سریال مرضیه

سریال مرضیه

خبر فوریخبر فوری3 روز قبل
مهدی فرجی از مدیران سابق تلویزیون با اتشار تصویری از مرحوم مجید اوجی و مرحوم سیدکمال طباطبایی در پشت صحنه سریال «تعبیر وارونه یک رویا» به کارگردانی فریدون جیرانی، درگذشت مجید اوجی را تسلیت گفت. مهدی فرجی که تهیه‌کنندگی سریال «نون. خ» را عهده‌ار بود است، در صفحه شخصی خود در اینستاگرم درباره عکسی که منتشر کرده چنین نوشته است: در پشت‌ صحنه این سریال دو دوست نازنینم مرحوم سیدکمال طباطبایی تهیه‌کننده مجموعه و مرحوم مجید اوجی مرا همراهی می‌کردند. مجید اوجی تهیه‌کننده باسابقه تلویزیون پس از تحمل یک دوره بیماری شب گذشته (۱۷ آبان ماه) درگذشت. اوجی همسر فلورا سام، کارگردان، بازیگر و نویسنده تلویزیون بود و اکثر فعالیت‌های آنها در حوزه سریال‌سازی با هم شکل گرفته بود. از دیگر سوابق کاری مجید اوجی در مقام تهیه‌کننده می‌توان به سریال‌های سفر سبز، توطئه فامیلی، باغ سرهنگ و همسایه‌ها اشاره کرد.
سینماپرسسینماپرس6 روز قبل
سینماپرس: تشویق به کتابخوانی در قالب یک اثر جذاب نمایشی جذاب، طیف خاصی از مخاطبان را شامل نمی‌‌شود و مقوله‌ای فراگیر و جهانی است. سریال کتابفروشی هدهد با اهداف و پیام والایی که در خود مستتر دارد می‌ تواند برای هر مخاطبی جذاب باشد. این روزها، هم جای مرضیه برومند به عنوان یک کارگردان مجرب و خلاق در تلویزیون خالی است و هم آثار منحصر به فردش. این قاعده، بی‌ گمان شامل سریال کتابفروشی هدهد هم می‌شود. تشویق به کتابخوانی در قالب یک اثر جذاب نمایشی جذاب، طیف خاصی از مخاطبان را شامل نمی‌‌شود و مقوله‌ای فراگیر و جهانی است.
الفالف1 هفته قبل
*برای ما اصلا از این دنیا نرفته استحسن زارعی، دوست قدیمی و همکار مرحوم مجید اوجی در سخنرانی گفت: مجید از نوجوانی با جدیت کار می‌کرد. * تلویزیون کم لطفی کردلاله اسکندری -بازیگر- که سالها با مجید اوجی همکاری داشته است در سخنانی گفت: من ۱۶ سال پیش اولین بار افتخار همکاری با مجید اوجی را داشتم. مرحوم مجید اوجی در نوسان بین مرگ و زندگی حضوری الهام بخش داشت. پیکر مرحوم مجید اوجی از مقابل مسجد بلال سازمان صدا و سیما بر دوش دوست‌داران و خانواده او به سمت قطعه هنرمندان بهشت زهرا بدرقه شد. همچنین اعلام شد روز پنجشنبه از ساعت ۱۸ تا ۱۹ مراسم ترحیم مرحوم مجید اوجی در مسجد جامع شهرک غرب برگزار خواهد شد.
پارس نیوزپارس نیوز1 هفته قبل
پارس نیوز، به گزارشمهدی فرجی که تهیه‌کنندگی سریال «نون. خ» را عهده‌ار بود است، در صفحه شخصی خود در اینستاگرم درباره عکسی که منتشر کرده چنین نوشته است: در پشت‌ صحنه این سریال دو دوست نازنینم مرحوم سیدکمال طباطبایی تهیه‌کننده مجموعه و مرحوم مجید اوجی مرا همراهی می‌کردند. امروز جای این دو هنرمند دوست‌داشتنی بین ما خالی است و ما مانده‌ایم و حسرت دیدار آنها. مجید اوجی تهیه‌کننده باسابقه تلویزیون پس از تحمل یک دوره بیماری شب گذشته (۱۷ آبان ماه) درگذشت. اوجی همسر فلورا سام، کارگردان، بازیگر و نویسنده تلویزیون بود و اکثر فعالیت‌های آنها در حوزه سریال‌سازی با هم شکل گرفته بود. از دیگر سوابق کاری مجید اوجی در مقام تهیه‌کننده می‌توان به سریال‌های سفر سبز، توطئه فامیلی، باغ سرهنگ و همسایه‌ها اشاره کرد.
