سریال شهریار

سریال شهریار

فردا نیوزفردا نیوز4 روز قبل
باشگاه خبرنگاران: سیروس گرجستانی گفت: برای ایفای نقش «شهریار» اولین و آخرین گزینه بودم و این نقش برایم بسیار جذاب بود. سیروس گرجستانی در سریال شهریار به کارگردانی کمال تبریزی ایفاگر نقش میانسالی تا زمان مرگ شهریار بود و در این نقش خوش درخشید. جذابیت‌های این نقش برایتان چه بود که قبول کردید ایفاگرش باشید؟ من گزینه اول و آخر برای ایفای نقش شهریار بودم. با ایفای نقش شهریار، گویی نقش پدر خودم را بازی کردم. من از تهران برای بازی در نقش شهریار به تبریز رفته بودم و برخی از بازیگران هم آذری بودند.
رکنارکنا5 روز قبل
گرجستانی در سریال شهریار به کارگردانی کمال تبریزی ایفاگر نقش میانسالی تا زمان مرگ شهریار بود و در این نقش خوش درخشید. جذابیت‌های این نقش برایتان چه بود که قبول کردید ایفاگرش باشید؟ من گزینه اول و آخر برای ایفای نقش شهریار بودم. جالب اینکه وقتی درباره استاد شهریار مطالعه کردم متوجه شدم که او شباهت عجیبی به لحاظ فیزیکی، راه رفتن، نوع نگاه و گویش با پدر من دارد. با ایفای نقش شهریار، گویی نقش پدر خودم را بازی کردم. چه جالب، پس الگوی شما برای ایفای نقش شهریار پدرتان بودند؟ بله دقیقا.
وانانیوزوانانیوز5 روز قبل
به گزارش وانانیوز، سیروس گرجستانی در سریال شهریار به کارگردانی کمال تبریزی ایفاگر نقش میانسالی تا زمان مرگ شهریار بود و در این نقش خوش درخشید. سریال «شهریار» هم اکنون از آی فیلم عربی در حال پخش است. جذابیت‌های این نقش برایتان چه بود که قبول کردید ایفاگرش باشید؟ من گزینه اول و آخر برای ایفای نقش شهریار بودم. با ایفای نقش شهریار، گویی نقش پدر خودم را بازی کردم. من از تهران برای بازی در نقش شهریار به تبریز رفته بودم و برخی از بازیگران هم آذری بودند. با این اوصاف، نباید شهریار نقش سختی برای شما بوده باشد؛ چون یک ما به ازای بیرونی برایش داشته‌اید.
افکارنیوزافکارنیوز5 روز قبل
گرجستانی در سریال شهریار به کارگردانی کمال تبریزی ایفاگر نقش میانسالی تا زمان مرگ شهریار بود و در این نقش خوش درخشید. جذابیت‌های این نقش برایتان چه بود که قبول کردید ایفاگرش باشید؟ من گزینه اول و آخر برای ایفای نقش شهریار بودم. جالب اینکه وقتی درباره استاد شهریار مطالعه کردم متوجه شدم که او شباهت عجیبی به لحاظ فیزیکی، راه رفتن، نوع نگاه و گویش با پدر من دارد. با ایفای نقش شهریار، گویی نقش پدر خودم را بازی کردم. چه جالب، پس الگوی شما برای ایفای نقش شهریار پدرتان بودند؟ بله دقیقا.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 هفته قبل
مهدی میامی، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون گفت: تئاتر مقدس، سینما ارزشمند و تلویزیون عالی استاعتمادآنلاین| مهدی میامی از موسسان گروه تئاتر کوچ به شمار می‌رود و علاوه بر بازیگری، در امور پشت صحنه از جمله بازیگردانی و دستیاری کارگردان هم فعالیت دارد. میامی تئاتر را مقدس، سینما را با ارزش و تلویزیون را عالی می‌داند. * «شهریار» را چطور سریالی ارزیابی می‌کنید؟ فارغ از خود شخصیت شهریار، نوستالژی ام را در نقشی که بازی می‌کردم خیلی دوست داشتم. *نقش چراغعلی را چقدر دوست داشتید؟ جذابیت اصلی ای که باعث شد ایفای نقش چراغعلی را بپذیرم این بود که می‌خواستم با کمال تبریزی کار کنم. تئاتر مقدس است، سینما ارزشمند و تلویزیون هم برایم عالی است.
