سرلشکر باقری

سرلشکر باقری

وانانیوزوانانیوز4 ساعت قبل
ستادکل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی به سطحی از اقتدار رسیده که دشمن را به یأس و ناامیدی کشانده است، گفت: این سطح از توانمندی مقدمه‌ای است تا در گام دوم انقلاب اسلامی، ایران به عنوان یک قدرت شکست ناپذیر در سطح بین المللی بروز و ظهور داشته باشد. به گزارش وانانیوز، به نقل از روابط عمومی سازمان پدافند غیرعامل، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به همراه جمعی از معاونین آن ستاد، از اقدامات راهبردی و عملیاتی سازمان پدافند غیرعامل کشور و دستاوردهای آن بازدید کرد. سرلشکر باقری با تاکید بر اینکه امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی به سطحی از اقتدار رسیده که دشمن را به یأس و ناامیدی کشانده است، خاطرنشان کرد: این سطح از توانمندی و آمادگی مقدمه‌ای خواهد بود تا در گام دوم انقلاب اسلامی کشور ایران به عنوان یک قدرت شکست ناپذیر در سطح بین المللی بروز و ظهور داشته باشد. در ادامه این بازدید همچنین سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور نیز گزارشی از فعالیت‌های تخصصی سازمان در حوزه‌های دفاع غیرعامل به ویژه مقابله با تهدیدات نوظهور ارائه کرد. بیانیه ارتش به‌مناسبت روز صنعت دفاعیبه نقل از ارتش، ارتش جمهوری اسلامی ایران به‌مناسبت ۳۱ مرداد ماه روز صنعت دفاعی بیانیه‌ای صادر کرد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴5 ساعت قبل
ساعت۲۴-ستادکل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی به سطحی از اقتدار رسیده که دشمن را به یأس و ناامیدی کشانده است، گفت: این سطح از توانمندی مقدمه‌ای است تا در گام دوم انقلاب اسلامی، ایران به عنوان یک قدرت شکست ناپذیر در سطح بین المللی بروز و ظهور داشته باشد. به گزارش روابط عمومی سازمان پدافند غیرعامل، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به همراه جمعی از معاونین آن ستاد، از اقدامات راهبردی و عملیاتی سازمان پدافند غیرعامل کشور و دستاوردهای آن بازدید کرد. سرلشکر باقری با تاکید بر اینکه امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی به سطحی از اقتدار رسیده که دشمن را به یأس و ناامیدی کشانده است، خاطرنشان کرد: این سطح از توانمندی و آمادگی مقدمه‌ای خواهد بود تا در گام دوم انقلاب اسلامی کشور ایران به عنوان یک قدرت شکست ناپذیر در سطح بین المللی بروز و ظهور داشته باشد. در ادامه این بازدید همچنین سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور نیز گزارشی از فعالیت‌های تخصصی سازمان در حوزه‌های دفاع غیرعامل به ویژه مقابله با تهدیدات نوظهور ارائه کرد. بیانیه ارتش به‌مناسبت روز صنعت دفاعیبه گزارش خبرآنلاین به نقل از ارتش، ارتش جمهوری اسلامی ایران به‌مناسبت ۳۱ مرداد ماه روز صنعت دفاعی بیانیه‌ای صادر کرد.
رکنارکنا5 ساعت قبل
به گزارش رکنا، سردار سرلشکر محمد باقری در جریان بازدید از سازمان پدافند غیرعامل کشور با تقدیر از عملکرد این سازمان، گفت: با عنایت خداوند متعال این سازمان امنیت کشور را در حوزه هسته‌ای، زیستی، سایبری و شیمیایی تأمین و تضمین خواهد کرد. وی با اشاره به اینکه سازمان پدافند غیرعامل کشور با طرح‌ریزی و برنامه‌ریزی مناسب در مقابله با تهدیدها در عرصه‌های مختلف با همکاری دولت، وزارتخانه‌ها، ارگان‌ها و سازمان‌های لشکری و کشوری آمادگی‌های مناسبی ایجاد کرده است، گفت: این سازمان در حوزه بازدارندگی و دفاع غیرنظامی موفق عمل کرده است و همکاری‌های بیشتر مسئولان می‌تواند اقتدار دفاعی را افزایش دهد. باقری با تاکید بر اینکه امروز نظام جمهوری اسلامی به سطحی از اقتدار رسیده که دشمن را به یأس و ناامیدی کشانده است، خاطرنشان کرد: این سطح از توانمندی و آمادگی مقدمه‌ای خواهد بود تا در گام دوم انقلاب اسلامی کشور ایران به عنوان یک قدرت شکست‌ناپذیر در سطح بین‌المللی بروز و ظهور داشته باشد. رئیس ستادکل نیروهای مسلحبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز6 ساعت قبل
به گزارش روابط عمومی سازمان پدافند غیرعامل، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به همراه جمعی از معاونین آن ستاد، از اقدامات راهبردی و عملیاتی سازمان پدافند غیرعامل کشور و دستاوردهای آن بازدید کرد. سرلشکر باقری با تاکید بر اینکه امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی به سطحی از اقتدار رسیده که دشمن را به یأس و ناامیدی کشانده است، خاطرنشان کرد: این سطح از توانمندی و آمادگی مقدمه‌ای خواهد بود تا در گام دوم انقلاب اسلامی کشور ایران به عنوان یک قدرت شکست ناپذیر در سطح بین المللی بروز و ظهور داشته باشد. در ادامه این بازدید همچنین سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور نیز گزارشی از فعالیت‌های تخصصی سازمان در حوزه‌های دفاع غیرعامل به ویژه مقابله با تهدیدات نوظهور ارائه کرد. وی با بیان اینکه سازمان پدافند غیرعامل کشور راهبردهای عملیاتی و دفاعی کشور را در قالب نظام عملیاتی پدافند غیرعامل در بخش‌های حساسی و کلیدی پیگیری می‌کند، این نظام عملیاتی را دارای ۷ محور قابل توجه عملیات صیانت و حفاظت از مردم در برابر تهدیدات، عملیات حفاظت از زیرساخت‌های حیاتی، عملیات دفاع غیرنظامی کشور، عملیات پدافند سایبری-فیزیکی، عملیات پدافند ترکیبی و هیبریدی، عملیات پدافند نوین و عملیات پدافند سایبری- مردم‌محور مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی برشمرد. وی با اشاره به اینکه برای پیشبرد اهداف پدافند غیرعامل نیاز به همکاری و هم‌افزایی‌ همه بخش‌ها و دستگاه‌ها در کشور وجود دارد، افزود: خوشبختانه ما شاهد ارتقای دانش عمومی در سطح کشور به خصوص پدافند غیرعامل هستیم و امید داریم بتوانیم یک وحدت رویه در بین مسئولان در خصوص اهمیت رعایت الزامات پدافند غیرعامل ایجاد کنیم.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین6 ساعت قبل
رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی به سطحی از اقتدار رسیده که دشمن را به یأس و ناامیدی کشانده است. اعتمادآنلاین| سردار محمد باقری، رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح به همراه معاونین آن ستاد، از اقدامات راهبردی و عملیاتی سازمان پدافند غیرعامل کشور و دستاورد‌های آن بازدید به عمل آورد. وی در این بازدید با اشاره به اینکه سازمان پدافند غیرعامل کشور با طرح‌ریزی و برنامه‌ریزی مناسب در مقابله با تهدید‌ها در عرصه‌های مختلف با همکاری دولت، وزارتخانه‌ها، ارگان‌ها و سازمان‌های لشکری و کشوری آمادگی‌های مناسبی را ایجاد کرده است، گفت: این سازمان در حوزه بازدارندگی و دفاع غیرنظامی موفق عمل کرده و همکاری‌های بیشتر مسئولان می‌تواند اقتدار دفاعی را افزایش دهد. وی ادامه داد: سازمان پدافند غیرعامل کشور به عقلانیت سطح بالای نرم‌افزاری رسیده و قادر است تدابیر و سیاست‌های دفاعی را با ادبیات علمی و تخصصی به دستگاه‌های اجرائی و سایر بخش‌ها منتقل کند. سرلشکر باقری گفت: اعتماد به جوانان متخصص و مؤمن در حوزه‌های علمی پدافند غیر‌عامل در این سازمان سبب ایجاد یک باور علمی و عملی و تبلور ایده «ما می‌توانیم» شده است.
ایسناایسنا6 ساعت قبل
رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: امروز نظام به سطحی از اقتدار رسیده که دشمن را به یأس و ناامیدی کشانده و این توانمندی مقدمه‌ای است تا ایران به عنوان یک قدرت شکست‌ناپذیر در سطح بین‌المللی بروز و ظهور داشته باشد. به گزارش ایسنا، سردار سرلشکر محمد باقری در جریان بازدید از سازمان پدافند غیرعامل کشور با تقدیر از عملکرد این سازمان، گفت: با عنایت خداوند متعال این سازمان امنیت کشور را در حوزه هسته‌ای، زیستی، سایبری و شیمیایی تأمین و تضمین خواهد کرد. باقری با تاکید بر اینکه امروز نظام جمهوری اسلامی به سطحی از اقتدار رسیده که دشمن را به یأس و ناامیدی کشانده است، خاطرنشان کرد: این سطح از توانمندی و آمادگی مقدمه‌ای خواهد بود تا در گام دوم انقلاب اسلامی کشور ایران به عنوان یک قدرت شکست‌ناپذیر در سطح بین‌المللی بروز و ظهور داشته باشد. رئیس ستادکل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه پدافند غیرعامل به موازات اقتدار دفاعی در حوزه نظامی حرکت روبه‌رشد و صعودی را می‌پیماید، افزود: با عنایت خداوند متعال سازمان پدافند غیرعامل کشور امنیت کشور را در حوزه‌های حساس هسته‌ای، زیستی، سایبری و شیمیایی تأمین و تضمین خواهد کرد. به گزارش ایسنا، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در جریان این بازدید که به همراه معاونان آن ستاد انجام شد، از اقدامات راهبردی و عملیاتی سازمان پدافند غیرعامل کشور و دستاوردهای آن دیدن کرد.
خبرآنلاینخبرآنلاین6 ساعت قبل
به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان پدافند غیرعامل، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به همراه جمعی از معاونین آن ستاد، از اقدامات راهبردی و عملیاتی سازمان پدافند غیرعامل کشور و دستاوردهای آن بازدید کرد. سرلشکر باقری با تاکید بر اینکه امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی به سطحی از اقتدار رسیده که دشمن را به یأس و ناامیدی کشانده است، خاطرنشان کرد: این سطح از توانمندی و آمادگی مقدمه‌ای خواهد بود تا در گام دوم انقلاب اسلامی کشور ایران به عنوان یک قدرت شکست ناپذیر در سطح بین المللی بروز و ظهور داشته باشد. در ادامه این بازدید همچنین سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور نیز گزارشی از فعالیت‌های تخصصی سازمان در حوزه‌های دفاع غیرعامل به ویژه مقابله با تهدیدات نوظهور ارائه کرد. وی با بیان اینکه سازمان پدافند غیرعامل کشور راهبردهای عملیاتی و دفاعی کشور را در قالب نظام عملیاتی پدافند غیرعامل در بخش‌های حساسی و کلیدی پیگیری می‌کند، این نظام عملیاتی را دارای ۷ محور قابل توجه عملیات صیانت و حفاظت از مردم در برابر تهدیدات، عملیات حفاظت از زیرساخت‌های حیاتی، عملیات دفاع غیرنظامی کشور، عملیات پدافند سایبری-فیزیکی، عملیات پدافند ترکیبی و هیبریدی، عملیات پدافند نوین و عملیات پدافند سایبری- مردم‌محور مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی برشمرد. بیانیه ارتش به‌مناسبت روز صنعت دفاعیبه گزارش خبرآنلاین به نقل از ارتش، ارتش جمهوری اسلامی ایران به‌مناسبت ۳۱ مرداد ماه روز صنعت دفاعی بیانیه‌ای صادر کرد.