صدا و سیماصدا و سیما1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، سفر سبز، شیخ مفید، سفر زندگی تا رهایی، باغ سرهنگ و مرضیه از جمله سریال‌های تهیه شده مرحوم مجید اوجی بوده است. وی افزود: در طول ۴۰ سالی که در عرصه هنر کار کرد، ندیدم کسی بگوید مجید اوجی کار من را از من گرفت. لاله اسکندری بازیگر تلویزیون نیز در این مراسم گفت:: من همیشه به او می‌گفتم که اگر تلویزیون چند تهیه کننده مثل شما داشت غم نداشت. همیشه عاشق همسر و فرزندش بود و عاشقانه کار می‌کرد. علی اوجی تهیه کننده و بازیگر هم در این مراسم گفت:: همه ما مجید اوجی را به طور ویژه دوست داشتیم، چون هیچ چیز را فدای انسانیت نمی‌کرد.
برنابرنا1 هفته قبل
حسن زارعی از شروع فعالیت‌هایش با مجید اوجی گفت و تأکید کرد که او تهیه‌کننده‌ای پر کار بود که با جدیت کارش را انجام می‌داد. او علی رغم بیماری با پشتکار و انرژی وارد گروه میشد و هر چه در توان داشت، انجام می‌داد. زارعی خاطرنشان کرد: حتی از یک نفر هم نشنیدم که بگوید مجید اوجی کار را از من گرفته یا پولم را نداده، مجید چند سال مریض بود و از اینکه کارش را بلد بود و شرایط کار کردن مهیا نبود عذاب می‌کشید. در همین سریال «مرضیه» قرار بود در ۶۰ جلسه تصویربرداری انجام شود و او کار را در همین ۶۰ جلسه تمام کرد. او افزود: در گرمای طاقت فرسا کار میکرد و هنوز کار تمام نشده بود همه عوامل دستمزدشان را گرفته بودند.
برنابرنا1 هفته قبل
محمدرضا جعفری جلوه با اشاره به مبارزه مجید اوجی با بیماری سرطان تأکید کرد: او هرگز ناامید نشد و هربار که او را می‌دیدیم امیدوارتر بود. به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، محمدرضا جعفری جلوه مدیر شبکه دو سیما در مراسم تشییع پیکر مجید اوجی اظهار داشت: به همسر مجید اوجی و همه همکاران در رسانه ملی به ویژه همکاران فعال در حوزه تولیدات نمایشی تسلیت می‌گویم. جعفری جلوه خاطرنشان کرد: من باید از آخرین کار این بزرگوار سخن بگویم که به‌گونه‌ای حدیث نفس بود. او هرگز ناامید نشد و هربار که او را می‌دیدیم، امیدوارتر بود. در سریال «مرضیه» با وجود بیماری و سختی کار، بسیار کار کرد.
ایسناایسنا1 هفته قبل
مهدی فرجی از مدیران سابق تلویزیون با اتشار تصویری از مرحوم مجید اوجی و مرحوم سیدکمال طباطبایی در پشت صحنه سریال «تعبیر وارونه یک رویا» به کارگردانی فریدون جیرانی، درگذشت مجید اوجی را تسلیت گفت. به گزارش ایسنا، مهدی فرجی که تهیه‌کنندگی سریال «نون. خ» را به تازگی عهده‌ار بوده است، پیشتر مدیریت گروه فیلم و سریال شبکه یک، مدیر شبکه دو سیما و مدیریت شبکه اول سیما را بر عهده داشت. او در صفحه شخصی خود در اینستاگرم درباره عکسی که منتشر کرده، چنین نوشته است: در پشت‌ صحنه این سریال دو دوست نازنینم مرحوم سیدکمال طباطبایی تهیه‌کننده مجموعه و مرحوم مجید اوجی مرا همراهی می‌کردند. مجید اوجی تهیه‌کننده باسابقه تلویزیون پس از تحمل یک دوره بیماری شب گذشته (۱۷ آبان ماه) درگذشت. از دیگر سوابق کاری مجید اوجی در مقام تهیه‌کننده می‌توان به سریال‌های سفر سبز، توطئه فامیلی، باغ سرهنگ و همسایه‌ها اشاره کرد.
