سریال نون. خ

سریال نون. خ

ایسناایسنا1 ساعت قبل
سازندگان فصل دوم سریال «نون خ» به یاری هموطنان سیل‌زده در استان سیستان و بلوچستان شتافتند. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سریال «نون خ»، تهیه‌کننده، کارگردان، بازیگران و عوامل فصل دوم مجموعه تلویزیونی «نون خ» یک روز از دستمزد خود را به سیل‌زدگان استان سیستان و بلوچستان اهدا کردند. تصویربرداری فصل دوم مجموعه «نون خ» به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه‌کنندگی مهدی فرجی همچنان در تهران ادامه دارد و تاکنون حدود ۳۵ درصد سریال ضبط شده است و همزمان تدوین و صداگذاری سریال در حال انجام است. این مجموعه تلویزیونی قرار است ماه رمضان سال ۹۹ روی آنتن شبکه یک سیما برود. سعید آقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، شقایق دهقان، سیروس میمنت، پاشا جمالی، هدیه بازوند، ندا قاسمی، میرطاهر مظلومی و مجید یاسر از جمله بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین5 روز قبل
پیام خوزستان - تصویر برداری فصل دوم سریال «نون. سعید آقاخانی در فصل دوم سریال «نون. جدیدترین تصاویر سریال «نون. خ» بیشتر بدانید: شقایق دهقان به «نون خ» سعید آقاخانی پیوست + جدیدترین تصاویربیشتر بدانید: چرا سعید آقاخانی این نام عجیب را برای سریال نوروزی اش انتخاب کرد؟! خ» سعید آقاخانیبیشتر بدانید: اولین عکس‌های سریال نوروزی سعید آقاخانیمنبع: isna. ir

اهمیت بومی‌سازی در تلویزیون| تلاش سعید آقاخانی برای شوخی درست با کردها/ ماجرای برادرزن آقای «نون. خ» و بهنامی که کردی حرف نمی‌زند

13+
تسنیمتسنیم1 هفته قبل

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی؛ کریسمس، به جز دماوند و فیروزکوه!

