سرمربی تیم ملی

سرمربی تیم ملی

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ساعت قبل
بخصوص که تیم ملی در شرایطی که در حال انجام مسابقات قهرمانی آسیا است نیازی به مربی خوبی دارد. همچنین اخیرا مربی تیم فوتبال استقلال هم قراردادش را فسخ کرده است. که در چنین مواقعی شاهد ضررهای مالی و خدشه دار شدن اعتبار کشور در سطح بین‌المللی نباشیم. یوسف‌نژاد اضافه کرد: ‌ آقای سلطانی فر باید در جلسه کمیسیون فرهنگی نسبت به این موضوع پاسخ هد و درباره‌ی مسائل و مشکلات مرتبط با مربیان و بازیکنان خارجی جواب بدهد. وی افزود: ‌ در همین ارتباط بخش مهم و عمده تحقیق و تفحص از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و فراکسیون فوتبال مشکلات مربوط به قراردادهای خارجی است که این گزارش آماده قرائت در صحن علنی است و مورد تایید کمیسیون فرهنگی است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ساعت قبل
سرمربی تیم ملی کاراته روسیه گفت: قراردادم با فدراسیون کاراته روسیه حرفه‌ای است و به خاطر تعهدی که دارم، هدفم موفقیت کاراته این کشور در المپیک توکیو است. اعتمادآنلاین|‌ حسین روحانی در پاسخ به این سوال که با محرومیت کاروان روسیه از حضور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو و جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، وضعیت تیم ملی کاراته این کشور برای حضور در المپیک توکیو چه می‌شود، اظهار داشت: من یک قرارداد حرفه‌ای با فدراسیون کاراته روسیه دارم و به خاطر تعهداتم هدفم موفقیت کاراته این کشور در المپیک توکیو است. وی افزود: خبرهای امروز این طور نیست که به هیچ عنوان ورزشکاران روسی نمی‌توانند در المپیک حضور داشته باشند، آنها با پرچم المپیک در مسابقات حضور پیدا می‌کنند و در صورتی که مدال کسب کنند، پرچم روسیه به نمایش در نمی‌آید. به هر حال تیم ملی کاراته روسیه از طریق رنکینگ المپیک نمی‌تواند مستقیم وارد المپیک شود، چون کاراته‌کاهای این کشور جایگاهی در رنکینگ المپیک ندارند. روحانی خاطرنشان کرد: برای حضور در لیگ جهانی پاریس که مهم‌ترین رویداد لیگ جهانی است، ما ۵ مرحله اردو طراحی کرده‌ایم.
ایسناایسنا2 ساعت قبل
نایب رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت که وزیر ورزش برای پاسخگویی درباره‌ وضعیت سرمربی‌گری تیم ملی فوتبال کشورمان و همچنین تیم باشگاهی استقلال به کمیسیون فرهنگی فرا خوانده شده است. بخصوص که تیم ملی در شرایطی که در حال انجام مسابقات قهرمانی آسیا است نیازی به مربی خوبی دارد. همچنین اخیرا مربی تیم فوتبال استقلال هم قراردادش را فسخ کرده است. یوسف‌نژاد اضافه کرد: ‌ آقای سلطانی فر باید در جلسه کمیسیون فرهنگی نسبت به این موضوع پاسخ هد و درباره‌ی مسائل و مشکلات مرتبط با مربیان و بازیکنان خارجی جواب بدهد. وی افزود: ‌ در همین ارتباط بخش مهم و عمده تحقیق و تفحص از دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و فراکسیون فوتبال مشکلات مربوط به قراردادهای خارجی است که این گزارش آماده قرائت در صحن علنی است و مورد تایید کمیسیون فرهنگی است.
