویی‌های فنی به عمل آمده توسط پلیس، متهمان به ۴۹ فقره سرقت سیم و کابل برق در سطح شهرستان ارومیه اعتراف کردند. فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی در پایان تصریح کرد: هر ۲ متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی، تحویل مراجع قضائی شدند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 هفته قبل
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی از دستگیری سارقان حرفه‌ای و اعتراف به ۴۹ فقره سرقت سیم و کابل برق، در شهرستان ارومیه خبر داد. به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی گفت: سارقان حرفه‌ای و اعتراف به ۴۹ فقره سرقت سیم و کابل برق، در شهرستان ارومیه بازداشت شدند. سردار «مسعود خرم نیا» گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت‌های متعدد سیم و کابل برق و تخریب خطوط انتقال برق در شهرستان ارومیه به دلیل حساسیت موضوع شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران قرار گرفت. این مقام ارشد انتظامی استان اظهار داشت: در بازجویی‌های فنی به عمل آمده توسط پلیس، متهمان به ۴۹ فقره سرقت سیم و کابل برق در سطح شهرستان ارومیه اعتراف کردند. فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی در پایان تصریح کرد: هر ۲ متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی، تحویل مراجع قضائی شدند.
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشدر پی گزارش وقوع چندین فقره سرقت سیم و کابل برق در نقاط مختلف شهر و روستا، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس کهنوج قرار گرفت. در ادامه ماموران کلانتری ۱۱ با گسترش چتر اطلاعاتی و انجام تحقیقات میدانی به سه نفر که سابقه سرقت داشتند مظنون شدند و افراد مذکور را تحت نظر گرفتند. فرمانده انتظامی شهرستان «کهنوج» گفت: ماموران انتظامی پس از چندین روز مراقبت و کنترل افراد مظنون، متهمان را طی عملیاتی غافلگیرانه حین سرقت دستگیر کردند. سرهنگ «بهرامی» افزود: این افراد پس از مواجهه با مدارک مستدل پلیس به هشت فقره سرقت اقرار و اعتراف کردند با فروش اموال سرقتی، هزینه خرید مواد افیونی مصرفی خود را تهیه می‌کرده‌اند. این مسئول انتظامی خاطرنشان کرد: سارقان دستگیر شده گرفتار اعتیاد بودند و به همین سبب دست به سرقت می‌زدند و خاموشی‌های نامتعارف برای مردم این منطقه گرمسیری رقم می‌زدند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
به گزارش مشرق، در پی گزارش وقوع چندین فقره سرقت سیم و کابل برق در نقاط مختلف شهر و روستا، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس کهنوج قرار گرفت. بیشتر بخوانید: حبس و شلاق مجازات اخاذی از مردان پولداردر ادامه ماموران کلانتری ۱۱ با گسترش چتر اطلاعاتی و انجام تحقیقات میدانی به سه نفر که سابقه سرقت داشتند مظنون شدند و افراد مذکور را تحت نظر گرفتند. فرمانده انتظامی شهرستان «کهنوج» گفت: ماموران انتظامی پس از چندین روز مراقبت و کنترل افراد مظنون، متهمان را طی عملیاتی غافلگیرانه حین سرقت دستگیر کردند. سرهنگ «بهرامی» افزود: این افراد پس از مواجهه با مدارک مستدل پلیس به هشت فقره سرقت اقرار و اعتراف کردند با فروش اموال سرقتی، هزینه خرید مواد افیونی مصرفی خود را تهیه می‌کرده‌اند. این مسئول انتظامی خاطرنشان کرد: سارقان دستگیر شده گرفتار اعتیاد بودند و به همین سبب دست به سرقت می‌زدند و خاموشی‌های نامتعارف برای مردم این منطقه گرمسیری رقم می‌زدند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ماه قبل