47+
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
اصلا شرطش برای شروع این سریال، پرداختن به این اقوام و منطقه بوده است. سعید آقاخانی هم خودش را به گریمور سریال می‌سپارد تا آقای "نون. در این سری هم کاراکترهایمان را طوری طراحی کردیم که به گونه‌ای باشند به کسی برنخورد و مشکلی پیش نیاید؛ اساسا کار طنز، کار سختی است. تلویزیون در این مسیر خیلی تلاش می‌کند همیشه کار طنز داشته باشد؛ برخی اوقات طنز‌ها موفقند و در برخی مواقع هم موفق نمی‌شوند. خ را ادامه می‌دهید؛ شنیدیم که قرار است زمینه‌ها برای ساخت فصل سوم هم فراهم شود؟ ما امیدواریم؛ نون.
ایسناایسنا1 ماه قبل
ایسنا/کرمانشاه مدیر شبکه یک سیما رویکرد این شبکه در تولید برنامه‌های مختلف را بازنمایی اقوام مختلف ایرانی عنوان کرد و افزود: تمام تلاشمان این است که بتوانیم شبکه ملی بوده و بازنمایی خوبی از اقوام مختلف ایرانی داشته باشیم. مجید زین العابدین در گفت و گو با ایسنا، با بیان اینکه رویکرد شبکه یک سیما همواره فعالیت به عنوان شبکه ملی بوده، گفت: تمام تلاش ما این است که بتوانیم به عنوان شبکه ملی بازنمایی خوبی از فرهنگ و آداب و رسوم و زبان اقوام مختلف ایرانی داشته باشیم. وی افزود: همچنین مستندهای «مرز پرگهر» و «ایرانگرد» نیز که هر یک به معرفی اقوام ایرانی و فرهنگ و آداب و رسوم آنها می‌پردازند، برای پخش از شبکه یک سیما در حال ساخت است. زین العابدین در ادامه با بیان اینکه ساخت سریال و مستند مستلزم تامین هزینه‌های بالایی است، گفت: درحال حاضر در بحث تولید سریال با مشکلات مالی فراوانی مواجه هستیم و انتظار داریم دولت و مجلس توجه بیشتری به حوزه فرهنگ داشته باشند، همانطور که تا امروز توجه کرده‌اند. وی افزود: در حال حاضر تمام سریال‌های در حال تولید شبکه یک سیما با بودجه سازمان صدا و سیما در حال ساخت است و در ساخت و تولید هیچ یک از آنها بر اساس اسپانسر و مشارکت نبوده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
هجوم جمعیت و ابراز علاقه به او و دیگر هنرمندان این سریال حتی اجازه نداد پلان نمادین فیلمبرداری شود. خ «۲ ساخته شود؛ او به ماجرای شرط سعید آقاخانی برای تولید» نون. خ" اشاره کرد که آقاخانی گفته سریال باید از آپارتمان خارج شود و به جذابیت‌های کشور بپردازد. مجید زین‌العابدین مدیر شبکه یک سیما هم ابراز امیدواری کرد که بسیار خوشحالیم دل این مردم با سریال "نون. امیدواریم سریال "نون.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، ‌ سعید آقاخانی در حالی از حمایت‌های صداوسیما و کمک‌های مردم کرمانشاه تشکر می‌کند که حدود ۱۲ روز است میهمانی مردم روستای پریان است؛ روستایی که در منطقه دینور قرار گرفته و مردم بی‌اندازه با او همراهی می‌کنند. هجوم جمعیت و ابراز علاقه به او و دیگر هنرمندان این سریال حتی اجازه نداد پلان نمادین فیلمبرداری شود. مردمی که خودشان به میدان آمدند و هرچه بخواهیم در اختیارمان بگذارند تا «نون. خ» ۲ ساخته شود؛ او به ماجرای شرط سعید آقاخانی برای تولید «نون. خ» اشاره کرد که آقاخانی گفته سریال باید از آپارتمان خارج شود و به جذابیت‌های کشور بپردازد. مجید زین‌العابدین مدیر شبکه یک سیما هم ابراز امیدواری کرد که بسیار خوشحالیم دل این مردم با سریال «نون. خ» شاد شده است و فرهنگ و آداب و رسوم مردم کرد را نمایش دادیم. امیدواریم سریال «نون. خ» فصل‌های بعدی داشته باشد و «نون. خ» ۲ زمینه‌ساز «نون. خ» ۳ باشد؛ از سعید آقاخانی و دیگر هنرمندان این سریال می‌خواهیم این برند و سهم مردم کرد را در شبکه ملی تلویزیون (شبکه یک سیما) حفظ کنند.
مهرمهر1 ماه قبل
فضا و لوکیشن‌ها تغییر کرده است و بهتر می‌توانیم زیبایی‌های این مناطق کردنشین را نشان دهیم. نمی توان گفت کردنشین‌ها فقط این شکلی هستند. از طرف دیگر نمی‌توان قصه‌ای را بدون هیچ تناقض یا مشکلی تعریف کرد. در عین حال من چون کار کمدی انجام می‌دهم اگر تناقض و درگیری در کاراکترها نباشد نمی‌توان این طنز و کمدی را ایجاد کرد. در کنار کژال هم پنج خانم دیگر هستند که بسیار خوب و آرام و مهربان و صمیمی هستند و در زندگی و کارهای خانه مشارکت دارند.