الفالف6 ساعت قبل
به گزارش الف، به نقل از روابط عمومی سازمان پدافند غیرعامل، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به همراه جمعی از معاونین آن ستاد، از اقدامات راهبردی و عملیاتی سازمان پدافند غیرعامل کشور و دستاوردهای آن بازدید کرد. سرلشکر باقری با تاکید بر اینکه امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی به سطحی از اقتدار رسیده که دشمن را به یأس و ناامیدی کشانده است، خاطرنشان کرد: این سطح از توانمندی و آمادگی مقدمه‌ای خواهد بود تا در گام دوم انقلاب اسلامی کشور ایران به عنوان یک قدرت شکست ناپذیر در سطح بین المللی بروز و ظهور داشته باشد. در ادامه این بازدید همچنین سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور نیز گزارشی از فعالیت‌های تخصصی سازمان در حوزه‌های دفاع غیرعامل به ویژه مقابله با تهدیدات نوظهور ارائه کرد. وی با بیان اینکه سازمان پدافند غیرعامل کشور راهبردهای عملیاتی و دفاعی کشور را در قالب نظام عملیاتی پدافند غیرعامل در بخش‌های حساسی و کلیدی پیگیری می‌کند، این نظام عملیاتی را دارای ۷ محور قابل توجه عملیات صیانت و حفاظت از مردم در برابر تهدیدات، عملیات حفاظت از زیرساخت‌های حیاتی، عملیات دفاع غیرنظامی کشور، عملیات پدافند سایبری-فیزیکی، عملیات پدافند ترکیبی و هیبریدی، عملیات پدافند نوین و عملیات پدافند سایبری- مردم‌محور مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی برشمرد. وی با اشاره به اینکه برای پیشبرد اهداف پدافند غیرعامل نیاز به همکاری و هم‌افزایی‌ همه بخش‌ها و دستگاه‌ها در کشور وجود دارد، افزود: خوشبختانه ما شاهد ارتقای دانش عمومی در سطح کشور به خصوص پدافند غیرعامل هستیم و امید داریم بتوانیم یک وحدت رویه در بین مسئولان در خصوص اهمیت رعایت الزامات پدافند غیرعامل ایجاد کنیم.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین6 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح با اشاره به اقتدار دفاعی کشور گفت: این سطح از توانمندی، مقدمه‌ای خواهد بود تا در گام دوم انقلاب اسلامی کشور ایران به عنوان یک قدرت شکست‌ناپذیر در سطح بین‌المللی بروز و ظهور داشته باشد. گروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ سردار سرلشکر «محمد باقری» به همراه معاونین آن ستاد، از اقدامات راهبردی و عملیاتی سازمان پدافند غیرعامل کشور و دستاوردهای آن بازدید به عمل آورد. وی ادامه داد: سازمان پدافند غیرعامل کشور به عقلانیت سطح بالای نرم‌افزاری رسیده و قادر است تدابیر و سیاست‌های دفاعی را با ادبیات علمی و تخصصی به دستگاه‌های اجرائی و سایر بخش‌ها منتقل کند. سرلشکر باقری گفت: اعتماد به جوانان متخصص و مؤمن در حوزه‌های علمی پدافند غیر‌عامل در این سازمان سبب ایجاد یک باور علمی و عملی و تبلور ایده «ما می‌توانیم» شده است. همچنین در ادامه این بازدید، سردار «غلامرضا جلالی» رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور نیز گزارشی از فعالیت‌های تخصصی سازمان در حوزه‌های دفاع غیرعامل به ویژه مقابله با تهدیدات نوظهور ارائه کرد.
صدا و سیماصدا و سیما6 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ به نقل از روابط عمومی سازمان پدافند غیرعامل کشور، سرلشکر محمد باقری به همراه معاونان آن ستاد، از اقدامات راهبردی و عملیاتی سازمان پدافند غیرعامل کشور و دستاورد‌های آن بازدید کرد. وی در این بازدید با اشاره به اینکه سازمان پدافند غیرعامل کشور با طرح ریزی و برنامه ریزی مناسب در مقابله با تهدید‌ها در عرصه‌های مختلف با همکاری دولت محترم، وزارتخانه‌ها، ارگان‌ها و سازمان‌های لشکری و کشوری آمادگی‌های مناسبی را ایجاد کرده است، گفت: این سازمان در حوزه بازدارندگی و دفاع غیرنظامی موفق عمل کرده است و همکاری‌های بیشتر مسئولان می‌تواند اقتدار دفاعی را افزایش دهد. سرلشکر باقری با تاکید بر اینکه امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی به سطحی از اقتدار رسیده که دشمن را به یأس و ناامیدی کشانده است، خاطرنشان کرد: این سطح از توانمندی و آمادگی مقدمه‌ای خواهد بود تا در گام دوم انقلاب اسلامی کشور ایران به عنوان یک قدرت شکست ناپذیر در سطح بین المللی بروز و ظهور داشته باشد. رئیس ستادکل نیرو‌های مسلح با تاکید بر اینکه پدافند غیرعامل به موازات اقتدار دفاعی در حوزه نظامی حرکت روبه رشد و صعودی را می‌پیماید، افزود: با عنایت خداوند متعال سازمان پدافند غیرعامل کشور امنیت کشور را در حوزه‌های حساس هسته‌ای، زیستی، سایبری و شیمیایی تأمین و تضمین خواهد کرد. وی با تاکید بر اینکه سازمان پدافند غیرعامل کشور به عقلانیت سطح بالای نرم‌افزاری رسیده و قادر است تدابیر و سیاست‌های دفاعی را با ادبیات علمی و تخصصی به دستگاه‌های اجرائی و سایر بخش‌ها منتقل کند، یادآور شد: اعتماد به جوانان متخصص و مومن در حوزه‌های علمی پدافند غیر‌عامل در این سازمان سبب ایجاد باور علمی و عملی و تبلور ایده «ما می‌توانیم» شده است.