عصر ایرانعصر ایران1 هفته قبل
مجید اوجی تهیه کننده سینما و تلویزیون متولد ۱۳۴۰ هجری شمسی، همسر فلورا سام بازیگر، نویسنده و کارگردان ایرانی بود که مدتی با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می‌کرد. «مجید اوجی» تهیه کننده با سابقه تلویزیون به دلیل ابتلا به بیماری سرطان شامگاه جمعه دار فانی را دواع گفت. وی افزود: هم اکنون در حال پیگیری مراسم تشییع و خاکسپاری این تهیه کننده تلویزیون در قطعه هنرمندان هستیم. این تهیه کننده تلویزیون با ابراز تاثر از درگذشت اوجی عنوان کرد: مجید اوجی شخصیت والایی داشت و جای وی خالی خواهد ماند. مجید اوجی تهیه کننده سینما و تلویزیون متولد ۱۳۴۰ هجری شمسی، همسر فلورا سام بازیگر، نویسنده و کارگردان ایرانی بود که مدتی با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می‌کرد.
ایسناایسنا1 هفته قبل
مجید اوجی تهیه کننده با سابقه تلویزیون پس از تحمل یک دوره بیماری دارفانی را وداع گفت. به گزارش ایسنا، مجید اوجی همسر فلورا سام، کارگردان، بازیگر و نویسنده تلویزیون بود و اکثر فعالیت‌های آنها در حوزه سریال‌سازی با هم شکل گرفته بود. آخرین همکاری این زوج هنری به سریال مرضیه برمی‌گردد که همین اواخر از تلویزیون پخش شد. از دیگر سوابق کاری مجید اوجی در مقام تهیه‌کننده به سریال‌های سفر سبز، توطئه فامیلی، باغ سرهنگ و همسایه‌ها اشاره کرد. مجید اوجی کار حرفه‌ای خود را از تلویزیون آغاز کرد و سال ۱۳۶۸ در سریال حکایت‌نامه (لطائف المتون) به کارگردانی حمید لبخنده و قاسم شاکری به عنوان تهیه کننده فعالیت داشت.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، عباس دقاقی مدیرتولید سریال مرضیه در گفتگو با خبرنگار مهر از درگذشت مجید اوجی تهیه کننده تلویزیون خبر داد. اوجی حدود یکی دو سال درگیر سرطان بود ولی امشب ۱۷ آبان بر اثر حمله قلبی درگذشت. مجید اوجی همسر فلورا سام کارگردان تلویزیون و تهیه‌کننده سریال‌های مختلفی از جمله مرضیه، سفر سبز، بیقرار و … بوده است. خبرگزاری مهر درگذشت این تهیه‌کننده پیشکسوت را تسلیت می‌گوید.
سینماپرسسینماپرس2 هفته قبل
سینماپرس: بازیگر نقش پروانه در سریال مرضیه به تازگی ازدواج و زندگی مشترک خود را آغاز کرد. به گزارش سینماپرس، نیلوفر شهیدی که چندی پیش در سریال مرضیه در نقش پروانه دیده شد به تازگی ازدواج کرده است.

فریبا نادری پایان سریال ستایش ۳ را لو داد + فیلم

رکنارکنا3 هفته قبل
تیزر سریال ستایش ۳در این سریال پیش بینی می‌شود که ستایش با پسر خانم مظفری ازدواج می‌کند و حشمت فردوس با خانم بزرگ ازدواج و عروس دوم فردوس بازداشت می‌شود. و همچنین یش بینی می‌شود انتهای سریال باز بماند و فصل چهارم این سریال برای سال بعد کلید بخورد. نمونه‌اش همین سریال «ستایش ۳» و تیتراژ ابتدایی آن است. سریال «ستایش ۳» علاوه بر تیتراژ ابتدایی، تیتراژ پایانی هم دارد که با صدای شهاب مظفری اجرا شده است. شاید تهیه‌کنندگان سریال «ستایش ۳» خواسته‌اند تا هم موسیقی ایرانی را داشته باشند و هم موسیقی پاپ را، تا در نهایت نه سیخ بسوزد نه کباب.
