سرمربی تیم ملی ایران

سرمربی تیم ملی ایران

روزنوروزنو3 ساعت قبل
کارلوس کی‌روش همچنان حرف‌های زیادی درباره اتفاقات مهم و جنجالی دوران حضورش در تیم ملی ایران دارد. کارلوس به تازگی بخشی از ناگفته‌های خود را به زبان آورده است. امروز روزنامه خبرورزشی امروز مصاحبه‌ای جنجالی با کارلوس کی‌روش داشته است. اتفاقی که ممکن بود واقعا رخ دهد و کارلوس به واسطه حرف تاج پیشنهاد کلمبیا را رد کند، به خیال اینکه سرمربی تیم ملی ایران باقی خواهد ماند. منتهی بعد از بازی ژاپن این دو دیگر یکدیگر را ملاقات نکردند و به گفته کی روش تاج حتی از او خداحافظی نکرد.
فارسفارس7 ساعت قبل
حالا نام او در تاریخ کاراته ایران به ثبت رسیده است. سید شهرام هروی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سؤال که جام شانزدهم در قهرمانی آسیا به پایان رسید و آیا شما به اهدافی که داشتید در این جام رسیدید یا خیر، گفت: ما در قهرمانی آسیا سه هدف را دنبال می‌کردیم. از اینکه این افتخارات را شما با تیم ملی کسب کرده‌اید چه حسی دارید، گفت: از این موضوع خیلی خوشحالم. از امروز دیگر باید بیشتر از گذشته تلاش کنیم که خدای ناکرده اتفاقی برای کاراته ایران نیفتد. اباذری، آسیابری و قراری زاده هم نشان دادند که سالیان سال می‌تواند در کاراته ایران بدرخشند.
افکارنیوزافکارنیوز12 ساعت قبل
او که یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد داشت تاریخی را در نظر گرفت تا تسویه‌حساب برایش صورت بگیرد. بازیکنان تیم بعد از جدایی برانکو از پرسپولیس واکنش خاصی از خود نشان ندادند و حجم پیام‌های آنها در فضای مجازی آنقدر که توقع می‌رفت، نبود. همه این مسائل ذهن آدم را به سمت‌وسویی می‌برد که برانکو برای جدایی از پرسپولیس بهانه‌ای دیگر پیدا کرده است. او می‌دانست با پرسپولیس قرارداد دارد، اما نیت این بود که با رضایت طرفین جدایی حاصل شود که درنهایت این اتفاق نیفتاد. نمی‌گوییم مدیریت نقص نداشته یا هیات‌مدیره دارای اعضایی نیست که دنبال جدایی برانکو نباشند، اما همه این سوالات هم می‌تواند زوایای پنهان علت چنین جدایی عجیبی را آشکار سازد.
برترین‌هابرترین‌ها14 ساعت قبل
او که یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد داشت تاریخی را در نظر گرفت تا تسویه‌حساب برایش صورت بگیرد. بازیکنان تیم بعد از جدایی برانکو از پرسپولیس واکنش خاصی از خود نشان ندادند و حجم پیام‌های آنها در فضای مجازی آنقدر که توقع می‌رفت، نبود. همه این مسائل ذهن آدم را به سمت‌وسویی می‌برد که برانکو برای جدایی از پرسپولیس بهانه‌ای دیگر پیدا کرده است. او می‌دانست با پرسپولیس قرارداد دارد، اما نیت این بود که با رضایت طرفین جدایی حاصل شود که درنهایت این اتفاق نیفتاد. نمی‌گوییم مدیریت نقص نداشته یا هیات‌مدیره دارای اعضایی نیست که دنبال جدایی برانکو نباشند، اما همه این سوالات هم می‌تواند زوایای پنهان علت چنین جدایی عجیبی را آشکار سازد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
سرمربی سابق ایران فاش کرده مهدی تاج در زمان برگزاری جام‌ملت‌های امارات به او گفته بود نباید به کلمبیا برود چون ایرانی‌ها به این مربی نیاز دارند. اعتمادآنلاین|‌ یکی از روزنامه‌های ورزشی کشور امروز مصاحبه‌ای جنجالی با کارلوس کی‌روش داشته است. اتفاقی که ممکن بود واقعا رخ دهد و کارلوس به واسطه حرف تاج پیشنهاد کلمبیا را رد کند، به خیال اینکه سرمربی تیم ملی ایران باقی خواهد ماند. منتهی بعد از بازی ژاپن این دو دیگر یکدیگر را ملاقات نکردند و به گفته کی روش تاج حتی از او خداحافظی نکرد. کی‌روش دوست داشت بعد از جام ملت‌ها هم در ایران بماند و حتی اخیرا در مصاحبه‌ای که با خبرآنلاین داشت گلایه کرد و گفت او را رد کردند تا در تیم‌ملی نماند.