بیشتر بخوانید: دستگیری یک هزار و ۳۰۰ معتاد متجاهر و خرده فروش موادمخدر در پایتخترئیس پلیس پایتخت از شناسایی و دستگیری یک هزار و ۳۰۰ خرده فروش مواد مخدرو معتاد متجاهر خبر داد و گفت: از این تعداد ۹۶۸ نفر خرده فروش مواد افیونی بودند. بیشتر بخوانید: ثبت نام زوار اربعین حسینی ترفند جدید برای کلاهبرداریرئیس پلیس فتا اصفهان در خصوص کلاهبرداری‌های اینترنتی به بهانه ثبت نام زوار اربعین حسینی از طریق سایت‌های جعلی هشدار داد. بیشتر بخوانید: قاچاقچیان با ۸۰ کیلو حشیش در دام قانونمأموران پلیس مبارزه با موادمخدرشهرستان بافق با همکاری مأموران پاسگاه جوادیه شهرستان رفسنجان، ۸۰ کیلو حشیش کشف کردند. بیشتر بخوانید: توقیف تریلی حامل ۱۴۲ کیلو مواد مخدر در یزددر بازرسی از یک تریلی، ۱۳۳ کیلو تریاک و ۹ کیلو حشیش کشف شد. بیشتر بخوانید: دپو پودر‌های مکمل بدنسازی در قشمفرمانده انتظامی قشم از کشف ۲ تن پودرمکمل بدنسازی دپو شده به ارزش ۶ میلیارد ریال خبر داد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ماه قبل
به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، سرهنگ «محمدرضا فدا» در تشریح این خبر، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم و کابل برق فشار قوی در سطح شهر کرمان، دستگیری عامل یا عاملان سرقت در دستور کار ماموران انتظامی کلانتری ۱۵ این فرماندهی قرار گرفت. وی افزود: در همین رابطه مأموران انتظامی کلانتری ۱۵ با انجام یک سری تحقیقات میدانی و اقدامات اطلاعاتی یک کارگاه ضایعاتی که در امر خرید و فروش اموال سرقتی فعالیت داشت را شناسایی کردند. سرهنگ فدا ادامه داد: مأموران با کسب اجازه از مقام قضائی موفق شدند یک هزار و ۲۰۰ متر سیم برق فشار قوی را کشف و در این خصوص یک مالخر افاغنه که فاقد هر گونه مدارک شناسایی بود را دستگیر کنند. وی تصریح کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی‌های تخصصی با توجه به شواهد و مدارک موجود به ۲۰ فقره مالخری سیم و کابل برق در شهر کرمان اعتراف کرد. این مقام انتظامی با اشاره به کشف ۲۰ فقره سرقت سیم و کابل برق افزود: مالخر دستگیر شده تحویل مرجع قضائی و اموال کشف شده نیز تحویل شرکت برق شد.
مهرمهر2 ماه قبل
سرهنگ رضا خورانی در گفتگو با خبرنگار مهر در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم و کابل برق در سطح شهرستان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت. وی افزود: مأموران پاسگاه انتظامی کارزان شب گذشته حین گشت زنی‌های هدفمند، با هوشیاری و ذکاوت عوامل گشتی فردی را که در حال قطع سیم برق بود دستگیر کردند. سرهنگ خورانی ضمن اشاره به اینکه از سارق یک عدد قیچی بزرگ کابل چینی به همراه مقدار تقریبی۳۰متر کابل برق کشف شد، گفت: با بررسی سوابق کیفری متهم، مشخص شد که وی از سارقان حرفه‌ای بوده که دارای سوابق کیفری متعددی در زمینه سرقت کابل برق و مخابراتی در سایر شهرستان‌ها بوده که پس از تشکیل پرونده به منظور سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد. فرمانده انتظامی شهرستان سیروان گفت: پیشگیری از وقوع سرقت، منوط به رعایت نکات ایمنی و توجه شهروندان به هشدارهای پلیس است و مشارکت مردم در تولید و حفظ امنیت، بهترین راه بازدارنده از وقوع انواع سرقت و جرائم دیگر است لذا می‌طلبد تا شهروندان در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک مراتب را سریعا به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.
