سرپرست استقلال

سرپرست استقلال

طرفداریطرفداری2 هفته قبل
طرفداری - سرپرست فصل گذشته استقلال هم در راستای تغییر و تحولات گسترده در این باشگاه رفتنی شد. به گزارش طرفداری، اصغر حاجیلو که فصل پیش به عنوان سرپرست استقلال مشغول فعالیت بود، از این تیم جدا خواهد شد. شنیده‌ها حاکی از این موضوع است که پیشکسوت استقلال به عضویت کمیته فنی در می‌آید. اما در خصوص سرپرست جدید استقلال، نام‌های بسیار زیادی از میان پیشکسوتان این تیم به گوش می‌رسد که گفته می‌شود شانس فرزاد مجیدی از دیگر گزینه‌ها بیشتر است.
خبر ورزشیخبر ورزشی2 هفته قبل
به گزارش خبرورزشی، یک نفر که مدعی سرمربیگری استقلال است، نفر دیگر که درباره‌اش شایعه شده می‌خواهد سرپرست استقلال شود و نفر سوم هم کسی است که آنالیزور بوده و دوست دارد مربی استقلال باشد. «ف. کاف» ‌ها را یادتان هست؟ سه نفر بودند … حالا نوبت «ف. یکی از کانال‌های هواداری استقلال «ف. میم» را متهم کرد و خطاب به او نوشت برای رسیدن به نیمکت استقلال، سیاه‌نمایی نکن!
رجانیوزرجانیوز1 ماه قبل
کنفدراسیون فوتبال آسیا به خاطر تخلفاتی که دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و همچنین فدراسیون فوتبال ایران مرتکب شده‌اند، آنها را در مجموع بیش از ۱۰ هزار دلار جریمه کرد. کنفدراسیون فوتبال آسیا به خاطر تخلفاتی که دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و همچنین فدراسیون فوتبال ایران مرتکب شده‌اند، آنها را در مجموع بیش از ۱۰ هزار دلار جریمه کرد. در بین این آرا، محکومیت و جریمه مالی فدراسیون فوتبال ایران، باشگاه پرسپولیس و باشگاه استقلال دیده می‌شود. ۸- جریمه ۱۲۵۰ دلاری استقلالتیم فوتبال استقلال در نیمه دوم بازی با العین امارات در ورزشگاه آزادی با یک دقیقه و ۲۵ ثانیه تأخیر وارد زمین شد. به گزارش خبرنگار مهر، استقلال در شرایطی به خاطر تأخیر در ورود به زمین جریمه شده است که اصغر حاجیلو سرپرست استقلال بعد از آن مسابقه این خبر را رد و تاکید کرده بود که جریمه استقلال به هیچ وجه صحت ندارد!
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 ماه قبل
کنفدراسیون فوتبال آسیا به خاطر تخلفاتی که دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و همچنین فدراسیون فوتبال ایران مرتکب شده‌اند، آنها را در مجموع بیش از ۱۰ هزار دلار جریمه کرد. در بین این آراء، محکومیت و جریمه مالی فدراسیون فوتبال ایران، باشگاه پرسپولیس و باشگاه استقلال دیده می‌شود. AFC به خاطر این تخلف که برای دومین بار گزارش شده است، به فدراسیون ایران هشدار داد. AFC فدراسیون ایران را هزار دلار جریمه کرده است. AFC فدراسیون ایران را به همین دلیل به پرداخت ۱۲۵۰ دلار جریمه محکوم کرد.
وانانیوزوانانیوز1 ماه قبل
اصغر حاجیلو پس از پایان بازی استقلال و صنعت نفت آبادان گفت: دیشب به فریبرز محمودزاده گفتم برای صنعت نفت این بازی برای صنعت نفت فرقی نمی‌کند اما برای ما فرق می‌کند و مهم است. آقای فتاحی! حاجیلو در ادامه گفت: به تیم داوری و به خصوص آقای فتاحی تبریک می‌گویم. آقای فتاحی! آقای فتاحی!