یورونیوزیورونیوز4 روز قبل
این اظهارات در حالی مطرح می‌شود که بنا به برخی گزارش‌ها فدراسیون جهانی فوتبال، فیفا پیش‌تر با تعیین ضرب الاجلی که تاریخ آن پانزدهم ژوئیه/بیست و چهارم تیر مشخص شده بود از فدراسیون فوتبال ایران خواسته بود برای برداشتن تبعیض جنسیتی در استادیوم‌های فوتبال ایران تلاش کند. فیفا در همین خصوص هشدار داده بود که در صورت برطرف نشدن مشکل، تحریم هایی در انتظار فوتبال ایران خواهد بود. فیفا از مدت‌ها پیش پی گیر این خواسته است و بارها از مسئولان فوتبال ایران خواسته است که زمینه حضور زنان در استادیوم‌های فوتبال را فراهم کنند. این مسئله و نحوه حضور زنان می‌تواند همان بخش از مشکلات باشد که رئیس فدراسیون فوتبال رفع آنها را شرط اجرایی شدن طرح ورود زنان اعلام کرده بود. رئیس فدراسیون فوتبال ایران همچنین نبود امکان برای دریافت حق پخش تلویزیونی را به عنوان معضلی دیگر بر سر راه اداره فوتبال در ایران عنوان و تاکید کرده است که بسیاری از باشگاه‌ها هنوز از زیرساخت‌های لازم برای حضور در لیگ برتر ایران برخوردار نیستند.
خبرآنلاینخبرآنلاین5 روز قبل
رفتاری که مارک ویلموتس در قامت سرمربی تیم ملی ایران از خود نشان داد و پیامی که منتشر کرد، این مفهوم را در بر دارد که می‌خواهد از در دوستی وارد شود و با باشگاه‌های ایرانی تعامل برقرار کند. به نظر می‌رسد اطرافیان و افراد مورد اعتماد ویلموتس به او خبر داده‌اند که در طول دوره حضورش در ایران، احتمال برگزاری اردوها در خارج از روزهای فیفا وجود دارد و به همین دلیل بهتر است از همین ابتدا با آن‌ها تعامل خوب و سازنده‌ای داشته باشد تا در آینده با باشگاه‌ها و سرمربیان لیگ برتری به مشکل نخورد. ویلموتس هم این موضوع را به‌خوبی درک کرده و تمام تلاشش را انجام داده تا از ایجاد هر گونه زاویه‌ای میان تیم‌ملی و باشگاه‌ها جلوگیری کند. از آنجا که برگزاری اردوهای آماده‌سازی برای تیم ملی همیشه یکی از چالش‌های اساسی در تاریخ فوتبال ایران بوده اینک سرمربی تیم ملی در اقدامی پیش دستانه در تلاش است تا این مشکل قدیمی را از هم اکنون چاره جویی کند. خبرانلاین در گزارشی تحلیلی به این موضوع پرداخته است که مشروح آن را اینجا بخوانید.