ایلناایلنا3 ساعت قبل
سرمربی تیم گل‌گهر سیرجان گفت: اگر در فدراسیون تصمیم گیرنده بودم، بدون هیچ وقفه‌ای یحیی گل‌ محمدی را سرمربی تیم ملی می‌کردم. مجموعه بازیکنان پرسپولیس تیم قدرتمندی را تشکیل داده و باید روبه‌رو این تیم سنجیده و بدون اشتباه ظاهر شوید و امیدوارم این اتفاق بیفتد. سرمربی تیم گل‌گهر درخصوص حضور گادوین منشا در گل‌گهر گفت: ما صحبت‌هایی انجام دادیم اما هیچ چیز معلوم نیست. جلالی درباره بازیکنان خارجی گل‌گهر که از تیم خارج شدند، گفت: ‌ آن‌ها به درد تیم نمی‌خورند و در بازی‌هایی که انجام دادند، این را نشان دادند. او درباره بازیکنان خارجی بی‌کیفیتی که به لیگ برتر می‌آیند گفت: دلیل آمدن بازیکنان خارجی بی‌کیفیت را خودتان می‌دانید.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 ساعت قبل
همه جا هوادار داریممدافع کروات استقلال تهران درباره حضور پرشمار هواداران این تیم برای دیدار با شهرخودرو افزود: ما خیلی وشحال هستیم که آنها را در این دیدار دیدیم. استراماچونی سابقه حضور در بهترین تیم باشگاهی ایتالیا یعنی اینتر را دارد. من فکر می‌کنم برانکو ایوانکوویچ بهترین نتایج را در فوتبال ایران گرفته است. شناخت خیلی خوبی از فوتبال ایران دارد و بهترین عملکرد را در طول دوران حضورش در ایران داشته است. مربی قابل احترامی است که امیدوارم بتواند باز هم به فوتبال ایران کمک کند.
تسنیمتسنیم4 ساعت قبل
سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در پاسخ به این سوال که آیا این باشگاه با آدوین منشا وارد مذاکره شده است و پروسه جذب بازیکن خارجی در این باشگاه چطور خواهد بود، گفت: با منشا صحبت کرده‌ایم اما هنوز هیچ چیز مشخص نیست. یک سری بازیکن خارجی نیز قرار است در تمرینات ما شرکت کنند، یک بازیکن از بورکینافاسو به ایران آمده و روز چهارشنبه دو بازیکن دیگر خواهند آمد. شرایطی را بوجود آورده‌ایم که افکار عمومی فکر کنند مربی خارجی بهتر باشد. تأکید می‌کنم همه این مسائل برنامه ریزی شده است و اگر من مسئولیت داشتم همین فردا گل‌محمدی را سرمربی تیم ملی کرده و مثل کوه پشت او می‌ایستادم. سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در پایان در خصوص اینکه چرا باشگاه‌های ما به دنبال جذب بازیکن بی کیفیت خارجی هستند عنوان کرد: شما خودتان می‌دانید و من پاسخی ندارم.
فارسفارس4 ساعت قبل
پرسپولیس تیم بزرگی است. وی در خصوص بازی با پرسپولیس تصریح کرد: پرسپولیس تیم بزرگی است و مجموعه‌ای از بهترین بازیکنان را در اختیار دارد. یک بازیکن خارجی از بورکینافاسو داریم و یکی هم چهارشنبه می‌آید. اگر من تصمیم‌گیرنده بودم، او را سرمربی تیم ملی می‌کردم و پشت او می‌ایستادم. وی درباره اینکه چرا برخی باشگاه‌ها بازیکن خارجی بی‌کیفیت جذب می‌کنند، افزود: دلیل این مسأله را همه شما بهتر از من می‌دانید.
روزنوروزنو4 ساعت قبل
علیرضا بیرانوند درباره جدایی ویلموتس از تیم ملی و انتخاب سرمربی گفت: ۴ ماه فدراسیون وقت دارد، تصمیمی درست بگیرد. هر تصمیمی بگیرند، به نفع تیم ملی خواهد بود. شاید وحید هاشمیان در دو بازی هنگ کنگ و کامبوج سرمربی تیم ملی باشد. چندی قبل هم مهدی تاج با انتشار تصویر وحید هاشمیان در حساب کاربری رسمی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام نوشت: «سرمایه ارزشمند فوتبال ایران. وحید هاشمیان عزیز.