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
ضمنا درست نیست که سر تیم ما را اینگونه ببرند. آن گل درست بود و توپ به اوت نرفت. حاجیلو درباره اخراج فرهاد مجیدی از روی نیکت استقلال گفت: مگر مربیان چقدر می‌توانند تحمل کنند. سرپرست تیم استقلال تصریح کرد: پس از ۴۸ سال یاد گرفته‌ام که سرم را پایین بیندازم و بروم، اما امروز سر تیم ما را با این داوری بریدند. آقای فتاحی هیچ‌وقت بابت تیم داوری که شرایطش از شب قبل معلوم بود، شما را نمی‌بخشم.
روزنوروزنو1 ماه قبل
کاش پورحیدری زنده بودامروز عده‌ای که خودشان از همه کثیف‌ترند در باشگاه استقلال دنبال منافع شخصی‌شان هستند و شعار می‌دهند برای پاکسازی به استقلال آمده‌اند. از وقتی خدابیامرز پورحیدری از دنیا رفت باشگاه استقلال بی‌در و پیکر شده است. دم در باشگاه نمی‌خوابماین روزها می‌بینیم افراد امتحان پس داده باز هم هدایت تیم‌های پایه استقلال را در دست گرفته‌اند. کسی در آکادمی پایه استقلال همه‌کاره شده که خودش دستیار یک مربی پرسپولیسی بوده است. اگر اوضاع تیم‌های پایه باشگاه را بدانید خنده تان می‌گیرد.
وانانیوزوانانیوز1 ماه قبل
کاپیتان استقلالی‌ها بعد از یک جلسه غیبت و جریمه مجیدی در تمرین این تیم شرکت کرد. مهدی رحمتی دروازه بان آبی‌ها بعد از آنکه در تمرین روز سه شنبه حضور نداشت با جریمه فرهاد مجیدی رو به رو شد. کاپیتان استقلالی‌ها بعد از این اتفاقات توضیحاتی را به سرمربی و سرپرست استقلال ارائه کرد و در نهایت بعد از مشخص شدن جریمه، امروز پنجشنبه در کنار دیگر بازیکنان تمرین کرد تا قبل از آنکه یک جلسه غیبت او حاشیه ساز شود، دوباره در کنار دیگر بازیکنان حضور داشته باشد. رحمتی که در هفته‌های اخیر بی حاشیه دوران نیمکت نشینی را سپری کرده، امروز پر انرژی در تمرین ظاهر شد و در تمرینات مختلف شرکت کرد و البته در ابتدای تمرین در کنار دیگر بازیکنان آیتم‌های متفاوتی را سپری کرد تا نشان دهد جریمه مجیدی تاثیری در روحیه او ایجاد نکرده است. عکس رضا سعیدی پور
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 ماه قبل
سرپرست تیم استقلال اعلام کردطارق نمی‌داند که استقلال چه تیمی است وگرنه این رفتارها را در آن انجام نمی‌داد. ورزش ۱۱ - اصغر حاجیلو سرپرست تیم استقلال اعلام کرد طارق همام نمی‌داند در چه تیم بزرگ و پرطرفداری بازی می‌کند به همین دلیل است که بعضی مواقع چنین کارهایی را انجام می‌دهد. بازیکن عراقی شما طارق هم به دلیل بی‌انضباطی از تیم کنار گذاشته شد؟ فرهاد مجیدی بی‌دلیل آن حرفها را درمورد طارق نزده است. فکر می‌کنم طارق نمی‌داند که استقلال چه تیمی است وگرنه این رفتارها را در آن انجام نمی‌داد. استقلال تیمی است که دو ستاره روی پیراهنش دارد و اکثر تیم‌های آسیایی از رقابت با آن تلاش دارند. این روزها شایعات زیادی هم در مورد تغییر سرپرست تیم شنیده می‌شود؟ از ابتدای فصل این شایعات وجود دارد.
ایرناایرنا1 ماه قبل
وی افزود: تا زمانی که من هستم طارق همام دیگر جایی در استقلال ندارد. وقتی چند ماه پیش طارق همام در یکی از برنامه‌های تلویزیونی عراق اعلام کرد مدیران باشگاه استقلال صداقت ندارند، مسئولان باشگاه واکنش تندی به این مساله داشتند و اعلام کردند کمیته انضباطی باشگاه استقلال با این موضوع برخورد خواهد کرد. ** جام ملت‌های آسیا و عدم معرفی طارق همامدومین حاشیه طارق همام به جام ملت‌های آسیا بر می‌گردد. فرهاد مجیدی بر خلاف مسئولان استقلال برخورد خوبی با رفتار غیر حرفه‌ای همام طارق کرد. به نظرمیرسد طارق همام فصل آینده در تیم دیگری جز استقلال حضور خواهد داشت.