برترین‌هابرترین‌ها5 روز قبل
مارک ویلموتس در اقدامی زیرکانه با انتشار پیامی در سایت فدراسیون فوتبال، از سرمربیان تیم‌هایی که بازیکنان‌ خود را برای چند روز در اختیار تیم ملی قرار دادند، تشکر کرد. خبرآنلاین: رفتاری که مارک ویلموتس در قامت سرمربی تیم ملی ایران از خود نشان داد و پیامی که منتشر کرد، این مفهوم را در بر دارد که می‌خواهد از در دوستی وارد شود و با باشگاه‌های ایرانی تعامل برقرار کند. به نظر می‌رسد اطرافیان و افراد مورد اعتماد ویلموتس به او خبر داده‌اند که در طول دوره حضورش در ایران، احتمال برگزاری اردوها در خارج از روزهای فیفا وجود دارد و به همین دلیل بهتر است از همین ابتدا با آن‌ها تعامل خوب و سازنده‌ای داشته باشد تا در آینده با باشگاه‌ها و سرمربیان لیگ برتری به مشکل نخورد. ویلموتس هم این موضوع را به‌خوبی درک کرده و تمام تلاشش را انجام داده تا از ایجاد هر گونه زاویه‌ای میان تیم‌ملی و باشگاه‌ها جلوگیری کند. از آنجا که برگزاری اردوهای آماده‌سازی برای تیم ملی همیشه یکی از چالش‌های اساسی در تاریخ فوتبال ایران بوده اینک سرمربی تیم ملی در اقدامی پیش دستانه در تلاش است تا این مشکل قدیمی را از هم اکنون چاره جویی کند.
الفالف5 روز قبل
برگزاری اردوهای آماده‌سازی برای تیم ملی همیشه یکی از چالش‌های اساسی در تاریخ فوتبال ایران بوده و زمانی که لیگ ایران حرفه‌ای نبوده، باعث کناره‌گیری تیمی از لیگ برتر شده. این موضوع شاید بزرگ‌ترین برخورد تیم ملی و باشگاه‌های فوتبال است. اما چیزی که در ساختار تیم ملی تغییر کرده، این است که ویلموتس قصد ندارد بین تیم ملی، باشگاه‌ها و مربیان اختلافی ایجاد شود و سعی دارد کارش را در آرامش پیش ببرد تا تیم ملی با صلح و دوستی به موفقیت برسد. رفتاری که مارک ویلموتس در قامت سرمربی تیم ملی ایران از خود نشان داد و پیامی که منتشر کرد، این مفهوم را در بر دارد که می‌خواهد از در دوستی وارد شود و با باشگاه‌های ایرانی تعامل برقرار کند. ویلموتس هم این موضوع را به‌خوبی درک کرده و تمام تلاشش را انجام داده تا از ایجاد هر گونه زاویه‌ای میان تیم‌ملی و باشگاه‌ها جلوگیری کند.
طرفداریطرفداری6 روز قبل
طرفداری- بهنام برزای، مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال پدیده مشهد به تیم فوتبال گل‌ گهر سیرجان پیوست و چند روزی است که در تمرینات تیم جدیدش شرکت می‌کند. به نقل از فارس، او در مورد حضورش در گل گهر گفت: خدا را شکر اردوهای خوبی برگزار شد، اردوی خوبی در کرمانشاه داشتیم. برزای در خصوص دو بازی با تیم‌های لیگ برتری فولاد و پیکان گفت: ما در فصل بدنسازی هستیم. هافبک مهاجم تیم گل‌گهر در مورد شرایط خودش در فصل جدید فوتبال ایران، گفت: خدا را شکر شرایط خوبی دارم. همه از او تعریف کردند و امیدوارم امسال بتوانیم آن چیزی که در برنامه‌اش است را به خوبی اجرا کنیم.