فردا نیوزفردا نیوز4 هفته قبل
بازیگر سریال «مرضیه» گفت: بعد از بیست‌وپنج سال همچنان مردم بنده را پدر «زی زی گولو» صدا می‌زنند و خودم نیز تمامی نقش‌هایی که در ساخته‌های مرضیه برومند ایفا کرده‌ام را از همه لحاظ نسبت به دیگر کار‌هایم بیشتر دوست دارم. وی در همین راستا ادامه داد: در سریال «مرضیه» در کنار عزیزانی همچون داریوش ارجمند، گوهر خیراندیش، ماه‌چهره خلیلی، آتیلا پسیانی، پژمان بازغی، علی اوجی، حسن زارعی، نیلوفر شهیدی، شیوا خسرومهر، مختار سائقی و … به ایفای نقش پرداخته‌ام. وی در ادامه پیرامون سختی‌های ساخت سریال «مرضیه» تصریح کرد: عجله صداوسیما برای پخش زودتر این سریال، پروژه را دچار سختی فراوانی کرده بود، چراکه سریال «مرضیه» قرار بود در محرم پخش شود و ما باید با سرعت بیشتری کار می‌کردیم. صدیق پیرامون نقش خود در فیلم سینمایی «نیروانا» اظهار کرد: من در این فیلم نقش منفی داستان را بازی می‌کنم که یک قاچاقچی مواد مخدر خطرناک است که ملیت افغانستانی دارد. بازیگر سریال «مرضیه» پیرامون حضور بازیگران خارجی در فیلم سینمایی «نیروانا» بیان کرد: آنانتا جلیل سرمایه‌گذار پروژه به همراه همسرش نقش اول فیلم «نیروانا» را بازی می‌کنند و من در تمام فیلم قصد جان «آنانتا جلیل» را دارم.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 هفته قبل
بیشتر بخوانید: برای مشاهده مصاحبه بازیگر فیلم سینمایی «سال دوم دانشکده من» اینجا کلیک کنید. از نظر من بازیگر جوان دارای عنصری خام و ابعاد مختلف فکری و زوایای وجودی متفاوت هستند. گریم متفاوت «احمد مهران‌فر» در فیلم سینمایی «دینامیت» /ارسطوی «پایتخت» با دو فیلم راهی فجر می‌شوداحمد مهران‌فر بازیگر محبوب سریال پایتخت که سالها با کاراکتر ارسطو توانسته لحظات خوبی را برای مخاطبان تلویزیون ایجاد کند، امسال با دو فیلم راهی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر خواهد شد. این فیلم سینمایی چند بازیگر مطرح و شناخته شده دیگری هم دارد که به زودی انتخاب و معرفی می‌شوند. بیشتر بخوانید: گفت‌وگوی علی اوجی بازیگر سریال مرضیه را اینجا بخوانید.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 هفته قبل
خبرگزاری میزان- بازیگر سریال مرضیه گفت: دستمزد بازیگران قدیمی و پیشکسوت سینما بسیار کم است اما من به خاطر عشقی که به بازیگری دارم هیچگاه به دستمزد و پول فکر نکرده‌ام، همیشه با دلم سر پروژه‌ها شرکت می‌کنم و هر مبلغی که پیشنهاد بدهند را قبول می‌کنم. صدیقه کیانفر بازیگر پیشکسوت سینما، تلویزیون و رادیو در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، درخصوص آخرین وضعیت جسمانی خود گفت: خدا را شکر نسبت به گذشته خیلی بهترم و به همین دلیل توانستم کمی بیشتر از قبل در عرصه بازیگری حضور داشته باشم. وی با اشاره به حضور خود در سریال تلویزیونی مرضیه افزود: به تازگی سریال تلویزیونی مرضیه به کارگردانی فلورا سام را روی آنتن تلویزیون داشتم، بازی در این سریال حس و حال خیلی خوبی داشت زیرا به من ثابت کرد هنوز هم می‌توانم در عرصه بازیگری فعالیت کنم. بازیگر سریال مرضیه با اشاره به حضور همیشگی خود در رادیو تاکید کرد: رادیو خانه همیشگی من است، همواره کار در رادیو را دوست داشته و دارم، هم اکنون هم در چند نمایش رادیویی مشغول بازی هستم. کیانفر در قبال دستمزد بازیگران پیشکسوت خاطرنشان کرد: دستمزد بازیگران قدیمی و پیشکسوت سینما بسیار کم است اما من به خاطر عشقی که به بازیگری دارم هیچگاه به دستمزد و پول فکر نکرده‌ام، همیشه با دلم سر پروژه‌ها شرکت می‌کنم و هر مبلغی که پیشنهاد بدهند را قبول می‌کنم.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 هفته قبل