فارسفارس7 ساعت قبل
به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان پدافند غیرعامل، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به همراه جمعی از معاونین آن ستاد، از اقدامات راهبردی و عملیاتی سازمان پدافند غیرعامل کشور و دستاوردهای آن بازدید کرد. سرلشکر باقری با تاکید بر اینکه امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی به سطحی از اقتدار رسیده که دشمن را به یأس و ناامیدی کشانده است، خاطرنشان کرد: این سطح از توانمندی و آمادگی مقدمه‌ای خواهد بود تا در گام دوم انقلاب اسلامی کشور ایران به عنوان یک قدرت شکست ناپذیر در سطح بین المللی بروز و ظهور داشته باشد. در ادامه این بازدید همچنین سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور نیز گزارشی از فعالیت‌های تخصصی سازمان در حوزه‌های دفاع غیرعامل به ویژه مقابله با تهدیدات نوظهور ارائه کرد. وی با بیان اینکه سازمان پدافند غیرعامل کشور راهبردهای عملیاتی و دفاعی کشور را در قالب نظام عملیاتی پدافند غیرعامل در بخش‌های حساسی و کلیدی پیگیری می‌کند، این نظام عملیاتی را دارای ۷ محور قابل توجه عملیات صیانت و حفاظت از مردم در برابر تهدیدات، عملیات حفاظت از زیرساخت‌های حیاتی، عملیات دفاع غیرنظامی کشور، عملیات پدافند سایبری-فیزیکی، عملیات پدافند ترکیبی و هیبریدی، عملیات پدافند نوین و عملیات پدافند سایبری- مردم‌محور مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی برشمرد. وی با اشاره به اینکه برای پیشبرد اهداف پدافند غیرعامل نیاز به همکاری و هم‌افزایی‌ همه بخش‌ها و دستگاه‌ها در کشور وجود دارد، افزود: خوشبختانه ما شاهد ارتقای دانش عمومی در سطح کشور به خصوص پدافند غیرعامل هستیم و امید داریم بتوانیم یک وحدت رویه در بین مسئولان در خصوص اهمیت رعایت الزامات پدافند غیرعامل ایجاد کنیم.
افکارنیوزافکارنیوز10 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشسرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به همراه جمعی از معاونین آن ستاد، از اقدامات راهبردی و عملیاتی سازمان پدافند غیرعامل کشور و دستاوردهای آن بازدید کرد. سرلشکر باقری با تاکید بر اینکه امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی به سطحی از اقتدار رسیده که دشمن را به یأس و ناامیدی کشانده است، خاطرنشان کرد: این سطح از توانمندی و آمادگی مقدمه‌ای خواهد بود تا در گام دوم انقلاب اسلامی کشور ایران به عنوان یک قدرت شکست ناپذیر در سطح بین المللی بروز و ظهور داشته باشد. در ادامه این بازدید همچنین سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور نیز گزارشی از فعالیت‌های تخصصی سازمان در حوزه‌های دفاع غیرعامل به ویژه مقابله با تهدیدات نوظهور ارائه کرد. وی با بیان اینکه سازمان پدافند غیرعامل کشور راهبردهای عملیاتی و دفاعی کشور را در قالب نظام عملیاتی پدافند غیرعامل در بخش‌های حساسی و کلیدی پیگیری می‌کند، این نظام عملیاتی را دارای ۷ محور قابل توجه عملیات صیانت و حفاظت از مردم در برابر تهدیدات، عملیات حفاظت از زیرساخت‌های حیاتی، عملیات دفاع غیرنظامی کشور، عملیات پدافند سایبری-فیزیکی، عملیات پدافند ترکیبی و هیبریدی، عملیات پدافند نوین و عملیات پدافند سایبری- مردم‌محور مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی برشمرد. وی با اشاره به اینکه برای پیشبرد اهداف پدافند غیرعامل نیاز به همکاری و هم‌افزایی‌ همه بخش‌ها و دستگاه‌ها در کشور وجود دارد، افزود: خوشبختانه ما شاهد ارتقای دانش عمومی در سطح کشور به خصوص پدافند غیرعامل هستیم و امید داریم بتوانیم یک وحدت رویه در بین مسئولان در خصوص اهمیت رعایت الزامات پدافند غیرعامل ایجاد کنیم.