مهرمهر6 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، امیر عابدزاده دروازه‌بان ملی پوش کشورمان که در عضویت تیم «ماریتیمو» ی پرتغال هست، علیرغم داشتن قرارداد با این تیم ابراز تمایل به جدایی از آن داشته است. در این خصوص خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی ایران معتقد است عابدزاده در صورتی که بیشتر بازی کند شانس بهتری برای دعوت به تیم ملی خواهد داشت. به همین خاطر عابدزاده هم بی میل نیست به تیمی برود که بیشتر از تیم فعلی شانس بازی کردن داشته باشد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 هفته قبل
اختصاصی | سرمربی تیم ملی ایران پس از برگزاری دیدار دوستانۀ مدنظر خود، دست به رفتاری زیبا زد. ورزش ۱۱ - مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی ایران که از ابتدای ورودش به فوتبال ایران نشان داده که مربی بسیار محترمی است و برپایۀ احترام با اهالی فوتبال ایران برخورد می‌کند، پس از انجام دیدار دوستانه برابر تیم ملی امید؛ اقدام به انتشار نامه برای سرمربیان باشگاه‌های داخلی کرد. مارک ویلموتسویلموتس در این نامۀ ویژه از مربیان لیگ برتری به دلیل اینکه در پروسۀ آماده‌سازی خود، بازیکنانشان را در اختیار تیم ملی قرار داده بودند، قدردانی و تشکر ویژه به عمل آورد تا رفتاری را صورت بدهد که کارلوس کی‌روش هرگز مشابه آن را انجام نداده بود.
فارسفارس1 هفته قبل
اردوی تیم ملی هندبال ایران در حالی پیگیری می‌شود که ۶ لژیونر به دلیل مصدومیت و مشکلات باشگاهی غایب هستند. به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی هندبال ایران خود را برای حضور در رقابت‌های انتخابی المپیک آماده می‌کند. علیرضا حبیبی، سرمربی تیم ملی ایران برای شروع این اردو اسامی ۳۰ بازیکن را اعلام کرد، اما برخی از ملی‌پوشان به دلیل مصدومیت و مشکلات باشگاهی نتوانستند تا آخر در اردو بمانند. گفته می‌شود سجاد استکی به دلیل مصدومیت و سپری کردن مراحل درمانی و سایر بازیکنان به دلیل عدم صدور مجوز از سوی باشگاه خود و پیگیری شرایط تیم جدیدشان نتوانستند در تمرینات تیم ملی به کار خود ادامه دهند. قرار بود تیم ملی هندبال ایران یک اردوی تدارکاتی هم در ترکیه برگزار کند، اما اعلام شد که چون هنوز ترکیب تیم ملی مشخص نیست و تیم هماهنگی لازم را ندارد این موضوع منتفی شده است.
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
اردوی تیم ملی هندبال ایران در حالی پیگیری می‌شود که ۶ لژیونر به دلیل مصدومیت و مشکلات باشگاهی غایب هستند. به گزارش ورزش سه و به نقل از فارس، تیم ملی هندبال ایران خود را برای حضور در رقابت‌های انتخابی المپیک آماده می‌کند. علیرضا حبیبی، سرمربی تیم ملی ایران برای شروع این اردو اسامی ۳۰ بازیکن را اعلام کرد، اما برخی از ملی‌پوشان به دلیل مصدومیت و مشکلات باشگاهی نتوانستند تا آخر در اردو بمانند. گفته می‌شود سجاد استکی به دلیل مصدومیت و سپری کردن مراحل درمانی و سایر بازیکنان به دلیل عدم صدور مجوز از سوی باشگاه خود و پیگیری شرایط تیم جدیدشان نتوانستند در تمرینات تیم ملی به کار خود ادامه دهند. قرار بود تیم ملی هندبال ایران یک اردوی تدارکاتی هم در ترکیه برگزار کند، اما اعلام شد که چون هنوز ترکیب تیم ملی مشخص نیست و تیم هماهنگی لازم را ندارد این موضوع منتفی شده است.