وی در همین راستا ادامه داد: در سریال «مرضیه» در کنار عزیزانی همچون داریوش ارجمند، گوهر خیراندیش، ماه‌چهره خلیلی، آتیلا پسیانی، پژمان بازغی، علی اوجی، حسن زارعی، نیلوفر شهیدی، شیوا خسرومهر، مختار سائقی و … به ایفای نقش پرداخته‌ام. وی در ادامه پیرامون سختی‌های ساخت سریال «مرضیه» تصریح کرد: عجله صداوسیما برای پخش زودتر این سریال، پروژه را دچار سختی فراوانی کرده بود، چراکه سریال «مرضیه» قرار بود در محرم پخش شود و ما باید با سرعت بیشتری کار می‌کردیم. بیشتر بخوانید: گفت‌وگوی علی اوجی بازیگر سریال مرضیه را اینجا بخوانید. صدیق پیرامون نقش خود در فیلم سینمایی «نیروانا» اظهار کرد: من در این فیلم نقش منفی داستان را بازی می‌کنم که یک قاچاقچی مواد مخدر خطرناک است که ملیت افغانستانی دارد. بازیگر سریال «مرضیه» پیرامون حضور بازیگران خارجی در فیلم سینمایی «نیروانا» بیان کرد: آنانتا جلیل سرمایه‌گذار پروژه به همراه همسرش نقش اول فیلم «نیروانا» را بازی می‌کنند و من در تمام فیلم قصد جان «آنانتا جلیل» را دارم.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 ماه قبل
ساعت۲۴ - سریال‌های «ترور خاموش»، «مرضیه» و «ستایش۳» حدود ۶۲ درصد مخاطب پای تلویزیون نشانده‌اند. مرکز تحقیقات صداوسیما در ادامه نظرسنجی درباره مجموعه‌های در حال پخش از شبکه‌های سیما به بررسی میزان بینندگان و مخاطبان سریال‌های در حال پخش تلویزیون پرداخته است. بر اساس این نظرسنجی ۸۳٫۸ درصد پاسخگویان، بیننده برنامه‌های صداوسیما اعم از سریال، فیلم سینمایی، مسابقه، مستند، سخنرانی، گفت‌وگو محور، ورزشی و اخبار بوده‌اند، که در این میان سریال «ستایش ۳» با میزان قابل توجه مخاطب در مقایسه با سریال‌های غیرمناسبتی سیما در سال‌های اخیر، در زمره پربیننده‌ترین سریال‌های تلویزیون قرار گرفت. طبق این نظرسنجی ۶۱٫۸ درصد از مردم حداقل بیننده یکی از سریال‌های جدید «ستایش ۳»، «ترور خاموش» و «مرضیه» بوده‌اند که سریال «ستایش ۳» با ۵۸٫۴ درصد بیننده و ۸۵ درصد رضایت در صدر سریال‌های تلویزیونی در حال پخش سیما قرار دارد. سریال «ترور خاموش» شبکه یک سیما با ۲۱ درصد بیننده و ۷۶٫۲ درصد رضایت و سریال «مرضیه» شبکه دو سیما با ۱۴٫۵ درصد بیننده و ۷۳٫۳ درصد رضایت مخاطب در رتبه‌های بعدی قرار دارند.
سینماپرسسینماپرس1 ماه قبل
سینماپرس: بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون گفت: برای ورود مجددم به فعالیت هنری نذر کردم یک آن دیدم که پنج فیلمنامه روی میز غذاخوری‌ام ردیف شده و هنوز فرصت نکردم همه را بخوانم درحالیکه به دوتای آنها پاسخ مثبت داده بودم. وی در ادامه عنوان کرد: ‌برای ورود مجددم به فعالیت هنری نذر کردم یک آن دیدم که پنج فیلمنامه روی میز غذاخوری‌ام ردیف شده و هنوز فرصت نکردم همه را بخوانم درحالیکه به دوتای آنها پاسخ مثبت داده بودم. یک تله فیلم هم به اسم «قلعه» قبول کردم که از یک‌شنبه کلید خورده در این تله فیلم ندیمه بهنوش بختیاری هستم که یک کار طنز است و با یوسف صیادی و مهران رجبی از دوستان طنزمان کار می‌کنم. وی اظهار داشت: یک تله فیلم دیگر هم هست که از یک هفته دیگر پیش تولید آن شروع می‌شود. وی افزود: در این تله فیلم من نقش اصلی زن کار را دارم و نقش اصلی مرد هم در کار برادر من است، رزمنده‌ای که با ویلچر نذر کرده به کربلا برود در این مسیر اتفاقاتی برایش می‌افتد.