تسنیمتسنیم5 ماه قبل
بازیگر سریال گاندو اظهار داشت: بازخوردها برای من قابل پیش بینی بود اما هرانسانی آزاد است که دیدگاه خودش را مطرح کند و ما هم موظفیم که تبری بجوییم و بگوییم که متعلق به سرزمین و مردممان هستیم و متعلق به هیچ جریان سیاسی نیستیم. دهکردی بیان کرد: هیچ چیزی به اندازه سینما و تئاتر نمی‌تواند اثرگذاری داشته باشد، مردم از نصیحت شدن خسته‌اند، خود مقام معظم رهبری می‌فرمایند «تئاتر فراتر از منبر است». وی در ادامه افزود: صداوسیما اگر باهوش باشد، ساخت سریال گاندو را به فال نیک می‌گیرد و شروع به ساختن سریال هایی از این دست می‌کند، سریالی که برای ۸۰ میلیون ایرانی، نه برای ۲ میلیون ایرانی باشد؛ مردم چرا می‌روند سریال‌های مبتذل و مزخرف ترک را نگاه می‌کنند؟ چون رسانه ملی نتوانسته آن امنیت را برایشان رقم بزند و ذائقه مردم را ارضا کند. پیام دهکردی در پایان در مورد نقشی در سریال گاندو بازی کرد گفت: سعی کردم نقش مایکل هاشمیان را طوری بازی کنم که مردم بفهمند دزد و خائن نه شاخ دارد و نه دم، کسی که دارد در کنار ما زندگی می‌کند ممکن است همین قدر «گوگولی مگولی» باشد و می‌تواند دزد و جاسوس باشد. انتهای پیام/بازگشت به صفحه رسانهها
افکارنیوزافکارنیوز5 ماه قبل
بازیگر سریال گاندو اظهار داشت: بازخوردها برای من قابل پیش بینی بود اما هرانسانی آزاد است که دیدگاه خودش را مطرح کند و ما هم موظفیم که تبری بجوییم و بگوییم که متعلق به سرزمین و مردممان هستیم و متعلق به هیچ جریان سیاسی نیستیم. دهکردی خاطرنشان کرد: برای من تهدیدی وجود نداشته است، زندگی عادی ام را ادامه می‌دهم، انتقادهای فراوانی را در این مدت دیده‌ام و گفته‌اند که چرا در سریال گاندو بازی کرده‌ام و نباید بازی می‌کردم، یک عده هم معتقد بودند که کار خوبی انجام داده‌ایم، تهدیدی هم اگر بوده بصورت جدی نبوده و نمی‌توان به آن استناد کرد. دهکردی بیان کرد: هیچ چیزی به اندازه سینما و تئاتر نمی‌تواند اثرگذاری داشته باشد، مردم از نصیحت شدن خسته‌اند، خود مقام معظم رهبری می‌فرمایند «تئاتر فراتر از منبر است». وی در ادامه افزود: صداوسیما اگر باهوش باشد، ساخت سریال گاندو را به فال نیک می‌گیرد و شروع به ساختن سریال هایی از این دست می‌کند، سریالی که برای ۸۰ میلیون ایرانی، نه برای ۲ میلیون ایرانی باشد؛ مردم چرا می‌روند سریال‌های مبتذل و مزخرف ترک را نگاه می‌کنند؟ چون رسانه ملی نتوانسته آن امنیت را برایشان رقم بزند و ذائقه مردم را ارضا کند. دهکردی در پایان در مورد نقشی در سریال گاندو بازی کرد گفت: سعی کردم نقش مایکل هاشمیان را طوری بازی کنم که مردم بفهمند دزد و خائن نه شاخ دارد و نه دم، کسی که دارد در کنار ما زندگی می‌کند ممکن است همین قدر «گوگولی مگولی» باشد و می‌تواند دزد و جاسوس باشد.