خبر فوریخبر فوری5 ساعت قبل
سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان ایران می‌گوید زمان زیادی برای آماده سازی تیم ملی جهت حضور در جام ملت‌های آسیا از دست رفته است اما با این وجود دنبال کسب سومین جام قهرمانی هستند. تیم ملی فوتسال بانوان ایران تیرماه ۱۳۹۹ در جام ملت‌های آسیا شرکت می‌کند. ایران در دو دوره قبلی این مسابقات عنوان قهرمانی را به دست آورده است و به دنبال کسب سومین جام است. بازیکنان هم از ۴ فروردین تا زمان اعزام کامل در اختیار تیم ملی خواهند بود. او در مورد بازی‌های تدارکاتی در نظر گرفته شده برای تیم ملی بیان کرد: دو بازی تدارکاتی با روسیه در ایران انجام می‌دهیم.
ورزش۳ورزش۳6 ساعت قبل
جلالی درباره شرایط آمادگی تیمش برای این بازی گفت: ترجیح می‌دادم برای این بازی وقت بیشتری داشتیم. جلالی در مورد اخراج دو خارجی از گل گهر گفت: آنها به کار تیم نمی‌آیند. وی در مورد اینکه به نظر شما مربی ایرانی به درد تیم ملی می‌خورد یا خارجی، اظهار داشت: اگر تصمیم‌گیرنده بودم، بدون فوت وقت یحیی گل محمدی را به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب می‌کردم و همه جوره از او حمایت می‌کردم. اگر من تصمیم‌گیرنده بودم، او را سرمربی تیم ملی می‌کردم و پشت او می‌ایستادم. وی در پایان این نشست خبری درباره اینکه چرا برخی باشگاه‌ها بازیکن خارجی بی‌کیفیت جذب می‌کنند، گفت: دلیل این مسأله را همه شما بهتر از من می‌دانید.
ورزش۳ورزش۳7 ساعت قبل
رایان گیگز، اسطوره منچستریونایتد می‌گوید بازگشت پل پوگبا، ستاره فرانسوی، به ترکیب منچستریونایتد قدرت این تیم را بیشتر خواهد کرد و با او شاهد یونایتد مقتدرتری خواهیم بود. منچستریونایتد با کسب دو پیروزی پیاپی در دو بازی مهم مقابل تاتنهام و منچسترسیتی بار دیگر هوادرانش را امیدوار کرده. تیم در همه بازی‌های مهم به تمرکزی که در آن بازی از یونایتد دیدیم نیاز دارد. این همان جایی است که ما به پل پوگبا نیاز مبرم داریم و او زمانی که به ترکیب تیم برگردد می‌تواند قفل مرحله بعد را برای یونایتد باز کند. زمانی که پوگبا برگردد و مثل روزهای خوبش بازی کند یونایتد به مرحله بعد وارد می‌شود".
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین7 ساعت قبل
اعتمادآنلاین|‌ تیم ملی فوتسال بانوان ایران تیرماه ۱۳۹۹ در جام ملت‌های آسیا شرکت می‌کند. ایران در دو دوره قبلی این مسابقات عنوان قهرمانی را به دست آورده است و به دنبال کسب سومین جام است. البته اردوهای تیم ملی خیلی دیر برگزار شد و تعلل فدراسیون فوتبال در انتخاب کادر فنی این تیم باعث شد تا زمان زیادی از دست برود. بازیکنان هم از ۴ فروردین تا زمان اعزام کامل در اختیار تیم ملی خواهند بود. او در مورد بازی‌های تدارکاتی در نظر گرفته شده برای تیم ملی بیان کرد: دو بازی تدارکاتی با روسیه در ایران انجام می‌دهیم.