وانانیوزوانانیوز2 روز قبل
رئیس ستاد کل نیروهای گفت: ملت ایران با وحدت و مقاومت فعال و پویا، مسیر تمدن‌سازی اسلامی را با درک عمیق و بصیرت کافی ادامه می‌دهد و هیچ‌گاه فریب دعوت به مذاکره و پلیس خوب و بد را نمی‌خورد. وی تصریح کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران تحت رهبری مقام عظمای ولایت و فرماندهی کل قوا با وحدت، یکپارچگی، همدلی، هماهنگی، اراده پولادین و مقاومت فعال و پویا، مسیر تمدن‌سازی اسلامی را با درک عمیق و بصیرت کافی ادامه می‌دهد و هیچ‌گاه فریب دعوت به مذاکره و پلیس خوب و بد را نمی‌خورد. استکبار جهانی نه‌تنها این گروه‌ها را ایجاد کرد، بلکه از آنان به لحاظ سیاسی، تسلیحاتی و اطلاعاتی حمایت کرد تا بتوانند به زعم خود به نظام اسلامی و جبهه مقاومت آسیب برسانند. رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: امروز کشور عراق هم به طور کامل از لوث وجود تکفیری‌ها و مزدوران استکبار جهانی پاکسازی شده است و دولت قانونی در این کشور در حال استقرار است. حزب الله لبنان نیز در این کشور همراهان زیادی دارد و در حال پیشبرد اهداف جبهه مقاومت برابر زیاده‌خواهان و مزدوران صهیونیستی است.
ایمناایمنا3 روز قبل
حالا چه از نظر ساخت سریالی مثل گاندو، چه حملات دیگری که به ایشان می‌شود و اینکه پیشنهاد می‌دهند که باید کنار برود و آقای جلیلی بیاید! من معتقدم اگر آقای روحانی رئیس جمهور همچنان می‌بودند و آقای ظریف وزیر خارجه نشده بود و مسئولیت مذاکرات برعهده آقای سعید جلیلی می‌بود، محال ممکن بود که آقای سعید جلیلی موفق شوند تا توافق هسته‌ای یا برجام را به وجود بیاورند. چرا که اولین و مهم‌ترین و بنیادی‌ترین مشکل این بود که آقای سعید جلیلی اصلا نمی‌توانستند با خارجی‌ها صحبت کنند. وی در موضوع انتخاب میان حسن روحانی و محمدرضا عارف در سال ۹۲، رهبری استراتژیک و بی نظیری داشت. محمدرضا عارف اصالتا شخصیت فرهنگی و دانشگاهی است جوهره وجودی عارف نشان می‌دهد وی شخصیتی سیاسی نیست.
الفالف4 روز قبل
سرلشکر باقری اقدامات جهادی متخصصان داخلی در ارتقای صنعت دفاعی را مصداق بارز تحقق «ما می‌توانیم» عنوان و تصریح کرد: این مسیر عزت بخش از ساخت تعدادی قطعه ساده آغاز شد و امروز در حال ورود به ساخت موتور‌های هواپیما‌ها و بالگرد‌های روز دنیا قرار داریم و به فضل الهی در آستانه دستیابی به خودکفایی کامل در این سامانه‌های ارزشمند هستیم. وی افزود: این اقدامات ارزشمند به خوبی نشان داد که تحریم به عنوان یک فشار شکننده نسبت به ملت ایران و نیرو‌های مسلح می‌تواند به فرصتی برای پیشرفت برای حرکت به سمت قله‌های اقتدار و قدرتمندی یک کشور اسلامی و سربلند به نام جمهوری اسلامی ایران تبدیل شود. رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در ادامه تصریح کرد: ملت بزرگ ایران در تداوم حرکت متعالی خود در مسیر معنویت، توسعه و پیشرفت نیازمند امنیت، ثبات و آرامشی است که این مهم در سایه برخورداری از نیرو‌های مسلح قدرتمند و بازدارندگی پایدار، کارآمد و موثر محقق می‌شود. سرلشکر باقری ساقط کردن پهپاد فوق پیشرفته متجاوز امریکایی با سامانه‌ای بومی در ارتفاع ۶۰ هزار پایی را اقدامی بسیار معنادار و بزرگ توصیف و تصریح کرد: این اقدام ارزشمند، کارآمدی و قابلیت‌های میدانی و عملیاتی محصول دفاعی بومی ایران اسلامی را نمایان کرد. رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در پایان با قدردانی از همت، تلاش و مجاهدت مدیران و کارکنان سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع اظهار کرد: امیدواریم شاهد گام‌های ارزشمند و موفق‌تری از شما عزیزان در تداوم اقدامات بسیار مهم و حیاتی برای مجموعه نیرو‌های مسلح باشیم.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین5 روز قبل
سامانه راداری پدافند هوایی «فلق» با برد ۴۰۰ کیلومتر رونمایی شدسامانه راداری پدافند هوایی «فلق» صبح امروز با حضور فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران رونمایی شد. اسرائیل با حضور در ائتلاف نظامی آمریکا در خلیج فارس، پای خودش را در مقتل می‌گذاردمشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اسرائیل با کمک اطلاعاتی به ائتلاف نظامی آمریکا در خلیج فارس، پای خودش را در مقتل می‌گذارد و یقینا خلیج فارس یک کشتارگاه برای آنان خواهد شد. توضیح نیروی هوایی ارتش در خصوص حادثه بیشه‌کلانیروی هوایی ارتش ضمن تسلیت به خانواده‌های داغدار درگذشتگان حادثه روز گذشته در بیشه کلا به تشریح ابعاد و جزئیات بیشتری پرداخت. انبوه خودرو‌های تاکتیکی «ارس ۲» تحویل نیرو‌های مسلح شدطی مراسمی با حضور وزیر دفاع، فرمانده نیروی زمینی ارتش، نمایندگان ستاد کل، معاونین سپاه پاسداران و نیروی انتظامی در اصفهان انبوه خودرو‌های تاکتیکی ارس ۲ تحویل نیرو‌های مسلح شد. سردار کارگر و امیر خانزادی با رئیس سازمان بسیج مستضعفین دیدار کردندرئیس سازمان بسیج مستضعفین در دیدار‌های جداگانه‌ای با فرمانده نیروی دریایی ارتش و رئیس بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس گفتگو کرد.