کاش به جای «مرضیه»، مختارنامه را بازپخش می‌کردید!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
جا دارد شاهکار مختارنامه از تمام شبکه‌های سیما هر سال پخش شود اما آثار ضعیفی چون «مرضیه» در این ایام، مخاطب را از تلویزیون فراری ندهد. روایت سریال مرضیه را می‌توان با این بخش از فیلم «در دره الا» و حواشی مرتبط با آن مقایسه کرد. علی (روزنامه‌نگار) و مرضیه (پزشک و جراح) به همراه دخترشان روزگار خوبی‌ را پشت سر می‌گذارنند. چون ما با سریال نمایشی چندین قسمتی مواجه هستیم، نمی‌توانیم ادعا کنیم، با طرح معترضه مرضیه به امام حسین (ع) این وضعیت را در قسمت‌های بعدی تعدیل کرده‌ایم. چون ممکن است مخاطب همان قسمت چهارم یا پنجم را که زن به امام حسین (ع) و مراسم عزاداری او خروش می‌کند را تماشا کند.
فردا نیوزفردا نیوز1 ماه قبل
گوهر خیراندیش که به تازگی سریال «مرضیه» را روی آنتن شبکه دو سیما داشت، می‌گوید بعد از تجربه تلخ حضور در پروژه «دیوار به دیوار» دیگر قصد همکاری با تلویزیون را نداشته است. وی ادامه داد: مجید اوجی تهیه‌کننده این سریال، هم خوش قول است و هم هیچ‌گاه از احترام به بازیگر کوتاهی نکرده است، بنابراین علی‌رغم اینکه دیگر نمی‌خواستم در تلویزیون همکاری داشته باشم با این حال پذیرفتم در کار او بازی کنم. به هر حال فلورا سام کارگردان این سریال پروژه‌های موفقی در تلویزیون داشته و کمتر از کارگردانان دیگر زحمت نکشیده است. بازیگران درخشان در «مرضیه» جمع شدنداین بازیگر ادامه داد: تلویزیون معمولا برنامه‌های روتین خود را دنبال می‌کند، چون می‌خواهند آنتن را پر کنند، اما فکر می‌کنم این بار متوجه کار ارزشمند این زن و شوهر کارگردان و تهیه‌کننده شدند. در این سریال بازیگران درخشانی در کنار هم جمع شدند و یک پروژه حرفه‌ای را به اتمام رساندند.
سینماپرسسینماپرس1 ماه قبل
در کنار کارگردانی، فلورا سام بازیگری و نویسندگی هم می‌کند، اما حکایت سریال «مرضیه» شکل دیگری است. رودست یا دست روی نویسنده؟ از آخرین سریال سام تا «مرضیه» پنج سال فاصله بود. پلیسی و محرمی؟ «وقتی از سریال محرمی نام برده می‌شود، ذهن بیننده به سمت مسائل خاص می‌رود، اما «مرضیه» سریال پلیسی- حادثه‌ای و اکشن است و فضاهای کمتر تجربه‌شده‌ای را در بستر سریال محرمی می‌آورد. در این سال‌ها دست‌کم چند خبرنگار به نویسنده و کارگردان سریال مراجعه کرده‌اند. «مرضیه» کار متوسطی است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