ایسناایسنا7 ساعت قبل
سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان ایران می‌گوید زمان زیادی برای آماده سازی تیم ملی جهت حضور در جام ملت‌های آسیا از دست رفته است اما با این وجود دنبال کسب سومین جام قهرمانی هستند. به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتسال بانوان ایران تیرماه ۱۳۹۹ در جام ملت‌های آسیا شرکت می‌کند. ایران در دو دوره قبلی این مسابقات عنوان قهرمانی را به دست آورده است و به دنبال کسب سومین جام است. البته اردوهای تیم ملی خیلی دیر برگزار شد و تعلل فدراسیون فوتبال در انتخاب کادر فنی این تیم باعث شد تا زمان زیادی از دست برود. او در مورد بازی‌های تدارکاتی در نظر گرفته شده برای تیم ملی بیان کرد: دو بازی تدارکاتی با روسیه در ایران انجام می‌دهیم.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین8 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم ملی تنیس روی میز گفت: امیدوارم برای کسب سهمیه کارمان به اما و اگر کشیده نشود در همین پرتغال کار سهمیه را یکسره کنیم. البته امیدوارم کارمان به اما و اگر کشیده نشود در همین پرتغال کار سهمیه را یکسره کنیم. سرمربی تیم ملی تنیس روی میز در خصوص حضور هدایی در جایگاه نخست رنکینگ زیر ۲۱ سال تصریح کرد: امیر حسین هدایی بازیکن با تعصب و پرتلاشی است. با توجه به تلاش و پشتکاری که داشت خیلی خوب توانست در اردوهای تیم ملی مشکلات تکنیکی که داشت را برطرف کند. دستاورد هدایی بدون شک یک اتفاق تاریخی و باورنکردنی در رشته تنیس روی میز ایران است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین8 ساعت قبل
اعتمادآنلاین|‌ «شاید وحید هاشمیان در ۲ بازی هنگ‌کنگ و کامبوج سرمربی تیم ملی باشد.» این خبری است که علیرضا بیرانوند درباره مربی تیم ملی داده است. حالا علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی او را جانشین ویلموتس در تیم ملی اعلام کرده است. قلعه‌نویی به تیم ملی بازمی‌گردد؟ ۱۷ مردادماه ۱۳۸۵ امیر قلعه‌نویی هدایت تیم ملی را بر عهده گرفت و در سال ۱۳۸۶ از این سمت برکنار شد. مربی ایرانی برای تیم ملی نیاز به مصوبه داردهرچند خیلی از افراد گمان می‌کنند مربی بعدی تیم ملی ایرانی خواهد بود، اما یکی از اعضای فدراسیون فوتبال اعلام کرده انتخاب مربی ایرانی برای تیم ملی نیاز به مصوبه دارد. شکوری البته درباره انتخاب مربی تیم ملی هم گفته: «در حال حاضر یک تیم مشغول بررسی این موضوع است و امیدواریم یک انتخاب خیلی خوب داشته باشیم.» نزدیک به سه ماه دیگر تیم ملی باید در مرحله برگشت رقابت‌های مقدماتی جام جهانی به مصاف حریفان برود، اما مشخص نبودن مربی تیم ملی ضربه بدی به روند آماده‌سازی این تیم می‌زند.
مهرمهر8 ساعت قبل
فرزانه توسلی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره دعوت دوباره‌اش به اردوهای تیم ملی فوتسال بانوان گفت: واقعیت این است همچنان بر سر موضع و خواسته‌ام هستم و امیدوارم هر چه زودتر مسولان به خواسته هایمان که دریافت پاداش قهرمانی است جامه عمل بپوشانند. ملی پوش فوتسال بانوان ادامه داد: زمان حضور علی رعدی در تیم ملی به دنبال حق و حقوقمان بودیم ولی متاسفانه برخورد شایسته‌ای از طرف کادر فنی ندیدیم و جواب خواسته هایمان حذف از تیم ملی بود! با روی کار آمدن شهناز یاری با او صحبت کردیم و درخواست کردیم که به عنوان بزرگتر و سرمربی تیم ملی دنبال حق و حقوقمان باشد. دروازه بان تیم ملی افزود: خوشبختانه از لحاظ آمادگی در شرایط مطلوبی هستم و با برگزاری اردوهای مداوم این آمادگی افزایش خواهد یافت. فرزانه توسلی در پایان گفت: هدف بازیکنان و کادرفنی تیم ملی دفاع از عنوان قهرمانی آسیا است و امیدوارم با تلاش و پشتکار به سومین قهرمانی در آسیا دست یابیم.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین8 ساعت قبل
در ادامه نگاهی به تناقض‌های موجود در سخنان مهدی تاج می‌کنیم. پس از اظهارات قاضی‌زاده، مهدی تاج تصریح کرد که "رقم قرارداد ویلموتس برای کسی که بلژیک و فوتبال این کشور را می‌شناسد، منطقی است. اکنون که کار از کار گذشته، مهدی تاج به جای پذیرفتن اشتباهاتش، قصد تبرئه خود را با طرح چنین مسائلی دارد. اما باز هم ویلموتس آمد تا مهدی تاج اکنون به اشتباهش اذعان کند. مهدی تاج به همراهش مشاوران و حلقه یاران نزدیکش، وضعیت کنونی را با چندین میلیون هزینه و نتایج ضعیف برای فدراسیون فوتبال به ارمغان آورده است.