ایرناایرنا1 ماه قبل
به گزارش ایرنا؛ غیبت سید مهدی رحمتی در تمرین امروز استقلال با ناراحتی فرهاد مجیدی روبرو شد و سرمربی آبی پوشان پایتخت تصمیم گرفت کاپیتان تیمش را با جریمه روبرو کند. امروز وقتی بازیکنان استقلال برای تمرین در مجموعه ورزشی تهرانسر حاضر شدند سید مهدی رحمتی که مدت هاست در ترکیب ثابت جایش را به سید حسین حسینی داده است غایب بود. مجیدی وقتی از سرپرست استقلال دلیل این غیبت را پرسید متوجه شد رحمتی بدون هماهنگی در تمرین بعد از بازی با الدحیل قطر از اصغر حاجیلو خواست اورا جریمه کند. مجیدی اعتقاد داشت همه بازیکنان در نظر او یکسان هستند و چه رحمتی و چه بازیکنان جوان‌تر باید نظم و انضباط تیمی را رعایت کنند. سایت باشگاه استقلال در این باره نوشت: با توجه به غیبت غیر موجه مهدی رحمتی در تمرین روز سه شنبه، این بازیکن توسط سرمربی تیم جریمه گردید که مراتب به وسیله سرپرست تیم به اطلاع مدیرعامل باشگاه رسانده شد.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال تهران ساعت ۲۰:۳۰ امشب در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی به مصاف الدحیل قطر رفت. او بازوهای خود را به نشانه قدرت نمایش داد که باعث شعارهای تند هواداران استقلال تهران شد. رفتار بازیکن الدحیل باعث شد تا اشیایی سمت زمین مسابقه پرتاب شود تا احتمال جریمه از سوی afc برای رفتار هواداران استقلال وجود داشته باشد. * اصغر حاجیلو سرپرست استقلال تهران نسبت به عملکرد غیر حرفه‌ای نیمکت نشینان الدحیل اعتراض داشت و خواستار مداخله ناظر بازی شد. *بازیکنان ذخیره استقلال تهران از ابتدای نیمه دوم مشغول گرم کردن بدن‌های خود شدند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
آبی‌پوشان تهرانی در ۲۰ سال گذشته چندین بار این کار را انجام داده‌اند و از انتخاب سرمربی موقت خاطرات تلخ و شیرینی دارند. به بهانه انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی موقت باشگاه استقلال، عملکرد سرمربیان موقت این باشگاه در ۲۰ سال گذشته را بررسی کرده‌ایم. امیر قلعه‌نویی کاپیتان سابق استقلال در پایان فصل به عنوان مربی موقت این باشگاه انتخاب شد. قلعه‌نویی که توقع داشت بعد از قهرمانی در جام حذفی به عنوان سرمربی استقلال انتخاب شود، از تصمیم مدیران وقت استقلال شدیدا ناراحت شد و از همان موقع اختلافش با مدیران وقت باشگاه استقلال آغاز شد. صادق ورمزیار دستیار ناصر حجازی در این بازی مربی استقلال بود و در یک بازی خارج از خانه به مصاف فجر سپاسی رفت.
نودنود1 ماه قبل
مربیان موقت باشگاه استقلال هیچ وقت نتوانسته‌اند در پایان فصل به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شوند. آبی‌پوشان تهرانی در ۲۰ سال گذشته چندین بار این کار را انجام داده‌اند و از انتخاب سرمربی موقت خاطرات تلخ و شیرینی دارند. به بهانه انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی موقت باشگاه استقلال، عملکرد سرمربیان موقت این باشگاه در ۲۰ سال گذشته را بررسی کرده‌ایم. صادق ورمزیار دستیار ناصر حجازی در این بازی مربی استقلال بود و در یک بازی خارج از خانه به مصاف فجر سپاسی رفت. بعد از ورمزیار، فیروز کریمی به عنوان سرمربی استقلال انتخاب شد.