برترین‌هابرترین‌ها6 ماه قبل
همین استقبال به نوعی مجوز من شد برای ساخت سریال «امیرکبیر». این پیش زمینه را گفتم تا برسیم به سریال «امیرکبیر» که ابتدا هرگز فکرش را هم نمی‌کردم خودم نقش امیرکبیر را بازی کنم. یاد فخری خوروش افتادم که در سریال امیرکبیر نقش مهدعلیا را به‌عهده داشت. کمی از ایشان بگویید، از دیالوگ‌های فاخرانه و ادیبانه‌شان، از سینمای شاعرانه و از خودشان؟ من و علی حاتمی هم محلی بودیم. اگر می‌بینید آثار علی حاتمی هنوز که هنوز است می‌درخشد، به این دلیل است که حتی خیاط لباس بازیگرانش هم قدیمی بود.
برترین‌هابرترین‌ها6 ماه قبل
از هم نشینی با این مرد ۷۵ ساله تئاتر ایران سیراب نشده و متوجه نمی‌شویم کی زمان را از دست داده‌ایم. در عوض چیز‌هایی زیادی به‌دست آورده‌ایم؛ منش و جهان‌بینی خاصی که او را در رده برترین پیشکسوتان تئاتر ایران قرار داده است. ناگفته نماند او شاگرد آقایان عباس جوانمرد و بهرام بیضایی بوده و ۱۳۴۸ زن اول تئاتر ایران شد. شما بار‌ها گفته‌اید ستارگان سینما وقتی می‌خواهند به تئاتر بیایند باید به خانه تئاتر بیایند و اسم بنویسند. بهزاد فراهانی هنرمند پیشکسوت و مشهور ایرانی، علاوه بر فرزندان هنرمندش، فرزند‌خوانده‌ای هم دارد که وی نیز همچون دیگر اعضای خانواده فراهانی، بازیگر و هنرمند است.
تسنیمتسنیم6 ماه قبل
به گزارش گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم، مدت‌ها بود که از پیام دهکردی در تلویزیون خبری نبود. خصوصا اگر بنا را بر این گذاشته باشند که کار بازیگری روی نقش انجام شود نه کار نابازیگری. در موردش قبلا خوانده بودم و بعدها در فرآیند پیش‌تولید کار، با آدم‌هایی که زیاد او را دیده بودند، گفت‌وگو کردم تا ابعاد شخصیتی جیسون رضاییان را کشف کنم. من اعتقاد دارم که آقایان باید سعه صدر داشته باشند و اجازه بدهند این سریال پخش شود. جیسون رضاییان کیست؟ جیسون رضاییان، متولد ۱۵ اسفندماه سال ۵۴ در آمریکا است و تابعیت دوگانه ایرانی- آمریکایی دارد.
پارس نیوزپارس نیوز7 ماه قبل
نامی که زمانی یک برند بودکمال تبریزی زمانی یکی از مهم‌ترین فیلمسازان سینمای ایران بود؛ فیلمسازی که اتفاقا همیشه دوست داشت در برداشتن قدم‌هایی جدید در سینمای ایران پیشگام باشد. تبریزی وقتی با این عقبه سراغ ساخت سریال «شهریار» رفت، همه باور داشتند که خروجی کار او اثری قابل قبول خواهد شد و در نهایت نیز با وجود برخی حواشی در عمل همین‌گونه شد. او بعد از آن «همیشه پای یک زن در میان است» را هم ساخت که استقبال مناسب از آن در گیشه نشان داد نام کمال تبریزی تبدیل به برندی شناخته‌شده برای مخاطبان شده استآغاز حرکت به سمت قهقرا! سال‌های انتهایی دهه ۸۰ را باید آغاز حرکت کمال تبریزی به سمت مسیر نادرست کارنامه فیلمسازی‌اش دانست. تبریزی در دهه ۹۰ مسیر پرکاری خود را ادامه داد و «تقریبا» به طور میانگین هر سال، یک پروژه جدید را کلید زد.