وانانیوزوانانیوز9 ساعت قبل
سرمربی تیم ملی فوتسال بلاروس گفت: ایران کشوری زیبا و پهناور است و مردمی خوب، خونگرم و میهمان‌نواز دارد. بازیکنانمان تجربیات خوبی از این تورنمنت به دست آوردند و در حال حاضر آماده بازی با تیم ملی پرتغال می‌شویم. * ایران کشوری امن و مردمان ایران بی نظیرندوی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چندمین بار است که به ایران آمدید و شرایط ایران را چگونه ارزیابی کردید، گفت: برای سومین بار به ایران آمدیم. در سه باری که به ایران مسافرت کردیم، امنیت خوبی را شاهد بودیم و مردم ایران از ما پذیرایی و استقبال خوبی کردند. ما در ابتدا فکر می‌کردیم که در مقدماتی جام جهانی با تیم اوکراین هم‌گروه هستیم اما اشتباه می‌کردیم.
ورزش۳ورزش۳9 ساعت قبل
ان شاالله بتوانم با بهترین عملکردم در تیم، اگر خدا خواست و سرمربی خواست در تیم ملی حضور یابم. هر بازیکنی آرزویش است که در تیم ملی باشد اما من از ته دلم می‌گویم که پرسپولیس هم کم از تیم ملی نیست. وی درباره اینکه با حضور احتمالی برانکو شاید شرایط بازگشت برای او فراهم شود نیز اینطور توضیح داد: شرایط تیم ملی با پرسپولیس قابل مقایسه نیست. برانکو در تیم باشگاهی بود و در تیم ملی دستش باز‌تر است و بازیکنان بیشتری در اختیار دارد. امیدوارم اگر به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شد این موفقیت‌هایش را ادامه دهد و تیم ملی را به جام جهانی ببرد و موفقیت‌هایش در ایران را اینچنین ادامه دهد.
روزنوروزنو9 ساعت قبل
از روزی که مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی فوتبال ایران شد، نشان داد روشش با روشی که کی روش طی هشت سال حضور در راس فوتبال ایران در پیش گرفته بود، متفاوت است. در همین راستا علیرضا بیرانوند شب گذشته میهمان برنامه ورزش از نگاه دو بود و در بخشی از حرف هایش به استفاده ویلموتس از بازیکنان جوان اشاره کرد. او در این رابطه گفت: «به نظرم ویلموتس نباید خیلی زود بازیکنان را عوض می‌کرد. او بازیکن خیلی خوبی است؛ خودش هم خوب می‌داند ولی به نظرم خیلی زود بود که بازی کند. به نظرم ویلموتس بازیکنان ما را خیلی خوب نمی‌شناخت.»
تسنیمتسنیم10 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روزنامه الوطن قطر، هولیو سوزا اظهار داشت: ما روی بازی‌های ماه مارس در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ و جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ تمرکز می‌کنیم. بازی بسیار مهمی برابر کامبوج پیش‌رو داریم و منتظر کسب هر ۳ امتیاز هستیم تا بتوانیم مسیر رسیدن به صدر جدول رده‌بندی گروه C را ادامه دهیم. سرمربی تیم ملی فوتبال بحرین یکی از حریفان ایران در گروه C انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره آسیا افزود: ما هویت خودمان را داریم و من کار سخت را به قرعه و شانس ترجیح می‌دهم. به هواداران وعده می‌دهیم که برای حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ مبارزه خواهیم کرد. در گروه C انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره آسیا تیم‌های ملی عراق (۱۱ امتیاز)، بحرین (۹ امتیاز)، ایران (۶ امتیاز)، هنگ‌کنگ (۵ امتیاز) و کامبوج (یک امتیاز) رتبه‌های اول تا پنجم را در اختیار دارند.