روزنوروزنو2 ماه قبل
اصغر حاجیلو درباره محرومیت فرشید باقری از حضور در تمرینات و بازی‌های استقلال گفت: مورد باقری یک مورد خاص بود و مطمئنم با تعامل هیأت مدیره و آقای فتحی این بازیکن به استقلال اضافه می‌شود. وی در خصوص وضعیت مهدی قائدی تاکید کرد: قائدی که در تمرین حاضر می‌شود. مقرر کرده بودند این بازیکن نامه دانشگاه و تحصیلش را بیاورد و در لیست سفر به ابوظبی برای بازی با الهلال هم حضور دارد. حاجیلو با اشاره به خبر جریمه استقلال از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: مثلا می‌گویند حاجیلو تیم را در بازی آسیایی مدیریت نکرده و باشگاه به خاطر تأخیر در ورود به زمین ۱۰ هزار دلار جریمه شده است. هیچ نامه‌ای از AFC مبنی بر جریمه استقلال نیامده است.
روزنوروزنو2 ماه قبل
اصغر حاجیلو در خصوص وضعیت فعلی استقلال در آستانه دیدار با ماشین‌سازی گفت: بعد از نتایجی که در دو بازی ابتدایی سال ۹۸ گرفتیم، شرایط روحی تیم خوب نبود، اما بردهای مقابل الهلال و سپاهان، حال استقلال را خوب کرد. ما تیم پرقدرتی مثل استقلال را شکست دادیم و برد مقابل سپاهان در اصفهان هم ثابت کرد که شکست دادن الهلال شانسی نبود. سرپرست استقلال در خصوص بازی با ماشین‌سازی گفت: ما فردا با تراکتورسازی روبه‌رو می‌شویم. به‌هرحال تراکتورسازی و ماشین‌سازی توسط یک شخص اداره می‌شوند و طبیعی است که ماشین‌سازی در بازی‌های باقیمانده برای موفقیت برادر بزرگ‌ترش بجنگد. ما هم از این موضوع ناراحت و نگران نیستیم و تلاش می‌کنیم تا سه امتیاز این بازی خانگی را بگیریم.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
اصغر حاجیلو، سرپرست تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که این تیم فردا مقابل تراکتورسازی قرار خواهد گرفت. دیگر مدعیان بازی‌های سختی دارند که امکان دارد امتیاز از دست بدهند، اما مهم این است که خودمان در پنج بازی باقیمانده نتایج خوبی بگیریم. سرپرست استقلال در خصوص بازی با ماشین‌سازی گفت: ما فردا با تراکتورسازی روبه‌رو می‌شویم. به‌هرحال تراکتورسازی و ماشین‌‌سازی توسط یک شخص اداره می‌شوند و طبیعی است که ماشین‌سازی در بازی‌های باقیمانده برای موفقیت برادر بزرگ‌ترش بجنگد. ما هم از این موضوع ناراحت و نگران نیستیم و تلاش می‌کنیم تا سه امتیاز این بازی خانگی را بگیریم.