بیشتر بخوانید: روایتی از دستگیری امام حسن مجتبی از نیازمندان را اینجا بخوانید. حیدری در همین راستا اظهار کرد: نقل قول‌های فراوانی از سیره «امام حسن مجتبی (ع)» و محاسن اخلاقی ایشان در طول زندگی گوهربارشان مطرح شده بسیاری از پژوهشگران حوزه تاریخ خلفا با بیان صفات ارزشمند اخلاقی «امام حسن مجتبی (ع)» ایشان را فردی زیبا چهره و بسیار خوش برخورد معرفی کرده‌اند، در واقع «امام حسن مجتبی (ع)» فردی آرام، بردبار و بخشنده بودند که مردم همواره ایشان را می‌ستودند. بیشتر بخوانید: حیدری پیرامون شیوه زندگی «امام حسن مجتبی (ع)» افزود: «امام حسن مجتبی (ع)» به نحوی زندگی کردند که در نیمه عمر خود بخش اعظمی از اموال خود را در راه خداوند به فقرا بخشیدند. با کاهش ۱۵ درصدی قیمت کاغذ مواجه نشدیم/شرایط فعلی کاهش قیمت کتاب را در بر نداردمدیر انتشارات شهید کاظمی گفت: کاهش ۱۵ درصدی قیمت کاغذ تاثیر چندانی بر تولید کتاب نداشته، این کاهش نسبت به قیمت فعلی کاغذ چشمگیر نیست لذا تاثیری بر قیمت کتاب‌ها هم نخواهد داشت و انتشاراتی‌ها همچنان کار خود را به سختی انجام می‌دهند. حمید خلیلی مدیر انتشارات شهید کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان پیرامون تاثیر کاهش قیمت ۱۵ درصدی کاغذ در بازار گفت: کاهش ۱۵ درصدی قیمت کاغذ چندان محسوس نبوده است، قیمت کاغذ رقعی کوچک همچون گذشته نیز حدود ۳۸۰ هزار تومان در هر بند است. وی در همین رابطه ادامه داد: کاهش ۱۵ درصدی قیمت کاغذ تاثیر چندانی بر تولید کتاب نداشته، این کاهش نسبت به قیمت فعلی کاغذ چشمگیر نیست لذا تاثیری بر قیمت کتاب‌ها هم نخواهد داشت و انتشاراتی‌ها همچنان کار خود را به سختی انجام می‌دهند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
خبرگزاری میزان- بازیگر سریال «شوخی کردم» گفت: فیلم‌نامه و نقشی که به من پیشنهاد می‌شود مهم‌ترین اولویت من برای پذیرش نقش است و در وهله دوم کارگردان و عواملی که در پروژه همکاری دارند برایم حائز اهمیت است و دلیل انتخابم برای حضور در نقش جدی سریال «مرضیه» نیز همین موضوع بود. وی در همین راستا ادامه داد: در سریال «مرضیه» در کنار عزیزانی همچون داریوش ارجمند، گوهر خیراندیش، ماه‌چهره خلیلی، آتیلا پسیانی، پژمان بازغی، امیرحسین صدیق، حسن زارعی، نیلوفر شهیدی، شیوا خسرومهر، مختار سائقی و … به ایفای نقش پرداخته‌ام. بازیگر سریال «مرضیه» پیرامون مدت زمان ساخت این مجموعه تلویزیونی بیان کرد: فیلم‌برداری این سریال حدود سه ماه به طول انجامید و برخلاف دیگر نقش‌هایم که کمدی هستند در سریال «مرضیه» نقش جدی و پر فراز و نشیبی را ایفا می‌کنم. اوجی پیرامون جذابیت‌های نقش خود در سریال «مرضیه» ابراز کرد: علاوه بر جذابیت‌های نقش خودم در سریال «مرضیه» که یک نقش جدی محسوب می‌شود، همکاری با دیگر بازیگران حاضر در مجموعه دلیل اصلی پذیرشم برای حضور در این مجموعه و ایفای این نقش بود. وی پیرامون بازخورد مردم سریال «مرضیه» اذعان کرد: بازخورد‌های مخاطبان در مورد سریال «مرضیه» تا این لحظه بسیار عالی بوده است و مخاطبین در کوچه و خیابان همگی به من و همکارانم اظهار لطف می‌کنند و معتقدند که کار شریفی شده از آب در آمده، به‌طورکلی بازخورد‌های خوب و رضایت‌بخشی این روزها از مجموعه تلویزیونی «مرضیه» دریافت می‌کنم.