خبرآنلاینخبرآنلاین10 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ افتخاری دیگر برای رضامهماندوست و البته برای ایران. سال هاست که رضا سرمربی تیم ملی آذربایجان است و آنقدر در این تیم تاثیر گذار بوده که امسال عنوان بهترین مربی سال ۲۰۱۹ را به او اختصاص دادند. با این حال مهماندوست همان اول مصاحبه این افتخار را تقدیم همه ایرانی‌ها می‌کند و می‌گوید: «من ایرانی هستم و افتخاری که به دست آمده متعلق به من نیست، متعلق به ایران است.» او این را گفت و ادامه داد: «این افتخار برای من نبود، برای ایران بود. من هم به عنوان یک ایرانی از این اتفاق خوشحال هستم و در واقع افتخاری که من کسب کردم برای ملت ایران است.» مهماندوست با بیان اینکه فراموش نمی‌کند از کجا آمده ادامه داد: «من فراموش نمی‌کنم که از کجا آمده‌ام. من یک ایرانی هستم و همیشه و در همه حال تمام تلاشم این بوده که پرچم ایران را بالا ببرم و برای کشور افتخار آفرین باشم. امروزه شرایط اقتصادی مردم ایران بد است و اگر این افتخار باعث می‌شود تا ذره‌ای از فشارهای آنها کم شود من خوشحال می‌شوم.» سرمربی اسبق تیم ملی تکواندو ایران البته هیچ وقت به این چیزها فکر نمی‌کند: «من هیچ وقت به این چیزها فکر نمی‌کنم. برای خودم چارچوبی دارم و مطابق آن چارچوب حرکت می‌کنم. آنچه برای من اهمیت دارد این است که همیشه به سمت هدفی که ترسیم کرده‌ام حرکت کنم و با پشتکار و جدیت به سمت آن بروم. بقیه مسائل هم با خدا. اگر من انتخاب شده‌ام بدون شک لطف دوستان بوده است. باز هم می‌گویم اگر حتی یک نفر در دل ایران از این اتفاق خوشحال شده باشد برای من کافی است. من همیشه به حمایت مردم کشورم نیاز دارم و امیدوارم به زودی خنده روی لب همه آنها بیاید.» از او درباره اوضاع تیم ملی آذربایجان سوال کردیم که مهماندوست گفت: «از کدام مشکلات بگویم؟ احساس می‌کنم ما را رها کرده‌اند. الان شاید اینجا جای انتقاد نباشد اما سه سال می‌شود که نه حقوق درست و حسابی می‌دهند و نه امکانات. نمی خواهم رفیق نیمه راه باشم. در مرام من نیست که وسط راه، کار را ول کنم و بروم. احساسم این است که چشم امید این بچه‌ها به من است. دلم نمی‌خواهد ناامیدشان کنم.» مهماندوست اشاره‌ای هم به وضعیت تیم ملی ایران می‌کند و می‌گوید: «عالی بودند. بچه‌ها همه شان خوب بودند و با قدرت دو سهمیه المپیک کسب کردند. امیدوارم مردانی هم در گرند پری‌های بعدی بتواند سهمیه دیگری را برای ایران کسب کند. فریبرز عسکری هم که عالی. موفقیت همه آنها آرزوی من است. می دانم که آنها حسابی تلاش کرده‌اند و حالا دارند مزد زحمات شان را می‌گیرند.» ۲۵۶ ۲۵۱
تسنیمتسنیم10 ساعت قبل