موجموج1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری موج، سردار یعقوب سلیمانی فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج صبح امروز سه‌شنبه در نشست خبری خود درباره راهیان نور غرب و شمال غرب کشور گفت: خدا را شاکریم که راهیان نور به طول سال تسری پیدا کرده و در ٧ استان کشور عملیاتی شده است. وی ادامه داد: اردو‌های راهیان نور از ابتدای برگزاری تاکنون بیش از پیش تعالی داشته است. سردار سلیمانی با اشاره به مخاطبان راهیان نور خاطر نشان کرد: عمده مخاطبان ما در راهیان نور به جهت علاقه مندی و داوطلب بودن جوانان و نوجوانان هستند. فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج درباره راهیان نور شرق نیز خاطرنشان کرد: درباره این موضوع اجماع نظری وجود دارد که در آینده منعکس خواهد شد. البته ما برای راهیان نور شرق کشور روایتگری امنیت را درباره حوادثی که در شرق کشور رخ داده خواهیم داشت.
عصر ایرانعصر ایران1 هفته قبل
«اسد قیصر» رئیس مجلس ملی پاکستان امروز شنبه با «علی لاریجانی» رئیس مجلس شورای اسلامی ایران درخصوص تحولات اخیر در کشمیر تلفنی گفت و گو کرد. رئیس مجلس ملی پاکستان در این دیدار گفت که جمهوری اسلامی ایران کشور برادر و دوست پاکستان است و ما در لحظات دشوار ایران را طرف مهمی برای رایزنی و تعامل می‌دانیم. در گزارش افزوده شد: علی لاریجانی با اشاره به مواضع رهبری و دولت جمهوری اسلامی ایران در خصوص کشمیر تاکید کرد که تهران، تحولات کشمیر را از نزدیک رصد می‌کند. رئیس مجلس شورای اسلامی ایران بر ضرورت حل مناقشه کشمیر براساس قطعنامه‌های شورای امنیت سازمان ملل تاکید کرد. رییس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران نیز امروز در تماس تلفنی با فرمانده ارتش پاکستان گفت: تحولات اخیر کشمیر برای ایران و کشورهای اسلامی نگران کننده است.
برنابرنا1 هفته قبل
رییس ستادکل نیروهای مسلح و جاوید باجوا در این تماس تلفنی ضمن بررسی آخرین وضعیت امنیت مرزهای مشترک، روابط نظامی امنیتی فی‌مابین جمهوری اسلامی ایران و کشور جمهوری اسلامی پاکستان، تحولات منطقه و به خصوص اوضاع منطقه کشمیر را مورد بحث و بررسی قرار دادند. سرلشکر باقری با تأکید بر ضرورت حفظ آرامش در مدیریت حوادث و وقایع کشمیر تاکید کرد: انتظار می‌رود طرفین از هرگونه تصمیم عجولانه در مورد سرنوشت این منطقه و بدون توجه به خواست مردم خودداری نکنند. وی افزود: امیدواریم با تلاش‌های سیاسی، حقوق واقعی مردم مسلمان منطقه تامین گردد و از جریحه دار شدن احساسات ملت‌های مسلمان پرهیز شود. رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ضمن ابراز تاسف از شرایط سیاسی و امنیتی کشور افغانستان، شرایط فعلی حاکم بر این کشور را ناشی از مداخله بیگانگان و به ویژه قدرت‌های غربی و فرامنطقه‌ای دانست و افزود: وضعیت فعلی موجب سوء استفاده هر چه بیشتر گروه‌های تروریستی در افغانستان شده است؛ از این رو همسایگان این کشور باید به سهم خود و با تماس نزدیک با دولت افغانستان به بازگشت استقرار آرامش و امنیت به منطقه کمک نمایند. فرمانده ارتش پاکستان نیز ضمن تشکر از توجه جمهوری اسلامی ایران به وضعیت مسلمانان، در خصوص امنیت مرزهای مشترک اظهار داشت: ما تلاش خواهیم کرد که مرزهای دو کشور مرزهای صلح و دوستی و آرامش برای مردم دو کشور باشد و در این راستا از هیچ گونه تلاشی کوتاهی نخواهیم کرد.
صدا و سیماصدا و سیما1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، متن پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیمضایعه مولمه ارتحال ملکوتی فقیه عالیقدر حضرت آیت‌الله حاج شیخ محمد آصف محسنی رئیس شورای علمای شیعه افغانستان و از بنیانگذاران شورای وحدت اسلامی این کشور، موجب تأثر و تألم فراوان شد. این عالم وارسته که عمر پربرکت خود را صرف مجاهدت خاضعانه در عرصه علوم اسلامی و نواندیشی دینی سپری کرد، در زمره اندیشمندان مخلص و پرچمداران وحدت، اتحاد و تقریب مذاهب اسلامی در جهان اسلام محسوب می‌شد و اندوخته‌های ژرف علمی، نظریات بدیع و اندیشه‌های تابناک او، مشعل هدایت نسل‌های آینده جامعه اسلامی افغانستان خواهد بود. یاد و خاطره آن روحانی نیک نام نیز برای همیشه در حافظه تاریخی مردمان این کشور جاری خواهد بود و منشاء حرکت‌های عالمانه و مجاهدانه در صراط مستقیم الهی به شمار می‌رود. اینجانب به نمایندگی از آحاد نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران فقدان این عالم برجسته و جلیل‌القدر را به حوزه‌های علمیه، ملت شریف و مسلمان افغانستان، بیت مکرم و سایر بازماندگان و یادگاران و نیز شاگردان آن فقید سعید تسلیت عرض نموده و از درگاه احدیت برای ایشان علو درجات و همنشینی با پیامبر اعظم (ص) و ائمه اطهار (ع) و برای سوگ دیدگان ارجمند صبر و شکیبایی توام با پاداش صابرین مسئلت می‌کنم. سرلشکر پاسدار محمد باقری
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش حوزه دفاعی خبرگزاری تسنیم، سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی درگذشت خواهر محسن رضایی دبیر محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت. متن این پیام خطاب به محسن رضایی بدین شرح است: با سلام و تحیات؛ درگذشت جانسوز خواهر مکرمه تان بانوی مومنه و صالحه، حاجیه خانم «بی بی ماه رضایی میرقائد» موجب تاثر و تالم گردید. سرلشکر محمد علی جعفری مسئول قرارگاه فرهنگی اجتماعی بقیه الله (عج) نیز طی پیامی درگذشت خواهر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت. متن این پیام خطاب به دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام بدین شرح است: سلام علیکم. خبر درگذشت خواهر مکرمتان موجب تاثر و تالم گردید.