پارس نیوزپارس نیوز1 ماه قبل
سریال مرضیه و خداحافظی با شخصیت بهرامی که بسیار دوستش داشتم …کار کردن با گروه درجه یک از همکاری با سرکار خانم فلورا سام بانوی سخت کوش‌ همسر مهربانشون جناب مجید اوجی که کلی اخلاق و ادب از ایشون یاد گرفتم و کلیه عوامل خوب سریال که تک تک نمیشه اسم برد و تیم بازیگران درجه یک سریال و مخصوصا پارتنرهای عزیزم جناب آتیلا پسیانی و پژمان جان بازغی که کنارشون بیشترین لذت رو بردمو یک تشکر ویژه از حسن زارعیدوست داشتنیعکس از آرش شاهمحمدی
مهرمهر1 ماه قبل
وی ادامه داد: مجید اوجی تهیه‌کننده این سریال، هم خوش قول است و هم هیچ‌گاه از احترام به بازیگر کوتاهی نکرده است، بنابراین علی‌رغم اینکه دیگر نمی‌خواستم در تلویزیون همکاری داشته باشم با این حال پذیرفتم در کار او بازی کنم. خیراندیش اظهار کرد: او با سختی‌های بیماری گروه را جمع کرد و بدون اینکه تلویزیون بودجه‌ای در اختیارش بگذارد تولید سریال را با بودجه خود شروع کرد و خدا را شکر بعد از مدتی سریال مورد توجه قرار گرفت. به هر حال فلورا سام کارگردان این سریال پروژه‌های موفقی در تلویزیون داشته و کمتر از کارگردانان دیگر زحمت نکشیده است. در این سریال بازیگران درخشانی در کنار هم جمع شدند و یک پروژه حرفه‌ای را به اتمام رساندند. خیراندیش که چندی پیش در سریال «هیولا» به کارگردانی مهران مدیری در شبکه نمایش خانگی به ایفای نقش پرداخته بود درباره این سریال نیز در توضیحاتی بیان کرد: من قبل از این در فیلم «توکیو بدون توقف» با مهران مدیری همکاری کرده بودم و همکاری خوبی هم داشتیم اما فکر می‌کنم این سریال به نوعی کارستان بود و هر روز سر کار همه از حضور در این پروژه لذت می‌بردیم.

نگاهی به سریال شبکه دو| چرا امتحان ایمان «مرضیه» را باور نکردند؟

5+
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
مهرمهر1 ماه قبل
علی اوجی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره حضورش در نقش خبرنگار در سریال «مرضیه» و مشورت‌هایی که برای این نقش گرفته بود، بیان کرد: من در حوزه مطبوعات دوستان درجه یکی دارم که سال هاست با آنها در ارتباط هستم و برای این نقش هم با برخی از آنها گفتگو و پرس و جوهایی کردم. اوجی همچنین درباره نقش خود به‌عنوان سردبیر کلاهبردار یک روزنامه نیز عنوان کرد: شخصیتی که در این سریال خلق می‌شود خیالی است و ما به ازای بیرونی ندارد. من خیلی زود از این نقش و کاراکتر خوشم آمد و البته برایم یک چالش جدی بود چراکه نقش منفی دل و جرات می‌خواهد مخصوصا برای من که همیشه نقش‌های مثبت بازی کرده‌ام. وی درباره بازخوردهای مردم نیز عنوان کرد: اتفاقا مردم هم این نقش را دوست داشتند ولی می‌گفتند توقع نداشته‌اند که نقش منفی بازی کنم. اوجی همچنین درباره حضورش در این پروژه و همکاری با تیم سازنده سریال بیان کرد: بازی در این سریال تجربه دلچسبی برای من بود، مجید اوجی تهیه کننده‌ای درجه یک است و خانم سام هم بسیار ارام و مسلط به کارش است.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گفته کارگردان سریال، مرضیه قصه جامعه امروز ماست و به معضلات اجتماعی روز همچون فسادهای مالی و رانت می‌پردازد. در این سریال تلویزیونی نقش «مرضیه» را ماه‌چهره خلیلی بازی می‌کند و امیرحسین صدیق در نقش همسرش حضور دارد که خبرنگار است. متاسفانه سانسورها در سریال مرضیه زیاد است در حالیکه وجود آن سکانس‌ها، بجا و ضروری بوده چون هنوز به قسمت‌های پایانی سریال نرسیدیم. در این سریال تلویزیونی نقش «مرضیه» را ماه‌چهره خلیلی بازی می‌کند و امیرحسین صدیق در نقش همسرش حضور دارد که خبرنگار است. متاسفانه سانسورها در سریال مرضیه زیاد است در حالیکه وجود آن سکانس‌ها، بجا و ضروری بوده چون هنوز به قسمت‌های پایانی سریال نرسیدیم.

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

مجید اوجی
فلورا سام