(تصاویر) آغاز تولید سریال نون خ

13+
فراروفرارو1 ماه قبل
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
مهر_ مهدی فرجی تهیه کننده سریال «نون. خ» از شرط سعید آقاخانی برای فصل اول این سریال در پرداختن به یکی از قومیت‌ها سخن گفت. سعید آقاخانی نیز در این مراسم اظهار کرد: ما اینجا خیلی آرام و راحت کار می‌کنیم و من از این بابت ممنونم. فیلمبرداری این سریال بخشی در استان کرمانشاه و بخش دیگری در مناطق کردنشین دیگر و کردستان می‌گذرد. استان کرمانشاه دارای پیشینه‌ای فرهنگی است و کردها مردم غیور و مهربانی هستند. امید قادری مدیرکل میراث فرهنگی استان کرمانشاه نیز عنوان کرد: ان شالله بتوانیم بزرگترین پروژه تبلیعاتی گردشگری مرتبط با کرمانشاه را کلید و برای کرمانشاه ۲۰۲۰ که موضوع آن توریسم گردشگری است، آماده شویم.
ایسناایسنا1 ماه قبل
وی تاکید کرد: این سریال در کرمانشاه ساخته می‌شود، اما قرار است تمام ایران آن را ببینند، بنابراین تلاش ما این است که یک کار ملی بسازیم. کارگردان سریال «نون. خ» با اشاره به ادامه‌دار شدن این سریال گفت: در نظر داریم ساخت این سریال را ادامه دهیم و قطعا محتوای داستان فصل‌های بعدی نیز درباره قوم کرد خواهد بود. وی تاکید کرد: اگر نتوانیم در سریالی تناقض و درگیری ایجاد کنیم که کلا نمی‌شود فیلم کمدی ساخت. وی یادآور شد: برخی از ملاحظات و حساسیت‌ها کاملا بجاست، اما در کل ساخت کار طنز طوری که به کسی برنخورد کار بسیاری سختی است و ما هم تلاشمان این است که جوری قصه را روایت کنیم و جوری کاراکترها را بچینیم که مشکلی پیش نیاید و اساسا کار طنز ساختن کار سختی است. آقاخانی ساخت سریال‌های طنز را نیاز امروز جامعه عنوان کرد و افزود: تلویزیون در این زمینه بسیار تلاش می‌کند و مجموعه‌های طنز مختلفی هم ساخته می‌شود، اما در این بین برخی موفق شده و برخی دیده نمی‌شوند.
ایسناایسنا1 ماه قبل
ایسنا/کرمانشاه ساخت فصل دوم سریال «نون. خ» با حضور عوامل این سریال و جمعی از مسئولان استان کرمانشاه در روستای «پریان» شهرستان صحنه کلید خورد. وی افزود: سرانجام با پیگیری‌های بسیار بویژه از سوی استاندار کرمانشاه قرار شد فصل دوم این سریال در کرمانشاه ساخته شود. در ادامه این مراسم سعید آقاخانی کارگردان این سریال پشت تریبون رفت و در سخنانش تنها به تشکر از مردم استان کرمانشاه و بویژه روستای پریان و نیز قدردانی از همکاری مسئولین استان کرمانشاه بسنده کرد. وی افزود: برای میزانی هرچه بهتر در این رویداد بین المللی ۷۰ روستای گردشگری استان در حال آماده سازی است که یکی از آنها روستای «پریان» است که ساخت سریال «نون. خ» در این روستا کلید خورده است. فصل دوم سریال «نون. خ» در ۲۵ قسمت ساخته و ماه مبارک رمضان سال آینده از شبکه یک سیما پخش می‌شود.
ایمناایمنا1 ماه قبل
به گزارش ایمنا، فصل دوم سریال «نون خ» که برای رمضان ۹۹ تولید می‌شود با حضور مدیر شبکه یک، استاندار کرمانشاه، جمعی از نمایندگان این استان در مجلس شورای اسلامی، مدیر کل صداوسیمای مرکز کرمانشاه، مدیران محلی و در حضور پرشور مردم در یکی از روستاهای کرمانشاه آغاز شد. استاندار کرمانشاه در این مراسم در سخنانی با قدردانی از رئیس رسانه ملی به دلیل بازنمایی فرهنگ غنی مردم و چهره زیبای کرمانشاه گفت: دکتر عسکری با تعصب مثال زدنی هنگام سختی‌ها و در شادی‌ها در کنار مردم کرمانشاه بوده است.
ایسناایسنا1 ماه قبل