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
تیم ملی ایران با ترکیبی متفاوت در یک بازی تدارکاتی امروز به مصاف تیم امید ایران رفته و این در حالی است که میهمانان ویژه‌ای این بازی را از نزدیک می‌بینند. به گزارش «ورزش سه» بازی تیم‌های ملی ایران و امید در ورزشگاه آزادی در حال برگزاری است و چهره‌های ویژه‌ای این بازی را تماشا می‌کنند. روی سکوهای جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی چهره‌های مطرحی حضور دارند از جمله رئیس کمیته آموزش، مربی سابق تیم ملی، دبیرفدراسیون و … همچنین سرمربی تیم ملی حضور دارند. ویلموتس با وجود آنکه امروز تیم ملی با تیم امید ایران بازی داشت اما ترجیح داد بازی را از سکوها تماشا کند و حتی این موضوع در ابتدا موجب تعجب فرهاد مجیدی سرمربی تیم امید هم شد. احتمالا ویلموتس قصد دارد بازی تیم ملی را از بالا نگاه کند ضمن اینکه شاید قصد دارد در این شرایط نگاهی هم به خوب‌های تیم امید داشته باشد.
مهرمهر1 هفته قبل
* درسی که ساملوو به ایگور دادساملوو مربی تزارها در این رقابت ضمن تکرار قهرمانی تیم روسیه درس خوبی به ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی ایران داد. * تفکر حرفه‌ای هینن / ‏‬ آماده سازی دو تیم همزماندر کنار ساملوو، هینن سرمربی تیم ملی لهستان نیز برنده این مسابقات بود. مربی که همزمان در کنار تیم جوانش در لیگ ملت‌ها حضور داشت ونیز در حال آماده سازی تیم اصلی برای انتخابی المپیک بود. هینن در این مسابقات به بازیکنانی مانند کوبیاک و کورک استراحت داد تا خود را در اردو برای مسابقات مهم انتخابی المپیک مهیا سازند و جوانانش در لیگ ملت‌ها پخته شوند. لهستان با تیم جوان و با انگیزه‌اش پرافتخار‌ترین تیم لیگ جهانی را شکست داد و بر سکوی سومی رقابت‌ها ایستاد.
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
به گزارش ورزش سه و به نقل از ایسنا، تمرین امروز (یک‌شنبه) ۲۳ تیر ماه تیم ملی بسکتبال مردان ایران در حالی پیگیری شد که صمد نیکخواه بهرامی کاپیتان تیم ملی ایران در تمرین نوبت صبح ملی‌پوشان شرکت نکرد. مهران شاهین‌طبع سرمربی تیم ملی ایران نیز در این مورد به ایسنا گفت: مشکل جدی وجود ندارد، صمد از ناحیه کمر احساس ناراحتی داشت و به همین دلیل تصمیم گرفتیم او در تمرینات نوبت صبح امروز شرکت نکند و الان هم استراحت کرده و در حال انجام کارهای فیزیوتراپی است. مشکلی جدی وجود ندارد. او درباره زمان اعلام فهرست تیم ملی نیز گفت: فعلا تصمیم داریم لیستی را برای مسابقات تدارکاتی پیش رو معرفی کنیم و پس از بازگشت از این بازی‌ها نیز احتمالا تغییرات در لیست معرفی شده وجود دارد. سرمربی تیم ملی بسکتبال درباره هدف از اعزام تیم امید به بازی‌های ویلیام جونز نیز گفت: کسب نتیجه در این مسابقات برای ما اولویت نیست و بیشتر قصد داریم کار پایه‌ای انجام داده و با قرار دادن بازیکنان در شرایط مسابقه، پشتوانه سازی کنیم.
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: این شانس را نداشتیم که با تمام انرژی خود به مصاف برزیل برویم. تیم ملی والیبال ایران با شکست ۳ بر ۲ مقابل برزیل در مرحله نخست فینال لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ که در شیکاگو در جریان است از راهیابی به نیمه نهایی باز ماند. ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی ایران در این مورد گفت: بازی مهمی برای ما و برزیل بود. این شانس را نداشتیم که با تمام انرژی خود به مصاف برزیل برویم. تیم ایران با این نتیجه بالاتر از فرانسه به جایگاه پنجمی لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ رسید.