طرفداریطرفداری2 ماه قبل
طرفداری-اصغر حاجیلو، سرپرست استقلال در مورد وضعیت فعلی استقلال در آستانه دیدار با ماشین‌سازی گفت: بعد از نتایجی که در دو بازی ابتدایی سال ۹۸ گرفتیم، شرایط روحی تیم خوب نبود، اما بردهای مقابل الهلال و سپاهان، حال استقلال را خوب کرد. ما تیم پرقدرتی مثل الهلال را شکست دادیم و برد مقابل سپاهان در اصفهان هم ثابت کرد که شکست دادن الهلال شانسی نبود. اگر سپاهان را نمی‌بردیم دیگر هیچ امیدی برای قهرمان شدن نداشتیم و این برد باعث شد تا همچنان امید به قهرمانی در تیم ما زنده بماند. سرپرست تیم فوتبال استقلال در مورد شانس قهرمانی آبی‌پوشان در لیگ امسال گفت: بازی‌های ما نسبت به دیگر مدعیان قهرمانی آسان‌تر است هر چند که باید بگویم بازی‌های تراکتورسازی بسیار آسان است. سرپرست استقلال در خصوص بازی با ماشین‌سازی گفت:
خبر ورزشیخبر ورزشی2 ماه قبل
ما تیم پرقدرتی مثل استقلال را شکست دادیم و برد مقابل سپاهان در اصفهان هم ثابت کرد که شکست دادن الهلال شانسی نبود. ما مقابل رقیب مستقیم خودمان پیروز شدیم و باز هم می‌گویم که برای امیدوار بودن به قهرمانی باید این بازی را می‌بردیم. فرشید بچه خوبی است و مطمئنا با درایت آقای فتحی و هیئت مدیره به تمرینات بازخواهد گشت. سرپرست استقلال در خصوص بازی با ماشین‌سازی گفت: ما فردا با تراکتورسازی روبه‌رو می‌شویم. به‌هرحال تراکتورسازی و ماشین سازی توسط یک شخص اداره می‌شوند و طبیعی است که ماشین‌سازی در بازی‌های باقیمانده برای موفقیت برادر بزرگ‌ترش بجنگد. ما هم از این موضوع ناراحت و نگران نیستیم و تلاش می‌کنیم تا سه امتیاز این بازی خانگی را بگیریم.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱2 ماه قبل
اصغر حاجیلو، سرپرست تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که این تیم فردا مقابل تراکتورسازی قرار خواهد گرفت. ما تیم پرقدرتی مثل استقلال را شکست دادیم و برد مقابل سپاهان در اصفهان هم ثابت کرد که شکست دادن الهلال شانسی نبود. سرپرست استقلال در خصوص بازی با ماشین‌سازی گفت: ما فردا با تراکتورسازی روبه‌رو می‌شویم. ما هم از این موضوع ناراحت و نگران نیستیم و تلاش می‌کنیم تا سه امتیاز این بازی خانگی را بگیریم. بیشتر بخوانیدیاغی استقلال به پرسپولیس می‌پیوندد + عکسمکمل پاتوسی، بمب نقل‌وانتقالاتی استقلال در تابستان + عکس
خبرآنلاینخبرآنلاین2 ماه قبل
اصغر حاجیلو در خصوص وضعیت فعلی استقلال در آستانه دیدار با ماشین‌سازی گفت: بعد از نتایجی که در دو بازی ابتدایی سال ۹۸ گرفتیم، شرایط روحی تیم خوب نبود، اما بردهای مقابل الهلال و سپاهان، حال استقلال را خوب کرد. ما تیم پرقدرتی مثل استقلال را شکست دادیم و برد مقابل سپاهان در اصفهان هم ثابت کرد که شکست دادن الهلال شانسی نبود. سرپرست استقلال در خصوص بازی با ماشین‌سازی گفت: ما فردا با تراکتورسازی روبه‌رو می‌شویم. به‌هرحال تراکتورسازی و ماشین‌سازی توسط یک شخص اداره می‌شوند و طبیعی است که ماشین‌سازی در بازی‌های باقیمانده برای موفقیت برادر بزرگ‌ترش بجنگد. ما هم از این موضوع ناراحت و نگران نیستیم و تلاش می‌کنیم تا سه امتیاز این بازی خانگی را بگیریم.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
ما مقابل رقیب مستقیم خودمان پیروز شدیم و باز هم می‌گویم که برای امیدوار بودن به قهرمانی باید این بازی را می‌بردیم. دیگر مدعیان بازی‌های سختی دارند که امکان دارد امتیاز از دست بدهند، اما مهم این است که خودمان در پنج بازی باقیمانده نتایج خوبی بگیریم. سرپرست استقلال در خصوص بازی با ماشین‌سازی گفت: ما فردا با تراکتورسازی روبه‌رو می‌شویم. به‌هرحال تراکتورسازی و ماشین‌‌سازی توسط یک شخص اداره می‌شوند و طبیعی است که ماشین‌سازی در بازی‌های باقیمانده برای موفقیت برادر بزرگ‌ترش بجنگد. ما هم از این موضوع ناراحت و نگران نیستیم و تلاش می‌کنیم تا سه امتیاز این بازی خانگی را بگیریم.