سکانس‌هایی از فصل دوم سریال طنز «نون. خ» که برای رمضان سال ۹۹ تولید می‌شود با حضور مدیر شبکه یک‌ سیما، مدیران محلی کرمانشاه و در حضور مردم ضبط شد. به گزارش ایسنا به نقل از روابط‌عمومی کل سازمان صداوسیما، سکانس هایی از فصل دوم سریال کمدی «نون. خ» که برای رمضان سال ۹۹ تولید می‌شود، با حضور مدیر شبکه یک‌ سیما، استاندار کرمانشاه، جمعی از نمایندگان این استان در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل صدا و سیمای کرمانشاه، مدیران محلی و در حضور مردم امروز (۲۰ آذر ماه) در یکی از روستاهای کرمانشاه ضبط شد. استاندار کرمانشاه در این مراسم از رییس صداوسیما برای بازنمایی فرهنگ غنی مردم و چهره زیبای کرمانشاه قدردانی کرد و گفت: آقای دکتر علی‌عسکری با تعصب مثال‌زدنی هنگام سختی‌ها و در شادی‌ها در کنار مردم کرمانشاه بوده است. فصل دوم سریال «نون. خ» برای پخش از شبکه اول سیما در ماه مبارک رمضان در سال ۹۹ ساخته می‌شود. در مجموعه تلویزیونی «نون. خ» بازیگرانی چون سعید آقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، سیروس میمنت، صبا ایزدپناه و هدیه بازوند حضور دارند.
فارسفارس1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، عصر امروز با حضور مدیر شبکه یک سیما و همراهی استاندار کرمانشاه فصل دوم سریال «نون. خ» به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی مهدی فرجی در روستای پریان از منطقه دینه‌ور از توابع استان کرمانشاه کلید خورد. استاندار کرمانشاه گفت: علاوه براین کرمانشاه چهره زیبای ایران‌اسلامی است و کمتر استانی دارای چنین زیبایی‌ها و پتانسیل‌هایی است. مهندس بازوند تاکید کرد: انتخاب کرمانشاه به عنوان محل تولید سریال پربیننده «نون خ» یک اتفاق خوب برای نمایش چهره زیبای استان است. سریال «نون.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
سکانس‌هایی از فصل دوم سریال طنز «نون. خ» که برای رمضان سال ۹۹ تولید می‌شود با حضور مدیر شبکه یک‌ سیما، مدیران محلی کرمانشاه و در حضور مردم ضبط شد. روابط‌عمومی کل سازمان صداوسیما: سکانس هایی از فصل دوم سریال کمدی «نون. خ» که برای رمضان سال ۹۹ تولید می‌شود، با حضور مدیر شبکه یک‌ سیما، استاندار کرمانشاه، جمعی از نمایندگان این استان در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل صدا و سیمای کرمانشاه، مدیران محلی و در حضور مردم امروز (۲۰ آذر ماه) در یکی از روستاهای کرمانشاه ضبط شد. استاندار کرمانشاه در این مراسم از رییس صداوسیما برای بازنمایی فرهنگ غنی مردم و چهره زیبای کرمانشاه قدردانی کرد و گفت: آقای دکتر علی‌عسکری با تعصب مثال‌زدنی هنگام سختی‌ها و در شادی‌ها در کنار مردم کرمانشاه بوده است. فصل دوم سریال «نون. خ» برای پخش از شبکه اول سیما در ماه مبارک رمضان در سال ۹۹ ساخته می‌شود. در مجموعه تلویزیونی «نون. خ» بازیگرانی چون سعید آقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، سیروس میمنت، صبا ایزدپناه و هدیه بازوند حضور دارند.
فردا نیوزفردا نیوز1 ماه قبل
سریال «نون. خ» به کارگردانی سعید آقاخانی و با حضور مدیر شبکه یک سیما صبح امروز رسما در یک روستای تاریخ کلید خورد. خبرگزاری مهر: فصل دوم سریال «نون. نوروز قرار است سریال «پایتخت» پخش شود و بعد از این سریال، «نون. جشنواره پویانمایی که سال گذشته اینجا برگزار شد، فرصت بسیار خوبی را برای توجه به این استان فراهم کرد و سریال «نون.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
حالا ماجراهای جدید آقای نون. خ و دیگر سلطان‌های تخمه داستان به سفره‌های افطار ماه مبارک رمضان ایرانی‌ها می‌آید. سعید آقاخانی خودش در وهله اول جلوی دوربین قرار گرفت تا به عنوان نقش اول سریال، زنگ آغاز را رسما به صدا درآورد. «نون. خ» دوم ۲۵ قسمتی است و روزهای آغازین فیلمبرداری‌اش را در کرمانشاه طی می‌کند. مدیران، مسئولان صداوسیما، دست‌اندرکاران، اصحاب رسانه و هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه بر سر فیلمبرداری سریال «نون. خ» ۲ حاضر شده‌اند. مشروح گپ و گفت و گزارش تفصیلی از پشت صحنه این سریال به زودی منتشر خواهد شد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