فردا نیوزفردا نیوز8 ماه قبل
بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون معتقد است مخاطب به نظاره شکوه از دست رفته خود سریال‌های تاریخی را دنبال می‌کند؛ وقتی سریال تاریخی می‌بیند به طور ناخواسته از کهن و زیبایی‌های مقاطع گذشته انرژی مثبت می‌گیرد. خبرگزاری تسنیم: سالانه سریال‌های بسیاری از شبکه‌های مختلف تلویزیون پخش می‌شود که کیفیت بالای محتوای این سریال‌ها مخاطبان زیادی را جذب می‌کند. پیام دهکردی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که در سریال‌هایی چون «شهریار»، «مدار صفر درجه» و «گذر از رنج‌ها» ایفای نقش کرده به نقد سریال تاریخی رمضان تلویزیون (از یادها رفته) پرداخته است. پیام دهکردی بازیگر سریال «شهریار» در خصوص دلایل استقبال مردم از سریال‌های تاریخی گفت: فارغ از کیفیت ساخت که نقش مهمی را ایفا می‌کند، زیباشناسی هم یکی از علت‌های ترغیب مردم به تماشای سریال تاریخی است. بازیگر سریال «مدار صفر درجه» تصریح کرد: دستیابی به آرامش و تعادل سومین دلیل استقبال است.
فارسفارس8 ماه قبل
روابط عمومی از معلمی شروع می‌شود؛ آن هم معلمی که قدرت شنیدن داشته باشد نه فقط اینکه بخواهد حرف بزند. اگر بخواهیم آموزه‌ای برای روابط عمومی تعریف کنیم، در درجه اول خوب شنیدن است. پیدا کردن صداهایی که از مدیر به کارمند است، کاری دشوار نیست؛ پس مهمترین کار روابط عمومی‌ها پیدا کردن صداهای افقی است. ساخت برند شخصی از ابزارهای مدیریت در دنیای جدید است. یکی از اشتباهات بزرگ روابط عمومی‌ها این بوده که خواستیم جوهر شخص را عوض کنیم.
همشهریهمشهری8 ماه قبل
این روند را انتخاب کردید یا براساس اتفاق بود؟ من کار موسیقی را از نوجوانی آغاز کردم و تحت آموزش اساتید موسیقی اصیل ایرانی ازجمله استاد محمدرضا شجریان، سال‌ها در این فضا کار کردم. امروز اگر خود اثر موسیقی حرفی برای گفتن نداشته باشد، حتی اگر تیتراژ بهترین فیلم یا سریال هم باشد، باز شنیده نخواهد شد. کارهای اینچنینی که با پایه موسیقی اصیل ایرانی اما با شکلی نو و جوان‌پسند ارائه می‌شوند، چقدر در جذب جوان‌ها به شنیدن موسیقی فاخر مؤثرند؟ خب از ابتدا هدف من و دیگر دوستانم که این سبک موسیقی را دنبال می‌کنیم، دقیقا همین بوده. متأسفم که بگویم این روزها موسیقی ما شبیه قبیله‌ای شده که بدون راهبر رها شده است؛ قبیله‌ای که شعر و موسیقی تولید می‌کند، اما به جای اینکه این تولیدات بر پایه ادبیات غنی ایرانی و سبک موسیقی فاخرمان باشد، بیشتر شبیه یک غذای فست‌فودی است که هدفش فقط تغذیه روح موسیقیایی مردم در کوتاه‌مدت است. محسن چاووشیصدای محسن چاووشی را این شب‌ها در تیتراژ سریال «دلدار» می‌شنویم؛ سریال مناسبتی‌ماه مبارک رمضان که هر شب از شبکه۲ سیما پخش می‌شود.
برترین‌هابرترین‌ها10 ماه قبل
مستند «گیله‌مرد» که یکی از قسمت‌های مجموعه مستند پرتره «رخ» به کارگردانی سیدمازیار هاشمی است، به زندگی سیروس گرجستانی پرداخت. علی‌رغم همه عشقی که داشتم فوتبال را کنار گذاشتم و رفتم سر کار. گرجستانی تصریح کرد: اولین حقوقی که گرفتم با عشق و علاقه سراغ پدرم رفتم که حقوقم را به او بدهم. پرسیدم اینجا چکار می‌کنی؟ گفت من کار تئاتر می‌کنم. چرا؟ چون او تمام ویژگی‌های پدرم را داشت و من در واقع پدرم را بازی کردم که هرکس می‌دید می‌گفت شهریار را خوب کار کردی.