افکارنیوزافکارنیوز2 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشاصغر حاجیلو در خصوص وضعیت فعلی استقلال در آستانه دیدار با ماشین‌سازی گفت: بعد از نتایجی که در دو بازی ابتدایی سال ۹۸ گرفتیم، شرایط روحی تیم خوب نبود، اما بردهای مقابل الهلال و سپاهان، حال استقلال را خوب کرد. ما مقابل رقیب مستقیم خودمان پیروز شدیم و باز هم می‌گویم که برای امیدوار بودن به قهرمانی باید این بازی را می‌بردیم. سرپرست استقلال در خصوص بازی با ماشین‌سازی گفت: ما فردا با تراکتورسازی روبه‌رو می‌شویم. به‌هرحال تراکتورسازی و ماشین‌‌سازی توسط یک شخص اداره می‌شوند و طبیعی است که ماشین‌سازی در بازی‌های باقیمانده برای موفقیت برادر بزرگ‌ترش بجنگد. ما هم از این موضوع ناراحت و نگران نیستیم و تلاش می‌کنیم تا سه امتیاز این بازی خانگی را بگیریم.
جام نیوزجام نیوز2 ماه قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، اصغر حاجیلو درباره محرومیت فرشید باقری از حضور در تمرینات و بازی‌های استقلال گفت: مورد باقری یک مورد خاص بود و مطمئنم با تعامل هیأت مدیره و آقای فتحی این بازیکن به استقلال اضافه می‌شود. وی در خصوص وضعیت مهدی قائدی تاکید کرد: قائدی که در تمرین حاضر می‌شود. مقرر کرده بودند این بازیکن نامه دانشگاه و تحصیلش را بیاورد و در لیست سفر به ابوظبی برای بازی با الهلال هم حضور دارد. حاجیلو با اشاره به خبر جریمه استقلال از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: مثلا می‌گویند حاجیلو تیم را در بازی آسیایی مدیریت نکرده و باشگاه به خاطر تأخیر در ورود به زمین ۱۰ هزار دلار جریمه شده است. هیچ نامه‌ای از AFC مبنی بر جریمه استقلال نیامده است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ماه قبل
به گزارش مشرق، اصغر حاجیلو درباره محرومیت فرشید باقری از حضور در تمرینات و بازی‌های استقلال گفت: مورد باقری یک مورد خاص بود و مطمئنم با تعامل هیأت مدیره و آقای فتحی این بازیکن به استقلال اضافه می‌شود. وی در خصوص وضعیت مهدی قائدی تاکید کرد: قائدی که در تمرین حاضر می‌شود. متأسفانه هر موقع روند استقلال خوبی پیدا می‌کند، حاشیه‌هایی را مطرح می‌کنند. حاجیلو با اشاره به خبر جریمه استقلال از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: مثلا می‌گویند حاجیلو تیم را در بازی آسیایی مدیریت نکرده و باشگاه به خاطر تأخیر در ورود به زمین ۱۰ هزار دلار جریمه شده است. هیچ نامه‌ای از AFC مبنی بر جریمه استقلال نیامده است.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
سرپرست تیم فوتبال استقلال با تکذیب جریمه آسیایی این تیم، گفت: مطمئنم فرشید باقری با درایت هیات مدیره به تیم اضافه می‌شود. خبرگزاری مهر: اصغر حاجیلو درباره محرومیت فرشید باقری از حضور در تمرینات و بازی‌های استقلال گفت: مورد باقری یک مورد خاص بود و مطمئنم با تعامل هیأت مدیره و آقای فتحی این بازیکن به استقلال اضافه می‌شود. متأسفانه هر موقع روند استقلال خوبی پیدا می‌کند، حاشیه‌هایی را مطرح می‌کنند. حاجیلو با اشاره به خبر جریمه استقلال از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: مثلا می‌گویند حاجیلو تیم را در بازی آسیایی مدیریت نکرده و باشگاه به خاطر تأخیر در ورود به زمین ۱۰ هزار دلار جریمه شده است. هیچ نامه‌ای از AFC مبنی بر جریمه استقلال نیامده است.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱2 ماه قبل