مهرمهر3 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، کاظم دهقانی، امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم و کابل برق و تخریب خطوط انتقال برق در شهرستان مرند به دلیل حساسیت موضوع، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت. وی با بیان اینکه ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی، موفق شدند سارق را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند، افزود: در استعلام‌های صورت گرفته مشخص شد متهم از سارقان حرفه‌ای و سابقه دار و معتاد بوده است. فرمانده انتظامی شهرستان مرند گفت: در بازجویی‌های فنی به عمل آمده، متهم به ۲۵ فقره سرقت سیم و کابل برق در سطح شهرستان اعتراف کرد. دهقانی تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی، تحویل مراجع قضائی شد.
مهرمهر4 ماه قبل
وی دادسرا را خط مقدم دستگاه قضائی برای مقابله با بزهکاری و مجرمان دانست و افزود: شش دادیار و دو بازپرس در دادسرا فعالیت می‌کنند و روزهای تعطیل قاضی کشیک داریم. دادستان رفسنجان ادامه داد: سال گذشته ۱۴ هزار و ۱۸۴ پرونده رسیدگی و منتهی به صدور حکم شد و سرقت بیشترین آمار جرایم بود که اعتیاد و مسائل معیشتی از دلایل افزایش وقوع سرقت‌ها است. رئیسی نژاد با بیان اینکه سرقت در رفسنجان افزایش داشته ادامه داد: صدمه بدنی ناشی از تصادفات، ضرب و جرح عمدی، توهین به اشخاص، کلاهبرداری، تخریب و …در رتبه‌های بعدی جرایم و پرونده‌های ورودی به دادسرای رفسنجان بوده است. دادستان رفسنجان در ادامه از کاهش ۱۵ درصدی ورودی به زندان رفسنجان خبر داد و یادآور شد: کمیته صیانت از حقوق عامه با یک نفر قاضی و اعضایی از نهادهایی نظیر معاونت بهداشتی، تعزیرات، صمت و… بر بازار نظارت و با متخلفان برخورد می‌کند در این راستا تعدادی واحد متخلف پلمپ شده است. وی تصریح کرد: سرقت سیم و کابل برق علاوه بر جرم سرقت تخریب اموال عمومی تلقی می‌شود و دوچرخه‌سواری بانوان در انظار عمومی ممنوع است.
رکنارکنا5 ماه قبل
سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: در پی دریافت گزارش هایی مبنی بر خرید و فروش سیم و کابل برق سرقتی در محدوده رجایی شهر کرج بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی قرار گرفت. رئیس پلیس آگاهی استان البرز افزود: با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شد که متهمان قصد معامله مقادیر زیادی سیم و کابل برق فشار قوی را دارند که با انجام اقدامات پلیسی مخفیگاه آن‌ها شناسایی و در یک اقدام غافلگیرانه دو سارق و یک مالخر دستگیر شدند. وی اظهار کرد: در بازرسی از مخفیگاه نامبردگان مقدار ۷۶۵ کیلو سیم و کابل فشار برق قوی، دو دستگاه خودروی ال ۹۰ و پیکان وانت کشف شد؛ متهمان در بازجویی‌های مأموران به ۱۲ فقره سرقت سیم و کابل برق فشار قوی از ساختمان‌های اداری اعتراف کرده و گفتند که اموال مسروقه برای فروش به یک مالخر داده می‌شد و مبلغ آن را بین خودشان تقسیم می‌کردند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
موجموج5 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ محمدرضا خدادوست گفت: ماموران کلانتری ۲۵ اصفهان در یک انبار خرید ضایعات ۵ سارق سیم وکابل برق را شناسایی و در اقدمی ضربتی دستگیر کردند. وی افزود: طی بازرسی از محل تعداد ۱۳ عدد انواع قیچی مخصوص بریدن سیم و کابل و تعداد زیادی اموال مسروقه با حضور نمایندگان شرکت برق و مخابرات شناسایی شد. این مقام انتظامی تصریح کرد: متهمان به ۱۰ فقره سرقت سیم و کابل برق اعتراف که پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شدند. فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان در پایان با بیان اینکه مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ بصورت شبانه روز آماده دریافت گزارشات شهروندان بوده، توصیه کرد: شهروندان نسبت به افراد مشکوک که در داخل خیابان و کوچه‌ها پرسه می‌زنند، بی توجه نبوده و موضوع را سریعا به پلیس اطلاع دهند.