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
سرمربی تیم ملی بزرگسالان ایران و دستیار ایرانی او تماشاگر دیدار دوستانه تیم ملی المپیک در مقابل نفت مسجد سلیمان هستند. تیم المپیک ایران تا دقایقی دیگر در دیداری دوستانه و در زمین شماره یک آکادمی ملی فوتبال به مصاف تیم نفت مسجد سلیمان خواهد رفت. * علی خسروی داور بازنشسته و کارشناس داوری فوتبال ایران پیش از شروع مسابقات در آکادمی ملی فوتبال حاضر شد و با داوران این بازی دیدار و گفت‌وگو کرد. * مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی ایران و وحید هاشمیان دستیار ایرانی او برای تماشای این مسابقه در کنار زمین شماره یک آکادمی فوتبال حاضر شدند. * تیم المپیک ایران با پیراهن‌های قرمز و تیم نفت مسجد سلیمان با پیراهن‌های سفید به مصاف هم خواهند رفت.
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
مهاجم ایرانی تیم زنیت می‌گوید در جریان پیشنهاد لیورپول برای اضافه شدن به این تیم نیست ولی این را هم قبول دارد که بازی کردن کنار صلاح و مانه جذابیت‌های زیادی دارد. سردار آزمون درباره افزایش روند گلزنیش در زنیت و تغییر در عملکردش گفت: خدارا شکر زنیت تیم هجومی و خوبی است و مهاجمان بیشتر دیده می‌شوند. مهاجم ملی پوش زنیت سن پترزبورگ درباره جدا نشدن از لیگ روسیه گفت: من در این لیگ جا افتادم و با فرهنگ روسیه آشنا شدم. لیگ روسیه سخت است. به طور کلی لیگ روسیه خوب است و خیلی از جوانان از لیگ روسیه به لیگ‌های بهتر بروند.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 هفته قبل
اختصاصی | مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی ایران با فدراسیون فوتبال دچار مشکل شد. ورزش ۱۱ - مارک ویلموتس بلژیکی که بیش از یک ماه است که هدایت تیم ملی ایران را برعهده گرفته است، در مذاکره با فدراسیون فوتبال مشکلش را مطرح کرد تا چالش جدید تیم ملی این مربی توانمند را نسبت به بدعهدی صورت گرفته، خشمگین کند. مارک ویلموتسبنا بر ادعای ویلموتس، به دلیل مشکلات تحریم، هنوز هم فدراسیون فوتبال نتوانسته است پیش‌پرداخت قرارداد ویلموتس را به این مربی پرداخت کند و این مربی شدیدا از این ماجرا خشمگین است.
رکنارکنا1 هفته قبل
فدراسیون فوتبال و مارک ویلموتس خیلی زود به روز‌های سخت رسیدند. همین حالا فدراسیون فوتبال ۹ میلیون دلار از فیفا طلب دارد ولی نمی‌تواند آن را بگیرد، چون به محض پرداخت پول، بلوکه خواهد شد. اخیرا فدراسیون فوتبال تیمی به زوریخ فرستاد تا بتواند راه حلی برای این مشکل بیابد ولی آن‌ها موفق نشدند. در این سفر قرار بود تکلیف پول ایران در فیفا هم مشخص شود، اما فدراسیون جهانی گفت نمی‌تواند پول را واریز کند، چون بلوکه خواهد شد. فدراسیون فوتبال نیاز به کمک دولت دارد تا بتواند پول به حساب مربیان منتقل کند.