وی تصریح کرد: امیدوارم سجاد مردانی نیز در مسابقات گرنداسلم سهمیه را کسب و حریف کره‌ای خود را شکست بدهد. مردانی در مسابقات فینال گرندپری عالی بود و قطعا اگر بازی فینال روز نخست برگزار می‌شد به مدال طلا دست پیدا می‌کرد. شکست در دیدار فینال چیزی از ارزش‌های مردانی کم نخواهد کرد و دلم روشن است در گرند اسلم با کسب بهترین مدال سومین سهمیه المپیک را نیز کسب خواهد کرد. مسابقات فینال گرندپری برای ملی‌پوشان مسابقات مرگ و زندگی بود. سرمربی تیم تکواندو شهرداری ورامین عنوان کرد: اعتقاد دارم فینال گرندپری از مسابقات المپیک سنگین‌تر بود و یک لحظه غفلت باعث از دست رفتن سهمیه المپیک می‌شد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز10 ساعت قبل
این موضوع موجب سوال از فدراسیون فوتبال شد اما مسئولان فدراسیون فوتبال تاکید کردند که نمی‌توانند مبلغ قرارداد را رسانه‌ای کنند چرا که شاید ویلموتس راضی نباشد. پس از اظهارات قاضی‌زاده، مهدی تاج تصریح کرد که "رقم قرارداد ویلموتس برای کسی که بلژیک و فوتبال این کشور را می‌شناسد، منطقی است. همین موضوع موجب شد که رسانه‌ها و مردم از واژه مربی پروازی برای ویلموتس استفاده کنند اما فدراسیون فوتبال تا قبل از این مصاحبه چنین نظری نداشت و تاج تاکید داشت که ویلموتس مربی پروازی نیست. اکنون که کار از کار گذشته، مهدی تاج به جای پذیرفتن اشتباهاتش، قصد تبرئه خود را با طرح چنین مسائلی دارد. اما باز هم ویلموتس آمد تا مهدی تاج اکنون به اشتباهش اذعان کند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین11 ساعت قبل
وی افزود: بازیکن وزن ۶۸ کیلوگرم ما که تنها ۱۷ سال سن داشت به هوگوپوش قدرتمند انگلیسی که فینالیست شد، باخت. در مجموع سهمیه المپیک میلاد بیگی قطعی شده و مثل همیشه از عملکرد فنی او رضایت دارم. وی ادامه داد: تیم ما چوب عدم اعزام به مسابقات مختلف را می‌خورد و امتیازات زیادی را در این بین از دست دادیم که کار سهمیه المپیک رادیک را به، اما و اگر کشاند. مهماندوست در خصوص کسب عنوان بهترین مربی جهان در سال ۲۰۱۹ خاطرنشان کرد: باور کنید دقیقا نمی‌دانم بار چندم است این جایزه را دریافت می‌کنم و فکر می‌کنم حدود ۵ یا ۶ بار این اتفاق برایم رخ داده است. این افتخار برای مردم ایران است و جایزه بهترین مربی جهان را به مردم سرزمینم تقدیم می‌کنم.
فوتبالیفوتبالی11 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال بحرین وعده حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ را داد. به گزارش روزنامه الوطن قطر، هولیو سوزا اظهار داشت: ما روی بازی‌های ماه مارس در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ و جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ تمرکز می‌کنیم. سرمربی تیم ملی فوتبال بحرین یکی از حریفان ایران در گروه C انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره آسیا افزود: ما هویت خودمان را داریم و من کار سخت را به قرعه و شانس ترجیح می‌دهم. به هواداران وعده می‌دهیم که برای حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ مبارزه خواهیم کرد. در گروه C انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره آسیا تیم‌های ملی عراق (۱۱ امتیاز)، بحرین (۹ امتیاز)، ایران (۶ امتیاز)، هنگ‌کنگ (۵ امتیاز) و کامبوج (یک امتیاز) رتبه‌های اول تا پنجم را در اختیار دارند.