خبرگزاری میزان- نوزدهمین روز از آذر ماه ۹۸ با اخبار و حاشیه‌های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهمترین آن‌ها می‌توان به حضور «سعید آقاخانی» در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر اشاره کرد. به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، نوزدهمین روز از آذر ماه ۹۸ با اخبار و حاشیه‌های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهمترین آن‌ها می‌توان به حضور «سعید آقاخانی» در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر اشاره کرد. سریال «زیر همکف» به نویسندگی مهدی حمزه و احسان لطفیان به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما در ۲۳ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای تولید شده است. «سعید آقاخانی» با دو فیلم راهی جشنواره فیلم فجر ۳۸ می‌شودبه گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، با نزدیک شدن به زمان برگزاری سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر اخبار و گمانه زنی‌ها در خصوص حضور و یا عدم حضور فیلمسازان، بازیگران و کارگردانان در میان اهالی رسانه و علاقمندان سینما به شدت داغ می‌شود. بیشتر بخوانید: برای آشنایی با ۳۵ فیلمی که راهی جشنواره فیلم فجر می‌شوند اینجا کلیک کنید «سعید آقاخانی» بازیگر برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد از سی و سومین جشنواره فیلم فجر برای فیلم «خداحافظی طولانی» امسال با دو فیلم راهی جشنواره فیلم فجر شده تا بتواند موفقیت خود در کسب سیمرغ بلورین را تکرار کند.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سریال، مهدی فرجی تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «نون. خ» با اشاره به انتشار برخی خبرها درباره بازیگران این سریال گفت: با توجه به داستان و فضای فصل دوم مجموعه تلویزیونی «نون. خ» بازیگران جدیدی به مجموعه اضافه شده‌اند. فرجی در پایان گفت: اخبار دقیق و صحیح مجموعه تلویزیونی «نون. فصل دوم سریال «نون. خ» به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی مهدی فرجی برای شبکه یک سیما ساخته می‌شود.
ایسناایسنا1 ماه قبل
ساخت این سریال در کرمانشاه با توجه به مخاطبان بسیاری که دارد می‌تواند فرصتی برای معرفی کرمانشاه و جاذبه‌های گردشگری آن باشد. فرهیخته دیگر از عدم بکارگیری موثر بازیگران کرمانشاهی در مجموعه گلایه داشت و آن دیگری گلایه می‌کرد که چرا بازیگران تهرانی مانند «علی صادقی» باید در مجموعه باشند. مهم نیست بازیگران مجموعه کرد هستند یا غیرکرد، مهم این است که بازیگران مجموعه با هنرشان بتوانند کرمانشاه را به خوبی معرفی کنند. کرمانشاه لباس‌های محلی بسیاری دارد، درست، اما در نهایت باید از میان این هم تنوع یک دست لباس مشخص در سریال استفاده شود. بهتر است کمی توقعاتمان را از یک سریال تلویزیونی پایین بیاوریم و همه همت کنیم کرمانشاه در «نون. خ» بهتر دیده شود و نان «نون. خ» برای استان را با دست خودمان آجر نکنیم.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
تهیه‌کننده سریال «نون خ» گفت: براساس نظرسنجی‌هایی که از کل کشور انجام شد، سری اول این سریال مخاطبان زیادی را جذب کرد و استقبال از آن بیشتر از سریال «پایتخت» بود. ایرنا: تهیه‌کننده سریال «نون خ» گفت: براساس نظرسنجی‌هایی که از کل کشور انجام شد، سری اول این سریال مخاطبان زیادی را جذب کرد و استقبال از آن بیشتر از سریال «پایتخت» بود. سریال نون خ به کارگردانی «سعید آقاخانی» و نویسندگی «امیر وفایی» است که نوروز ۱۳۹۸ از شبکه یک پخش شد. نون خ مخفف نقش سعید آقاخانی در این سریال (نورالدین خانزاده) است. نورالدین خانزاده (سعید آقاخانی) صاحب یک کارگاه فرآوری تخمهٔ آفتاب‌گردان است.