رکنارکنا6 ماه قبل
به گزارش رکنا، سرهنگ حسن عنایتی گنجی جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان بهشهر گفت: درپی وقوع چندین فقره سرقت سیم برق و موتورسیکلت در شهرستان بهشهر، موضوع در دستور کار مأموران پلیسآگاهی این فرماندهی قرار گرفت. وی افزود: در اجرای این مأموریت کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی این فرماندهی با بررسی‌های همه جانبه موفق به‌شناسایی سارق حرفه‌ای در این شهرستان شدند. سرهنگ عنایتی گفت: پس از هماهنگی‌های قضایی، در عملیاتی ضربتی متهم دستگیر و در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۱۸ فقره سرقت سیم و کابل برق و موتورسیکلت در شهرستان‌های بهشهر، نکا و گلوگاه اعتراف کرد. جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان بهشهر افزود: این سارق حرفه‌ای پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و با صدور حکم قانونی روانه زندان شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
ایرناایرنا6 ماه قبل
وی ادامه داد: ماموران انتظامی کلانتری ۱۷ با انجام اقدام اطلاعاتی نامحسوس، سارق را شناسایی کردند. وی اضافه کرد: ماموارن انتظامی با زیر نظر گرفتن سارق در حین سرقت در یک عملیات غافلگیرانه آن را دستگیر کردند. وی بیان کرد: با انجام استعلام‌های لازم ماموران انتظامی مشخص شد متهم از سارقان حرفه‌ای و سابقه دار است. جانشین فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی بیان کرد: متهم در بازجویی‌های پلیس به ۲۰ فقره سرقت سیم و کابل برق در شهرستان ارومیه اعتراف کرد. سرهنگ ابراهیمی اظهار داشت: در این رابطه یک سارق و یک نفر مالخر نیز دستگیر شد.
مازن آنلاینمازن آنلاین6 ماه قبل
فرمانده انتظامی نوشهر: پیام مازند - نوشهر - فرمانده انتظامی نوشهر از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و دستگیری ۱۱ نفر از عاملان افیونی، سارقان و مجرمان سابقه دار در این شهرستان خبر داد. فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر افزود: در اجرای این طرح پس از تشکیل تیم‌های اطلاعاتی و انتظامی مأموران موفق به شناسایی و دستگیری ۱۱ نفر از عاملان افیونی، سارقان و مجرمان سابقه دار در این شهرستان شدند. سرهنگ محمدی خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی‌های قضائی مأموران در بازدید از محل اختفای متهمان مقادیر قابل توجهی مواد مخدر و اموال سرقتی شامل سیم و کابل برق کشف کردند. وی از توقیف ۲ دستگاه خودرو و ۵ دستگاه موتورسیکلت متخلف در اجرای این طرح خبر داد و اظهار داشت:: کشف ۶ فقره سرقت شامل سرقت سیم و کابل برق، از دیگر موفقیت‌های اجرای این طرح بوده است. فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر در خاتمه از معرفی متهمان دستگیر شده به مرجع قضائی خبر داد و از شهروندان خواست: برای ایجاد امنیتی پایدار در شهرستان و مقابله با سوداگران مرگ با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در زمینه مسائل امنیتی و انتظامی را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و کلانتری محل اعلام دارند.
مهرمهر6 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ قاسم محمدی اظهار داشت: به منظور برقراری نظم و امنیت عمومی، مقابله با عاملان افیونی، سارقان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی طرح ارتقا امنیت اجتماعی در این شهرستان به اجرا در آمد. فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر افزود: در اجرای این طرح پس از تشکیل تیم‌های اطلاعاتی و انتظامی مأموران موفق به شناسایی و دستگیری ۱۱ نفر از عاملان افیونی، سارقان و مجرمان سابقه دار در این شهرستان شدند. سرهنگ محمدی خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی‌های قضائی مأموران در بازدید از محل اختفای متهمان مقادیر قابل توجهی مواد مخدر و اموال سرقتی شامل سیم و کابل برق کشف کردند. وی از توقیف ۲ دستگاه خودرو و ۵ دستگاه موتورسیکلت متخلف در اجرای این طرح خبر داد و اظهار داشت:: کشف ۶ فقره سرقت شامل سرقت سیم و کابل برق، از دیگر موفقیت‌های اجرای این طرح بوده است. فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر در خاتمه از معرفی متهمان دستگیر شده به مرجع قضائی خبر داد و از شهروندان خواست: برای ایجاد امنیتی پایدار در شهرستان و مقابله با سوداگران مرگ با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در زمینه مسائل امنیتی و انتظامی را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و کلانتری محل اعلام دارند.