ورزش۳ورزش۳12 ساعت قبل
پیش از علی رعدی و در زمان مربیگری شهرزاد مظفر هم علی صانعی در کنار تیم حضور داشت. در سالی که گذشت کتایون خسرویار مربی تیم ملی جوانان به عنوان یکی از سه نامزد بهترین مربی زن آسیا انتخاب شده بود. با انتخاب شهناز یاری به عنوان سرمربی تیم ملی بانوان بازیکنانی که در گذشته به دلیل اعتراض به عدم دریافت پاداش خود از سوی علی رعدی کنار گذاشته شده بودند بار دیگر به اردوی تیم ملی دعوت شدند و این بهترین اتفاق ممکن برای تیم ملی فوتسال بانوان بود. تیم ملی فوتسال بانوان در زمان مربیگری شهرزاد مظفر به عنوان قهرمانی جام ملت‌ها دست پیدا کرده بودند و قرار بود به آنها ۲۰ میلیون تومان پاداش داده شود که این اتفاق صورت نگرفت و همین موجب اعتراض چند بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان شده بود. سرمربی تیم ملی هم در آن برهه از زمان به جای کمک کردن به بازیکنان روبروی آنها قرار گرفت و با حذف بازیکنان به واقع صورت مس ئله را پاک کرد.
ورزش۳ورزش۳12 ساعت قبل
سرمربی تیم ملی جوانان ایران در خصوص شانس صعود این تیم به جام جهانی گفت: صعود به جام جهانی جوانان سخت‌تر از جام جهانی اصلی است به این خاطر که در این بازی‌ها ۲۴ تیم شانس حضور را خواهند داشت و در هر دوره تیم‌های شاخصی از صعود باز می‌مانند. شک نکنید من به صعود تیم ملی جوانان به جام جهانی خوشبین هستم منتهی به یک شرط. به هر صورت ۱۶ تیم در جام ملت‌ها حاضر هستند که از این جمع تنها ۴ تیم به جام جهانی صعود خواهند کرد و این نشان می‌دهد کار سختی پیش رو داریم و باید سخت کار کنیم. هنوز تصمیمی نگرفته‌ام و ابتدا منتظر هستم شرایط من در تیم ملی جوانان مشخص شود. اما مشکلی در تیم وجود نداشت و با همه وجود سعی کردیم برنامه‌های تیم ملی جوانان را پیش ببریم.
برترین‌هابرترین‌ها13 ساعت قبل
یاوری در این باره می‌گوید: «هیچکدام‌‌مان دقیق نمی‌دانیم قرارداد ویلموتس با فدراسیون فوتبال چقدر است. آیا برانکو گزینه مناسبی برای نیمکت تیم ملی است؟ یاوری می‌گوید: «خیلی‌ها بر این عقیده‌اند که مربی تیم ملی حتما باید خارجی باشد اما به نظر من در این مقطع تنها مربی خارجی که به درد تیم ملی می‌خورد برانکو است. به جز برانکو، جذب یک مربی خارجی دیگر اصلا به صلاح نیست. مربیان خارجی نظیر ویلموتس می‌آیند، می‌بازند و پول‌شان را می‌گیرند و می‌روند. با وجود این سرمایه‌ها می‌رویم، ناز مربی خارجی را می‌کشیم و او هم می‌گوید تا پولم را ندهید نمی‌آیم.
ایسناایسنا16 ساعت قبل
این موضوع موجب سوال از فدراسیون فوتبال شد اما مسئولان فدراسیون فوتبال تاکید کردند که نمی‌توانند مبلغ قرارداد را رسانه‌ای کنند چرا که شاید ویلموتس راضی نباشد. پس از اظهارات قاضی‌زاده، مهدی تاج تصریح کرد که "رقم قرارداد ویلموتس برای کسی که بلژیک و فوتبال این کشور را می‌شناسد، منطقی است. همین موضوع موجب شد که رسانه‌ها و مردم از واژه مربی پروازی برای ویلموتس استفاده کنند اما فدراسیون فوتبال تا قبل از این مصاحبه چنین نظری نداشت و تاج تاکید داشت که ویلموتس مربی پروازی نیست. اکنون که کار از کار گذشته، مهدی تاج به جای پذیرفتن اشتباهاتش، قصد تبرئه خود را با طرح چنین مسائلی دارد. اما باز هم ویلموتس آمد تا مهدی تاج اکنون به اشتباهش اذعان کند.

به انتهای لیست رسیدید