اختصاصی | کنفدراسیون فوتبال آسیا به دلیل تخطی استقلالی‌ها، آنها را جریمه کرد. ورزش ۱۱ - در دیداری که با پیروزی استقلال مقابل العین در لیگ قهرمانان آسیا منجر گردید، اشتباهاتی از این تیم سر زد که منجر به جریمۀ نقدی سنگین برای آنها شد. گویا جریمۀ آبی‌های پایتخت به دلیل سهل انگاری اصغر حاجیلو، سرپرست این تیم بوده است. در کل استقلال ۱۰ هزار دلار از این بازیکن درآمد داشت و آن ۱۰ هزار دلار هم جریمه شد. بیشتر بخوانیدتیکه جنجالی پیش‌کسوت استقلال به این تیممشکل بزرگ منصوریان در دیدار حساس تیمش مقابل پرسپولیسستاره کشورمان رکورددار شد
ایرناایرنا2 ماه قبل
«اصغر حاجیلو» روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا با اشاره به پیروزی استقلال مقابل الهلال عربستان در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: پیروزی برابر نماینده عربستان یک برد دلچسب برای استقلال بود چرا که توانستیم قوی‌ترین تیم گروه خود را شکست دهیم و سه امتیاز ارزشمند را به دست آوریم. وی افزود: استقلال در روزی که عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشت بهترین نتیجه ممکن را به دست آورد تا شانس هایش برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا افزایش پیدا کند. سرپرست استقلال خاطرنشان کرد: شاید خیلی‌ها فکر نمی‌کردند استقلال برابر الهلال عربستان به موفقیت برسد و پیش از بازی شانس زیادی برای موفقیت آبی پوشان قائل نبودند و اگر از آنها درباره نتیجه مسابقه سوال پرسیده می‌شد بهترین نتیجه را تساوی پیش بینی می‌کردند اما بچه‌های با غیرت استقلال با تدابیر کادرفنی حماسه‌ای بزرگ را در دوحه قطر ثبت کردند. حاجیلو تصریح کرد: استقلال این استحقاق را دارد در ادامه بازی‌های خود چنین نتایجی را تکرار کند و در نهایت با رفتن به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا دل هواداران میلیونی خود را شاد کند. تیم فوتبال استقلال تهران باید روز جمعه در چارچوب هفته ۲۵ لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۷:۴۵ در اصفهان به مصاف سپاهان برود.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
سرپرست تیم فوتبال استقلال تهران گفت: شاید خیلی‌ها فکر نمی‌کردند استقلال برابر الهلال عربستان به موفقیت برسد و پیش از بازی شانس زیادی برای موفقیت آبی پوشان قائل نبودند. حاجیلو تصریح کرد: استقلال این استحقاق را دارد در ادامه بازی‌های خود چنین نتایجی را تکرار کند و در نهایت با رفتن به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا دل هواداران میلیونی خود را شاد کند. وی در پاسخ به این پرسش که آیا پیش از سفر به قطر با وینفرد شفر درگیری پیدا کرده است یا خیر گفت: این خبر به دور از واقعیت است و وقتی از این ماجرا باخبر شدیم هم من و هم شفر متعجب شده بودیم. واقعا نمی‌دانم چرا چنین اخباری منتشر می‌شود که با واقعیت فرسنگ‌ها فاصله دارد. تیم فوتبال استقلال تهران باید روز جمعه در چارچوب هفته ۲۵ لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۷:۴۵ در اصفهان به مصاف سپاهان برود.
طرفداریطرفداری2 ماه قبل
* اللهیار صیادمنش مهاجم جوان تیم استقلال پیش از آغاز تمرین امروز آبی‌پوشان به صورت اختصاصی تمرین و زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی را ترک کرد. * طارق همام هافبک عراقی استقلال باز هم در محل تمرین آبی‌پوشان حضور پیدا نکرد. * یکی از هواداران استقلال از کشور آلمان برای تماشای تمرین استقلال به ورزشگاه آزادی آمده بود و با سختی مجوز ورود گرفت. * گادوین منشا به همراه پسر خود در محل تمرین امروز تیمش شرکت کرد که این موضوع سوژه عکاسان حاضر در ورزشگاه آزادی شد. به گزارش فارس، تیم فوتبال استقلال روز شنبه از ساعت ۱۶ در ورزشگاه آزادی به مصاف پرسپولیس می‌رود.

به انتهای لیست رسیدید