ایلناایلنا1 هفته قبل
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی درگذشت خواهر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت. به گزارش ایلنا، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی درگذشت خواهر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت. متن این پیام خطاب به محسن رضایی بدین شرح است: با سلام و تحیات؛ درگذشت جانسوز خواهر مکرمه تان بانوی مومنه و صالحه، حاجیه خانم «بی بی ماه رضایی میرقائد» موجب تاثر و تالم گردید. به آن مادر ارجمند و پارسا درود می‌فرستیم که در دامان پر مهر و عطوفت خود، فرزندانی مجاهد، مومن، ولایی و شیفته خدمت به کشور و جامعه تربیت و در زمره خادمین به قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت (ع) قرار داد. اینجانب ضایعه فقدان آن بانوی پرهیزکار را به جنابعالی و برادر گرانقدر تان آقای دکتر امیدوار رضایی و بیت معزا تسلیت عرض نموده و از درگاه خدای سبحان علو درجات و همنشینی فقیده سعید با حضرت زهرا (س) و صبر و شکیبایی و سکینه قلبی داغدیدگان و بازماندگان معظم را مسئلت می‌جویم.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی درگذشت خواهر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت. متن این پیام خطاب به محسن رضایی بدین شرح است: با سلام و تحیات؛ درگذشت جانسوز خواهر مکرمه تان بانوی مومنه و صالحه، حاجیه خانم «بی بی ماه رضایی میرقائد» موجب تاثر و تالم گردید. به آن مادر ارجمند و پارسا درود می‌فرستیم که در دامان پر مهر و عطوفت خود، فرزندانی مجاهد، مومن، ولایی و شیفته خدمت به کشور و جامعه تربیت و در زمره خادمین به قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت (ع) قرار داد. اینجانب ضایعه فقدان آن بانوی پرهیزکار را به جنابعالی و برادر گرانقدر تان آقای دکتر امیدوار رضایی و بیت معزا تسلیت عرض نموده و از درگاه خدای سبحان علو درجات و همنشینی فقیده سعید با حضرت زهرا (س) و صبر و شکیبایی و سکینه قلبی داغدیدگان و بازماندگان معظم را مسئلت می‌جویم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 هفته قبل
یعنی این نامه در واقع چون پرسش بخش زیادی از جوانان دلسوز کشور برای آینده نظام و منتقد فساد برخی مسئولین است، رهبری به این نامه پاسخ داده‌اند و با همین منطق نیز انتشار عمومی پیدا کرده است. با این وجود آیا عموم جوانان کشور اینقدر فعال و پیشگام بودند؟! حال برگردیم و یک سوال چالشی را مطرح کنیم، چرا رهبری پاسخ به فساد برخی مسئولین را در جواب آن نامه مسکوت گذاشتند؟! اولا رهبی نه تنها مساله فساد مسئولین را مسکوت نگذاشته‌اند، بلکه راه حل جامع‌تر و دقیق‌تر مبارزه با فساد برخی مسئولین یعنی طریقه سالم سازی ماندگار کشور را یادآوری کردند. سوما، راه حل بزرگتر سالم سازی کشور، زیربار مسئولیت رفتن جوانان در عرصه‌های مختلف مدیریتی و حل چالش‌های کشور است.
مهرمهر4 هفته قبل
سعید آذری در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به تسویه حساب کامل باشگاه ذوب آهن با اعضای این تیم، گفت: کلیه مطالبات اعضای تیم ما توسط مدیران شرکت سهامی ذوب آهن با دید مثبت پرداخت شد. جا دارد از تلاش‌های مدیرعامل، مدیر راهبردی و اعضای هیات مدیره شرکت سهامی ذوب آهن تشکر کنم که نسبت به تسویه حساب بازیکنان اقدام کردند. مدیرعامل باشگاه ذوب آهن تاکید کرد: این تسویه حساب انجام شد و لیست آنرا به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کردیم. آذری درباره وضعیت بازیکنان سرباز ذوب آهن خاطرنشان کرد: خدمت احسان پهلوان که تمام شده است. احتمالا تا فردا امریه این دو بازیکن هم برای حضور در ذوب آهن صادر می‌شود.