مهرمهر6 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، غلامعباس غلامزاده گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم و کابل برق در شهرستان اردل و حومه، بلافاصله مأموران این فرماندهی وارد عمل شده و تحقیقات خود را آغاز کردند. این مقام ارشد انتظامی استان ادامه داد: مأموران با اقدامات اطلاعاتی و با تحت نظر قرار دادن محل‌های تردد احتمالی سارقان، دو دستگاه سواری حامل سیم برق که متعلق به سارقان بود را حین بارگیری و انتقال متوقف و سه نفر نیز در این رابطه دستگیر کردند. رئیس پلیس استان بیان کرد: متهمان در بازجویی فنی پلیس به ۴۱ فقره سرقت تجهیزات برق به صورت باندی اعتراف کردند. فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری در پایان گفت: مأموران در یک عملیات هماهنگ دو نفر دیگر از اعضا این باند را دستگیر و در بارزسی از مخفیگاه سارقان ۸۰۰ متر سیم برق، کشف و متهمان به مراجع قضائی معرفی شدند.
خبر فوریخبر فوری6 ماه قبل
پیشنهاد ماروزنامه نمی‌خوانم حتی مصاحبه‌های خودم را! / تئاترها و کنسرت‌های لاکچری، اشتباهی در عالم هنر است/ متاسفانه در هنر به جای اسپانسر، سرمایه‌گذار داریمفیلتر اینستاگرام بازی در زمین آمریکایی‌هاست/ فیلتر تلگرام موفق نبود اما طرحی برای رفع آن نداریم/ اقتصاد ستاره‌مربع‌ها در صداوسیما شفاف شود/ برنامه نود، موضوع این هفته شورای نظارتتعدد احزاب نشان دهنده روحیه استبداد زدگی است/ مسیح علی‌نژاد زبان گویای جامعه زنان نیست/ لزوم نگرش جنسیتی برای حل آسیب‌های اجتماعیروایت خبرفوری از زندگی‌هایی که به گل نشستند/ «او» که آمد، انگار آخرالزمان شدواکنش هادی غفاری به صحبت‌های جنجالی سعید قاسمی/ امثال ایشان خاله خرسه‌هایی هستند که انقلاب را به زیر می‌کشند/ به مردم بگوید زمان جنگ کجا بوده؟ شعارهای دولت در زمینه زنان قابلیت اجرا نداشت/ آقای روحانی در شرایط یاس مفرط کار را بر عهده گرفت/ دولت باور و اعتقاد قلبی به مشارکت زنان نداشت/ انتخاب خانم ابتکار برای حفظ دوز اصلاح‌طلبی کابینه بود
ایرناایرنا6 ماه قبل
علیان نژادی اظهار داشت: ماموران انتظامی بخش شال هنگام گشت زنی به راننده یک دستگاه سواری پژو ۲۰۶ که به محض رویت واحد گشت با سرعت بالا متواری شده بود، مشکوک شدند. این مسئول انتظامی گفت: ماموران بلافاصله با هماهنگی سایر واحدهای گشتی طی مسافتی تعقیب و گریز، خودرو را در روستای خیارج متوقف کرده و راننده خودرو را به پلیس آگاهی شهرستان بوئین زهرا انتقال دادند. به گفته علیان نژادی متهم در بازجویی فنی ماموران به ۳۰ فقره سرقت سیم و کابل برق هوایی در سطح شهرستان بوئین زهرا اعتراف کرد. فرماندهی انتظامی استان قزوین خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد. شهرستان بویین زهرا با مرکزیت شهری به همین نام در ۵۵ کیلومتری جنوب قزوین واقع شده است.