موجموج1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری موج، ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران در آستانه آغاز مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ گفت: به آمریکا آمدیم تا با هر حریفی مبارزه کنیم ولی در وهله نخست باید به فکر بازی اول باشیم، نه اینکه به قهرمانی فکر کنیم. باید مرحله به مرحله پیش برویم و به آینده‌های دورتر فکر نکنیم. سرمربی تیم ملی ایران گفت: تمرینات خود را یک ماه پیش از شروع لیگ ملت‌ها و بدون هیچ مشکل و مصدومی آغاز کردیم. بازیکنان من در شروع لیگ ملت‌ها، عالی عمل کردند. تیم ملی ایران در مرحله نهایی لیگ ملت‌ها به ترتیب روزهای جمعه ۲۱ و شنبه ۲۲ تیر و از ساعت ۲:۳۰ بامداد در شیکاگو به مصاف لهستان و برزیل می‌رود.
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
سرمربی تیم ملی والیبال گفت: ما مرحله به مرحله پیش می‌رویم و درباره آینده دور صحبت کردن منطقی نیست. به گزارش «ورزش سه»، ایگور کولاکوویچ قبل از شروع مرحله نهایی لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ در شیکاگو اظهار داشت: ما به اینجا آمدیم تا با هر رقیبی که روبه روی ما هست، مبارزه کنیم. البته فعلا باید به فکر بازی اول باشیم و صحبت کردن درباره قهرمانی زود است. وی افزود: ما مرحله به مرحله پیش می‌رویم و درباره آینده دور صحبت کردن منطقی نیست. کولاکوویچ در بخش پایانی صحبت هایش گفت: همانطور که گفتم پیش از شروع لیگ ملت‌ها وضعیت تیمی ما خوب بود.
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه»، تیم فوتبال صنعت نفت آبادان فصل گذشته توانست با هدایت پائولو سرجیو روزهای خوبی را پشت سر بگذارد. این تیم در نیم‌فصل دوم به‌یک‌باره اوج گرفت و با قرارگرفتن در جایگاه نهم بهترین عملکرد طلایی پوشان را در تاریخ لیگ برتر به ثبت رساند. بدون شک یکی از بازیکنان تأثیرگذار این تیم میلاد جهانی هافبک چپ پای بابلسری بود که با ۶ گل زده و ۵ پاس گل نقش بارزی در نتایج این تیم ایفا کرد اما درحالی‌که به نظر می‌رسید جزو دعوت‌شدگان لیست دوم تیم ملی باشد جایی در بین اسامی دعوت‌شده به ملی نداشت. چون واقعا فصل خوبی را پشت سر گذاشتم و فکر می‌کنم استحقاق دعوت شدن را داشتم ولی نمی‌دانم چرا من را ندیدند. به‌هرحال من هم مثل تمام فوتبالیست‌هایی ایرانی آرزوی پوشیدن پیراهن مقدس تیم ملی را دارم.
فوتبالیفوتبالی2 هفته قبل
وبسایت رسمی فوتبالی - در بازی تیم‌های ملی ایران و پرتغال در جام جهانی ۲۰۱۸ هیچ بازیکن ایرانی برای گرفتن پیراهن سمت ستاره‌های حریف نرفت حتی رامین رضاییان که دلش می‌خواست پیراهن رونالدو را بگیرد. داور سوت پایان را که زد، تازه انگار بچه‌های تیم ملی داستان را فهمیده بودند. روزبه چشمی او را در آغوش گرفت و په په و یکی دو تا دیگر از بازیکنان پرتغال هم برای دلداری به سراغشان آمدند. (روی پاتریسیو، دروازه بان تیم ملی پرتغال تنها بازیکنی بود که به سمت بیرانوند رفت تا او را آرام کند و در همین زمان پیراهنش را با سنگربان تیم ملی ایران تعویض کرد.) این درست برعکس ۴ سال پیش در بازی ایران – آرژانتین بود که پیراهن مسی و تعویض آن سوژه روزنامه‌های ایران شد.