ایمناایمنا4 هفته قبل
سعید آذری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا در رابطه با بازگشت سه بازیکن سرباز این تیم، اظهار کرد: احسان پهلوان با توجه به دستورالعملی که در ستاد نیرو‌های مصلح صادر شده خدمتش به پایان رسیده است اما مهدی مهدی پور و دانیال اسماعیلی فر باتوجه به صدور امریه ورزشی جهت شرکت در بازی با تیم الاتحاد عربستان توسط سرلشکر باقری رییس ستاد نیروهای مصلح که امضا شده است، اجازه حضور در تیم ذوب آهن را دارند. وی با اشاره به اینکه باید از منصوریان پرسید که این بازیکنان سرباز در آسیا می‌توانند کمک حال تیم باشند یا خیر، تصریح کرد: فوتبال بلد نیستم و آن را نمی‌شناسم، مربی باید تشخیص دهد که این بازیکنان در آسیا می‌توانند به تیم کمک کنند یاخیر؛ ظاهرا بازیکنان قابل قبولی بودند که برای بازگشتشان تلاش کردیم. مدیر عامل باشگاه ذوب آهن در خصوص پرونده شکاری و جذب بازیکن، خاطر نشان کرد: در حال بررسی و انجام پرونده هستیم همچنین لیست تیم تکمیل شده و برای بازیکن دیگری جا نداریم.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 هفته قبل
خبرگزاری میزان- سرلشکر باقری در پیام‌هایی جداگانه انتصاب «سیدمرتضی بختیاری» به ریاست کمیته امداد امام خمینی (ره) و «پرویز فتاح» به ریاست بنیاد مستضعفان را تبریک گفت. گروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ سردار سرلشکر پاسدار «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیام‌هایی جداگانه انتصاب «سیدمرتضی بختیاری» به ریاست کمیته امداد امام خمینی (ره) و «پرویز فتاح» به ریاست بنیاد مستضعفان از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی را به ایشان تبریک گفت. موفقیت جنابعالی در این سنگر و مسیر خطیر تحت عنایات حضرت ولی عصر (عج) و تبعیت از منویات و رهنمود‌های حکیمانه مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) را از درگاه ربوی طلب می‌نمایم. دوام توفیق جنابعالی در این جایگاه خطیر، تحت عنایات حضرت ولی عصر (عج) و تبعیت از رهنمود‌ها و منویات حکیمانه مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای (مدظله العالی) را از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم. رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلحسرلشکر پاسدار محمد باقری» انتهای پیام/
فوتبالیفوتبالی4 هفته قبل
وبسایت رسمی فوتبالی- مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: تمام مطالبات اعضای تیم فوتبالمان را پرداخت کردیم و لیست تسویه حسابمان به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شد. به گزارش فوتبالی، سعید آذری با اشاره به تسویه حساب کامل باشگاه ذوب آهن با اعضای این تیم، گفت: کلیه مطالبات اعضای تیم ما توسط مدیران شرکت سهامی ذوب آهن با دید مثبت پرداخت شد. جا دارد از تلاش‌های مدیرعامل، مدیر راهبردی و اعضای هیات مدیره شرکت سهامی ذوب آهن تشکر کنم که نسبت به تسویه حساب بازیکنان اقدام کردند. مدیرعامل باشگاه ذوب آهن تاکید کرد: این تسویه حساب انجام شد و لیست آنرا به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کردیم. آذری درباره وضعیت بازیکنان سرباز ذوب آهن خاطرنشان کرد: خدمت احسان پهلوان که تمام شده است.
تسنیمتسنیم4 هفته قبل
به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیام‌هایی جداگانه انتصاب سیدمرتضی بختیاری به ریاست کمیته امداد امام خمینی (ره) و پرویز فتاح به ریاست بنیاد مستضعفان از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی را به ایشان تبریک گفت. متن این پیام‌ها به شرح ذیل است: بسم الله الرحمن الرحیمبرادر گرانقدر آقای سیدمرتضی بختیاریبا سلام و تحیات؛ حسن اعتماد مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در انتصاب جنابعالی به سمت ریاست کمیته امداد امام خمینی (ره) که بیانگر شایستگی، صلاحیت‌ها و قابلیت‌های آن برادر عزیز است را صمیمانه تبریک عرض می‌نمایم. موفقیت جنابعالی در این سنگر و مسیر خطیر تحت عنایات حضرت ولی عصر (عج) و تبعیت از منویات و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) را از درگاه ربوی طلب می‌نمایم. دوام توفیق جنابعالی در این جایگاه خطیر، تحت عنایات حضرت ولی عصر (عج) و تبعیت از رهنمودها و منویات حکیمانه مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای (مدظله العالی) را از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم. رئیس ستاد کل نیروهای مسلحسرلشکر پاسدار محمد باقریانتهای پیام/
مهرمهر4 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیام‌هایی جداگانه انتصاب سیدمرتضی بختیاری به ریاست کمیته امداد امام خمینی (ره) و پرویز فتاح به ریاست بنیاد مستضعفان از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی را به ایشان تبریک گفت. متن این پیام‌ها به شرح ذیل است: بسم الله الرحمن الرحیمبرادر گرانقدر آقای سیدمرتضی بختیاریبا سلام و تحیات؛ حسن اعتماد مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در انتصاب جنابعالی به سمت ریاست کمیته امداد امام خمینی (ره) که بیانگر شایستگی، صلاحیت‌ها و قابلیت‌های آن برادر عزیز است را صمیمانه تبریک عرض می‌نمایم. موفقیت جنابعالی در این سنگر و مسیر خطیر تحت عنایات حضرت ولی عصر (عج) و تبعیت از منویات و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) را از درگاه ربوی طلب می‌نمایم. دوام توفیق جنابعالی در این جایگاه خطیر، تحت عنایات حضرت ولی عصر (عج) و تبعیت از رهنمودها و منویات حکیمانه مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای (مدظله العالی) را از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم. رئیس ستاد کل نیروهای مسلحسرلشکر پاسدار محمد باقری

به انتهای لیست رسیدید