خبر فوریخبر فوری6 ماه قبل
فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از اعتراف باند سارقان حرفه‌ای سیم برق به ۳۵ فقره سرقت خبر داد. سرهنگ سیدجواد رضوی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مقابله با سرقت به عنوان یکی از اولویت‌های مهم مأموریتی در دستور کار قرار گرفته و علاوه بر تشدید اقدامات پیشگیرانه، تلاش مأموران انتظامی در کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها و پلیس آگاهی جهت شناسائی و دستگیری سارقان ادامه دارد. فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان افزود: در پی دستگیری اعضاء باند سارقان حرفه‌ای سیم برق توسط مأموران پلیس آگاهی دشتستان ۳۵ فقره سرقت سیم و کابل برق کشف و متهمان پس از تکمیل تحقیقات تحویل مراجع قضائی شدند. وی با تقدیر از تعامل وهمکاری مطلوب دستگاه قضایی شهرستان، بر ادامه همکاری‌ها وپیگیری‌های حقوقی از سوی مدیریت برق دشتستان در پیشگیری از وقوع سرقت سیم و کابل برق تأکید کرد.
خبر فوریخبر فوری7 ماه قبل
شعارهای دولت در زمینه زنان قابلیت اجرا نداشت/ آقای روحانی در شرایط یاس مفرط کار را بر عهده گرفت/ دولت باور و اعتقاد قلبی به مشارکت زنان نداشت/ انتخاب خانم ابتکار برای حفظ دوز اصلاح‌طلبی کابینه بودمروی: سال ۵۳ یک حالت عاطفی بین من و آقای رئیسی به وجود آمد/ آقای رئیسی اگر اراده می‌کرد، از راه قانونی می‌توانست خانه آنچنانی داشته باشد اما …
ایرناایرنا7 ماه قبل
به گزارش ایرنا، سرهنگ سید جواد رضوی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم و کابل برق در سطح شهرستان دشتستان، کارگروه ویژه‌ای با محوریت پلیس آگاهی تشکیل و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار قرار گرفت. وی بیان کرد: در نتیجه تحقیقات و بررسی‌های ماموران پلیس آگاهی و تجزیه و تحلیل اخبار و اطلاعات، اعضای یک باند حرفه‌ای ۲ نفره سرقت سیم و کابل برق شناسایی شدند. رضوی اظهارداشت: ماموران موفق شدند پس از هماهنگی با مقام قضایی هر ۲ نفر سارق را در مخفیگاه شان دستگیر کنند. وی یادآور شد: متهمان در بازجویی‌ها و تحقیقات به عمل آمده و در مواجهه با شواهد ارائه شده از سوی پلیس به ارتکاب ۲۵ فقره سرقت سیم و کابل برق اعتراف کردند. ۷۲۱۲/۶۰۴۵انتهای پیام /*
ایرناایرنا7 ماه قبل
به گزارش دریافتی دوشنبه ایرنا، سرهنگ دلاور القاصی مهر، افزود: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم و کابل برق در شیراز، موضوع با تشکیل کارگروهی به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت. وی ادامه داد: ماموران کلانتری ۲۴ ابوذر شیراز با انجام تحقیقات گسترده و اقدامات فنی، موفق شدند اعضای باند هشت نفره سارقان را که در یک کارگاه در حال سوزاندن کابل و از بین بردن روکش سیم آلومینیومی بودند شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند. فرمانده انتظامی شهرستان شیراز با بیان اینکه در بازرسی از آن کارگاه، میزان سه هزار و ۵۰۰ کیلوگرم سیم و کابل، هفت عدد باتری و لاستیک خودرو و سه عدد ریگلاتور و کنتور برق مسروقه کشف شد، اضافه کرد: این سارقان حرفه‌ای تحویل مراجع قضایی و از آن طریق روانه زندان شدند. ۹۸۷۳ /۱۸۷۶انتهای پیام /*
خبر فوریخبر فوری8 ماه قبل
با تلاش ماموران نیروی انتظامی البرز در روزهای گذشته ۲ باند سرقت و یک باند قاچاق کشف شد. فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ، از دستگیری اعضای باند سارقان سیم‌های برق و کشف ۱۶فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. این مقام انتظامی افزود: متهمان در بازجویی‌های ماموران، به ۱۶ فقره سرقت سیم و کابل برق اعتراف کردند. کیف‌قاپان دهقان‌ویلا دستگیر شدندفرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: با تلاش ماموران کلانتری ۴۶ دهقان ویلا، سارقان کیف قاپ دستگیر و به ۱۲ فقره سرقت اعتراف کردند. وی افزود: ماموران بلافاصله وارد عمل شده و با رد زنی‌های اطلاعاتی خودرو را شناسایی کردند.