شقایق دهقان به «نون خ» سعید آقاخانی پیوست + جدیدترین تصاویر

3+
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 ماه قبل

شقایق دهقان به «نون خ» سعید آقاخانی پیوست + جدیدترین تصاویر

3+
کرد آنلاینکرد آنلاین1 ماه قبل

شقایق دهقان به «نون خ» سعید آقاخانی پیوست + جدیدترین تصاویر

3+
مازن آنلاینمازن آنلاین1 ماه قبل
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
اولین تصاویر از فصل دوم مجموعه تلویزیونی «نون. خ» به کارگردانی سعید آقاخانی منتشر شد. به گزارش خبر فوری به نقل از روابط عمومی سریال، تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «نون. خ» به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه‌کنندگی مهدی فرجی در کرمانشاه آغاز شده و در روزهای اول سکانس‌های ابتدایی و عمومی سریال تصویربرداری شده است. سعید آقاخانی همراه با تعدادی از بازیگران فصل اول سریال جلوی دوربین رفته‌اند. فصل دوم سریال «نون. خ» برای پخش از شبکه اول سیما در ماه مبارک رمضان در سال ۹۹ ساخته می‌شود. در مجموعه تلویزیونی «نون. خ» بازیگرانی چون سعید آقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، سیروس میمنت، صبا ایزدپناه و هدیه بازوند حضور دارند.

جدیدترین اخبار تصویربرداری فصل دوم سریال «نون. خ» (+عکس)

3+
عصر ایرانعصر ایران1 ماه قبل
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، شقایق دهقان و مجید یاسر به سریال «نون. خ» پیوستند. این مجموعه تلویزیونی نسبت به فصل اول خود دستخوش تغییراتی در شخصیت‌ها و بازیگران شده است. سعید آقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، سیروس میمنت، صبا ایزدپناه، هدیه بازوند، میرطاهر مظلومی و … از جمله بازیگرانی هستند که پیش از این نام‌شان برای حضور در فصل دوم سریال «نون. خ» اعلام شده است. فصل دوم سریال «نون. خ» برای پخش از شبکه اول سیما در ماه رمضان در سال ۱۳۹۹ ساخته می‌شود.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، در حالی که روز گذشته خبر از پیوستن میرطاهر مظلومی به فصل دوم سریال «نون. خ» داده شد، شقایق دهقان و مجید یاسر هم به این سریال پیوستند. بازیگرانی که نسبت به گذشته کمتر در قاب سیما و حتی پرده نقره‌ای دیده شده‌اند. قرار است کاراکترها و شخصیت‌های جدیدی به ماجرای نورالدین خانزاده و سلاطین تخمه اضافه شوند و به زودی جلوی دوربین قرار می‌گیرند. فصل دوم سریال «نون. خ» ۲ برای پخش از شبکه اول سیما در ماه مبارک رمضان در سال ۱۳۹۹ ساخته می‌شود. خ بازیگرانی همچون سعید آقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، سیروس میمنت، صبا ایزدپناه، هدیه بازوند حضور دارند.

به انتهای لیست رسیدید