مهرمهر2 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، محمدرشید مظاهری دروازه بان و ایمان سلیمی مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز به تیم ملی فوتبال کشورمان دعوت شدند. در این اردو که به دعوت سرمربی تیم ملی ایران صورت گرفته، بازیکنان اصلی حضور ندارند و هدف از این اردو شناخت ویلموتس از بازیکنان داخلی و جوان‌تر بیان شده تا به این ترتیب خبری از ملی پوشان اصلی چه داخلی چه لژیونر نباشد؛ قرار است در این اردو یک بازی تدارکاتی میان تیم ملی و تیم امید با هدایت فرهاد مجیدی برگزار شود تا هردو تیم شرایط خود را محک بزنند. اما یکی از بازیکنان تیم مس سونگون ورزقان هم به تیم ملی فوتسال کشورمان دعوت شد. ناظم الشریعه اسامی ۱۶ بازیکن را جهت برگزاری دومین اردو در سال جاری اعلام کرد، نام سالار آقاپور بازیکن مس سونگون نیز در این بین دیده می‌شود.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 هفته قبل
اما کدام مربیان، در چه بازه‌های زمانی و از چه جغرافیایی به ایران آمدند و چه تاثیراتی روی فوتبال ایران گذاشتند؟ نخستین مربیان عصر پهلوی؛ نام‌دارترین‌های بلوک شرقتقسیم‌بندی مربیانی که پیش از انقلاب وارد فوتبال ایران شدند، برگرفته از دو فاکتور روابط سیاسی و کیفیت فنی آن‌ها بود. سومین خارجی فوتبال ایران هم از زادگاه فرانس ساروش آمد: گئورگی سوچ، اصلیتی مشترک از مجارستان و اتریش داشت و مهم‌ترین اقدامش آموزش به نسل اول فوتبال ایران برای ورود به عرصه مربی‌گری بود. او به درخواست فدراسیون فوتبال ایران بیش از ده سفر به شهرستان‌های ایران و برگزاری کلاس‌های مربی‌گری داشت. وقتی آقای بیاتی از تیم ملی ایران کنار رفت، دنی مک‌لنن برای دو بازی روی نیمکت تیم ملی نشست. اما اساس حضورش در فوتبال ایران قراردادی بود که سال ۱۳۴۷ میان فدراسیون فوتبال ایران و او بسته شد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 هفته قبل
ویلموتس در پاسخ به این سؤال که چه شد که ایران به سراغ او آمد، اظهار داشت: سرمربی قبلی تیم ملی ایران نتایجی استثنایی کسب کرده بود. به عنوان سرمربی تیم ملی من دوست دارم از مواد مختلفی برای پختن سوپ خوشمزه‌ام استفاده کنم. ویلموتس در مقایسه میان جاه‌طلبی تیم ملی ایران با تیم ملی بلژیک، ادامه داد: در تیم ملی بلژیک ما همیشه با هدف قهرمانی در تورنمنت وارد مسابقات می‌شدیم. الان در مورد تیم ملی ایران اما وضعیت متفاوت است اما ایران تیمی با پتانسیل شگفتی‌سازی است. سرمربی جدید تیم ملی ایران درباره شرایط زندگی در ایران، از امنیت بالای این کشور ابراز خرسندی کرد و گفت: ایران شاید حتی از اروپا هم امن‌تر باشد.
وانانیوزوانانیوز2 هفته قبل
*فدراسیون فوتبال بعد از مدت‌ها انتظار در نهایت مارک ویلموتس بلژیکی را به عنوان سرمربی تیم ملی ایران انتخاب کرد. به نظر می‌رسد فلسفه ویلموتس هجومی است و در مجموع فکر می‌کنم که او انتخاب خوبی برای تیم ملی بود و اتفاقات خوبی برای فوتبال ایران در زمان او حداقل در تیم ملی رقم می‌خورد. *آینده تیم ملی ایران را با ویلموتس چطور می‌بینید؟ امیدوارم خوب باشد. مثل تیم ملی ژاپن که در جام جهانی حرفی برای گفتن داشت و مقابل بزرگان درخشید. به نظر شما انتخاب خوبی بود؟ به نظرم انتخاب کاملا اشتباهی بود.

به انتهای لیست رسیدید