ایسناایسنا8 ماه قبل
رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: با تلاش ماموران پلیس آگاهی استان، یک دستگاه خودرو کامیون حامل ۲۴ رأس گوساله قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در آزادراه تهران – کرج توقیف شد. عملیاتی مشترک برای دستگیری توزیع کننده مواد مخدر در تهران و البرزرئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر هم گفت: در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز و تهران بزرگ از یک توزیع کننده مواد مخدر ۲۲ کیلو و ۲۰۰ گرم ماده مخدر تریاک کشف شد. سرهنگ «علی عسگری» رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز با اعلام این خبر گفت: در پی اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز متمرکز بر روی عناصر تهیه و توزیع مواد مخدر فردی که اقدام به قاچاق گسترده مواد مخدر در سطح استان‌های البرز و تهران می‌کرد شناسایی شد. وی افزود: با اقدامات اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، منزل متهم در تهران شناسایی و با هماهنگی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ نامبرده دستگیر و در بازرسی از خودروی وی، مقدار ۲۲ کیلو و ۲۰۰ گرم مواد مخدر تریاک کشف و یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس نیز توقیف شد. این مقام انتظامی افزود: متهمان در بازجویی‌های ماموران به ۱۶ فقره سرقت سیم و کابل برق اعتراف کردند.
ایرناایرنا8 ماه قبل
سرهنگ جهانبخش صیادی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم و کابل برق در دشتی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت. صیادی ادامه داد: متهم در بازجویی‌های اولیه با اظهارات ضد و نقیض سعی در گمراه کردن پلیس داشت، اما پس از ارائه دلایل و مستندات به ناچار لب به اعتراف گشود و به پنج فقره سرقت کابل‌های برق در سطح شهرستان دشتی اعتراف کرد. فرمانده انتظامی دشتی بیان کرد: متهم دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی و صدور حکم به مراجع فضایی این شهرستان مغرفی شد. صیادی تاکید کرد: پلیس شهرستان دشتی با افرادی که با کاهش احساس امنیت عمومی، آرامش شهروندان را مختل و حقوق شهروندی را پایمال می‌کنند با جدیت برخورد می‌کند. شهرستان دشتی با ۸۶ هزار نفر جمعیت در ۸۰ کیلومتری جنوب بوشهر واقع است.
مهرمهر9 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ابراهیم ملاشاهی اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت سیم و کابل برق در شهرستان قصرقند موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت. وی افزود: تیم رسیدگی کننده پرونده با استفاده از سرنخ‌های به جامانده و یک سری تحقیقات میدانی موفق به شناسایی باند ۳ نفره سارقان سیم و کابل شدند. رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان بیان کرد: ماموران پلیس پس از چند روز کنترل نامحسوس سرانجام اعضای این باند را در حال سرقت کابل‌ها در روستای ساربوک در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند. وی گفت: متهمان در بازجویی‌های اولیه با اظهارات ضد و نقیض سعی در گمراه کردن پلیس داشتند اما پس از ارائه دلایل و مستندات به ناچار لب به اعتراف گشودند و به ۱۰ فقره سرقت کابل‌های برق در سطح شهرستان قصرقند اعتراف کردند. سرهنگ ملاشاهی با اشاره به ادامه تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر سرقت‌های احتمالی تصریح کرد: نیروی انتظامی با افرادی که با کاهش احساس امنیت عمومی، آرامش شهروندان را مختل و حقوق شهروندی را پایمال می‌کنند با جدیت برخورد می‌کند.

به انتهای لیست رسیدید