خبر فوریخبر فوری10 ماه قبل
تازه‌ترین همکاری کمال تبریزی با تلویزیون سریال «الف ویژه» است که این روزها و در مرحله تولید گرفتار حاشیه‌هایی شده است. کمال تبریزی و یک حاشیه تازه «الف ویژه» به پیش تولید بلندمدت برای ساخت دکور نیاز داشت. سریال تبریزی هم سه قسمت ساخته و تدوین شد و تحت بازبینی سیما فیلم قرار گرفت و اکنون قرار است با در نظر گرفتن این ملاحظات تغییراتی داشته باشد. «دوران سرکشی» و شروع حاشیه‌هااما این تمام حاشیه‌های تبریزی در همکاری با سیما نیست. در این سال‌ها اما بیشتر از اینکه پروژه‌های کمال تبریزی پس از پخش جنجال به‌راه بیاندازد خودش اهل جنجال و حاشیه‌آفرینی بوده است.
خبرآنلاینخبرآنلاین10 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اردشیر رستمی بازیگر سریال «شهریار» در برنامه امشب گپ‌ و گفتی صمیمی راجع به شعر و ادبیات فارسی با سروش صحت خواهد داشت. اردشیر رستمی، روز سه شنبه، ۲۲ آبان ماه مهمان «کتاب‌باز» بود؛ با توجه به این موضوع که برنامه حضور او به یکی از پربیننده‌ترین برنامه‌های این فصل تبدیل شد و بنا به درخواست بینندگان، بار دیگر در روزهای پایانی این فصل، «کتاب‌باز» میزبان این هنرمند می‌شود. «کتاب‌باز» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدرضا رضاییان و اجرای سروش صحت، شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۰ از شبکه نسیم پخش می‌شود و تکرار آن ساعت ۱ بامداد، ۸ صبح و ۱۳ بعدازظهر روی آنتن شبکه نسیم خواهد رفت.
تسنیمتسنیم11 ماه قبل
برنامه تلویزیونی «نگاه یک» شنبه هر هفته از ساعت ۲۳:۱۵ بصورت زنده روی آنتن شبکه یک می‌رود. «تکیه بر باد» در اسفندماهمجموعه تلویزیونی" تکیه بر باد به کارگردانی محمود معظمی و به تهیه‌کنندگی حمیدرضا مهدوی از شنبه چهارم اسفندماه ساعت ۱۳:۳۰ روی آنتن شبکه پنج می‌رود. مجموعه تلویزیونی «تکیه بر باد» از شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود. داستان زندگی خواجه نصیرالدین طوسی در «کتاب شب» رادیوداستان زندگی دانشمند پرآوازه ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی به مدت ۱۲۰ دقیقه در برنامه «کتاب شب» رادیو تهران بازخوانی می‌شود. تهیه‌کننده برنامه کتاب شب رضا قربانی، صدابردار نرگس فتحی و متولی تولید آن، گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین11 ماه قبل
اعتمادآنلاین|‌ آخرین قسمت از مجموعه تلویزیونی «ارمغان تاریکی» به کارگردانی جلیل سامان امشب پخش می‌شود و از یکشنبه شب سریال «شهریار» به کارگردانی کمال تبریزی هر شب ساعت پانزده دقیقه بامداد به روی آنتن می‌رود. این سریال در سال ۱۳۸۶ از شبکه دو سیما پخش شد که بر اساس زندگی شاعر معروف آذری زبان ایرانی، «شهریار» ساخته شده است. محمدحسین کوچک که بعدها به «شهریار» معروف شده و یکی از شاعران بلندآوازه و نامی ایران‌زمین می‌شود …. مجموعه «شهریار» به تهیه‌کنندگی پروانه پرتو هر شب ۱۵ دقیقه بامداد از شبکه ۴ پخش و روز بعد ساعت ۱۸ بازپخش می‌شود. منبع: ایسنا
الفالف11 ماه قبل
گروه فرهنگی الف، ۴ اسفند ۱۳۹۷، ۱۲:۰۰ ۳۹۷۱۲۰۴۱۰۱به گزارش الف به نقل از روابط عمومی شبکه چهار، آخرین قسمت از مجموعه تلویزیونی «ارمغان تاریکی» به کارگردانی جلیل سامان امشب پخش می‌شود و از یکشنبه شب سریال «شهریار» به کارگردانی کمال تبریزی هر شب ساعت پانزده دقیقه بامداد به روی آنتن می‌رود. این سریال در سال ۱۳۸۶ از شبکه دو سیما پخش شد که بر اساس زندگی شاعر معروف آذری زبان ایرانی، «شهریار» ساخته شده است. محمدحسین کوچک که بعدها به «شهریار» معروف شده و یکی از شاعران بلندآوازه و نامی ایران‌زمین می‌شود …. اردشیر رستمی، سیروس گرجستانی، پیام دهکردی، احمد آقالو، بهروز بقایی، سعید نیکپور، فرهاد قائمیان، لیلی تقوی، مهدی میامی، الهام حمیدی، مهسا کرامتی، صبا کمالی، رحیم نوروزی، کاوه آهنین جان و اسماعیل خلج در این سریال ایفای نقش کرده‌اند. مجموعه «شهریار» به تهیه‌کنندگی پروانه پرتو هر شب ۱۵ دقیقه بامداد از شبکه ۴ پخش و روز بعد ساعت ۱۸ بازپخش می‌شود.
ایسناایسنا11 ماه قبل
سریال تلویزیونی «شهریار» از ۵ اسفند ماه به روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه چهار، آخرین قسمت از مجموعه تلویزیونی «ارمغان تاریکی» به کارگردانی جلیل سامان امشب پخش می‌شود و از یکشنبه شب سریال «شهریار» به کارگردانی کمال تبریزی هر شب ساعت پانزده دقیقه بامداد به روی آنتن می‌رود. این سریال در سال ۱۳۸۶ از شبکه دو سیما پخش شد که بر اساس زندگی شاعر معروف آذری زبان ایرانی، «شهریار» ساخته شده است. محمدحسین کوچک که بعدها به «شهریار» معروف شده و یکی از شاعران بلندآوازه و نامی ایران‌زمین می‌شود …. مجموعه «شهریار» به تهیه‌کنندگی پروانه پرتو هر شب ۱۵ دقیقه بامداد از شبکه ۴ پخش و روز بعد ساعت ۱۸ بازپخش می‌شود.
برترین‌هابرترین‌ها11 ماه قبل
بعد از آن که سریال الف ویژه به کمال تبریزی سپرده شد، او فیلمنامه را مطالعه کرده و نظراتی درباره آن داده است. البته اعلام شده جنس کمدی سریال الف ویژه با کارهای رایج تلویزیون خیلی تفاوت دارد و حتما مخاطبان تلویزیون را غافلگیر خواهد کرد. فلاح، بازیگر نقش بازیگر! کافی است به حافظه آرشیوی مان مراجعه کنید تا به یاد مجموعه تلویزیونی دوران سرکشی بیفتیم که سال ۱۳۸۰ از تلویزیون پخش شد. البته پیگیری جام‌جم از مدیران نشان می‌دهد هنوز سیمافیلم به جمع‌بندی نرسیده و در حال حاضر نام سریال، الف ویژه است.
تسنیمتسنیم11 ماه قبل
به همین‌خاطر مجال زیادی برای گفتگو نداد؛ فقط از سریال جدید او با کمال تبریزی پرسیدیم. البته هنوز نام «الف ویژه» قطعی نشده و این احتمال وجود دارد تا نام این سریال هم تغییر کند. کمال تبریزی هم جزئیات بیشتری از این سریال در اختیار ما نگذاشت؛ چون او هم برای دیدن آثار سینمایی ایران به کاخ جشنواره فیلم فجر آمده بود. قرار است لوکیشن اصلی «الف ویژه» قصری مربوط به زمان امیرنصر سامانی در قرن چهارم هجری باشد. این همان سریالی است که قرار بود محمدرضا هنرمند بعد از مدت‌ها برای تلویزیون بسازد اما زینب تقوایی تهیه‌کننده این سریال از واگذاری کارگردانی به کمال تبریزی خبر داده بود.

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

سریال شهریار
تلویزیون